The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 26.06.2022, 20:48
Żółć jeszcze w całości się nie zlała.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 26.06.2022, 21:07
Jeszcze długo się nie zleje...

Bo refleksji nie ma żadnej.

Czy władze znalazły przyczynę dramatu sportowego poza sędziami i kontuzją właściciela? Nie mówiąc o wyciągnięciu konsekwencji. Bawią się chłopaki w grubą kreskę i na co liczą?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 26.06.2022, 21:13
Ignoruj - i po kłopocie. Po co czytać dwadzieścia razy to samo?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 26.06.2022, 21:24
lepiej dwadzieścia razy wylizać jajka
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 26.06.2022, 21:25
Pewnie, kolego inteligencie . Najlepiej rozbić termometr...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 26.06.2022, 21:40
Faktycznie, lepiej dwadzieścia razy pochwalić jaki wspaniały jest Jurek, Dawid i reszta tych, którzy doprowadzili Wisłę do spadku.

W końcu minął miesiąc od spadku i dalej nic nie wiemy.

Kompletnie nie ma winnych odnośnie polityki transferowej, którą mogę określić mianem burdelu - kilkadziesiąt nieudanych transferów.

Do tego kwestia kompetencji Dawida i Jurka, niezrealizowana obietnica Dawida w temacie europejskich pucharów, zapowiadanych inwestorów przez Jarka, polityka ciągłego klakierstwa i wiele innych spraw - razem to kompletne rozmycie odpowiedzialności.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 27.06.2022, 09:22
Nie no akurat tu sie z Drozdem zgodzę.Brak transmisji sparingu tylko jakieś 40 sekundowe wrzutki z drona to kabaret i to pokazuje że nie wyciągnięto żadnych wniosków albo wyciągnięto ale niestety błędne.To idealnie wpisuje się w ton jaki panowie prezentowali na słynnej konferencji,jest jej dopełnieniem.Nie podobało się wam kibicom jak gramy to nie patrzcie i cyk kamerka do lombardu
Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 27.06.2022, 09:27
Wiem, że dla niektórych to będzie doczepianie się na siłę, ale uważam że te bramki z drona to jakaś pie***lona kpina z kibiców. Jaki jest wgl sens takiego filmowania?
Ktoś coś wspominał o sprzęcie od Socios do nagrywania?
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 27.06.2022, 09:42
Ciesz się, że łaskawie w ogóle jakąkolwiek bramkę udostępniają.

"Wszystko było zrobione rodzinnie, a rodziny nie powinno mieszać się z pracą zawodową" - Henryk Kasperczak
Odpowiedz cytując
ReMix
Senior Member

Od: 07.2014

Stary 27.06.2022, 10:03
Cieszmy sie, ze w ogole cos strzelaja..
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 27.06.2022, 10:32
https://www.skysports.com/watch/vide...cs-tool/more/6

Ciesze sie, ze moglem pomoc. Przeciez kuerwa nikt nie uzywa drona po to zeby latal 90 minut i nagrywal ewentualne zdobyte bramki.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Stary 27.06.2022, 12:17
Przecież to tylko sparingi, 99% klubów nie ma nawet bramek z drona tylko suchy wynik i tyle. Już nie macie się czego czepiać.

Już widzę to masowe podcinanie żył, jakbyśmy któryś przegrali. A tak nie ma na co wylewać żółci to się drona czepiają

Co do gry Savicia i Zukowa to widocznie trener uznał, że nie ma do wpuszczenia nikogo kto byłby do gry nawet w przyszłości na ławce. Też się temu dziwię, ale to była decyzja trenera. Ma przygotować zespół do gry na odpowiednim poziomie i skoro go nie wywalono (za czym optowałem) to trzeba mu dać pracować. Może uznał, że dobre wyniki w sparingach budują odpowiednią atmosferę wśród tych młodych ludzi?

Nie będę zgrywał znawcy i uznawał tego za błąd. Trenerowi albo się ufa, że przygotuje odpowiednio drużynę albo się go zwalnia. Nie zwolniono, więc niech przygotowuje drużynę w spokoju i podejmuje autonomiczne decyzje.

Ja bym postąpił inaczej i odsunął tych zawodników od drużyny, ale to nie ja jestem trenerem i nie ja biorę odpowiedzialność za wyniki.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 27.06.2022 o godz. 12:31.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 27.06.2022, 12:29
Jak się liga zacznie to też bym kibiców nie wpuszczał, a telewizji to już zwłaszcza. Bo się debile będą czepiać, żółć się będzie wylewać, po co to komu. Dawać kasę, a co dalej to nie plebsu sprawa...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Stary 27.06.2022, 12:34
A nie przyszło Ci do głowy, że to mogło być żądanie Stali?

Przecież na poprzednim meczu byli kibice, więc trenerowi raczej ich brak nie przeszkadza.

Z resztą często tak bywało w pojedynczych sparingach w przeszłości, nie rozumiem czego się tu czepiać.

Nawet jeśli trener uzna, że woli mieć treningi/sparingi zamknięte to nie jest to jakaś kontrowersja. Niektórzy trenerzy tak mają i już.
Nie wiadomo od kogo wyszła ta inicjatywa.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 27.06.2022 o godz. 12:37.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 27.06.2022, 12:42
Można powiedzieć dlaczego latał dron i nagrywał mecz, a nie można go zobaczyć. Bo my nie chcemy pokazać, bo Stal nie chce pokazać, cokolwiek. A tu cisza... Co oni łaskę robią? Że cokolwiek powiedzą czy pokażą kibicom? Tajemnice?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Stary 27.06.2022, 12:50
Powiedz mi czy filmy z drona są udostępniane masowo przez kluby, które je wykorzystują czy może jednak nie

I po co byłby jakiemukolwiek kibicowi cały mecz z tej perspektywy Oglądałbyś

A widzisz dla trenerów, którzy analizują ustawienie a nie oglądają mecz to bardzo fajne narzędzie taktyczne. I nie mówimy koniecznie tylko o trenerach Wisły Kraków. Resztę sobie dopisz bo mi się nie chce.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 27.06.2022, 12:57
Przegrana w lidze: " pie***** nie oglądam tych błaznów"
Wisła gra sparing: "gdzie transmisja i skróty, plujecie nam w twarz"

Albo: " co to za ch***** kamera, to już nie potraficie zainwestować w profesjonalny sprzęt patałachy"

Albo: "co oni odwalają w tym sparingu? My do 2 ligi spadniemy"

"Co oni robią? Tajemnice?"

Tak, wypracowane schematy na treningach to nie powinna być wiedzą ogólnodostępna.

Jakbym był trenerem to o ile sparing nie ma być czymś na kształt briefingu/próby generalnej lub zebraniem kasy z biletów to też bym wolał aby kibice i rywale nas nie podglądali. A Wiśle w 1 lidze będą bacznie obserwować wszyscy.

Jakby ktoś też nie zauważył to tniemy koszty gdzie popadnie i jeśli od transmisji jednego sparingu ma zależeć czy starczy kasy na pensje dla jakiejś osoby w klubie to wolę aby przeznaczono ja na to drugie.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 27.06.2022 o godz. 13:59.
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 27.06.2022, 13:00
Akurat jeżeli chodzi o taktyczny aspekt (a po to są w końcu sparingi) to obraz z drona pokaże o wiele więcej niż z lini murawy - od razu widac kto, gdzie i kiedy stal, biegl itp. Jasne, byloby spoko gdyby byly te sparingi takze streamowane, ale serio... tak wam jest to niezbedne do zycia?
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 27.06.2022, 13:20
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Można powiedzieć dlaczego latał dron i nagrywał mecz, a nie można go zobaczyć. Bo my nie chcemy pokazać, bo Stal nie chce pokazać, cokolwiek. A tu cisza... Co oni łaskę robią? Że cokolwiek powiedzą czy pokażą kibicom? Tajemnice?
Dron to akurat w miarę oczywiste - w celach treningowo-taktycznych.

Przecież nikt nie organizuje normalnych transmisji meczowych w ten sposób. Bez przesady.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 27.06.2022, 17:23
A to nie można dla celów szkoleniowych nagrywać dronem a kibicom zrobić transmisję sparingu w tradycyjny sposób?
Karherop odleciałeś totalnie?Co to za wiedza tajemna jak można sobie na każdym treningu stanąć za siatką i nikt nie sprawdza czy to kibic ,analityk przeciwnika czy zamachowiec samobójca?No na prawdę wielka tajemnica co my na treningach robimy.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 27.06.2022, 17:41
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Dron to akurat w miarę oczywiste - w celach treningowo-taktycznych.

Przecież nikt nie organizuje normalnych transmisji meczowych w ten sposób. Bez przesady.
A niby dlaczego? Jednym z minusów oglądania meczu w telewizji jest to że nie widać całego boiska. Taki kadr jak na urywku z bramkami jest dla mnie jak najbardziej do zaakceptowania, a można by go było jeszcze przybliżyć. Moim zdaniem dużo ciekawsze niż z wysokości 5 m przy linii bocznej kiedy całej drugiej strony praktycznie nie widać. I nikt nie mówi o transmisji. Tylko o możliwości oglądnięcia.

ps. Pamięta ktoś sensible soccer? To była najlepsza kamera .
Ostatnio edytowane przez Drozd : 27.06.2022 o godz. 17:49.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 27.06.2022, 23:25
krysztal napisał(a):Wyświetl post
A to nie można dla celów szkoleniowych nagrywać dronem a kibicom zrobić transmisję sparingu w tradycyjny sposób?
Karherop odleciałeś totalnie?Co to za wiedza tajemna jak można sobie na każdym treningu stanąć za siatką i nikt nie sprawdza czy to kibic ,analityk przeciwnika czy zamachowiec samobójca?No na prawdę wielka tajemnica co my na treningach robimy.
Jeśli moje podejście popiera sztab szkoleniowy Wisly oraz naszych przeciwników to może całkiem nie odleciałem?

Co innego oglądanie na żywo z kiepskiej perspektywy, a co innego nagranie video
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 28.06.2022, 12:25
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jeśli moje podejście popiera sztab szkoleniowy Wisly oraz naszych przeciwników to może całkiem nie odleciałem?

Co innego oglądanie na żywo z kiepskiej perspektywy, a co innego nagranie video
O tak oglądanie na żywo to nie to samo co nagranie video.Możesz być jeszcze bardziej dumny bo takie samo zdanie mają nasi super profesjonalni skauci.
Rozumiem zamknięcie treningu na zgrupowaniu reprezentacji.Jest do dyspozycji kilka jednostek treningowych i faktycznie za zamkniętymi drzwiami stadionu można przećwiczyć jakieś nietypowe rozegrania stałych fragmentów czy taktykę.To po prostu kolejna fanaberia Brzęczka.
Z resztą ja poruszyłem temat mając na uwadze wszystko co dzieje się w tej chwili w klubie.Gdyby chodziło o jedną sprawę można by było machnąć ręką.Jak dodasz do siebie fatalną politykę sportową,spadek do niższej ligi i ogólnie to co się dzieje przez ostatnie półtora miesiąca to każdy kolejny głupi ruch drażni coraz bardziej
Odpowiedz cytując
Greg25
Senior Member

Od: 08.2018

Stary 28.06.2022, 13:05
Po kiego tam chciałeś być, czy też to oglądać, przecież i tak wszystko jest do dupy! Przecież jeszcze niedawno narzekaliście, że trener ma za słabą pozycję w klubie, bo piłkarz jest właścicielem, to teraz trenerowi nie wolno mieć fanaberii...?!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 28.06.2022, 13:23
@krysztal mam nadzieję że już sprawdziłeś ile klubów 1 ligi transmituje wszystkie swoje sparingi, żeby się nie okazało że to co dla ciebie jest fanaberia, to jest rzeczywistość.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 28.06.2022, 13:32
Chciałeś być,narzekaliście....kurvva zastanów się czy rozmawiasz ze mną czy z kilkoma użytkownikami na raz.
Powtórzę jeszcze raz może zrozumiesz choć wielkiej nadziei sobie nie robię.Gdyby trener miał takie widzimisie a cała reszta spraw była w najlepszym porządku to trudno,uznał bym to właśnie za jego fanaberie.Jak popatrzysz na całość spraw jakie się dzieją w klubie to nawet nie jest przypierdalanie na siłę bo wiele rzeczy wydaje się teraz stać na głowie
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 28.06.2022, 13:38
Co mnie obchodzą inne kluby?Jakby mnie inne obchodziły to nie pisał bym tutaj na forum kibiców Wisły.
Rozumiem że uważasz nas już za takich dziadów którzy muszą wpisać się w tą pierwszoligową szarzyznę i postępować jak Chrobry ,Sandecja czy Puszcza Niepołomice.Tylko czy te kluby żyją z kibiców tak jak Wisła?
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 28.06.2022, 13:57
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Co mnie obchodzą inne kluby?Jakby mnie inne obchodziły to nie pisał bym tutaj na forum kibiców Wisły.
Rozumiem że uważasz nas już za takich dziadów którzy muszą wpisać się w tą pierwszoligową szarzyznę i postępować jak Chrobry ,Sandecja czy Puszcza Niepołomice.Tylko czy te kluby żyją z kibiców tak jak Wisła?
Nadrobimy cenami karnetów będzie ekskluzywnie wtedy.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 28.06.2022, 14:15
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Nadrobimy cenami karnetów będzie ekskluzywnie wtedy.
Ja mam nadzieję że kolega @krysztal nie powie złego słowa na ceny karnetów, a nawet dopłaci, wszakże my jesteśmy Wisła Kraków i musimy się cenić

Kolego jesteśmy w 1 lidze pora się obudzić
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 28.06.2022, 14:37
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Ja mam nadzieję że kolega @krysztal nie powie złego słowa na ceny karnetów, a nawet dopłaci, wszakże my jesteśmy Wisła Kraków i musimy się cenić

Kolego jesteśmy w 1 lidze pora się obudzić
Nie kupuję karnetu.Kupiłem raz w poprzednim sezonie.Zazwyczaj na pojedyncze mecze kupuję silver rzadziej gold.Po 3-4 meczach i tak wychodzi więcej niż za karnet na inny sektor.
Dodam że kupując silver czujesz się chyba najbardziej wydymany na całym stadionie.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów