The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 04.08.2020, 18:22
https://wislakrakow.com/gazeta-krako...-koronawirusa/

coś czuję, że może być wesoło.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 05.08.2020, 11:48
da rade ten sparing gdzies obejrzec ?
Odpowiedz cytując
Jontek
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 05.08.2020, 12:20
tylko relacja na twitterze

wyjściowa 11:
Lis - Burliga, Hoyo, Janicki, Sadlok - Pawlowski, Zukov - Buksa, Chuca, Mak - Beqiraj

druga połowa:
Buchalik - Niepsuj, Kocewicz-Żyłka, Klemenz, Jania - Szot, Kuveljić - Chmiel, Duda, Boguski - Jean Carlos
Ostatnio edytowane przez Jontek : 05.08.2020 o godz. 13:22.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 05.08.2020, 15:23
Lata lecą, Rafał dalej strzela.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 05.08.2020, 15:34
Słaby mecz z naszej strony.

Żukow w formie "popandemicznej" czyli słabej.
Beqiraj to kawał piłkarza, fizycznie przestawiał obrońców ze Stali jak chciał. Jak tylko będzie miał kto mu dograć (dzisiaj nie miał) to 15 bramek strzeli.
Z młodych bardzo fajny występ Dudy.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 05.08.2020, 20:10
Spokojnie dopiero pierwszy mecz daj im czas
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 29.08.2020, 17:54
Na wiosnę po jednym meczu wypadł Turgeman z powodu kontuzji, teraz to samo Mehremić. Ktoś wyjaśni kto i co zawalił z przygotowaniami? a może zawodnicy są źle zweryfikowani pod względem zdrowotnym?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
X-Ray
Senior Member

Od: 10.2010

Stary 30.08.2020, 01:43
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Na wiosnę po jednym meczu wypadł Turgeman z powodu kontuzji, teraz to samo Mehremić. Ktoś wyjaśni kto i co zawalił z przygotowaniami? a może zawodnicy są źle zweryfikowani pod względem zdrowotnym?
Nie wyciągałbym wniosków po jednej kontuzji bo kontuzje w piłce zdarzają się we wszystkich drużynach na świecie, również po jednym spotkaniu na początku sezonu.

Zobaczymy z czasem czy będzie jak poprzednio, że ciągle nie było do gry po średnio 5-6 zawodników. Wtedy przekonamy się czy ponownie popełniono gdzieś błąd w przygotowaniach.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Jak wy będziecie mieć moje lata, to będziecie o kiju srać chodzić.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 30.08.2020, 17:59
Na wiosnę byliśmy fajnie przygotowani, chociaż urazów było sporo (Dyja). Po przerwie epidemicznej byliśmy fatalnie przygotowani, ale urazów było mało (Skowronek). Teraz jesteśmy słabo przygotowani i liczba urazów jest przeciętna (Skowronek).
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 06.01.2021, 11:52
są jakies przecieki co i jak ?
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Stary 06.01.2021, 12:03
Jak mi napiszecie o której są treningi w Myślenicach to pojadę poobserwować. Mam blisko to mogę podskoczyć. Tylko nie mogę znaleźć nigdzie informacji o której trenują.

A może coś ciekawego się rzuci w oczy na treningu
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 06.01.2021, 13:59
Wejdź na oficjalny profil Wisły i przejrzyj zdjęcia z treningu, starając się ustalić godzinę po położeniu słońca za chmurami w tle - połączysz przyjemne z pożytecznym, hobby ze szkołą

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
Odpowiedz cytując
sanderuss
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2006

Stary 13.01.2021, 21:15
Ktos byl na dzisiejszym sparingu z Podhalem? Jakie sklady, wnioski?
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 13.01.2021, 21:36
https://wisla.krakow.pl/aktualnosci/...sze-zwyciestwo
Z mojego w pełni amatorskiego punktu widzenia: Nasze rezerwy przy wsparciu chłopaków z CLJ zgniotły III ligowca. Podhale coś tam próbowało, ale poza może jedną sytuacją, niewiele z tego wynikło. Jeśli - nawiązując do słów Lisa z ostatniego wywiadu - tak ma wyglądać brak świeżości po ciężkich treningach, to naprawdę wyglądało to bardzi przyzwoicie. Noga Beciraja z początku meczu ma szansę stać się memem...
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 14.01.2021, 00:03
BlurgH napisał(a):Wyświetl post
https://wisla.krakow.pl/aktualnosci/...sze-zwyciestwo
Z mojego w pełni amatorskiego punktu widzenia: Nasze rezerwy przy wsparciu chłopaków z CLJ zgniotły III ligowca. Podhale coś tam próbowało, ale poza może jedną sytuacją, niewiele z tego wynikło. Jeśli - nawiązując do słów Lisa z ostatniego wywiadu - tak ma wyglądać brak świeżości po ciężkich treningach, to naprawdę wyglądało to bardzi przyzwoicie. Noga Beciraja z początku meczu ma szansę stać się memem...
co z ta noga ?
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 14.01.2021, 09:08
Machnął się chłopina niemiłosiernie i dość spektakularnie na samym początku meczu. Nagranie z meczu pewnie jest na YT na oficjalnym kanale Klubu. Ja w pierwszej chwili przestraszyłem się, że sobie coś zrobił... ��
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 16.01.2021, 15:18
Jak tam dzisiejszy mecz, faktycznie taki paździerz?
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 16.01.2021, 16:28
Biegali walczyli od początku do końca, piłkarsko lepsi Słowacy, a ten ich napastnik co wziął na zamach Frydrycha jak przedszkolaka to mógłby u nas grać.

Widać że na razie nacisk na treningach jest na motorykę, bo w ataku wolna amerykanka. Yeboach słabo, Forbes słabo, nieźle Plewka i Savic. Bramki stracone po pechowych błędach.

Idziemy do przodu...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 16.01.2021, 17:11
Bramki po pechowych błędach tracimy id roku przynajmniej. Dziś akurat fatalne zachowanie obrońców. Frydrych przy drugiej bramce....
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Stary 16.01.2021, 17:15
Czyli w obronie słabo, w ataku chaos.
Ok, brzmi optymistycznie.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 16.01.2021, 18:55
Trzeba brać poprawkę na warunki, znaczy ślisko . I ciężkie nogi. Reasumując w porównaniu do zaszłej rundy jest dużo lepiej. Do przynajmniej moich oczekiwań dużo brakuje, ale jak powiedziałem idziemy do przodu.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 16.01.2021, 19:47
Moim zdaniem zdominowaliśmy rywala kondycyjnie. Do 90 minuty na pełnych obrotach. Zilina przez większośc gry zamknięta na 30 metrze. Natomiast to jak wychodzili z pod naszego pressingu na spokoju oraz to jak groźnie kontrowali robiło wrażenie. Kultura gry po ich stronie. U nas chaos i dużo strat w ofensywie. Bramka stracona pechowa po podaniu bramkarza mehremic się poślizgnął. Mieliśmy też sporo sytuacji. Dużo marnowaliśmy wrzutek (były za niskie nie przechodziły pierwszego obrońcy). Nad tym bym popracował.

Ogólnie widać że jest coraz lepiej. Potrzeba troszkę wzmocnić skład i będzie dobrze. Niech pracują dalej.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 16.01.2021, 19:51
Mecz oglądałem, nie ma za bardzo co się podniecać bo to sparing ALE

śmieszy mnie to wywyższanie Frydrycha, dzisiaj dwa razy bardzo podobnie został nawinięty jak dziecko i padły brami, przy drugiej Mehremic asystował przeciwnikowi.

Klemenz według mnie powinien być obrońca nr 2, Adi na łąwkę, na zmainę jest ok.

Hebert był o klasę lepszym obrońcą od Frydrycha i podniecanie się nad czechem w kontekście dzisiejszych bramek, które były kopiami kilku bramek straconych w lidze jest żałosne.

Beci dwie sety (patelnie na głowe na 5 metrze) zmarnowane.

Plewka jak zwykle na alibi, atrapa piłkarza,

Boguski wszedł na pare minut i więcej pokazał przez ten czas niż Savic przez całe spotkanie

Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 16.01.2021, 21:04
Oglądałem. kondycyjnie super, piłkarsko średnio. Słaby Frydrych Silva Yeboah i Buksa. Tak jak pisał kolega wyżej Boguski w parę minut o niebo lepszy od Savicia. Fajny mecz Szota i Żukowa. Moim zdaniem jest postęp ale wciąż brak napastnika i skrzydłowego.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
tedyy
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 16.01.2021, 21:11
Według mnie pomocnicy którzy weszli na zmiany(Hoyo,Chuca ,Boguski,Starzyński) dużo bardziej kreatywni niż Ci którzy zeszli.To oni tworzyli sytuacje .Podobnie Klemenz i Bury w obronie .
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 16.01.2021, 21:45
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Jak tam dzisiejszy mecz, faktycznie taki paździerz?
Tak na oko tempo meczu lepsze niż w 90% spotkań ligowych.
Z naszej strony mało jakością, dużo błędów ale i zaangażowania na sporym poziomie. Hyballa zdaje się że chciałby grać kombinacyjnie z ale za bardzo nie ma ani komu dograć dobrej piłki, ani komu wykończyć

Fajnie Savic, Mehremic (w ofensywie), Plewka i Zukov bardzo aktywni. Yeboah mniej egoistycznie, Szot również dobry występ.

Dynamiki nam brakuje, ale widać że para do biegania jest i to konkretna.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Stary 16.01.2021, 22:12
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Tak na oko tempo meczu lepsze niż w 90% spotkań ligowych.
Z naszej strony mało jakością, dużo błędów ale i zaangażowania na sporym poziomie. Hyballa zdaje się że chciałby grać kombinacyjnie z ale za bardzo nie ma ani komu dograć dobrej piłki, ani komu wykończyć

Fajnie Savic, Mehremic (w ofensywie), Plewka i Zukov bardzo aktywni. Yeboah mniej egoistycznie, Szot również dobry występ.

Dynamiki nam brakuje, ale widać że para do biegania jest i to konkretna.
Czyli biorąc pod uwagę wymagania naszej Ekstraklapy to cholernie brakuje nam skutecznego napadziora.
Bo nawet z tego chaosu w rozegraniu, przy odpowiednim wybieganiu stworzymy sytuacje. Tylko musi ktoś trafić...
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 16.01.2021, 22:33
Forbes dzisiaj był m aktywny, ale wyjątkowo mało z tego wynikało, cofał się po piłkę, próbował rozgrywać, ale w każdej sytuacji podbramkowej koło niego było 2-3 zawodników Ziliny. Zresztą i sytuacji nie miał za dużo. Na plus to że zarówno on jak i Buksa zaliczyli po poprzeczce.

Trzeba po prostu powiedzieć, że graliśmy z lepszą drużyną od nas. Top 3 ligi słowackiej. Poziom Lecha wg mnie. Imponowała szczególnie u rywala płynną gra od obrony do ataku, jak i dużo nieszablonowych zagrań. My nadrabialiśmy fizycznoscia, która szczególnie na koniec zdominowała rywala.

Nie wiem czy napastnik to nasz główny problem. Jak bym miał pieniądze to zainwestował w playmakera pokroju Stillicia. Przy mocnej 2 linii to i Beqiraj mógłby zacząć strzelać.
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Od: 02.2019

Stary 16.01.2021, 23:53
maj god, jaki playmaker w stylu Stilicia. Przeciez taki zawodnik ZUPELNIE nie pasuje do tego co gramy.
W tej grze nie ma miejsca na typowego rozgrywajacego.
Bardziej potrzeba skrzydlowego bo Carlos sie zupelnie nie nadaje. O ile z prawej jest Yaw to lewa lezy i kwiczy. WIecej Mehremic wiatru robil niz skrzydlowi.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów