The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 30.06.2020, 09:03. [XXXIV kolejka] ŁKS Łódź - Wisła Kraków, 03-07-2020, 18:00

Aktualna tabela:

Zestaw par nadchodzącej kolejki:

A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu)

Zapraszam do dyskusji

Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member

Od: 06.2013

Stary 30.06.2020, 09:24
Wiem, że jest to mało prawdopodobne, ale chciałbym zobaczyć duet Turgeman - Buksa w ataku, widać, że Alon potrzebuje gościa blisko siebie do którego będzie mógł zgrywać czy zwyczajną klepkę zrobić. Chuca choć z Górnikiem zagrał lepiej niż z Płockiem, to jednak nie dał powodu by nie wrócic na ławę.

Oby nie powtórzyć ubiegłosezonowego meczu z Zagłębiem Sosnowiec gdzie po meczu z Legią wyszliśmy tak jakbyśmy mieli trzy punkty już zapisane.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 30.06.2020, 09:52
szykuje się ciężki mecz.oby nie zlekceważyć przeciwnika.ŁKS zagra młodzieżą i będą chłopaki chcieli się pokazać. szybko dwa gole i można kontrolować mecz.
Lis-Sadlok Hebert Janicki Niepsuj-Basha Chuca Kuveljić Hołownia Boguski Turgeman tak pewnie wyjdziemy
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 30.06.2020, 09:56
ŁKS, jak to ostatnio w Piłce Nocnej chyba rozmawiał Stanowski ze Strejlauem, robi skok na kase z systemu Pro Junior system i gra gimbazą ze szkółki. Także nie wazne jaki by sklad od nas nie wyszedl, czy bedzie, czy nie bedzie w nim Boguski, to tego meczu nawet bez butów i z zawiązanym oczami nie mamy prawa nie wygrać. Kurs 2 na Wisłe to chyba w tym buku komuś się sufit na łeb nie spadł ŁKS przegrał 7 z ostanich 8 meczów, 5 z rzędu i w ostatnim meczu wyszedł 4 młodzieżowcami.... no nie róbmy sobie jaj.
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Stary 30.06.2020, 09:57
Szneka napisał(a):Wyświetl post
szykuje się ciężki mecz.
Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2011

Stary 30.06.2020, 10:00
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
ŁKS, jak to ostatnio w Piłce Nocnej chyba rozmawiał Stanowski ze Strejlauem, robi skok na kase z systemu Pro Junior system i gra gimbazą ze szkółki. Także nie wazne jaki by sklad od nas nie wyszedl, czy bedzie, czy nie bedzie w nim Boguski, to tego meczu nawet bez butów i z zawiązanym oczami nie mamy prawa nie wygrać. Kurs 2 na Wisłe to chyba w tym buku komuś się sufit na łeb nie spadł ŁKS przegrał 7 z ostanich 8 meczów, 5 z rzędu i w ostatnim meczu wyszedł 4 młodzieżowcami.... no nie róbmy sobie jaj.
To pewne info?

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 30.06.2020, 10:00
whrmacht masz 2.0 ile stawiasz 10k , 20k ?
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Stary 30.06.2020, 10:02
ArturBarlinek napisał(a):Wyświetl post
To pewne info?
Wystarczy wejść na soccerstand i sprawdzić ich skład... Nawet Malarz juz na ławie, bo gra jakiś Arndt, młodzieżowiec, który przed tym meczem z Płockiem zagrał całe 0 minut w tym sezonie
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 30.06.2020, 10:06
w zeszłym roku też tak reagowałem grając z Sosnowcem czy Legnicą. jak się skończyło wiemy.
Obyśmy w piątek przed 20 mieli dobre humory

Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Stary 30.06.2020, 10:11
w zeszłym roku też tak reagowałem grając z Sosnowcem czy Legnicą. jak się skończyło wiemy.
Obyśmy w piątek przed 20 mieli dobre humory
technicznie rzecz biorąc to dobre humory będziemy mieć nawet jeśli ten mecz zremisujemy, bo na 3 kolejki przed końcem utrzymamy 3 mecze przewagi nad Arką. Co nie zmienia faktu, że taki remis byłby nieprawdopodobną wrecz kompromitacją i gigantycznym skandalem.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 30.06.2020, 10:34
Co nie zmienia faktu, że taki remis byłby nieprawdopodobną wrecz kompromitacją i gigantycznym skandalem.
Kompromitacja i skandal?!

Zapominasz, że:

1. Piątek, popołudnie, początek lipca - to termin niesprzyjający do gry w piłkę.

2. Logika Ekstraklapy: Górnik wygrał w Łodzi, my w Zabrzu - czyli nasza porażka w Łodzi jest bardzo możliwa.

3. Wszyscy już trąbią, że mamy utrzymanie, więc ciśnienie mogło z naszych nieco zejść, co równie dobrze może oznaczać granie fajnej piłki ale też dekoncentrację.
Odpowiedz cytując
ramzes190
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 30.06.2020, 10:58
Sandomingo, nie gramy juz o utrzymanie. Gramy o kasę.
https://sport.interia.pl/pilka-nozna...zy,nId,4454488

9. Raków - 1 399 425
10. Wisła P. - 1 091 625
11. Zagłębie - 1 995 237
12. Górnik - 463 875
13. Wisła K. - 152 025

Przy awansie o 2-3 miejsca z praw telewizyjnych dostalibysmy pewnie koło banki zamiast 150 tysiecy. Jest o co grac.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 30.06.2020, 11:01
technicznie rzecz biorąc to dobre humory będziemy mieć nawet jeśli ten mecz zremisujemy, bo na 3 kolejki przed końcem utrzymamy 3 mecze przewagi nad Arką. Co nie zmienia faktu, że taki remis byłby nieprawdopodobną wrecz kompromitacją i gigantycznym skandalem.
Kompromitacja i skandal to w zeszłym roku były w Sosnowcu x2 i z Miedzią u nas 4-5
Trzeba wyjść na pewniaka i szybko wybić marzenia o korzystnym wyniku łksom z głowy

Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Stary 30.06.2020, 11:06
ramzes190 napisał(a):Wyświetl post

9. Raków - 1 399 425
10. Wisła P. - 1 091 625
11. Zagłębie - 1 995 237
12. Górnik - 463 875
13. Wisła K. - 152 025

Przy awansie o 2-3 miejsca z praw telewizyjnych dostalibysmy pewnie koło banki zamiast 150 tysiecy. Jest o co grac.
Mnie bardzo ciekawi klucz tego podziału. Zagłebie 2 miejsca nizej od Rakowa i 600 tys wiecej, miejsce nizej od Płocka i 1 mln wiecej.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 30.06.2020, 11:14
ramzes190 napisał(a):Wyświetl post

9. Raków - 1 399 425
10. Wisła P. - 1 091 625
11. Zagłębie - 1 995 237
12. Górnik - 463 875
13. Wisła K. - 152 025

Jeżeli piłkarze dostaną od zarządu obietnicę, że jakaś część tej nadwyżki pójdzie do podziału jako premia to będą walczyć. W innym razie wątpię.
Odpowiedz cytując
Garret
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 30.06.2020, 11:53
Mnie bardzo ciekawi klucz tego podziału. Zagłebie 2 miejsca nizej od Rakowa i 600 tys wiecej, miejsce nizej od Płocka i 1 mln wiecej.
To chyba ten cały ranking historyczny. Tak mi się wydaje.

Co do kompromitacji, to się z Tobą zgadzam, ale my już tyle w tym sezonie kompromitacji zaliczyliśmy, że szkoda nawet gadać. I jakoś często zdarza nam się gubić punkty z outsiderami, nawet jak byliśmy w szeroko pojętej czołówce. Ja się jak zwykle nie nastawiam, ale fajnie byłoby na sam koniec zaliczyć serię zwycięstw.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 30.06.2020, 11:53
Idealny mecz na dwójkę z przodu. Buksa za Hołownie i jedziemy.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 30.06.2020, 12:02
A dla mnie to taki trochę mecz-pułapka. Może przyjść rozluźnienie po Górniku i porażka.

Remis też będzie dobry
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member

Od: 06.2004

Stary 30.06.2020, 13:51
chcialbym w koncu takie spokojne 3:0 i kontrolowanie meczu wiekszosc czasu, ale pewnie bedzie roznie...
STOP kompleKSom!
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 30.06.2020, 14:56
tam chyba chodzi o junior-pro-soccer. gdzieś przynajmniej tak wyczytałem. ŁKS przecież nawet jeśli zajmie miejsce w trójce tego systemu to jako spadkowicz kasy nie otrzyma, więc pisanie, że wyjdą młodzieżą jest raczej zmyłką

Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 30.06.2020, 15:05
czyli co Panowie? wygrana i pewne utrzymanie ?
jestem za!

Lis
Niepsuj Janicki Klemenz Sadlok
Savicevic Basha Kuveljic Hołownia
Chuca Turgeman
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 30.06.2020 o godz. 15:08.
In Hyballa we trust.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 30.06.2020, 15:08
tam chyba chodzi o junior-pro-soccer. gdzieś przynajmniej tak wyczytałem. ŁKS przecież nawet jeśli zajmie miejsce w trójce tego systemu to jako spadkowicz kasy nie otrzyma, więc pisanie, że wyjdą młodzieżą jest raczej zmyłką
Z powodu pandemii nawet spadkowicze dostają kasę z PJS, tyle, że polowe
Żadnego lekceważenia, wyjść, wygrać i definitywnie zamknąć temat
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Hermond
Member

Od: 02.2007

Stary 30.06.2020, 15:37
Jeśli ŁKS gra 4 juniorami to może wystawmy Buksę. Już nie mogę patrzeć.na grę.Hołowni
Ad augusta per angusta
Odpowiedz cytując
ramzes190
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 30.06.2020, 15:38
Dostają połowę kasy z tymże liczą się tylko gracze którzy nabili conajmniej 5 meczy. Czyli żadnych nowych już im sie nie opłaca wprowadzić bo nie będzie z tego punktów. Raczej utrzymają 3 miejsce, może max 2.

jedynie kwestie sportowe, ogrywanie młodych itp. Raczej zostawią tego młodego bramkarza Arndt czy jako on tam, całkiem nieźle sie spisał z Płockiem.
Odpowiedz cytując
Lvcas
Member

Od: 11.2019

Stary 30.06.2020, 16:33
To jest mecz, który koniecznie należy wygrać, bo trzeba być się o 11 miejsce. Jak wygramy z ŁKSem i Koroną, to potem mecz z Zagłębiem będzie kluczowy odnośnie wyprzedzenia ich na koniec sezonu.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 30.06.2020, 17:32
Bez Kuby, bez Heberta, pewnie bez Burligi i kilku innych, ale wygrana to obowiązek.
Finansowo między miejscem 13, a 11 jest duża różnica więc miejmy nadzieję że zawodnicy wiedzą o co grają..
Fajnie jakby zamiast Hołowni zagrał Buksa, Szot, Pawłowski lub ktokolwiek inny z naszych młodzieżowców. Ogrywanie w tym momencie zawodnika legii mija się z celem...

Skład który chciałbym zobaczyć;
Lis- Niepsuj, Klemenz, Janicki, Sadlok - Boguski, Basha, Kuveljic, Zukov - Buksa, Turgeman

Typuje 3-0 po bramkach Buksy, Turgemana, Kuveljicia
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 30.06.2020, 17:46
Technicznie to możemy przegrać i się utrzymać.
Tu jest rozpisane co potrzeba w każdym wariancie.
https://wislakrakow.com/forum/showpo...postcount=1797
Przy 4 punktach nie ma znaczenia, co grają przeciwnicy więc fajnie by było zdobyć pierwsze trzy.
Nowe cele Wisły na sezon (2020/21)
1. wyjść na finansową prostą
2. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
3. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member

Od: 08.2015

Stary 30.06.2020, 18:37
Rok temu, 3 dni po wygranej 4-0 z Legią, zagraliśmy w Sosnowcu. Mieliśmy ich roznieść, a skończyło się 3-4. Kilka tygodni później znowu spotkaliśmy się z nimi w grupie spadkowej. Mieliśmy wyciągnąć wnioski, a skończyło się 1-2. Niech to będzie przestrogą dla tych, którzy twierdzą, że nasze zwycięstwo jest oczywiste.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 30.06.2020, 19:51
kbr napisał(a):Wyświetl post
Rok temu, 3 dni po wygranej 4-0 z Legią, zagraliśmy w Sosnowcu. Mieliśmy ich roznieść, a skończyło się 3-4. Kilka tygodni później znowu spotkaliśmy się z nimi w grupie spadkowej. Mieliśmy wyciągnąć wnioski, a skończyło się 1-2. Niech to będzie przestrogą dla tych, którzy twierdzą, że nasze zwycięstwo jest oczywiste.
Tyle, że chyba Sosnowiec jeszcze o coś grał. Prawda?
ŁKS gra tylko o wakacje.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 30.06.2020, 21:12
Będzie seniorów 11 do grania? Całe szczęście że my ten Górnik ograliśmy bo by mogło się zrobić nerwowo
Zmieniają się trenerzy, zmieniają zawodnicy a kontuzje jak były tak są w zatrważającej ilosci
Może z nawierzchnia treningowa coś nie tak?
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów