The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
RAF
Senior Member

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 14.05.2022, 20:01
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Budżet nie gra, muszą być jeszcze ludzie którzy są w stanie pieniądze wydać. W Wiśle nie było.

RAF - ja pisałem co robimy źle, ludzie tutaj - że taka forma jak Wisła Kraków nie może spaść.
Wolfy - ja dokładnie mówię o tym co Ty. O błędach w zarządzaniu, kierowaniu Klubem itd. To ze obecna Wisła jest sportowo słaba to pełna zgoda.
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 14.05.2022, 20:07
RAF napisał(a):Wyświetl post
Wolfy - ja dokładnie mówię o tym co Ty. O błędach w zarządzaniu, kierowaniu Klubem itd. To ze obecna Wisła jest sportowo słaba to pełna zgoda.
Jesteśmy słabi sportowo, bo jesteśmy słabi organizacyjnie. Jesteśmy słabi organizacyjnie, bo trio jako jedyni chętni przejęli tylko nazwę i kilku takich sobie piłkarzy. Klub wydmuszkę. Budowa pionu sportowego nie udała się.

Błędy - tak, dużo ich było. Ale Wisła upadła o przed trio.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 14.05.2022, 20:10
TS Legendy - Ludwik Miętta-Mikołajewicz i Tadeusz Czerwiński (od tego wszystko się zaczęło) = Odnowiony TS - Marzena Sarapata i środowiska kibicowskie = Jakub Meresiński = Stechert Grouppe = Vanna Ly z ekipą = Święty Jakub z bratem i wujkiem + Jarek i Tomek = Socios = odnowiony TS - Dorota Gburczyk = klakierzy, obrońcy Sarapaty i braci, usłużni dziennikarze.

To lista hańby. Ludzi, którzy doprowadzili z pełną premedytacją do coraz bardziej realnego spadku.

Dla mnie ostatecznym potwierdzeniem było zatrudnienie mema na stanowisko udającego trenera.

Pisałem wielokrotnie - z odpadami z Rakowa nie da się naprawić klubu.

Dla mnie to będzie spadek zasłużony.

Za niesamowitą pogardę, za robienie sobie żartów z klubu, za stworzenie jednego wielkiego burdelu w klubie.

Jakub Błaszczykowski to symbol tego wszystkiego. Nie Sarapata, nie środowiska kibicowskie.

Miałeś gwiazdeczko z Dortmundu, bileterze, wiecznie obrażona primadonno ponad trzy lata na stworzenie podstaw normalności i to nie w Bundeslidze. Tylko w naszej amatorskiej lidze, która jest trzydziesta w Europie, a za nami w rankingach praktycznie są same pastuchy.

I co?

Zakpiłeś sobie z klubu. Za zatrudnienie brata i wujka nie może być najmniejszego szacunku...

Dziwił mnie ten wieloletni kult Świętego Jakuba (jeszcze z lat gry w Dortmundzie). W Wiśle grał krótko, był dodatkiem do prawdziwych piłkarzy.

Co sukcesy w Dortmundzie mają wspólnego z byciem legendą Wisły?

Byłem jednym z niewielu osób na tym forum, który od wielu miesięcy krytykował obecną sytuację i co?

Wiadomo, byłem atakowany przez różnych szkodników i ludzi odpowiedzialnych za prawdopodobny spadek. Polityka: zero krytyki i ciągłego klakierstwa nie sprawdziła się. Aktywiści Socios cały czas twierdzili, że wszystko jest super.

Dzisiaj widzimy.

Pytanie co dalej?

Trio powinno w trybie natychmiastowym odejść z klubu.

I tu dochodzimy do sedna.

Co dalej?

Wisła i jej marka zostały strasznie zniszczone w latach 16-18, więc można być pesymistą.

A pisałem, że Wisły już nie ma, kiedy mem zostawał udającym trenerem.

Coście zrobili z Wisłą, to nie ma słów.

Zniszczyliście taki klub.

Jakub Błaszczykowski grabarzem Wisły.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 14.05.2022 o godz. 20:16.
Odpowiedz cytując
RAF
Senior Member

Stary 14.05.2022, 20:18
Jesteśmy słabi sportowo, bo jesteśmy słabi organizacyjnie. Jesteśmy słabi organizacyjnie, bo trio jako jedyni chętni przejęli tylko nazwę i kilku takich sobie piłkarzy. Klub wydmuszkę. Budowa pionu sportowego nie udała się.

Błędy - tak, dużo ich było. Ale Wisła upadła o przed trio.
Ja nie mam do trio pretensji ze Wisła z hegemona ligi stała się spadkowiczem bo zdaje sobie sprawę jakie były i są realia i, jak słusznie zauważyłeś, przejęcie przez nich Wisły uchroniło nasz klub przez upadkiem i bankructwem. Ja przykładowo, jako kibic, mam pretensje o to ze z brata właściciela robi się prezesa klubu. Ten prezes ma o piłce takie pojęcie że przed sezonem mówi że napastników to nam liga zazdrości.

Ile goli strzelili nasi napastnicy? - to pytanie retoryczne.

Mimo bardzo złej sytuacji Klubu za ten spadek, w mojej ocenie, opowiada niekompetencja.
Ostatnio edytowane przez RAF : 14.05.2022 o godz. 20:23.
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 14.05.2022, 20:32
Ja nie mam do trio pretensji ze Wisła z hegemona ligi stała się spadkowiczem bo zdaje sobie sprawę jakie były i są realia i, jak słusznie zauważyłeś, przejęcie przez nich Wisły uchroniło nasz klub przez upadkiem i bankructwem. Ja przykładowo, jako kibic, mam pretensje o to ze z brata właściciela robi się prezesa klubu. Ten prezes ma o piłce takie pojęcie że przed sezonem mówi że napastników to nam liga zazdrości.

Ile goli strzelili nasi napastnicy? - to pytanie retoryczne.

Mimo bardzo złej sytuacji Klubu za ten spadek, w mojej ocenie, opowiada niekompetencja.
Ja wytykałem ją jako jeden z pierwszych, jako ostrzeżenie. Tyle że - skąd mieli mieć kompetencje? Bo pieniędzy wielkich nie mięli żeby zatrudnić kogo chcieli. Zresztą - Legia za Miodulskiego...

Ważne, żeby tym razem wyciągnięto SENSOWNE wnioski.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
RAF
Senior Member

Stary 14.05.2022, 20:44
Ja wytykałem ją jako jeden z pierwszych, jako ostrzeżenie. Tyle że - skąd mieli mieć kompetencje? Bo pieniędzy wielkich nie mięli żeby zatrudnić kogo chcieli. Zresztą - Legia za Miodulskiego...

Ważne, żeby tym razem wyciągnięto SENSOWNE wnioski.
Wyciągnięcie wniosków to jedno natomiast finansowe możliwości utrzymania Klubu to drugie. I nie wiem czy trio je ma. Wisła bez Ektraklasy to Wisła bez pieniędzy z Canal+ i z dnia meczowego. Wisła bez Ekstraklasy to jeszcze mniejsza wartość marketingowa. A trzeba jeszcze pamiętać ze po spadku długi nie znikną. Ja się obawiam ze dla nas spadek z ligi to nie jest katharsis tylko koniec.
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 14.05.2022, 20:44
Potrzebne są zmiany w zarządzie i radzie nadzorczej. Na pewno należy odwołać Dawida Błaszczykowskiego z funkcji prezesa, no chyba że naprawdę weźmie spadek na klatę i sam zrezygnuje. Na pewno z rady nadzorczej powinni odejść właściciele, zwłaszcza bezpośrednio odpowiadający za politykę sportową Jakub Błaszczykowski.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 14.05.2022, 20:46
Wyciągnięcie wniosków to jedno natomiast finansowe możliwości utrzymania Klubu to drugie. I nie wiem czy trio je ma. Wisła bez Ektraklasy to Wisła bez pieniędzy z Canal+ i z dnia meczowego. Wisła bez Ekstraklasy to jeszcze mniejsza wartość marketingowa. A trzeba jeszcze pamiętać ze po spadku długi nie znikną. Ja się obawiam ze dla nas spadek z ligi to nie jest katharsis tylko koniec.
Może tak być. Ale po Marzenie spadek to był pewny koniec, teraz zobaczymy. To na pewno nie wyjdzie nam na zdrowie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 14.05.2022, 20:48
Zresztą - Legia za Miodulskiego...
Legia za Mioduskiego też olała zatrudnianie ludzi, którzy znają się na sporcie, bo Mioduskiemu się wydawało, że wymyśli ten sport na nowo.
Odpowiedz cytując
RAF
Senior Member

Stary 14.05.2022, 20:55
Może tak być. Ale po Marzenie spadek to był pewny koniec, teraz zobaczymy. To na pewno nie wyjdzie nam na zdrowie.
I tutaj pełna zgoda. Oby udało się nam odbić od dna i wrócić do Ekstraklasy.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 14.05.2022, 21:07
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
TS Legendy - Ludwik Miętta-Mikołajewicz i Tadeusz Czerwiński (od tego wszystko się zaczęło) = Odnowiony TS - Marzena Sarapata i środowiska kibicowskie = Jakub Meresiński = Stechert Grouppe = Vanna Ly z ekipą = Święty Jakub z bratem i wujkiem + Jarek i Tomek = Socios = odnowiony TS - Dorota Gburczyk = klakierzy, obrońcy Sarapaty i braci, usłużni dziennikarze.

To lista hańby. Ludzi, którzy doprowadzili z pełną premedytacją do coraz bardziej realnego spadku.

Dla mnie ostatecznym potwierdzeniem było zatrudnienie mema na stanowisko udającego trenera.

Pisałem wielokrotnie - z odpadami z Rakowa nie da się naprawić klubu.

Dla mnie to będzie spadek zasłużony.

Za niesamowitą pogardę, za robienie sobie żartów z klubu, za stworzenie jednego wielkiego burdelu w klubie.

Jakub Błaszczykowski to symbol tego wszystkiego. Nie Sarapata, nie środowiska kibicowskie.

Miałeś gwiazdeczko z Dortmundu, bileterze, wiecznie obrażona primadonno ponad trzy lata na stworzenie podstaw normalności i to nie w Bundeslidze. Tylko w naszej amatorskiej lidze, która jest trzydziesta w Europie, a za nami w rankingach praktycznie są same pastuchy.

I co?

Zakpiłeś sobie z klubu. Za zatrudnienie brata i wujka nie może być najmniejszego szacunku...

Dziwił mnie ten wieloletni kult Świętego Jakuba (jeszcze z lat gry w Dortmundzie). W Wiśle grał krótko, był dodatkiem do prawdziwych piłkarzy.

Co sukcesy w Dortmundzie mają wspólnego z byciem legendą Wisły?

Byłem jednym z niewielu osób na tym forum, który od wielu miesięcy krytykował obecną sytuację i co?

Wiadomo, byłem atakowany przez różnych szkodników i ludzi odpowiedzialnych za prawdopodobny spadek. Polityka: zero krytyki i ciągłego klakierstwa nie sprawdziła się. Aktywiści Socios cały czas twierdzili, że wszystko jest super.

Dzisiaj widzimy.

Pytanie co dalej?

Trio powinno w trybie natychmiastowym odejść z klubu.

I tu dochodzimy do sedna.

Co dalej?

Wisła i jej marka zostały strasznie zniszczone w latach 16-18, więc można być pesymistą.

A pisałem, że Wisły już nie ma, kiedy mem zostawał udającym trenerem.

Coście zrobili z Wisłą, to nie ma słów.

Zniszczyliście taki klub.

Jakub Błaszczykowski grabarzem Wisły.
udostepniam , zeby ignorujacym koalika nie umknelo
Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 14.05.2022, 21:10
JudasPriest napisał(a):Wyświetl post
No to więc właśnie. I za to należy zjebać trio. Nie mogą zasłaniać się czasami sarapaty itd, bo powinni byli stworzyć drużynę osiągającą wyniki mniej więcej w połowie tabeli conajmniej. Dopóki za wymagające rzeczy będą odpowiadać "legendy" to nic.sie nie.zmieni.
Nie popadajmy że skrajności w skrajność - legendy mogą odpowiadać za "wymagające rzeczy" pod warunkiem, że mają do tego predyspozycje. Dla przykładu Paolo Maldini jest legenda sportowa i obecnym dyrektorem sportowym Milanu i wywindowal ten klub z powrotem praktycznie na szczyt ligowy w nowej roli. Problem w tym, że nie każdy jest Maldinim.
Odpowiedz cytując
JudasPriest
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2017

Stary 14.05.2022, 21:12
Ale ilu jest takich Maldinich Sorry, ale te wszystkie osoby, które twierdzą że mają Wisłę w sercu powinny znaleźć sobie inna pracę a Wiśle zostawić etat i wynagrodzenie.
Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 14.05.2022, 21:38
Nie no co dk zasady się zgadzam, że kółko wzajemnej adoracji z profesjonalizmem wiele wspólnego nie ma nigdy, ale nie zrzucałbym wszystkiego na "legendy" bo to wielopoziomowa klęska, a ci na których w teorii liczyliśmy delikatnie mówiąc mocno zawiedli.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 14.05.2022, 22:04
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
udostepniam , zeby ignorujacym koalika nie umknelo
Weź pod uwagę że ludzie ignorują go właśnie po to żeby tych wysrywów nie czytać.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Kris Dee
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 15.05.2022, 00:06
Jeszcze nie spadliśmy i nadzieję umiera ostatnia;-)
Jak myślicie, jakie rozstrzygnięcie w jutrzejszym meczu Stali ze Śląskiem byłoby dla nas najlepsze. Chyba jednak zwycięstwo gospodarzy lub remis.
Odpowiedz cytując
Enigmovsky
Member

Od: 04.2018

Stary 15.05.2022, 00:10
Wygrana Stali i Śląska - sytuacja s.......ona.
Remis - Sytuacja skrajnie s.......ona
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 15.05.2022, 00:20
Enigmovsky napisał(a):Wyświetl post
Wygrana Stali i Śląska - sytuacja s.......ona.
Remis - Sytuacja skrajnie s.......ona

nie rob ....y z logiki
Odpowiedz cytując
Kris Dee
Senior Member

Stary 15.05.2022, 00:23
Oczywiście nie wierzę w nasze 6pkt, ale tak się tylko zastanawiam co jest bardziej prawdopodobne.
Porażka Stali w Płocku, czy remis/porażka Śląska z Górnikiem.
Ostatnio edytowane przez Kris Dee : 15.05.2022 o godz. 00:30.
Odpowiedz cytując
Gunner1906
Senior Member

Od: 05.2013

Stary 15.05.2022, 00:36
4 punkty dadzą nam utrzymanie jeśli Śląsk przegra oba mecze z Górnikiem i Stała

6 punktów da utrzymanie jeśli Stal przegra ze Śląskiem i Płockiem lub jeśli Śląsk zdobędzie maks dwa punkty

Ciężko stwierdzić co jest najlepsze w tym meczu, chyba bym wolał żeby Stał przegrała i potem liczyć że Płock wróci na ostatnią kolejkę do normalnego grania i pomogą może ze względu na Sobola i Brzeczka. Pytanie czy nasi mogą wygrać dwa mecze? Generalnie sytuacja mocno beznadziejna
Odpowiedz cytując
Enigmovsky
Member

Od: 04.2018

Stary 15.05.2022, 01:23
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
nie rob ....y z logiki
Zabawnie brzmi to z twoich ust
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Stary 15.05.2022, 01:24
Zobaczymy jutro ok 19 czy w ogóle jest sens zakładać jakiekolwiek scenariusze
Odpowiedz cytując
Kris Dee
Senior Member

Stary 15.05.2022, 01:28
Gunner1906 napisał(a):Wyświetl post
liczyć że Płock wróci na ostatnią kolejkę do normalnego grania i pomogą może ze względu na Sobola i Brzeczka.
Z nami zagrali ostatni dobry mecz, a później już wakacje. Co prawda bawali się w głupie rozgrywanie akcji od bramkarza, a my jak frajerzy nie potrafiliśmy ich za to ukarać, ale też pamiętam, że przebiegli w tym meczu ponad 125km, co jest mega wynikiem jak na ekstraklape.
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 15.05.2022, 04:30
Daję nam 1% szans na utrzymanie. Dzisiaj w "meczu przyjaźni" ekip które walczą o spadek będzie remis. Zapewni on utrzymanie Stali, a Śląsk zyska kolejny potrzebny punkcik(jeśli w ogóle będzie to miało jakieś znaczenie) nad nami. Na spokoju sobie wieczorem usiądą przed telewizorami/monitorami i będą nas oglądali. W ostatniej kolejce będą mieli wszystko w swoich rękach, tzn. wygrywają i się utrzymują. Przyjedzie Górnik który o nic nie gra i który pewnie też pomiesza w składzie...

Ale te rozkminy i tak nie mają sensu, bo dzisiaj nas wyjaśni Radomiak. Ostatnia kolejka nie będzie do niczego potrzebna. Ewentualny remis też nas pogrzebie(przy prognozowanym remisie w Mielcu, więc tym bardziej padnie tam taki wynik).
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 15.05.2022, 10:03
Elendil napisał(a):Wyświetl post
Zobaczymy jutro ok 19 czy w ogóle jest sens zakładać jakiekolwiek scenariusze
to juz moze sie wyjasnic o 14 (jak wygra WKS)
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Od: 02.2019

Stary 15.05.2022, 10:32
Pisalem pare kolejek temu, ze jak sie utrzymamy to kosztem Slaska i to podtrzymuje. Niektorzy wtedy dziwnie reagowali na moje posty
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 15.05.2022, 10:58
Gunner1906 napisał(a):Wyświetl post
potem liczyć że Płock wróci na ostatnią kolejkę do normalnego grania i pomogą może ze względu na Sobola i Brzeczka. Pytanie czy nasi mogą wygrać dwa mecze? Generalnie sytuacja mocno beznadziejna
Moment bo ja coś przegapiłem. A co to takiego ten Brzęczek lub Sobol zrobił w Płocku?
Brzęczek pracował rok, Sobol spędził tam dwa lata. Jak się nie mylę byli jednymi z kilkudziesięciu trenerów w Płocku na przełomie kilku lat, zatem dlaczego niby Płock ma się dla nich jakoś specjalnie spinać na mecz ze Stalą?!

Mam wrażenie, że ktoś napiszę jedną brednie, a potem każdy ją powiela. Gdyby jeszcze Sobol tam spędził pół życia to dobra, piszcie sobie te bzdury o mobilizacji dla kogoś, ale tutaj? Jeden popracował rok, a drugi 2 lata, nic specjalnego.
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]
Odpowiedz cytując
Robcio
Member

Od: 03.2008

Stary 15.05.2022, 10:58
Ze względu na emocje było by miło gdyby Śląsk przegrał a my wygrali.
Wtedy mamy tyle samo pkt i walka w ostatniej kolejce.
I cud nad Wisłą
:
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 15.05.2022, 11:02
Jeśli mamy się utrzymać, trzeba trzymać kciuki dzisiaj za to, by Stal urwała punkty Śląskowi. Płock za tydzień rozłoży nogi przed Mielcem, to pewne, a Górnik może jednak ze Śląskiem powalczyć.
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 15.05.2022, 11:22
Z Warta gramy o wszystko.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu