The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Jakie filmy najbardziej lubicie oglądać?
Zdecydowanie nowości 216 34,23%
Stare klasyki - do nowości nie mam zaufania 35 5,55%
Raczej starsze,ale czasem i nowościami nie pogardze 200 31,70%
Obojętnie jakie - żeby tylko była okazja się piwka napić 88 13,95%
Jakie mi znajomi polecą 72 11,41%
Nie lubie oglądać filmów 20 3,17%
Głosujących: 631. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 20.08.2010, 19:53
polecam film iluzjonista, świetny
Odpowiedz cytując
janko04
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 23.08.2010, 19:28
Doradzilibyście mi na jaki film zabrać dziewczynę, bo kompletnie nie orientuje się co teraz godnego uwagi leci wiec jakieś propozycje?
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Stary 27.08.2010, 09:47
janko04 napisał(a):Wyświetl post
Doradzilibyście mi na jaki film zabrać dziewczynę, bo kompletnie nie orientuje się co teraz godnego uwagi leci wiec jakieś propozycje?

Incepcja. Byłem w kinie 2 dni temu i mimo, że film długi i nosi znamiona Matrixa dość ciekawy. W sumie nie żałuję kasy na bilet, a i moja dziewczyna, która nie lubi zmyślonych klimatów w sumie była zadowolona z filmu. Generalnie, dosyć ciekawa fabuła, nowy pomysł na scenariusz no i ważne, by skupić się na filmie, bo łatwo można stracić orientację w terenie
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 31.08.2010, 13:08
Oglądał ktoś film "Wyspa zaginionych"?
Warto obejrzeć?
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 31.08.2010, 13:20
Shutter Island? Jezeli to ten film to polecam!!!! Genialna rola di Caprio a do tego zakręcona fabuła jak baranie rogi ;-)
Odpowiedz cytując
dj_ibutti
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 31.08.2010, 14:11
Shutter Island to jest Wyspa Tajemnic. To co innego

Ja polecam Kick-Ass, nietypowy, śmieszny i całkiem interesujący
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując
sergio
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 31.08.2010, 14:41
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Shutter Island? Jezeli to ten film to polecam!!!! Genialna rola di Caprio a do tego zakręcona fabuła jak baranie rogi ;-)

Zakręcona fabuła jak baranie nogi jest w filmie Memento wyrezyserowany przez Christophera Nolana

Troche film stary ale dla mnie rewelacyjne kino z bardzo dobra muzyką

Polecam kto nie widział jeszcze
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Stary 02.09.2010, 10:14
Dzisiaj dowiedziałem się o nowym filmie, którego akcja rozgrywa się na terenach europy środkowej. Scenariusz Essiential Kiling nawiązuje do motywu tajnych więzień CIA na terenie Polski. Obraz wystartował podobno na festiwalu w Wenecji. Patrząc na trailer zapowiada się całkiem nieźle. Obsada raczej anonimowa nie jest.

http://www.youtube.com/user/GildiaTV.../0/_0CR2N4xbfQ
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
Młyniu_Miechów
Wiślacki Miechów

Od: 07.2004

Stary 02.09.2010, 17:49
Z ostatnio obejrzanych przez mnie filmów jak na razie tylko Road mogę polecić:
http://www.filmweb.pl/film/Droga-2009-419050
Odpowiedz cytując
maTyS.
Bene Nati

Od: 10.2007

Stary 06.09.2010, 19:55
ma ktoś linka do filmu " Kwiat Pustyni" ?
PRĄDNIK BIAŁY WIERNY WIŚLE !
Odpowiedz cytując
vabanq
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 06.09.2010, 20:10
http://peb.pl/dvdrip-hq-1/761794-mix...er-2009-a.html
Do wyboru do koloru
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 06.09.2010, 21:04
maTyS. napisał(a):Wyświetl post
ma ktoś linka do filmu " Kwiat Pustyni" ?
nie warto!
szkoda miejsca na dysku
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
DominoForza
Senior Member

Od: 12.2007

Stary 06.09.2010, 21:07
pan_premier napisał(a):Wyświetl post
nie warto!
szkoda miejsca na dysku
a ja polecam, maTyS. zobacz i ocen
.....
Odpowiedz cytując
maTyS.
Bene Nati

Od: 10.2007

Stary 08.09.2010, 22:18
dziękować. pozwolicie że obejrzę i ocenię
PRĄDNIK BIAŁY WIERNY WIŚLE !
Odpowiedz cytując
arth_ur
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 19.09.2010, 21:26
http://www.filmweb.pl/film/Tw%C3%B3j...ze-2010-520790 - naprawdę bardzo dobry film. Bardzo spodobała mi się rola Pattinsona, będzie z niego niezły aktor.
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
Odpowiedz cytując
KuLwIk
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 23.09.2010, 17:49
arth_ur napisał(a):Wyświetl post
http://www.filmweb.pl/film/Tw%C3%B3j...ze-2010-520790 - naprawdę bardzo dobry film. Bardzo spodobała mi się rola Pattinsona, będzie z niego niezły aktor.

Też go oglądałem i mogę powiedzieć że fajny film. Na początku może się wydawać nudanawy, ale zakończenie warte obejrzenia, świetne po prostu.

Mogę polecić też komedię Brzydka prawda, również ciekawy film
Odpowiedz cytując
gianbuffon
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 23.09.2010, 21:53
Ja również polecam Remember Me Jeden z lepszych jakie ostatnio oglądałem.
Z nowszych polecam także: Mr. Nobody (Jared Leto z Requiem dla snu), Green Zone, Prawo Zemsty, Cela 211 i rozrywkowe Kick-Ass oraz Książę Persji.
No i ostatnio oglądałem jeszcze Oldboy z 2003 roku. Świetny film Amerykanie mają robić remake, reżyser Spielberg, w roli głównej Will Smith.
Jak ktoś lubi koreańskie kino, to polecam całą trylogię zemsty: Pan Zemsta, Oldboy i Pani Zemsta. Pozostałe są gorsze, ale ja nie żałuję
Ostatnio edytowane przez gianbuffon : 23.09.2010 o godz. 22:05.
Odpowiedz cytując
SV_
Senior Member

Od: 10.2008

Stary 27.09.2010, 00:20
Mam ostatnio ochotę oglądnąć sobie parę nowych filmów. Najlepiej jakąś dobra akcja "zabili go i uciekł" albo tępa amerykańska komedia ala american pie ew coś przygodowego jak ten nowy Roobin Hood (właśnie sie do niego zbieram).

Najlepiej 2009/2010 rok tak żeby już ripy były.
Polecacie coś? Im więcej tym lepiej.

Tak wiem "wygórowane" życzenia.

Dziękuje.

Osobiscie mogę polecic The Book of Eli, z początku roku chyba jakoś. Ogólnie miałem nadzieje na coś lepszego, ale lubię taki klimat apokaliptyczny i da się oglądnąć.
Odpowiedz cytując
tranceaddict
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 27.09.2010, 00:33
Polecam "The Town" o paru kolezkach ktorzy sie zajmuja rabunkami w Bostonie.
Odpowiedz cytując
yoda79
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 27.09.2010, 20:51
Jak komuś się spodobał "Dom zły" (wg mnie jeden z lepszych polskich filmów ostatnich lat) musi obejrzeć rosyjski "Ładunek 200". Świetne kino.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
Gordian
Senior Member

Stary 27.09.2010, 21:40
To ja powiem coś na temat zachwalanego tutaj filmu "Dom zły". Po dobrych opiniach głównie na tym forum postanowiłem go obejrzeć. Był to najgorszy film jaki w życiu widziałem! Fabuła płytka jak woda w kałuży, zdjęcia bez rewelacji, muzyki nie ma wcale, jest za do co jakiś czas niekontrolowany pisk, który rozsadza bębenki w uszach. W całym filmie przelewają się hektolitry wódki, tak że aż się uwierzyć nie da. Nie polecam! ode mnie 1/10

Długo czekałem na Centuriona. Zawiodłem się. Po pierwszych obiecujących kilku minutach, było już tylko coraz gorzej. Można powiedzieć im dalej w las tym ciemniej. I las ma tutaj kluczowe znaczenie. Otóż przez 70% filmu kilku gości i laska ganiają się po lesie. Z ekranu wieje nudą. 5/10

Robin Hood dziś oglądałem. Opowieść o Robinie wszystkim jest znana i wydawałoby się, że nie wiele nowego można tutaj wymyślić. Jednak udało się twórcom stworzyć coś w zupełnie innym klimacie niż pedałki w rajtuzach tudzież całkiem dobra wersja z Costnerem (bodaj 1996 rok). Mimo, że w środku film wydał mi się lekko rozwleczony to całość widowiska pozytywna. 7/10

Dałem się namówić na polską produkcję - Ciacho. Kicha, Kicha, Kicha! zmarnowany czas na takie filmy. Gdyby nie jedna aktorka, która tam grała (Żmuda-Trzebiatowska) to bym tego badziewia nie do oglądał do końca. 2/10 Gorsze od polskich filmów są tylko kontynuacje polskich filmów!

Ostatnio edytowane przez Gordian : 27.09.2010 o godz. 21:54.

Odpowiedz cytując
gianbuffon
Senior Member

Stary 27.09.2010, 21:50
No to ile tych filmów oglądnąłeś w życiu?
Ja osobiście tego filmy nie polecam, jeśli ktoś nie ma za dużo czasu i nie chwali sobie polskiego kina. Ale moim zdaniem nie był aż tak tragiczny. Takie średnie polskie kino. Oczywiście ostatnio w Polsce same komedie romantyczne, więc nie dziwię się takim poruszeniem tym filmem, bo w końcu ktoś odważył się zrobić coś bardziej ambitnego. Film psychologiczny, nie dla każdego. Ode mnie 5/10.
Odpowiedz cytując
rzep
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 27.09.2010, 22:21
SV_ napisał(a):Wyświetl post
Mam ostatnio ochotę oglądnąć sobie parę nowych filmów. Najlepiej jakąś dobra akcja "zabili go i uciekł" albo tępa amerykańska komedia ala american pie ew coś przygodowego jak ten nowy Roobin Hood (właśnie sie do niego zbieram).
Prorok (2009) - więzienne klimaty(Francja)
Prawo zemsty (2009) - j.w
Wyspa tajemnic (2010) -di caprio jako detektyw bardzo dobry film
Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet(2009) - w stylu kto zabił,trzyma w napięciu
500 dni miłości (2009) - komedia romantyczna, "troszkę z innej beczki"
Kac Vegas (2009) - komedia, urwany film i szukanie przyszłego pana młodego
Bękarty wojny (2009) - Tarantino i wszystko jasne
Zombieland (2009) - horror komedia

Gordian napisał(a):Wyświetl post
Był to najgorszy film jaki w życiu widziałem!
Yyyreek!!! Kosmiczna nominacja (2002) - zerknij w takim razie na ten zaje****y film
Ostatnio edytowane przez rzep : 27.09.2010 o godz. 22:32.
Odpowiedz cytując
matheo91
Member

Od: 11.2008

Stary 27.09.2010, 22:38
"Dom zły" lepiej oceniony od "Ciacha" Wiem że Marta Żmuda-Trzebiatowska jest piękną kobietą ale nawet jej uroda nie uratuje tego filmu przed notą 0.
Odpowiedz cytując
Maciejj
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 27.09.2010, 22:40
Ciacho oglądałem 10 minut na analu plusie i wyłączłem bo mnie Maąłszyński wkurzył
Odpowiedz cytując
dj_ibutti
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 27.09.2010, 23:59
A mnie Ciacho rozśmieszyło Nie jest to film górnolotny, ale śmieszny jest. Humor dość absurdalny.

Aaa i "Dom Zły" - najlepszy polski film od dawna. Polecam jeszcze "Wino truskawkowe", też fajny. Oba są dziwne, ale dobre.

Dzisiaj się zabieram za Machete i choć wolę Tarantino od Rodrigueza to myślę, że będzie niezły
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując
emj10
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 28.09.2010, 00:06
"Ciacho" to żenua, nawet nie ma co komentować tej szopki.
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 28.09.2010, 01:11
SV_ napisał(a):Wyświetl post

Najlepiej 2009/2010 rok tak żeby już ripy były.
Polecacie coś? Im więcej tym lepiej.

Tak wiem "wygórowane" życzenia.

Dziękuje.

Osobiscie mogę polecic The Book of Eli, z początku roku chyba jakoś. Ogólnie miałem nadzieje na coś lepszego, ale lubię taki klimat apokaliptyczny i da się oglądnąć.
"Clash of the Titans" jest niezłe w swojej kategorii. Jak dla mnie bije na głowę pompatyczne i amerykańskie "300".

Oprócz tego fanom sci-fi polecam "Repo Men". Film jest dziwny, krwawy, ma kilka fantastycznych scen i świetnie dobraną muzykę. Ale nie jest to film dla każdego.

Gordian napisał(a):Wyświetl post
To ja powiem coś na temat zachwalanego tutaj filmu "Dom zły". Po dobrych opiniach głównie na tym forum postanowiłem go obejrzeć. Był to najgorszy film jaki w życiu widziałem! Fabuła płytka jak woda w kałuży, zdjęcia bez rewelacji, muzyki nie ma wcale, jest za do co jakiś czas niekontrolowany pisk, który rozsadza bębenki w uszach. W całym filmie przelewają się hektolitry wódki, tak że aż się uwierzyć nie da. Nie polecam! ode mnie 1/10
Film jest ciężki i specyficzny. Z całą pewnością nie ma nic wspólnego z "Fargo". To jak dla mnie jest typowe kino exploitation, autor momentami aż sam chyba nie wiedział jakie głupoty tam wtrynić żeby było bardziej kontrowersyjnie. Jeżeli ktoś oczekuje bardzo inteligentnego i głębokiego filmu to się raczej przejedzie. Jak ktoś chce mocne kino w stylu Tarantino, nastawione na dialogi i eksponujące wszelakie patologie- to "Dom zły" jest dla niego. mNie osobiście całkiem nieźle się go oglądało bo jest bardzo profesjonalnie (może z wyjątkiem sceny porodu) zrealizowany. Ale żeby mnie powalił na kolana i zasłużył na takie pochwały, to nie powiem, bo film generalnie jest płytki.

Zamiast tego proponuję "Bad Lieutenant" w nowej wersji z Nicolasem Cagem. Też ciężkie kino, też sporo paskudztwa się dzieje na ekranie, ale akcja całego filmu o wiele bardziej rajcuje. Przy okazji jest to parodia chyba wszystkich wątków z gatunku cop drama. Są nawet duży pies i ojciec alkoholik.

rzep napisał(a):Wyświetl post
Zombieland (2009) - horror komedia
Pod tym się też podpisuję, z głowy mi wyleciał kompletnie. Świetny film, warto obejrzeć. Można zapuścić na półtorej godzinki i się wyluzować.
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2002

Stary 28.09.2010, 10:04
Uran235 napisał(a):Wyświetl post

Film jest ciężki i specyficzny. Z całą pewnością nie ma nic wspólnego z "Fargo". To jak dla mnie jest typowe kino exploitation, autor momentami aż sam chyba nie wiedział jakie głupoty tam wtrynić żeby było bardziej kontrowersyjnie. Jeżeli ktoś oczekuje bardzo inteligentnego i głębokiego filmu to się raczej przejedzie. Jak ktoś chce mocne kino w stylu Tarantino, nastawione na dialogi i eksponujące wszelakie patologie- to "Dom zły" jest dla niego
"Dom zły" to jest zdecydowanie najlepszy polski film w ostatnich latach , a jak kogoś przeraza patologia w nim pokazana to trudno w koncu taka często była rzeczywistość i tacy bohaterzy, klimat tamtych czasów świetnie oddany.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
Hudy
sssssssss..

Od: 10.2003

Stary 28.09.2010, 10:25
"Przesyłka ekspresowa"- komedia francuska z 2010
http://www.filmweb.pl/film/Przesy%C5...wa-2010-543878
Podobna do "Taxi" tylko bohater śmiga na skuterku
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów