The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 27.04.2018, 15:18
No ale ciekawie z tym Cywką - Amica daje mu kontrakt na 2+1. (podobno)

Dziwne że Lloncha nie chcieli? No chyba że w Poznaniu wyżej cenią Tomka. W każdym razie ciekawe

btw
Kończy się pewna epoka: Paweł w Wiśle zdobył 7 MP (rekord) a Arek zagrał w lidze najwięcej meczy dla Wisły (też rekord).
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2007

Stary 27.04.2018, 15:22
Czy na prawde nie dało się ich zaprosić na konferencje przed albo pomeczową, żeby to zawodnicy powiedzieli że odchodzą ?!
a tak to żegnamy się jak z każdym najemnikiem

Słabo

A co do Pawła i Arka - legendy, co tu dużo mówić
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 27.04.2018, 15:23
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Zwłaszcza że obu zapewne nie będzie w następnym sezonie.

Ale żeby ich odsiać trzeba było Ze Manueli i Perezów.
Ale ja mam tego świadomość i akceptuję takie rozwiązanie.
Tylko jakoś hałaśliwa część komentujących nie jest w stanie zaakceptować, że w transferach nie ma reguły. PSG na Krychowiaku też się przejechało.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 27.04.2018, 15:33
szym_ek napisał(a):Wyświetl post
Czy na prawde nie dało się ich zaprosić na konferencje przed albo pomeczową, żeby to zawodnicy powiedzieli że odchodzą ?!

Słabo

Niczego po Alanie się nie nauczyli...
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 27.04.2018, 15:45
szym_ek napisał(a):Wyświetl post

Słabo

A co to za roznica jest? Napisali ze nie przedluza kontraktow i pewnie zostanie im dedykowany mecz na koniec.

Konferecja moze byc po pozegnalnym meczu albo przed
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
Hives4
Banita

Od: 06.2008

Stary 27.04.2018, 15:47
Przy okazji... Pamiętacie, że Palcic miał na swoim koncie już kilka kontuzji i przychodził z łatką kontuzjogennego, a sztab medyczny specjalnie bardzo długo go sprawdzał przed podpisaniem kontraktu?

Niespodzianka

Będzie pauzował przez kilka miesięcy - zerwany mięsień po ostatnim meczu

Może by tak wymienić sztab medyczny?
Odpowiedz cytując
filipowski
Member

Od: 06.2013

Stary 27.04.2018, 15:47
Odchodzi Arek,odchodzi Paweł,może odejść Patryk.To już koniec Wisły jaką znaliśmy.Najgorsze,że praktycznie nie będzie już zawodników zżytych z Naszym klubem.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 27.04.2018, 16:07
filipowski napisał(a):Wyświetl post
Odchodzi Arek,odchodzi Paweł,może odejść Patryk.To już koniec Wisły jaką znaliśmy.Najgorsze,że praktycznie nie będzie już zawodników zżytych z Naszym klubem.
Gdzie są?

Nikt nie bierze pod uwagę, że Paweł czy Głowa mogą nie chcieć takiej konferencji? Sobol wychodzący z łzami w oczach w środku konfy, no, na pewno miło ją wspomina.
Odpowiedz cytując
TonyWiślak
Member

Od: 05.2011

Stary 27.04.2018, 16:08
Cytat:
Przy okazji... Pamiętacie, że Palcic miał na swoim koncie już kilka kontuzji i przychodził z łatką kontuzjogennego, a sztab medyczny specjalnie bardzo długo go sprawdzał przed podpisaniem kontraktu?

Niespodzianka

To się ....a w głowie nie mieści.
I jeszcze takiego szklanego zawodnika podpisują na tak długi okres czasu.
Odpowiedz cytując
Hives4
Banita

Od: 06.2008

Stary 27.04.2018, 16:23
Co do Brozia i Głowy to jest jeszcze jedna kwestia. Zarząd zaprosił ich na kolację, gdzie im to oznajmiono. I tu pojawia się pytanie dotyczące Boguskiego. Zarząd ma w poważaniu naszego RB9, że nie pożegnano go razem z tą dwójką czy też będziemy go oglądać w przyszłym sezonie. Co prawda trener robi co może, by klauzula przedłużenia kontraktu nie weszła w życie, ale Junco powiedział w wywiadzie, że i tak jest możliwość nowego kontraktu dla naszego Dzikiego Messi.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 27.04.2018, 16:27
Hives4 napisał(a):Wyświetl post

Niespodzianka

Nie kilka miesięcy tylko kilka tygodni, wróci najprawdopodobniej na przygotowania. Z tego co pamiętam to były tam problemy z kolanem i dlatego był dokładnie badany. Jak na razie kolano wytrzymuje. I ostatnie najważniejsze. Nas nie stać na zakup piłkarzy bez skazy. Jeden nie potrafi prosto kopać, drugi źle się prowadzi, trzeci ma problemy z kontuzjami. Taka już dola klubów takich jak nasz.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 27.04.2018, 16:51
Wychodzi na to, że Boguś pozostanie najdłużej ze starej gwardii i Małego.

Kończy się przywiązanie do ludzi, zostaną same numery.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.

Od: 11.2002

Stary 27.04.2018, 18:08
Niejaki Gołąb z wyborczej puścił w eter ze Wisła może stracić w ciągu jednego lata nie tylko 4 Wiślaków (Mały, Boguś plus znana nam para) ale i Sobola.

O .... tu chodzi ?

To byłby koniec Wisły jaką znamy a początek korporacyjnego gowna z wkładami do koszulek biegających po murawie.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
Charlie
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 27.04.2018, 18:20
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
No ale ciekawie z tym Cywką - Amica daje mu kontrakt na 2+1. (podobno)

Dziwne że Lloncha nie chcieli? No chyba że w Poznaniu wyżej cenią Tomka. W każdym razie ciekawe

btw
Kończy się pewna epoka: Paweł w Wiśle zdobył 7 MP (rekord) a Arek zagrał w lidze najwięcej meczy dla Wisły (też rekord).
Nie wiem ile w tym prawdy, ale słyszałem, że Llonch ma dogadany kontrakt w Rosji.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując
TOMEK 11
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 27.04.2018, 18:37
oby to nie oznaczało pozostania paralityka Bogusia...
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 27.04.2018, 18:39
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Niejaki Gołąb z wyborczej puścił w eter ze Wisła może stracić w ciągu jednego lata nie tylko 4 Wiślaków (Mały, Boguś plus znana nam para) ale i Sobola.
O .... tu chodzi ?
To byłby koniec Wisły jaką znamy a początek korporacyjnego gowna z wkładami do koszulek biegających po murawie.
Ciekawe, chętnie poczytałbym coś więcej. Dziwne, przecież Wisłą rządzić miał TS, miało być wiślacko...

Bardzo bym chciał, aby Małecki i Boguski zostali, żeby został Sobol. Nie widzę powodu, aby Głowacki nie mógł pełnić podobnej roli, co Jop dla innego rocznika.

Bardzo bym nie chciał Wisły bezbarwnej, którą poukładają nam ludzie, których tu za chwilę nie będzie.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Davss875
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 27.04.2018, 18:41
Nie zdziwię się jak Głowa z Brożkiem pójdą pokopać do beniaminka Ekstraklasy. Może to być Miedź Legnica lub GKS. W Miedzi mieliby kolegów Łobo i Gargułę. Nie zdziwię się jak w przyszłym sezonie załadują bramki przeciwko nam Tak na serio to nasz kadra na przyszły sezon może wyglądać tak :

Bramkarze: Cuesta, ew. nowy bramkarz, Buchalik, Chorążka
Obrońcy: Bartosz, Velez, Arsenić, Sadlok, Bartkowski, Palcić, Grabowski, nowy ŚO
Pomoc: Llonch ( mam nadzieję), Halilović, Wojtkowski, Słomka, Kostal, nowy ŚP, Suljić, Imaz
Atak: Carlitos ( mam nadzieję), nowy, Ondrasek, Drzazga ( ma dostać szansę), Kolar

Odchodzą: Głowacki, Brożek, Małecki, Boguski, Wasilewski, Mitrović, Cywka, Bałaniuk( wyp), Gonzalez, Basha
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 27.04.2018, 18:42
Junco chyba w PS mówił, że Chorążce kończy się kontrakt i nie wie, czy przedłużą. Kostal odejdzie, Llonch odejdzie, Carlitoś też odejdzie. Nie chce mi się wierzyć, że Bałaniuk będzie chciał siedzieć kolejny rok, a Wojtkowski też pewnie ucieknie.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
tsw biała gwiazda
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 27.04.2018, 18:44
Llonch pewnie ma dogadany kontrakt, ale kierunek wschodni ze względów rodzinnych mu nie odpowiada. Chciałby dostać podobne pieniądze i zostać, ale 12k euro jak niektórzy podają to i tak wiele w naszej sytuacji. Wisły nie stać teraz na wysokie kontrakty i powyżej 15k na pewno mu nie da. Szkoda straty takiego zawodnika, ale trzeba myśleć racjonalnie.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 27.04.2018, 18:47
Wiadomo, że szkoda ze względów emocjonalnych i sentymentów - Paweł od jakiegos czasu prezentuje poziom 2 ligi, wiec nie rozumiem jego checi kontynuowania kariery. Głowa z kolei rok temu niby mowil o zakonczeniu jak byl zdrowy, a teraz jak non stop jest wykluczony z gry przez urazy to ma checi dalszej gry (tak wynika z tej wiadomosci)... nie kumam tego.

A jesli Sobol mialby odejsc to k... ja nie wiem co sie dzieje.

Nie podoba mi sie to wszystko, mam nadzieje, ze to ploty.

Co do dwoch legend to NIC NIE TRWA WIECZNIE - szacunek i tyle, wieku nie pokonasz!

Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 27.04.2018, 18:54
Szacunek, jak przeczytałem te dwa niusy to mi się przewinęły wszystkie emocje związane z Pawłem i Arkiem w pigułce. Niby byłem pogodzony z ich odejściem, uważałem też, że najwyższy czas, a i tak łezka w oku się zakręciła.
Dziękujemy za wszystko!

Co do informacji o Sobolu to mam nadzieję, że to fama - Sobol jeśli chce uchodzić za profesjonalistę to powinien się jak takowy zachowywać. Jeśli zaś faktycznie podchodzi do tego emocjonalnie i chce odejść, bo nie będzie Pawła i Arka to by oznaczało, że na trenera się średnio nadaje. Podkreślam, że nie do końca mi się chce wierzyć w takowego niusa i mam nadzieję, że to tylko plotka.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 27.04.2018, 19:44
Co do Sobola to nie wiem skąd macie info, że to z powodu Pawła i Arka.
Na TT się przewijało że raczej chodzi o jakiś staż / inne mozliwości rozwoju.

Ktoś też napisał o Llonchu - było x razy pisane, że odrzucił bodajże 3 naszą propozycję, a na więcej po prostu nie mamy.

Mały pewnie odejdzie i zostanie nieśmiertelny Boguś. Chociaż też raczej obstawiałbym, że finalnie go pożegnamy.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 27.04.2018, 20:04
Jeżeli Sobol ma oferte na prace jako pierwszy trener to trzeba sie tylko cieszyc, ze zlapie doswiadczenia
Ja mysle ze czas na nowe otwarcie, Boguskiego i Małego tez trzeba zegnac
oni tez kiedys zaczynali jako zawodnicy na dorobku, czas na swieza krew
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 27.04.2018, 20:10
Coś się kończy, coś zaczyna. Aczkolwiek ciężko tak się oswoić z myślą, że to już koniec tej dawnej, starej i tak dobrze wspominanej Wisły Kraków. Oby nowe rozdanie zaowocowało podobnymi emocjami. Trzymam kciuki za powodzenie tego projektu, choć będzie ciężko w dzisiejszych realiach.

Arek, Paweł - dziękuję.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 27.04.2018, 20:16
Legendy odchodza, zawodnicy na grze ktorych wielu z nas sie wychowalo, troche smutno ale raczej wszyscy sie tego spodziewali.
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Stary 27.04.2018, 20:21
Kiedyś musiał nadejść ten moment. Możemy być dumni, że Ci gracze chcieli tu grać i identyfikować się z Wisłą. Trzeba im podziękować pełnym stadionem i docenić to co tu zrobili.

Mam dziwne przeczucie, że Carillo będzie lepiej się pracowało bez nich. I nie jest to żaden prztyk w ich stronę, tylko mam wrażenie, że Carillo chce mieć graczy którzy są w stanie w 100% się podporządkować jego wizji i stworzą razem silny team spirit mam nadzieję, że to nowe rozdanie nawiąże choć trochę do starych czasów.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 27.04.2018, 22:36
Z jednej strony nastąpi sytuacja której mogliśmy się od dawna spodziewać, z drugiej... każdy gdzieś odwlekał ten moment w myślach.

Szkoda tylko, że zarówno Arek jak i Paweł odchodzą w tym samym momencie. Cóż, życie toczy się dalej. Pora aby w końcu na ich miejsce przyszli młodzi, zdolni Polacy.

W ostatnim meczu wyobrażam sobie sytuację, gdy Głowa schodzi w 89 minucie z boiska, a na jego miejsce wchodzi Świątko.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 28.04.2018, 01:08
Przypomniało mi się, jak jako dzieciak śledziłem wieczorami Ligę+, żeby oglądać skróty z Brożkami w ŁKS/Zabrzu. I jak wrócili Głowa i Brożki do Wisły za Smudy, jak łatali klub tych kilka lat temu i wtedy poczułem się znów młodszy.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 28.04.2018, 07:51
ja za dzieciaka sluchalem kaset na walkmenie. Teraz nie ma walkmena nie ma kaset a muzyke slucham ze spotify...

Szacun za wszystko, dla mnie zawsze będziecie moją Wislą na ktorej najwiecej zdrowia stracilem, ale czas ze sceny zejść...
Pilkarsko nic nam chlopaki juz nie dadza. Umarl krol niech zyje krol.
Oby tylko sie nam klub nie rozjechał
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Marcinnno
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 28.04.2018, 10:01
Głowacki dobrze robi, że karierę kończy. Szkoda trochę, że Brożek szuka innego klubu. W sumie w tym sezonie z tego co pamiętam nie zdobył ani jednej bramki. Nie chce być źle zrozumianym, ale to trochę rozmienianie się na drobne.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów