The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 24.07.2018, 11:09
Było to i tak znacznie lepsze wystąpienie niż w jednej z ostatnich audycji radiowych na weszlofm.
Odpowiedz cytując
sedonh
Banita

Od: 03.2015

Stary 24.07.2018, 11:22
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś może tych pajaców permamentnie zbanować? Widać że kibice Cracovii mają tutaj zabawę ale chyba nie o to chodzi?!
Jesteś żałosny wolfy, kolegów sobie wyzywaj od żydków o ile jakiś masz, nie zgadzasz się z kimś i .......isz o banach, ciebie pierwszego powinni stąd wyjebac bo chyba nie wiesz po co jest forum

@czaro
Dowodem jest choćby nie odcinanie się od środowiska miśka
choćby poprzez nie wypowiadanie umowy najmu siłowni która jest wizerunkową tragedią dla SA, jeszcze dwa tygodnie temu vice prezesem był ziomeczek miśka, niestety dopóki ten stan rzeczy będzie się utrzymywać nie będzie szansy na poważnych sponsorów, można jedynie liczyć na inwestora który oderwie Wisłę od tych ludzi i wprowadzi normalność, o ile oczywiście ta banda puści stołki i wypłatki za pozorne działania..
Ostatnio edytowane przez sedonh : 24.07.2018 o godz. 11:30.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 24.07.2018, 11:38
sedonh napisał(a):Wyświetl post
przestępcy wydają rozkaz zwolnienia pracownika - nie ma problemu
Nie jestem przestępca, a zwyklym kibicem i domagałem wy.......enia Surmy z klubu ze skutkiem natychmiastowym. I mam żal do SKWK, że zareagowali dopiero kiedy wkoorw kibiców byl już tak duży, a nie wcześniej. Ale lepiej późno, niż w cale.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 24.07.2018, 11:47
Sarapata odcięła się od nielegalnych działań kibiców - w wywiadzie udzielonym po tym, jak wpadła na Wisłę policja (chyba w GW). Co ma jeszcze zrobić?

To prawda, jest ta nieszczęsna siłownia na stadionie. Czy jeżeli wypowiedzą tę umowę, pokryjesz koszt kary umownej/odszkodowania? Czy tylko tak sobie piszesz, bo łatwo pisać i zarządzać cudzym przedsiębiorstwem sprzed komputera?

To te fakty?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
sedonh
Banita

Stary 24.07.2018, 11:54
czaro napisał(a):Wyświetl post
Sarapata odcięła się od nielegalnych działań kibiców - w wywiadzie udzielonym po tym, jak wpadła na Wisłę policja (chyba w GW). Co ma jeszcze zrobić?

To prawda, jest ta nieszczęsna siłownia na stadionie. Czy jeżeli wypowiedzą tę umowę, pokryjesz koszt kary umownej/odszkodowania? Czy tylko tak sobie piszesz, bo łatwo pisać i zarządzać cudzym przedsiębiorstwem sprzed komputera?

To te fakty?
Sarapata dużo mówi mało robi, niestety. A co do siłowni i odszkodowania, czasem trzeba zrobić krok w tył żeby zrobić dwa w przód, oczywiście w tym momencie każdy dodatkowy koszt jest niepotrzebny i nie ma sensu się na to narażać, aczkolwiek czy sytuacja w której właściciel jest poszukiwany przez policję nie jest wystarczającym powodem do zerwania umowy z jego winy? Że względu na starty wizerunkowe właśnie? Myślę, że dałoby się to zrobić choć mogę się mylić bo nie wiem jak skonstruowana jest umowa ani nie jestem prawnikiem.

Jednak jeśli się nie mylę to dlaczego klub tego nie zrobi hmm?
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 24.07.2018, 12:13
jedenzero napisał(a):Wyświetl post
https://www.youtube.com/watch?v=u8pCnyd7RmQ - Sarapata w Lidze+ Extra.

Zwróćcie uwagę na mowę ciała, przecież Ona jest strzępkiem nerwów.
Nie dziwie się, bo ten caly burdel wokol spraw klubowych ta cala odpowiedzialność w beznadziejnej sytuacji nie jednego by sponiewieral psychicznie a co dopiero kobiete.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 24.07.2018, 12:13
Myślę, że (...) choć mogę się mylić bo nie wiem (...) ani nie jestem prawnikiem.

Jednak jeśli się nie mylę to dlaczego klub tego nie zrobi hmm?

A może się mylisz i dlatego nie zrobił.

Hm?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Stary 24.07.2018, 13:11
sedonh - nie wiesz jak jest skonstruowana umowa, ale uważasz, że trzeba ją wypowiedzieć bez względu na kwestie odszkodowawcze.

Czy zdajesz sobie sprawę, że budynek w którym znajduje się siłownia jest własnością TS WISŁA a nie Wisła S.A. czyli zupełnie innego podmiotu ?
Jeżeli to są fakty świadczące o współpracy z przestępcami.....

Hm przemilczę....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Ronaldo
Member

Od: 03.2017

Stary 24.07.2018, 13:14
Gazeta krakowska podaje,że grupa krakowskich biznesmenów,jest zainteresowana zakupem Wisły.Ma się wyjaśnić w najbliższych dniach.Ciekawe czy faktycznie jest coś na rzeczy?
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.

Od: 11.2002

Stary 24.07.2018, 13:30
Watpie. A nawet jestem w 99% prxekonany ze nie jest to prawda.
1 - obecnie jest znakomity klimat i grunt pod wszelkie historie - niekoniecznie prawdziwe. Kazda taka plotka momentalnie rozrosnie sie o wiele pobocznych watkow, historii. Latwo sobie tez w takim klimacie "wypromowac" nazwisko.

2 - o "grupie krawkowskich biznesmenow" mowi sie mniej wiecej od czasu jak tych dwoch pajacow; Citko i Mereseinski przyjechalo na bialych jednorozcach okrasc Wisle.

Nie nastawialbym sie na jakies super informacje. Co najwyzej bym sie sklanial ku opcji ze Wisla komus wisi wielkie pieniadze i za dlugi po prostu zostanie przejeta.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
sedonh
Banita

Stary 24.07.2018, 14:05
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
sedonh - nie wiesz jak jest skonstruowana umowa, ale uważasz, że trzeba ją wypowiedzieć bez względu na kwestie odszkodowawcze.

Czy zdajesz sobie sprawę, że budynek w którym znajduje się siłownia jest własnością TS WISŁA a nie Wisła S.A. czyli zupełnie innego podmiotu ?
Jeżeli to są fakty świadczące o współpracy z przestępcami.....

Hm przemilczę....
A umiesz czytać manipulancie? Nie widzisz, że napisałem, że w obecnej sytuacji każdy dodatkowy koszt jest niepotrzebny?

Zupełnie inny podmiot.. I to jest poważna dyskusja? Przemilcze...
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 24.07.2018, 14:08
Ronaldo napisał(a):Wyświetl post
Gazeta krakowska podaje,że grupa krakowskich biznesmenów,jest zainteresowana zakupem Wisły.Ma się wyjaśnić w najbliższych dniach.Ciekawe czy faktycznie jest coś na rzeczy?
Gdyby chcieli odkupić Wisłę to skontaktowaliby się z TS-em a nie gazetami. Nikt nie zaczyna negocjacji od mediów. Prawdziwych negocjacji.

Tyle że te media pełne są pozbawionych etyki i elementarnych umiejętności zawodowych blogerów którzy napiszą cokolwiek żeby mieć wejścia. Choćby tacy Miga, Jawor, Jadczak.

funkykowal - jest sens dyskutować z tym głupkiem? Napisał chociaż jedną sensowną rzecz? Przecież to jest intelektualnie gimbaza...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.07.2018 o godz. 14:13.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
BigLeb
Senior Member

Stary 24.07.2018, 14:55
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Można mieć nadzieję że nie. Umówmy się że oni tych pieniędzy nie zdefraudowali, tylko uwierzyli w prezentacje Carillo i Bragiela. Widać jednak że ich obecne działania są sensowne, takie jakie powinny być od początku.

Opcje są dwie: pozwalamy Wiśle upaść i TS zaczyna od 4 ligii, albo coś robimy.
Wstawiasz ten kit już 2 lata wszystko jest cacy, wszystko będzie wspaniale, nikogo lepszego na świecie nie widać od Miśka, Dukata, Szymańskiego itd. Nawet jak pociągną Wisłę na dno to przecież takie fajne ziomy, że nie ma sprawy żadnej.
Odpowiedz cytując
sedonh
Banita

Stary 24.07.2018, 15:19
BigLeb napisał(a):Wyświetl post
Wstawiasz ten kit już 2 lata wszystko jest cacy, wszystko będzie wspaniale, nikogo lepszego na świecie nie widać od Miśka, Dukata, Szymańskiego itd. Nawet jak pociągną Wisłę na dno to przecież takie fajne ziomy, że nie ma sprawy żadnej.
Czego się spodziewasz po największym na forum narcyzie i egocentryku?
Albo zgadzasz się z wolfym albo jesteś żyd, zdrajca i gimbaza, litości gościu, wyjdź kiedyś z domu
Odpowiedz cytując
Rience
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 24.07.2018, 15:20

Na dno pociągnął Wisłę Cupiał... Z dna Wisłe próbuje wyprowadzić TS, co im nie wychodzi, ale ciężko się spodziewać cudów od kogoś kto nie ma żadnej kasy.

Modne jest jeżdżenie po TS'ie ale możecie bronić Cupiała jak bardzo chcecie, ale to jego nie kompetencja w zarządzaniu klubem doprowadziła do takiego stanu, gdy było już bardzo źle Cupiał po prostu uciekł z tonącego statku zostawiając klub pierwszej lepszej osobie czyli Meresińskiemu, mimo że wcześniej się zarzekał że nigdy nie sprzeda Wisły dopóki nie znajdzie odpowiedniego dla klubu kupca.
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 24.07.2018, 15:26
Fajnie, że nam wpadnie to 150 tys od miasta.

Ale oczywiście, jak to z naszym miastem bywa pod tą dobra informacja jest też trochę goryczy. No bo dlaczego niby sąsiadka ma dostać tyle samo a Garbarnia tylko o 30 tys mniej? Czy to nie powinno być podzuelone inaczej? Przecież zasięg tych trzech drużyn jest znacząco inny. Niby wyciągają do nas rękę, ale jak zwykle brudną
Odpowiedz cytując
BigLeb
Senior Member

Stary 24.07.2018, 15:30
Rience napisał(a):Wyświetl post
Na dno pociągnął Wisłę Cupiał... Z dna Wisłe próbuje wyprowadzić TS, co im nie wychodzi, ale ciężko się spodziewać cudów od kogoś kto nie ma żadnej kasy.

Modne jest jeżdżenie po TS'ie ale możecie bronić Cupiała jak bardzo chcecie, ale to jego nie kompetencja w zarządzaniu klubem doprowadziła do takiego stanu, gdy było już bardzo źle Cupiał po prostu uciekł z tonącego statku zostawiając klub pierwszej lepszej osobie czyli Meresińskiemu, mimo że wcześniej się zarzekał że nigdy nie sprzeda Wisły dopóki nie znajdzie odpowiedniego dla klubu kupca.
8 MP, 4 vice i raz 3 miejsce życzę SKWK takiej niekompetencji, bo jak na razie 6 miejsce jest wielkim sukcesem i oby się jeszcze powtórzyło. I jeszcze 2 PP.
Ostatnio edytowane przez BigLeb : 24.07.2018 o godz. 15:32.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 24.07.2018, 15:38
masada napisał(a):Wyświetl post
Fajnie, że nam wpadnie to 150 tys od miasta.
Wielkie jaja, to jak jeden mecz za darmo, a dalej płacimy nieadekwatnie dużo do rzeczywistej wartości obiektu. Gdyby byli tacy dobrze to nie rozegraliby tak Wisły przed startem ligi, znalazł się wielkoduszny Jacek, który zabiera, a potem daje... Na razie nic się nie zmieniło w naszej kwestii, jak przepłacaliśmy tak dalej przepłacamy, a miasto zrobiło z nas pośmiewisko na całą Polskę.
Ostatnio edytowane przez heoij : 24.07.2018 o godz. 15:44.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Stary 24.07.2018, 15:40
Cytat:
Sedonh napisał:

A umiesz czytać manipulancie? Nie widzisz, że napisałem, że w obecnej sytuacji każdy dodatkowy koszt jest niepotrzebny?

Zupełnie inny podmiot.. I to jest poważna dyskusja? Przemilcze..
Umiem czytać widocznie na twoje nieszczęście

TS Wisła - to jest inny podmiot niż Wisła S.A. inne osoby prawne, przy czym z tego, że TS Wisła jest jedynym akcjonariuszem Wisła SA nie wynika, że ma wpływ na to co robi ze swoim majątkiem TS Wisła - wręcz przeciwnie....
Koszt niepotrzebny owszem piszesz, ale jednocześnie stwierdzasz, że umowa ma być rozwiązana - umowa, gdzie nie wiesz nawet kto jest jej stroną jako Najemca - czy to jest Paweł M. czy ktoś zupełnie inny ....

Z jednej strony piszesz, że ta umowa powinna być wypowiedziana a z drugiej przyznajesz, że możesz się mylić bo nie wiesz.....

Skoro nie wiesz to nie wypowiadaj się, co ktoś powinien zrobić (w tym przypadku TS), ja nie wiem czy tę umowę można w jakikolwiek sposób rozwiązać lub wypowiedzieć i tyle w temacie....
Dowodem na współpracę z przestępcami jest:
Cytat:
Sedonh napisał:

Dowodem jest choćby nie odcinanie się od środowiska miśka
choćby poprzez nie wypowiadanie umowy najmu siłowni która jest wizerunkową tragedią dla SA, jeszcze dwa tygodnie temu vice prezesem był ziomeczek miśka
To jest ten dowód, ba fakt współpracy z przestępcami, chłopie daruj sobie te wpisy, bo już ci kilka tygodni napisałem, że sobie możesz biedy napytać jakby ktoś chciał Cię pociągnąć o zniesławienie...
Bez odzewu
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 24.07.2018, 15:50
Rience napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie. Dla mnie dzień w którym przejął Wisłę jest najczarniejszym w naszej historii... Jak wiadomo w piłce nożnej nie chodzi o tryumfy, wygrane derby, grę w europejskich pucharach...

Najważniejsza jest stabilna sytuacja finansowa...

Pamiętam to upokorzenia w derbach. Co prawda niby na boisku wygrywaliśmy, ale pamiętam jak w pracy żydki mi cisnęły, że ich spółka nie ma długów - ba! zakończyła rok zyskiem...

No i te lata gdy odwoływaliśmy fetę mistrzowską, bo byliśmy upokorzeni długiem... Pamiętam za to fety cracovii, czy garbani z powodu "stabilnej sytuacji finansowej"...

----

A tak poważnie, to największym kabaretem jest fakt, że TS rok po przejęciu rządów od TF zwiększył wydatki na pensję o 2 miliony złotych... Jak ich nazwać, skoro Cupiała ciśniemy od dyletantów?
Tutaj transkrypcja (nie wiem tylko czy całości, czy fragmentów)
http://www.wislaportal.pl/34896,Marz...igi_Extra.html

Bardzo rozumne wypowiedzi.
Bardzo rozumne, widać że nie zły z niej prawnik...

To jest najlepsze zdanie:
Cytat:
Do tego pojawił się problem z miastem, ze stadionem. Sytuacja nie była najbardziej komfortowa do negocjowania dużego transferu. Stało się tak, jak się stało. Myślę, że w tamtym momencie była to jedyna słuszna decyzja - dodała.
Klasyczna gadka prawnicza.

Ona "myśli, że" to była jedyna słuszna decyzja. Czyli nie jest pewna. Czyli nie było ultimatum. Czyli nie trzeba było sprzedawać go 4 lipca, można było negocjować parę dni, może tygodni...

Pani Sarapata poszła va banque, myśląc że sypiąc milionem, miasto odpuści i przedłuży o rok umowę... A za rok będziemy się martwić...

No i się przeliczyła...

Dlaczego tylko Legia była przy stole? Bo jedyna osoba mająca kontakty w środowisku menedżerowsko-scoutowym została zwolniona, a Głowa kontaktów jeszcze w Europie nie ma...

Zresztą, nie zgadzam się z nią z tym, iż powody zwolnienia Junco "dla dobra klubu" nie zostają ujawnione. My tu wszystko śmierdzi: jeżeli facet coś zawalił, czemu się tego nie ujawni? Choćby zdawkowo. Gdzie tu jest dobro klubu, wysyłać w świat przekaz, że zwalniamy pracowników bez powodu?

To, że Junco milczy w mediach (chyba, że coś przeoczyłem?) też jest dla mnie znamienne. Czemu nie broni swojego dobrego imienia, gdyby został zwolniony nie słusznie?

Ewidentnie obu stronom cisza jest na rękę - wnioski nasuwają się same. Pewnie "zapomniał" podzielić się jakąś prowizją menedżerską...

Cytat:
Trzeba pamiętać, że na końcu najważniejsze jest zdanie piłkarza, który musi zdecydować się na pójście do tego, czy innego klubu. Carlos od początku twardo stawiał warunek, że jedyny klub, który go interesuje to Legia Warszawa, co nieco ogranicza możliwości negocjacyjne.
Zostawiając sprawę Carlitosa - czy ktoś jej może wyjaśnić, że na końcu liczy się zdanie trzech podmiotów: klubu pozyskującego, klubu sprzedającego i piłkarza? Wszystkie strony muszą się zgodzić.

Po .... ona udziela tych wywiadów?

Czy cała europa musi wiedzieć, że w Wiśle to piłkarze decydują gdzie odchodzą? Że jak złożysz ofertę na 100 tys euro i usłysz od klubu: "sorry, mamy ofertę na tego piłkarza za 500 tys" to możesz to olać i namawiać piłkarza wszak: "na końcu najważniejsze jest zdanie piłkarza"...

....a.

Czy nie może powiedzieć: "to była jednorazowa sytuacja, nigdy więcej takiego błedu nie popełnimy"? Czy nie może myśleć do przodu, tylko wiecznie udawać że nie popełniła błędu?

Cytat:
Z tego miejsca pragnę podziękować prezesowi Bońkowi i prezesowi Animuckiemu, ponieważ poświęcili bardzo dużo czasu na rozmowy ze mną i wspólne poszukiwanie jak najlepszego rozwiązania dla Wisły, czego efektem jest to, że Wisła zostaje przy Reymonta. Tam gdzie jej miejsce. W sposób szczególny chcę podziękować także panu prezesowi Pawłowi Żelemowi, bo był to człowiek, który w 48 godzin potrafił dogadać warunki umowy najmu stadionu Piasta Gliwice, żebyśmy mieli "plan B" i zabezpieczoną licencję na grę w Ekstraklasie - mówiła Sarapata.
A niektórzy dalej twierdzą, że to nieprawda i pomysł wyszedł od Wisły... Nasza prezes załatwiła nam plan B w między czasie.

======

Co do .......enia o siłowni: wy tak na poważnie? Przecież większość siłowni "przy klubowych" w Polsce działa na podobnych zasadach, i mniej lub bardziej oficjalnie jest kontrolowana przez "kumatych"... Bądźmy poważni. Nie mówiąc o tym, że bliskość tych panów jest na rękę również piknikom...
Ostatnio edytowane przez Konrad. : 24.07.2018 o godz. 15:52.
Urodzinowa zbiórka na rehabilitację Martynki

https://zrzutka.pl/r64vya
Odpowiedz cytując
sedonh
Banita

Stary 24.07.2018, 15:58
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Umiem czytać widocznie na twoje nieszczęście

TS Wisła - to jest inny podmiot niż Wisła S.A. inne osoby prawne, przy czym z tego, że TS Wisła jest jedynym akcjonariuszem Wisła SA nie wynika, że ma wpływ na to co robi ze swoim majątkiem TS Wisła - wręcz przeciwnie....
Koszt niepotrzebny owszem piszesz, ale jednocześnie stwierdzasz, że umowa ma być rozwiązana - umowa, gdzie nie wiesz nawet kto jest jej stroną jako Najemca - czy to jest Paweł M. czy ktoś zupełnie inny ....

Z jednej strony piszesz, że ta umowa powinna być wypowiedziana a z drugiej przyznajesz, że możesz się mylić bo nie wiesz.....

Skoro nie wiesz to nie wypowiadaj się, co ktoś powinien zrobić (w tym przypadku TS), ja nie wiem czy tę umowę można w jakikolwiek sposób rozwiązać lub wypowiedzieć i tyle w temacie....
Dowodem na współpracę z przestępcami jest:

To jest ten dowód, ba fakt współpracy z przestępcami, chłopie daruj sobie te wpisy, bo już ci kilka tygodni napisałem, że sobie możesz biedy napytać jakby ktoś chciał Cię pociągnąć o zniesławienie...
Bez odzewu
Nie, nie umiesz czytać i po raz kolejny się kompromitujesz, bo ja napisałem tylko, że umowa powinna być rozwiązana i możliwe, że fakt iż najemca jest poszukiwany przez policję prawdopodobnie mógłby w tym pomóc ale nie mogę być tego pewien bo nie jestem prawnikiem ;-)

Jeśli to nie ma znaczenia nie możemy pozwolić sobie na rozwiązanie bo nas nie stać, spoko.
Nie mów mi człowieku na jakie tematy mam się wypowiadać bo nie jesteś dla mnie jakimś autorytetem czy kimkolwiek właściwie.

I dla mnie to że vice prezes był menadżerem człowieka który był skazany wyrokiem prawomocnym jest dowodem na kontakty z przestępcami, tak samo jak dowodem jest to, że mimo iż od siłowni śmierdzi tak że wpada tam cbś to jedyne co robi sarapata to mówi, że misiek płaci czynsz regularnie i nie ma podstaw do wypowiedzenia umowy

A tak poza wszystkim, przestańmy się czarować, skoro jest tak dobrze jak tu piszą niektórzy, to dlaczego jest tak źle?

@Konrad.

1906% poparcia
Ostatnio edytowane przez sedonh : 24.07.2018 o godz. 16:02.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 24.07.2018, 16:01
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Ona "myśli, że" to była jedyna słuszna decyzja. Czyli nie jest pewna.
Biorąc pod uwagę, że wypowiada się nie nt. faktów tylko oceny okoliczności i najlepszej możliwej decyzji to mówi dobrze. Jej zdaniem była to najlepsza decyzja. Ponieważ szanuje rozmówców, to nie mówi do nich jak do debili, że tylko to można było zrobić.

Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Czyli nie było ultimatum. Czyli nie trzeba było sprzedawać go 4 lipca, można było negocjować parę dni, może tygodni...
I Sarapata i Głowacki i okoliczności tamtego transferu mówią, że trudno było wówczas wywalczyć więcej. Zrobili co mogli ze względu na okoliczności i co umieli ze względu na własne możliwości. Tak trudno spojrzeć na tę sprawę z dystansem? Awanturujesz się tak, jakby istniała jakaś obiektywna wartość Carlitosa (nie istnieje cena obiektywna, cena sprawiedliwa, cena słuszna etc.) i jakby podejmowanie decyzji, gdy naciska na ciebie zbieg okoliczności był sytuacją zero jedynkową: dobrze-źle. Można się zastanawiać, czy błędy pośrednio nie doprowadziły do tego, że te niesprzyjające okoliczności powstały, ale skoro już powstały, to robili, co mogli.

A kto zamiast TS? Podaj jednego potencjalnego właściciela, który będzie równie dobry albo lepszy. Jednego.

A tak poza wszystkim, przestańmy się czarować, skoro jest tak dobrze jak tu piszą niektórzy, to dlaczego jest tak źle?
Nie jest dobrze, ale darcie mordy: dymisja, skandal, hańba, dymisja, zaorać! niczego nie poprawi. Czy istnieje ktoś, kto wstąpi w prawa TS? A jeżeli nie, to czy Wisła jako klub będzie miała się lepiej, jeśli TS zlikwiduje Wisłę S.A.? Bo przecież nie chodzi wam o to, żeby TS oddał spółkę do zarządzania osobie trzeciej, którą wybiorą dzieci w internecie?
Ostatnio edytowane przez czaro : 24.07.2018 o godz. 16:05.
Odpowiedz cytując
sedonh
Banita

Stary 24.07.2018, 16:12
A kto zamiast TS? Podaj jednego potencjalnego właściciela, który będzie równie dobry albo lepszy. Jednego.

Nie jest dobrze, ale darcie mordy: dymisja, skandal, hańba, dymisja, zaorać! niczego nie poprawi. Czy istnieje ktoś, kto wstąpi w prawa TS? A jeżeli nie, to czy Wisła jako klub będzie miała się lepiej, jeśli TS zlikwiduje Wisłę S.A.? Bo przecież nie chodzi wam o to, żeby TS oddał spółkę do zarządzania osobie trzeciej, którą wybiorą dzieci w internecie?
Ale tutaj nikt tak nie piszę, tylko niektórzy użytkownicy tak przedstawiają krytykujących i tak tworzy się ten obraz.
I naprawdę uważam, że większość biznesmenów posiadająca jakąś średniej wielkości firmę o zasięgu krajowym byłaby lepsza od tych amatorów z TSu, ale jestem właściwie przekonany, że obecni właściciele nikogo nie szukają.
Dlaczego?
A kto chciałby się pozbywać firmy z której możesz wyciągnąć prawie milion złotych pensji na parę osób? Możesz zatrudnić własnych znajomych i ich znajomych. A do tego masz wpływ na paredziesiąt tysięcy ludzi, pośredni ale jednak.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 24.07.2018, 16:27
Tak czytam całą rozkminkę na temat siłowni i zadam jedno zasadnicze pytanie. Czy to potwierdzone info, że umowa najmu jest na Miśka czy wszystkim "wydaje się to oczywiste"?
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
sedonh
Banita

Stary 24.07.2018, 16:40
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Tak czytam całą rozkminkę na temat siłowni i zadam jedno zasadnicze pytanie. Czy to potwierdzone info, że umowa najmu jest na Miśka czy wszystkim "wydaje się to oczywiste"?
Potwierdzone choćby przez Sarapate na konferencji gdy mówiła, że Misiek płaci czynsz i nie ma podstaw do wypowiedzenia umowy
Odpowiedz cytując
zgrywus
Junior Member

Od: 08.2017

Stary 24.07.2018, 16:42
Oferta jest na stole i obejmuje kupno 100% akcji, ale TS się nie chce zgodzić.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 24.07.2018, 16:46
I naprawdę uważam, że większość biznesmenów posiadająca jakąś średniej wielkości firmę o zasięgu krajowym byłaby lepsza od tych amatorów z TSu, ale jestem właściwie przekonany, że obecni właściciele nikogo nie szukają.
A ja uważam, że nie wiesz, o czym mówisz, bo nawet nie umiesz porównać kategorii przedsiębiorców (mały/średni/duży) do Wisły Kraków S.A. I nie pytam o przekonania, wiarę, przypuszczenia, pytam o fakty, które pozwalają ci formułować tak kategoryczne sądy.

Dlatego konkretnie: do tanga trzeba dwojga. Tzn. nie tylko TS musiałby chcieć sprzedać, ale ktoś musiałby chcieć kupić. Czy jest jakiś chętny? Ktokolwiek, kto zapewni Wiśle byt?

zgrywus napisał(a):Wyświetl post
Czyja oferta? Taka jak rok temu, czy ktoś poważny?
Odpowiedz cytując
sedonh
Banita

Stary 24.07.2018, 16:50
Aby ktoś kupić mógł, ktoś sprzedać chcieć musi.

Czy naprawdę muszę profesjonalnie stwierdzać i porównywać wielkość firmy? Dobrze wiesz o co chodzi.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 24.07.2018, 16:52
Proszę odpowiedzieć konkretnie, a nie wykręcać się kłamstwem/domysłem, że TS nie sprzeda akcji. Kto jest chętny?
Odpowiedz cytując
TSWojtas
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 24.07.2018, 16:52
zgrywus napisał(a):Wyświetl post
Zaczyna się

aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów