The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
antekkw
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 20.10.2017, 10:53
Problem bo dzieci dostały bilety, ja p*****e co za kraj
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 20.10.2017, 11:02
Ból jest o to, że ktoś nie zdążył sobie kupić biletu
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 20.10.2017, 12:49
jakby ktos miał do sprzedania to kupie 1 lub 3 bilety dowolny sektor
Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2011

Stary 20.10.2017, 13:05
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
jakby ktos miał do sprzedania to kupie 1 lub 3 bilety dowolny sektor
bierz VIP Gold - po meczu spotkanie z Piłkarzami (Brożek, Głowacki, Małecki) + Catering full opcja

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
semion
Junior Member

Od: 03.2017

Stary 20.10.2017, 13:46
Problem w tym, że na najbardziej atrakcyjny mecz w sezonie klub, który wciąż broni się przed bankructwem i liczy z każdym groszem rozdaje bilety za darmo.
5 tysięcy biletów, które powinnny być w sprzedaży za min. 50zł = 250 000zł. Z tych pieniędzy klub dobrowolnie zrezygnował. W związku z tym jeśli pojawią się jakieś żebrackie akcje typu "12Bohater" kibice powinni je zbojktować przypominając o tym skandalu.
Za 250 000 możnaby utrzymać przez rok w składzie z 2 zdolnych, młodych Polaków.
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 20.10.2017, 13:55
semion napisał(a):Wyświetl post
Problem w tym, że na najbardziej atrakcyjny mecz w sezonie klub, który wciąż broni się przed bankructwem i liczy z każdym groszem rozdaje bilety za darmo.
5 tysięcy biletów, które powinnny być w sprzedaży za min. 50zł = 250 000zł. Z tych pieniędzy klub dobrowolnie zrezygnował. W związku z tym jeśli pojawią się jakieś żebrackie akcje typu "12Bohater" kibice powinni je zbojktować przypominając o tym skandalu.
albo dopłacić Carlitosowi, zeby został, albo przedłużył kontrakt i nie odszedł za darmo..

też uważam, że bilety można było rozdać na inny mecz, ktoś pisze, że na takiej sandencji czy innym spotkaniu byłoby 15 tys os i nie to samo.. ale jakbyśmy wtedy dodali te 5 tyś to byłoby już 20 , piłkarzom też inaczej się gra przy pełnych trybunach niż pustych - i nie nie piszę tego, bo jeszcze nie mam biletu, mogłem dużo wcześniej kupić, kto chciał wcześniej to kupił proste
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 20.10.2017, 13:57
Skandal. Bojkot. Rozbój. Oszukali nas!

Proponuje wszystkim poszkodowanym zakup biletów na mecz z Sandecją.

Gra przecież ta sama drużyna - Wisła. A jak rozumie bilety chcieli kupić na mecz Wisły, a nie na Legie.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
South
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 20.10.2017, 14:06
Przypominam wam ze ta decyzje podjęły osoby znające najlepiej finanse Wisły i mające dobro klubu na pierwszym miejscu, Wasz płacz przypomina mi ten który był kiedy TS oznajmił ze nie ma zamiaru sprzedać Wisły niemcom...
Odpowiedz cytując
szczepans21
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 20.10.2017, 14:26
Kurde,

Płacz o te bilety jest tak irytujący i wkurzający że dawałbym bany...

Ślubowanie mlodych Wiślaków, bilety dla szkoł o domów dziecka a tu lamenty..

Nawet jeśli z tych młodych miał pojawić się na Wiślę % to jest super akcja i to na koniec dnia powinno dać lepsze efekty.

Co do Maruderów ja się pytam, co zrobiłeś aby na Wisłę chodziło więcej ludzi? Nie tylko 2 może 3 razy w roku.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 20.10.2017, 14:45
Wincyj zjebów, wincyj !!! Oddac bilety !

Żenuła sezonu.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 20.10.2017 o godz. 14:49.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
darotsok73
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 20.10.2017, 14:56
Płacz o bilety i miejsca dla dzieci jest fajowy, dawno się tak nie pośmiałem, zwłaszcza że to PUSTE SEKTORY przez 90 % sezonu , nie martwcie się bracia po szalu, odrobicie to z nawiązką na meczu z Sandecyjką
Jeśli ktoś nie rozumie, w jakim klubie gra i dla kogo, to niech stąd lepiej odejdzie i nie zawraca głowy - mówi ostro były piłkarz "Białej Gwiazdy", MAREK MOTYKA
Odpowiedz cytując
rokfor
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2004

Stary 20.10.2017, 15:32
To jest jeden z bardziej żenujących postów jakie przeczytałem na tym forum
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 20.10.2017, 15:53
Niewiem czy niektorzy nie potrafia czytac zeby cos pojąć.

Tu niechodzi o kto ze ktos załuje dzieciakom,tylko o to ze takie akcje są z dupy bo w zaden sposób nie wplywaja na frekwencje,ktora i tak od 2-3 lat jest żenująca,jeden komplet na meczu z Legią jak juz pisalem to raczej powód do refleksjii jakich mamy pseudo "kibiców" (tych poza tymi 11 tys ktorzy na Wisle chodzą i na Sandecje tez przyjdą.).Zreszta na derbach byłem na A ,poogladalem kto tam chodzi i jedyny plus to taki ze zaplacili za bilet ,i ostatni raz bylem na tym sektorze.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 20.10.2017 o godz. 16:00.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Don Donson
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 20.10.2017, 16:02
Jakbyście łajzy kupowali bilety na każdy mecz to Wisła miałaby kasę. Więcej strat z pustych krzesełek jest podczas innych meczów niż z 5k biletów dla dzieci. Na tym meczu i tak Wisła zarobi ponad 2x więcej niż zwykle.
Amen.
Powód: literowka
Ostatnio edytowane przez Don Donson : 20.10.2017 o godz. 16:04.
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
Odpowiedz cytując
rokfor
Socios Wisła Kraków

Stary 20.10.2017, 16:14
Wojtas napisał(a):Wyświetl post

Tu niechodzi o kto ze ktos załuje dzieciakom,tylko o to ze takie akcje są z dupy bo w zaden sposób nie wplywaja na frekwencje,ktora i tak od 2-3 lat jest żenująca,jeden komplet na meczu z Legią jak juz pisalem to raczej powód do refleksjii jakich mamy pseudo "kibiców" (tych poza tymi 11 tys ktorzy na Wisle chodzą i na Sandecje tez przyjdą.).Zreszta na derbach byłem na A ,poogladalem kto tam chodzi i jedyny plus to taki ze zaplacili za bilet ,i ostatni raz bylem na tym sektorze.
To ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Naprawdę myślisz że od kilku lat te 11 tysięcy to są cały czas ci sami ludzie? Wisła 6 rok z rzędu nie gra w europejskich pucharach, to że frekwencja nie jest coraz gorsza tylko się utrzymuje na tym samym poziomie (słabym bo słabym ale się utrzymuje), to może zasługa między innymi takich akcji?
Ostatnio edytowane przez rokfor : 20.10.2017 o godz. 16:16.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 20.10.2017, 16:50

Nie kwapisz się z odpowiedzią na moje poprzednie pytanie to zadam je ponownie:

Czy jak obecni kibice Wisły wymrą na stadion nikt nie przyjdzie? Wisła nie zyskuje nowych kibiców? Stała frekwencja nie oznacza, że nie pojawiają się nowi kibice, geniuszu.

Idąc tropem rozumowania niektórych osób to cały TS nie ma sensu, przecież świadczy misję publiczną i nie zarabia, a wciąż dokłada do interesu. Po co wychowywać poprzez sport? Lepiej otworzyć firmę i zarabiać w innych segmentach gospodarki.

PS. Dzieci 'zwolniły' 550 biletów. Kupcie sobie ten bilet zamiast płakać przy klawiaturze.
Odpowiedz cytując
darotsok73
Senior Member

Stary 20.10.2017, 17:59
Wojtas, nie wiem co masz do kibiców z sektoru A, chodzę tam od paru lat, w ekipie trzypokoleniowej, jest tam spora grupa kibiców ze starej 10, są pikniki, janusze, rodziny. dzielenie trybun na lepsze i gorsze to DZIECINADA
Jeśli ktoś nie rozumie, w jakim klubie gra i dla kogo, to niech stąd lepiej odejdzie i nie zawraca głowy - mówi ostro były piłkarz "Białej Gwiazdy", MAREK MOTYKA
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Od: 05.2015

Stary 20.10.2017, 20:04
Na stronie pojawiło się 47 biletów rzekomo dostępnych.
Widnieje jednak informacja, że sprzedaż internetowa jest już zakończona.

Jeśli ktoś nie ma jeszcze biletu, a bardzo mu zależy, niech próbuje jutro dostać bilet w kasach.
Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member

Od: 08.2015

Stary 20.10.2017, 22:00
Jest rada dla tych, którzy mają ból dupy, że nie obejrzą tego meczu na żywo. Na następną rundę kupcie karnet i obejdzie się bez takich dyskusji.
Odpowiedz cytując
royalmichael
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 20.10.2017, 23:05
Ogólnie wygląda na to, że w piątek było ok 1k zwrotów. Najpierw pojawiło się ~370, jak zeszły wszystkie to znów pojawiło się prawie 600. Co ciekawe z jakiegoś powodu nie dało się kupić ani jednego przez internet.
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Od: 05.2015

Stary 21.10.2017, 09:34
Szkoda tylko, że klub o tym nie informuje. Mimo wszystko powinni napisać choćby krótką wzmiankę na oficjalnej.
Odpowiedz cytując
Matejas_
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 21.10.2017, 09:54
Zreszta na derbach byłem na A ,poogladalem kto tam chodzi i jedyny plus to taki ze zaplacili za bilet ,i ostatni raz bylem na tym sektorze.
To Cię chyba widziałem. Siedziałeś na samej górze i w 76 minucie wyszedłeś z drugą połówką zdegustowany wynikiem 0:1?

PS. pieprzenie z tymi karnetami... ja wolę kupować bilety bo przynajmniej więcej kasy idzie dla klubu. Policzmy może straty związane z karnetowcami? O co chodzi z tymi biletami? Ja kupiłem we wtorek trzy bilety i problemu z tym nie miałem. To, że jeden z drugim wstydził się rodzicom czy dziadkom przyznać, że brakuje mu 20zł do biletu to już jego problem i niech jojcy jak stara baba na Kleparzu!
Powód: krakowskie centusie
Ostatnio edytowane przez Matejas_ : 21.10.2017 o godz. 09:57.
Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2011

Stary 21.10.2017, 10:05
A ja będąc w Barlinku, kupiłem bilet w trzecim dniu sprzedaży, można? Można

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
Rustin
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 21.10.2017, 10:18
Nie martwcie się o te bilety, o których to "klub nie informuje". Na stadion codziennie przychodzą osoby, które pytają o bilety, mimo, że ich nie ma i na bieżąco je wykupują. Biletów nie ma a dziś kolejka pod stadionem, zeszły kolejne bilety i jestem pewny, że w ciągu godziny czy dwóch zostaną wyprzedzane. Jaki sens o tym informować, skoro to "schodzi" w moment?
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując
darotsok73
Senior Member

Stary 21.10.2017, 10:49
Sorreczki, ja karnetowiec od 15 lat albo i dłużej. POLECA Mwygoda komfort i oszczędność. Niezmiennie komiczne są żale pechowców którzy nie mogli,- nie mogą kupić sobie biletów na LEGIĘ. Jak sobie robicie spinkę na jeden dwa max trzy mecze w sezonie to sobie wykupujcie karnet na te właśnie mecze( jeśli to możliwe ) . Powetujcie sobie to na SANDECJI. Karnetowcy chodzą na WISŁĘ , dla tego chodzą i mają swoje miejsca a nie jęczą. Wiślacko pozdrawiam.
Odpowiedz cytując
rokfor
Socios Wisła Kraków

Stary 21.10.2017, 10:57
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
PS. pieprzenie z tymi karnetami... ja wolę kupować bilety bo przynajmniej więcej kasy idzie dla klubu. Policzmy może straty związane z karnetowcami? O co chodzi z tymi biletami? Ja kupiłem we wtorek trzy bilety i problemu z tym nie miałem. To, że jeden z drugim wstydził się rodzicom czy dziadkom przyznać, że brakuje mu 20zł do biletu to już jego problem i niech jojcy jak stara baba na Kleparzu!
Teoretycznie tak, ale dla klubu z długami może być lepiej dostać 400zł od razu niż 600zł w ratach rozłożonych na 10 miesięcy. Zresztą ilu jest kibiców którzy nie kupują karnetu a i tak są na każdym meczu? Po za tym pieniądze zaoszczędzone na karnecie zawsze można wydać na gadżety lub akademię
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 21.10.2017, 12:52
Karnet to wygoda, a jak chcecie dac Wisle zarobić to kupujcie pamiątki, koszulki, szale itd. To argument z dupy, że ktos kupuje bilety żeby klub więcej zarobił niż przy karnecie. Większość osób kupuje bilety by nie przepłacic gdy wie ze nie będzie na stadionie częściej niz 4-5 razy ma rundę i taka jest prawda.

Bardziej do mnie przemawia argument że nie można zmienic miejsca majac już klarnet, ale wiemy też jak to wyglada w praktyce na stadionie.

Jedna rzecz natomiast jest do poprawy, w szczególności przy "komplecie" powinna być możliwość przekazania miejsca na meczu w przypadku gdy wiesz że sie na nim nie pojawisz.
Odpowiedz cytując
Matejas_
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 21.10.2017, 13:24
Mam kumpla, który ma karnet a jutrzejszy mecz bedzie jego poerwszym w tym sezonie przy R20! Niestety robota, wyjazdy, etc.
Odpowiedz cytując
darotsok73
Senior Member

Stary 21.10.2017, 14:22
Ile osób wykupiło karnety wiadomo , ile wynosi średnia frekwencja na meczach wiadomo. Nieobecni nie mają racji. Ostatnim argumentem była póżna pora spotkań. Ok. niech to będzie 1 tys mniej. A gdzie reszta?, ? sieroty poTelefonikowe ?, Nie chce nikogo obrażać ale fakty i iliczby mówią same za siebie.
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 21.10.2017, 14:27
A wg mnie karnet jest bardziej opłacalny dla klubu nawet od pojedynczych biletów gdyż pieniądze ma od razu, a nie zastanawia się co będzie za jakiś czas, czy ktoś kupi czy ktoś nie kupi. Zresztą gdyby tak nie było to po co by robił np. karnety na raty?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów