The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
siara
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 19.10.2014, 20:47
Ile musimy prowadzić, by Smuda wpuścił na boisko Żemłę czy Lecha ?
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 19.10.2014, 20:56
siara napisał(a):Wyświetl post
Tez jak zobaczyłem zmiany Garguły i Sarkiego to mnie wkur.....
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 19.10.2014, 21:38
Najwyraźniej Smuda nie widzi przyszłości Żemły i Lecha w Wiśle. Dlatego ich nie ogrywa.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 19.10.2014, 21:39
Postawiłeś zupełnie złe pytanie. Podpowiem poprawne: ile Żemło i Lech muszą poprawić, żeby zacząć się liczyć w walce o miejsce w składzie? Grają lepsi, bez względu na wiek.

Poza tym - obaj to zawodnicy defensywni. Garguła i Sarki - ofensywni. Smuda miał bronić wyniku? Przecież to proszenie się o kłopoty i oddanie inicjatywy przeciwnikowi.
Za kogo mieli wejść Żemło (stoper) i Lech (defensywny pomocnik)?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
siara
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 19.10.2014, 21:51
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Postawiłeś zupełnie złe pytanie. Podpowiem poprawne: ile Żemło i Lech muszą poprawić, żeby zacząć się liczyć w walce o miejsce w składzie? Grają lepsi, bez względu na wiek.

Poza tym - obaj to zawodnicy defensywni. Garguła i Sarki - ofensywni. Smuda miał bronić wyniku? Przecież to proszenie się o kłopoty i oddanie inicjatywy przeciwnikowi.
Wg. mnie w takich meczach zdobywa się ligowe obycie. Poza tym, jest to jakby nagroda i zachęta na przyszłość. Będą jeszcze kontuzje zapewne i wtedy wpuścić "nieopierzonych" młodych jest pchaniem się na stryczek
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 19.10.2014, 22:05
hmm Lech za Uryge albo Dudke, a Zemlo za Glowe chociaż na 5 minut?
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
buczo1985
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 19.10.2014, 22:06
I muszę całkowicie odszczekać swoje słowa. Nie myślałem, że tak to będzie wyglądać. Meczu jeszcze nie widziałem, zaraz zabieram się za bramki i mam nadzieję, że uda się zobaczyć powtórkę jutro
What's new?

Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 19.10.2014, 22:11
Poza tym, jest to jakby nagroda i zachęta na przyszłość.
Nagroda za bycie młodym?

"Wszystko było zrobione rodzinnie, a rodziny nie powinno mieszać się z pracą zawodową" - Henryk Kasperczak
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 19.10.2014, 22:30
Ale tez do kurvy nędzy wg mojego osobistego "senseja" 4 bramka ustawia mecz tak? Co dopiero piąta. Kiedy jak nie wtedy? PP to było gunwo, totalne odpuszczenie, totalne rezerwy. Tego się nie da brać poważnie pod uwagę. Co innego mecz ligowy.

Nie, nie jestem juniorofilem. Ale bez przesady. Zwłaszcza w naszej sytuacji, gdzie na każdego wychodzimy podstawowym i modlimy się o brak kontuzji.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 19.10.2014, 22:35
http://ekstraklasa.tv/bramki/gornik-...zal-jeza/m0mlb

zwróćcie uwagę jak Głowa opiernicza Sadloka
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 19.10.2014, 22:39
Jestem w szoku. Pamiętając poprzednie mecze z Żabolami, nawet jak było 3:0 to miałem jeszcze wątpliwości, czy nie przytrafi się jakiś farfocel i nerwowe granie. Na szczęście dziś chłopaki zagrały jak należy - zabójcza skuteczność, kardynalne błędy Górników (Steinbors na 0:2) i dar od losu w postaci Burligi w odpowiednim miejscu (na 0:3) i jest ładnie. Fajna współpraca między Pawłem i Semirem - niczym do meczu z Legią. Znamienne są też jednak słowa Brozia po meczu, że "jak gra się układa to idzie" (czy jakoś tak)... No właśnie, jak się układa... a jak się nie układa, jak z Legią, czy żydami, to za każdym razem musi być w.......?

Znów się spłaszcza ścisła czołówka. Oby teraz przełamali Bielsko.
Odpowiedz cytując
South
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 19.10.2014, 22:46
fugiel napisał(a):Wyświetl post
http://ekstraklasa.tv/bramki/gornik-...zal-jeza/m0mlb

zwróćcie uwagę jak Głowa opiernicza Sadloka

Zależy Głowie to cieszy, oby zdrowie mu służyło jak najdłużej.
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member

Stary 19.10.2014, 22:47
wolfy napisał(a):Wyświetl post

Dokładnie, zwyczajnie grają najlepsi. To nie jest liceum, aby kogoś za uszy ciągnąć. To nawet nie są studia . Z resztą przykłady Stolarskiego czy też Szewczyka pokazują, że Smuda może mieć rację i może to jeszcze nie ich czas.
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member

Stary 19.10.2014, 22:49
South napisał(a):Wyświetl post
Zależy Głowie to cieszy, oby zdrowie mu służyło jak najdłużej.
No zgadza się, mnie to bardzo cieszy, że są w Wiśle takie osoby.
Odpowiedz cytując
Galonek
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 19.10.2014, 23:03
"Ku*wa, gdzie ty wychodzisz, pojebało cię? - A. Głowacki do Sadloka...Jest moc
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".

BYŁEŚ NA MECZU Z (7)EGIĄ? TO JUŻ WIESZ JAK TRAFIĆ NA KOLEJNY!!!
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 19.10.2014, 23:08
Nieśmiało tylko przypomnę, że do tej pory młody, podobno słabszy, Stępiński też nie dostawał szans, bo grał "świetny chłopak", "bardziej doświadczony" Jankowski Maciej, a później boisko zweryfikowało wszystko.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 19.10.2014, 23:13
Co do Stępińskiego, cenię że chłopak walczy i motorykę ma bardzo dobrą, ale technicznie jest niewiele mniej surowy od Burligi. Mam nadzieję, że wraz z kolejnymi szansami będzie coraz lepiej.

Ale dobra, dziś właściwie nie sposób kogokolwiek krytykować, więc już się zamykam i więcej w tym temacie nie piszę
Odpowiedz cytując
WhiteDoctor
Senior Member

Od: 04.2011

Stary 19.10.2014, 23:16
Galonek napisał(a):Wyświetl post
"Ku*wa, gdzie ty wychodzisz, pojebało cię? - A. Głowacki do Sadloka...Jest moc
a za 15sek Sadlok do przodu, asysta i brama
Odpowiedz cytując
South
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 19.10.2014, 23:20
Możemy sobie gadać a Smuda i tak zrobi swoje, oby tylko nie wpychał tego Jankowskiego na silę w następnym meczu. Ja wiem, że taki Zajączek kiepsko się pokazał w Poznaniu( w ogóle to kiepski mecz do wystawiania mu oceny), ale uważam, że z takiego Boguskiego to już więcej nie będzie, a zmiana na jego na Zająca tragedii nam nie przyniesie.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 19.10.2014, 23:27
Cytat:
Dokładnie, zwyczajnie grają najlepsi. To nie jest liceum, aby kogoś za uszy ciągnąć. To nawet nie są studia . Z resztą przykłady Stolarskiego czy też Szewczyka pokazują, że Smuda może mieć rację i może to jeszcze nie ich czas.
Są też przykłady Mączyńskiego, Kurto czy Chrapka. Dwaj pierwsi w Wiśle szans nie dostawali a jakoś sobie radzą na boisku w innych klubach. Chrapek z kolei dostał szansę chyba tylko dlatego, że Wisła była w kryzysie więc nie było komu grać. Oczywiście zawsze się mówiło, że ten chłopak ma talent ale jeśli dobrze pamiętam to jego początkowe występy wcale nie były jakieś super więc zgodnie z logiką "powinni grać najlepsi, jest słaby więc sio z Wisły" to powinien na boisko nie wychodzić.
Różnica między starym słabym piłkarzem a młodym słabym piłkarzem jest taka, że ten stary się już nie rozwinie bo osiągnął maksimum czy prawie maksimum swojego poziomu a ten młody dalej będzie robił progres i tym bardziej będzie progresował jeśli będzie grał z dorosłymi piłkarzami, będzie zdobywał doświadczenie więc za jakiś czas stanie się lepszy od chłopaka, który go wygryza z kadry. Także stawianie na młodych to jest inwestycja.

W Wiśle zasada jest prosta. Jesteś młody, masz talent? U nas na pewno go nie rozwiniesz i nie będziesz grał! I teraz się postawcie na miejscu chłopaka, który ma naście lat, serce do gry, który chce się rozwijać, robić mniejszą bądź większą karierę, zarabiać bo to przecież jego praca. Moim zdaniem w naszej Wiśle młodzi piłkarze się czuja jak jakieś odpady, ich się po prostu mentalnie zabija bo nie chce im sie dać szansy na pokazanie a się wymaga, żeby od razu wyszli z juniorów i byli mocnymi punktami Wisły w seniorach, a jak się takiego wpuści na boisko to ma w 5 minut czy w 1 meczu pokazać, że jest 2 razy lepszy od przykładowej wygi typu Brozio czy Guła bo jak nie to po co wystawiać takiego małolata?
Ściągamy szrot, robimy testy jakimś piłkarzom prezentującym poziom piłkarski trzeciego świata a nie damy szansy młodym. Dla mnie sprawa jest prosta. Na początku mogliby sie ogrywać na wypożyczeniach w niższych ligach. W pewnym momencie by przychodził czas, że dostają 1-2 sezony na pokazanie się. Grają w zależności od umiejętności, albo końcówki meczów, albo tam gdzie np już w 60 minucie jest 3:0, albo tam gdzie można trochę odpuścić mecz. Jak widać, że chłopak progresuje to wtedy podejmujemy decyzję co dalej jak widać, że się zatrzymał w rozwoju i robi tyle błędów co na przykład Czekaj to czas się pożegnać.
Na przykład Burliga był takim piłkarzem co to nic nie umie. Myślę, że niżej ocenianym od Czekaja ale dostał szansę, Czekaj wiadomo, ciągle kontuzje + jednak brak talentu i wyszło tak, że Burliga coś tam czasami pogra, co prawda dalej jest drewniany ale na pewno więcej pożytku z niego ma Wisła niż z Miśka.

PS Młody chłopak gra źle - dlaczego? Przecież są setki powodów. On nie ma doświadczenia, nie ma praktyki można powiedzieć, przecież w każdej robocie potrzebna jest praktyka, nikt na wejściu nie jest w niczym mistrzem. Nie jest zaaklimatyzowany w tym gronie osób, starsi koledzy, może w szatni się nie czuje swobodnie, na treningach też, to i na boisku ma blokadę w głowie, nie jest po prostu zgrany z kolegami z drużyny itp itd Także bez sensu jest ocenianie młodego piłkarza od razu. trzeba mu najpierw dawać x szans żeby te wszystkie bariery pokonał i dopiero jak zacznie grać na luzie to można poznać jego umiejętności i można go rzetelnie ocenić. Proste.. Ile to razy jacyś doświadczeni, dobrzy piłkarze potrzebują czasu żeby w zespole się zaaklimatyzować? DOŚWIADCZENI, a Wy, niektórzy wymagacie, żeby młodzianin 18 czy 21 letni sobie wszedł na boisko i od razu pokazał, że jest kozak.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 19.10.2014 o godz. 23:33.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 19.10.2014, 23:59
Brawo Jaro, idealnie to ujołeś. dodał bym jeszcze do tego że Żemło był chwalony ostatnio mocno przez Smude, który troche napompował mu balonik... dzis w takim meczu, przy takim wyniku dostał poprostu mocnego pstryczka w nos od trenera. może wyjsc mu to na dobre i zmobilizować jeszcze bardziej, albo podłamać chlopaka, który po sezonie bedzie chcial odejsc do klubu gdzie bedzie grał.
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 20.10.2014, 01:04
Cytat:
Dokładnie, zwyczajnie grają najlepsi. To nie jest liceum, aby kogoś za uszy ciągnąć. To nawet nie są studia . Z resztą przykłady Stolarskiego czy też Szewczyka pokazują, że Smuda może mieć rację i może to jeszcze nie ich czas
.
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Ściągamy szrot, robimy testy jakimś piłkarzom prezentującym poziom piłkarski trzeciego świata a nie damy szansy młodym. Dla mnie sprawa jest prosta. Na początku mogliby sie ogrywać na wypożyczeniach w niższych ligach. W pewnym momencie by przychodził czas, że dostają 1-2 sezony na pokazanie się. Grają w zależności od umiejętności, albo końcówki meczów, albo tam gdzie np już w 60 minucie jest 3:0, albo tam gdzie można trochę odpuścić mecz.
Obie tezy w zasadzie sprowadzaja sie do jenego mianownika. Umiesz + pracujesz = grasz.

Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem w naszej Wiśle młodzi piłkarze się czuja jak jakieś odpady, ich się po prostu mentalnie zabija bo nie chce im sie dać szansy na pokazanie a się wymaga, żeby od razu wyszli z juniorów i byli mocnymi punktami Wisły w seniorach, a jak się takiego wpuści na boisko to ma w 5 minut czy w 1 meczu pokazać, że jest 2 razy lepszy od przykładowej wygi typu Brozio czy Guła bo jak nie to po co wystawiać takiego małolata?
Akurat wydaje mi się że jest zdecydowanie odwrotnie. To nam kibicom się wydaje że oni czują sie jak jakies odpady, to nam kibicom wydaje się że Smuda ich 'mentalnie zabija'. Wydaje nam sie że mają niesamowite umiejętności ponieważ.... są młodzi. A tak na prawde ich wielkie talenty rozmieniane są na drobne w kasynie, imprezach, eksponowane na 'fejsbukach', dmuchane do niemożliwych rozmiarów przez managerów lub zwyczajnie umiejętności nie ma (wywiad z Marcem nt. naszych juniorów).

Moim zdaniem Smuda powinien grać kim chce, jak chce. Jeśli uważa że nie ma kogo ogrywać, lub nie czas i miejsce na to, trzeba tą decyzje uszanować.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 20.10.2014 o godz. 01:06.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 20.10.2014, 01:18
Wreszcie jakiś mecz w którym dopisało nam szczęście!

Bo w tym sezonie pecha mieliśmy mnóstwo. Teraz niech jeszcze te dwa trzy razy nasi mają farta i może wyjdzie na zero.

Mecz mi się nie do końca podobał w pierwszej połowie, szczególnie do momentu zdobycia pierwszego gola. Górnik grał dużo ładniej dla oka a my uprawialiśmy obronę Częstochowy i kontry. Opłaciło się ale to nie było to co mnie kręciło w tym sezonie od początku. Druga połowa była za to świetna, chociaż tak jak mówiłem - mieliśmy kupę farta Ale to dobrze.

Co do młodych to niech Smuda gra jak chce. Stępiński gra, jest młody i perspektywiczny, no i przede wszystkim posiada odpowiednie umiejętności.

Śmieszy mnie też pojazd po Rafale i pisanie, że Zając na pewno by lepiej zagrał. Ja tylko ciekaw jestem ile Boguski przebiega km w meczu. Podejrzewam, że o 30% więcej niż Zając w ogóle jest w stanie. Poza tym uważam, że Boguski gra pierwszy od dawna dobry sezon. Nie zawsze mu mecz wyjdzie ale facet jest wszędzie. Z resztą podobnie z Jankowskim jak tylko gra. Niektórzy to niezależnie od tego jak Rafał zagra już go jadą z góry, a nota od weszlo.com (portal anty wiślacki) - 7.00.

No tak, fatalny ten Boguś.

Ja dodam od siebie, że był to pierwszy mecz w którym Dudka zagrał na wysokie poziomie. Przynajmniej wg mnie. Z tych wszystkich pozycji to chyba na defensywnym gra najlepiej.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 20.10.2014 o godz. 01:25.
Odpowiedz cytując
Dzimi
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 20.10.2014, 02:48
Wynik fajny, cieszy.

Ale na tle ostatnich meczy reprezentacji to ten mecz jak i nasza liga to poziom dno. Widząc pierwszą połowę to myślałem że to B klasa.
Odpowiedz cytując
siemstein
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 20.10.2014, 07:04
Kur.a, ale wy macie problemy. Wygrana 5:0, należą się jedynie brawa dla Smudy. To są typowi Polacy, zawsze coś nie pasuje. Smuda na treningach widzi, jak radzą sobie Żemło z Lechem. Widać, muszą bardziej popracować, żeby dostać się do pierwszej jedenastki, czy chociaż z ławki wejść. Franz wie co robi, młodym w głowie nie może się przewrócić. A jeden już taki był. Mówię o Stolarskim, który w wieku 18(!) lat strzelił focha, bo nie grał w pierwszej drużynie i odszedł do Lechii, wcześniej chwaląc się, że zabiega o niego Legia czy Juventus. No jakżeby piłkarz, o którego zabiegają wielkie kluby nie grał w pierwszej 11? A wiecie jak skończył? Wylądował w pierwszej lidze, tam gdzie jego umiejętności może pozwolą mu grać, a i tak złapał kontuzję po 3 meczach i ma pograne. Franek nie daje gwiazdorzyć i bardzo dobrze. O ile wytrwają, z takich ludzi jak Żemło czy Lech mogą wyrosnąć piłkarze o mocnym charakterze, co zaprocentuje w przyszłości. Na ten moment, Sarki, Brożek i Garguła dają więcej drużynie. Nie można nagradzać piłkarzy tylko za to, że są młodzi.
Odpowiedz cytując
wiesniak84
Guest

Stary 20.10.2014, 07:24
Uhu to dlatego, ze Stolarski nie wypalil to nie ma po co dawac szansy pograc innym W koncu do konca sezonu walczymy o mistrza a pozniej o LM.

Poza tym mit o sprawdzeniu postawy pilkarzy na podstwie ich obserwacji w czasie treningu zostal obalony przez samego........ yntelygenta Smude. Poczytaj sobie co mowil przed meczem z Amica w pucharze. Na podstawie tego meczu chcial sprawdzic co ma w szatni. To sa jego slowa. Sprawdzic co ma w szatni w trakcie meczu a nie treningu. Tyle, ze wystawil na raz miedzy innymi pieciu zawodnikow, ktorzy wczesniej nie zagrali zadnego oficjalnego meczu. Z takich pilkarzy jak Zemlo czy Lech moze cos wyrosnac jak beda grac. Oni nie maja 16 lat tylko 19. Tak jak ty przytoczyles przyklad Stolarskiego to ja moge przytoczyc przyklad Chrapka. Wybil sie i cos tam na nim zarobilismy bo gral. Cale szczescie, ze Smuda nie przyszedl do nas sezon wczesniej bo i pewnie Chrapek teraz by sie kopal po czole w pierwszej lidze polskiej a my nic bysmy na nim nie zarobili.
Odpowiedz cytując
shaggy
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 20.10.2014, 07:33
W meczu z Górnikiem graliśmy dobrze ale i szczęścia przy niektórych bramkach było tyle, że można by było obdzielić i mecz z Losersami, pasiastymi damami i Jagą. Wtedy nie mówiłoby się o kryzysie a i pkt byłoby więcej. jak to czasem niewiele brakuje by całkiem inaczej postrzegać mecz...
Druga sprawa to taka, że nikt z nami w tej rundzie ofensywnie już nie zagra...
Z Podbeskidziem znowu będzie z ich strony rąbanka i autobus na 16m - taka Jaga w jeszcze bardziej defensywnym wydaniu. Niech Franek wyciągnie wnioski z meczów przegranych...
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 20.10.2014, 07:54
Mozecie mnie hejtowac ale dla mnie Stepinski, prócz waleczności, to byl tragiczny. Za bardzo chciał, tak bardzo ze biegnąc z piłką, był szybszy od niej. Tym spotkaniem i wobec trójki Brozia - pewnie ława z PBB.

Cichymi bohaterami w tym meczu jest Dudka i Burliga. Bury, mimo ze technike ma żadna, nadrabia dobrym ustawianiem sie w akcjach oskrzydlających.

Sadlok dla mnie jest najlepszym lewym obronca jakiego mieliśmy. Moze ciut gorszy od Gordana w destrukcji ale w ofensywie jest zajebisty. Niezły ciąg na bramke.

Guzmics bardzo spoko, podoba mi sie gosc obok Glowackiego.

Boguski w swoim stylu czyli pilka parzy, byleby sie szybko pozbyc i przy okazji spierniczyc. Mimo ze obok Brozka i Stlica jest najlepiej myslacym zawodnikiem jesli chodzi o gre kombinacyjna, to jednak wykonanie pozostawia wiele do zyczenia. On juz chyba nie wróci do tej reprezentacyjnej formy.

Gula mimo ze grał krótko to i tak zdarzył mnie w....ić. Gość który wchodzi na ostatnie kilkanaście minut (czy tam ponad 20), nie ma zadnego sprintu, generalnie malo biega, nie pokazuje sie do gry itd. Nie ma Lukasza to wygrywamy. Tyle ode mnie
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 20.10.2014, 08:09
Bijemy lidera na wyjeździe 5:0 i nie mówcie że to tylko szczęście akcje były ładne współpraca koncertowa Górnik nie istniał. Już po pierwszej połowie mieliśmy dwa razy więcej strzałów na bramkę niż oni. Na początku graliśmy skrzydłami po przerwie środkiem. Można narzekać na to czy tamto ale ludzie dajcie na luz pojechaliśmy na wyjeździe Górnik 5:0 pocieszmy się tym.
Odpowiedz cytując
siemstein
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 20.10.2014, 08:11
Teraz ja pójdę w Twój to rozumowania i powiem ,że dlatego że Chrapek wypalił to trzeba od razu dawać szansę wszystkim młodym? Może i racja z tymi treningami, ale według mnie nie chodzi tutaj o bezmyślne i na siłę wrzucanie młodych do składu, skoro obecna ekipa jako tako funkcjonuje. Smudzie nie zależy na wychowaniu młodych (a szkoda), a na łapaniu punktów, jeśli mamy się znaleźć w ósemce. Przynajmniej na razie tak jest. W obecnej sytuacji musimy liczyć na solidną grę w obronie. A z młodymi mamy same "jeśli". If ifs and buts were candy and nuts, we'd all have a merry Christmas. Według mnie lepiej nabić punktów grając stałym sładem, a później ewentualnie wprowadzać młodych. Może to nie jest myślenie przyszłościowe, ale w obecnej sytuacji inaczej być nie może. A wracając do meritum, Franz wpuściłby Lecha i Żemłę na te ostatnie 10-15 minut i co by z tego było? Jedna jaskółka wiosny nie czyni, w tym meczu wygraliśmy 5:0, w następnym może być trudniej i chłopaki nie zostaną wpuszczeni. W meczu z Lechem zobaczył co ma w szatni, widać albo go to nie zachwyciło, albo jak pisałem, obecna sytuacja nie pozwala na rotację
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów