The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 11.02.2020, 11:24
W przyszłej kolejce Zagłębie (w). Poprzednim razem to oni nas wywalili z TOP8. Więc jak wygramy w Lubinie to jestem w stanie uwierzyć w te 7 zwycięstw i remis.
Przy okazji, L ma już magiczne 40, a ŁKS już tylko matematyczne szanse na 41 - 9 zwycięstw.

Jeśli chcemy top8 to w najbliższej kolejce:
ŁKS-WPłock - zwycięstwo ŁKSu (lub remis)
Jaga-Korona - remis
Raków-L - zwycięstwo L
Zagłębie-my - oczywiste
Górnik-Arka - remis
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
kowalkowskij
Member

Od: 05.2012

Stary 15.02.2020, 06:41
Przypominam, że tu na żywo można zasymulować wszystkie pozostałe kolejki:

https://www.worldfootball.net/table_...l-ekstraklasa/

Moja wariacja szans. Nie faworyzowałem zbytnio, ale ósemka wpadła:

https://zapodaj.net/ade80302d61fe.png.html
Ostatnio edytowane przez kowalkowskij : 15.02.2020 o godz. 09:53.
Tylko wspólnie można coś zbudować. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 15.02.2020, 09:55
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
W przyszłej kolejce Zagłębie (w). Poprzednim razem to oni nas wywalili z TOP8. Więc jak wygramy w Lubinie to jestem w stanie uwierzyć w te 7 zwycięstw i remis.
Przy okazji, L ma już magiczne 40, a ŁKS już tylko matematyczne szanse na 41 - 9 zwycięstw.

Jeśli chcemy top8 to w najbliższej kolejce:
ŁKS-WPłock - zwycięstwo ŁKSu (lub remis)
Jaga-Korona - remis
Raków-L - zwycięstwo L
Zagłębie-my - oczywiste
Górnik-Arka - remis
Ciekawe stwierdzenie o TOP 8 i wyniku meczu Jagi z Korona. Zdecyduj sie czy chcesz TOP8 czy jak najszybszego utrzymania sie jesli chcemy TOP8, to w tym meczu musi oczywiscie wygrac Korona. Jesli juz teraz wyjscia ze strefy spadkowej to remis, a jesli jak najszybszego utrzymania to zwyciestwo Jagi. Dokładnie ten sam przypadek w meczu ŁKSu i Plocka. Gdzie Plock jest Jaga a LKS Korona. Marzyciele o 8 powinni sciskac kciuki za LKS. Gornik Arka miala zwyciezyc Arka, no ale niestety...
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Stary 15.02.2020, 09:58
kowalkowskij napisał(a):Wyświetl post
Przypominam, że tu na żywo można zasymulować wszystkie pozostałe kolejki:

https://www.worldfootball.net/table_...l-ekstraklasa/

Moja wariacja szans. Nie faworyzowałem zbytnio, ale ósemka wpadła:

https://zapodaj.net/ade80302d61fe.png.html
Mozesz mi wyjasnic jakim cudem wpadla Ci 8 gdzie majac po 43 ptk z Lechia i w dwumeczu z nimi zdobyty jeden punkt jestesmy wyzej od nich?

Widze, ze jak bedziemy tak celowali w 8 jakie tu sie robi zalozenia i symulacje, to jeszcze robiac skok na nia zlecimy z ligi
Odpowiedz cytując
kowalkowskij
Member

Od: 05.2012

Stary 15.02.2020, 10:10
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
Mozesz mi wyjasnic jakim cudem wpadla Ci 8 gdzie majac po 43 ptk z Lechia i w dwumeczu z nimi zdobyty jeden punkt jestesmy wyzej od nich?

Widze, ze jak bedziemy tak celowali w 8 jakie tu sie robi zalozenia i symulacje, to jeszcze robiac skok na nia zlecimy z ligi
Masz rację, nie zwróciłem uwagi na tę samą liczbę punktów. Kalkulator nie jest doskonały w takim razie. To w tym wypadku braknie nam punktu, choć może jakimś cudem...

Zasymuluj swoją końcówkę ligi, porównamy.
Ostatnio edytowane przez kowalkowskij : 15.02.2020 o godz. 10:13.
Tylko wspólnie można coś zbudować. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Stary 15.02.2020, 10:48
Nie mam czego symulowac, ludzie ogarnijcie sie Naprawde ktos tu uwaza, ze po wygraniu 3 meczow z rzedu w kolejnych 9 wygramy minimum 7, a 2 zremisujemy (co i tak moze nic nie dac)? Wy sie wszyscy szaleju najedliscie czy to jakas zbiorowa halucynacja lub choroba psychiczna ? Nagle pobijemy wyniki Wisły Kasperczaka i wczesnego Skorzy? Chocbysmy te 9 pozostalych spotkan grali na zmiane tylko i wylacznie z Korona, Arka i ŁKSem, i wszystko u siebie, to bysmy takiego wyniku nie zrobili. A my mamy po drodze Legie, Amice, derby i ciagle mistrza Polski. Powaznie bycie kibicem, to chyba jakis odmienny stan swiadomosci

ja bym sobie tylko zyczyl spokojnej wiosny, wiec licze, ze jakims cudem wygramy jutro i w 2 nastepnych meczach u siebie. To powinno nam dac okolo 3-4 ptk przewagi nad strefa spadkowa (!!!! 3 kolejne zwyciestwa z rzedu, w sumie 6, i ledwie 4 ptk nad dnem, a wy tu majaczycie o 8 ). Nadal bylibyśmy pod pradem patrzac na to z kim kolejne 4 mecze bedziemy grali. Ale lepsze to niz to co mielismy jeszcze tydzien temu czyli nurkowanie przy dnie szamba w najlepsze.
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 15.02.2020, 11:05
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
Nie mam czego symulowac, ludzie ogarnijcie sie Naprawde ktos tu uwaza, ze po wygraniu 3 meczow z rzedu w kolejnych 9 wygramy minimum 7, a 2 zremisujemy (co i tak moze nic nie dac)? Wy sie wszyscy szaleju najedliscie czy to jakas zbiorowa halucynacja lub choroba psychiczna ? Nagle pobijemy wyniki Wisły Kasperczaka i wczesnego Skorzy? Chocbysmy te 9 pozostalych spotkan grali na zmiane tylko i wylacznie z Korona, Arka i ŁKSem, i wszystko u siebie, to bysmy takiego wyniku nie zrobili. A my mamy po drodze Legie, Amice, derby i ciagle mistrza Polski. Powaznie bycie kibicem, to chyba jakis odmienny stan swiadomosci

ja bym sobie tylko zyczyl spokojnej wiosny, wiec licze, ze jakims cudem wygramy jutro i w 2 nastepnych meczach u siebie. To powinno nam dac okolo 3-4 ptk przewagi nad strefa spadkowa (!!!! 3 kolejne zwyciestwa z rzedu, w sumie 6, i ledwie 4 ptk nad dnem, a wy tu majaczycie o 8 ). Nadal bylibyśmy pod pradem patrzac na to z kim kolejne 4 mecze bedziemy grali. Ale lepsze to niz to co mielismy jeszcze tydzien temu czyli nurkowanie przy dnie szamba w najlepsze.
Idealne podsumowanie ))))
Naszym celem smart czyli ambitnym, określonym ale do zrealizowania jest pierwsze miejsce bezpieczne! Na tym się skupmy może najpierw. Nie jest to absolutnie minimalizm tylko ambitny realizm!
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 15.02.2020, 13:56
Cytat:
Nie mam czego symulowac, ludzie ogarnijcie sie
Wehrmacht, czy ty rozumiesz sens tego tematu?

W temacie tym analizujemy statystyczne możliwości, mało prawdopodonych wyników ligowych. Nikt nie robi analizy czy możliwe jest utrzymanie - każdy wie, że jest 1000 możliwości odrobienia 2 punktów do Arki w 9 meczach. Ten temat zawsze służył, stricte matemtycznym rozważaniom... Dlatego nie pisz w tym temacie, że coś jest niemożliwe, jeśli matematycznie jest możliwe...

Cytat:
Naprawde ktos tu uwaza, ze po wygraniu 3 meczow z rzedu w kolejnych 9 wygramy minimum 7, a 2 zremisujemy (co i tak moze nic nie dac)? Wy sie wszyscy szaleju najedliscie czy to jakas zbiorowa halucynacja lub choroba psychiczn
Może i tak nic nie dać, a może się okazać, że jeśli Wisła Płock i Jaga złapią zadyszkę toda nam awans 7 zwycięstw i porażki z Legią i Lechem.

Bo nie wiem na jakiej podstawie uznałeś, że Płock, Jaga czy Zagłębie będa punktować tak jak ich średnia obecnie wynosi...

Ba, zrobiłem nawet symulację w której przegrywając mecze z Lechem, Legią i derby mamy 38 punktów a 9. w tabeli Jagiellonia ma punktów 36... Mogę Ci wysłać symulację wyników - ty powiesz mi, który wynik nie jest możliwy - ja obstawie całą wypłatę na niego, a w przypadku (niemożliwej) wtopy, zwrócisz mi kasę?

Z takich symulacji układanych typowo pod nas - jest możliwość, że przegrywając mecze z Legią, Lechem, Cracovią i Piastem - zajmiemy miejsce w ósemce. To już byłby totalny cud, ale jest to możliwe - mogę wysłać ci konkretne wyniki.

Przypomnę tylko - Wisła Płock w 9 meczach ligowych pod rząd - wygrała osiem razy! Z kolei Wisła Kraków, nagle po nie złym starcie zalicza 10 meczy pod rząd przegranych. Polska liga jest mega wyrównana, każdy wynik w każdym meczu jest mozliwy. Dlatego mówienie, że to "jest nierealne" jest po prostu typowym nudzeniem.

A istotą bycia kibicem jest zawsze liczenie i trzymanie kciuki za najbardziej optymistyczny, ale możliwy matematycznie wynik.
Sorry za błędy i literówki, ale często pisze posty na telefonie, a nie mogę ich edytować ani na telefonie, ani w przeglądarce firefox na moim laptopie.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 15.02.2020, 14:12
Sam uważam po meczu z Jaga że będzie dobrze i tutaj to pisałem, choć oczywiście po jednym meczu są to śmiałe rozważania, ale niektórzy to mają taka fantazje i rozmach , że to przechodzi ludzkie pojęcie. Oczywiście każdy scenariusz jest możliwy ale te rozkminy dokładnie ile nam braknie, że jeden punkt czy pół bramki hehe weźcie zacznijcie książki fantasy pisać
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 15.02.2020, 14:17
Cytat:
ale te rozkminy dokładnie ile nam braknie, że jeden punkt czy pół bramki hehe weźcie zacznijcie książki fantasy pisać
Przeczytaj tytuł tego tematy, a następnie wyjaśnij jego znaczenie.

Teraz wejdź do tematu meczowego i napisz: czemu oceniacie zawodników po jednym meczu?

Potem wejdź do tematu "Ekstraklasa" i napisz: czemu nie piszecie o Wiśle, tylko w kółko gadacie o innych klubach?

Do tematu o stadionie: "czemu tylko o stadionie w tym temacie piszecie, a nic o meczach! Przecież jutro z Zagłębiem gramy!".

Kurde, naprawdę nie dziwi mnie, że na maturze ludzie padają z czytania ze zrozumieniem..
Sorry za błędy i literówki, ale często pisze posty na telefonie, a nie mogę ich edytować ani na telefonie, ani w przeglądarce firefox na moim laptopie.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 15.02.2020, 16:56
@wehrmacht w temacie utrzymania to masz staty na poprzedniej stronie.
W naszym interesie jest celowanie w top8, bo to daje utrzymanie już w 30 kolejce. Jeżeli się nie załapiemy to przypominam, że spadają 3 drużyny i po 37 kolejce nikt sobie nie pozwoli na odpuszczenie meczu.
Do utrzymania w dolnej ósemce potrzeba statystycznie 43 punkty wiec długa droga przed nami.

@Konrad, jak masz staty na top8 przy 38 punktów to wrzucaj. Ten temat dokładnie do tego służy.

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
tomytom
Member

Od: 11.2014

Stary 15.02.2020, 17:23
Prośba do wszystkich mających problem ze zrozumieniem tekstu czytanego:

1. Sprawdzamy w słowniku (może być internet) znaczenie słowa ZABAWA

2. Nie piszemy w tym wątku do czasu, aż zrozumiemy znaczenie tego słowa.

Dziękuję.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 15.02.2020, 19:50
pepe72 napisał(a):
@Konrad, jak masz staty na top8 przy 38 punktów to wrzucaj. Ten temat dokładnie do tego służy.
Proszę bardzo moja symulacja wyników zakładająca porażki w meczach z Legią, Lechem, Cracovią i Piastem:

https://zapodaj.net/4b33fdcd905bb.png.html

Daje nam to taką oto tabelę:
https://zapodaj.net/508cb0d238461.png.html

Jeszcze raz dla tych, którzy nie umieją czytać ze zrozumieniem: to tylko zabawa, wcale nie twierdzę, że takie wyniki się sprawdzą. Udowadniam tylko, że nie jest prawdą, że "trzeba wygrać 7 z 9 meczów a i to nam niczego nie gwarantuje".

Ba, idąc totalnie na całość, zmieniłem wynik meczu Arka - Wisła na 0-0 pomieszałem pozostałe i wyszła mi taka tabela:

https://zapodaj.net/89202ee8d8c22.png.html

Także, czysto matematycznie (grosza bym na to nie obstawił), możliwe jest, że Wisła zajmie ósme miejsce przegrywając z Legią, Lechem, Cracovią, Piastem oraz remisując z Arką.
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 16.02.2020, 10:06
Wszystko jasno napisane,ale jak można zakladać przegraną z Cracovią?
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2011

Stary 16.02.2020, 16:02
Także tego....

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 16.02.2020, 16:11
Mamy 13 miejsce i dość dobre wyniki kolejki. Z drużyn 8+ tylko Górnik wygrał, a Raków niespodziewanie zremisował z L.
Kod:
Wisła Kraków     razem     dom     wyjazd
kolejka             22      10         12
punkty              23      15          8
średnia           1,05    1,50       0,67

Utrzymanie        42(30)   43(37)
Brakuje               19       20
średnia na mecz          
13 miejsce          1,27    15
8 miejsce           2,50     8

13 miejsce (pkt)      23
zostało meczów        15
brakuje punktów        0
potrzebna średnia+  0,00

8 miejsce (pkt)       31
zostało meczów         8
brakuje punktów        8
potrzebna średnia+  1,00

puchary               63
Brakuje               40
średnia na mecz     2,67
Statystycznie Legia i Craxa mają już top8,
ŁKS bez szans na TOP8
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 16.02.2020 o godz. 19:39.

Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 16.02.2020, 17:25
Interesujące nas mecze w następnej kolejce:
Śląsk-Górnik - strata punktów przez Górnika
Arka-Raków - remis (ew. wygrana Arki)
Legia-Jaga - strata punktów przez Jagę
WPłock-Zagłębie - remis
my-Korona

Odpowiedz cytując
rdunia87
Member

Od: 03.2018

Stary 16.02.2020, 18:20
Interesujące nas mecze w następnej kolejce:
Śląsk-Górnik - strata punktów przez Górnika
Arka-Raków - remis (ew. wygrana Arki)
Legia-Jaga - strata punktów przez Jagę
WPłock-Zagłębie - remis
my-Korona
Dziwnie się to czyta jak my z małej litery ale dzięki za staty, doceniam i sprawdzam
Odpowiedz cytując
Gunner1906
Senior Member

Od: 05.2013

Stary 16.02.2020, 18:29
Arka - Raków wygrana Arki to dla marzycieli o 8. Dla utrzymania jednak lepiej żeby Arka przegrala
Odpowiedz cytując
Tominho
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 16.02.2020, 18:42
Jest jeszcze jedna ciekawa kwestia, a wydaje mi się, że nikt tu o tym wcześniej nie wspominał.

Z 8 najbliższych meczów, aż 6 z nich gramy w Krakowie (5 na Reymonta, 1 na Kałuży). Do tego bliski wyjazd do Gliwic i w ostatniej kolejce wyjazd do Gdyni.

Terminarz pod względem logistycznym układa się moim zdaniem bardzo dobrze, pozostaje dołożyć do tego dobrą pracę na boisku i postarać się to wykorzystać.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 16.02.2020, 18:45
Gunner1906 napisał(a):Wyświetl post
Arka - Raków wygrana Arki to dla marzycieli o 8. Dla utrzymania jednak lepiej żeby Arka przegrala
Arka jest za nami więc lepiej by ograła zespół, który gonimy. W "pucharze maja" liczy się pozycja po 30 kolejce więc jeśli nie dojdziemy do top8 to ważne by być jak najwyżej.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 16.02.2020 o godz. 18:57.

Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 16.02.2020, 18:54
Jeszcze jedna statystyka, mecze bezpośrednie z drużynami 8+:
8. WPłock - 1 mecz, przegrany, 1:2 (w)
9. Jaga - 3:0 (d), 2:3 (w)
10. Raków - 0:1 (w)
11. Zagłębie - 4:2 (d), 1:0 (w)
12. Górnik - 1:0 (d), 2:4 (w)
14. Korona - 1:1 (w)
15. Arka - 0:1 (d)
16. ŁKS - 4:2 (w), 4:0 (d)

Pogrubione te zespoły, z którymi mamy gorszy stosunek meczów bezpośrednich. Wyniki z punktu widzenia Wisły, np. 0:1 znaczy, że przegraliśmy.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 16.02.2020 o godz. 19:07.

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 16.02.2020, 19:16
Jeśli przed Zaglebiem mówiłem że z ostatnich 9 spotkań musimy wygrać 7 by marzyć o czyms więcej, teraz musimy wygrać "tylko" 6 z 8 .
Wygląda mniej, ale dalej dość abstrakcyjnie.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 16.02.2020, 19:21
Jeszcze raz - wrzuc symulacje twoich wyników https://www.worldfootball.net/table_...l-ekstraklasa/

A jeśli nie, to skąd ci się to wzięło 6 z 8 meczów?
Odpowiedz cytując
Gunner1906
Senior Member

Od: 05.2013

Stary 16.02.2020, 19:24
Arka jest za nami więc lepiej by ograła zespół, który gonimy. W "pucharze maja" liczy się pozycja po 30 kolejce więc jeśli nie dojdziemy do top8 to ważne by być jak najwyżej.
Arka jest za nami i lepiej żeby tak zostalo. Ja pisze co jest najlepsze w kontekście utrzymania, a nie najwyższej pozycji w lidze. Jesteśmy teraz na 13 miejscu, więc najlepsze jest dla nas aby 3 zespoły które są za nami przegrywały i to wtedy będziemy bliżsi utrzymania

Natomiast jeśli marzymy o 8 to owszem korzystniejsze dla nas byłoby aby Arka wygrała. Ja natomiast wolałbym aby szybciej zdobyćjakas przewagę nad strefa spadkową niż marzyć o 8 która nie oszukujmy się ale jest raczej mało prawdopodobna a dla mnie niemożliwa (tak wiem, matematycznie jest)
Ostatnio edytowane przez Gunner1906 : 16.02.2020 o godz. 19:29.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 16.02.2020, 19:44
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze raz - wrzuc symulacje twoich wyników https://www.worldfootball.net/table_...l-ekstraklasa/

Statystycznie do TOP8 potrzeba 43 punktów po 30 kolejkach. Jak jesteś w stanie przeliczyć wszystkie mecze w pozostałych 8 kolejkach i udowodnić, że wystarczy mniej to powodzenia.
Tylko by udowodnić to trzeba pokazać, że nie ma żadnego przypadku, gdzie potrzeba więcej. A to co robisz to są pojedyncze przypadki i to optymistyczne dla nas.

Edit: pobawiłem się twoim linkiem i da się ustawić ligę, że 47 punktów nie musi dać nam top8
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 16.02.2020 o godz. 20:05.

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 16.02.2020, 20:05
Konrad. napisał(a):Wyświetl post

6 wygranych da 41 punktów + max 2 pkt z remisów
5 wygranych da 38. +.max 3 punkty z remisów

Już teraz top 7 zespołów ma 34 punkty.

Przy pierwszym wariancie na 8 mamy szansę, przy dobrym ułożeniu wyników, przy drugim w zasadzie szanse są czysto iluzoryczne. 40 i mniej punktow, nie da w tym sezonie 8. (Na 99%).
To moje subiektywne odczucie/przeczucie .
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 16.02.2020, 20:15
czekajcie wy mierzycie w 40-42 puntów jak my mamy 23 ?
Glównym naszym zmartwieniem powinno byc dogonienie Górnika by miec 4 mecze u siebie w tym z 14,15 i 16 drużyną, 11 tez nie jest złe!
Rozumiem że podła forma Jagi, Lubina i Płocka zachęca do marzeń
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 16.02.2020, 20:30
pan_premier napisał(a):Wyświetl post
czekajcie wy mierzycie w 40-42 puntów jak my mamy 23 ?
Glównym naszym zmartwieniem powinno byc dogonienie Górnika by miec 4 mecze u siebie w tym z 14,15 i 16 drużyną, 11 tez nie jest złe!
Rozumiem że podła forma Jagi, Lubina i Płocka zachęca do marzeń
W tym temacie rozmawiamy o "magicznej 40" od kilku lat. Dogonienie Górnika - odrobienie 4 p. w 8 kolejek to mało ambitne ale możesz zrobić porównanie naszych meczów i Górnika

Poza tym 90minut już pokazuje symulacje kolejek 31-37.
Na dziś:
31. Raków Częstochowa - Wisła Kraków
32. Wisła Kraków - Górnik Zabrze
33. Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
34. ŁKS Łódź - Wisła Kraków
35. Wisła Kraków - Korona Kielce
36. Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
37. Wisła Kraków - Arka Gdynia
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 16.02.2020 o godz. 20:32.

Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 17.02.2020, 06:38
panowie !
juz dokonalismy niemozliwego , bo w zasadzie jestesmy juz bezpieczni , teraz juz wystarczy nie s.......ic

w sensie że pierwszy krok wykonany , strefa spadkowa za nami , teraz tylko tam nie wrocic
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów