The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 30.09.2020, 17:32
Kompromitujące oświadczenie. Zwłaszcza po informacjach z ostatnich dni. Nikt w klubie nie przestrzega podstawowych zasad sanitarnych, o współpracy z Ekstraklasą nie wspominając. Był robiony dobry PR, to teraz dziwna agresja, próba zmieniania historii. Pan Jażdżyński nie ma dobrego okresu(wcześniej zmiażdżony przez inne kluby przy próbie zmiany podziału $).

P.S - Żukow ma koronę? Miejmy nadzieję, że klub ujawni którzy to piłkarze, bo przecież zaraz w Górniku mogą być masowe zarażenia.
Odpowiedz cytując
fran23
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 30.09.2020, 18:22
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Kompromitujące oświadczenie. Zwłaszcza po informacjach z ostatnich dni. Nikt w klubie nie przestrzega podstawowych zasad sanitarnych, o współpracy z Ekstraklasą nie wspominając. Był robiony dobry PR, to teraz dziwna agresja, próba zmieniania historii. Pan Jażdżyński nie ma dobrego okresu(wcześniej zmiażdżony przez inne kluby przy próbie zmiany podziału $).

P.S - Żukow ma koronę? Miejmy nadzieję, że klub ujawni którzy to piłkarze, bo przecież zaraz w Górniku mogą być masowe zarażenia.
Nie kompromituj to się Ty. Albo przeczytaj jeszcze raz to oświadczenie.
Odpowiedz cytując
zbyszek93
Senior Member

Od: 06.2020

Stary 30.09.2020, 18:54
Bardzo dobre oświadczenie. Najwyższy czas, żeby ta gnida się wreszcie odwaliła od naszego klubu.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 30.09.2020, 19:33
Ok, a może mi ktoś podrzucić jakiś materiał, z którego wynika, że przestrzegane albo nieprzestrzegane są w Wiśle procedury? Bo ja już się gubię.

Tutaj czytam, że niby wszystko wyjaśnione, a Jażdżyński odsądza na tt. dziennikarzy od czci i wiary, a potem tutaj wchodzi ktoś, kto pisze coś odwrotnego. A także to https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-15207738
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 30.09.2020, 19:54
Przecież sama Wisła proponowała, by jakieś konkretne procedury, ustalenia odnośnie grania podczas epidemii wdrożyć - to się głosy podniosły, że się grać boimy...

Kto pisze, że nie przestrzegamy procedur? A ten artykuł? Przecież to jedynie info o zarażeniach, nic tam o nieprzestrzeganiu procedur nie ma.
Odpowiedz cytując
it
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 30.09.2020, 20:33
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post

Yyyy?
Przecież to świetnie napisane oświadczenie. Stanowcze, ale nie obraźliwe, bez straszenia konsekwencjami jak to robiła Sarapata, choć z ich sugestią.
Akurat oświadczenia Jazdzynskiego są na wysokim poziomie.
Odpowiedz cytując
X-Ray
Senior Member

Od: 10.2010

Stary 30.09.2020, 21:14
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Przecież sama Wisła proponowała, by jakieś konkretne procedury, ustalenia odnośnie grania podczas epidemii wdrożyć - to się głosy podniosły, że się grać boimy...

Kto pisze, że nie przestrzegamy procedur? A ten artykuł? Przecież to jedynie info o zarażeniach, nic tam o nieprzestrzeganiu procedur nie ma.
Coś tam słyszałem, że jako jedyni nie wysyłamy raportów, jednak te raporty nie są obowiązkowe, czyli łamać procedur nie łamiemy.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Jak wy będziecie mieć moje lata, to będziecie o kiju srać chodzić.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 30.09.2020, 21:32
No jedyne, o czym słyszałem, to nieobowiązkowe ankiety...
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member

Od: 06.2004

Stary 01.10.2020, 01:40
eleganckie oswiadczenie i tak za duzo kultury wobec tej gadziny

Pluc na niego
STOP kompleKSom!
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member

Od: 04.2014

Stary 01.10.2020, 09:34
Jadczak to człowiek złej woli i nawet jak przedstawia prawdziwe fakty to jego intencją jest aby Wiśle zaszkodzić . Najwyraźniej ma on jakiś głęboki uraz do naszego klubu i to jest raczej temat do psychiatry .

A jeśli cierpi on na brak tematów do zrobienia reportażu to gratisowo podsuwam mu kilka :

1. Dlaczego nikomu nie przeszkada ,że na każdym meczu cracovii wisi , w centralnym punkcie , szmata judegangu , organizacji niewątpliwie przestępczej ?
2. Dlaczego Comarch , główny udziałowiec to toleruje ? Chyba że judegang to nazwa działu marketingu w tej firmie ..
3. Dlaczego miasto Kraków , drugi udziałowiec cracovii nie reaguje na powiązania z bandyterką ? Chyba że wielmożny pan prezydent Majchrowski w taki sposób próbuje promować miasto ...
4. Dlaczego stadion przy Reymonta musiał tyle kosztować i dlaczego jest tak niefunkcjonalny ? Nieudolność to czy może sytuacja że paru ludzi miało się na tym dorobić ? No i jeszcze teraz miasto musi zapłacić parę dobrych milionów aby uzyskać prawa do projektu ? Nieudolność to czy ...

Oczywiście są to "tematy retoryczne" bo ta łajza nie ma jaj i wie skąd mu nogi wyrastają ...
Ale zapewne , na najbliższym meczu Wisły , będzie z lornetką obserwował trybuny i w wypadku jak ktoś rzuci papierek po cukierku na ziemię to zagrzmi że Wisła i jej kibice nagminnie łamią ustawę śmieciową i przez to przyczyniają się do wzrostu globalnego ocieplenia ...
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 01.10.2020, 10:02
1.2.3.4. napisz to jemu na TT w formie pytania.Im bardziej będziemy obnażać Jego jednak pewną stronniczość,tym bardziej będzie mniej wiarygodny.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member

Stary 01.10.2020, 10:59
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
1.2.3.4. napisz to jemu na TT w formie pytania.Im bardziej będziemy obnażać Jego jednak pewną stronniczość,tym bardziej będzie mniej wiarygodny.
Niestety ale jako prawdziwy "stary dziad" nie mam konta na tłiterze
Ale nie mam nic przeciwko abyś to wykorzystał i wysłał mu ze swojego konta .
Zrzekam się wszelkich praw autorskich
Odpowiedz cytując
ReMix
Member

Od: 07.2014

Stary 01.10.2020, 11:16
Pytania poszly do Jadczaka.. Ciewawe, czy mnie nie zbanuje bo za duzo pytam..
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member

Stary 01.10.2020, 13:14
ReMix napisał(a):Wyświetl post
Pytania poszly do Jadczaka.. Ciewawe, czy mnie nie zbanuje bo za duzo pytam..
Ku chwale Wisły !
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
Odpowiedz cytując
Manhunt.
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2015

Stary 01.10.2020, 20:11
Nie macie nic ciekawszego do roboty?
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 02.10.2020, 23:05
"Bezpośrednio po meczu z wiślackiej szatni usłyszeliśmy, że piłkarz już przed meczem wyglądał niewyraźnie, jednak klub twierdzi co innego."
https://sport.tvp.pl/50146053/korona...zukow-zakazony

Migę też będziemy strofować na tt? Ja rozumiem, że Jadczak jest irytujący, ale może miał trochę racji albo jakieś podstawy, żeby pisać? Serio, pytam.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 02.10.2020, 23:55
W tym samym artykule masz wypowiedź Żukowa odnośnie całej sytuacji, a jeśli chcesz się opierać na "usłyszałem coś pod szatnią" to sorry, ale myślałem że jesteś bardziej poważny.

Żukow miał wynik testu negatywny, temperaturę przed meczem miał w porządku. W klubie zaprzeczają, by nasz zawodnik miał jakiekolwiek objawy przed spotkaniem. No, ale Mateusz coś usłyszał z wiślackiej szatni...
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 03.10.2020, 00:02
Ja akurat pomijam te kwestię kto ma rację i komu wierzyć, bo człowiek nie ma czasu tych naszych telenoweli i dramatów już czytać.

Jedna kwestia, to czy w tym klubie da się cokolwiek ogłosić i załatwić z klasą ?

Jak nie komunikat od czapy, który nic nie mówi to zaraz wojna z Jadczakiem, a jak nie z Jadczakiem to z Migą.
Jak nie z nimi, to znowu jakieś dziecinne gierki na twitterze między naszymi właścicielami, a Obidzińskim.

Pomijam jakieś wypociny, że trener do wyjebania dawno temu, tylko jeszcze o tym nie wie.

Naprawdę patrząc na to z boku to już człowiek zaczyna się z tego wszystkiego śmiać.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 03.10.2020 o godz. 00:05.
Odpowiedz cytując
ładny
Junior Member

Od: 12.2019

Stary 03.10.2020, 02:27
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Ja akurat pomijam te kwestię kto ma rację i komu wierzyć, bo człowiek nie ma czasu tych naszych telenoweli i dramatów już czytać.

Jedna kwestia, to czy w tym klubie da się cokolwiek ogłosić i załatwić z klasą ?

Jak nie komunikat od czapy, który nic nie mówi to zaraz wojna z Jadczakiem, a jak nie z Jadczakiem to z Migą.
Jak nie z nimi, to znowu jakieś dziecinne gierki na twitterze między naszymi właścicielami, a Obidzińskim.

Pomijam jakieś wypociny, że trener do wyjebania dawno temu, tylko jeszcze o tym nie wie.

Naprawdę patrząc na to z boku to już człowiek zaczyna się z tego wszystkiego śmiać.
Dokładnie miało być profesjonalne a nie jest. Wojenki podjazdowe wierchuszki, polityka dezinformacyjna klubu itp itd. Żenada.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 03.10.2020, 09:46
W tym samym artykule masz wypowiedź Żukowa odnośnie całej sytuacji, a jeśli chcesz się opierać na "usłyszałem coś pod szatnią" to sorry, ale myślałem że jesteś bardziej poważny.

Żukow miał wynik testu negatywny, temperaturę przed meczem miał w porządku. W klubie zaprzeczają, by nasz zawodnik miał jakiekolwiek objawy przed spotkaniem. No, ale Mateusz coś usłyszał z wiślackiej szatni...
Jeszcze raz powtarzam: nie wiem, czy Żukow miał objawy przed meczem, czy ich nie miał. Ze względu na fakt, że kilka dni wcześniej Buksa i Szot pojechali na trening z objawami, jestem w stanie sobie wyobrazić, że miał, ale może i nie miał, nie mnie oceniać.

Chodzi mi o to, że najwyraźniej ktoś jednak mediom sprzedał informację, że Żukow objawy miał, dziennikarze najwyraźniej mieli więc podstawę napisać tak, a nie inaczej. Dlatego zbiorowe oburzenie Jadczakiem wśród kibiców i jego rytualne strofowanie przez Jażdżyńskiego wydaje mi się niepotrzebne, tym bardziej, że rzeczywiście Żukow okazał się chory, a w drużynie mamy coraz więcej przypadków.

Przy okazji właśnie mi wpadło do głowy, że to oświadczenie Jażdżyńskiego, który miał być najbardziej profesjonalny z tria, chyba jest kolejnym przypadkiem rozmycia kompetencji w spółce. Czy z takim oświadczeniem nie wystąpić powinien raczej zarząd, a nie członek rady nadzorczej?
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 03.10.2020, 10:26
W tym tygodniu mieliśmy podobno podpisać umowy z nowymi nabytakim a przez fakt iż cały zarząd ma koronę nie ma kto tego zrobić. Nasza trójka ratowników nie ma dobrego czasu w mediach, co rusz wychodzą jakiej farmazony z ich oświadczeń i wywiadów.
Odpowiedz cytując
leszekm
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 03.10.2020, 10:46
Czyli jesteście po stronie Jadczaka który bez dowodów oskarża klub?.

https://twitter.com/jazdzynski/statu...54835728125954
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 03.10.2020, 10:56
czaro napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze raz powtarzam: nie wiem, czy Żukow miał objawy przed meczem, czy ich nie miał. Ze względu na fakt, że kilka dni wcześniej Buksa i Szot pojechali na trening z objawami, jestem w stanie sobie wyobrazić, że miał, ale może i nie miał, nie mnie oceniać.

Chodzi mi o to, że najwyraźniej ktoś jednak mediom sprzedał informację, że Żukow objawy miał, dziennikarze najwyraźniej mieli więc podstawę napisać tak, a nie inaczej. Dlatego zbiorowe oburzenie Jadczakiem wśród kibiców i jego rytualne strofowanie przez Jażdżyńskiego wydaje mi się niepotrzebne, tym bardziej, że rzeczywiście Żukow okazał się chory, a w drużynie mamy coraz więcej przypadków.

Przy okazji właśnie mi wpadło do głowy, że to oświadczenie Jażdżyńskiego, który miał być najbardziej profesjonalny z tria, chyba jest kolejnym przypadkiem rozmycia kompetencji w spółce. Czy z takim oświadczeniem nie wystąpić powinien raczej zarząd, a nie członek rady nadzorczej?
Chłopie jak nie wiesz czy miał czy nie miał jak wypowiada się sam zawodnik i mówi że przed meczem wszystko bylo ok.Potwierdza to trener .Co na twoje potrzeby mają oświadczenie własną krwia podpisać czy samo badanie wariografem wystarczy?
Ja napiszę Czaro wygląda naprawdę jak Homer Simsom ma trzy włosy na krzyż i zęby z drewna.Weż się teraz tłumacz że to nie prawda....
Odpowiedz cytując
tomytom
Senior Member

Od: 11.2014

Stary 03.10.2020, 11:32
@czaro:
Cytat:
Czy z takim oświadczeniem nie wystąpić powinien raczej zarząd, a nie członek rady nadzorczej?

Uważasz, że (współ)właściciel nie powinien/nie ma prawa bronić swojej firmy w sytuacji, gdy w jego ocenie ktoś narusza wyraźnie jej interesy?
Przecież to nie było pismo sądowe tylko oświadczenie na potrzeby mediów.
W mojej ocenie napisane bardzo rozważnie i kulturalnie a nie pod wpływem emocji chwili, zamyka autostradę do wylewania na nas swoich frustracji przez pseudo pismaków.
Niestety, wizerunek medialny obecnie mamy jaki mamy i trzeba tak właśnie reagować na wszelkie próby jego dalszego psucia.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 03.10.2020, 11:56
czaro napisał(a):Wyświetl post

A ja jeszcze raz powtarzam - piłkarz miał negatywny wynik testu, normalną temperaturę podczas jej kontroli przy wejściu na teren stadionu, sam w wywiadzie podkreśla, że nie miał żadnych objawów, trener mówi to samo. Cała afera opiera się na słowach dziennikarza, który podobno usłyszał pod szatnią, że Żukow wyglądał "niewyraźnie" już przed meczem. No to może Miga wyłoży kawę na ławę - kto tak powiedział i co konkretnie miał na myśli? Co oznacza, że wyglądał niewyraźnie (temperatury jak wiemy nie miał, więc co - pociągał nosem, zakasłał?) i kiedy to konkretnie miało miejsce? Może w tunelu przed wyjściem na boisko? Nie widzisz jakie to jest denne? I na tej podstawie Jadczak insynuuje, że Wisła świadomie wystawiła do gry osobę z objawami koronawirusa... Jest to kolejna bzdura dotycząca Wisły, którą Jadczak publikuje w krótkim odstępie czasu na tt, stąd - w końcu - reakcja klubu w postaci oświadczenia jednego z właścicieli klubu.

Ps. Jesteś w stanie sobie wyobrazić, że klub świadomie wystawia do gry zawodnika z objawami i zabiera go w podróż autokarem z innymi zawodnikami wiedząc, że może zarażać? Przecież to niedorzeczne... I jaki związek ma z całą sprawą informacja, że Żukow jest chory? Klub miał przewiedzieć, że ten konkretnie piłkarz będzie zarażony, pomimo testów i braku objawów?
Odpowiedz cytując
South
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 03.10.2020, 12:31
Miga to już się popisał ze Stekchertem , myślałem że się ogarnął , a teraz znowu dokłada do pieca... uslyszal pod szatnia ...
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 03.10.2020, 14:26
Ps. Jesteś w stanie sobie wyobrazić, że klub świadomie wystawia do gry zawodnika z objawami i zabiera go w podróż autokarem z innymi zawodnikami wiedząc, że może zarażać? Przecież to niedorzeczne...
Cały czas się nie rozumiemy.

Nie. Jestem w stanie sobie wyobrazić, że klub (w zależności od perspektywy) zlekceważył temat albo nie dmuchał na zimne (istotnie osłabionego zawodnika by nie wystawił, bo w ten sposób osłabiałby skład). Podejrzewam, że tak robią też inne kluby w ekstraklasie, co irytuje mnie tak samo, jak w przypadku Wisły. Jak było, pewnie nie dowiemy się, bo jeżeli nie kasłał, nie narzekał na bóle mięśni, nie miał gorączki etc., to jak można udowodnić, że "czuł się niewyraźnie". Oficjalna wersja jest więc taka, jak w oświadczeniu klubu i wypowiedziach trenera i zawodnika, nie naruszyliśmy procedur, objawy pojawiły się nagle w czasie 45 minut pierwszej połowy, jest ok. Czy jednak zachowaliśmy się do końca odpowiedzialnie? Tego dotyczą moje pytania, które pozwalam sobie zadawać w ślad wątpliwościami dziennikarzy.

Nie czuję zatem potrzeby kamienowania Jadczaka, który nawet jeśli irytujący, nie minął się daleko z prawdą i najwyraźniej nie brał informacji z powietrza. Po wszystkich historiach wokół Wisły, dziwi mnie, że ktoś z kibiców w ogóle czuje taką potrzebę. Klub został uratowany, jesteśmy wdzięczni ratownikom, teraz można przyglądać się im, jak go prowadzą, profesjonalizują itd. To wymaga czasu i cierpliwości, ale także stawiania pytań, oceniania, wytykania błędów i chwalenia za sukcesy. W czym irytujące Jadczaki mogą być przydatne, bo skąd kibice mają czerpać wiedzę o klubie, jak nie z mediów.

Co do Migi - przestrzelił całkowicie ze Stechertem, za co odsądzałem go tu od czci i wiary, ale następnie miał świetnego nosa albo wiedzę (którą się nie podzielił) na temat Sarapaty i Towarzystwa, a wtedy nie wierzyłem mu, właśnie dlatego, że przestrzelił ze Stechertem. Od czasu ostatnich zawirowań w klubie patrzę na niego inaczej.

Co do kompetencji - tak, uważam, że od pisania takich oświadczeń jest Zarząd, a nie Rada Nadzorcza ani akcjonariusze. A już najlepiej, jakby takie oświadczenia nie powstawały w ogóle, bo ani one nie są profesjonalne i wyważone, ani skuteczne. Tykanie dziennikarzy w takim temacie w naszej sytuacji w mediach społecznościowych nie służy klubowi, co najwyżej sprawi, że kibice spojrzą życzliwszym okiem na obecną sytuacje w klubie i zapomną o ostatnich potknięciach.
Ostatnio edytowane przez czaro : 03.10.2020 o godz. 14:35.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 03.10.2020, 14:38
No cóż, to raczej się już nie zrozumiemy - ja nie jestem sobie w stanie wyobrazić, że klub zlekceważył temat, bo to byłoby kompletnie nieodpowiedzialne. Gdyby zawodnik miał jakiekolwiek objawy, zostałby w domu.

Co do Migi - nie chcę sugerować, że to sobie wymyślił (nie chce mi się w to wierzyć), ale mogła być przykładowo sytuacja, że zagadnął jakiegoś zawodnika o Żukowa po spotkaniu i dostał odpowiedź w stylu "no, w sumie faktycznie, przed wyjściem na boisko jakoś dziwnie wyglądał" i zamiast opisać dokładnie zdarzenie, wrzucił to swoje "już przed meczem wyglądał niewyraźnie", do czego redaktor Szymon dopisał po swojemu historię "Wisła świadomie wystawiła zawodnika z objawami koronawirusa".
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 03.10.2020 o godz. 14:44.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 03.10.2020, 14:42
Co do rozumienia się: ok, mam nadzieję, że klub działa z rozwagą. Zwłaszcza, że mamy teraz sporo przypadków. I może ten irytujący Jadczak sprawi, że będziemy się dwa razy bardziej pilnować - z pożytkiem dla klubu i zdrowia zawodników.

Co do Migi: mogło tak być, oczywiście.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 03.10.2020, 14:51
Niech Jadczak sprawdza, kontroluje, prześwietla - nie mam nic przeciwko. Problem pojawia się jednak, gdy zaczyna insynuować lub po prostu podaje nieprawdziwe info dotyczące naszego klubu (a od czasu zwolnienia Obidzińskiego robi to dość często).
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów