The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 09.09.2020, 08:40
Gunner1906 napisał(a):Wyświetl post
Dobra używam rozumu i pamięci która jak widzę ty masz bardzo słaba. Mi gościu nie chodzi o to czy należało zwolnić Stolarczyka czy nie. Według mnie nie należało bo kadra na moment kiedy przegrywał to była kadra na poziomie drugiej ligi z Grabowskim i Plewka ma czele nad którymi umiejętnościami ty kilka miesięcy przed zwolnieniem Stolarczyka się spuszczales. Natomiast nie jest tak że zwolnili i ja uważałem że to jest jakis nie wiadomo jaki błąd. Zwolnili to zwolnili - ok, trudno.

Może ktoś być na początku za trenerem, a potem jednak na dłuższą metę obserwować jego warsztat i zmienić zdanie na to że jednak jest słaby. Może tak być. Tylko, że Ty drogi ogryzku w momencie kiedy Stolarczykowi nie szło zacząłeś obracać wszystko o 180stopni. Nagle to co uważałeś że jest jego atutem czyli robienie wyników ze słabym składem obróciłeś i potem w serii porażek gdzie trzeba było grać Plewka Grabowskim i Boguskim na obronie uwazales że skład jest dobry i napewno jest lepszy niż skład Rakowa. Gdy "żarło" to byłeś oburzony ze ktoś śmie krytykować Plewkę i innych i nazywałeś to hejtem, ale gdy już nie żarło, to nazywałeś Stolarczyka osłem i wrzodem na dupie którego trzeba się pozbyć.

Więc nie pier dol mi tu o hydrauliku który wykonywał dobra robotę a potem chujo wa i trzeba mu podziękować. Owszem wtedy się go zwalnia, ale robi się to w kulturze i dziękuję za pracę, a nie kopie się go w dupe i mówi wypier dalaj nieudaczniku. Pomijając to że hydraulik w porównaniu do trenera ma narzędzia do pracy. Trenerowi takie narzędzia ma zapewnić klub. Stolarczyk miał narzędzia połamane, zniszczone i przestarzałe. Zwalniając go ty już o tym nie myślisz tylko jedziesz po nim grubo. Ot taka różnica niewielka!

Przypominam tylko kilka twoich wypowiedzi bo widzę że znowu się zrobiłeś fifi rafa tym razem w temacie o Skowronku

Ogryzek pro stolarczyk

Widzę że niektórych boli że Stolarczyk jest Polakiem. Czyżby Polacy byli nieudacznikami wg niektórych? A niech się wzoruje na kim chce, nie zmienia to faktu że nazywa się Stolarczyk a nie Stolario."

“Dokładnie. Jeśli u nas Niepsuj, Mak złapią formę i nie złapią kontuzji, to pod wodzą Stolara mogą naprawdę być sporym wzmocnieniem dla nas.“

"Piłka nożna jest przewrotna. Stolar trafił w odpowiednie dla siebie miejsce w odpowiednim czasie. Trafiłby gdzie indziej i znów mógłby słabo punktować i wylecieć po 10 meczach - nawet jeśli jest dobrym trenerem. U nas wypaliło od wejścia. Jest chemia między trenerem (trenerami) a drużyną. Jest potencjał. Jest fajnie."

wolfy
Liczysz że przemówisz niektórym do rozumu? Próżne nadzieje. Dla niektórych nawet jakbyśmy doslownie grali samymi juniorami to i tak mieliby pretensje że nie wygralismy w Gdańsku. I hooj że własciwie byliśmy już w IV lidze, mamy w kadrze niedobitki które muszą się zgrać. To nie ma znaczenia - bo przecież z tak słabą Lechią to powinniśmy wygrac...Mnie to juz czasem szkoda zdrowia,.

"Ale w czym masz problem? Ty też nie zauwazyłeś że gamy bardziej żeby wylansować młodych piłkarzy niż stawiać na rutyniarzy? Dlatego Lis gra. Bo jest modszy i perspektywiczny i potencjalnie możemy zarobic na nim kasę. Na Buchaliku nie zarobimy juz nic.
Najpierw finnanse, potem wyniki. Przyswój sobie to zdanie a nie będziesz sfustrowany. Jestem dumny z gry i wyniku. Dziękuję piłkarzom i trenerowi!"

ogryzek Stolarczyk już be

Mieliśmy za trenera sparciałego Smudę, mamy teraz osła Stolarczyka."

“Tak, pora na zmiany. Zaklinanie rzeczywistości nic nie da. Teraz trzeba tego wrzoda wygnieść bo później bedzie za późno."

" Zresztą nie oszukujmy sie, zanim Stolarczyk przyszedł do Wisły jako trener był prawie skończony. Próbował coś tam trenować i szybko mu podziękowano. To była szansa dla niego z której skorzystał. Wiedział na co sie pisze. Wiedział że idzie do bankruta, ale chciał sobie potrenować. No to sobie potrenował, a teraz dla dobra Wisły trzeba mu podziękować. I tyle. Nie róbmy jakis dziwnych relacji."

Także ja cie bardzo proszę, nie pierd ol teraz że czasy Cupiala minęły skoro za miesiąc już o tym zapomnisz i będziesz stał w pierwszym szeregu do gnojenia Artura Skowronka
BUM!

Ostateczny argument! Klękajcie narody. Spocony z nienawiści Gunner wystrzelił z koziej dupy. Po raz kolejny odgrzewane kotlety.

Widzę że musiałem cię mocno upokorzyć i ośmieszyć żebyś całą noc poświęcił na grzebanie na forum, No nieźle cię trzyma. Chęć rewanżu przejęła nad tobą kontrolę. To już chyba twój trzeci email w podobnym tonie w przeciągu pół roku.

Nie, nie będę odpisywał i sprawdzał czy nie wyciąłeś moich wypowiedzi z kontekstu itd. Szkoda czasu na dyskusję z kimś kogo jedynym celem dyskusji jest zrewanżować się za doznane upokorzenia.

btw
I to żałosne podpieranie się "autorytetem" pana W. Trzeba było jeszcze biblie zacytować.

Jeszcze raz ci napiszę, porzuć emocje a użyj rozumu. Bo zaczynasz produkować spam. Do tego prowadzi nienawiść.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 09.09.2020, 08:43
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
BUM!

Bo zaczynasz produkować spam. Do tego prowadzi nienawiść.
Obydwaj to robicie....
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 09.09.2020, 08:49
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Obydwaj to robicie....
Przykro mi, ale ja na ten temat skończyłem rozmawiać z Gunnerem w grudniu 2019. Nie ja zacząłem ponownie tą przepychankę po pół roku. A trudno żebym pozwalał się obrażać byle jakiemu frustratowi który chce mi "dokopać" bo uważa że ma jakieś "rachunki" ze mną do wyrównania i wciąż go "trzyma".

Może ty milczysz w takich sytuacjach, ale ja nie pozwolę się obrażać.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 09.09.2020, 09:46
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Ty dalej swoje i mimo że nasz trener ma kontrakt do czerwca, ty we wrześniu dywagujesz kto go zmieni...
(...)
Dodatkowo "przemilczasz" mogę argumenty przeciw.
(...)
Mianowicie : o Skowronku? Chyba nie jest jakimś wielkim przyjacielem Kuby, a jednak udało mu się dostać robotę. To jak to w końcu jest?
Przecież napisałem, że jest to prawdopodobne, ale nie pewne.

Odniosłem się.

Nie umiem powiedzieć, skąd i dlaczego Błaszczykowscy wzięli wzięli Skowronka. Może ktoś im go polecił. W tym programie na yt jest mowa o poznawaniu przez Błaszczykowskiego tego trenera i o sondowaniu rynku trenerskiego przed zwolnieniem trenera Stolarczyka.

Dla mnie ta rozmowa nie ma już sensu. Szkoda mojego czasu.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 09.09.2020, 11:13
czaro napisał(a):Wyświetl post
Czerepachowi chodziło chyba o to, że Socios zaangażowało się w ratowanie Wisły jako organizacja kibicowska utrzymująca relacje z trio, więc naturalnie przyjmuje perspektywę zrozumienia dla wielu spraw. Ja to tak odbieram, raczej niczego nie zrównywał.
3 czy 4 lata temu określiłem ilość inteligentnych ludzi na tym forum na 15%

chyba jednak wartałoby zmniejszyć tę wartość

a może po prostu takie odnoszę wrażenie, gdyż inteligentni raczej czytaja , a ci ciut mniej rozgarnięci produkują swój spam ?

tak czy siak napewno Czaro jest jednym z nielicznych którzy umieją czytać ze zrozumieniem

szkoda mi czasu na taką łopatologie

czy jak napiszę Sermak =/= Dukat to będziecie zadowoleni ?

(to powyżej to znak nierówności Eulera , dla tych mniej lotnych)

albo jeszcze bardziej wprost:

nie, nie sugeruje czerpanie jakichkolwiek korzyści materialnych w nieuczciwy sposób , analogicznie do czasów minionych
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 09.09.2020, 11:52
Mnie wątek WSH nie interesuje Panie "Czerepach" i celowo go pomijam.

Interesują mnie te "oczywiste względy", ze względu na które nie krytykujemy obecnego zarządu. Rozwiń myśl.

Ps. skoro jesteś taki lotny, to powinieneś wiedzieć, że Twój post trafi także do przykładowych "Koalików"...
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 09.09.2020 o godz. 11:58.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 09.09.2020, 12:00
Już pomijam fakt, do którego procentu ludzi, inteligentnych czy nie, się zaliczam, jakie mam IQ i czy potrafię zawiązać sznurówki. O jakie oczywiste względy, drogi Arkadiuszu, chodziło?

Widzę serek mnie uprzedził
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 09.09.2020, 12:16
no przecież Czaro napisał, czy kontekst cytatu naprawde nie wystarczył

uspokoje CIebie tez Wieśniaku , Ciebie zawsze uważałem za awangardę, i złośliwości na najwyższym poziomie
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 09.09.2020, 12:39
Zrób trzy kropki w cudzysłowie a Czaro najwyżej przetłumaczy reszcie o co ci ....a chodzi...
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 09.09.2020, 12:41
Ogólnie to przepraszam za ferment , zwłaszcza Serka , bo doceniam i szanuje że nie występuje tutaj anonimowo
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 09.09.2020, 12:44
Nie ma sprawy. Tylko że ten jeden raz było nieodpłatnie, ale w przyszłości ta reprezentacja już będzie kosztować

Stawka przystępna. Więcej wziąłbym od Koalika, bo tam, to już wyzwanie ; )
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 09.09.2020, 12:46
czaro napisał(a):Wyświetl post
Nie umiem powiedzieć, skąd i dlaczego Błaszczykowscy wzięli wzięli Skowronka. Może ktoś im go polecił. W tym programie na yt jest mowa o poznawaniu przez Błaszczykowskiego tego trenera i o sondowaniu rynku trenerskiego przed zwolnieniem trenera Stolarczyka.
Żeby być szczerym - Skowronek robi(ł) na rynku trenerskim za nową falę, młodego, perspektywicznego i w ogóle gorące nazwisko.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 09.09.2020, 13:13
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Żeby być szczerym - Skowronek robi(ł) na rynku trenerskim za nową falę, młodego, perspektywicznego i w ogóle gorące nazwisko.
Robił i jako niemal jedyny był wtedy DOSTĘPNY od ręki na rynku, bo rozstał się wcześniej ze Stalą Mielce. Wtedy były opcje:
- czekać na innych lepszych zajętych aż rozwiążą kontrakt
- szukać innych za granicą i liczyć że szybko załapią polskie realia
- albo brać Skowronka żeby się jak najszybciej ratować przed IV ligą
(co się udało)

To tak żeby uściślić.

btw
Tak jak wtedy byłem chyba jako pierwszy zwolennikiem trenera Skowronka u nas na forum, tak dalej uważam/wierzę że projekt Skowronek w Wiśle się uda pomimo kilku niemiłych potknięć jak choćby KSZO.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 09.09.2020 o godz. 13:20.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 09.09.2020, 14:41
btw
Tak jak wtedy byłem chyba jako pierwszy zwolennikiem trenera Skowronka u nas na forum, tak dalej uważam/wierzę że projekt Skowronek w Wiśle się uda pomimo kilku niemiłych potknięć jak choćby KSZO.[/QUOTE]

Ogryzek jesteś największym optymistą na forum.Pocieszę Cię, że też wierzę, że Wisła pod wodzą Skowronka zaśpiewa na najwyższych falach
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Szneka : 09.09.2020 o godz. 14:42.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 09.09.2020, 15:49
Pytanie, co to w ogóle znaczy, że projekt że Skowronkiem uda się lub nie Ja do tematu podejdę pragmatycznie i powiem, że prędzej czy później go zwolnią. Na 100 procent
Na poważnie sądzę, że ten sezon jeszcze ze Skowronkiem przebidujemy, musiałby się przytrafić jakiś armageddon jak w tamtym sezonie i seria 10 porażek z rzędu, a w to mocno powątpiewam.
Odpowiedz cytując
krakus76_
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2018

Stary 09.09.2020, 15:51
Szneka napisał(a):Wyświetl post
btw
Tak jak wtedy byłem chyba jako pierwszy zwolennikiem trenera Skowronka u nas na forum, tak dalej uważam/wierzę że projekt Skowronek w Wiśle się uda pomimo kilku niemiłych potknięć jak choćby KSZO.

Ogryzek jesteś największym optymistą na forum.Pocieszę Cię, że też wierzę, że Wisła pod wodzą Skowronka zaśpiewa na najwyższych falach

Jest nas więcej. Też zaliczam się do tej grupy optymistów.
----------------------------------------------------------------
„W świecie baranów i owiec wolę być wilkiem"
Odpowiedz cytując
JudasPriest
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2017

Stary 09.09.2020, 16:30
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Pytanie, co to w ogóle znaczy, że projekt że Skowronkiem uda się lub nie Ja do tematu podejdę pragmatycznie i powiem, że prędzej czy później go zwolnią. Na 100 procent
Na poważnie sądzę, że ten sezon jeszcze ze Skowronkiem przebidujemy, musiałby się przytrafić jakiś armageddon jak w tamtym sezonie i seria 10 porażek z rzędu, a w to mocno powątpiewam.
Z tych samych powodów uważam, że Skowronka nie zwolnią Za rok skończy mu się kontrakt, z ligi raczej nie spadniemy, a Skowronek I tak jest ponad nasz budżet więc zwolnienie go się nie opłaca. Raczej dotrwa do końca sezonu i po prostu odejdzie z końcem kontraktu.
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 09.09.2020, 16:50
Ewentualnie jego krzesło będzie tym bardziej gorące im bliżej będzie do końca kontraktu (zakładając, że będziemy się pałętali gdzieś poniżej 10 miejsca)
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Od: 02.2019

Stary 09.09.2020, 17:50
Panowie,

chcialbym Wam za kilka tygodni przyznac racje.
Ale w to kompletnie nie wierze, bo nie ma nawet pol przeslanki za tym.
Tak jak nie wierze, ze reprezentacja nie bedzie grac antyfutbolu (cos o czym dzisiaj mowil Boniek - przez chwile mialem wrazenie, ze mowi o Wisle).

Ale pewnie macie racje z tym, ze Skowronek nie zostanie zwolniony, bo ekonomia nieublagana i klubu nie stac na odszkodwanie. Niestety.
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 09.09.2020, 19:56
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post

Może ty milczysz w takich sytuacjach, ale ja nie pozwolę się obrażać.
Rozumiem,ale chyba od tego jest priv...
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 09.09.2020, 20:50
To czy i kiedy zwolnią trenera mało mnie interesuje, ja bym chciał żeby ktoś mu wytłumaczył, że remis uzyskany obroną Częstochowy nie dołoży plusa do oceny jego pracy. Bo antyfutbol nie przyciągnie kibiców ani sponsorów. Dobrze by było żeby tą oczywistą prawdę usłyszał od zarządu bo wtedy pewnie posłucha i zacznie choć w minimalnym stopniu myśleć o organizacji gry do przodu. Bo granie na walkę do napastników i liczenie że coś się uda to nie trenerka.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 09.09.2020, 22:28
Drozd napisał(a):Wyświetl post
To czy i kiedy zwolnią trenera mało mnie interesuje, ja bym chciał żeby ktoś mu wytłumaczył, że remis uzyskany obroną Częstochowy nie dołoży plusa do oceny jego pracy. Bo antyfutbol nie przyciągnie kibiców ani sponsorów. Dobrze by było żeby tą oczywistą prawdę usłyszał od zarządu bo wtedy pewnie posłucha i zacznie choć w minimalnym stopniu myśleć o organizacji gry do przodu. Bo granie na walkę do napastników i liczenie że coś się uda to nie trenerka.
Jak sie nie uda - Probierz tak gra latami xD

Jeszcze raz, naprawde nie spodziewajmy sie niesamowitej gry czy wczesniej niewidzianej jakosci.
Glownym celem sportowym jest utrzymanie.

Co do sponsorow Wisla jest obecnie projektem i do czegos co bedzie przypominalo produkt koncowy jeszcze długa droga biorąc to pod uwage będzie milo jak ktos poważny dołączy ale poki co nie liczył bym zbytnio na jakieś niespodziewane doladowanie $$ w tym sezonie.
Z tym co mamy plus Socios liczby wyglądają obiecująco ze zeszly rok więc łyżką nie chochlą, step by step i takie tam.

Nie uważam że trener jest największym problemem w obecnej chwili.
Skowronek zapewne dotrwa do konc sezonu ze wzgledu na kontrakt oraz kadre ktora jest ciagle w budowie, tak jak i pion sportowy etc.

A na rozgrzane glowy polecam looodu.
Strzalka.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 09.09.2020, 22:54
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem,ale chyba od tego jest priv...
Skieruj to pytanie do mojego interlokutora.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 10.09.2020, 09:37
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Jak sie nie uda - Probierz tak gra latami xD

Jeszcze raz, naprawde nie spodziewajmy sie niesamowitej gry czy wczesniej niewidzianej jakosci.
Glownym celem sportowym jest utrzymanie.

A na rozgrzane glowy polecam looodu.
Strzalka.
Dlatego między innymi średnia frekwencja na pejsach to 500, a przygodę z pucharami kończą w trzeciej minucie meczu. Nie chciałbym tego u nas.

Cel można osiągnąć grając atrakcyjną piłkę albo broniąc się w 10 i licząc na farta. Który sposób przyciągnie kibiców, a w konsekwencji sponsorów? Zaznaczam że nie mówię o wynikach. Bo tu również lepiej dwa razy wygrać i trzy razy przegrać niż pięć razy zremisować. Chcę po prostu odważnej gry a nie prób pseudotaktycznych kombinacji.

I nie ma to nic wspólnego z gorącą głową.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 10.09.2020, 11:52
Cel można osiągnąć grając atrakcyjną piłkę albo broniąc się w 10 i licząc na farta. Który sposób przyciągnie kibiców, a w konsekwencji sponsorów? Zaznaczam że nie mówię o wynikach. Bo tu również lepiej dwa razy wygrać i trzy razy przegrać niż pięć razy zremisować. Chcę po prostu odważnej gry a nie prób pseudotaktycznych kombinacji.
ŁKS też tak myślał w tamtym sezonie.

Atrakcyjna, odważna gra dała im tłumy kibiców na meczu, sponsorów pchających się drzwiami i oknami do klubu oraz pewne utrzymanie na pięć kolejek przed końcem sezonu.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 10.09.2020, 12:06
Podobnie u nas "drużyna z charakterem" przyciągnęła inwestora - Vannę
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 10.09.2020, 13:04
Można by stawiać LKS jako przykład gdyby grając defensywną padlinę utrzymał się w lidze. Skoro nie miało to miejsca argument jest żaden. Pomijając ilość spadających drużyn.

A co do wanny i braku sponsorów w wiadomym czasie. Książę miał być słupek który umożliwi wywiezienie klubowych dokumentów,a nie żadnym inwestorem. Choć sam się na jego nowatorską intencję nabrałem. Natomiast sugestia, że styl gry drużyny nie ma znaczenia dla pozyskania inwestorów zwyczajnie czasem nie przystoi. Zwłaszcza osobie mającej możliwosci
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 10.09.2020, 13:29
Można by stawiać LKS jako przykład gdyby grając defensywną padlinę utrzymał się w lidze. Skoro nie miało to miejsca argument jest żaden. Pomijając ilość spadających drużyn.

A co do wanny i braku sponsorów w wiadomym czasie. Książę miał być słupek który umożliwi wywiezienie klubowych dokumentów,a nie żadnym inwestorem. Choć sam się na jego nowatorską intencję nabrałem. Natomiast sugestia, że styl gry drużyny nie ma znaczenia dla pozyskania inwestorów zwyczajnie czasem nie przystoi. Zwłaszcza osobie mającej możliwosci
Nie myślałem że dożyje jeszcze rozważań czy Vanna Ly był to słup czy inwestor. Myślałem że 100% kibiców ma pewność że byli to zwykli oszuści którzy w dodatku poza Wisła oszukali sami siebie.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 10.09.2020, 13:36

Z tym Vanną to taki żart

Jaki wpływ ma gra drużyny na pozyskanie sponsora/inwestora można się spierać. Każdy inwestor, który był w ostatnich czasach zainteresowany wejściem "do Wisły" spoglądał na finanse spółki, a nie na to, jak sobie piłkarze na boisku radzą.

Dodam jednak, że gra drużyny ma przełożenie na ilość otrzymywanych deklaracji/ilość członków Socios Wisła
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 10.09.2020 o godz. 13:39.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 10.09.2020, 14:00
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Z tym Vanną to taki żart

Jaki wpływ ma gra drużyny na pozyskanie sponsora/inwestora można się spierać. Każdy inwestor, który był w ostatnich czasach zainteresowany wejściem "do Wisły" spoglądał na finanse spółki, a nie na to, jak sobie piłkarze na boisku radzą.

Dodam jednak, że gra drużyny ma przełożenie na ilość otrzymywanych deklaracji/ilość członków Socios Wisła
Myślę że wyższe lokaty i sukcesy bardziej przyciągają inwestorów niż mityczna "ładna gra". Zresztą tak samo z frekwencją, prędzej tłumy przyjdą jak gramy o coś, niż jak gramy ładnie a przegrywamy.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów