The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 20.04.2022, 19:42
W sobotę o godzinie 16:30 na głównej płycie stadionu Wisły odbędzie się otwarty trening drużyny Brzęczka, który będzie można śledzić z wysokości trybun.

Niecodzienne wydarzenie związane jest z otwarciem tego dnia nowego sklepu Wisły, do którego wstęp będą mieli kibice od godziny 13:00. Obok sklepu ulokowana została nowa Strefa Kibica, w której będzie można kupić bilety na najbliższy mecz.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 22.04.2022, 08:27
Nie wiecie czy jest planowany jakiś otwarty trening na stadionie przed otwarciem nowego sklepuChętnie bym się wybrał.Czy klub przygotował jakąś niespodziankę dla kibiców?
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 22.04.2022, 09:52
Chyba o 13 w sobote.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 22.04.2022, 09:59
proszę, proszę....
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 22.04.2022, 10:59
Siema, o której ten trening w sobotę?
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 22.04.2022, 11:28
trening treningiem, ale kiedy w końcu ten klubowy sklep otworzą? Ktoś ma jakieś przecieki?
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 22.04.2022, 11:37
sklepy czynne od 13 ale nie można spożywać na miejscu
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Uchodzca
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2011

Stary 22.04.2022, 12:02
W dniach 22-23 kwietnia nastąpi uroczyste otwarcie naszego klubowego sklepu, który był przez ostatnie miesiące budowany w narożniku sektora D naszego stadionu.

W piątek 22 kwietnia zaplanowano uroczystość z udziałem zaproszonych gości, z kolei w sobotę 23 kwietnia o godzinie 13:00 nastąpi oficjalne otwarcie dla wszystkich kibiców i sympatyków Białej Gwiazdy! Tego dnia na płycie stadionu przy R22 odbędzie się również otwarty trening pierwszej drużyny, który od godziny 16:30 będzie można śledzić z wysokości trybun.
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 22.04.2022, 12:13
Dobra bez żartów.. o której to otwarcie? I o której trening?
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 22.04.2022, 12:45
Wiadomości jakie napływają są sprzeczne.
Ktoś mógłby podać ostateczne terminy?
Przeglądam kilka wątków i odświeżam je co minutę i już nie wytrzymam tych emocji
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Stary 16.06.2022, 22:02
Wiadomo, czy sobotni sparing Wisły z Garbarnią będzie transmitowany na kanale Wisły na YouTube: www.youtube.com/wislakrakowsa? Pytam, bo nie wiem, czy będzie się chciało przeprowadzić transmisję Karolinie Biedrzyckiej, która wraz z koleżankami z biura prasowego Wisły otrzymała od Socios sprzęt multimedialny o wartości 15 tysięcy złotych do m.in. przeprowadzania transmisji ze sparingów Wisły.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Stary 17.06.2022, 20:09
Testy piłkarzy Wisły przed startem rozgrywek w 1. lidze:

https://www.youtube.com/watch?v=OSqwojAzzqs
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 17.06.2022, 20:37
Jutrzejszy mecz będzie na YT?
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 18.06.2022, 10:59
No właśnie nigdzie nie ma o nim najmniejszej wzmianki, nawet na wislaportal zniknął z wykazu i nigdzie się o tym pierwszym sparingu nie pisze.

Właśnie szukałem jakiejkolwiek relacji i dupa z tyłu jak zwykle.

/edit :
Nie pomyślałem, żeby wejść na shoutboxa

https://regiowyniki.pl/mecz/62235/Pi...ZE_SPARINGOWE/

Już 3 : 0 dla nas
gole :

- Fernandez z wolnego
- Barton napastnik z CLJ
- Szywacz swojemu byłemu klubowi jeśli się nie mylę Bo chyba tam ostatnio był wypożyczony

Młodzi w natarciu ?
Skład pierwsza połowa : https://twitter.com/WislaKrakowSA/st...990465/photo/1

Kieszek - Szot, Hoyo-Kowalski, Kuveljić, Wachowiak - Chmiel, Gądek, Szywacz - Hugi, Sobol, Bartoń = skład z drugiej połowy (ok 57 min)

Gol Fernandeza z wolnego : https://twitter.com/i/status/1538092528381091840

https://twitter.com/duzyMis89/status...05915223814146 link do poprzeczki Bartonia
https://twitter.com/duzyMis89/status...05308211470336 Bramka Szywacza

3:1 gol honorowy Garbarnii w 85min
Ostatnio edytowane przez s1mone : 18.06.2022 o godz. 11:43.
Odpowiedz cytując
Arronax
Senior Member

Od: 03.2010

Stary 18.06.2022, 12:26
A oglądał was ktoś, jakieś oceny naszych piłkarzy ?
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Stary 19.06.2022, 09:14
Nieme kino z 1903 roku i perspektywa marsjańska w wykonaniu biura prasowego Wisły czyli bramki z meczu Garbarnia 1-3 Wisła:

https://www.youtube.com/watch?v=T38NKBgruKI
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 19.06.2022, 09:49
czy na tym stadionie Garbarnia gra mecze w 2 lidze?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Fifiorek
Senior Member

Od: 10.2008

Stary 19.06.2022, 10:58
Tak, ten stadion spełnia wymogi na 2 ligę (900 miejsc siedzących, w tym 250 pod dachem), także grają na nim w 2 lidze.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Stary 23.06.2022, 13:27
Wczorajszy trening piłkarzy Wisły Kraków:

https://www.youtube.com/watch?v=xAH4xeFlVME
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Stary 26.06.2022, 09:42
Bramki z wczorajszego sparingu Wisła 2-0 Stal:

https://www.youtube.com/watch?v=Y8hcDPLuZf0
Ostatnio edytowane przez aNouc : 26.06.2022 o godz. 09:47.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 26.06.2022, 12:20
czyli mamy napastnika, temat transferowy do zamkniecia
Odpowiedz cytując
Greg25
Senior Member

Od: 08.2018

Stary 26.06.2022, 14:42
Cytat:
czyli mamy napastnika, temat transferowy do zamkniecia

możemy się śmiać, ale tak kiedyś promował swoich graczy Górnik, z drużyny młodzieżowców raptem do składu wskoczyli najpierw Mielcarski, później Bałuszyński, potem Szemoński, być może pokręciłem kolejność, bo byłem wtedy bardzo młody, ale czasami to jest loteria i ja osobiście stawiałbym na Bartonia, z tej mąki może być chleb.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 26.06.2022, 17:31
Greg25 napisał(a):Wyświetl post
możemy się śmiać, ale tak kiedyś promował swoich graczy Górnik, z drużyny młodzieżowców raptem do składu wskoczyli najpierw Mielcarski, później Bałuszyński, potem Szemoński, być może pokręciłem kolejność, bo byłem wtedy bardzo młody, ale czasami to jest loteria i ja osobiście stawiałbym na Bartonia, z tej mąki może być chleb.
Rodzinna atmosfera bankowo pomoże mu w błyskawicznym rozwoju. Wbrew całej reszcie, która grając u nas jest jedynie z miesiąca na miesiąc coraz słabsza. Ale wtedy klakierzy zakładają na oczy różowe okulary i jedyny problem widzą w kontuzji Błaszczykowskiego

Jesteśmy chujowi jak barszcz i nikt i nic temu nie jest winny, życzę zdrowia towarzyszu Greg25 . Klub o zasługach nie zapomni...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 26.06.2022, 18:14
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Rodzinna atmosfera bankowo pomoże mu w błyskawicznym rozwoju. Wbrew całej reszcie, która grając u nas jest jedynie z miesiąca na miesiąc coraz słabsza. Ale wtedy klakierzy zakładają na oczy różowe okulary i jedyny problem widzą w kontuzji Błaszczykowskiego

Jesteśmy chujowi jak barszcz i nikt i nic temu nie jest winny, życzę zdrowia towarzyszu Greg25 . Klub o zasługach nie zapomni...
Ale jak maja znaleźć winnych jak oni nie wiedza dlaczego się s.......ilismy Puchatek myśli ze to przez to, że złapał kontuzje
Odpowiedz cytując
Greg25
Senior Member

Stary 26.06.2022, 18:54
Drozd napisał(a):
Cytat:
życzę zdrowia towarzyszu Greg25

No no no, tylko nie towarzyszu, jestem na wskroś konserwatystą i otwarcie nienawidzę czerwonych
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 26.06.2022, 19:07
Jako konserwatysta powinieneś mieć zdolność trzeźwej oceny sytuacji, a jest ona prosta. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Spadliśmy z ligi ze składem, który nie miał prawa tego zrobić. A jednak, wszyscy grali dużo słabiej niż potencjalnie potrafią i gwarantuję, że kontuzja Błaszczykowskiego niewiele tu zmieniła.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Greg25
Senior Member

Stary 26.06.2022, 19:16
A tak na poważnie, nasz spadek to dużo głębszy problem, akurat Zarząd obwiniałbym głównie o to, że nie potrafili do tej pory trafnie tego zdiagnozować (być może potrafili, ale środki zaradcze były zbyt naiwne i niewystarczające) i nic do tego nie ma rodzinna atmosfera!
Nomen omen, Drozd, czy Ciebie mama wyrzuciła kiedyś z domu, co masz do rodzinnej atmosfery? Widziałeś rodzinę Corleone. Ja osobiście nigdy nie słyszałem o sytuacji, kiedy to Dawid, czy Kuba nawoływaliby do traktowania naszych rywali jak rodzinę (wiem wiem, na boisku mogło to tak wyglądać!), natomiast podstawową zasadą w rodzinie jest nie sranie we własne gniazdo!

Za atmosferę w drużynie odpowiada trener, który jak można było wyczytać w ostatnich wywiadach, trafnie zdiagnozował problem i dzisiaj nasi zawodnicy, zwłaszcza młodzi sądząc po relacjach naocznych świadków, bardzo ładnie zapieprzają po boisku.

Jeżeli chodzi o przyczynę naszej klęski, to nie jest chyba właściwy temat, dodam tylko, że sięga czasów Bogusława Cupiała i bardzo poważnych błędów popełnianych w kolejnych latach...
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 26.06.2022, 19:30
A tak na poważnie, nasz spadek to dużo głębszy problem, akurat Zarząd obwiniałbym głównie o to, że nie potrafili do tej pory trafnie tego zdiagnozować (być może potrafili, ale środki zaradcze były zbyt naiwne i niewystarczające) i nic do tego nie ma rodzinna atmosfera!
Nomen omen, Drozd, czy Ciebie mama wyrzuciła kiedyś z domu, co masz do rodzinnej atmosfery? Widziałeś rodzinę Corleone. Ja osobiście nigdy nie słyszałem o sytuacji, kiedy to Dawid, czy Kuba nawoływaliby do traktowania naszych rywali jak rodzinę (wiem wiem, na boisku mogło to tak wyglądać!), natomiast podstawową zasadą w rodzinie jest nie sranie we własne gniazdo!

Za atmosferę w drużynie odpowiada trener, który jak można było wyczytać w ostatnich wywiadach, trafnie zdiagnozował problem i dzisiaj nasi zawodnicy, zwłaszcza młodzi sądząc po relacjach naocznych świadków, bardzo ładnie zapieprzają po boisku.

Jeżeli chodzi o przyczynę naszej klęski, to nie jest chyba właściwy temat, dodam tylko, że sięga czasów Bogusława Cupiała i bardzo poważnych błędów popełnianych w kolejnych latach...

W rodzinie Corleone jak ktoś zawalił to jechał na grzyby a nie był klepany po plecach to po pierwsze. Po drugie trener musi być samodzielny a nie czuć oddech na karku zawodnika czy trenera uj wie. A po trzecie towarzyszu Cupiała w to nie mieszaj.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 26.06.2022, 20:30
Drozd napisał(a):Wyświetl post

Kolejny temat gdzie rozmywasz wątek, powiesz mi po co?
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 26.06.2022, 20:48

Pieprzysz po trzykroć...

Po pierwsze zarząd dalej nie potrafi zdiagnozować przyczyny, bo tekst Błaszczykowskiego że zawalił bo złapał kontuzję to szczyt bezczelności.

Po drugie trener może odpowiadać jeżeli ma mocną pozycję i kopacze muszą się go słuchać. Pozycję trenera unicestwił imć Błaszczykowski razem z całym klubem robiąc szopkę przy zwolnieniu Hyballi. Dlatego Gula nie miał na nic wpływu bo wszyscy wiedzieli, że wystarczy odpuścić kilka meczów i Guli nie będzie.

Po trzecie Cupiała nie ma już 10 lat i nawet z bandytami w zarządzie z ligi nie spadliśmy, więc wybacz proszę. A do dyskutowania na temat przyczyn klęski każdy temat jest dobry.

Co więcej przyczyn nie trzeba szukać tylko je sobie uświadomić, bo rodzinna atmosfera to może być na pikniku albo wakacjach, gdzie nie ma do wykonania żadnego ważnego zadania. Jak jest robota do zrobienia to rodzinna atmosfera jest przeszkodą, trudniej osiągnąć założony cel, trudniej się zmobilizować i tutaj dochodzimy do sedna. Odkąd rządzi Trio nie mamy żadnego celu, dlatego rodzinna atmosfera nie stanowiła problemu, dlatego w głównej mierze spadliśmy. Najkrócej jak się przez dwa lata ma w dupie wyniki to potem ciężko się zmobilizować z nożem na gardle.

Karherop napisał(a):Wyświetl post
Kolejny temat gdzie rozmywasz wątek, powiesz mi po co?
To o czym piszę pasuje do każdego tematu, jak się przekonam, że władze rozumieją co s.......iły to przestanę. A narazie nie widzę żeby rozumiały...

ps. Chcesz dyskutować o sparingu którego nie można było oglądnąć bo klubu nie stać na drona z kamerą za 2000? Albo takie didaskalia ma w dupie?
Ostatnio edytowane przez Drozd : 26.06.2022 o godz. 21:00.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów