The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 23.09.2022, 12:58
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Dlatego Pereira ostro poirytowany na sztab medyczny Wisły, postanowił wyjechać do Hiszpanii na leczenie.
Jest jakaś opcja na to, żeby kibice poirytowani na włodarzy Wisły zabrali klub na leczenie do jakiejś Hiszpanii albo innej Holandii?
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 23.09.2022, 13:20
Ale głupi ten Pereira, obrażalski

Chroń panie Boże przed sztabem medycznym Wisły. Człowiek by na gardło był chory a by nogę ucięli ;/
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 23.09.2022, 13:21
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Jest jakaś opcja na to, żeby kibice poirytowani na włodarzy Wisły zabrali klub na leczenie do jakiejś Hiszpanii albo innej Holandii?
Włodarzy?
Ja mam co raz częściej wrażenie że tu trzeba wywalić wszystkich poza kasjerkami i budować od nowa inaczej to się będzie ciągnęło w nieskończoność
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 23.09.2022, 14:21
Ostatnią osobą, która miała i chciała wprowadzić profesjonalizm był Obidziński, więc już naprawdę trochę czasu minęło. No ale że pewnie potrafił bileterowi powiedzieć "nie" i nie kłaniał mu się w pas, zahaczając językiem o jajka wszechwiedzącego, to bardzo szybko się go pozbyto, przyklejając odpowiednią łatkę.
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 23.09.2022, 14:31
Oho, wraca śpiewka o Obim.

Co on teraz porabia? Który klub wprowadził do LM?
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 23.09.2022, 15:16
wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post

serio?
Może porozmawiamy też o ostatnich sukcesach tych, którzy mają jakikolwiek realny wpływ na to, co dzieje się w klubie piłkarskim: o trio?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 23.09.2022, 15:43
Kompromitacja goni kompromitacje. Na prawdę marzę o tym, żeby oddali już klub komuś normalnemu.

"Wszystko było zrobione rodzinnie, a rodziny nie powinno mieszać się z pracą zawodową" - Henryk Kasperczak
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 23.09.2022, 17:37

Dlaczego takie typy jak Ty zawsze kiedy wraca "śpiewka o Obim" .......ą o jakiejś LM? Dlaczego w ogóle ubzdurało wam się, że on miłaby być prezesen jakiegoś kolejnego klubu? Możesz to wyjaśnić? Gość tu był żeby zrestrukturyzować, poukładać finansowo kolejną "firmę", bo tym się zajmuje, a ty .......isz o jakiejś LM. Prawda jest taka, że był to ostatni profesjonalista jaki tu pracował.

Dzisiaj dobitnie widać kto miał rację w sporze Obi/Trio. Do tej pory się powstrzymywałem przed mocnymi słowami w stronę Trio, ale prawda jest taka, że tym klubem rządzi banda dyletantów, która pozatrudniała kolejną bandę dyletantów. Naprawdę k...., ileż można popełniac te same błędy... wielcy biznesmeni. Jak oni te swoje firmy ogarniają? Ja bym im stoiska na targu nie powierzył do zarządzania, bo pewnie zatrudniliby jakiegoś leszcza, którego każdy by oszukiwał na kasę.
Ostatnio edytowane przez ciacho : 23.09.2022 o godz. 17:44.
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Stary 23.09.2022, 18:09

Uprzedzając fakty, bo to ze zaraz ktoś z bandy owczarka wyskoczy z argumentem „klub to nie korpo, nie da się nim tak samo zarządzać” pytam: w czym? Od strony organizacyjno/finansowo/menagerskiej (bo do tego Obidzinski był zatrudniony) w czym się różni? Tylko bez bredni o tradycji, historii, kibicach blablabla?

Obidzinski w tym co robi jest po prostu dobry - ma lata doświadczenia, obycie w wielu organizacjach, cv którym mógłbym obdzielić polowe znawców przesiadujących na X, a i tak by jeszcze zostało pare stron. Kto stwierdził, ze będzie lepiej zarządzał? Facet biegajacy przez lat w getrach za kawałkiem napompowanej skóry.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 23.09.2022, 18:32
Cytat:
Dzisiaj dobitnie widać kto miał rację w sporze Obi/Trio. Do tej pory się powstrzymywałem przed mocnymi słowami w stronę Trio, ale prawda jest taka, że tym klubem rządzi banda dyletantów, która pozatrudniała kolejną bandę dyletantów. Naprawdę k...., ileż można popełniac te same błędy... wielcy biznesmeni. Jak oni te swoje firmy ogarniają? Ja bym im stoiska na targu nie powierzył do zarządzania, bo pewnie zatrudniliby jakiegoś leszcza, którego każdy by oszukiwał na kasę.
Trio wcale nie popełnia tych samych błędów. Po prostu tak musi być, bo im głupio jest zwolnić kogoś z rodziny, koleżków albo legend.
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 23.09.2022, 21:01
.......e mam już wyjebane na wszystko!
Powód: Wszyscy wypierdalać!!!
Ostatnio edytowane przez PAWEŁ : 23.09.2022 o godz. 23:31.
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 24.09.2022, 10:13
FraMat napisał(a):Wyświetl post
serio?
Może porozmawiamy też o ostatnich sukcesach tych, którzy mają jakikolwiek realny wpływ na to, co dzieje się w klubie piłkarskim: o trio?
Ale nie dajesz rady pojąć, że Obi był (jest) tak samo chujowy jak trio?

Ja wiem, że łatwo jest sobie postrzegać świat przez dualizm - ten zły, ten dobry, ale czasem bywa tak, że wszyscy są źli.

Płynność finansową zagwarantował Obi. Taaa. Bo wcale nie trio czy kasa z akcji (wydmuszek) od kibiców.

Bądźmy poważni.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 24.09.2022, 10:31
Przede wszystkim Obi zapoczątkował obecną chujnie i zjazd sportowy.Oczywiście oceniam z perspektywy czasu ale wydaje mi się że szybkie tempo restrukturyzacji odbiło się zbyt mocno na jakości pierwszej drużyny.Ratował się jeszcze chwilę zaciągiem wypożyczonych graczy wiosną 2020 roku ale tak na prawdę w tamtym sezonie nie mieliśmy już jakości.Może trzeba było robić większe cięcie w innych obszarach a nie tak drastycznie wymieniać średnioekstraklasowych kopaczy na tych jeszcze tańszych.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 24.09.2022, 11:13
A może właśnie w okresie największej padaki finansowej powinniśmy bawić się głownie w wypożyczenia kopaczy, bo co nam po sprowadzaniu albo no nameów niesprawdzonych, albo staruchów, kontuzjowanych itp na x lat, i tak czy inaczej co sezon wymianie większości kadry.

To taka myśl odnośnie strategii budowania.
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Stary 24.09.2022, 12:30
Zasadnicze pytanie - czy Obidziński był zatrudniony w Wiśle jako dyrektor sportowy? Nie.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 24.09.2022, 13:13
Obidziński robił raczej to, co mu zlecono, czyli postawił to wszystko na nogi pod kątem finansowym.
Zaciskanie pasa siłą rzeczy musiało się odbić na poziomie sportowym, przy czym jako takiego pionu sportowego nie było długo po przejęciu Wisły przez trio, więc też wybór piłkarzy, na których nas było stać, stał na bardzo słabym poziomie.

[26/42]
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 25.09.2022, 11:30
Autentyczny głos Henryka Reymana i część jego wspomnień:

https://www.youtube.com/watch?v=ExwvXLSJopA
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Stary 29.09.2022, 12:11
Sztab medyczny Wisły (Karol Biedrzycki, Leszek Dyja, Mariusz Urban) nie zwalnia tempa w wykańczaniu piłkarzy Wisły.

Michał Żyro kolejnym piłkarzem z kontuzją.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 29.09.2022, 12:23
A co ma sztab medyczny do tego, że mamy 22 pilkarzy kontuzjowanych i musimy grać juniorami?
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 29.09.2022, 12:32
Dyja namaszczony przez samego wujka Największego z Największych, Biedrzycki to mąż wnuczki legendy, a Urban jest niezatapialny. Od niepamiętnych czasów w Wiśle.

Taka gabinetowa wersja Boguskiego.

Aż się przypomina kultowy dialog z udziałem Bogusia Lindy:

https://youtu.be/Fdw8srN5Nzk

Układy się zmieniają, czasy się zmieniają, a Mariusz Urban trwa w Wiśle.

Zresztą ten fragment filmu najlepiej oddaje ostatnie lata w Wiśle.

Niby były zmiany, a dalej ci sami rządzą. Tylko inaczej określani.

Sami się śmieją, że zostali nazwani odnowicielami jak Zapasiewicz na końcu.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 29.09.2022 o godz. 12:50.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 29.09.2022, 14:17
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
A co ma sztab medyczny do tego, że mamy 22 pilkarzy kontuzjowanych i musimy grać juniorami?
Ponoć Żyro(Żiru) po jakiejś nowatorskiej terapii.Pewnie był u Harego z Tybetu https://www.youtube.com/watch?v=Im0nF0xqPxY
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 29.09.2022, 14:28
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Ponoć Żyro(Żiru) po jakiejś nowatorskiej terapii.Pewnie był u Harego z Tybetu https://www.youtube.com/watch?v=Im0nF0xqPxY
Ja słyszałem ,że był na bezinwazyjnej terapii u Macademian Girl
wódka, parówki,chrzan i żarówki
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Stary 30.09.2022, 23:00
Cytat:
Straciliśmy bramkę i nie wierzyliśmy, że możemy odrobić straty.
- powiedział Igor Łasicki po meczu Chojniczanka 1:0 Wisła

To najlepiej podsumowuje problem z psychiką u piłkarzy.. drużyna straciła 1 gola w środku meczu, a kapitan drużyny przerażony stratami, jakby stracili 4 gole do 30 minuty meczu.

PS.

Włodarze klubu z Jarkiem Królewskim na czele zapewniali przed startem 1. ligi, że teraz dobrali piłkarzy z mocnymi głowami, aby nie powtórzyć błędów z poprzednich lat..
Ostatnio edytowane przez aNouc : 30.09.2022 o godz. 23:02.
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 30.09.2022, 23:12
szkoda gadać, tutaj leży wszystko, nie wiem czy w kwestii sportowej jest w tym klubie chociaż jedna rzecz, która działa. Piłkarze nic potrafią grać, trener trenować, sztab medyczny leczyć... Nasi przeciwnicy są z jednej strony tak beznadziejny, że muszą z nami wygrywać po karnych, ale zarazem tak mocni, że potrafimy im strzelić też tylko z karnych...
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 30.09.2022, 23:18
Po dzisiejszym wywiadzie, Łasicki powinien mieć zabraną opaskę kapitana. Qrwa gość, który grał ileś lat w extraklasie a jaja powiązane bo leszcze z Chojnic strzeliły na 1-0 i zostało 40 minut meczu. Partacz trenerem, bojąca dusza kapitanem...............................
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 30.09.2022, 23:21
Podpisuje się pod tym, zabrać opaskę i dojebać karę finansową, bo niestety nie mamy drużyny rezerw..
wyobrażacie sobie sobola, który wychodzi do wywiadu i mówi, że po stracie bramki z CHOJNICZANKA stracili wiarę w zwyciestwo w połowie meczu? Radek to by dał po liście tym pajacom i grałby tak, ze kurzyłoby się za nim..
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 30.09.2022, 23:30
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Po dzisiejszym wywiadzie, Łasicki powinien mieć zabraną opaskę kapitana. Qrwa gość, który grał ileś lat w extraklasie a jaja powiązane bo leszcze z Chojnic strzeliły na 1-0 i zostało 40 minut meczu. Partacz trenerem, bojąca dusza kapitanem...............................
On tylko powiedział to, co widać po KAŻDYM piłkarzu, a o czym pisałem jeszcze przed meczem.

Ich psychika nie istnieje, nie wierzą, że z tym trenerem potrafią pokonać jakąkolwiek trudniejszą przeszkodę, nie wierzą, że ten trener poprowadzi ich do czegoś lepszego, że dostaną od niego jakąkolwiek pomoc, poddają się po pierwszym potknięciu, bo widzą przed sobą 1/15 + spadek i gościa, który tym wszystkim kieruje bez wiary, pomysłu, umiejętności i nadziei.

To jest już spirala.
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 30.09.2022, 23:30
Sobol może kiedyś tak… teraz jest raczej jak ciepła klucha jak jego koledzy na ławce trenerskiej.
Już wyjaśniło się czemu Łasicki jest kapitanem… on jest dokładnie taki jak właściciele, trener, to ich kopia tylko, że gra na boisku
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 30.09.2022, 23:33
MaLk napisał(a):Wyświetl post
On tylko powiedział to, co widać po KAŻDYM piłkarzu, a o czym pisałem jeszcze przed meczem.

Ich psychika nie istnieje, nie wierzą, że z tym trenerem potrafią pokonać jakąkolwiek trudniejszą przeszkodę, nie wierzą, że ten trener poprowadzi ich do czegoś lepszego, że dostaną od niego jakąkolwiek pomoc, poddają się po pierwszym potknięciu, bo widzą przed sobą 1/15 + spadek i gościa, który tym wszystkim kieruje bez wiary, pomysłu, umiejętności i nadziei.

To jest już spirala.
ale ktoś tak bez jajeczny jest naszym kapitanem? to tylko pokazuje jak nisko upadliśmy.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 30.09.2022, 23:35
Ja głos Łasickiego odbieram jako dyplomatyczne wołanie o ratunek.
Co on może więcej powiedzieć jako piłkarz?!

Drużyna z Brzęczkiem nie ma przed sobą żadnej perspektywy. 2 liga jest całkiem realna.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów