The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 07.09.2022, 13:13. 10 kolejka, Stal Rzeszów - Wisła Kraków, 10 wrzesień 2022, 17:30
Nadchodząca kolejka*

Aktualna tabela*

*grafiki i kursy (z dnia zakładania tematu) od sponsora tytularnego rozgrywek
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 07.09.2022, 13:37
Teraz już na pewno wygramy! A tak serio, to dobry kurs na Stal...
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 07.09.2022, 14:26
Bukmachery pieniążki rozdają. Świetne kursy na Stal bo kazdy wynik jest równie prawdopodobny.
Co do naszego składu:
Czy Wuja zdecyduje się na zmianę w bramce?
Młody czy Francuz obok Łasickiego?
Który z naszych pereł na prawym skrzydle, czarna czy biała?
Ewentualna porażka spowoduje już ogromną nerwowość.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 07.09.2022, 14:35
Broda- Jaroch Łasicki Skrobański Wachowiak Basha Talar Jelić Młyński Żyro Rodado. tak bym zagrał. Biegańskiemu mecz odpoczynku a może kilka zrobi dobrze.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 07.09.2022, 14:42
Wnoszę o zmianę zakładacza tematów meczowych.

Już w zeszłym sezonie sygnalizowałem, że limit szczęścia Czerepacha się wyczerpał, ale nikt mnie nie słuchał. Widzieliście jak to się skończyło!

Co do meczu, to nie mam nic do powiedzenia. W naszej obecnej sytuacji każdy wynik jest możliwy, przy czym oczywiście największe szanse na przegraną mamy jeśli pierwsi szybko strzelimy bramkę
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 07.09.2022, 15:30
Według bilansu Brzeczka(przed 1-14) powinien być remis. 50% zwycięstw 20%remisów i 30%przegranych, ale to jego top więc różnie może być
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 07.09.2022, 16:17
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Broda- Jaroch Łasicki Skrobański Wachowiak Basha Talar Jelić Młyński Żyro Rodado. tak bym zagrał. Biegańskiemu mecz odpoczynku a może kilka zrobi dobrze.
Jak Skrobański jest lepszy od tego Francuza to ja nie mam pytań...

Liczę na trzy punkty.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
royalmichael
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 07.09.2022, 18:15
Bez kontuzjowanych Błaszczykowskiego, Ondraska, Urygi, Pareiry, Cisse, Colleya, pauzujących za kartki Fernandeza, Dudy i pauzującego za wysoki kontrakt/bonusy Hugiego
Odpowiedz cytując
JudasPriest
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2017

Stary 07.09.2022, 19:31
Ktoś w ogóle liczy jeszcze Kubę jako piłkarza?
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 07.09.2022, 20:22
royalmichael napisał(a):Wyświetl post
Bez kontuzjowanych Błaszczykowskiego, Ondraska, Urygi, Pareiry, Cisse, Colleya, pauzujących za kartki Fernandeza, Dudy i pauzującego za wysoki kontrakt/bonusy Hugiego
Cisse trenuje z zespołem. Chyba może już grać.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 07.09.2022, 20:42
Dwa ostatnie mecze to były nasze dwie dotkliwe porażki.

Stal u siebie daje radę, ostatnio niemiłosiernie zlała PBB, które pogoniła piątką.

Bukmacherzy stawiają nas w roli faworytów, ale nie płacą za dużo za wygraną Stali przewidując możliwość niespodzianki.

Także kierując się logiką polskiej piłki (bo to już nie ESA ) obstawiam lajtowe zwycięstwo dla nas co najmniej dwoma bramkami i pełną kontrolę przez 90 minut

Ostatnie dwa mecze przewidywałem jako ciężkie z możliwością wtopy, więc mam nadzieję, że i tym razem coś wywróżę
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 07.09.2022, 21:18
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Dwa ostatnie mecze to były nasze dwie dotkliwe porażki.

Stal u siebie daje radę, ostatnio niemiłosiernie zlała PBB, które pogoniła piątką.

Bukmacherzy stawiają nas w roli faworytów, ale nie płacą za dużo za wygraną Stali przewidując możliwość niespodzianki.

Także kierując się logiką polskiej piłki (bo to już nie ESA ) obstawiam lajtowe zwycięstwo dla nas co najmniej dwoma bramkami i pełną kontrolę przez 90 minut

Ostatnie dwa mecze przewidywałem jako ciężkie z możliwością wtopy, więc mam nadzieję, że i tym razem coś wywróżę
Obyś miał rację. Miłoby było się tym razem nie denerwować ani nie stresować.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 07.09.2022, 21:39
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Jelić Balta nadaje się do prostowania bananów. Żyro na skrzydle jest bezproduktywny. Dla mnie:

Biegański- Jaroch Łasicki Skrobański Wachowiak - Basha Talar Żyro Młyński Szywacz Rodado.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 07.09.2022, 22:00
a co z Pereirra ? kiedy wraca ? facet zaraz wypadnie na pół roku po tym jak kopnał piłkę z rożnego.. hit
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 07.09.2022, 22:06
Spokojnie Biedrzycki wie co robi i nie trzeba mu non stop wypominać że po złamaniu paznokcia i zapaleniu mieszka włosowego zawodnik musi miesiąc się kurować
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 07.09.2022, 22:51
Biedrzycki razem z kolegami ze sztabu medycznego Wisły mógłby też wyjaśnić, dlaczego Puszcza Niepołomice jest lepiej przygotowana pod kątem fizycznie od piłkarzy Wisły (cytując Michała Żyro). Nie Legia, Raków, czy Amika, tylko Puszcza Niepołomice.. przecież to jest niepoważne.

.. i słowa Michała Zyro nt. osób odpowiedzialnych za przygotowanie piłkarzy Wisły pod kątem fizycznym, czyli fizjoterapeuty klubowego i sztabu medycznego chyba wyjaśniają, dlaczego w Wiśle jest tyle kontuzji i urazów, a piłkarze padają jak muchy, jeden za drugim.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 07.09.2022 o godz. 23:41.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 07.09.2022, 22:55
Jeżeli nie będziecie mieć dostępu do telewizyjnego Polsatu, to możecie wykupić dostęp do wideo transmisji z meczu za jedyne 10 zł pod linkiem (połowa kasy trafia do budżetu klubu)

https://wislakrakow.statscore.com/pl...ventId=4508280
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 07.09.2022, 22:57
JudasPriest napisał(a):Wyświetl post
Ktoś w ogóle liczy jeszcze Kubę jako piłkarza?
chyba niestety on sam
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 07.09.2022, 23:05
Trochę nadinterpretujesz aNouc. Nie można być przygotowanym do bycia wyższym. Silniejszym może i można, ale to dużo czasu zajmuje i raczej dotyczy starszych gości niż większość naszego składu.

Fizycznie przegraliśmy walkę z Puszczą przy stałych fragmentach, bo po prostu mamy niższy zespół składający się w dużej mierze z młodszych, lżejszych zawodników. Żyro się denerwował, że tą walkę w powietrzu przegrywaliśmy, mimo wiedzy co powinniśmy byli robić. No cóż, znać teorię to jedno, wygrać główkę będąc o głowę lub pół głowy niższym i przy tym słabszym fizycznie to zupełnie coś innego.

Powinniśmy byli od początku przede wszystkim wystrzegać się niepotrzebnych fauli i wybić po rogach, tych było za dużo. Ja nie winię naszych, że Puszcza wykorzystała swoje atuty. A wykorzystała je bezlitośnie. W innym meczu, przy tym samym obrazie gry byłby inny wynik wg mnie, bo poza bramkami jakieś wielkiej ilości konkretnych sytuacji w wykonaniu Puszczy to ja nie widziałem (oczywiście pomijam kontry, gdy już się całkiem odsłanialiśmy pod koniec spotkania).

Co do meczu :
Obstawiam, że Brzęczek się zdenerwował, że głupio tracimy bramki i wyjdzie taki skład :

Biegański- Jaroch Łasicki Skrobański/Francuz, Wachowiak - Basha, Balta, Plewka, Żyro, Młyński, Rodado.
Czyli dość defensywnie zestawiona pomoc.

Ja chciałbym zobaczyć :
Broda - obrona jak wyżej, za to w pomocy : Balta, Basha, Talar, Żyro, Młyński - Rodado

Uważam, że zarówno Biegańskiemu jak i Plewce dobrze zrobiłby odpoczynek od pierwszej jedenastki.
Mikołajowi, żeby przemyślał sobie swoje przyspawanie do linii, Plewce również aby się mógł bardziej skupić na kolejnym meczu i niepopełnianiu w nim dziadowskich baboli.

Z resztą jestem ciekaw Brody, który był bardzo chwalony za sezon, w którym był wypożyczony, a jest wiekowo tak samo perspektywiczny jak Mikołaj.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 07.09.2022 o godz. 23:12.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 07.09.2022, 23:13
ja tylko chcialbym zwroicc uwage że Puszcza to niezla jak na 1 lige druzyna , chyba najlepsza z tych z ktorymi gralismy do tej pory , jakos tak frustracja sie tu wylała po tej akurat porazce , ale tabela pokazuje ze nie my jedni obejrzelismy ich plecy
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 07.09.2022, 23:55
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
ja tylko chcialbym zwroicc uwage że Puszcza to niezla jak na 1 lige druzyna , chyba najlepsza z tych z ktorymi gralismy do tej pory , jakos tak frustracja sie tu wylała po tej akurat porazce , ale tabela pokazuje ze nie my jedni obejrzelismy ich plecy
Z drużynami które teoretycznie mają wieść prym w tym sezonie albo remisują albo przegrywają tylko my w ....e dostaliśmy
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 08.09.2022, 00:02
Trochę nadinterpretujesz aNouc. Nie można być przygotowanym do bycia wyższym. Silniejszym może i można, ale to dużo czasu zajmuje i raczej dotyczy starszych gości niż większość naszego składu.

Fizycznie przegraliśmy walkę z Puszczą przy stałych fragmentach, bo po prostu mamy niższy zespół składający się w dużej mierze z młodszych, lżejszych zawodników. Żyro się denerwował, że tą walkę w powietrzu przegrywaliśmy, mimo wiedzy co powinniśmy byli robić. No cóż, znać teorię to jedno, wygrać główkę będąc o głowę lub pół głowy niższym i przy tym słabszym fizycznie to zupełnie coś innego.

Powinniśmy byli od początku przede wszystkim wystrzegać się niepotrzebnych fauli i wybić po rogach, tych było za dużo. Ja nie winię naszych, że Puszcza wykorzystała swoje atuty. A wykorzystała je bezlitośnie. W innym meczu, przy tym samym obrazie gry byłby inny wynik wg mnie, bo poza bramkami jakieś wielkiej ilości konkretnych sytuacji w wykonaniu Puszczy to ja nie widziałem (oczywiście pomijam kontry, gdy już się całkiem odsłanialiśmy pod koniec spotkania).

Co do meczu :
Obstawiam, że Brzęczek się zdenerwował, że głupio tracimy bramki i wyjdzie taki skład :

Biegański- Jaroch Łasicki Skrobański/Francuz, Wachowiak - Basha, Balta, Plewka, Żyro, Młyński, Rodado.
Czyli dość defensywnie zestawiona pomoc.

Ja chciałbym zobaczyć :
Broda - obrona jak wyżej, za to w pomocy : Balta, Basha, Talar, Żyro, Młyński - Rodado

Uważam, że zarówno Biegańskiemu jak i Plewce dobrze zrobiłby odpoczynek od pierwszej jedenastki.
Mikołajowi, żeby przemyślał sobie swoje przyspawanie do linii, Plewce również aby się mógł bardziej skupić na kolejnym meczu i niepopełnianiu w nim dziadowskich baboli.

Z resztą jestem ciekaw Brody, który był bardzo chwalony za sezon, w którym był wypożyczony, a jest wiekowo tak samo perspektywiczny jak Mikołaj.
Sprawdziłem pierwszą jedenastkę naszą i ich.Różnica 13 cm na korzyść puszczy,no kurvva niewiele.Tak że ostrożnie z tym"o głowę lub pół głowy"
Odpowiedz cytując
alexx6
Senior Member

Od: 02.2012

Stary 08.09.2022, 10:09
szybko łatwo i przyjemnie 3-0 dla Stali
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 08.09.2022, 10:44

Ładny pocisk na tego parodystę Brzęczka. Szanuję.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 08.09.2022, 15:10
Dawno remisu nie było
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Stary 08.09.2022, 15:16
Biegański nie jest przyspawany do linii dlatego, że sobie czegoś nie przemyślał, tylko dlatego, że ewidentnie na tę chwilę nie potrafi wychodzić. Tego też nie da się tak po prostu naprawić z dnia na dzień, potrzebna jest długa żmudna praca na treningach.

Podobny problem ma też z bronieniem karnych - widać wyraźnie, że tego nie potrafi.

Pytanie za sto punktów jest takie, czy ktoś z nim te elementy dodatkowo ćwiczy, bo indywidualnie się tego nie da nauczyć.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 08.09.2022, 15:42
Co do wyjść pełna zgoda, Biegański ma tu sporo do poprawy.
Karne to bardziej moim zdaniem słabe wykonanie ala anemiczne kopnięcie Rafała Boguskiego. Jakie szanse obrony ma bramkarz, naprzeciw którego staje porządny wykonawca? 5%?
Ostatnio edytowane przez Patryko : 08.09.2022 o godz. 16:17.

[26/42]
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 08.09.2022, 16:01
W sumie szkoda młodzieży w naszym klubie. Chłopaki z mniejszym czy większym potencjałem, tak jak np Biegański to by mogli się rozwijać w innych klubach, trenować, poprawiać cos. U nas czeka ich stagnacja, cofanie się w rozwoju i ewentualnie transfer szybciej lub później i klepanie piłki w eklapie, jak się uda to trochę wyżej.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 08.09.2022, 16:03
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Co do wyjść pełna zgoda, Biegański ma tu sporo do poprawy.
Karne to bardziej moim zdaniem słabe wykonanie ala anemiczne kopnięcie Rafała Boguskiego. Jakie szanse obrony ma bramkarz, na przeciw którego staje porządny wykonawca? 5%?
Podpowiem ile:
Lewandowski 10%
Messi 30%
Ronaldo 20%
Kane 20%
Naymar 20%

Nie wiem czy to najlepsi na świecie ale powiedzmy że liderzy w swoim klubach

Póki co u nas Biegański 7/0

Jestem za zmianą na Brodę. Uważam że ryzyko przy tym jest żadne.
Jeśli ryzykowaliśmy z Bieganskim w esa, to równie dobrze możemy wyjść z Brodą w 1 lidze. Doświadczenie na tamten moment mają porównywalne.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Stary 08.09.2022, 18:07
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Karne to bardziej moim zdaniem słabe wykonanie ala anemiczne kopnięcie Rafała Boguskiego. Jakie szanse obrony ma bramkarz, naprzeciw którego staje porządny wykonawca? 5%?
W przypadku karnych odsyłam do przykładu Fabiańskiego. Tutaj dwa linki, które powinny rozjaśnić sytuację:

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...krolem-karnych
https://laczynaspasja.pl/wyrzut-sumi...-bronic-karne/
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów