The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Greg25
Senior Member

Od: 08.2018

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 27.06.2022, 10:54
Oj Drozd chyba jednak nie był na wczasach, ten spadek... smutne... Jacy wszyscy są kuźwa ciemni, gdyby nie Drozd, to byśmy nawet nie wiedzieli, w której lidze gramy, a taktykę to by nam układał minister z "ministerstwa śmiesznych kroków...". nie zapomnij jeszcze dodać, że ESA gra się o mistrzostwo, choć wg Smudy Wisła i jeszcze klika innych ekip grała o spadek...
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 27.06.2022, 11:23
Co to ma wspólnego z tym o czym pisze Drozd?
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 27.06.2022, 11:44
Cytat:
Dziś nie trzeba nikomu tłumaczyć. Nie trzeba nawet bicia piany na konferencji jak to bardzo chcemy wrócić do esa. 5 latek to wie.
Chcesz mi powiedzieć, że u nas w klubie pracują dzieci poniżej 5 roku życia? I mają brody? I nosy duże?
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 27.06.2022, 11:51
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Chcesz mi powiedzieć, że u nas w klubie pracują dzieci poniżej 5 roku życia? I mają brody? I nosy duże?
Na tym świecie nieważne kim jesteś. Ważne jako kto się identyfikujesz
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 27.06.2022, 11:55
I zaraz się okażę, że rządzą nami trzy baby, dlatego jest tak źle, a mogli się posłuchać tego gościa o nazwisku Domagalik
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 27.06.2022, 13:06
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Świadomość o co gra zespół powinna być od pierwszej kolejki, np o puchary i jak coś nie idzie w tym kierunku to nie głaskanie po fiutach tylko przykręcenie śruby na treningach. Wtedy może pucharów by nie było ale skończylibyśmy na 10 miejscu. Tak to wygląda w normalnie działających klubach, a nie gramy sobie bo sobie gramy, a co ugramy to się okaże.

Przestań za przeproszeniem pieprzyc, że nikomu nie trzeba tłumaczyć. Pamiętaj co mówi pismo. Na początku było słowo. Czyli zwerbalizowana myśl, jeżeli u nas nie ma nawet słowa to nic się ciałem nie stanie. To jest tak oczywiste że żal tłumaczyć. Nikt w klubie ani razu nie wspomniał ze chcemy od razu awansować. Taka jest smutna rzeczywistość i można tylko udawać, że to nie ma znaczenia. Bo nawet 5 latek wie.
No to masz przecież słowo.

Zawieszono premie meczowe (czy to za występy, wygrane, było tego wiele) . Premia jest jedna. Za awans do ekstraklasy. To są słowa Brzeczka (lub Balazinskiego - nie pamiętam już). Jest to na piśmie u każdego zawodnika który z nami zostanie.

Więc nie mów mi że jakikolwiek zawodnik nie wie po co aktualnie w tym klubie ma grać.

Już w zeszłym sezonie graliśmy o puchary, piękna grę, wprowadzanie młodzieży ect. Dziś cel jest jeden i od powtarzania tego jak mantrę nic nie wskuramy. O ile nie pójdzie za tym konkretną akcja marketingowa, choć nie wiem czy nie lepiej byłoby z taką celować na rundę wiosenną gdzie wiadomo już w jakim punkcie jesteśmy

Jak ktoś potrzebuje słów prezesa żeby zajarzyc o co gramy to naprawdę winszuje dedukcji
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 27.06.2022, 13:24
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Zawieszono premie meczowe (czy to za występy, wygrane, było tego wiele) . Premia jest jedna. Za awans do ekstraklasy. To są słowa Brzeczka (lub Balazinskiego - nie pamiętam już). Jest to na piśmie u każdego zawodnika który z nami zostanie.

Więc nie mów mi że jakikolwiek zawodnik nie wie po co aktualnie w tym klubie ma grać.
To akurat jest jednocześnie również bezpiecznik finansowy dopasowujący budżet klubu do tego, o co realnie gra na boisku, więc aż tak oczywistego wnioskowania tu nie ma
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 27.06.2022, 14:43
Jeszcze by tylko wypadało oszacować jaki procent zarobków piłkarzy stanowią premie około 5,10, czy 30%. Bo bez tego to nic nie wiemy.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 10.07.2022, 21:40
Nasz debiut (kolejny) zbliża się wielkimi krokami, a tu taka cisza.

Tak szczerze, nie spodziewam się rewelacji w naszym wykonaniu.
Jak na razie brak jakichkolwiek pozytywnych sygnałów i objawów.

Drużyna na razie wygląda na zlepek przypadkowych piłkarzy.
Ciekaw jestem czy system motywacyjny (większa kasa za awans zamiast za kolejne wygrane mecze), o jakim się mówi sprawdzi się w tym przypadku.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
kolarz90
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 11.07.2022, 00:04
Rewelacji nie będzie, zwycięstwa przeplatane remisami i porażki, oby załapać się do top 6

Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 11.07.2022, 01:28
Wydawało się wiosną 2019 r., że w perspektywie trzech-czterech lat Wisła wywalczy tytuł MP, zagra w europejskich pucharach, a przy nowych inwestorach zapowiadanych wcześniej przez byłą prezes, a potem przez Jarka być może spełni się marzenie o wymarzonej Lidze Mistrzów.

Życie jednak brutalnie zweryfikowało możliwości tych, których 3,5 roku temu okrzyknięto ratownikami i byli bohaterami całej piłkarskiej Polski na czele ze Świętym Jakubem z Dortmundu, który wtedy objawił się jako wybawiciel po okresie działania zorganizowanej grupy przestępczej z lat 2016-2018, która przy wsparciu najwierniejszych dokonała wielomilionowych nadużyć finansowych - do dnia dzisiejszego nikt nie został ukarany i prawdopodobnie nigdy nie będzie.

Realia są takie, że ówczesnych ratowników należy określić mianem szkodników, grabarzy i fałszywych odnowicieli.

O licznych błędach, kompromitacjach, o jednym wielkim burdelu transferowym wiele było powiedziane na przestrzeni ostatnich miesięcy.

Główni ,,bohaterowie" Jurek i Dawid zostali. Trójca Święta też została i to w poczuciu ogromnego zdziwienia na jak najbardziej uzasadnioną krytykę, choć i tak ona jest niewielka w porównaniu do tego czego można było się spodziewać po spadku.

Powinno być trzęsienie ziemi, kompletna rewolucja, ale skoro jej nie było po tzw. ratowaniu, to teraz po spadku z pełną świadomością jej też brakuje.

Ostatnie lata w Wiśle wskazują, że druga ekipa rządząca - podobnie jak wcześniej ekipa Sarapaty może robić co chce w poczuciu nietykalności, nieomylności, a nawet świętości. Ogromne nadużycia finansowe z lat 16-18 nie robiły wrażenia na najbliższym otoczeniu tak jak nie robi wrażenia wiosenny proces spadkowy w którym też uczestniczyło wiele osób i też nikt konkretny, właściwy nie został ukarany.

Za kilka dni rozpocznie się nowy sezon. Zamiast Lecha, Legii, Pogoni mecze z Chojniczanką, z Puszczą czy Chrobrym Głogów.

Kto ma pełnić rolę Cracovii w tej lidze? GKS Katowice, GKS Tychy czy Sandecja? Puszczę trudno nazwać rywalem, mimo iż geograficznie najbliżej.

Jak pisałem wielokrotnie, dzisiaj w Wiśle nie ma ani jednej wiarygodnej osoby, której można zaufać. Tym bardziej nie ma jej w najbliższym otoczeniu. Jest pełno figurantów, fałszywych odnowicieli, karierowiczów, którzy za imprezki podczas spotkań w loży VIP potrafią obronić każdą decyzję Świętych.

Swego czasu ogłaszaliście duże plany. Zarzucaliście Cupiałowi i Bednarzowi, że nie wykorzystują potencjału Wisły, a wy mieliście mieć ten plan. Wywołaliście wojnę domową w Wiśle, ostrzelaliście stadion i potem w konsekwencji wykorzystując odpowiednią sytuację polityczną przejęliście władzę w klubie praktycznie za darmo - wygrana waszych przyjaciół w 2015 r. w tym pomogła, których zapraszaliście na Wisłę, z którymi chodziliście na różne manifestacje polityczne, historyczne oraz przy pomocy których uświadamialiście tzw. młodych patriotów z sektora C i ze słynnej szkółki walk na tzw. prawdziwych Wiślaków i Polaków.

Efekt?

Zrujnowaliście Wisłę tak samo jak wasi koledzy zrujnowali Polskę od 2015 r.

Dokonaliście niemożliwego - spadku: największej kompromitacji w historii klubu.

Co dalej?

Ostatnie tygodnie wskazują, że dalej nie rozumiecie do czego doprowadziliście. Dalej nie ma u was pokory, szczerego żalu za popełnione grzechy, a tym bardziej zadośćuczynienia, a bez tego nie ma mowy o dalszym rządzeniu, bo w obecnej sytuacji nie wiem po co wy dalej rządzicie.

Jaki jest wasz cel?

Skoro dalej twierdzicie, że jesteście super na czele z Jakubem, Dawidem i Jurkiem, a krytykują was tylko wrogowie, którzy chcieli przywłaszczyć tzw. Świętą Ziemię, której musicie bronić jak Niepodległości.

Trudno mi się odnieść do tego nowego sezonu. Z jednej strony Wisła powinna te rozgrywki wygrać z ogromną przewagą, bez najmniejszych problemów, ale czy tak będzie?

W pierwszej lidze jest tylko jeden poważny klub Wisła i cała reszta komediantów.
.
Z drugiej strony, spadek wydawał się kompletnie niemożliwy, a jednak się zdarzył.

Zhańbiliście Wisłę jak nikt inny wcześniej. Aby naprawić krzywdy, musielibyście doprowadzić Białą Gwiazdę do Mistrzostwa Polski w sezonie 2023/2024, a nawet do awansu do Ligi Mistrzów za dwa lata.

Oddać władzy nie zamierzacie, opozycji brak. Cupiał mógł o czymś takim tylko pomarzyć. Nikt wam nie przeszkadzał, nie utrudniał. Mimo to Wisła spadła. Dalej jestem w szoku.

Cóż więcej można dodać?

Mem trener, mem prezes, skompromitowana Trójca Święta i jej najbliższe otoczenie.

Na koniec tak mi się przypomniało:

Po burzy słońce wychodzi zza chmur, i nad Krakowem zaświeci znów. O jednym marzę, o jednym wciąż śnię, Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.

Ale do tego trzeba kompletnego resetu, zaorania i rozpoczęcia od nowa z kompletnie nowymi ludźmi.

A tymczasem ta znana piosenka powinna być motywem przewodnim nadchodzącego sezonu:

https://m.youtube.com/watch?v=cxtnot8lY4U
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 11.07.2022 o godz. 01:57.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 11.07.2022, 07:28
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Nasz debiut (kolejny) zbliża się wielkimi krokami, a tu taka cisza.

Tak szczerze, nie spodziewam się rewelacji w naszym wykonaniu.
Jak na razie brak jakichkolwiek pozytywnych sygnałów i objawów.

Drużyna na razie wygląda na zlepek przypadkowych piłkarzy.
Ciekaw jestem czy system motywacyjny (większa kasa za awans zamiast za kolejne wygrane mecze), o jakim się mówi sprawdzi się w tym przypadku.

Cisza jest jak w klubowych kasach. 6 dni do meczu a zwykłych biletów brak. A w Rzeszowie sprzedają już bilety na mecz z nami..

I pisze to jako karnetowicz. Tak to my frekwencji nie zbudujemy.

O ile w poprzednim moim poście pisałem że ciężko wymienić 5 pewniaków, tak teraz widzę jedną niewiadomą

(Zakładając że nie będzie urazów i nie dojdzie mityczny napastnik)

Biegański - Jaroch, Łasicki, Mehremic, Wachowiak - Starzyński (?), Balta, Basha, Duda, Młyński - Fernandez

Pierwsi do wejścia: Szywacz, Żyro, Pereira, Fazlagic.

I że zlepkiem" przypadkowych piłkarzy się nie zgodzę. Obrona w tym składzie wychodziła w prawie każdym sparingu.

Młodzi: Duda, Szywacz, Starzyński, Młyński czują ze sobą chemię.

Fernandez w meczu z Hapoelem starał się klepać pilkę z Duda.

Najwięcej zgrania potrzeba w środku. Balta wchodzi z buta, ale trzeba się określić kto będzie grał obok niego. Basha/Szywacz/Plewka/Fazlagic to spora konkurencja.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 11.07.2022, 08:21
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Wydawało się wiosną 2019 r., że w perspektywie trzech-czterech lat Wisła wywalczy tytuł MP, zagra w europejskich pucharach, a przy nowych inwestorach zapowiadanych wcześniej przez byłą prezes, a potem przez Jarka być może spełni się marzenie o wymarzonej Lidze Mistrzów.

Życie jednak brutalnie zweryfikowało możliwości tych, których 3,5 roku temu okrzyknięto ratownikami i byli bohaterami całej piłkarskiej Polski na czele ze Świętym Jakubem z Dortmundu, który wtedy objawił się jako wybawiciel po okresie działania zorganizowanej grupy przestępczej z lat 2016-2018, która przy wsparciu najwierniejszych dokonała wielomilionowych nadużyć finansowych - do dnia dzisiejszego nikt nie został ukarany i prawdopodobnie nigdy nie będzie.

Realia są takie, że ówczesnych ratowników należy określić mianem szkodników, grabarzy i fałszywych odnowicieli.

O licznych błędach, kompromitacjach, o jednym wielkim burdelu transferowym wiele było powiedziane na przestrzeni ostatnich miesięcy.

Główni ,,bohaterowie" Jurek i Dawid zostali. Trójca Święta też została i to w poczuciu ogromnego zdziwienia na jak najbardziej uzasadnioną krytykę, choć i tak ona jest niewielka w porównaniu do tego czego można było się spodziewać po spadku.

Powinno być trzęsienie ziemi, kompletna rewolucja, ale skoro jej nie było po tzw. ratowaniu, to teraz po spadku z pełną świadomością jej też brakuje.

Ostatnie lata w Wiśle wskazują, że druga ekipa rządząca - podobnie jak wcześniej ekipa Sarapaty może robić co chce w poczuciu nietykalności, nieomylności, a nawet świętości. Ogromne nadużycia finansowe z lat 16-18 nie robiły wrażenia na najbliższym otoczeniu tak jak nie robi wrażenia wiosenny proces spadkowy w którym też uczestniczyło wiele osób i też nikt konkretny, właściwy nie został ukarany.

Za kilka dni rozpocznie się nowy sezon. Zamiast Lecha, Legii, Pogoni mecze z Chojniczanką, z Puszczą czy Chrobrym Głogów.

Kto ma pełnić rolę Cracovii w tej lidze? GKS Katowice, GKS Tychy czy Sandecja? Puszczę trudno nazwać rywalem, mimo iż geograficznie najbliżej.

Jak pisałem wielokrotnie, dzisiaj w Wiśle nie ma ani jednej wiarygodnej osoby, której można zaufać. Tym bardziej nie ma jej w najbliższym otoczeniu. Jest pełno figurantów, fałszywych odnowicieli, karierowiczów, którzy za imprezki podczas spotkań w loży VIP potrafią obronić każdą decyzję Świętych.

Swego czasu ogłaszaliście duże plany. Zarzucaliście Cupiałowi i Bednarzowi, że nie wykorzystują potencjału Wisły, a wy mieliście mieć ten plan. Wywołaliście wojnę domową w Wiśle, ostrzelaliście stadion i potem w konsekwencji wykorzystując odpowiednią sytuację polityczną przejęliście władzę w klubie praktycznie za darmo - wygrana waszych przyjaciół w 2015 r. w tym pomogła, których zapraszaliście na Wisłę, z którymi chodziliście na różne manifestacje polityczne, historyczne oraz przy pomocy których uświadamialiście tzw. młodych patriotów z sektora C i ze słynnej szkółki walk na tzw. prawdziwych Wiślaków i Polaków.

Efekt?

Zrujnowaliście Wisłę tak samo jak wasi koledzy zrujnowali Polskę od 2015 r.

Dokonaliście niemożliwego - spadku: największej kompromitacji w historii klubu.

Co dalej?

Ostatnie tygodnie wskazują, że dalej nie rozumiecie do czego doprowadziliście. Dalej nie ma u was pokory, szczerego żalu za popełnione grzechy, a tym bardziej zadośćuczynienia, a bez tego nie ma mowy o dalszym rządzeniu, bo w obecnej sytuacji nie wiem po co wy dalej rządzicie.

Jaki jest wasz cel?

Skoro dalej twierdzicie, że jesteście super na czele z Jakubem, Dawidem i Jurkiem, a krytykują was tylko wrogowie, którzy chcieli przywłaszczyć tzw. Świętą Ziemię, której musicie bronić jak Niepodległości.

Trudno mi się odnieść do tego nowego sezonu. Z jednej strony Wisła powinna te rozgrywki wygrać z ogromną przewagą, bez najmniejszych problemów, ale czy tak będzie?

W pierwszej lidze jest tylko jeden poważny klub Wisła i cała reszta komediantów.
.
Z drugiej strony, spadek wydawał się kompletnie niemożliwy, a jednak się zdarzył.

Zhańbiliście Wisłę jak nikt inny wcześniej. Aby naprawić krzywdy, musielibyście doprowadzić Białą Gwiazdę do Mistrzostwa Polski w sezonie 2023/2024, a nawet do awansu do Ligi Mistrzów za dwa lata.

Oddać władzy nie zamierzacie, opozycji brak. Cupiał mógł o czymś takim tylko pomarzyć. Nikt wam nie przeszkadzał, nie utrudniał. Mimo to Wisła spadła. Dalej jestem w szoku.

Cóż więcej można dodać?

Mem trener, mem prezes, skompromitowana Trójca Święta i jej najbliższe otoczenie.

Na koniec tak mi się przypomniało:

Po burzy słońce wychodzi zza chmur, i nad Krakowem zaświeci znów. O jednym marzę, o jednym wciąż śnię, Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.

Ale do tego trzeba kompletnego resetu, zaorania i rozpoczęcia od nowa z kompletnie nowymi ludźmi.

A tymczasem ta znana piosenka powinna być motywem przewodnim nadchodzącego sezonu:

https://m.youtube.com/watch?v=cxtnot8lY4U
przeciez tego sie nie da napisac ad hoc, ty masz w wordzie przygotowanych kilka dyzurnych filipik ?
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 11.07.2022, 08:25
Koalik niczym Szpakowski ze Słowenia na pożegnanie Leo. Tak się rodzą legendy. To wszystko siedzi w głowie, zero maszynopisów i notatek.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 11.07.2022, 08:38
Koalik niczym Szpakowski ze Słowenia na pożegnanie Leo. Tak się rodzą legendy. To wszystko siedzi w głowie, zero maszynopisów i notatek.
ale ma sporo racji .
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Stary 11.07.2022, 08:51
Zaczyna się jeden z najbardziej zagadkowych sezonów w mojej wiślackiej historii.
Na dzień dzisiejszy kompletnie nie wiem, czego się spodziewać. Każdy kolejny mecz pokaże na co stać drużynę.
Bez napastnika będzie z pewnością ciężko, pozostaje wierzyć, że obrona będzie solidna i babole z ostatniego sparingu były wypadkiem przy pracy.
Skoro o zdobyte bramki nie będzie łatwo to podstawowym zadaniem jest nieoddawanie ich za darmo rywalom.
Tak jak napisał kolega @Karherop wszystko wskazuje na to, że w sobotę wyjdziemy składem:
Biegański - Jaroch, Łasicki, Adi, Wachowiak - Balta, Basha, Duda - Piotruś, Fernandez, Młynek.
7 Polaków, 3 młodzieżowców.
Do zobaczenia na R22!
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 11.07.2022, 09:27
Nikt tak naprawdę nie zna poziomu 1 ligi, żeby jasno powiedzieć czy ten skład ma szanse na walkę o awans. Na papierze wygląda to w miarę interesująco. Zakładając, że Basha szybko wypadnie, Żyro będzie łamał się co chwilę, na szpicy z przymusu będzie grał Fernandez, a Pereira okaże się człapakiem - to i tak powinniśmy sobie poradzić. Oczywiście w teorii. Wuja i jego warsztat będzie przechodził największy sprawdzian w swojej karierze i to będzie ostateczna weryfikacja tego jak potrafi zarządzać projektem od 0.

Mnóstwo rzeczy w obecnej Wiśle mi się nie podoba, ale mam wrażenie, że sportowo powinniśmy się obronić. Niestety - wszystko w tej chwili w rękach Wujka i to mnie niepokoi najbardziej.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 11.07.2022, 10:23
No to jedziemy z nim! Parówy do góry i......!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 11.07.2022, 11:19
azor napisał(a):Wyświetl post
Mnóstwo rzeczy w obecnej Wiśle mi się nie podoba, ale mam wrażenie, że sportowo powinniśmy się obronić. Niestety - wszystko w tej chwili w rękach Wujka i to mnie niepokoi najbardziej.
Ja to uznaje za jeden z niewielu atutów, obok stadionu z kibicami i wywieraniu presji na rywali (jeśli w piłce jest to jeszcze jakimś atutem).

Wolę aby kadrę budował ktoś kto się na tym zna, wie co chce z nią dokonac, a nie ten który się jedynie domyślać czego potrzebuje trener nie czując z nim chemii

Nie będzie tym razem wymówek że mu ściągnęli Elvisa który miał gościem o zupełnie innym profilu.

A na co Wisle stać? Wg bukmacherów faworytem do awansu jest Termalika kursy ok 1.40 dalej Wisła 1.60, Arka 2.00, Podbeskidzie 3.20 i dalej juz losowe ekipy. Sądzę że na 99% ktoś z tego grona zakończy sezon w top 2, o same baraże powalczy kolejne 4-6 ekip.

Innego scenariusz niż miejsce w top 6 nie przewiduje. O ile nie spadną nas plagi egipskie jak w zeszłym sezonie.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 11.07.2022 o godz. 11:21.
Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 11.07.2022, 11:48
Jak można nie kupić biletu 5 dni przed meczem ?!?! Wielki Kubuś z Potterem wpadli na pomysł żeby nie wprowadzić sprzedaży biletów a może ludzie kupią karnet ? Patologia
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 11.07.2022, 13:16
Biuro prasowe klubu dostało przekopę od kibiców i ruszyli że sprzedażą biletów:

https://wisla.krakow.pl/aktualnosci/...ecja-nowy-sacz
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 11.07.2022, 13:36
Ja to uznaje za jeden z niewielu atutów, obok stadionu z kibicami i wywieraniu presji na rywali (jeśli w piłce jest to jeszcze jakimś atutem).

Wolę aby kadrę budował ktoś kto się na tym zna, wie co chce z nią dokonac, a nie ten który się jedynie domyślać czego potrzebuje trener nie czując z nim chemii

Nie będzie tym razem wymówek że mu ściągnęli Elvisa który miał gościem o zupełnie innym profilu.

A na co Wisle stać? Wg bukmacherów faworytem do awansu jest Termalika kursy ok 1.40 dalej Wisła 1.60, Arka 2.00, Podbeskidzie 3.20 i dalej juz losowe ekipy. Sądzę że na 99% ktoś z tego grona zakończy sezon w top 2, o same baraże powalczy kolejne 4-6 ekip.

Innego scenariusz niż miejsce w top 6 nie przewiduje. O ile nie spadną nas plagi egipskie jak w zeszłym sezonie.
Zgadzam się - po prostu nie jestem do końca przekonany czy Jurek jest właśnie odpowiednią do tego osobą. Bez hejtu, bez uprzedzeń - nie wiele za nim przemawia, patrząc przekrojowo na jego dotychczasową karierę.
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 12.07.2022, 08:48
Skład na mecz jest łatwy do przewidzenia, oby tylko udało się wygrać bez napastnika...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 12.07.2022, 12:55
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Skład na mecz jest łatwy do przewidzenia, oby tylko udało się wygrać bez napastnika...
Ciekawe że ludzie się bardziej martwią czy będzie nowy napastnik, niż to czy będzie do dyspozycji Fernandez i Balta. W tym momencie nasi kluczowi gracze.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 12.07.2022, 16:49
Balta to sie chyba posypal w spraingu z PBB ?
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 12.07.2022, 18:26
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Balta to sie chyba posypal w spraingu z PBB ?
Z tego co pisał Brzęczek to nic poważnego, skopali go po prostu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Stary 12.07.2022, 18:34
Nic poważnego. Tzn w warunkach wislackich za 2-3 tygodnie będzie do gry����

Niestety Fernandez nie trenuje, także gramy bez napastnika.
Ostatnio edytowane przez sandomingo : 12.07.2022 o godz. 19:52.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 12.07.2022, 20:50
Patrząc po ostatnim sparingu to mamy spory problem w defensywie.
Cele Wisły na sezon (2022/23)
1. awansować
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 13.07.2022, 07:40
Fernandez będzie gotowy, dzisiaj ma trenować z zespołem.

Obstawiam, że wyjdziemy tak:

Biegański - Jaroch, Łasicki, Adi*(Colley), Wachowiak - Balta, Basha* (Plewka) - Starzyński, Fernandez, Młyński - Żyro

* Po tym co Adi odwalił w ostatnim meczu, nie zdziwię się, że może w ostatniej chwili wypaść ze składu. Tym bardziej, że Colley wrócił do pełnych treningów z drużyną i może szybko za niego wskoczyć.
* Jeśli Basha fizycznie jest na 100% gotowy to wyjdzie, jeśli nie to Plewka.
Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 13.07.2022, 10:06
Duda się nieźle prezentował... Jak Fernandez ma wskoczyć do składu to raczej za Żyrę.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów