The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 36 24,32%
osłabi 87 58,78%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 25 16,89%
Głosujących: 148. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 24.05.2022, 16:09
wolfy napisał(a):Wyświetl post
W tym miejscu chciałbym pozdrowić pajaców którzy chcieli zwalniać prezesa, trenera i zarząd. Na szczęście idioci tacy jak Wy nie mają przełożenia na nic w klubie, bo teraz nie miałby kto nawet negocjować kontraktów.
Ale przecież zmiany można przeprowadzać w klubie także w długim i średnim okresie, po załatwieniu najpilniejszych spraw. Pomijam już fakt, że na istotne zmiany się nie zanosi, więc to pisanie o tym, że ktoś ma odejść, to wyraz postulatów generalnych i abstrakcyjnych.

A do tego prezes Błaszczykowski w weekend informował widzów canal plus, że najpierw rozmowy z trenerem, potem z zawodnikami. Bo trzeba wiedzieć, kto ma prowadzić zespół, żeby dobierać zespół.

Drzazga nie jest dobrym pomysłem, bo jest podatny na kontuzje.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 24.05.2022, 16:26
czaro napisał(a):Wyświetl post
Ale przecież zmiany można przeprowadzać w klubie także w długim i średnim okresie, po załatwieniu najpilniejszych spraw. Pomijam już fakt, że na istotne zmiany się nie zanosi, więc to pisanie o tym, że ktoś ma odejść, to wyraz postulatów generalnych i abstrakcyjnych.

A do tego prezes Błaszczykowski w weekend informował widzów canal plus, że najpierw rozmowy z trenerem, potem z zawodnikami. Bo trzeba wiedzieć, kto ma prowadzić zespół, żeby dobierać zespół.

"Uderz w stół...".

Ostatnie zdanie dodałeś żeby nie było całkowicie nie na temat?

Jak już kilka osób napisało: kogokolwiek nie ściągniemy będzie w tym element ryzyka. Wolę piłkarza z ciągiem na bramkę, który może złapać kontuzję niż zdrowych jak byk których wadą jest niestrzelanie goli. Mam tłumaczyć dlaczego?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 24.05.2022, 16:37
Ja jednak wolałbym piłkarza, który może grać.

A emocje proponuję ostudzić, jeśli melisa nie pomaga, to może czas pomyśleć o lekach i terapii.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 24.05.2022, 16:45
Drzazga byłby ok jako numer 1 pod warunkiem że nie byłby tak podatny na kontuzje. Musi mieć równorzędnego/lepszego rywala. Nie pytaj mnie jednak kogo, bo od tego jest skauting. Może jakiś Hiszpan z 4 ligi?

Czasu na rewolucję mamy tyle co zawsze. Co okno mamy i tak podobną sytuację, z tym że teraz faktycznie extremalne trudna. Dzięki wypożyczonym kadra będzie choć słaba to szeroka. Mamy obecnie 40 zawodników powyżej 19 roku życia, więc jest w kim przebierać/negocjować.
Odpowiedz cytując
TSWojtas
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 24.05.2022, 17:16

Turgeman też i dlatego Nasze władze go nie podpisały. Gdyby zaryzykowały dalej gralibyśmy w Esie. Bo chłop grając tylko 50 % meczów by Nas utrzymał

aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując
kopaczoholik
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 24.05.2022, 17:23
Akurat uważam, że powinniśmy skoncentrować się przede wszystkim na napastniku.... Spadek zawdzięczamy temu, ze nie posiadaliśmy w składzie żadnego ogarniętego napastnika. Pomimo braku napastnika oddaliśmy lekką reką Forbsa...
Jakby nie spojrzeć w poprzednich sezonach ratowaliśmy ligę bo mieliśmy okresy dobrej gry i jakiegoś skutecznego zawodnika, który ratował nam skórę w trudnych chwilach...
1. Elvis Manu - zapewne odejdzie
2. Zdeněk Ondrášek - kontuzja
3. Luis Fernández - nadzieja, że zostanie, poza tym to bardziej ofensywny pomocnik
4. Jan Kliment - nikt nie może na niego patrzeć ale w naszej sytuacji chyba lepiej aby został... Może ogarnie się w pierwszej lidze...
patrząc na ww. ananasów to i tak potrzebujemy napastnika... Ondrasek miał być trzecim do gry, a okazał się podstawowych napastnikiem drużyny walczącej o spadek... Nie możemy powtórzyć tego błedu ponownie...
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 24.05.2022, 17:39
wolfy napisał(a):Wyświetl post
W tym miejscu chciałbym pozdrowić pajaców którzy chcieli zwalniać prezesa, trenera i zarząd. Na szczęście idioci tacy jak Wy nie mają przełożenia na nic w klubie, bo teraz nie miałby kto nawet negocjować kontraktów.
Nieśmiało zauważam, że taka sytuacja w Wiśle już miała miejsce - i to nawet za czasów trio. Mało tego, było to w dokładnie analogicznym okresie roku

A tak na serio - oczywiście, czasu jest tak mało, że faktycznie za tydzień nie będzie o czym rozmawiać, bo nikt z poważnych ludzi do zarządu już nie przyjdzie nie mogąc nic istotnego zmienić w perspektywie połowy sezonu i taktyką faktów dokonanych zostanie tak, jak jest. Decyzja de facto jest więc podjęta. Może wyjdzie, może nie. Pozostaje to co zawsze, ślepa wiara kibica, że trio tym razem się ogarnie, wyciągnie wnioski i nie popełni tych samych błędów co zawsze.
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 24.05.2022, 18:00
Dla mnie idiotami są ci, którzy doprowadzili Wisłę do spadku. A ci jak wiadomo nie zamierzają wypierdalać.

Może jakaś podwyżka dla Dawida i Jurka?

Sociosy pomożecie?

https://m.youtube.com/watch?v=KhlHHyLBFPg

W końcu spaść z Wisłą to jest wielkie osiągnięcie. Łatwiej było wygrać dwa razy ligę niemiecką, zagrać w finale LM. Łatwiej też byłoby wykorzystać karnego w pamiętnym meczu z Portugalią.
Odpowiedz cytując
_al3x
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 24.05.2022, 18:02
Kluczowym pytaniem jest kto odpowiada za transfery i kto będzie trenował naszych orłów.
Pieniądze są w sieci tylko trzeba wiedzieć jak po nie sięgnąć!!!
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 24.05.2022, 18:30
Za jedno i drugie będzie odpowiadać ta sama osoba...
Odpowiedz cytując
siara
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 24.05.2022, 19:00
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie idiotami są ci, którzy doprowadzili Wisłę do spadku. A ci jak wiadomo nie zamierzają wypierdalać.

Może jakaś podwyżka dla Dawida i Jurka?

Sociosy pomożecie?

https://m.youtube.com/watch?v=KhlHHyLBFPg

W końcu spaść z Wisłą to jest wielkie osiągnięcie. Łatwiej było wygrać dwa razy ligę niemiecką, zagrać w finale LM. Łatwiej też byłoby wykorzystać karnego w pamiętnym meczu z Portugalią.
Od Socios trzy kroki w bok. A najlepiej na Kałuży idź pogadać.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 25.05.2022, 10:21
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Za jedno i drugie będzie odpowiadać ta sama osoba...
Brzęczek będzie miał co robić, ale sądzę że od tego będą inne osoby w klubie by wyszukiwać i analizować piłkarzy. Jakiś swój stempel da ale odpowiedzialność i tak będzie rozmyta. Bo nawet Brzeczkowi nikt nie da całkowicie wolnej ręki.

Oczywiście jeśli nie będziemy robić transferów na zasadzie " Hej dzwońcie do Bashy bo dobrze nas wspomina i nie ma klubu" albo " ten chłopak dawał radę w Płocku 5 lat temu" bo tak się z reguły kończy wrzucanie zbyt wielu rzeczy jednej osoby, że bierze ludzi z łapanki.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 25.05.2022, 11:05
Ale wiesz że Brzęczek podobno przygotowywał czy przygotował listę piłkarzy którzy mieli nas reprezentować w nowym sezonie w ekstraklasie?To że Brzęczek nie będzie prowadził negocjacji i podpisywał kontraktów to ja wiem ale właśnie jemu została powierzona selekcja
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 25.05.2022, 13:26
krysztal napisał(a):Wyświetl post
To że Brzęczek nie będzie prowadził negocjacji
Nie zdziwiłoby mnie to, gdyby to robił.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 25.05.2022, 14:39
Nie zdziwiłoby mnie to, gdyby to robił.
Czyli każdy sposób, nie ważne jak głupi jest dobry żeby napluć na klub. Ale niektórzy z Was są żałośni...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 25.05.2022, 14:51
Ty jesteś za to przepełniony godnością, od lat obrażając każdego, kto ma inne zdanie, podkreślając brak partnerów do rozmowy, a nawet sensu tłumaczenia, jak myśleć, co robić i co mówić. Nie ma to wiele sensu, chyba się zgodzisz.

Jeśli zaś chodzi o temat, zacząłbym od tego, że kategorie "plucia", "wierności" itp. w przypadku klubu piłkarskiego brzmią trochę śmiesznie. A już na pewno są całkiem nietrafione w przypadku uzasadnionej krytyki.

Krytyka jest zaś uzasadniona, ponieważ w klubie zaburzono ład korporacyjny/instytucjonalny. Po pierwsze dlatego, że faktycznie klubem zarządza Jakub Błaszczykowski, a nie powołane do tego organy. Po drugie dlatego, że nawet Jakub Błaszczykowski czasem dostrzega, że czegoś nie wie/nie umie, wówczas powierza pewne sprawy osobom zaufanym.

W tej sytuacji naprawdę nie jest nie do pomyślenia, że Brzęczek brałby udział w negocjacjach z zawodnikiem. Zwłaszcza, że - najwyraźniej bez umocowania formalnego, skoro przynajmniej początkowo w klubie był jeszcze dyrektor sportowy - jego kompetencje wykraczają poza pracę z 1. drużyną.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 25.05.2022, 15:04
Generalnie chodzi tylko o to że jesteś tak żalosny że nie przepuścisz żadnej, nawet najgłupszej okazji żeby dowalić klubowi, nawet jeżeli przy okazji wychodzisz na kompletnego kretyna i męczybułę.

Ale spoko, odpowiadaj na każdy post w ten sam gówniarski sposób, dobrego nigdy za wiele. Kilka podpowiedzi:
- kiedy kogoś zatrudnią, zapytaj czy jest z Błaszczykowskimi spokrewniony
- kiedy odpalą pomocnika, napisz że Kuba bał się konkurencji
- kiedy jeden z nielicznych w miarę OK piłkarzy nie zgodzi się na obniżkę - idealne miejsce na post o tym że to Brzęczek pewnie negocjował
- jak ściągną kogoś z 1/2 ligi kto nie będzie jej gwiazdą i zacznie się płacz - że to Brożek wyskautował.

To tylko sugestie, na pewno znajdziesz inne sposoby na okazanie że masz żal. Problem w tym że nie jesteś ani śmieszny, ani mądry - jesteś zwyczajnie męczący.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 25.05.2022, 15:46
W takiej sytuacji masz do wyboru nie czytać i nie odpisywać bądź całkiem zrezygnować z wchodzenia na forum, bo ja na to szczekanie nie będę reagował.
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 25.05.2022, 18:22
W obecnej konfiguracji to chyba będzie nowy zawodnik:

http://www.90minut.pl/kariera.php?id=24842
Odpowiedz cytując
Greg25
Senior Member

Od: 08.2018

Stary 26.05.2022, 14:13
Z tych, którzy dzisiaj są w drużynie postawiłbym Sadloka z powrotem na lewej obronie, na pierwszą ligę powinien wymiatać Był to kiedyś pomysł Smudy, Maciek na lewej stronie stanowił mniejsze ryzyko i już wtedy robił błędy na środku... Na lewej pomocy spróbowałbym Krystiana Wachowiaka, a na defensywnym pomocniku sprawdziłbym przecinaka - Serafina Szotę, który sposobem grania, a także facjatą przypomina mi trochę Kazka Moskala...

W ataku przydałby się ktoś o podobnym profilu do Bilińskiego, do tego na próbę jakiś niedrogi Hiszpan, którego po roku można by było odpalić.

Krzysiek Drzazga powinien pogadać z Arkiem Głowackim, który w młodym wieku też miał ciągle kontuzje i w jednym z wywiadów opowiadał, że ktoś mu zaordynował specjalne treningi na wzmocnienie kolan, po czym problemy zniknęły.
Odpowiedz cytując
Greg25
Senior Member

Stary 26.05.2022, 14:31
Koalik, skoro snułeś domysły na mój temat, to pozwolisz, że też spróbuję: Ty to chyba jesteś synem milicjanta...!
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 26.05.2022, 15:30
Legia zainteresowała się Mesanovicem z Termalici, szkoda, bo to byłby super transfer dla nas
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 26.05.2022, 19:00
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
Legia zainteresowała się Mesanovicem z Termalici, szkoda, bo to byłby super transfer dla nas
A jaki miałaby interes TBB aby wzmacniać rywala w 1 lidze? Dla nas lepiej żeby ich rozkupili, bo w obecnym składzie to na luzie wygrywają 1 ligę
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 26.05.2022, 22:41
Greg25 napisał(a):Wyświetl post
Z tych, którzy dzisiaj są w drużynie postawiłbym Sadloka z powrotem na lewej obronie, na pierwszą ligę powinien wymiatać Był to kiedyś pomysł Smudy, Maciek na lewej stronie stanowił mniejsze ryzyko i już wtedy robił błędy na środku... Na lewej pomocy spróbowałbym Krystiana Wachowiaka, a na defensywnym pomocniku sprawdziłbym przecinaka - Serafina Szotę, który sposobem grania, a także facjatą przypomina mi trochę Kazka Moskala...

W ataku przydałby się ktoś o podobnym profilu do Bilińskiego, do tego na próbę jakiś niedrogi Hiszpan, którego po roku można by było odpalić.

Krzysiek Drzazga powinien pogadać z Arkiem Głowackim, który w młodym wieku też miał ciągle kontuzje i w jednym z wywiadów opowiadał, że ktoś mu zaordynował specjalne treningi na wzmocnienie kolan, po czym problemy zniknęły.

raczej tomasza wałdocha
Odpowiedz cytując
Greg25
Senior Member

Stary 27.05.2022, 00:34
Faktycznie brat bliźniak, natomiast charakter bardziej podobny do Kazka. Wałdoch to takie trochę ciepłe kluchy, natomiast zarówno Serek, jak i Kazek Moskal, to są tacy boiskowi wariaci...
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 27.05.2022, 10:15
czy Kazek to nie kluchy to już chyba zweryfikował Małecki
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 10.06.2022, 19:19
A czemu piszecie na sb, że ten Niewiadomski to szrot?

Nie znam go, ale z sieci wynika, że ma jakieś doświadczenie w 1. lidze i nawet dwie asysty. To chyba transfer na miarę naszych możliwości.
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 10.06.2022, 19:42
A czemu piszecie na sb, że ten Niewiadomski to szrot?

Nie znam go, ale z sieci wynika, że ma jakieś doświadczenie w 1. lidze i nawet dwie asysty. To chyba transfer na miarę naszych możliwości.
Skategoryzowanie go w kategorii "szrot" to faktycznie zbyt wcześnie na taką ocenę... Jednakże jeżeli weźmiemy pod uwagę, że młodych talentów, z ograniem w 1/2 lidze, którzy z marszu mieli wejść do pierwszej 11 i zawojować Ekstraklasę to na palcach jednej ręki można policzyć a nawet i nie wiem czy można tak kogokolwiek na szybko znaleźć. Może Błaszczykowski te naście lat temu, a tak to nie było nikogo młodego i
zdolnego z niższej ligi który nie odstawał by od tak zwanego ligowego "dżemiku" i składu węgla i papy...
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 10.06.2022, 19:58
Może ma jakiś potencjał, ale w Wiśle piłkarze się nie rozwijają tylko wręcz przeciwnie. Oby to się jak najszybciej zmieniło.
Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 10.06.2022, 21:25
Jak na razie nic się nie zmienia, dziadostwa ciąg dalszy. Niewiadomski? myślałem, że my będziemy walczyć o ekstraklasę. Wiadomo jak jest, ale k.. na gościa obytego w I lidze , mającego siłę zapierdalać w meczu 90 minut chyba nas jeszcze stać?. Napastnika dalej brak, ile można czekać?
AH:"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość.... "
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów