The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 01.08.2018, 11:37
A czy przykładowo taki Mioduski czy Leśnodorski mieli kasę żeby pospłacać wszystkie długi legii i w ogóle na funkcjonowanie klubu w ekstraklapie ?
In Hyballa we trust.
Odpowiedz cytując
paralaksa
Member

Od: 04.2018

Stary 01.08.2018, 12:08
Witam serdecznie, to moj pierwszy post.

Od razu chce zadac pytanie do forumowiczow.
Dlaczego panuje przekonanie , ze inwestor musi byc multimilionerem(miliarderem), ktory wylozy na klub miliony rokrocznie?

Przeciez Pan Gricuk to czlowiek z ogromnym doswiadczeniem w biznesie, ktory jak sam przyznal nie jest w stanie prowadzic klubu w pojedynke i szuka potencjalnych inwestorow. Kluczem do prowadzenia klubu sportowego jest efektywne zarzadzanie, a kto ma w tym wieksze doswiadczenie - Pan Pawel, czy Marzena?
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 01.08.2018, 12:08
maaarcin napisał(a):Wyświetl post
Ale nowy właściciel nie równa się milionom złotych w kasie, wybijcie to sobie z głowy
Ale dyskusja o potencjalnych nabywcach jest toczona przy założeniu, że zmiana właściciela odbędzie się w sposób normalny.
Więc każdy potencjalny kandydat jest prześwietlany czy stać go na łożenie na klub.

paralaksa napisał(a):Wyświetl post
...
Dlaczego panuje przekonanie , ze inwestor musi byc multimilionerem(miliarderem), ktory wylozy na klub miliony rokrocznie?

Przeciez Pan Gricuk to czlowiek z ogromnym doswiadczeniem w biznesie, ktory jak sam przyznal nie jest w stanie prowadzic klubu w pojedynke i szuka potencjalnych inwestorow. Kluczem do prowadzenia klubu sportowego jest efektywne zarzadzanie, a kto ma w tym wieksze doswiadczenie - Pan Pawel, czy Marzena?
Nikt nie zakłada, że Wisłę przejmie bogaty szejk.
Ale jak ktoś chce kupić akcje Wisły to powinien mieć pieniądze na prowadzenie klubu.
Jak ktoś chce sobie pozarządzać (szukać inwestorów), to może się zatrudnić w klubie. Właśnie szukają osoby do zarządu.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 01.08.2018 o godz. 12:12.
Odpowiedz cytując
maaarcin
Moderator

Od: 11.2002

Stary 01.08.2018, 12:13
Ale co to znaczy łożenie na klub? Bo jeżeli myślicie, że ktoś co miesiąc będzie wpłacał do kasy klubu miliony złotych to... tak nie będzie.

Czym innym jest odkupienie udziałów klubu, a czym innym, jak to piszecie, łożenie na klub.
Odpowiedz cytując
pomeran
Senior Member

Od: 07.2014

Stary 01.08.2018, 12:18
Mam wrażenie, że Wy czekacie na kolejnego Cupiała, który co roku będzie wkładał w klub miliony złotych. Albo kogoś kto przyjdzie i od razu spłaci wszystkie długi... A celem jest znalezienie kogoś kto przyjdzie, poukłada klub i będzie systematycznie zmniejszał zadłużenie ze środków, które klub wygeneruje. Nie rozumiem więc tekstów "Kolejny raz gość, który nie dysponuje środkami do utrzymania klubu w ekstraklasie".

Skoro do mojego postu się przypiąłeś to odpowiem.

Od ciągłego mieszania łyżeczką herbaty - nie stanie się słodsza. Jak zmienisz łyżeczkę na inną - też nic to nie zmieni. Trzeba dosypać cukru.
Właściciel Wisły nie musi być bogatym wujkiem z milionami na koncie.. ale musi posiadać w tym jakiś kapitał, który w razie pożaru będzie w stanie wyłożyć. Jak klub będzie bliżej prostej, można próbować utrzymywać się z działalności codziennej.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 01.08.2018, 12:28
Ale co to znaczy łożenie na klub? Bo jeżeli myślicie, że ktoś co miesiąc będzie wpłacał do kasy klubu miliony złotych to... tak nie będzie.

Czym innym jest odkupienie udziałów klubu, a czym innym, jak to piszecie, łożenie na klub.
To jest być może moja naiwna wiara w p. prezes Sarapatę. Owszem, mocno nadwyrężona przez ostatnie dwa miesiące. Uważam, że sprzeda akcje komuś, kto zapewni Wiśle wyjście z kłopotów finansowych. Nie rozumiem sensu sprzedawania akcji gołodupcowi. Owszem, jak przyjdzie z konsorcjum firm to inna sprawa. Ale takim ktosiem miał być Bragiel. Jak rozumiem jak zobaczył ciemniejszą stronę "środowiska kibicowskiego" w Krakowie to sobie podarował.
Gricuk sam przyznaje, że dopiero będzie szukał. Patrząc w jego CV to poczekałbym ze sprzedażą akcji jak przyjdzie z konkretami.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 01.08.2018, 12:31
Mam wrażenie, że Wy czekacie na kolejnego Cupiała, który co roku będzie wkładał w klub miliony złotych. Albo kogoś kto przyjdzie i od razu spłaci wszystkie długi... A celem jest znalezienie kogoś kto przyjdzie, poukłada klub i będzie systematycznie zmniejszał zadłużenie ze środków, które klub wygeneruje. Nie rozumiem więc tekstów "Kolejny raz gość, który nie dysponuje środkami do utrzymania klubu w ekstraklasie".
Czyli taki Meresiński2? Ten to dopiero miał know how.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
maaarcin
Moderator

Stary 01.08.2018, 12:35
Ale również uważam, że nowy właściciel nie powinien być "gołodupcem". Próbuję jednak niektórych przestrzec przed sądzeniem, że będzie to drugi Cupiał

I nie wiem jakimi środkami dysponuje i jaki plan ma Gricuk, bo skąd mam to wiedzieć...

A stawianie gościa w jednym rzędzie z Meresińskim to też nieporozumienie
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 01.08.2018, 12:43
Ale również uważam, że nowy właściciel nie powinien być "gołodupcem". Próbuję jednak niektórych przestrzec przed sądzeniem, że będzie to drugi Cupiał

I nie wiem jakimi środkami dysponuje i jaki plan ma Gricuk, bo skąd mam to wiedzieć...

A stawianie gościa w jednym rzędzie z Meresińskim to też nieporozumienie
Nic o gościu nie wiem, ale ewidentnie jest niepoważny skoro ogłasza zamiary zanim zebrał pieniądze/inwestorów. To jest kpina że kolejni pajace wyciągnięci chu wie skąd wyłażą jak robale spomiędzy boazerii.
Plus jest taki że po rowerzyście i tercecie egzotycznym Stechert-Bernacki-Kasztelaniec i prasa i kibice podchodzą do sprawy ze względnym spokojem (nawet nesta nie obraża TS-u na twiterze).

Jeżeli ktoś ogłasza że kupiłby Wisłę ale aktualnie nie ma takich pieniędzy i szuka inwestorów to jest oszustem albo kretynem.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 01.08.2018, 12:46
Porównywanie Gricuka do Meresińskiego. Co ja czytam
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.

Stary 01.08.2018, 12:48
Kolega z Widzewa wybuchnal smiechem jak go spytalem o Gricuka.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
it
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 01.08.2018, 12:50
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nic o gościu nie wiem, ale ewidentnie jest niepoważny skoro ogłasza zamiary zanim zebrał pieniądze/inwestorów. To jest kpina że kolejni pajace wyciągnięci chu wie skąd wyłażą jak robale spomiędzy boazerii.
Plus jest taki że po rowerzyście i tercecie egzotycznym Stechert-Bernacki-Kasztelaniec i prasa i kibice podchodzą do sprawy ze względnym spokojem (nawet nesta nie obraża TS-u na twiterze).

Jeżeli ktoś ogłasza że kupiłby Wisłę ale aktualnie nie ma takich pieniędzy i szuka inwestorów to jest oszustem albo kretynem.
A skąd info, że to on ogłasza zamiary?
Ja widziałem tylko tt zmiętego o nieco innej wymowie:
"Paweł Gricuk nie chce komentować sprawy przejęcia @WislaKrakowSA: "Jestem zaskoczony, że ta informacja ujrzała światło dzienne. Jest zdecydowanie za wcześnie na jakiekolwiek komentarze"".

Równie dobrze można napisać, że info celowo wyszło z klubu, by spalić kandydaturę...
Odpowiedz cytując
paralaksa
Member

Stary 01.08.2018, 13:20
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Nikt nie zakłada, że Wisłę przejmie bogaty szejk.
Ale jak ktoś chce kupić akcje Wisły to powinien mieć pieniądze na prowadzenie klubu.
Jak ktoś chce sobie pozarządzać (szukać inwestorów), to może się zatrudnić w klubie. Właśnie szukają osoby do zarządu.
Tak na prawde to nie mamy pewnosci w jakiej roli przyjdzie do Wisly potencjalny inwestor.
Moze wlasnie Ludwik Miętta-Mikołajewicz namawial go do zajecia miejsca w zarzadzie.
Calkiem tez mozliwe , ze chce odkupic jedynie czesc udzialow lub namowic kilku lokalnych przedsiebiorcow do odkupienia pakietu wiekszosciowego (51%).

Jak na razie nic nie wiemy i pozostaje uzbroic sie w cierpliwosc. Lesniodorski, Walter, Mioduski czy Rutkowski rowniez poczatkowo sami nie posoadali srodkow na prowadzenie klubu - teraz mozemy mowic o Legii czy Lechu jak o potentatach na polskich stadionach

ps. nazywanie czlowieka, ktory z pewnoscia na koncie posiada kilka/kilkanascie mln 'golodupcem' jest conajwyzej zabawne - tak jak porownywanie go z Meresinskim.
Odpowiedz cytując
robert777
Senior Member

Od: 11.2013

Stary 01.08.2018, 13:56
Może ten Pan to będzie człowiek Cupiała. Boguś sam nie może zainwestować to może w ten sposób kombinuje
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 01.08.2018, 13:59
it napisał(a):Wyświetl post
"Paweł Gricuk nie chce komentować sprawy przejęcia @WislaKrakowSA: "Jestem zaskoczony, że ta informacja ujrzała światło dzienne. Jest zdecydowanie za wcześnie na jakiekolwiek komentarze"".

Równie dobrze można napisać, że info celowo wyszło z klubu, by spalić kandydaturę...
Ależ ten TS szkodzi Wiśle! Kolejnego geniusza biznesu chcą zniechęcić
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
paralaksa
Member

Stary 01.08.2018, 14:01
robert777 napisał(a):Wyświetl post
Może ten Pan to będzie człowiek Cupiała. Boguś sam nie może zainwestować to może w ten sposób kombinuje
calkiem mozliwe, ze po prostu ktos chce poradzic sobie z dlugami w Wisle i do tego celu chce sprowadzic Gricuka. Przeciez wlasnie tym zajmowal sie w Telefonice i... jak widac wyszla na prosta.

Mozliwe tez ze Cupial cos kombinuje, ale watpie
Odpowiedz cytując
Snow
Ave Wisła!

Od: 09.2003

Stary 01.08.2018, 14:22
Ech, naprawde nie mam ochoty prowokowac gownoburzy, bo Gricuk (BTW: nazwisko, brzmi troche 'ukrainsko' moze ktos cos pomieszal wczesniej z domniemanymi ukrainskimi inwestorami ? ;D ) wyglada o niebo bardziej konkretnie niz rowerzysta czy oferta stecherta ale... jak sie pogoogluje to tez wychodza ciekawe kwiatki.

Najstarszy przyklad jaki znalazlem:
Wprost 2004r

Cytat:
Gricuk w Rosji
Właścicielem spółki dzierżawiącej od rosyjskiego państwa nieruchomość w centrum Warszawy był do niedawna Paweł Gricuk, kandydat premiera Marka Belki na prezesa Orlenu. Chodzi o kamienicę przy alei Szucha 8, znaną m.in. z tego, że imieniny urządzał tam Wiesław Huszcza, były skarbnik SLD. Budynkiem (ponad 4 tys. m2) położonym w pobliżu kancelarii premiera i MSZ zarządza GosZagranSobstvennost - przedsiębiorstwo Urzędu Prezydenta Rosji. Dzierżawi ono kamienicę spółce Immorent, której głównym udziałowcem do 27 stycznia 2004 r. był Paweł Gricuk.
Gricuk kupił spółkę Immorent w październiku 2002 r. za 3,9 mln zł od sióstr Kamili i Karoliny Rusieckich. Są one córkami i spadkobierczyniami Tadeusza Rusieckiego, nieżyjącego od kilku lat biznesmena, którego spółka Fart wcześniej dzierżawiła część nieruchomości rosyjskich w Warszawie, m.in. w alei Szucha 8. Współzałożycielami Fartu byli eksszefowie spółki Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo, którzy zawarli kontrakty gazowe uzależniające Polskę od Rosji. Kiedy po serii publikacji prasowych Fartem zainteresowały się polskie władze, Rosjanie zmienili dzierżawcę kamienicy przy Szucha. Została nim spółka Immorent (wtedy jeszcze nazywała się Europrint). Trzy tygodnie później spółkę wykupiły siostry Rusieckie, a po kilku miesiącach odsprzedały ją Pawłowi Gricukowi. Nowemu właścicielowi nie przeszkadzało, że dzierżawiona przez Immorent rosyjska nieruchomość to, według polskiego MSZ, budynek dyplomatyczny, a wynajmowanie takich obiektów jest niezgodne z prawem międzynarodowym i polskim. Rosjanie uważają obiekt za część terytorium swego państwa i nie płacą podatków polskiemu fiskusowi.
Jarosław Jakimczyk O walce o kontrolę nad Orlenem czytaj w artykule "ReBelka w Orlenie" na stronie 42.
Nie wchodzac zbyt szczegolowo w polityke: pamietacie nagranie w ktorym Belka z Sienkiewiczem podsumowuja twor zwany Polskie Inwestycje Rozwojowe S.A. - "Ch..j, d..a i kamieni kupa"? Zgadnijcie kto zasiadal w Radzie Nadzorczej tej spolki.

O Petrolinvest juz tu ktos pisal. Spolka zostala ochrzczona swego czasu na gieldzie "Cesarzem Spekulacji".

Dochodzi do tego rada nadzorcza TVNu. Nie porownujcie prosze ludzi, ktorzy nie patrza przez rozowe okulary na naszego nowego, domniemanego wlasciciela do Jadczaka. Bo Jadczak i Gricuk akurat to samo srodowisko.

Z jego przeszlosci w Telefonice mozna akurat wyciagnac same pozytywy. Mial tam doczynienia z zarzadzaniem dlugiem oraz kredytami. Co wrecz idealnie pasuje do naszej sytuacji.

Wnioski? Chlop ma niebagatelne znajomosci, ma na pewno bardzo duze pojecie o zarzadzaniu ogromnymi spolkami. Wyglada na gruba rybe. Jesli robil walki to kilkanascie poziomow wyzej niz Meres.

Pytanie - czy nie znalezlisbysmy ich na doslownie kazdego bogatszego biznesmena dzialajacego na przestrzeni ostatnich kulkunastulat w Polsce?
Bo na Boguslawa Cupiala na pewno.

Nie zrozumcie wiec mnie zle - nie chce od razu sugerowac, ze ktos tu ma zle zamiary ale tak by byc fair: skoro przeswietlalismy tu na forum wszystkich potencjalnych inwestorow, to nie rozumiem dlaczego pan Griciuk mialby miec na to immunitet?
Odpowiedz cytując
maaarcin
Moderator

Stary 01.08.2018, 14:27
Snow, jeżeli odnosisz się do mnie, to jestem podobnego zdania. Trzeba go sprawdzić, jakie ma zamiary (ja tego nie wiem).

Mnie tylko dziwi to, że kibice liczą na to, że ktoś przyjdzie (nie chodzi już nawet o Gricuka) i będzie zasypywał dziury swoją kosą. To jakieś nierealne życzenia w obecnej sytuacji.
Odpowiedz cytując
Snow
Ave Wisła!

Od: 09.2003

Stary 01.08.2018, 14:31
@maaarcin

W ogole nie odnosze sie do Ciebie, a wrecz zgadzam sie z tym, co napisales w 100%.
Czasy "Cupialow" w ekstraklasie juz sie skonczyly. Teraz wiedzie prym rozsadne zarzadzanie - z roznym skutkiem oczywisice.
Ostatnio edytowane przez Snow : 01.08.2018 o godz. 14:33.
Odpowiedz cytując
As
Senior Member

Stary 01.08.2018, 14:37
Snow napisał(a):Wyświetl post

Wnioski? Chlop ma niebagatelne znajomosci, ma na pewno bardzo duze pojecie o zarzadzaniu ogromnymi spolkami. Wyglada na gruba rybe. Jesli robil walki to kilkanascie poziomow wyzej niz Meres.
Jak robisz walki kilkanascie poziomow wyzej niz Meresinski to nie jest oszustem tylko kreatywnym finansista, ktorego chce u siebie kazda instytucja finansowa.
To tak jak z oszustwami komputerowymi.
Wrzucasz torrenty do sieci to masz prokuratora na plecach. Wlamujesz sie na serwery minsterstwa finansow to przychodza panowie z ABW i proponuja ci prace.
Odpowiedz cytując
Grecu88
Junior Member

Od: 06.2018

Stary 01.08.2018, 14:38
Ale nowy właściciel nie równa się milionom złotych w kasie, wybijcie to sobie z głowy
właśnie powinno się równać albo przynajmniej powinien dofinansować klub kilkoma milionami rocznie, jest to bardziej realne niż by kogoś miało być stać na całkowite finansowania klubu.

Bo jeśli idąc tokiem myślenia osób, które uważają, że nowy właściciel powinien mieć poukładane pod czapką a niekoniecznie musi być bogaty to po co dawać mu udziały w Wiśle zamiast go zatrudnić i wsadzić w zarząd?

Umowa premiująca efektywność, dobry % od zysków Wisły jak do nich doprowadzi to zarobi.
Odpowiedz cytując
Reserve
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 01.08.2018, 14:55
Grecu88 napisał(a):Wyświetl post
...
po co dawać mu udziały w Wiśle zamiast go zatrudnić i wsadzić w zarząd?

Umowa premiująca efektywność, dobry % od zysków Wisły jak do nich doprowadzi to zarobi.
Tak, tak. Myślę że dla kogoś z taką przeszłością marzeniem jest wejście do zarządu spółki która już nawet nie chyli się nad krawędzią upadku, tylko leci prosto w dół rozpaczliwie krzycząc żeby ktoś rzucił jej linę. Ja myślę że motywacyjny kontrakt, do tego poświadczenie o pracy w liderze branży, firmie z wieloletnim doświadczeniem a do tego w młodym, rozwijającym się zespole może go skusić.

Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 01.08.2018, 14:56
filemon napisał(a):Wyświetl post
Porównywanie Gricuka do Meresińskiego. Co ja czytam

dobrze czytasz , inny tylko kaliber kapelusza

zabawne jest co innego

trzeci rok z rzędu pojawia się patykiem na wodzie pisana plotka o nowym włascicielu (że o nim śmierdzi wystarczy chwile poguglować)

i trzeci rok z rzędu mamy na forum mokre sny sierot po cupiale

to jest niebywałe !!!

jeszcze za 1 razem , rozumiem , ale trzeci ?!?!

a mowi sie ze historia magistrae vita est...

racje ma oczywiście, Wieśniak, Snow

co z tego (tutaj do kolegi który nazywał Wiesniaka pajacem , że Gricuk ma łeb na karku bo po protekcji Belki , utrzymał sie na stanowisku , a jakby byl debilem to pomimo protekcji predzej czy pozniej by został odpulony

to nie ma nic do rzeczy

wazne , ze tego typu biznesmeni NIGDY , nie wejdą w taki interes jak przejmowanie klubu sportowego z czystymi intencjami

po prostu nie , i jesli widze tutaj na forum że nawet moderatorzy sie pochylają nad tym newsem , to sie zastanawiam czy to sa wogle dorośli faceci ?
Odpowiedz cytując
maaarcin
Moderator

Stary 01.08.2018, 14:59
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
po prostu nie , i jesli widze tutaj na forum że nawet moderatorzy sie pochylają nad tym newsem , to sie zastanawiam czy to sa wogle dorośli faceci ?
widocznie masz problem z czytaniem ze zrozumieniem
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 01.08.2018, 15:03
Problem polega na tym, że klub jest na tyle zadłużony, że bez włożenia kasy w najbliższej przyszłości ciężko będzie zarządzać klubem - jedyny plan na dzień dzisiejszy to przetrwanie w ekstraklasie przez ten sezon i jeżeli faktycznie wartość przetargu na prawa telewizyjne powiększy się nawet o połowę, to również środki z praw telewizyjnych powiększą się w kolejnych sezonach - a co za tym idzie klub dostanie o połowę większą kwotę niż dotychczas - zakładając nawet niższe miejsce niż ostatnio, to kwota będzie oscylować w granicach 11-12 mln zł minimum, bo mecze Wisły należą do meczów z najwyższą oglądalnością w lidze.
Te pieniądze dają możliwość wyprostowania stanu finansów klubu w perspektywie 2-3 lat grania w ekstraklasie...
Co do pana Gricuka - pomijając kwestie opisane przez Snow, należy spojrzeć, że doświadczenie w zarządzaniu ma - ale w mojej ocenie, niczego wielkiego nie osiągnął (Petrolinvest doprowadził do ruiny Krauzego) za wyjątkiem "zresturkturyzowania długów TFK ....
Dziwne jest w tym wszystkim to, że mając na tacy 2 "oddłużone" łózkie kluby nie zdecydował się w nich na inwestycje, a jedynie na działanie w klubie biznesu Widzewa. Teraz chce zainwestować w Wisłę Kraków zadłużoną poważnie - jakoś to wszystko się kupy nie trzyma....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
AlvaroTS
Member

Od: 12.2015

Stary 01.08.2018, 15:03
Czy nowy właściciel(inwestor) musi posiadać środki na zakup klubu? Nie musi!!! Jest to człowiek z kręgu biznesu , który może spowodować chęć inwestowania (sponsorowania) klubu. Wystarczy że namówi powiedzmy pięć firm , które rok do roku będą początkowo wspierać nas kwotami rzędu 2-2,5 mln zł. To z pewnością spowoduje szybką redukcję długów jak również poprawi poziom sportowy drużyny. Co spowoduje zwiększeniem frekwencji a to dodatkowe źródło przychodu. Zmieni się otoczka wokół klubu a co zatem idzie lepsza prasa. Wystarczy wtedy aby rok po roku kwalifikować się do pucharów , co nie jest trudne w ekstraklapie i po dwóch latach będziemy wspominać obecne czasy jak zły sen.
Odpowiedz cytując
Martinus
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 01.08.2018, 15:06
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ależ ten TS szkodzi Wiśle! Kolejnego geniusza biznesu chcą zniechęcić
A Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Przecież it nie mówi, że TS to robi. Pokazuje jedynie, że Gricuk swoich zamiarów przejęcia klubu nie upublicznił, a przynajmniej się do tego nie przyznaje. Ty twierdziłeś dokładnie odwrotnie.
Co do Gricuka. Na pewno wygląda poważniej od Meresińskiego i Stecherta. Pytanie jednak podstawowe brzmi jakie ma intencje? Bo nie widzę żadnego sensownego powodu, dla którego miałby chcieć przejmować Wisłę. Kibicem naszym nie jest, więc ten argument odpada.
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 01.08.2018, 15:06
it napisał(a):Wyświetl post

Kilka postów wcześniej:
https://wislakrakow.com/forum/showpo...postcount=8755

zalinkowałem do PS, gdzie otwartym tekstem napisali, że Gricuk twierdzi, że nie ma kasy.

Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
...
wazne , ze tego typu biznesmeni NIGDY , nie wejdą w taki interes jak przejmowanie klubu sportowego z czystymi intencjami
...
Problem w tym, że pozostali (patrz Bragiel) mogą mieć problem z szeroko rozumianym środowiskiem kibicowskim.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 01.08.2018 o godz. 15:09.
Odpowiedz cytując
maaarcin
Moderator

Stary 01.08.2018, 15:10
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Kilka postów wcześniej:
https://wislakrakow.com/forum/showpo...postcount=8755

zalinkowałem do PS, gdzie otwartym tekstem napisali, że Gricuk twierdzi, że nie ma kasy.

Problem w tym, że pozostali (patrz Bragiel) mogą mieć problem z szeroko rozumianym środowiskiem kibicowskim.
No sorry, ale gdzie on tak twierdzi? To PS tak twierdzi. Nawet z nim pewnie nie rozmawiali.
Odpowiedz cytując
paralaksa
Member

Stary 01.08.2018, 15:10
Ktos chyba nie rozumie , ze inwestor wcale nie musi miec czystych intencji.
Niech wyprostuje dlugi, a nastepnie kosi hajs na transferach i prawach transmisyjnych - skorzysta na tym Wisla i Gricuk

Watpie by bylo go stac na przejecie calosci akcji klubu, wiec do TSu chyba macie zaufanie?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów