The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Chorynatrzykolory
Senior Member

Od: 07.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 27.08.2022, 09:39
Chciałbym żeby ktoś zadał Panu Brzeczkowi parę pytań mianowicie:
W czym był /jest lepszy Colley od Mehremica i dlaczego rezygnujemy z gościa, który jako tako nie łapie kontuzji i na prawdę z nim zaczynała obroną wyglądać przyzwoicie by znowu wszystko zburzyć, włożyć do składu chlopaka po kontuzji i zakontraktować kolejna niewiadoma?czy my mamy czas na taki burdel? W dodatku Turcy nie wiadomo czy zapłacą, kolejna rzecz- po co ściaga Żyre?po jego zejściu już kompletnie gra siadła. BALTA- Ten gość to tykająca bomba gramy w 10 a on jeździ na dupie wślizgami , broni na raz i wszystko przerywa ( ile mu się uda )faulem, totalny niewypał!! Fernandez - totalny bezmozg, znowu nas ujebał jakw tamtym sezonie -ile razy będziemy tolerować frajerskie i bezmyślne zachowania w naszej drużynie, ten mecz przy stanie 1:0 i pełnej kontroli nie można było przegrac-Wisla udowodniła ze nie ma rzeczy niemożliwych dla niej i dostała czerwo i dwa karne z dupy(ten drugi troche colley sprowokował mimo wszystko ) .Zamiast szukać kolejnych pomocników To ogarnijmy na już środkowego obrońcę oraz lewego bo w razie braku wachowiaka lub kontuzji colleya(a jestem pewny że zaraz będzie) to jesteśmy w dupie
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 27.08.2022, 09:56
siedziałem obok kibiców Chrobrego. nawet oni byli przekonani że Tupaj również czerwona a przy drugim karnym śmiali się z decyzji sędziego. w 12 na 10 ciężko wygrać
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 27.08.2022, 10:07
Szneka napisał(a):Wyświetl post
siedziałem obok kibiców Chrobrego. nawet oni byli przekonani że Tupaj również czerwona a przy drugim karnym śmiali się z decyzji sędziego. w 12 na 10 ciężko wygrać
Sędziowanie było skandaliczne.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 27.08.2022, 10:11
Chorynatrzykolory napisał(a):Wyświetl post
Chciałbym żeby ktoś zadał Panu Brzeczkowi parę pytań mianowicie:
W czym był /jest lepszy Colley od Mehremica i dlaczego rezygnujemy z gościa, który jako tako nie łapie kontuzji i na prawdę z nim zaczynała obroną wyglądać przyzwoicie
Już Ci odpowiadam:

Trio nie ma pieniędzy aby utrzymać klub na poziomie I ligi. Są po prostu na taki temat zbyt krótcy. Nie są żadnymi rekinami polskiego biznesu i oszczędności są konieczne. Z wypowiedzi Prezesa Nowaka wynika, że będzie ze swoim wspólnikiem chciał jakieś udziały odkupić ponieważ w budżecie brakuje środków.

Nie ma co szukać tutaj teorii spiskowych lub jakichś "błędów" w budowaniu kadry. Tria po prostu nie stać na budowę szerokiej i równej kadry.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 27.08.2022, 10:24
Jeszcze istnieje opcja ze Adi nie chcial zostac, chcial odejsc skoro mial oferte.
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 27.08.2022, 10:43
Jak to idzie... spokojnie ta liga jest słaba.

No i moje drugie ulubione... cel to nie spaść z ligi, zatem nie przeżywajmy, takie drużyny jak Chrobry mogą nas punktować.

MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 27.08.2022, 10:43
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Sędziowanie było skandaliczne.
Tak, i zdecydowało o wyniku meczu. Szkoda nawet grę komentować. Próbowaliśmy nawet w 10 powalczyć o zwycięstwo, to na pewno na plus.

PS: Colley jest wg mnie mimo wszystko lepszy od Mehremića. Druga rzecz to gość odszedł do 1 ligi tureckiej. Kto o zdrowych zmysłach wolałby zostać i grać w polskiej 2 klasie rozgrywkowej? xD
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 27.08.2022, 11:03
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
A w mojej ocenie Fernandez popełnił tylko błąd.
Tak patrząc po ludzku, zachował się jak prawdziwy facet i odpłacił temu tuptaczowi( czy jakoś tak) za ewidentne chamstwo. Oczywiście pełna zgoda że w swojej reakcji nie uwzględnił kontekstu iż trwa właśnie mecz w którym jest zawodnikiem...
Jakby nie było , na razie jest remis . Jeden mecz nam Fernandez wygrał, jeden przegrał. Zakładam, że na koniec sezonu jego bilans wyjdzie na zdecydowany plus
Ale gdyby nie zachowywał się jak idiota to wyszedłby na dużo większy plus. To nie takie trudne. Tylko trzeba mieć świadomość odpowiedzialności za wynik, a u nas tak sobie gramy, raz wygramy raz przegramy...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 27.08.2022 o godz. 11:06.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 27.08.2022, 11:05
Nie ogladałem meczu ale z tego co można tu przeczytac to leżymy mentalnie. Brak lidera czyli to samo co w zeszlym sezonie gdzie przegrywalismy badz remisowalismy mecze przy prowadzeniu. Kilka osob pisze o pechu ja pisze o braku jaj i tego kogos z genem przywodcy z prawdziwego zdarzenia braku osoby ktora w odpowiednim momencie ta nasza gre pouklada wezmie na siebie ciezar meczu i odpowiedzialnosc. O ile mamy w druzynie umiejetnosci pilkarskie to jestesmy miekkimi fajami a tego szybko niestety nie da sie naprawic.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
Robcio
Member

Od: 03.2008

Stary 27.08.2022, 11:42
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Kilka osob pisze o pechu ja pisze o braku jaj i tego kogos z genem przywodcy z prawdziwego zdarzenia braku osoby ktora w odpowiednim momencie ta nasza gre pouklada wezmie na siebie ciezar meczu i odpowiedzialnosc.
Taką osobą w pierwszej kolejności jest trener który wprowadza zmiany taktyczne (niekoniecznie zmienia zawodników).
Co zrobił trener Chrobrego w przerwie?
Cytat:
Przeszliśmy na dwie "dziesiątki" i przyniosło to efekt
A co zrobił Brzęczek? Ja szczerze to nie wiem
:
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 27.08.2022, 11:59
Jak wszedł Duda na 15 min i próbował podejść wyżej to się z ławki darli żeby się cofnął. Tyle zrobił Brzęczek...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 27.08.2022, 12:04
Wiem, że nie było generalnie kogo wpuścić ale dać Dudę do ataku, który ma 120 cm wzrostu, było dla mnie nieporozumieniem. G Ruszkowski same straty, źle przyjęcia, strzał 20 metrów nad bramka - dramat!
wódka, parówki,chrzan i żarówki
Odpowiedz cytując
Marek96
Member

Od: 09.2019

Stary 27.08.2022, 12:16
Sprawa pierwsza- Fernandez to psychopata ? Początek meczu wynik dla nas korzystny a ten takie akcje odwala . Nic tylko pogratulować. Druga sprawa że czarny drukarz powinien albo dac dwie żółte albo dwie czerwone. Fernandezowi z racji recydywy zafundują pewnie 3/4 kolejki odpoczynku..
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 27.08.2022, 12:47
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Wiem, że nie było generalnie kogo wpuścić ale dać Dudę do ataku, który ma 120 cm wzrostu, było dla mnie nieporozumieniem. G Ruszkowski same straty, źle przyjęcia, strzał 20 metrów nad bramka - dramat!
Tyle że Duda nie wszedł do ataku. Bo Brzęczek całą drugą połowę o ataku zupełnie nie myślał. Duda w misternym planie Brzęczka miał "przeszkadzać". Tak jak cała reszta. A Szot na lewej to już szczyt Brzęczek jest bez pojęcia i od dawna wszyscy to wiedzą.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 27.08.2022, 12:54
Pamiętam jak kiedyś jeden z naszych zawodników z Ameryki południowej Romell Quioto został przez Komisje Ligi ukarany odsunięciem na 5 spotkań za nadepnięcie rywala
https://sport.tvp.pl/8451385/quioto-...pniecie-rywala

Czy w przypadku tego buca z Głogowa będzie podobnie?
Czy jakaś komisja nałoży karę na drugiego buca-sędziego tego spotkania?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 27.08.2022, 13:03
A możesz pokazać filmik, w którym ten buc z Głogowa nadepnął na nogę Fernandeza?
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 27.08.2022, 13:06
Nadepnął nadepnął i to dwa razy...

Wiadomo, że nas przekręcili, ale my zrobiliśmy bardzo niewiele żeby im w tym przeszkodzić...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 27.08.2022, 13:09
Nawet Weszło! przyznało, że Tupajowi należała się czerwona kartka:

Cytat:
Najwięcej kontrowersji wzbudziła sytuacja z 17. minuty, kiedy to doszło do starcia między Luisem Fernandezem a Pawłem Tupajem. Po interwencji VAR sędzia Dominik Sulikowski pokazał Hiszpanowi czerwoną kartkę. Czy słusznie? Oczywiście, że tak, bo Fernandez zachował się niesportowo. Gdy leżał na murawie z impetem kopnął Polaka. Ta decyzja arbitra nie budzi żadnych kontrowersji. Tylko dlaczego w tej sytuacji nie wyrzucił z boiska również Tupaja, który podeptał Hiszpana? To była jawna prowokacja ze strony 22-letniego napastnika, za którą dostał tylko żółtą kartkę.
Zresztą komentarzy Polsatu Sport byli zdziwieni, że Tupaj pozostał na boisku. Powiedzieli, że i Fernandez i Tupta powinni wylecieć z boiska.

Z drugiej strony, Brzęczek po meczu z Arką narzekał, że musiał grać przeciwko 9 piłkarzom, bo on woli grać przeciwko 11. I jakby narzekał, wysyłając sygnał do sędziów, żeby tego w przyszłości nie robili, no więc sędzia zgodnie z wytycznymi Brzęczka pozostawił na boisku piłkarza Chrobrego.

Ot luźna teoria spiskowa..
Ostatnio edytowane przez aNouc : 27.08.2022 o godz. 13:12.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 27.08.2022, 13:10
ciacho napisał(a):Wyświetl post
A możesz pokazać filmik, w którym ten buc z Głogowa nadepnął na nogę Fernandeza?
a co to ja Polsat jestem?

Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 27.08.2022, 13:17
Robcio napisał(a):Wyświetl post
Taką osobą w pierwszej kolejności jest trener który wprowadza zmiany taktyczne (niekoniecznie zmienia zawodników).
Co zrobił trener Chrobrego w przerwie?

A co zrobił Brzęczek? Ja szczerze to nie wiem
Ok, kogo mial wprowadzic?
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 27.08.2022, 13:39
No, nie wiem? Jest menedżerem. Niech wprowadza, kogo sprowadził.

Odpowiedz cytując
Gunner1906
Senior Member

Od: 05.2013

Stary 27.08.2022, 13:45
Po wygranych meczach mimo, że gra i tak jest mega przeciętna zbyt duży optymizm panuje wśród kibiców. Po przegranych meczach mimo, że gra w gruncie rzeczy się nie różni od tego co w wygranych od razu 180stopni obrót opinii.

Dalej jesteśmy przeciętną drużyną z przeciętnymi piłkarzami i pozycja lidera w I lidze która jest dramatycznie słaba tego nie zmieni. Gdybyśmy tą kadrą grali w tym sezonie w ekstraklasie to mielibyśmy może w tym momencie 5 punktów a utrzymanie traktowałbym w kategorii cudu.

Ja osobiście poza Fernandezem, Łasickim, Biegańskim i może Rodado (jeszcze za krótko, ale widać że odpowiednią technikę gościu posiada) nie widzę nikogo kto by się nadawał na ekstraklasę. Żyro? No fajnie gościu walnął z Resovią, ale to jest jeden wybryk - raz wyjdzie, 100 razy nie wyjdzie. Poza tym słaba dynamika, technicznie bez szału, fizycznie tak sobie. Reszta dla mnie to jest właśnie maks poziom I ligi a kilku zawodników to poziom II czy nawet III ligi.

Z młodych kto? Duda? - być może tak. Starzyński? - dwa lata temu wyglądał lepiej, jeszcze w niego wierzę.

Gruszkowski, Szot - kiedy niektórzy chwalili Gruszkowskiego w tamtym sezonie to ja od początku widziałem w nim tylko drewno który jedynie, jako tako potrafi bronić, ale już cokolwiek do przodu to była strata. Obaj dramatycznie słabi, no może Grucha ciut lepszy, bo przynajmniej coś niecoś broni.

Reszty młodych pominę...

Pozostali typu: Jaroch, Wachowiak, Colley, Balta, Basha, Perreira (chociaż może Perreira jeszcze ok, ale on ma już 34 lata...), dla mnie to nie są piłkarze na ekstraklasę. Ok, zagrają raz na jakiś czas przyzwoity mecz ale w perspektywie całego sezonu z takimi piłkarzami spada się z ekstraklasy.

Według mnie naprawdę nie ma podstaw do tego, aby uważać, że będziemy wygrywać w tej lidze regularnie. Dla mnie na razie i tak jest spore zaskoczenie że mamy tyle punktów ile mamy, ale gra absolutnie mnie nie porywa (nie oglądałem tylko zeszłotygodniowego meczu ze Skrą, być może tam było super - nie wiem).

Swoje nadzieję opieram wyłącznie na tym, że w tej lidze nie ma też drużyny wyraźnie lepszej i każdy będzie gubić punkty i liczę na to że Wisła tych punktów pogubi najmniej i uda się awansować, ale tak czy siak wchodząc taką kadrą do ekstraklasy nie mielibyśmy tam czego szukać. Pewnie awansując przyjdzie do nas kilku lepszych zawodników, ale tak naprawdę przydałoby się co najmniej 7-8 od razu do pierwszego składu bo Ci którzy grają obecnie sobie nie poradzą. Taka jest moja opinia.

Ps. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nas nie stać na lepszych grajków dlatego z pokorą przyjmuję to co jest, natomiast po wygranych meczach nie ma we mnie przekonania, że tak, teraz to ruszyło. Bardziej to jest: ,,ufff, udało się"
Ostatnio edytowane przez Gunner1906 : 27.08.2022 o godz. 15:25.
Odpowiedz cytując
Robcio
Member

Od: 03.2008

Stary 27.08.2022, 13:51
No skoro przegrywaliśmy walkę o środek pola to nie wiem... może tego

Cytat:
Nowym zawodnikiem Wisły Kraków został 19-letni Bartosz Talar. Zawodnik, którego nominalną pozycją jest środek pomocy, podpisał z Białą Gwiazdą kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2024 roku
W końcu z jakiegoś powodu Brzęczek go podpisał...
:
Odpowiedz cytując
Smok
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 27.08.2022, 14:08
Ciekawi mnie, czy wczesniej nie było sygnałów/rozeznania, ze "byczek" Fernando ma problemy psychiczne z agresja i samooceną?
Bo, ze ma problemy psychiczne, to nie ulega wątpliwości.
Jesli chodzi o Brzeczyszczykiewicza, to nawet te 14:1 mnie nie odstreczyło. Ale to, co teraz (nie)wyprawia na ławie, to już kryminał. I ta wypowiedź przedmeczowa, ze ma z zawodnikami "kłopoty bogactwa" to już kuriozum.
Nie mam pojęcia jak to mozliwe, że "zawodowy piłkarz", który przecież nie został powołany do koszar po 5-cio letniej przerwie, tylko ponoć uczestniczaył w zajęciach treningowych w klubie, przychodzi i niespecjalnie biegając , nie ma sił po 60 minutach.
Odpalenie Adiego (lewonoznego) to nastepna perełka po zeszłorocznej sprzedaży 2 kluczowych zawodników.
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 27.08.2022, 14:20
Wow, teraz na forum wysyp psychologow i psychiatrow. Fernandez Fernandezem, ale sedziowanie nie bylo nawet zalosne. Szkoda, ze pajace z gwizdkami psuja mecze nawet wtedy, kiedy maja wsparcie VAR-u.

Coley w sumie slaby mecz, ale z kazda minuta bedzie lepiej. Potrzebujemy jeszcze kogos do srodka i skrzydlowego. Ja bym jeszcze nie rozpaczal, w tym meczu nie bylo rownych szans
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
Cymes
Member

Od: 07.2004

Stary 27.08.2022, 15:00
Smok napisał(a):Wyświetl post
Ciekawi mnie, czy wczesniej nie było sygnałów/rozeznania, ze "byczek" Fernando ma problemy psychiczne z agresja i samooceną?
Bo, ze ma problemy psychiczne, to nie ulega wątpliwości.
Pierwsze co zrobiłem jeszcze w trakcie meczu to sprawdziłem jego statystyki. 23 żółte kartki w 192 oficjalnych spotkaniach i jedna czerwona za drugą żółtą, więc w miarę normalnie. Warto pamiętać, że za akcje z Płockiem nie było czerwa. Jak większości ludzi, którzy do nas przychodzą głowa nie dojeżdża przez presje. Tak u niego jest chyba odwrotnie, łepetyna odjechała trochę za bardzo. Widać, że chłop wchodzi strasznie przemotywowany i napakowany jak kabanos. Ogólnie atmosfera i duży fanbase klubu chyba mu bardzo odpowiadają, ale też chyba to trochę nowa sytuacja dla niego i nie do końca radzi sobie z gwiazdorzeniem. Nie bronię, ale jeśli to ogarnie i sobie to poukłada to powinno być ok, bo nic nie wskazuje, że miał takie problemy w przeszłości.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 27.08.2022, 15:13
ciacho napisał(a):Wyświetl post

https://www.youtube.com/watch?v=A9yxWFebdGQ#t=2m40s
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 27.08.2022, 15:35
teraz widze na spokojnie heh.... to jest skandal, gosc depcze RAZ z premedytacja, potem poprawia DRUGI, w sumie nie dziwie się, że Fernandez zareagował instynktownie... albo dwie żółte albo dwie czerwone...

nie kumam czym kierował się sędzia wywalając tylko Fernandeza z boiska...

Odpowiedz cytując
Vashut
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 27.08.2022, 15:36
Przekrecili nas nie pierwszy raz.w.tym roku. Poszla fama ze Wisle ppmagaja sedziowie to trafi sie taki?b**c zeby to wyrownac
"to miasto zawsze było Semper Fidelis.."
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 27.08.2022, 15:59
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
teraz widze na spokojnie heh.... to jest skandal, gosc depcze RAZ z premedytacja, potem poprawia DRUGI, w sumie nie dziwie się, że Fernandez zareagował instynktownie... albo dwie żółte albo dwie czerwone...

nie kumam czym kierował się sędzia wywalając tylko Fernandeza z boiska...
Chyba kpisz, że z tego filmiku jesteś w stanie stwierdzić, że Fernandez został drugi raz nadepniety. Ja tam widzę że gość z Głogowa postawił nogę pomiędzy nogami Fernandeza. Może go poskrobał, może nie, nie widać tego, wiec na jakiej podstawie mieliby go wywalić? Niewyraźnego ujęcia?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów