The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 26.09.2020, 12:54
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
https://wislakrakow.com/koronawirus-...qQ0Ckew6XKMb-g

Wiadomo kto?
Kuba. 10 znaków
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 26.09.2020, 19:30
Rafał Janicki odejdzie z Wisły?

https://www.wislaportal.pl/News.html...f8cM#.facebook

Odpowiedz cytując
WHITE*STAR
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 27.09.2020, 12:14
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Rafał Janicki odejdzie z Wisły?

https://www.wislaportal.pl/News.html...f8cM#.facebook
Może udałoby się go wcisnąć Podbeskidziu lub Warcie? Trzeba pisać maila: "Dear Friends, I hope you are well..."
Odpowiedz cytując
zbyszek93
Senior Member

Od: 06.2020

Stary 27.09.2020, 12:19
Obrona Podbeskidzia to kabaret, więc Rafał pasowałby tam idealnie.
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Od: 02.2019

Stary 01.10.2020, 20:28
Wiadomo kto zawirusowany?
Odpowiedz cytując
konrad123
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 02.10.2020, 00:38
Wiadomo kto zawirusowany?

Wiadomo, że Kuba. Ale zakładając, że przez objawy choroby nie grali Buksa i Szot, a później doszedł Zhukov to zapewne oni.
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Od: 02.2019

Stary 02.10.2020, 10:47
Nie bardzo rozumiem tej tajemnicy z zakazenia covid.

Jak zawodnik zerwie wiezadlo to wiemy dokladnie co sie stalo, jak dlugo leczenie, jakie leczenie.
Nawet jak naciagnie pachwine, co mogloby byc traktowane jako dane wrazliwe bo intymne.
Rozumialem to jeszcze jak nie bylo jasne czy mecz sie odbedzie i filozofia - nie ujawniamy, zeby nie ulatwic zadania Lechii - do mnie przemawiala.
Ale teraz mamy 16 dni do meczu, covid nie jest dzuma ani inna choroba wplywajaca na bezpieczenstwo otoczenia czy sposob postrzegania wizerunku zawodnika (kila, rzerzaczka i inne tego typu).

Ogolnie mialo byc w Wisle transparentnie i zaczyna byc co raz mniej transparentnie.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 03.10.2020, 11:00
A nie rozumiesz że sam zawodnik nie chce żeby takie informacje publikować ?To za trudne do przyswojenia?Przecież to rozciąga się także na ich rodziny i ludzi z którymi mieli kontakt.Jak zerwie wiązadło to wiadomo że tylko on zerwie i dziecka z tego powodu w przedszkolu palcem nie będą wytykać
Odpowiedz cytując
Machor303
Member

Od: 06.2014

Stary 03.10.2020, 11:17

Ogolnie mialo byc w Wisle transparentnie i zaczyna byc co raz mniej transparentnie.

Transparentność dotyczy legalnego zarządzania finansami, spółka nie może być transparentna we wszystkich aspektach prowadzenia klubu bo mogło by to poważnie zaszkodzić.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 03.10.2020, 14:40
Nie mam zdania na temat ujawniania, kto jest chory. Jeśli piłkarze nie życzą sobie, aby ujawniać dokładny stan ich zdrowia, nie należy tego robić.

Ale to mnie rozwaliło:
covid nie jest dzuma ani inna choroba wplywajaca na bezpieczenstwo otoczenia
Nie, w ogóle.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
JudasPriest
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2017

Stary 03.10.2020, 15:20
No akurat moim zdaniem w związku z bardzo wysoką zaraźliwoscia powinni poinformować jak najwięcej osób. Ja na głupiej siłowni muszę zostawić dane "w razie wu", więc oni chyba też powinni. Zwłaszcza że nie jest żadną ujma być chorym na covid. Gdy mi wynik badania na przeciwciała wyszedł dodatni, to po8nformowalem każdego kogo mogłem, a nie udawałem że wszysko jest ok i rozsiewałem wirusa dalej w imię swojej intymności
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 03.10.2020, 16:23
Tak, masz rację, ale ja uprzejmie zakładam, że poinformowali sami z siebie bezpośrednio, a nie przez komunikat na stronie klubu. Osoby, które nie miały styczności, nie muszą wiedzieć.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Kowalski
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 04.10.2020, 10:31
Zastanawiam się, i dodam sam nie wierzę, że to piszę, czy jest obecnie jakaś grupa, która mogłaby porozmawiać z niektórymi naszymi piłkarzami i wytłumaczyć im, że chlanie na umór i szukanie zwady jest w ogóle słabe, a włóczenie się w centrum Krk i chlanie w czasie pandemii uderza w całą drużynę, klub i nas wszystkich.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 04.10.2020, 10:49
Dawaj nazwiska jeśli coś wiesz, a jak nie wiesz to po co takie teksty?
Odpowiedz cytując
19sebawro06
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 04.10.2020, 11:01
Konto od 2006 więc nie wierzę, że pisał by głupoty gdyby czegoś nie wiedział. Dawaj nazwiska, które to asy takie mądre
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY

PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując
Kowalski
Senior Member

Stary 04.10.2020, 11:04
To jedno nazwisko. Na razie nie mam zamiaru pisać. Mogę podesłać na priva. Nie jest to żaden młody i żaden nowy nabytek.
Odpowiedz cytując
Ma_niek
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 04.10.2020, 11:07
Pisz chlopie tu. Kazdy kibic ma prawo wiedziec. A nie tylko wymagania od nas.
Odpowiedz cytując
ABG Bochnia
Member

Od: 07.2014

Stary 04.10.2020, 11:30
No to z opisu zostaje któryś z tych grajków: sadlok, buchalik, mak, boguski, burliga, janicki lub niepsuj. Stawiałbym na burego
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 04.10.2020, 11:57
Kowalski napisał(a):Wyświetl post
To jedno nazwisko. Na razie nie mam zamiaru pisać. Mogę podesłać na priva. Nie jest to żaden młody i żaden nowy nabytek.
Szanowni AMDIMI proszę o wykasowanie tego bełkotu podpuszczającego.

ALBO GOSCIU PISZESZ KONKRET, ale nic, po uj siejesz zamet KONKRETY !!!!!

Odpowiedz cytując
Kowalski
Senior Member

Stary 04.10.2020, 12:11
Drogi Lucjuszu może Wielki może malutki tym którzy grzecznie zapytali wysłałem na priva. Tobie nie mam zamiaru. Rozumiem, że obecnie w szkole nie uczą kultury wypowiedzi, więc opuszczę zasłonę miłosierdzia nad tonem i stylem. Nie pozdrawiam.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 04.10.2020, 12:12
Jeśli sytuacja miała miejsce, to jest to naganne i trzeba reagować - skoro zacząłeś temat, to go dokończ. A jeśli pisać nie masz zamiaru, to po co w ogóle ten wpis?
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 04.10.2020, 12:13
ABG Bochnia napisał(a):Wyświetl post
No to z opisu zostaje któryś z tych grajków: sadlok, buchalik, mak, boguski, burliga, janicki lub niepsuj. Stawiałbym na burego
Chlanie, Awanturowanie się - proszę mi tu Bogusia skreślić )))))
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 04.10.2020, 13:11
Kuba widziany w Coco, ledwo stał na nogach i szarpał się z jadczakiem przy barze...
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 04.10.2020, 13:26
Myślałem, że mi się zdawało
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 04.10.2020, 13:36
Zdawalo? Przyznaj się że chowales się za winklem żeby rykoszetem nie oberwać
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
Kowalski
Senior Member

Stary 04.10.2020, 15:26
Serek.c2: Wpis jest po to aby sytuacja była znana. Nie będę jednak tutaj podawał nazwiska bo nie interesuje mnie publiczny lincz na piłkarzu. Osobiście go lubię Zakładam, że ktoś z klubu czytuje forum i klub jako taki zdyscyplinuje zawodnika. Może forum czyta i sam "bohater" i pójdzie po rozum do głowy. Kończę ten temat.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 04.10.2020, 16:34
wiertar napisał(a):Wyświetl post
Zdawalo? Przyznaj się że chowales się za winklem żeby rykoszetem nie oberwać
Ja zawsze ogień, rykoszetem inni odbywają
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 04.10.2020, 17:11
Serek.c2: Wpis jest po to aby sytuacja była znana. Nie będę jednak tutaj podawał nazwiska bo nie interesuje mnie publiczny lincz na piłkarzu. Osobiście go lubię Zakładam, że ktoś z klubu czytuje forum i klub jako taki zdyscyplinuje zawodnika. Może forum czyta i sam "bohater" i pójdzie po rozum do głowy. Kończę ten temat.
Czyli zamiast napiętnować kretyna rzucam podejrzenie na 5 innych niewinnych! Oooook! Świetny plan!
Jak nastolatka - wiem ale nie powiem. Dla mnie są dwa wyjścia: siedzę cicho/piszę konkret. Tyle! Niech wasza mowa będzie tak/nie - skracając cytat. Ale widocznie teraz już są inne zasady....
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 04.10.2020, 22:18
Drogi Lucjuszu może Wielki może malutki tym którzy grzecznie zapytali wysłałem na priva. Tobie nie mam zamiaru. Rozumiem, że obecnie w szkole nie uczą kultury wypowiedzi, więc opuszczę zasłonę miłosierdzia nad tonem i stylem. Nie pozdrawiam.
w 4 literach mam priva, zachowuj sie jak dorosły ,a nie jak gimbus. Jak walisz takie teksty to tylko konkrety albo BAN wieczysty. Rzucasz cień podejrzenia na kilka osób. Masz rozum?
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 04.10.2020 o godz. 22:20.

Odpowiedz cytując
ślimak
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 05.10.2020, 02:35
WIEM, ALE NIE POWIEM!
Dyjże spokój Panie Kowalski, mało mamy problemów?
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów