The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
kgain
Junior Member

Od: 03.2018

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 16.09.2020, 10:10
Wyrywacie kilka linijek z kontekstu i robicie z niego jakiegoś ultra debila.

Nie chce się wcielać w adwokata, ale to już się robi nieśmieszne jak cały czas napierdala się na gościa czepiając się dosłownie wszystkiego. Jasne, można wytłumaczyć pewne kwestie trochę lepiej, ale to nie było oświadczenie, które się sprawdza milion razy, tylko rozmowa na żywo.

Co do kwestii przygotowania fizycznego, to będzie to można ocenić w dłuższym okresie.

Początek sezonu rozczarowujący. W PP oczywiście nie da się szukać usprawiedliwienia, w lidze liczyłem po 3 meczach na 4-6 pkt. Mamy 2, ale w każdym meczu mogło być coś więcej. Zobaczymy, czy w piątek będzie widać jakiś progress.
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Od: 02.2019

Stary 16.09.2020, 10:21
kgain,

wlasnie w rozmowie na zywo wychodzi czy ktos jest pustakiem do kwadratu czy jednak ma cos oleju w glowie.
Nie sa to wyrwane z kontekstu zdania. To cale wypowiedzi odnoszace sie do zarzutow jakie padaly na tym forum przed meczem m.in. z mojej strony, i skowronus w pelni te zarzuty potwierdzil.

Nie manipuluj, pls.
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Stary 16.09.2020, 10:22
PS. Oczekiwalbym od klubu raportu medycznego i informacje jakie urazy maja Chuca, Basha i Carlos.
Tak dla czystosci atmosfery i oczyszczenia klimatu, bo mam wrazenie, ze te zmiany byly wymuszane, ale przez nieprzygotowanie kondycyjne tych zawodnikow do gry przez 90 minut.
Szkoda, ze dziennikarz o to nie dopytal.
Odpowiedz cytując
WHITE*STAR
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 16.09.2020, 11:56
maciekkk napisał(a):Wyświetl post
A dajcież mu pracować normalnie... Rany już nie da się słuchać tego lamentu... Popatrzcie jakie zmiany robił Brosz 4 lata temu w Górniku i gdzie teraz są. Też robił głupoty, też nie żarło Górnikowi od początku, też chciano go pogonić.

Pan Trener Brosz:
2005-2006: Awans do II ligi z Polonią Bytom
2006-2007: Awans do III ligi z Koszarawą Żywiec
2007-2008: Byłby awans do Ekstraklasy z Podbeskidziem, gdyby nie ujemne punkty klubu.
2011-2012: Mistrzostwo I Ligi i awans do Ekstraklasy z Piastem Gliwice
2012-2013: Awans do europejskich pucharów z Piastem Gliwice.
2016-2017: Wicemistrzostwo I Ligi i awans do Ekstraklasy z Górnikiem Zabrze
2017-2018: Awans do europejskich pucharów z Górnikiem Zabrze
Razem 5 awansów do wyższych lig i 2 razy europejskie puchary prowadząc beniaminków: Piasta i Górnika Z.

Artur Skowronek:
2011-2020: Sukcesów brak. Jeden spadek z Widzewem.

Brosz może sobie kombinować ze zmianami, bo latami swojej pracy udowodnił, że na swoim fachu zna się lepiej od innych. Natomiast Skowronek w swojej już niemal 10-letniej "karierze trenerskiej" ma tyle samo sukcesów co ja.
Powód: Poprawiony cytat.
Ostatnio edytowane przez WHITE*STAR : 16.09.2020 o godz. 14:59.
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Stary 16.09.2020, 13:18
No to zaorane.
skowronek moze Broszowi co najwyzej korki po treningu wyczyscic a nie sie z nim porownywac.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 16.09.2020, 13:42
Ja, niemal od początku byłem zdziwiony kandydaturą Skowronka.
Podtrzymuję swoje zdziwienie nawet biorąc pod uwagę, że za jego kadencji wyszliśmy z ostatniego miejsca i utrzymaliśmy się w miarę spokojnie w E-klapie.

Piszę "za jego kadencji", bo nie wiem, na ile to jego zasługa, a na ile skutek "chcenia" piłkarzy, pomyślnych zbiegów okoliczności, o co w naszej przaśnej lidze nietrudno.

Od pewnego jednak czasu, jako człowiek, który nieustannie doszukuje się jakiegoś drugiego dna, pocieszam się sformułowaną naprędce hipotezą, że Skowronka z jakichś celów wybrał sobie Kuba, widząc w nim potencjał i materiał na drugiego Kloppa, który powoli doprowadził Borussię na szczyt. Wmawiam sobie, że Kuba przekazuje Skowronkowi metody i styl pracy z Bundesligi, że jednym słowem jakoś nim kieruje tak, żeby było coraz lepiej.

Wiem, jestem naiwny.
Nie widzę jednak żadnego innego sensownego powodu obecności Skowronka w Wiśle, poza żalem za marnowaniem kasy na odprawę i myśleniem, że trzeba jak najtaniej przetrwać ciężkie czasy z pozorantem na ławce trenerskiej, który podeprze walącą się konstrukcję, zanim znajdzie się kasa na remont generalny.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
WHITE*STAR
Senior Member

Stary 16.09.2020, 15:02
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Ja, niemal od początku byłem zdziwiony kandydaturą Skowronka.
Podtrzymuję swoje zdziwienie nawet biorąc pod uwagę, że za jego kadencji wyszliśmy z ostatniego miejsca i utrzymaliśmy się w miarę spokojnie w E-klapie.

Piszę "za jego kadencji", bo nie wiem, na ile to jego zasługa, a na ile skutek "chcenia" piłkarzy, pomyślnych zbiegów okoliczności, o co w naszej przaśnej lidze nietrudno.

Od pewnego jednak czasu, jako człowiek, który nieustannie doszukuje się jakiegoś drugiego dna, pocieszam się sformułowaną naprędce hipotezą, że Skowronka z jakichś celów wybrał sobie Kuba, widząc w nim potencjał i materiał na drugiego Kloppa, który powoli doprowadził Borussię na szczyt. Wmawiam sobie, że Kuba przekazuje Skowronkowi metody i styl pracy z Bundesligi, że jednym słowem jakoś nim kieruje tak, żeby było coraz lepiej.

Wiem, jestem naiwny.
Nie widzę jednak żadnego innego sensownego powodu obecności Skowronka w Wiśle, poza żalem za marnowaniem kasy na odprawę i myśleniem, że trzeba jak najtaniej przetrwać ciężkie czasy z pozorantem na ławce trenerskiej, który podeprze walącą się konstrukcję, zanim znajdzie się kasa na remont generalny.
W ogóle z całym szacunkiem do Kuby, wydaje mi się, że zważywszy na jego brak doświadczenia organizacyjnego, zbyt wiele zależy w klubie od niego. Absurdem bowiem jest, że wciąż aktywny piłkarz jednoosobowo wybrał w klubie prezesa i trenera. Prezesa z zerowym doświadczeniem. Trenera bez wyników i sukcesów, a nawet choćby większego doświadczenia na tym poziomie.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 16.09.2020, 15:06
WHITE*STAR napisał(a):Wyświetl post
Pan Trener Brosz:
2005-2006: Awans do II ligi z Polonią Bytom
2006-2007: Awans do III ligi z Koszarawą Żywiec
2007-2008: Byłby awans do Ekstraklasy z Podbeskidziem, gdyby nie ujemne punkty klubu.
2011-2012: Mistrzostwo I Ligi i awans do Ekstraklasy z Piastem Gliwice
2012-2013: Awans do europejskich pucharów z Piastem Gliwice.
2016-2017: Wicemistrzostwo I Ligi i awans do Ekstraklasy z Górnikiem Zabrze
2017-2018: Awans do europejskich pucharów z Górnikiem Zabrze
Razem 5 awansów do wyższych lig i 2 razy europejskie puchary prowadząc beniaminków: Piasta i Górnika Z.

Artur Skowronek:
2011-2020: Sukcesów brak. Jeden spadek z Widzewem.

Brosz może sobie kombinować ze zmianami, bo latami swojej pracy udowodnił, że na swoim fachu zna się lepiej od innych. Natomiast Skowronek w swojej już niemal 10-letniej "karierze trenerskiej" ma tyle samo sukcesów co ja.
Może to dla ciebie nieistotne ale Artur Skowronek ma 1 sukces. Może mało istotny dla ciebie. Ale dla mnie utrzymanie Wisły w eklapie było sukcesem, w właściwie uratowało nasz klub przed niebytem i spadkiem do IV.

Tak słabo to wygląda przy Broszu, ale jednak 1 sukces ma.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
WHITE*STAR
Senior Member

Stary 16.09.2020, 15:25
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Może to dla ciebie nieistotne ale Artur Skowronek ma 1 sukces. Może mało istotny dla ciebie. Ale dla mnie utrzymanie Wisły w eklapie było sukcesem, w właściwie uratowało nasz klub przed niebytem i spadkiem do IV.

Tak słabo to wygląda przy Broszu, ale jednak 1 sukces ma.
NIE.

Wisła na jesień zeszłego sezonu miała budżet płacowy na okolice 7-9 miejsca w lidze. Wiosną jeszcze go zwiększono, by się utrzymać i wypożyczyć Turgemana czy wziąć Kuljevica i Żukowa. Do tego nasz najcenniejszy zawodnik (Kuba) gra niemalże za darmo.

Fakt, że Wisła była w ogóle zagrożona spadkiem to przede wszystkim porażka Stolarczyka. Utrzymanie się z tą drużyną kosztem ŁKS-u, Korony czy Arki było obowiązkiem Skowronka.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 16.09.2020, 15:53
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Z całym szacunkiem, ale to nie Błaszczykowski stworzył Kloppa. To Klopp trenował Błaszczykowskiego.

Błaszczykowski był w kapitanem reprezentacji, uratował Wisłę, wszyscy go kochamy, ale to tylko piłkarz, który uczy się zarządzania klubem. Ma kompetencje raczej do tego, aby podpowiedzieć jak trenować i co robić młodszym kolegom z zespołu, a nie do tego, żeby szkolić trenera. U którego ma zresztą grać.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Piknik1906
Member

Od: 01.2019

Stary 16.09.2020, 16:35
NIE.
Utrzymanie się z tą drużyną kosztem ŁKS-u, Korony czy Arki było obowiązkiem Skowronka.
Wiele bzdur można przeczytać na tym forum ale ta z pewnością aspiruje do jednej z największych.

Najgorsze, że pamięć ludzka jest krótka i będą tacy co w to uwierzą.

A jeszcze w listopadzie takiech którzy wierzyli w utrzymanie ciężko było znaleźć. Takich, którzy o tym pisali publicznie nie było praktycznie wcale.

A ten „wchodzący na gotowe” Skowronek przychodził wtedy właśnie.

Generalnie to żenada wypisywać takie brednie.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 16.09.2020, 17:26
NIE.

Wisła na jesień zeszłego sezonu miała budżet płacowy na okolice 7-9 miejsca w lidze. Wiosną jeszcze go zwiększono, by się utrzymać i wypożyczyć Turgemana czy wziąć Kuljevica i Żukowa. Do tego nasz najcenniejszy zawodnik (Kuba) gra niemalże za darmo.

Fakt, że Wisła była w ogóle zagrożona spadkiem to przede wszystkim porażka Stolarczyka. Utrzymanie się z tą drużyną kosztem ŁKS-u, Korony czy Arki było obowiązkiem Skowronka.
No to Broszowi proszę odjąć awanse z Górnikiem i Piastem do ekstraklasy - były jednymi z najbogatszych klubów w I lidze.

Tak samo było to obowiązkiem Brosza a nie żadnym wyczynem. Koszarawa również.

(Piszesz tak emocjonalnie jakbyś przez Skowronka przegrał większe pieniądze)
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 16.09.2020 o godz. 17:28.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 16.09.2020, 17:35
Skowronek to trener na II lub I ligę ,toksyczny w relcjach z ludźmi którzy są mądrzejsi od Niego/mają inne zdanie i szybko popadający w samodestrukcję przy powielających się własnych błędach.
Myślę,że tylko dla tego jesscze u nas jest,bo nie ma kasy na nowego i pewnie odprawę dla Niego,też nie ma chyba jakiś alternatyw na już które gwarantowały by sukces i...,że Kuba mocno optował przy Jego zatrudnieniu.
Ale to jest moje zdanie i ocena ,nikt sie nie musi z Nim zgadzać.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 16.09.2020, 17:39
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Skowronek to trener na II lub I ligę ,toksyczny w relcjach z ludźmi którzy są mądrzejsi od Niego/mają inne zdanie i szybko popadający w samodestrukcję przy powielających się własnych błędach.
Myślę,że tylko dla tego jesscze u nas jest,bo nie ma kasy na nowego i pewnie odprawę dla Niego,też nie ma chyba jakiś alternatyw na już które gwarantowały by sukces i...,że Kuba mocno optował przy Jego zatrudnieniu.
Ale to jest moje zdanie i ocena ,nikt sie nie musi z Nim zgadzać.
Pisząc o czyjejś toksyczności wypadałoby bazować na faktach. Zgaduję że masz pewne informację od kilku osób które z nim współpracowały.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 16.09.2020, 17:43
czaro napisał(a):Wyświetl post
Z całym szacunkiem, ale to nie Błaszczykowski stworzył Kloppa. To Klopp trenował Błaszczykowskiego.
A czy napisałem coś odwrotnego?
czaro napisał(a):Wyświetl post
Błaszczykowski był w kapitanem reprezentacji, uratował Wisłę, wszyscy go kochamy, ale to tylko piłkarz, który uczy się zarządzania klubem. Ma kompetencje raczej do tego, aby podpowiedzieć jak trenować i co robić młodszym kolegom z zespołu, a nie do tego, żeby szkolić trenera. U którego ma zresztą grać.
A czy napisałem, że chce go szkolić? Może po prostu widzi w nim potencjał na Kloppa tylko my szukamy dziury w całym?

Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 16.09.2020, 17:52
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Pisząc o czyjejś toksyczności wypadałoby bazować na faktach. Zgaduję że masz pewne informację od kilku osób które z nim współpracowały.
A może od jednej osoby która ma coś wspólnego z zawodnikami ze względu na usługi dla Nich wykonywane.
Nie ważne.Jak napisałem wcześniej to tylko moje "wywody".
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Stary 16.09.2020, 17:53
Zeby byc Kloppem to najpeirw trzeba miec porownywalna inteligencje.
A skowronek biorac pod uwage jego spontaniczne wypowiedzi to moze sie rownac do pantofelka.

Prosze nie obrazac wielkiego czlowieka i trenera.
Odpowiedz cytując
WHITE*STAR
Senior Member

Stary 16.09.2020, 18:09
Piknik1906 napisał(a):Wyświetl post
Wiele bzdur można przeczytać na tym forum ale ta z pewnością aspiruje do jednej z największych.

Najgorsze, że pamięć ludzka jest krótka i będą tacy co w to uwierzą.

A jeszcze w listopadzie takiech którzy wierzyli w utrzymanie ciężko było znaleźć. Takich, którzy o tym pisali publicznie nie było praktycznie wcale.

A ten „wchodzący na gotowe” Skowronek przychodził wtedy właśnie.

Generalnie to żenada wypisywać takie brednie.
Żodyn nie wierzył, Żodyn nie śmiał pisać publicznie o utrzymaniu... Dziś sezon 2019/20 w wykonaniu drużyny Artura Skowronka opisujemy w księgach mianem "krakowskiego cudu".

A teraz na poważnie:
Przed sezonem 19/20 zarząd Wisły celował w środek tabeli. Takie szansę dawali też Wiśle bukmacherzy, a niektórzy dziennikarze (np. Mietczynski) pisali, że będzie bić się o utrzymanie. W rzeczywistości było gorzej niż ktokolwiek się spodziewał. 10 porażek z rzędu i 0:7 z Legią.

Tamten sezon w wykonaniu Stolarczyka to dramat i to właśnie przez pryzmat tych klęsk Stolarczyka, dziś niektórzy patrzą na utrzymanie Wisły na ostatnim bezpiecznym miejscu jak na sukces.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 16.09.2020, 18:11
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
A może od jednej osoby która ma coś wspólnego z zawodnikami ze względu na usługi dla Nich wykonywane.
Nie ważne.Jak napisałem wcześniej to tylko moje "wywody".
1 osoba a zwłaszcza skonfliktowana ze Skowronkiem to mało.

To nie były wywody a zwykłe pomówienia.
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Stary 16.09.2020, 18:21
Ogryzek,
sprawdz znaczenie slow, ktorych uzywasz zanim ich uzyjesz, bo wychodzisz na ..... .
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 16.09.2020, 18:28
Wisła zacznie grać i wygrywać pod wodza Skowronka.Mam taką nadzieję bo chcę widzieć ten ból dupy i zmiękczone parówy u kilku userów
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 16.09.2020, 18:55
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Wisła zacznie grać i wygrywać pod wodza Skowronka.Mam taką nadzieję bo chcę widzieć ten ból dupy i zmiękczone parówy u kilku userów
Też chciałbym, żeby zaczęła grac i wygrywać.
Z tym, że mnie nie interesuje niczyj ból dupy.
Chętnie powiem, że się bardzo myliłem.

Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Stary 16.09.2020, 18:56
krysztal,

ja juz w styczniu pisalem, ze nie jestem skowronkiem zachwycony i powtorzylem to po utrzymaniu. I bede w tym konsekwentny, bez wzgledu na wyniki jakie beda w przyszlosci.
Oby sie ruszylo, bo nie chce znowu Wisly ogladac na miejscach 14-16. Tyle, ze przy takim potencjale jaki jest w zespole dziwne by bylo gdyby tych punktow nie bylo... Chociaz...
Odpowiedz cytując
DeadOrAlive
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 18.09.2020, 21:22
To już nie tylko parodysta, ale również i farmazon. Czekam na obrońców warsztatu i głosy, że należy mu dać czas. Ja pytam, na co czas ?

Na to, żeby nas spuścił w ....u z tej ligi ? Nie ma żadnego progresu po przerwie na kadrę. Jebie nas Wisła Płock. Kto następny ? My jesteśmy Wisła Kraków i jest nie wygrywamy, to chociaż powinnismy schodzić z boiska po ciężkiej walce. Tu nie ma żadnego z tych..

Zjazd po równi pochyłej od przerwy Covidowej...
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 18.09.2020, 21:24
Zaraz się dowiesz, że Skowronek nie stoji w bramce, nie kryje jak ciota i nie pudłuje setek.
Wszyscy wypierdalać!
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 18.09.2020, 21:26
Czy zwolennicy Skowronka potrzebuja jeszcze wiecej?
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 18.09.2020, 21:28
Zarządzanie tym klubem jest fatalne. Skowronek obronił ligę bramkami Alona a Ci w nagrodę przedłużyli z nim umowę. Zaraz to Trio s.......i bo żaden kibic tej błazenady nie wytrzyma.
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 18.09.2020, 22:30
Artur, nie produkuj się, zrobię konferencję za Ciebie:

"Mieliśmy plan na to spotkanie. Płock był dobrze rozpracowany przez nasz sztab. Niestety, chwila dekoncentracji i musieliśmy gonić wynik. Tak w piłce bywa. Ważne jest, że widzę progres i zaangażowanie na treningu. Musimy przeanalizować to spotkanie i w męskich słowach powiedzieć sobie, co mogliśmy zrobić lepiej."

A za tydzień w....... w Zabrzu i "kopiuj-wklej".
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 18.09.2020, 22:31
Pytanie podstawowe jest inne. Dlaczego przez ostatnie x lat, nowy trener w Wiśle ma na początku wyniki, jest jakiś progres, a później nagle jest odwrót o 180 stopnie i zero formy, zero zaangażowania w grę przez dlugie miesiące? O co tu chodzi?
Mi się wydaje, że jakby za duża presja jest na tych piłkarzach, za mała kasa, za małe mają umiejetności mentalne żeby wytrzymać w takim klubie, który jest marką i w którym się wymaga wyników. Nie jest to tłumaczenie piłkarzy i trenerów, jest to chęć zrozumienia z mojej strony co tu się odpierdala.
Po prostu to nie czasy walczaków i kozaków w Wiśle, gdzie każdy coś umiał i miał charakter, tylko czasy takich przeciętnych kopaczy, którzy nawet w ten mimo, że słabej Wiśle, która dziś jest niczym w porównaniu do Wisły z roku chociażby 2010, nie wytrzymują presji, nie mają polotu w grze, za dużo myślą boją się, nie mają jaj żeby udźwignąć odpowiedzialność gry w tak znanym klubie.
CHwilę wychodzi, chwilę jest dobrze, a później przy małym potknięciu każdy się spina i zaczyna grać jak junior, i to trwa miesiącami, nie potrafią przestać się bać, nie myśleć o tym, że są za słabi i to widac poźniej na boisku.
Inaczej tego nie potrafię pojąć i wytłumaczyć.
Można zmieniac trenera itd., moim zdaniem i tak to nic nie da jeśli moje zalożenie jest słuszne. Tu bardziej jakiś psycholog by się przydał, ewentualnie trener, który mentalnie umie dotrzeć do piłkarzy - nie oszukujmy się, nasza liga to tylko mental, sportowo wystarczy się spiać i można wygrac z każdym asem w tej lidze - ewentualnie (na co nas nie stać) lepsi piłkarze, z charakterem.

Nie wiem, paradoksalnie jak był kryzys i Wisła miała upaść to wyszło to na dobre sportowo. Przestali wtedy wszyscy mysleć, że Wisła to marka, że walka o puchary, o mistrza, że kiedyś takie wyniki były, skupili się n grze i na tym żeby nie spaść i wtedy to wypaliło. Także dla mnie to wszystko to jest kwestia glowy. Przecież nawet widać, że oni na tym boisku to jak dzieci grają, umiejętnści mają na pewno większe, niż to co pokazują. Ale jak się czlowiek boi, stresuje, to się wszystko sypie.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 18.09.2020 o godz. 22:34.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów