The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 10.06.2022, 13:09
Nie ważne kto gra. Ważne jak gra. Mieliśmy skład na 8 miejsce, 6 budżet i polecieliśmy z ligi jak frajerzy.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 10.06.2022, 14:42
Czy mi się wydaje czy po obecnych ruchach w klubie, czyli jakieś z dnia na dzień info, że ten odchodzi, tego nie chcemy, ten chce odejść, tego sprzedajemy za bezcen, na tego nas nie stać itp itd wskazują na to, że zarząd nie ma żadnego planu i dał sygnał piłkarzom i kibicom, żeby spierdalać gdzie tylko się da bo tutaj nic mądrego nie powstanie?

Myślałem, że to zostanie tak jakoś zrobione z gracją i pomysłem, tzn np 10 albo 1 czerwca mówimy, że wypierdalamy x piłkarzy i nara. Tak jak teraz to to wygląda, ze z dnia na dzień na szybko sa ruchy wykonywane, że na nic kasy nie ma i nie będzie.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 10.06.2022, 14:50
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Czy mi się wydaje czy po obecnych ruchach w klubie, czyli jakieś z dnia na dzień info, że ten odchodzi, tego nie chcemy, ten chce odejść, tego sprzedajemy za bezcen, na tego nas nie stać itp itd wskazują na to, że zarząd nie ma żadnego planu i dał sygnał piłkarzom i kibicom, żeby spierdalać gdzie tylko się da bo tutaj nic mądrego nie powstanie?

Myślałem, że to zostanie tak jakoś zrobione z gracją i pomysłem, tzn np 10 albo 1 czerwca mówimy, że wypierdalamy x piłkarzy i nara. Tak jak teraz to to wygląda, ze z dnia na dzień na szybko sa ruchy wykonywane, że na nic kasy nie ma i nie będzie.
W ubiegłym roku było całkiem sporo kasy - można było zbudować rozsądną kadrę i odłożyć trochę do skarpety albo przepierd.. wszystko na prawo i lewo i zostać bez gaci jak gwałtownie spadną przychody - co też i obserwujemy.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 10.06.2022, 14:54
Wiadomo, że spadek wiąże się z tragedią i wietrzeniem magazynów ale obiecano konferencję, super plan i informacje, tyle, że patrząc po tych ruchach to można wnioskować, ze przez prawie miesiąc nie wymyślono i nie zrobiono nic a kwestie kontraktowe rozwiązują się z dnia na dzień. A przypominam, ze za 3 dni start przygotowań do nowego sezonu i mamy lekko ponad miesiąc do startu I ligi.

Wygląda na to, że dalej wszystko jest robione na zaawansowanej amatorce...
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 10.06.2022, 15:50
prosze bez wichrzycielstwa , za 3 dni konferencja to sie wszystkiego dowiecie
Odpowiedz cytując
alexx6
Senior Member

Od: 02.2012

Stary 10.06.2022, 16:00
za rok w maju znowu wyjdzie Kuba powie że zjebałem dostanie brawa i tak w kółko
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 10.06.2022, 18:58
Ale czy za rok też powie, że jest gotów ponieść konsekwencje?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 10.06.2022, 19:05
Takie jak w tym roku? co za problem
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 10.06.2022, 19:11
Jest tylko jedna rada: ciężej pracować na treningach. Jak nie w tym roku, jak nie w następnym, to może za dwa albo i trzy lata dyspozycja pozwoli zagrać dobry sezon i poprowadzić drużynę do zwycięstw.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 10.06.2022, 19:55
czaro napisał(a):Wyświetl post
Jest tylko jedna rada: ciężej pracować na treningach. Jak nie w tym roku, jak nie w następnym, to może za dwa albo i trzy lata dyspozycja pozwoli zagrać dobry sezon i poprowadzić drużynę do zwycięstw.
Ciężej albo inaczej - z sensem. Czy to możliwe z wujkiem? Oto jest pytanie.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 10.06.2022, 20:01
Ale to był Sarkazm dotyczący Błaszczykowskiego
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 10.06.2022, 20:18
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Wiadomo, że spadek wiąże się z tragedią i wietrzeniem magazynów ale obiecano konferencję, super plan i informacje, tyle, że patrząc po tych ruchach to można wnioskować, ze przez prawie miesiąc nie wymyślono i nie zrobiono nic a kwestie kontraktowe rozwiązują się z dnia na dzień. A przypominam, ze za 3 dni start przygotowań do nowego sezonu i mamy lekko ponad miesiąc do startu I ligi.

Wygląda na to, że dalej wszystko jest robione na zaawansowanej amatorce...

Zarządzają nami amatorzy z twittera wiec samo sobie odpowiedz na co ich stać ,a wiec i ten klub.Naprawde mysle sobie ze moze być jeszcze gorzej niz jest.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Manhunt.
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2015

Stary 10.06.2022, 21:13
Przecież oni odjechali, zero wyciągnietych wniosków, a debile im jeszcze przyklaskuja przy powrocie szrotu.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 10.06.2022, 21:31
Żona królewskiego zorganizowała modlitwę na tt, można było dopisywać intencje, a ona się modliła. Nie mam nic do wierzących i modlących się, ale w tej formie... coś tu nie gra. I właśnie ten zgrzyt wydał mi się jakoś symptomatyczny dla tego, jak Wisłą się zarządza. Jak myślą osoby, które klubem zarządzają.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 10.06.2022, 22:33
Żona królewskiego zorganizowała modlitwę na tt, można było dopisywać intencje, a ona się modliła. Nie mam nic do wierzących i modlących się, ale w tej formie... coś tu nie gra. I właśnie ten zgrzyt wydał mi się jakoś symptomatyczny dla tego, jak Wisłą się zarządza. Jak myślą osoby, które klubem zarządzają.
Napiszę Ci co tu nie gra: trzeba niezłe fikołki myślowe robić żeby powiązać modlitwę żony Królewskiego z zarządzaniem Wisłą. Świadczy to o postępującej mani prześladowczej i paranoi. Normalny kibic nawet nie zainteresowałby się tym co żona Królewskiego robi na tt (nie żeby robiła coś złego) bo nie ma to nic wspólnego z klubem. Wychodzi to poza standardy kibicowania jako takiego.

Uważam że zmierzasz w kierunku KOALIK-a i coraz bardziej przyśpieszasz. Mam nadzieję że jesteś tylko odklejony i nie stanowisz zagrożenia dla siebie i innych, ale lepiej zrób sobie urlop od tt, Wisły i internetu.

Dlatego nie lubię i nie uczestniczę w sieciach społecznościowych - nigdy nie wiadomo jacy zboczeńcy z jakich powodów mogą Cię obserwować...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.06.2022 o godz. 22:36.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 10.06.2022, 22:38
Duże słowa, jak na kolesia, który wchodzi na forum internetowe o Wiśle Kraków tłumaczyć innym, że są głupi i nie są godni pisać o Wiśle i robi to codziennie od lat.
Odpowiedz cytując
ociec Ciemka
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 10.06.2022, 22:39
ale Wolfy ma rację
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 10.06.2022, 22:41
Duże słowa, jak na kolesia, który wchodzi na forum internetowe o Wiśle Kraków tłumaczyć innym, że są głupi i nie są godni pisać o Wiśle i robi to codziennie od lat.
Napiszę serio - jak przeczytałem co napisałeś to mnie ciary przeszły. Ja bym się jednak nad sobą zastanowił.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Stary 10.06.2022, 22:41
ociec Ciemka napisał(a):Wyświetl post
ale Wolfy ma rację
racje Wolfy`ego rzeczywiście wielokrotnie się sprawdzały
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 10.06.2022, 22:42
azor napisał(a):Wyświetl post
racje Wolfy`ego rzeczywiście wielokrotnie się sprawdzały
Ostatnio kiedy powiedziałem że idziemy na spadek - w grudniu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 10.06.2022, 22:44
basha nie jest szklany

basha jest inwalidą
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Stary 10.06.2022, 22:48
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ostatnio kiedy powiedziałem że idziemy na spadek - w grudniu.

To akurat nie było odkrywcze. Nie chce mi się szukać, ale swego czasu mówiłeś również, że TS u władzy to jedyna rozsądna opcja
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 10.06.2022, 22:49
azor napisał(a):Wyświetl post
To akurat nie było odkrywcze. Nie chce mi się szukać, ale swego czasu mówiłeś również, że TS u władzy to jedyna rozsądna opcja
Nie wiem czy to nie było odkrywcze skoro 3/4 forum jest nadal w szoku że spadliśmy.

Z TS nie miałem racji. I co z tego wynika?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 10.06.2022, 22:50
Napiszę serio - jak przeczytałem co napisałeś to mnie ciary przeszły. Ja bym się jednak nad sobą zastanowił.
Napiszę jeszcze raz i mam nadzieję ostatni. Daruj sobie, nie czytaj, nie odpisuj, oszczędzisz sobie tych niezdrowych emocji.

ale Wolfy ma rację
No ale co znowu, przecież takie rzeczy się wyświetlają, jak obserwuje się Królewskiego i inne konta, które piszą o Wiśle. Jak oni coś klikają u tej Królewskiej, to wyskakuje na tej głównej stronie tt. Pomijam fakt, że te jej wpisy były najwyraźniej publiczne i skierowane do szerokiego grona, nie prywatne.

I dla mnie takie zachowanie (modlitwy na tt z obcymi ludźmi) jest infantylne. Niedojrzały jest też Królewski płaczący po spadku i wypisujący brednie w mediach społecznościowych, albo gówniarski jest Błaszczykowski biegający i wykrzykujący za sędziami.

Nie tłumaczę zarządzania w Wiśle działalnością Królewskiej ani nie oczekuję analiz tego zachowania w podsumowaniach sezonu, ale kiedy rozmawiamy o charakterze ludzi zarządzających Wisłą i grona ich otaczających, to takie, choćby i luźne, skojarzenie, w ramach paplania na forum, nie wydaje mi się z kosmosu.
Ostatnio edytowane przez czaro : 10.06.2022 o godz. 22:52.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 10.06.2022, 22:53
Do tego Domagalik + ktos jeszcze i zaraz sie stworzy zgrabne trio fajnych babeczek wspierajacych swoich mezow i przyjacioł
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Stary 10.06.2022, 22:54
Nie wiem czy to nie było odkrywcze skoro 3/4 forum jest nadal w szoku że spadliśmy.

Z TS nie miałem racji. I co z tego wynika?
To, że dałbyś się wtedy pokroić za RN pod wezwaniem Misia - ergo, racjonalne ocenianie sytuacji w Twoim przypadku nie istnieje. Tak wiem "dałem się oszukać Sarapacie"
Odpowiedz cytując
ociec Ciemka
Senior Member

Stary 10.06.2022, 22:58
A tak z ciekawości azor, byłeś wtedy w przedszkolu? Czaro również bardzo gorliwie za Marzeną wówczas optował.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 10.06.2022, 23:02
A tak z ciekawości azor, byłeś wtedy w przedszkolu? Czaro również bardzo gorliwie za Marzeną wówczas optował.
Ale co to zmienia w sprawie mojego skojarzenia i porównania?

Czy ja aspiruję do roli nieomylnego analityka zarządzania Wisłą na podstawie jakiegoś wpisu żony Królewskiego, który mi wczoraj mignął na tt?

Chyba zgubiłem temat tej kłótni.
Odpowiedz cytując
ociec Ciemka
Senior Member

Stary 10.06.2022, 23:04
Nie tylko tej lepiej chyba odpocząć niż sie napinać
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 10.06.2022, 23:12
No spoko, nic na siłę.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów