The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Kac
Senior Member

Od: 06.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 15.08.2020, 23:15
dlatego ja juz mam dosc, bez kitu po zeszlym sezonie blamazy i historycznej serii porazek nie biore na klate nic wiecej

pora na konsekwencje bo sie zaczyna jeszcze gorzej
STOP kompleKSom!
Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2011

Stary 15.08.2020, 23:24
Kup karnet, obowiązuje na puchar Polski*

*- nie dotyczy klubu Wisla Kraków

Karnety kupujemy, choć mamy najdroższe w lidze, ściągamy piłkarzy , są sponsorzy, a oni odpadają z 3 ligą.

To jest kompromitacja... Dej złotówkę, mam hory klób.

I tak w kółko. Co roku.

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 15.08.2020, 23:26
Czy ktoś może napisać co zawiodło? Wyglądaliśmy źle piłkarsko (jak w końcowym Stolarczyku/wczesnym Skowronku, po wznowieniu ligi po covidzie), kondycyjnie (jw.; Skowronek znów sam przygotował zespół), zabrakło motywacji?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Jontek
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 15.08.2020, 23:35
Relacja kibica na innej stronie:

Cytat:
na chłodno
1 połowa:
boguski niecelnie z woleja w sytuacji 100%
boguski niewykorzystuje sytuacji sam na sam
sporo wrzutek Silvy i dryblingów jego i Chucki
Buksa niewidoczny, coś tam jedynie truchtał
KSZO bez żadnej dogodnej sytuacji, w sumie Wisła też bo w strzałach na bramkach na koniec 1 połowy 0:0
2 połowa:
specjalnie przesiadłem się na drugą stronę stadionu, żeby oglądać bramki wiślaków ( ÍĄ° ͜ʖ ÍĄ°)
boguskiego już tutaj nie widziałem, za to mak dwa razy wbiegł w pole karne i dwa razy się przewrócił próbując wymusić karnego
bramka Chucki taka z niczego, w lewy dolny róg bramki
potem inicjatywę przejęło KSZO, mieli sporo akcji
pierwsza bramka po wrzutce
po wejściu Savicia i Beqiraja dużo się nie zmieniło - widać, że Beqiraj to byk, ale strzały strasznie niecelne, Savic dwa razy obił boczna siatkę
Plewka miał 2 sytuacje, jedna z ostrego kąta, ale dobrze interweniował bramkarz KSZO
doliczony czas, chyba jedna z pierwszych minut i bum
wznowienie od środka, piłka między dwóch obrońców wisły i ktoś se strzela gola na 2:1 XDD
ostatnie minuty, wszyscy wiślacy się rzucili ale kszo się wybroniło
podsumowując: kszo wygrało zasłużenie, to co wisła pokazała na tle 3 ligowego zespołu woła o pomstę do nieba

ps. widziałem cyber mariana w strefie VIP, ale po bramce na 1:1 gdzieś uciekł
Odpowiedz cytując
Gorlicki Wiślak
Junior Member

Od: 01.2009

Stary 15.08.2020, 23:37
czaro napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś może napisać co zawiodło? Wyglądaliśmy źle piłkarsko (jak w końcowym Stolarczyku/wczesnym Skowronku, po wznowieniu ligi po covidzie), kondycyjnie (jw.; Skowronek znów sam przygotował zespół), zabrakło motywacji?
i tory też były złe

abstrahując od wszystkiego, przygotować aklimatyzacji, ble ble ble

to do jasnej cholery przez ostatnią dekadę gdzie ten Puchar rzeczywiście stał sie prestiżowy wizerunkowo i finansowo to do dalszych etapów dochodziły jakieś wynalazki typu Błękitni czy nawet do finału jakieś Zawisze, Zagłębia, Arki więc odpadanie rok w rok w pierwszej rundzie jest NIEPOJĘTE

druga sprawa patrząc szerzej. wrócił ten Kuba, zrobił wielką rzecz uratował klub ale koniec kariery coraz bliżej.. fajnie byłoby jakby w barwach Wisły jako kapitan podniósł jakieś trofeum, na mistrzostwo w najbliższych sezonach trudno liczyć, w PP też nie ma lekko ale mimo wszystko, forma dnia, trochę szczęścia i na ten Narodowy naprawdę można by było się doczłapać, Kuba to jedno ale dla samego klubu, spoko może jeszcze w tym sezonie odpalą, może będzie to fajnie wyglądać, będzie jakaś seria zwycięstw ale do gabloty tego nie włożymy, a tam od 2011 się kurzy..
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 15.08.2020, 23:41
Gorlicki Wiślak napisał(a):Wyświetl post
i tory też były złe
Ja nie pytam, żeby kogoś usprawiedliwiać. Pytam, dlaczego przegraliśmy. Z relacji wyżej wynika, że graliśmy swoje bez ciśnienia, ale dostaliśmy dwa gongi.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 16.08.2020, 00:12
Tradycji stało się zadość. Wpi****l na jakimś zadupiu od drużyny, której się chciało. Rafał Boguski w podstawowym składzie. Trener mówiący, że po tym blamażu musi zachować spokój. Czeski k*rwa film.

[22/42]
Odpowiedz cytując
Costur
Member

Od: 06.2013

Stary 16.08.2020, 03:04
Byłem w Ostrowcu, no więc tak:

W 1. połowie prowadziliśmy grę, mało wyszukany był to styl, w każdym razie KSZO bardzo rzadko pojawiało się na naszej połowie, a ich wrzutki z dalekich pozycji nie były żadnym zagrożeniem.
Setki w tej połowie (i meczu) mieliśmy dwie (Boguski) - jedna to prezent od rywali, którzy wystawili RB9 sam na sam, druga to wolej z bliska po kombinacji Chuki i Jeana Carlosa. Oprócz tego ciekawy rożny zagrany przed pole karne na Boguskiego, kilka rajdów skrzydłami (głównie Mak), kilka strzałów niecelnych/zablokowanych. Ogółem - do przerwy jakiś tam plan próbujemy realizować, tyle że wychodzi z tego tylko 1 celny strzał.

W 2. połowie mniej więcej status quo aż do momentu w którym strzelamy gola - KSZO w efekcie podchodzi odważniej do przodu, Hoyo zostaje brutalnie ograny na skrzydle, dostaje kartkę i powoli tracimy kontrolę. O golu na 1:1 czytam, że to błąd Buchalika, więc się nie wypowiem (Edit: na powtórce widać, że zupełnie minął się z piłką).
Po wyrównaniu w ofensywie wyglądaliśmy coraz słabiej, w pomocy duży chaos, po zmianach zero chemii w zespole - akcje były rwane, sporo strzałów z nieprzygotowanych pozycji, okazji jak na lekarstwo. Ostatecznie pogrąża nas świetne uderzenie po szybko wykonanym wolnym.

Wyróżnili się:

Buchalik - 2 strzały na bramkę i 2 gole, klasyk;
Obrona - w 2. połowie zawalił każdy po trochu - sporo pojedynków przegranych na skrzydle, rożnych i fauli w groźnych strefach, na co tylko czekali gospodarze;
Pomoc - momenty przyzwoitej gry tylko w 1. połowie, później fatalnie;
Buksa - bardzo niewidoczny, a gdy już miał piłkę, to zazwyczaj szybko tracił/odbijał się od rosłego obrońcy. Moim zdaniem błąd, że zagrał całe 90 min, w 2. połowie najsłabszy na boisku;
Boguski - nie mam wobec niego sporych wymagań, i moim zdaniem nie grał tym meczu źle, starał się (wiem, typowo o Rafale) - szarpał, rozgrywał, pressował, zszedł przy wyniku 1:0, na jego konto idą pudła i opaska kapitańska w kolejnej kompromitacji w pucharze;
Trener - czytam, że według niego mieliśmy sporo sytuacji stuprocentowych - pozwolę się nie zgodzić.

Nowe nabytki:

Beciraj - nie zapowiada się póki co na seryjnego strzelca, wygląda raczej na typ do gry na ścianę, jak Ondraszek - na minus kiepska zwrotność, na plus podanie w uliczkę do Savicia (ten nie trafił z ostrego kąta);
Savić - dużo sobie po nim obiecujemy, i tak - w pierwszych momentach pokazał parę niezłych, przyspieszających zagrań, późniejsze strzały nieudane, w końcówce znikł, jednak jestem raczej o niego spokojny, szybkość i technika użytkowa przyzwoite.

Podsumowując, jeśli odpadamy z drużyną, w której pierwsze skrzypce grali kapitan Wojciech Trochim oraz 40-letni Marcin Kaczmarek, to ciężko mówić o jakichkolwiek nadziejach na najbliższy sezon...
Ostatnio edytowane przez Costur : 16.08.2020 o godz. 09:42.
Odpowiedz cytując
X-Ray
Senior Member

Od: 10.2010

Stary 16.08.2020, 03:38
Costur napisał(a):Wyświetl post
Hoyo zostaje brutalnie ograny na skrzydle, dostaje kartkę i powoli tracimy kontrolę.

Buksa - bardzo niewidoczny, a gdy już miał piłkę, to zazwyczaj szybko tracił/odbijał się od rosłego obrońcy. Moim zdaniem błąd, że zagrał całe 90 min, w 2. połowie najsłabszy na boisku.
Mam nadzieje, że przeczytają to Ci, którzy piszą: "Hoyo, Buksa do składu i jedziemy z ligą!" - graliśmy z III ligowcem a niektórzy widzą ich w każdym meczu ligowym od pierwszej do ostatniej minuty.

Costur napisał(a):Wyświetl post
Boguski - nie mam wobec niego sporych wymagań, i moim zdaniem nie grał tym meczu źle, starał się (wiem, typowo o Rafale) - szarpał, rozgrywał, pressował, zszedł przy wyniku 1:0, na jego konto idą pudła.
Czyli to jednak nie Rafał był najgorszy na boisku? To jednak nie on sam zawalił ten mecz?
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Trzeba być basiorem, a nie piplokiem.
Odpowiedz cytując
Costur
Member

Od: 06.2013

Stary 16.08.2020, 03:58
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
Czyli to jednak nie Rafał był najgorszy na boisku? To jednak nie on sam zawalił ten mecz?
Jak na niego przyzwoity występ, na pewno nie odstawał od reszty.
Odpowiedz cytując
caucus
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2018

Stary 16.08.2020, 07:40
Dzięki za relację, Costur.

Czyli wyszliśmy jak na sparing (ofensywne ustawienie na to wskazuje), oddaliśmy trochę strzałów, a potem na boisku pojawili się nowi zawodnicy i gra się posypała. Rywal rzucił wszystko, trochę nas przycisnął i w kluczowych momentach zrobił to, co trzeba.

Martwi to, że nawet z III-ligowcem musimy wyjść z defensywnym pomocnikiem, który trzyma pozycję, bo inaczej rywal przejmie kontrolę nad meczem.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 16.08.2020, 08:07
Ze pojade klasykiem
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Gunner1906
Senior Member

Od: 05.2013

Stary 16.08.2020, 08:52
Kompromitacja, wstyd i żenada, zgadza się... Natomiast lepa na twarz powinni dostać ci, którzy nie widzieli 10 sekund meczu, ale wiedzą że to Boguski był najsłabszy na boisku. Trwa jakaś zmasowana akcja niby naszych kibiców na tego grajka kompletnie nie rozumiem z jakiego powodu. Dlatego, że reprezentuje już w ponad 300 meczach Białą Gwiazdę? Dlatego że w tych meczach zdobył 63 bramki i miał zapewne kilkadziesiąt asyst? Czy może dlatego, że wywalczył dla niej 3 mistrzostwa Polski?

A już wiem! To dlatego że Boguski wpada co rok do gabinetu prezesa, przykłada mu lufę do skroni i tak zmusza go do przedłużenia kontraktu, a potem to samo robi każdemu trenerowi który tu przychodzi przy ustalaniu składu!

Nie wiem skąd bierze się aż taka wielka ilość imbecyli na tym forum, ale bardziej przeraża mnie, że wylewa się to w dużej mierze już poza to miejsce co jest niepokojące.

Jakiś matoł coś powie, jeszcze większy który nie potrafi sam myśleć i mieć własnej opinii usłyszy i powtórzy i tak oto wzięła się ogólna narracja jako by Rafał Boguski to największe zło tego klubu...
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2002

Stary 16.08.2020, 09:04
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieje, że przeczytają to Ci, którzy piszą: "Hoyo, Buksa do składu i jedziemy z ligą!" - graliśmy z III ligowcem a niektórzy widzą ich w każdym meczu ligowym od pierwszej do ostatniej minuty.
Tylko jak przegrywasz a grasz i ogrywasz młodych 16-17 latków to sobie to można wytłumaczyć jak przegrywasz z 30 latkami to nie bardzo.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 16.08.2020, 09:47
tak przypomne 4 ostatnie mecze:
35 kol Wisla Korona 1:1
36 kol Zaglebie - WIsla 3:1
37 kol Wisla - Arka 0:1
1/32 PP KSZO - WIsla 2:1

Idziemy na rekord znowu?
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 16.08.2020, 10:36
Żenada.
Można robić filmy, przychodzą nowi sponsorzy i zawodnicy + do tego kibice kupujący kosmicznie drogie karnety.

A Ci jak zwykle cały świat mają w piździe i przegrywają z 4 ligowcem, grającym 40-letnim Trochimem i resztą, którzy dziś musieli wstać na 6 do roboty.

Moje pytanie jest jedno - czy po takim w.......u, normą w klubie jest, że nasz trener i przedstawiciele drużyny w poniedziałek z samego rana są u prezesa, tłumacząc dlaczego tak się stało i do kiedy trener przedstawi plan na poprawę. Czy zapominamy o temacie, mówimy w mediach, że to "blamaż" i tyle.
Odpowiedz cytując
Jontek
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 16.08.2020, 10:46
Cytat:
normą w klubie jest, że nasz trener i przedstawiciele drużyny w poniedziałek z samego rana są u prezesa

Błaszczu ma się tłumaczyć swojemu bratu? Sorry, ale nie mamy prezesa, który mógłby wyciągnąć konsekwencje.
Odpowiedz cytując
kopaczoholik
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 16.08.2020, 10:55
To jest wstyd i kompromitacja dla klubu, zawodników i przede wszystkim trenera... Przegraliśmy z trzecioligowcem, ewidentnie go lekceważąc... ale to nie ma znaczenia bo porażka to porażka i to jeszcze haniebna. Mam świadomość ,że kluby z eklapy potrafią przegrać z każdym kto ma akurat wolne 90 minut... ale aby nawet z III ligą... eh...
W słowniku ludzi kulturalnych brak słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić porażkę naszego klubu!!!

Mam nadzieje, że klub wyciągnie konsekwencję za ten żenujący wynik, ze zwolnieniem trenera włącznie! Nie mazadnego usprawiedliwienia aby przegrywać z drużyną z trzeciej ligi!!!!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 16.08.2020, 11:06
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
Tylko jak przegrywasz a grasz i ogrywasz młodych 16-17 latków to sobie to można wytłumaczyć jak przegrywasz z 30 latkami to nie bardzo.
Warto wspomnieć nazwiska które łączą blamaż z KSZO i blamaż że Stargardem

Boguski
Janicki
Silva (choć ten akurat dwoił się i troił)
Mak (wtedy wszedl z ławki)

Kiedy jak nie po takim meczu wyciągać konsekwencje od zawodników? I nie ważne czy nazywasz się Sadlok czy Buksa. Jeśli konfrontacja z 4 liga was przerasta to o czym my tu mówimy... Niestety nie spodziewam się zimnego prysznicu dla tych zawodników bo zwyczajnie na świecie po nich to spływa (może za wyjątkiem Buksy) Boguski, Buchalik, Burliga czy Sadlok odhacza sobie kolejne kompromitację do kolekcji i żyje się dalej.

Karnie zawodników uczestniczących we wczorajszym zbiegowisku polecam usadowić na ławie i wyjść składem: Lis- Niepsuj, Klemenz, Mehrovic, Abramowicz - Basha, Kuveljic, Kuba, Savic, Szot - Beqiraj

Savicia, Beqiraj - pomijam bo dopiero weszli w zespol
Odpowiedz cytując
Adasss
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 16.08.2020, 11:18
Zgadzam się, Boguski i Mak won ... jak mogli dopuścić do straty dwóch bramek w końcówce meczu ... a nie ... czekaj ...
Współwłaściciel
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 16.08.2020, 11:56
Adasss napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się, Boguski i Mak won ... jak mogli dopuścić do straty dwóch bramek w końcówce meczu ... a nie ... czekaj ...
Ze Stargardem byli na boisku. Jeśli zapomnieliśmy o tym to tak szybko zapomnimy o blamażu z KSZO. 0 wyciągania wniosków przez tych i innych zawodników.
Odpowiedz cytując
Charlie
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 16.08.2020, 12:34
Fajna bramka na 2-1 - typ podaje ze swojej połowy prosto do napastnika, który obraca się i strzela gola - poziom podwórkowy.

Wisła powinna wycofać się z pucharu Polski - nawet za Cupiała nam tam nie szło, a ostatnie lata to blamaż za blamażem.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując
Gorlicki Wiślak
Junior Member

Od: 01.2009

Stary 16.08.2020, 13:04
Charlie napisał(a):Wyświetl post

Wisła powinna wycofać się z pucharu Polski - nawet za Cupiała nam tam nie szło, a ostatnie lata to blamaż za blamażem.

Uwielbiam to pitolenie że PP nam nie leży To co się robi w gabinetach? Patrzy w statystyki ile PP ma Legia i kolejnym trenerom stawia się to za cel. A po zwycięzcy poprzedniej edycji wiesza się w szatni zdj Probierza i spółki z wzniesionym PP i odpowiada jak Lechia Arce w 2019
Odpowiedz cytując
napoleon
Junior Member

Od: 05.2017

Stary 16.08.2020, 15:56
Im to kury szczać prowadzić,a nie w piłkę grać.
Odpowiedz cytując
ReMix
Member

Od: 07.2014

Stary 16.08.2020, 16:05
O to to
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 16.08.2020, 16:13
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Warto wspomnieć nazwiska które łączą blamaż z KSZO i blamaż że Stargardem

Boguski
Janicki
Silva (choć ten akurat dwoił się i troił)
Mak (wtedy wszedl z ławki)

Kiedy jak nie po takim meczu wyciągać konsekwencje od zawodników? I nie ważne czy nazywasz się Sadlok czy Buksa. Jeśli konfrontacja z 4 liga was przerasta to o czym my tu mówimy... Niestety nie spodziewam się zimnego prysznicu dla tych zawodników bo zwyczajnie na świecie po nich to spływa (może za wyjątkiem Buksy) Boguski, Buchalik, Burliga czy Sadlok odhacza sobie kolejne kompromitację do kolekcji i żyje się dalej.

Karnie zawodników uczestniczących we wczorajszym zbiegowisku polecam usadowić na ławie i wyjść składem: Lis- Niepsuj, Klemenz, Mehrovic, Abramowicz - Basha, Kuveljic, Kuba, Savic, Szot - Beqiraj

Savicia, Beqiraj - pomijam bo dopiero weszli w zespol
Dobry pomysl z tym składem
Tylko ciekawe czy AS ma jaja na taką manifestacje
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 16.08.2020, 17:24
pozostaje jeszcze pobiczować się bramkami z meczu

https://www.youtube.com/watch?v=7BSBKLi6I6A&t=5s

Niech to zostanie na pamiątkę
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
caucus
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2018

Stary 16.08.2020, 18:46
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Dobry pomysl z tym składem
Tylko ciekawe czy AS ma jaja na taką manifestacje
i co tym osiągniemy? obrona pierwszy raz by ze sobą grała i potem będzie, że SKOWRONEK ZNUW NIE OGARNIA BORZE wystawia debiutantów
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 16.08.2020, 19:24
miałem pisać ku pocieszeniu że żydownia właśnie odpada z chrobrym głogów , ale w momencie pisania tego posta wyrównali a mamy 91 minute
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 16.08.2020, 20:05
no i uj , 118 minuta wdowiak i żydownia gra dalej
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania