The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 33 24,09%
osłabi 82 59,85%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 22 16,06%
Głosujących: 137. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 15.07.2020, 16:29
Charlie napisał(a):Wyświetl post
Cała trójka nie nadaje sie na Ekstraklasę. Mogą zostąć, ale żadnego pożytku z nich nie będzie.
Balicki i Zdybowicz mają po 20 lat - czas ucieka. Albo zaczną coś pokazywać na wypożyczeniach, albo nic z nich nie będzie.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 16.07.2020, 09:46
Jak mówiłem, że Turgeman to szklanka to niektórzy oczekiwali dowodów na jego kontuzjogenność. No i mata dowód świeżutki.
In Hyballa we trust.
Odpowiedz cytując
Garret
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 16.07.2020, 10:31
Kontuzjogenny to może być sport, zawodnik może być podatny na kontuzje.
Dbajmy o polski język!
Ostatnio edytowane przez Garret : 16.07.2020 o godz. 10:35.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 16.07.2020, 11:23
Teoria w stylu "o kant dupy rozbić"Mamy w zespole plagę kontuzji i chyba przyczyna została juz zdiagnozowana.Trudno się dziwić że takiemu Turgemanowi coś .......ło jak pół drużyny w szpitalu leży
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 16.07.2020, 11:48
krysztal, nie wiem czy o to Ci chodziło, ale kupujemy piłkarzy którzy mają jakiś feler, bo na zdrowych i dobrych nas nie stać.
In Hyballa we trust.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 30.07.2020, 13:57
Żle że puszczamy Wojtkowskiego.W obliczu gry Beciraja i ewentualnie Turgemana byłoby Mu łatwiej mając kogoś ogarniętego z przodu. Dziwne, że nie mając kompletnie żadnego wyboru na skrzydłach puszczamy jednego z lepszych graczy.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 30.07.2020, 14:02
Przegrywał rywalizację o pierwszy skład z Rafałem a to już dużo mówi

[22/42]
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 30.07.2020, 14:14
Wojtkowski częściej głupio lub brutalnie faulował niż zaliczał udane zagrania. Niestety. Brak przedłużenia kontraktu nie dziwi.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 30.07.2020, 14:20
Arked napisał(a):Wyświetl post
Wojtkowski częściej głupio lub brutalnie faulował niż zaliczał udane zagrania. Niestety. Brak przedłużenia kontraktu nie dziwi.
Mam nadzieję, że na Jego miejsce pozyskamy kogoś ewidentnie lepszego bo póki co skrzydła wyglądają mega słabo
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
forthy
Senior Member

Od: 08.2011

Stary 30.07.2020, 14:21
Nie był zbyt dobry piłkarsko, stracił status młodzieżowca, a przede wszystkim nie pasował pod względem charakteru do Wisły - był leniwą, rozpieszczoną, kłamliwą łajzą.

Bardzo dobrze, że odchodzi, chyba jedyny piłkarz Wisły, którego szczerze nie trawiłem.
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Stary 30.07.2020, 14:30
Dlaczego co niektórzy zakładają, że to my go puszczamy Być może miał po prostu lepsze opcje i chciał grać gdzieś indziej.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 30.07.2020, 14:43
Sam fakt, że nie został pożegnany we wpisie przed ostatnim spotkaniem sugeruje, że był plan go zostawić. Widocznie ma lepszą opcje albo warunki, które mu zaproponowaliśmy okazały się dla niego mało atrakcyjne. Trochę zaufania dla ludzie z pionu sportowego. Zimowe ruchy były bardzo udane.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 30.07.2020, 14:46
Czyli na dzisiaj zostaliśmy z 3 graczami ofensywnymi(Silvy i Czuki nie liczę, bo to szrot, którego też zaraz nie będzie): Kubą, Makiem i Buksą. Liga startuje za 3 tygodnie. Ciekawie to wygląda. Kadra przed tymi odejściami była słaba, teraz jest przesłaba. Minimum 4 graczy ofensywnych trzeba sprowadzić i to na już.
Odpowiedz cytując
Wichar87
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 30.07.2020, 14:57
Pisząc o ofensywnych, zapomniałeś jeszcze o Fatosie.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 30.07.2020, 15:22
forthy napisał(a):Wyświetl post
Nie był zbyt dobry piłkarsko, stracił status młodzieżowca, a przede wszystkim nie pasował pod względem charakteru do Wisły - był leniwą, rozpieszczoną, kłamliwą łajzą.

Bardzo dobrze, że odchodzi, chyba jedyny piłkarz Wisły, którego szczerze nie trawiłem.
Dokładnie to samo miałem napisać, dodam jeszcze: IRYTUJĄCY - pewnie gdzieś indziej odpali, bo widać, że czasem przebłyski miewał, szkoda, że nie u nas, za dobrze mu było. Żegnam bez żalu.

PS: z Makiem przedłużyliśmy czy jak to jest bo już się pogubiłem?

Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 30.07.2020, 15:30
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Czyli na dzisiaj zostaliśmy z 3 graczami ofensywnymi(Silvy i Czuki nie liczę, bo to szrot, którego też zaraz nie będzie): Kubą, Makiem i Buksą. Liga startuje za 3 tygodnie. Ciekawie to wygląda. Kadra przed tymi odejściami była słaba, teraz jest przesłaba. Minimum 4 graczy ofensywnych trzeba sprowadzić i to na już.
Jeszcze ultraofensywny Boguski
Balicki i Zdybowicz też to niby napastnicy
Więc na sztuki to mamy 4 napadziorow, 1 ofensywnego pomocnika i 3 skrzydlowych
O ilości pisze, nie jakości!
Co do Maka to pisał Kiewicz na tt, że zostanie a on ma zwykle bardzo dobre info (kiedyś tu się na forum sporo udzielał notabene ale wtedy za informatora nie robił )

Zupełnie poważnie pisząc :ja bym grał tym co jest + ściągnąć 1 stopera i 1 skrzydlowego
Jedno miejsce wyżej w tabeli to 300 tys więcej przychodów,
Czyli żeby wyjść na 0 każdy jeden dodatkowy kontrakt powinien zapewnić 2 miejsce wyżej w tabeli
Czyli co 5 transferow i minimum 5 miejsce albo popadamy w głębsze długi?
W ostatnie miejsce przy takich beniaminkach nie wierze
Frekwencji tak będzie prawie pełen stadion przy ograniczeniach
To dajmy sobie 1 sezon na oszczędności, podpromowanie Buksy, Hoyo, czy sprawdzenie tych wszystkich Zdybowiczow
No chyba że nas stać i walczymy o pierwsza 4 to co innego
Ostatnio edytowane przez bridgeburner : 30.07.2020 o godz. 16:20.
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 30.07.2020, 16:06
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze ultraofensywny Boguski
Balicki i Zdybowicz też to niby napastnicy
Więc na sztuki to mamy 4 napadziorow, 1 ofensywnego pomocnika i 3 skrzydlowych
O ilości pisze, nie jakości!
Co do Maka to pisał Kiewicz na tt, że zostanie a on ma zwykle bardzo dobre info (kiedyś tu się na forum sporo udzielał notabene ale wtedy za informatora nie robił )
No z Boguskim przyjdzie się katować kolejny sezon... Balicki pójdzie na wypożyczenie lub za worek piłek do 3/4 ligi, a Zdybowicz będzie jako trzeci lub czwarty w zależności czy zostanie Turgeman bo notowania Buksy będą bankowo większe niż Zdybo.
Bardziej przerażające jest, że ilościowo wcale lepiej nie jest póki co a jakościowo to jest jedynie Beqiraj tak na prawdę, który na zdjęciach z treningu wygląda jak taki troszkę klocek, aczkolwiek dobrze gdyby okazało się, że jest to taki wielolitrażowy, potężny diesel który z początku trochę się nagrzewa ale jak już złapie obroty to i ściana nie zatrzyma
Odpowiedz cytując
X-Ray
Senior Member

Od: 10.2010

Stary 30.07.2020, 16:39
Arek95 napisał(a):Wyświetl post
Bardziej przerażające jest, że ilościowo wcale lepiej nie jest póki co...
Bardziej przerażające to jest to, że do startu sezonu są 3 tygodnie a tak to już przeżywacie jakby pierwszy mecz był już w weekend

Wartościowe transfery 2-3 transfery, dołożyć do tego młodzież i gramy.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Trzeba być basiorem, a nie piplokiem.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 30.07.2020, 17:52
Czuję, że to będzie sezon Rafała.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 30.07.2020, 17:55
Transfery to wynik koncowy. Ja bardzo zaluje, ze nadal nie mamy ogarnietego dzialu sportowego z dyrektorem sportowym na czele. Np. kosztem transferow. Od 2 lat mamy w w tym miejscu potezna wyrwe.
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 30.07.2020, 18:11
Ja z kolei czuję, że popisy Messiego z Łomży sprawią, że Lewandowski nie będzie pierwszym wyborem na EURO 2021, a dodatkowo będzie bohaterem wielkiego transferu i Wisła odrobi te ukradzione w latach 16-18 trzydzieści mln zł.
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 30.07.2020, 18:23
Z mentalnoscia takiego Buksy Wojtkowski juz dawno gralby w lepszej lidze. Cos jest bardzo irytujace o tym gosciu, i wydawalo mi sie ze sprawial wrazenie ze byl obok druzyny.
Odpowiedz cytując
ReMix
Member

Od: 07.2014

Stary 30.07.2020, 18:40
Bez transferow ciezko bedzie o punkty I dobra frekwencje..
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 30.07.2020, 19:47
Mam nadzieję, że spokojnie ze 2-3 transfery sensowne zrobimy. Oby potrzeba było tylko tutaj czasu
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 30.07.2020, 20:22
Sklad na razie wyglada mega słabo,obrona rozklejona .. ...szykuje sie scenariusz jeszce niedawnego sezonu,halo czas sie budzic jesli chcemy grac w Ekstraklasie.
sa 3 tygodnie trzeba pracowac 24h i szukac zawodnikow wartosciowych

puszczamy Wojtkowskiego ale on przynajmiej cos robił na tym boisku ale dalej trzymamy takiego pseudo-grajka Chuce to jest dopiero irytujący gosc i pechowy jak kiedys, Andraz Kirm.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 30.07.2020 o godz. 20:37.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 30.07.2020, 20:26
Jak lubię i cenię Bogusia to nie jest to już piłkarz na grę w ekstraklasie. Nie widzę sensu tego rocznego kontraktu.
Takich ludzi trzeba zatrzymać w klubie ale nie na siłę jako piłkarzy. Tylko robimy Mu krzywdę.
Odpowiedz cytując
Tantal
Senior Member

Od: 09.2018

Stary 30.07.2020, 21:50
spoko, będzie rezerwowym na 10-20 minut z niskim kontraktem i pomagać Kubie trzymać szatnię. Pozycja mniej więcej taka jak Wasyla, może Brożka w zeszłym sezonie,
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 30.07.2020, 22:57
Dokładnie jw. z braku laku plus kontuzje i wchodzi Boguś jak znalazł, dodatkowo jedyny ze starej gwardii, musiał ktoś zostać - piłkarsko słabo, ale patrze pod innyk kontem. Cieszę się, że Rafał jest z nami choć zapewne nie raz będę urwował na jego przyjęcie i zagranie

Co do Wojtkowskiego to NARA i tyle, nie wykorzystał szansy, która miał. Dziwny to zawodnik, ale jak większość i mnie wydaje się, że tutaj największym problemem była głowa.

Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 30.07.2020, 22:59
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Jak lubię i cenię Bogusia to nie jest to już piłkarz na grę w ekstraklasie. Nie widzę sensu tego rocznego kontraktu.
Takich ludzi trzeba zatrzymać w klubie ale nie na siłę jako piłkarzy. Tylko robimy Mu krzywdę.
Tak, dlatego od lat sprawdza się w Wiśle bardziej niż Chuci, Videmonty, Bałaszowy, Silvy i dziesiątki innych wynalazków. Gdzie go nie wystawisz, tam zagra swoje. Nawet jeśli nie są to wyżyny futbolu, to przypominam, że Wisła obecnie też nie jest na szczycie.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2011

Stary 30.07.2020, 23:51
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
To daj lepszego

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów