The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
tomytom
Senior Member

Od: 11.2014

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 21.05.2022, 08:24
@PAWEŁ: chory bo ma swoje zdanie na temat? Bo się z nim nie zgadzasz?
Chyba, że jesteś kolejnym z grupy "muszę komuś przy...ć, w sumie to najlepiej wszystkim" no to wtedy wszystko jasne ...
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 21.05.2022, 08:29
Domaganie się dymisji zarządu i trenera w takiej chwili jest oszołomstwem. Nie należy przeszkadzać im w pracy - czasu mało, a skala wyzwań ogromna. Jak będziemy im się teraz narzucać z naszymi żalami, to Dawid się rozproszy i zakontraktuje cały tartak z Trnavy, a Wuja wygra jeden mecz z dwudziestu. Tak że mordy w kubeł, panowie pracują.

Dobrze że jest Wolfy, samotyn yntelektualysta, wytłumaczyl mi jak to działa.

A w ogóle to gdyby nie Kuba, nie byłoby Wisły w ogóle, więc jest teraz jego zabawką i może ją sobie popsuć albo np. .......nąć nią o ścianę, bo jest jego. Czego nie rozumiecie?
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 21.05.2022, 08:30
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Obidziński totalnie zepsuł kontakty z miastem, które są ważne m.in. z powody zadłużenia, narobił sobie też wrogów wśród osób pomagających klubowi. Więcej info od serka, ale pisał już o tym, można poszukać. Dawid te konktakty z miastem naprawił.

Nie piszę że Obidziński nie ma racji, ale kilka spraw podobno mocno zepsuł.
a jak bardzo brat naprawił te kontakty
bo mnie się wydaje że wcale, lub prawie wcale
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 21.05.2022, 11:02
emjot napisał(a):Wyświetl post
a jak bardzo brat naprawił te kontakty
bo mnie się wydaje że wcale, lub prawie wcale
Gadaj z serkiem albo innymi ludźmi którzy są bliżej klubu. To że się poprawiły widać choćby po braku krzywych akcji na sesjach RM, obniżce w czasie Pandemii i tym że w ogóle chcą z nami rozmawiać. Za Obiego była otwarta wojna która przeciekała do mediów, ale widzę że krótka pamięć...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 21.05.2022 o godz. 11:05.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Smyrgu
Blood Brothers

Stary 21.05.2022, 11:15
skoro jest dobrze...to dlaczego ....a wylądowlaiśmy w 1 lidze? to jest piłka nożna tu sie liczą bramki,tabela i miejsce....excel jest dobry w gabinetach...ani City ani United nie bronią sie excelem....najważniejsza jest TABELA.... a Wisła Kraków to nie jest klub którego można "wytłumaczyć" excelem
BRUCE SPRINGSTEEN & THE E-STREET BAND

"This music is forever for me. It's the stage thing, that rush moment that you live for. It never lasts, but that's what you live for."
--Bruce Springsteen
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 21.05.2022, 11:22
Smyrgu napisał(a):Wyświetl post
skoro jest dobrze...to dlaczego ....a wylądowlaiśmy w 1 lidze? to jest piłka nożna tu sie liczą bramki,tabela i miejsce....excel jest dobry w gabinetach...ani City ani United nie bronią sie excelem....najważniejsza jest TABELA.... a Wisła Kraków to nie jest klub którego można "wytłumaczyć" excelem
A ktoś pisze że jest dobrze? W tym klubie jest źle od jedenastu lat, a trio przejęło zgliszcza po gangu narkotykowym kibiców.
Nie za wcześnie na Alzheimera? Jak w poprzednim sezonie po pandemii bujaliśmy się na krawędzi bankructwa to w nowym sezonie już resecik i śladu nie ma po problemach?

Od 11 lat klub powoli podupadał, gromadziły się długi. Meresiński, TS i Sharksi ten proces tylko przyśpieszyli.
Jest dobrze bo płacimy za stadion, ZUS i rachunki za prąd. Przez lata było że nie płaciliśmy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 21.05.2022 o godz. 11:27.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Smyrgu
Blood Brothers

Stary 21.05.2022, 11:34
A ktoś pisze że jest dobrze? W tym klubie jest źle od jedenastu lat, a trio przejęło zgliszcza po gangu narkotykowym kibiców.
Nie za wcześnie na Alzheimera? Jak w poprzednim sezonie po pandemii bujaliśmy się na krawędzi bankructwa to w nowym sezonie już resecik i śladu nie ma po problemach?

Od 11 lat klub powoli podupadał, gromadziły się długi. Meresiński, TS i Sharksi ten proces tylko przyśpieszyli.
Jest dobrze bo płacimy za stadion, ZUS i rachunki za prąd. Przez lata było że nie płaciliśmy.
Ty nie wyjeżdzaj mi tutaj z Alzheimer'em....płące ZUS, podatki itp daniny na rzecz tego państwa...więc stul dziub...
Ostatnio edytowane przez Smyrgu : 21.05.2022 o godz. 11:40.
BRUCE SPRINGSTEEN & THE E-STREET BAND

"This music is forever for me. It's the stage thing, that rush moment that you live for. It never lasts, but that's what you live for."
--Bruce Springsteen
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 21.05.2022, 11:40
Cytat:
Karolina Biedrzycka (która odpowiada za prowadzenie social media Wisły) poinformowała dziennikarzy, że nie będzie żadnych wypowiedzi na temat sytuacji drużyny piłkarskiej Wisły. Krakowski klub robi wszystko, by o spadku pisało się jak najmniej. Oczywiście, to nierealne. Taka sportowa katastrofa w polskiej piłce nie wydarzyła się już dawno i media będą żyły tym tematem jeszcze przez co najmniej kilka tygodni. Klub oddał retorykę w ich ręce, nawet nie próbuje nią w ten czy inny sposób kierować. W piątek Wisła wystosowała krótkie oświadczenie, w którym poinformowała, że plan naprawczy zostanie zaprezentowany 13 czerwca. To blisko miesiąc po meczu w Radomiu. Piątkowe oświadczenie jest dziwne i nieco ośmieszające dla Wisły i dla ludzi, którzy nim rządzą. Jeśli jednak przy okazji czerwcowej konferencji zostanie przedstawiony konkretny plan, który będzie mieć ręce i nogi, to ten okres milczenia zostanie "przykryty". Trudno jednak już dziś przewidzieć, jak to wszystko się potoczy, bo spadek Wisły to wyjątkowe zdarzenie i może wywołać przedziwne efekty.
- źródło: TVP Sport
Ostatnio edytowane przez aNouc : 21.05.2022 o godz. 11:45.
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Stary 21.05.2022, 12:17
Nie sądziłem, że klub może gorzej pracować medialnie i jeszcze bardziej kompromitować niż za czasów WSH, ale jak widać Trio bardzo się stara, żeby ich przebić.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 21.05.2022, 12:22
Smyrgu napisał(a):Wyświetl post
Ty nie wyjeżdzaj mi tutaj z Alzheimer'em....płące ZUS, podatki itp daniny na rzecz tego państwa...więc stul dziub...
Wybacz, to chyba jednak zwykła demencja.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 21.05.2022, 12:25
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Ja rozumiem, że tłum chce krwi - ale finansowo, marketingowo oraz biznesowo się wszystko w Wiśle zgadza.
Zajebiście się zgadza marketingowo. Marka Wisły w ciągu trzech lat spadła z pozycji "niewytłumaczalna magia, która sprawia, że zespół żyje odcięty od tlenu" do "przed laty wielka firma, dziś w niższych ligach". Cała dziennikarska Polska krytykuje klub za WIZERUNKOWE PORAŻKI. Teraz zwłaszcza, ale już wcześniej miało to miejsce.

Biznesowo zgadza się dzięki kibicom.

A z tym finansowym zgadzaniem się to zobaczymy za chwilę, bo w 1. lidze już o rolowanie długów będzie ciężko.

Symbolem tych sukcesów jest Królewski miotający się na tt od płaczu do zaczepiania innych ku uciesze użytkowników.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 21.05.2022, 12:25
Elendil napisał(a):Wyświetl post
Nie sądziłem, że klub może gorzej pracować medialnie i jeszcze bardziej kompromitować niż za czasów WSH, ale jak widać Trio bardzo się stara, żeby ich przebić.
Nabierają sami wody w usta a potem płaku płaku zły jadczak wrzuca wywiad z Obim a złe pismaki piszą rozprawki a nic nie wiedzą!
Żałosne. Takie zachowanie usprawiedliwi jedynie informacja tego 13.06, ze ci mityczni szejkowie nas właśnie kupują i planuja najdalej za 3 lata półfinał LM conajmniej.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 21.05.2022, 12:29
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Nabierają sami wody w usta a potem płaku płaku zły jadczak wrzuca wywiad z Obim a złe pismaki piszą rozprawki a nic nie wiedzą!
A czy Ty myślisz, że to jest przypadek, że tego samego dnia ukazuje się artykuł Migi, nagranie na yt Ćwiąkały i wywiad Jadczaka z Obidzińskim? Skoordynowana akcja z Warszawy.

A Jadczak to taki zwykły dziennikarz sportowy? Śledczy przecież. A śledztwa to służby. Połącz kropki, włącz myślenie.

(dla niekumatych - xd)
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Stary 21.05.2022, 12:43
czaro napisał(a):Wyświetl post
A czy Ty myślisz, że to jest przypadek, że tego samego dnia ukazuje się artykuł Migi, nagranie na yt Ćwiąkały i wywiad Jadczaka z Obidzińskim? Skoordynowana akcja z Warszawy.

A Jadczak to taki zwykły dziennikarz sportowy? Śledczy przecież. A śledztwa to służby. Połącz kropki, włącz myślenie.

(dla niekumatych - xd)
No pewnie ze to nie przypadek, trzeba wyłączyć telewizor i włączyć myślenie, znaki widać wszędzie wystarczy się rozejrzeć!

PS. Słyszałem że warszawiacy mogą dzisiaj zrzucać chemitrailsy nad stadionem, także weźcie parasolkę koniecznie bo jak was trafi to będziecie cały mecz śpiewać "Sen o Warszawie"
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Stary 21.05.2022, 13:06
Krzysztof Stanowski i jego komentarz w sprawie Wisły Kraków:

https://www.youtube.com/watch?v=OOMD3D7r0Aw
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 21.05.2022, 15:00
tomytom napisał(a):Wyświetl post
@PAWEŁ: chory bo ma swoje zdanie na temat? Bo się z nim nie zgadzasz?
Chyba, że jesteś kolejnym z grupy "muszę komuś przy...ć, w sumie to najlepiej wszystkim" no to wtedy wszystko jasne ...
Popatrzcie, tylko on może mieć swoje zdanie! A reszta ma słuchać i się nie odzywać.

Zmartwię Ciebie, ale z projektu Wisła pod wodza Trio nic nie będzie. Czy to w 1 czy 3 lidze dlatego że:
brzeczyszczykiewicz to nie jest trener
Poczucie zajebistości Puchatka i jak się okazało binarnego wyje b ało w kosmos
Nasza legenda „od napastników” jak widać albo może nie widać aby to potrafiła.
Nasz prezes spuścił by w niebyt nawet stacje paliw choćby ta okazała się jedyną w Krk.
A nasze legendy znają się na scoutingu jak ja na operze

Czy to może nie wypalić

Nie nie może, to jest ....a spisek warszawski i uj. A i kibiców bo wywierali zbyt wielka presję a teraz jeszcze
Sku rwy syny czepiają się i chcą głowy prezesa. Niewdzięcznicy jeb ani, zamiast puchatkowi obrabiać kulki wszak mógł odcinać kupony w Bangladeszu czy w Indiach czy uj wie gdzie. Odnoszę wrażenie że jakby zdecydował się odcinać kupony byłoby to z korzyścią dla Puchatka i dla Wisły.
Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.

Jeżeli nic się nie zmieni i nie nastąpi trzęsienie, to tak samo jak kilka miesięcy temu napisałem Serkowi ze gowno z tego będzie i powrócimy do rozmowy tak teraz napisze Tobie: Uj z tego będzie bo to jest piasek a nie nawet przeciętna gleba na której coś wyrośnie
Odpowiedz cytując
zibi7
Senior Member

Od: 01.2013

Stary 21.05.2022, 15:29
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
Popatrzcie, tylko on może mieć swoje zdanie! A reszta ma słuchać i się nie odzywać.
Ten tomytom został paziem wolfa, ponieważ połączył ich hejt na moją osobę. A typ ma obsesję na moim punkcie od pół roku, więc wolfy stał się teraz dla niego królem
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 21.05.2022, 15:34
Wow. Brak mi słów.
Kiedy ostatnio oglądałeś mecz w pierwszej lidze? Oglądałeś kiedyś w ogóle?
Obawiam się że na pierwszą ligę ze składem jaki będziemy mieć przy ograniczonych funduszach Gula byłby gorszy nawet od Stawowego. Mecze przegrywałyby się same przy rozgrywaniu od bramkarza.

Na szczęście Twój plan nie zostanie zrealizowany, ale ja .......ę, aż mnie ciarki przechodzą na myśl....
Oczywiście 1 ligę się wygrywa samym bieganiem, grą na remis i lagą na bałagan...

Brzęczek osiągał dobre wyniki, takie w sam raz na środek stawki poukładaniem defensywy i szybkim atakiem. Z nami gdyby nie sedziowie pewnie też by się wybronił. Niestety trochę pecha, trochę wpływu sędziów i nie dał rady. Zamiast wygranych były remisy. Ten wybór był skrojony pod grę na utrzymanie, uważam że nie jest skrojony pod druzynę, która mimo perturbacji będzie przed sezonem jednym z faworytów do awansu. Mi się marzy np. Łobodziński (związany z nami emocjonalnie, poprowadził Miedź do awansu w cuglach) albo ktoś o zbliżonym profilu. Możesz się nie zgadzać, takie moje zdanie.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 21.05.2022 o godz. 16:32.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 21.05.2022, 15:48
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Brzęczek (...). Ten wybór był skrojony pod grę na utrzymanie, uważam że nie jest skrojony pod druzynę, która mimo perturbacji będzie przed sezonem jednym z faworytów do awansu. Mi się marzy np. Łobodziński (związany z nami emocjonalnie, poprowadził Miedź do awansu w cuglach) albo ktoś o zbliżonym profilu.
Człowieku, obudź się.

Tymczasem.

W przedmeczowej Multilidze wypowiedział się prezes Dawid Błaszczykowski. Obejrzałem to dla Was.

1) to trudny i bolesny czas dla Wisły,
2) rozmowy z trenerem Brzęczkiem trwają,
3) panuje cisza, bo w klubie myślą, muszą się mocno zastanowić, co dalej,
4) nie podjęli jeszcze żadnych decyzji, ale podejmą i wiele się wydarzy,
5) nie po/wiemy, kto jest najbardziej odpowiedzialny za spadek, ale prezes bierze za to pełną odpowiedzialność i przeprasza kibiców,
6) mamy złych piłkarzy w szatni, za słabych na ekstraklasę,
7) trener Gula źle ich przygotował do rundy wiosennej (gdyby Brzęczek przyszedł wcześniej i dostał okres przygotowawczy, kto wie, co by się wydarzyło),
8) za Brzęczka drużyna grała agresywnie i ofensywnie, była zaangażowana i lepsza,
9) budujemy kadrę na awans,
10) możliwe są zmiany w gabinetach Wisły

Nie rozumiem, dlaczego tych banałów nie można było powiedzieć na konferencji.

PS W rozmowie w studio Marcin Baszczyński bardzo delikatnie zasugerował, aby dopuścić życzliwe głosy z zewnątrz. Być może kolejna legenda chciałaby zakotwiczyć na Reymonta. Michał Żewłakow zauważył zaś, być może prowokacyjnie, że Wisła ma skład na 10. miejsce w lidze.
Ostatnio edytowane przez czaro : 21.05.2022 o godz. 16:05.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 21.05.2022, 16:09
Mnie w ogóle średnio interesują te wywiady, to jest papka dla mas, kibice domagają się przeprosin, decyzyjni muszą coś powiedziec, żeby za dużo nie powiedzieć, bo poten będą rozliczani ze słów bardzo skrupulatnie.

Tak naprawdę dowiemy się co będzie, gdy to nastąpi, bo nasze decyzje i możliwości ureguluje budżet i rynek piłkarski. Nawet gdyby była grana zmiana trenera to trzeba czasu na negocjacje. Co się stanie z piłkarzami będzie wiadomo po posezonowych negocjacjach. Budżet bedzie znany po rozmowach ze sponsorami, jedyne co oni mogą powiedzieć, to że będą chcieli aby Wisła szybko wróciła do ekstraklasy a reszta wyjdzie w praniu. Ja nie wstrzymuję oddechu przed najbliższą konferencją, bo po owocach ich poznacie.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 21.05.2022, 16:11
Nie mam siły.
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 21.05.2022, 16:17
Mieli trzy lata na odpowiedź na pytanie czy nadają się na właścicieli klubu piłkarskiego. Odpowiedź może być tylko jedna. Słuchanie tego prezesiny z przypadku jest obrazą dla kibiców. Nie mieliście ani pomysłu ani kasy na ekstraklasę pora więc skończyć słodkie pierdzenie i oddać klub w inne ręce!
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Stary 21.05.2022, 16:31
Taka oto scena przed meczem Wisły z Wartą:

Cytat:
Na środek boiska przed pierwszym gwizdkiem wyszedł Kuba Błaszczykowski.

Kuba zabrał parę słów przed pierwszym gwizdkiem. Było dużo przeprosin.

- "... zaj.ebałem" - tak Kuba zakończył swoje przeprosiny na środku murawy.
Źródło: https://www.wislaportal.pl/live/

Cytat:
Głos przed meczem Wisły zabiera Jakub Błaszczykowski, Publicznie przeprosił kibiców za spadek i powiedział, że zrobi wszystko żeby Wisła wróciła tam, gdzie jest jej miejsce. Kuba zebrał gromkie brawa.
Źródło: Gazeta Krakowska / Twitter
Ostatnio edytowane przez aNouc : 21.05.2022 o godz. 16:36.
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 21.05.2022, 16:50
A gdzie jest to właściwe miejsce
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Stary 21.05.2022, 16:53
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
A gdzie jest to właściwe miejsce
Na najbliższy sezon, to w Fortunie
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 21.05.2022, 16:53
Cytat:
- Teraz możemy gdybać, co by było, gdybyś wcześniej pożegnali trenera Gulę. Może wtedy drużyna byłaby na innym poziomie fizycznym. U Brzęczka zespół grał agresywnie i mocno do przodu. Może wcześniejsza zmiana mogła uratować drużynę przed spadkiem - powiedział.
To że jest to dureń bez kompetencji to wiedziałem, ale tu dodatkowo populista który opowiada totalne głupoty. To trener Brzęczek spuścił klub do niższej ligi, a nie Gula! Ten zostawił zespół na bezpiecznej pozycji. Dotarło do tej łepetyny? Widać wyraźnie że to podbudowa tego nieudacznika na ławce trenerskiej pod następny sezon. A o przygotowaniu fizycznym to można mówić może w pierwszych dwóch tygodniach po przejęciu zespołu, a nie po kilkunastu kolejkach... Dawid wyraźnie ma większe pojęcie od trenerów od przygotowania fizycznego którzy wielokrotnie wyśmiewali ten mit.
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Stary 21.05.2022, 16:56
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
To że jest to dureń bez kompetencji to wiedziałem, ale tu dodatkowo populista który opowiada totalne głupoty. To trener Brzęczek spuścił klub do niższej ligi, a nie Gula! Ten zostawił zespół na bezpiecznej pozycji. Dotarło do tej łepetyny? Widać wyraźnie że to podbudowa tego nieudacznika na ławce trenerskiej pod następny sezon. A o przygotowaniu fizycznym to można mówić może w pierwszych dwóch tygodniach po przejęciu zespołu, a nie po kilkunastu kolejkach... Dawid wyraźnie ma większe pojęcie od trenerów od przygotowania fizycznego którzy wielokrotnie wyśmiewali ten mit.
Dawid to człowiek wielu talentów, kolejnym jaki będzie musiał w sobie znaleźć to wprowadzenie drużyny do ekstraklasy po spadku, na pewno pójdzie mu wyśmienicie tak jak wszystkie dotychczasowe powierzone mu zadania
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 21.05.2022, 17:24
Podoba mi się, że ten mityczny kompetentny i dobry Jażdżyński zaczął dziś wojować na tt z całym światem i dziennikarzami, przy okazji stwierdzając, że właściciel/redakcja powinni byli zablokować publikację wywiadu z Obidzińskim.

Twierdza oblężona, Domagalik kopie fosę.
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 21.05.2022, 17:29
I to jest najsmutniejsze. Ludzie którzy ich znali twierdzili że obarczą winą wszystkich innych(Pasieczny, Gula, Jadczak, Stanowski, sędziowie, Warszawka, terminarz), ale nie chciało mi się w to wierzyć...

Ta dziwna rodzinka powinna się trzymać z dala od Wisły. Niech szukają nowego właściciela, bo to mieli robić po przejęciu klubu. Po takim czymś i po tym co następuje teraz nie wyciągną żadnych wniosków(przede wszystkim wobec siebie), tylko że to my - Wisła za to zapłacimy. Zakopanie się w Iszej lidze BARDZO prawdopodobne.

P.S - Sorry, ale jestem zbulwersowany.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 21.05.2022, 17:30
Smutne jest to, że Brzęczek przyszedł ratować klub a s.......ił tak jak się nie dało s.......ić. Śmiem twierdzić, że z tym Gulą to jeszcze by się Wisła utrzymała. Punktował lepiej, Wisłą za niego umiała wygrywać. Gdyby miał poparcie zarządu (przecież tam ciągle tylko czekano kiedy go będzie mógł Wuja zastąpić), gdyby dostał zimą dobre transfery, tak jak dostał Brzęczek, to myślę, że wiele więcej by z tej Wisły wycisnął niż wujek.

Ogólnie patologiczny układ właściciel, prezes, trener z rodziny, to ....a nie ma prawa przejść.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów