The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Kordel_Walker
Banita

Od: 07.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.06.2010, 20:54
LuKiTS89 napisał(a):Wyświetl post
"Mają byc zniesione wuwuzele na meczach" tak mówili podczas meczu
Czy marzenie się spełni
Odpowiedz cytując
harthausen
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 13.06.2010, 20:56
tak trochę OT, wyszło mi , że Kirm to 20 wiślak występujący na mistrzostwach świata.

Z graczy, którzy przewinęli się przez Wisełkę i MŚ ale nie w tym samym czasie dochodzi jeszcze z 9 (ostatni to Uche), nie wiem, czy Burns grał w Niemczech w reprze Australii czy został w domu? (byłby 10 )

Odpowiedz cytując
jurukuru
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 13.06.2010, 20:58
Najlepszy mecz na tych mistrzostwach jak dotychczas (pomimo, że grają Germany)
Armia Białej Gwiazdy- z nią się liczy każdy, honoru Wisły i Krakowa strzeże
ta sławna brygada!

Odpowiedz cytując
brasilia79
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 13.06.2010, 21:01
Niemcy, nasze kochane sąsiady miażdżą...i tyle w temacie
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 13.06.2010, 21:05
Niemcy jak to Niemcy graja swoje, wykorzystuja bledy Australii
Australii cos nie idzie lapanie na spalone
dobry ten Ozil
Ostatnio edytowane przez qchar90 : 13.06.2010 o godz. 21:10.

Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 13.06.2010, 21:12
qchar90 napisał(a):Wyświetl post
Niemcy jak to Niemcy graja swoje
a mi się wydaje że grają właśnie bardzo ładnie dla oka
Odpowiedz cytując
Plastman
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 13.06.2010, 21:20
Aussies strasznie mnie zawiedli, ale ciekawy jestem co pokażą w drugiej polowie. Mimo, że umiejętności nie te, to oczekuję podjęcia walki.
Odpowiedz cytując
OPTIMUS_(konto_usunięte)
Banita

Od: 09.2007

Stary 13.06.2010, 21:21
Taa Niemcy... Ja bym określił ten ich zespół mieszanką rasową ;] Turecko-Polsko-Niemiecką ;]
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 13.06.2010, 21:26
Hitler pewnie sie w grobie przewraca jak widzi ze dla Niemiec gra Turek, Polak, Brazylijczyk i inne naradowosci. Mecz nareszcie nie senny.
Jestem ciekaw jutro Holendrow, ciekawe co pokaza, potencjal maja ogromny.
Ostatnio edytowane przez qchar90 : 13.06.2010 o godz. 21:30.

Odpowiedz cytując
arth_ur
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 13.06.2010, 21:29
Niemcy - Australia - na razie najbardziej podoba mi się ze wszystkich meczy. Coś czuję że namieszają czarne wrony na tych mistrzostwach. Cieszą bramki polaków.
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 13.06.2010, 21:31
Reprezentacje Niemiec to ja bym jednak nazwał Reprezentacją Międzynarodową.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
hunter
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 13.06.2010, 21:31
arth_ur napisał(a):Wyświetl post
Cieszą bramki polaków.
Jeszcze na Podolskiego, ale po bardzo burzliwej dyskusji, mógłbym się zgodzić. Ale Klose? Człowiek który zdania po polsku nie skleci? Przecież on nawet Niemcem nie jest, każe się nazywać Europejczykiem
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 13.06.2010, 21:55
W końcu więcej niż 2 bramki, dobry mecz, szybki Australia bez szans, grając w 10 to nie pokażą za wiele.
Międzynarodówka rozjeżdża ich strasznie.
Będzie 5 jak nic.
Odpowiedz cytując
spartan
Senior Member

Stary 13.06.2010, 21:57
A dlaczego nikt nie pisze, że Australia jednak górą...i dołem też lepsza?
http://fotbal.idnes.cz/obrazem-nahe-...otbal-2010_pes
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując
laurence
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 13.06.2010, 22:24
hunter napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze na Podolskiego, ale po bardzo burzliwej dyskusji, mógłbym się zgodzić. Ale Klose? Człowiek który zdania po polsku nie skleci? Przecież on nawet Niemcem nie jest, każe się nazywać Europejczykiem
Klose z mówieniem po polsku nie ma problemu. Poprostu tego nie chce robić bo czuje się Niemcem w 100%. Zresztą jak patrze na niego podczas hymnu to wydaje mi się że on chce być bardziej niemiecki niż nie jeden prawdziwy fryc.
Prasłowiańska grusza chroni w swych konarach plebejskiego uciekiniera
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 13.06.2010, 22:28
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Reprezentacje Niemiec to ja bym jednak nazwał Reprezentacją Międzynarodową.
Tak samo jak Francji czy Anglii. W Holandii też kilku będzie. W Portugalii z dawnych kolonii...

Może się to podobać lub nie ale tak jest

A co do meczu - Niemcy dyscyplina taktyczna, zgranie + wybieganie i leszcze z Antypodów na łopatkach.

Takiego Cahila na miejscu trenera Australii to bym zajebał. Mają Australijczycy 2 mecze z rywalami z którymi łatwiej wygrać i włączyć się do walki o awans a ten pacan osłabia swój zespół w najbliższym meczu. Przecież Niemcy prowadzili już 2-0 i po co było szaleć?
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
pawelwislak
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 13.06.2010, 22:52
Niemcy dziś pokazali że faworytem są jak zawsze jestem pod wielkim wrażeniem gry jak ich nie cierpię tak obiektywnie póki co najlepiej grająca drużyna na mistrzostwach zobaczymy co pokaże druga część ekip mistrzostw.
Odpowiedz cytując
irman
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 13.06.2010, 22:56
Ta jasne międzynarodówka niemiecka itd. Już widzę Klose i Podolskiego wychowanych przez polską myśl szkoleniową. Właśnie dzięki temu, że w piłkę uczyli się grać nie w kraju w którym się urodzili prezentują to co prezentują. Chyba już lepiej opierać kadrę na piłkarzach wychowanych u siebie, niż na Obraniakopodobnych wynalazkach, które zasilają naszą kadrę tylko dlatego, że tam gdzie się wychowali nie mają szans się przebić do repry, a dodatkowo dukają najprostsze słowa po polsku.

Jak na razie Niemcy i Argentyna to jedyne drużyny, których grę dało się oglądać. Jak do tej pory poziom MŚ marniutki. Może być chyba tylko lepiej.
:/
Odpowiedz cytując
Sylwek1906
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 13.06.2010, 22:57
Oj nie wiem czy łatwiej wygrać, Australia dzisiaj nawet nie walczyła i mogą mieć problemy z Ghaną i ich przygotowaniem fizycznym. Niemców fajnie sie oglądało, w końcu dobry mecz.

Ciekaw jestem co pokaże jutro Holandia, patrząc na skład dawno tak dobrze nie mieli.

I chciałbym żeby jutro makaroniarze dostali od Paragwaju, oj jakby było świetnie...
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 13.06.2010, 23:04
Sylwek1906 napisał(a):Wyświetl post
Oj nie wiem czy łatwiej wygrać, Australia dzisiaj nawet nie walczyła i mogą mieć problemy z Ghaną i ich przygotowaniem fizycznym. Niemców fajnie sie oglądało, w końcu dobry mecz.

Ciekaw jestem co pokaże jutro Holandia, patrząc na skład dawno tak dobrze nie mieli.

I chciałbym żeby jutro makaroniarze dostali od Paragwaju, oj jakby było świetnie...
Z grupy z Niemcami wyjdą też piłkarze Ghany nie wierzę w to że Australia jest w stanie coś ugrać w tej grupie.

Ale patrząc na godzinę i inne drużyny grające o tej porze to czeka nas męczący mecz, obym się mylił że skończy się 1-0.
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 13.06.2010, 23:43
Ale baty:(((( Kangury daly ciala po calosci. Mimo to Niemaszkow nie widze w polfinalach.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 13.06.2010, 23:46
irman napisał(a):Wyświetl post
Jak na razie Niemcy i Argentyna to jedyne drużyny, których grę dało się oglądać. Jak do tej pory poziom MŚ marniutki. Może być chyba tylko lepiej.

Tez o tym pomyslalem...

z tych na razie 8 meczow chyba najlepszy to byl Argrntyny z Nigeria,reszta cieniutka...

no moze jeszcze dzis Niemcy pokazali za sa w formie

Ale mi jakos na razie te mecze przez te zakichane wuzele troche niesmacznie sie oglada

chicialo by sie jakis doping uslyszec czy cos choc wczoraj Anglicy cos tam probowali ale przez te trabki to jest jedna wielka hu**jnia a nie doping

zakazc natychmiast ale z drugiej strony oni to gówno i tak tam wniosą....

P.S Pomyslcie sobie widok nas na D ,i wszyscy cały mecz trąbią w Wuzele o k**** co to bylby za widok
Guli daje tylko znaki jakie tempo
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 13.06.2010 o godz. 23:50.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Fuks
Senior Member

Stary 14.06.2010, 00:01
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Takiego Cahila na miejscu trenera Australii to bym zajebał. Mają Australijczycy 2 mecze z rywalami z którymi łatwiej wygrać i włączyć się do walki o awans a ten pacan osłabia swój zespół w najbliższym meczu. Przecież Niemcy prowadzili już 2-0 i po co było szaleć?
widziałes powtorki? Cahill nie chciał go podciąc, chował nogi, trafił go chyba kolanami, na zółtą kartke to moze i był faul, ale na czerwoną to na 100% nie. Dla mnie narazie najwieksza pomyłka sędziowska mistrzostw.
Odpowiedz cytując
kubawislak
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 14.06.2010, 00:58
Fuks napisał(a):Wyświetl post
widziałes powtorki? Cahill nie chciał go podciąc, chował nogi, trafił go chyba kolanami, na zółtą kartke to moze i był faul, ale na czerwoną to na 100% nie. Dla mnie narazie najwieksza pomyłka sędziowska mistrzostw.
Dokładniesędzi przesadził, tak jak z żółtą kartą dla Cacau, za nurkowanie w środku boiska
Cytat:
Wolę być traktowany, jako zacofaniec z ciemnogrodu, niż, jako europejczyk i patrzyć, jak na legalu dwóch pedałów się liże na rynku.
Zakaz pedałowania!
by M-M

WISŁA!
Odpowiedz cytując
tranceaddict
Senior Member

Stary 14.06.2010, 01:48
Fuks napisał(a):Wyświetl post
Jak to byla najwieksza to meczy chyba nie ogladasz, bo spalone raza jak cholera i odgwizdywanie tych co nie bylo i ten gol przeciwko RPA nie zaliczony na korzysc Meksyku to niby nigdy nic.
Odpowiedz cytując
3żyk
Member

Od: 07.2008

Stary 14.06.2010, 04:11
Jak dla mnie sędziowanie, pamiętając poprzednie MŚ (szczególnie Koreę) wygląda całkiem dobrze, a spalony w meczu otwarcia to był ewidentny.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 14.06.2010, 07:35
tranceaddict napisał(a):Wyświetl post
Jak to byla najwieksza to meczy chyba nie ogladasz, bo spalone raza jak cholera i odgwizdywanie tych co nie bylo i ten gol przeciwko RPA nie zaliczony na korzysc Meksyku to niby nigdy nic.
Sedziowanie to akurat pozytywnie zaskakuje na tym turnieju. Sytuacja z Cahillem to dopiero pierwsza kontrowersja.
Bramka dla Meksyku nieuznana jak najbardziej slusznie, radze zapoznac sie z przepisem o "spalonym" dokladnie
- juz jeden taki kolega byl co sie wymądrzał na ten temat, a potem zwracał honor.
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 14.06.2010, 09:39
Niemcy to jednak poniżej pewnego poziomu nie schodzą. Sam ich wymieniam w gronie drużyn, które dojdą do 1/2 finału, podobnie jak Włochów. Wczoraj imponowali mi dyscypliną taktyczną, poustawiani genialnie i jak zawsze waleczni. Mają w sobie jednak gen zwycięzców. Wiadomo po kim....
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 14.06.2010, 10:11
Zgadzam się,że poziom marny tych mistrzostw. Do tego jak dojdą te trabki to rzeczywiście średnio to wygląda. Powiekszenie liczby ekip które grają na MŚ negatywnie wpływnęlo na rangę mistrzostw. Dla mnie te mecze były jako takie do oglądania.
Nigeria - Argentyna
Korea Południowa - Grecja
Niemcy - Australia

Reszta to jakiś koszmar. Po co kibice ,nie dmuchający w trabe, na stadionie jak w ogóle ich nie słychać,co rzutuje na odbiór atmosfery w TV.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik

Stary 14.06.2010, 10:12
Z Cahillem to sytuacja tego typu, że sędzia może dać żółtko albo czerwień. Wybrał czerwień, ale przecież jest przepis by za wślizg od tyłu karać czerwoną. Więc błędu nie popełnił.

PS. z tymi wuwuzelami, to kłania się poprawność polityczna. Każdy wie, że jest to głupie, że jazgot ogłupiający zamiast dopingu. Ale wszyscy się boją reakcji gospodarzy, którzy wręcz twierdzą, że dźwięk wuwuzeli to ich nieoficjalny hymn narodowy.
Ostatnio edytowane przez flamengista : 14.06.2010 o godz. 10:16.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów