The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 28.11.2020, 22:39
Z tym trenerem i taką grą dokonamy niemożliwego i spadniemy hukiem z ligi z której spaść się po prostu ....a nie da.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 28.11.2020, 22:46
Heero napisał(a):Wyświetl post
@Jaroo1:

Gdyby porażki były efektem pecha - ostrzeliwanie przez nas bramki rywala, słupki i poprzeczki, dzień konia bramkarza rywali, nikt nie miałby pretensji bo byłoby widać, że idzie to w dobrym kierunku.
I to jest najważniejszy argument.
Nie gramy nic. Jeśli wygrywamy to fuksem. Wystarczy nas trochę przycisnąć i wychodzi cała słabość.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Savik
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 28.11.2020, 22:47
Albo wystarczy zaczekać do 60 minuty... rok minął i jesteśmy w tym samym miejscu....
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 28.11.2020, 22:47
no to fruuuu

https://mobile.twitter.com/MichalKnu...02433760813056
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 28.11.2020, 22:51
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Ogólnie to o co tu chodzi, prowadzimy 1:0, mecz taki jak to w polskiej lidze, coś tam próbujemy grać, w sumie jest ok, no i z tego ok dostajemy 2 bramy i po meczu. Nie wiem, brak wiary w siebie? Fatum jakieś? .... to wie.
Jakie prowadzimy? Jakie jest ok? Przecież jakby sobie Zagłebie nie strzeliło "swojaka" to nie mieliśmy żadnych szans na bramkę. Nie było śladu jakiejkolwiek przemyślanej akcji. Nasz atak polega na indywidualnych szarpnięciach tego który ma piłkę, a reszt stoi i się przygląda. To jest sport zespołowy musi być współpraca wyćwiczone zachowania, bez tego nie ma szans na wyniki nawet z dużo słabszymi kadrowo zespołami.

Jak straciliśmy drugą bramkę? Mamy wolnego i Frydrych podaje na 2 metry do ustawionego tyłem Kuvelica i strata. Dlaczego? Bo nikt z przodu nie pokazuje się do gry, ten co ma piłkę ma problem i niech się martwi. Tak to wygląda.

A czyja to wina? Można wymyślać że wirusa, klimatu, zarządu, piłkarzy, ale przede wszystkim TRENERA on od roku bierze kasę za to żeby drużyna grała w piłkę, ustala skład, decyduje o zmianach. Wszystko od niego zależy. Jak sobie nie radzi a obraz gry zwłaszcza i wyniki w drugiej kolejności świadczą że tak właśnie jest, to nie ma co się pieścić tylko Skowronka wyp....olić.

On działa na zawodników jak źle ustawiona zbieżność na opony. Choćby kupić najlepsze na świecie to zaraz nadają się do kosza.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 28.11.2020, 22:52
Przestańcie z tym honorowym podaniem się do dymisji bo nikt tak nigdzie nie robi a już zwłaszcza ktoś kto wie, że wielkiego popytu na swoje usługi nie ma.
OK Moskal się zrzekł kasy, ale to inny temat.
Odpowiedz cytując
Heero
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 28.11.2020, 22:52
FraMat:

Jakie przycisnąć, my sami sobie bramki strzelamy - frajerzy z Rakowa i Zabrza chcieli grać swoje i stracili punkty, a wystarczyło dać nam piłkę, to sami im się wystawimy na srebrnej tacy
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując
_Vodka
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 28.11.2020, 23:47
10 znaków
https://www.wisla.krakow.pl/aktualno...v_BymzzzpKx7dI

Artur Skowronek byłym trenerem Wisły Kraków

Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 28.11.2020, 23:51
Wypierdalaj
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 28.11.2020, 23:57
won....!!!
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
w0lno.
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 28.11.2020, 23:57
To teraz jeszcze zrobić to samo z połową tych gamoni w krótkich spodenkach + stworzyć pion sportowy i może kiedyś coś z tego będzie.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 29.11.2020, 00:03
w0lno. napisał(a):Wyświetl post
To teraz jeszcze zrobić to samo z połową tych gamoni w krótkich spodenkach + stworzyć pion sportowy i może kiedyś coś z tego będzie.
Połową? na dziś : Buchalik Sadlok Abramowicz Janicki Klemenz Niepsuj Burliga Mak Boguski Beciraj .tylko nie mamy kasy żeby kimś sensownym ich zastąpić.

W sumie zmarnowany rok z tym panem na ławce :(
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 29.11.2020, 00:08
Coś czuję, że pukniemy pejsatych
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 29.11.2020, 00:18
Skorze albo Nawalke z polskich trenerów bym widział, na asystenta Sobola (pewnie w poniedziałek też poleci)
Jeśli nie to zagraniczny, co nie zna nikogo z naszego składu poza Kuba
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
ricenb
Member

Stary 29.11.2020, 00:32
Sobol+Nawałka to by było naprawdę cos ale niestety niemożliwe
Odpowiedz cytując
w0lno.
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 29.11.2020, 00:39
Dajcie spokój z tym Sobolem... Dość już kierowania się sentymentem, koneksjami itd.

Nawałka - chyba odfrunął po pracy w kadrze, poza tym ma nierealne wymagania finansowe.

Oby tylko tym razem nie był to znów ktoś tymczasowy/przejściowy, bo stracimy kolejny sezon czy dwa.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 29.11.2020, 00:45
Nawałka i Skorża chyba są poza naszym zasięgiem.

Z jednej strony - Nawałka albo zagraniczny fachowiec trzymający wszystko twardą ręką i z jasnym poparciem zarządu może by coś tu ugrał. Ale gdyby panom piłkarzykom to się nie spodobało - i tak nie ma kasy na żadne rewolucje i nic z tym nie zrobimy poza grożeniem palcem..

Na pewno cała struktura i plan działania do przemyślenia, gdzie jest jakikolwiek dyrektor sportowy i skauting ? Z kaset mamy piłkarzy pozyskiwać ?
Kuba też powinien chyba powoli zweryfikować co chce robić i jak.

Jak to u nas - będzie ciekawa zima
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 29.11.2020 o godz. 00:48.
Odpowiedz cytując
WHITE*STAR
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 29.11.2020, 01:06
Jak myślicie? Kto będzie dalej realizował wizję budowy naszego pionu sportowego? Myślę, że nasz dyrektor sportowy ma już kilku kandydatów, za którymi przemawia szereg argumentów przemawiających, za tym że to oni najlepiej pasują do wizji klubu.

Oh shit...
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 29.11.2020, 02:32
Ja jebie. Skorze, Nawalki, Sobole. Juz lepiej niech Skowronek zostanie
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 29.11.2020, 02:45
Przyjdzie jakiś trener na zakręcie(niezbyt znany) i tyle. Bez kontraktu nie ma nikogo ciekawego, bo jak ktoś mówi o Nawałce to nie zna jego ambicji, wymagań finansowych i też zapewnienia pozycji w klubie(tzn. drugi po prezesie). Pomijam to, że facet praktycznie zakończył swoją przygodę z tym zawodem(po wygłupach w Lechu). Skorża też nie ta półka, więc zostanie jeszcze ewentualnie opcja zagraniczna(kolejny anonim). Fajni trenerzy akurat zagospodarowani.
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 29.11.2020, 02:47
Obstawiam Jacka Zielińskiego, niestety.
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 29.11.2020, 02:52
https://www.transfermarkt.pl/marcin-.../trainer/18138 - to jest też jakaś opcja i z sukcesami(awansami). Skowronek to przy nim słaby uczeń.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 29.11.2020, 02:59
https://www.transfermarkt.pl/boris-s...l/trainer/8407

Tu trzeba kogos takiego, a nie jakichs ogorow Kaczmarkow. Won z Polakami i PMS.
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 29.11.2020, 07:03
Są jeszcze 3 mecze i przerwa zimowa. Wydaje się, że poprowadzą asystenci najbliższe 3 mecze a nowy trener przyjdzie przed przygotowaniami do rundy wiosennej
Odpowiedz cytując
Marcinnno
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 29.11.2020, 07:44
Parę zdań ode mnie. Nawałka odpada z kilku względów. Po pierwsze trochę odleciał po reprezentacji Polski. To co robił w Lechu ( kazał zorganizować wóz strażacki, by nawodnić murawę), kosmiczna pensja + cały sztab ludzi, to u nas odpada w tym momencie.

Dla mnie zatrudnienie zagranicznego trenera mija się z celem trochę. Jest to znowu cały sztab ludzi, trener nie zna zawodników, ligi i całego otoczenia. Zanim się rozezna, to zostanie zwolniony takie są według mnie fakty. Pewnie będzie chciał sprowadzić paru ''swoich'' zawodników, co na dłuższą metę u nas się nie sprawdzało. Według mnie ktoś z trójki Skorża, Magiera, Urban w takiej kolejności. Do przerwy zimowej dać popracować Dariuszowi Marcowi, który już raz prowadził zespół po Skowronku.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 29.11.2020, 07:46
W 2017 po dwoch porazkach z Gornikiem i Wisla Plock wylatuje Ramirez. Wisle w nastepnym meczu prowadzi Sobolewski i wygrywamy derby na wyjezdzie 4:1
W 2020 po dwoch porazkach z Warta i Zaglebiem wylatuje Skowronek. Wisle w nastepnym meczu prowadzi Kmiecik(?) i .....
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
M.Scofield
Junior Member

Od: 01.2019

Stary 29.11.2020, 08:25
Co wy widzicie w tym Nawałce? W Amice miał dobrych piłkarzy i pełną autonomie i wyleciał po 6 miesiącach w.......i, wg mnie Pan Jacek Magiera byłby odpowiednią osobą, doświadczony trener z sukcesami i ręką do młodych.
Odpowiedz cytując
konrad
Member

Stary 29.11.2020, 08:43
M.Scofield napisał(a):Wyświetl post
wg mnie Pan Jacek Magiera byłby odpowiednią osobą, doświadczony trener z sukcesami i ręką do młodych.
To ten Pan Jacek Magiera, który machał ptowokacyjnie pod dziesiątką flagą Legii na kiju i został pogoniony przez murawe?
Tylko Wisła.
Warszawa da się lubić, Warszawa da się lubić, tu trzy punkty można zdobyć, tutaj Legię można ubić.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 29.11.2020, 08:55
No i stalo się to co mówiłem. Mniej węcej myslę, że o co tu jest pisane, to taki sam chaos jest w glowie trio. Wywalić trenera łatwo i teraz bądź mądry i za 10 zł znajdź trenera, który coś zmieni...
W dupie jesteśmy i tyle. A zamieniac Skowronków na "Skowronków" vol 2 to żaden wybór.
Wiem, że trzeba go bylo zwolnić itd itp ale patrzę trochę dalej i wiem, że będziemy tak samo w dupie za kilka miesięcy jak teraz. I to jest nasz dramat.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Harcownik
Senior Member

Od: 08.2017

Stary 29.11.2020, 08:58
Mówiłem brać Ojrzyńskiego a nie czekać na księcia z bajki. Chciałbym się mylić ale pewnie nikt lepszy od niego tu nie przyjdzie, a tym gorzej że trafił on do Stali, która cyk już cztery punkty w dwóch meczach z nim na ławce i już siedzi Wiśle na plecach.

Nie żebym histeryzował, ale są dwa punkty przewagi nad ostatnim Piastem, który zaczął grać, Stal i Podbeskidzie już tylko punkcik za Wisełką, a jak już pisałem mamy kalendarz wręcz wymarzony do rehabilitacji. Znaczy skończyły się Warty, a zaraz będzie Legia, Lech itp.

Może Lettieri? Bo tu poradzi tylko obeznany z ligą zamordysta a nie wujkowie Skorża czy Brzęczek. No, chyba że dostaną sporo kasy na transfery ale tak to i Skowronek by sobie poradził. Tak jak z Tugermanem pewnie dałby radę Stolarczyk.

No i pozostaje trzecia możliwość, jest zaklepany jakiś naprawdę dobry fachowiec co najmniej klasy Carillo, ale kto w to wierzy?
Ostatnio edytowane przez Harcownik : 29.11.2020 o godz. 09:09.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów