The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Reklama

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 19 19,39%
osłabi 68 69,39%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 11 11,22%
Głosujących: 98. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
amauri1990
Senior Member

Od: 08.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 19.06.2008, 16:50
teraz widzicie, dlaczego lepiej, że w klubie wszyscy milczą i nie mówią nic o nazwiskach
take zamieszanie jak z Kokoszką mogłoby dotknąć któregoś z potencjalnych nabytków, a nie wpływa to dobrze ani na piłkarza, ani na kwotę odstepnego.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 19.06.2008, 16:55
Gabri napisał(a):Wyświetl post
Kokoszka dopiero co wysłał pismo, że chce odejść bo dopiero niedawno obczaił z Torino, że może (albo tak mu się wydaje) skorzystać z Webstera. Gdyby wcześniej nie traktowano go jak chłopca do podawania piłek bez szans na grę, a dyrektor sportowy wykazał wolę uzgodnienia z nim nowej umowy to zapewne nie mielibyśmy teraz tego cyrku. Więc nie pieprz głupot, że Bednarz nie ma nic do gadania jeśli facet mu pod nosem za darmo z klubu odejdzie.

Pozostaje mieć nadzieję, że UEFA przyzna klubowi rację w tym sporze, ale i tak przez to wszystko kwasy pewnie będą w drużynie, a Adam może zacząć strzelać fochy jak Dudka, czy Uche.
Nie rób z Kokoszki świętego - bo w rundzie wiosennej grał dużo i często i wiadomo było że w nowym sezonie będzie podobnie. Obczaił mozliwy "szwindel" (jego menager) i pomyslał - co mi tam - kasa się liczy i tyle...

Nie żadne tam złe traktowanie przez klub.....
Odpowiedz cytując
Gabri
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 19.06.2008, 16:56
Rzecznik prasowy Wisły potwierdza, że klub dostał pismo od Kokoszki, że korzysta z Prawa Webstera, a Kokoszka twierdzi, że on nigdzie się nie wybiera. Ani jedno, ani drugie to nie są spekulacje medialne. Albo znaczy to, że ktoś mu wyperswadował wyjazd, albo facet nie chce potwierdzać tej informacji dopóki nie uzgodni szczegółów z nowym klubem.

Ogryzek - grał tylko wtedy gdy kontuzję miał Cleber lub Głowacki.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 19.06.2008, 16:59
Rzecznik prasowy Wisły potwierdza, że klub dostał pismo od Kokoszki, że korzysta z Prawa Webstera, a Kokoszka twierdzi, że on nigdzie się nie wybiera. Ani jedno, ani drugie to nie są spekulacje medialne. Albo znaczy to, że ktoś mu wyperswadował wyjazd, albo facet nie chce potwierdzać tej informacji dopóki nie uzgodni szczegółów z nowym klubem.

Ogryzek - grał tylko wtedy gdy kontuzję miał Cleber lub Głowacki.
Ale grał i pokazał się z dobrej strony i pewnie w tym sezonie grałby jeszcze więcej
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 19.06.2008, 17:00
Rzecznik prasowy Wisły potwierdza, że klub dostał pismo od Kokoszki, że korzysta z Prawa Webstera, a Kokoszka twierdzi, że on nigdzie się nie wybiera.
Dokladnie rzecz ujmujac, mowi ze nadal jest zawodnikiem Wisly, co zupelnie nie zmienia faktu ze pismo zlozyl i chce za wszelka cene odejsc.

Tak wiec na razei koniec tematu ale on jeszcze na bank wroci.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
medyk
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 19.06.2008, 17:01
laske kłade na Kokoszke nie jest zawodnikiem pierwszego składu, bardziej mnie interesuje kogo Wisła planuje kupić.
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"
Odpowiedz cytując
hudinho
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 19.06.2008, 17:17
z Dolhą też podobno mieli podpisany kontrakt

cos mi sie wydaje ze ktoś "życzliwy" podsunąl pomysł Adamowi a ten go posłuchał, nie znając prawa i tych przepisów zwiazanych z prawem Webstera i teraz sie wypiera ze nigdzie sie nie wybiera
Odpowiedz cytując
matt_1906
Senior Member

Stary 19.06.2008, 17:31
Czemu winny jest Skorża Temu że Głowacki i Cleber są o klase lepsi i graja Czy może temu że Kokos dał parokrotnie popis swoich umiejętności choćby w Kielcach czy z Legia w PE
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 19.06.2008, 17:55
Troche za bardzo dramatyzujecie. Takie ruchy kadrowe sa czyms normalnym na calym swiecie. Jeden zawodnik odchodzi, bo chce grac, a trener nie daje mu szansy. Wobec tego klub sciaga innego srodkowego obronce, ktoremu nie bedzie przeszkadzac, ze bedzie alternatywa dla dwojki najlepszych stoperow w Polsce. Standard w mercato, interes sie kreci... Jedni przychodza inni odchodza. A tutaj kazdy transfer z Wisly traktuje sie jak koniec swiata, troche dystansu... Klub tez bedzie pozbywal sie zawodnikow, a nie jedynie kupowal.

I skoro takie prawo Webstera jest to jest po to aby zawodnicy z niego korzystali, bo tendecja w FIFA jest taka aby odchodzic od modelu, w ktorym zawodnik jest niewolnikiem klubu. Skoro jest taki przepis to bedzie wykorzystywany gdyby nie bylo potrzeby to nikt by prawa Webstera nie tworzyl albo bylby to martwy przepis.

Wazne kogo Wisla pozyska. Dla mnie z tej listy Korony Kielce, klub powinien siegnac bezwglednie po Kowalewskiego i zastanowic sie nad Boninem jako rywalem dla Lobodzinskiego. On konkurenta potrzebuje na pewno.
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 19.06.2008, 18:01
4fan_player napisał(a):Wyświetl post
http://wislaportal.pl/news.php?id=13299

Głos w tej sprawie zabrał również sam Kokoszka. - Chciałbym zdementować pogłoski mówiące o moim transferze do klubu Torino. Bardzo proszę o nie publikowanie niepotwierdzonych informacji. Nie chciałbym, aby kibice Wisły Kraków byli wprowadzani w błąd - powiedział młody wiślak. - Torino to plotka, chociaż całkiem sensacyjna. W tym momencie jestem zawodnikiem Wisły Kraków. W przypadku zmiany poinformuję o tym wszystkich, a na pewno w pierwszej kolejności media - dodał popularny "Kokos".
taa...
Cytat:
Ochalik potwierdził, że Wisła Kraków dostała od piłkarza Adama Kokoszki pismo, w którym zawodnik informuje klub o zamiarze odejścia na zasadzie prawa Webstera.
Leo najpierw Matusiakowi w głowie namieszał, teraz Kokosowi, kto będzie następny? Zahorski, Pazdan czy Majewski?
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik

Stary 19.06.2008, 18:08
Myślę, że teraz należy poczekać na oficjalne stanowisko klubu w tej kwestii. Kolejny artykuł wprowadził wiele zamętu. Nawet dementi Kokosa niewiele wnosi, bo nie dementuje że wysłał pismo, tylko to że odchodzi do Torino.

Coś mi się wydaje, że jest presja menedżerów do podchodów pod Webstera i dziennikarze dają się (celowo?) podpuszczać w tej kwestii. A skoro Wisła ma najlepszych piłkarzy i podpisała z nimi długoterminowe kontrakty, to jest najbardziej tym nowym przepisem zagrożona.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując
mlynek0
Banita

Od: 08.2004

Stary 19.06.2008, 18:09
Tak tylko że w środkowych obrońcach nie możemy niewiem jak przebierać bo jak Kokoszka odejdzie i nagle Cleber albo Głowacki nie mówie już o nich dwóch doznają kontuzji to kto będzie grał pewnie brożek bo chyba jeszcze tylko na tej pozycji go nie rzucili podczas jego pobytu w Wiśle ! oczywiście obstawiam że zapchaj dziury Dudki tez juz nie bedzie
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Stary 19.06.2008, 18:36
Tyle ze 3 lata bycie wiecznym rezerwowym to troche chyba za duzo co?Ja wiem ze Cleber i Glowa sa lepsi, jednak gdyby trener dawal mu szanse nie tylko gdy jeden czy drugi pauzuja za kartki , to by to mialo jakis sens.Tak to nie ma zadnego.(dla Kokoszki bo dla trenera to ok ze ma mlodego zmiennika)
Zreszta punkt widzenia zalezy...
Gdyby powiedzmy mlody obronca z dajmy na to Górnika, w ktorym 3 lata siedzialby na lawie, chcial odejsc za wszelka cene, dajmy na to do.....Wisly - to wszyscy by pisali - kozak ,ma ambicje.
Tyle ze jest odwrotnie wiec mu odjebalo i Leo go zbajerowal ze lepiej grac niz siedziec na lawie....prosze Was
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 19.06.2008 o godz. 18:40.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
jova
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 19.06.2008, 18:38
Kamson napisał(a):Wyświetl post
WACC_attack troche sie pogubiłeś. Nie mówimy tu o Euro, i o tym czy wygraliśmy czy przegraliśmy tylko o tym, że Beenhaker za dużo nagadał młodym chłopakom, napiepszył bzdur i im odbiło. Rezerowoy u nas Kokoszka który może się uczyć od Clebera i Głowy super gwiazdą kadry? Matusiak gwiazdą Serie A? Chyba nie...
Bez przesady z tym "napieprzył bzdur". Każdy średnio inteligentny człowiek jest w stanie dostrzec, że to było motywowanie, poprawianie samooceny, a nie próba przekonania Kokoszki, że jest małym Maldinim. To, że kilku naszych reprezentantów poczuło się gwiazdkami to nie wina Beenhakkera, tylko ich.
Każdy ma swoją głowę, a Leo nie odpowiada za to, że Kokos ma w swojej siano.
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Tyle ze 3 lata bycie wiecznym rezerwowym to troche chyba za duzo co?
Zreszta punkt widzenia zalezy...
Gdyby powiedzmy mlody obronca z dajmy na to Górnika, w ktorym 3 lata siedzialby na lawie, chcial odejsc za wszelka cene, dajmy na to do.....Wisly - to wszyscy by pisali - kozak ,ma ambicje.
Tyle ze jest odwrotnie wiec mu odjebalo
Gdybyśmy uważali go za zbyt słabego na Wisłę obśmialibyśmy go tak jak zachcianki Kokoszki.
Odpowiedz cytując
WHITE*STAR
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 19.06.2008, 18:41
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Tyle ze 3 lata bycie wiecznym rezerwowym to troche chyba za duzo co?
A ty byś wystawił 19 latka do pierwszej 11 w drużynie mistrza Polski która chcę coś ugrać w Europie?
Dobre by było dla Kokoszki wypożyczenie i to najlepiej za granicę.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 19.06.2008, 18:51
WHITE*STAR napisał(a):Wyświetl post
A ty byś wystawił 19 latka do pierwszej 11 w drużynie mistrza Polski która chcę coś ugrać w Europie?
Maldini w Serie A jak miał 17 lat to zaczał grac, wiec .......enie ze 19latka sie nie wystawia jest glupota.
Gdyby był na tyle dobry, to by grał, a tak to przypadała mu rola zmiennika.

Niech spierdala, gwiazdeczki ze skłonnosciami do ostrych sodówek jedynie psuja atmosfere.
W dupach sie przewraca, wiec dziekujemy
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 19.06.2008, 18:57
Skoro wystawiono go na ME i nie zawalil nic przez 45 minut to tak. Pech Kokoszki polega na tym, ze ta pozycja jest u nas silnie obsadzona. W Kazdym razie nie dziwi mnie jego decyzja. Troche szkoda ale pewnie u nas bylby przydatny dopiero za jakies 2 lata, a tak tylko traci czas.
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 19.06.2008 o godz. 18:59.
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great

Od: 06.2003

Stary 19.06.2008, 18:57
W Anderlechcie gdy gralismy z nimi o LM, grał 17-letni Vincent Company. Grał jako stoper. Kumasz?
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
Maćko
Urodzony optymista

Od: 07.2005

Stary 19.06.2008, 19:02
Jedna sprawa - odejście.
Druga sprawa - spierdalanie z klubu jak szczur.

To różni Kokoszkę chociażby od Dudki...
http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=2742
http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=2744

I tyle w temacie.
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując
WHITE*STAR
Senior Member

Stary 19.06.2008, 19:04
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Skoro wystawiono go na ME i nie zawalil nic przez 45 minut to tak. Pech Kokoszki polega na tym, ze ta pozycja jest u nas silnie obsadzona. W Kazdym razie nie dziwi mnie jego decyzja. Troche szkoda ale pewnie u nas bylby przydatny dopiero za jakies 2 lata, a tak tylko traci czas.
2700 minut-30 spotkań ligowych po 90 minut. Kokoszka i tak zagrał w 10 spotkań. Nie jestem pewien, ale chyba w większości po całe mecze. 45 minut to zagrać by mógł dobrze nawet Rasiak;]

A co do Kompanego to też kolejny genialny piłkarz, jeden z większych talentów na świecie, Kokoszka ma max. taki talent jak Głowacki.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 19.06.2008, 19:05
gigant napisał(a):Wyświetl post
W Anderlechcie gdy gralismy z nimi o LM, grał 17-letni Vincent Company. Grał jako stoper. Kumasz?
Antony Vaden Borre, tez z Anderlechtu, zaliczył debiut w kadrze BELGII w wieku ...16 lat. To obronca/def. pomocnik.
Wiec nie .......cie mi tu ze mlodzi grac nie umieja

Znam kokosa osobiscie i powiem tak :

Tak samo kocha Wisłe, co np..yyy Ruch Wysokie Mazowieckie.
Niech W Y P I E R D A L A

Co wy w nim widzicie? To ze ma warunki i potrafi kopnąc pilke?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
WHITE*STAR
Senior Member

Stary 19.06.2008, 19:11
Maćko napisał(a):Wyświetl post
Jedna sprawa - odejście.

I tyle w temacie.
Ja się akurat Dudki w przeciwieństwie do Kokoszki nie czepiam. Wie ile dla niego zrobiła Wisła i mimo tego, że by mógł nie odchodzi na zasadzie prawa webstera. Nie raz powtarzał, że nie pasuję mu gra na lewej obronie i lepiej czuje się w środku, więc pretensji o to, że nie dawał z siebie wszystkiego mieć wg mnie nie można. Nie ma do tego warunków. Dudka ma już 25 lat, jest to idealny moment na wyjechanie z kraju. Teoretycznie mógłby zostać, ale teraz jest "na fali" i pewnie boi się (i słusznie) o to, że wyjedzie za późno, tak jak Żurawski. Dla nas dobrze było, że pograł dla nas dłużej, ale ograniczyło mu to większą karierę. Ja życze Darkowi wszystkiego najlepszego i dziękuje za to co dla nas zrobił.
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 19.06.2008, 19:17
jasnyGwint napisał(a):Wyświetl post
^^No to czemu wszyscy płaczą ze chce odejść, skoro jest taki słaby ?

A Skorża jest winny temu, że nie wie co to jest "rotacja w składzie"

Jako trener po studiach powinnien znać to pojęcie.
Bardzo chce to niech odchodzi, ale za 800t czy bańkę euro - o to jest płacz.
Skorża chciał robić rotację, ale z drugiej strony chciał wszystko wygrać, a to było łatwiejsze z Głową i Cleberem niż z Kokosem zamiast któregoś z w/w. Sam widzisz - tylko 3 porażki z Legią w sezonie, a w zasadzie 2 bo pp w karnych i to dlatego, ze gralismy bez żadnego napastnika i juz teksty - pozycja MS osłabła, trzeba szukać nowego trenera na puchary itp. Jakby rotował i zaliczył np. 3 porażki w lidze to ja nie wiem...
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great

Od: 06.2003

Stary 19.06.2008, 19:17
Ja się akurat Dudki w przeciwieństwie do Kokoszki nie czepiam. Wie ile dla niego zrobiła Wisła i mimo tego, że by mógł nie odchodzi na zasadzie prawa webstera. Nie raz powtarzał, że nie pasuję mu gra na lewej obronie i lepiej czuje się w środku, więc pretensji o to, że nie dawał z siebie wszystkiego mieć wg mnie nie można. Nie ma do tego warunków. Dudka ma już 25 lat, jest to idealny moment na wyjechanie z kraju. Teoretycznie mógłby zostać, ale teraz jest "na fali" i pewnie boi się (i słusznie) o to, że wyjedzie za późno, tak jak Żurawski. Dla nas dobrze było, że pograł dla nas dłużej, ale ograniczyło mu to większą karierę. Ja życze Darkowi wszystkiego najlepszego i dziękuje za to co dla nas zrobił.
Zastanów się czlowieku co piszesz.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Stary 19.06.2008, 19:19
Maćko napisał(a):Wyświetl post
Jedna sprawa - odejście.

I tyle w temacie.
Wez załóż sobie temat z samymi swoimi zlotymi myslami.
nie gra wiec chce stad s.......ic - to jest proste jak konstrukcja cepa , jednak widze ze zbyt skomplikowane dla Ciebie.
Co ma tu gnic kolejne 3 lata, modlac sie wieczorami by jeden badz drugi sie polamal
Moze jest za slaby i tyle - natomiast chec odejscia jest naturalna - Rozumiem ze wielki Maćko siedzialby na ławie dotad, dokad hemoroidy nie zryly by mu dupska
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Jurand
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2003

Stary 19.06.2008, 19:24
Szczerze jak dla mnie Kokoszka jest przecientym pilkarzem i taki z niego pozostanie, daleko mu bedzie do chocby Glowackiego. Obserwuje go dosc uwaznie od meczu z Celticiem, gdzie faktycznie zaczal super, ale pozniej regularnie co jakis czas popelnial kardynalne bledy. Jesli chce odejsc, plakac nie bede. Wystarzy mi do szczescia nowy kontrakt Glowackiego. A po Bednarzu zaczelo sie oczywiscie znowu jezdzenie. Poczekajmy jakis czas, jak sie nic nie zmieni to sam bede pierwszy, ktory bedzie chcial jego zwlonienia. Poki co jest polowa czerwca, okienko trwa do konca sieprnia. Cierpliwosci panowie
Odpowiedz cytując
WHITE*STAR
Senior Member

Stary 19.06.2008, 19:25
gigant napisał(a):Wyświetl post
Zastanów się czlowieku co piszesz.
No fakt trafna uwaga. Chciałem napisać, że nie mógł pokazać wszystkiego tego co potrafi.

Nie ma do tego warunków.

To tak na potwierdzenie moich słów.

Czytałem kogoś post, że Kokoszka nie kocha Wisły. Nie musi. Wychowankiem nie jest, ale niech piłkarze Wisły dają z siebie wszystko, tak jak to trafnie w moim poście zauważył Gigant. Nic więcej.
Odpowiedz cytując
wojtole14
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 19.06.2008, 19:29
Człowieku z choinki się urwałeś? Ja mam tylko nadzieję, że pisałeś wszystko z ironią. Jedyne co mu w głowie to kasa i gwiazdorzenie. Sam się wypowiadał jak arogant jak on to przebiera w ofertach. Może to i prawda, ale troche skromności. Ja jednak ani jednej oficjalnej oferty nie widziałem jeszcze dla niego. Karierę w Wiśle zaczynał jako lewy obrońca. Nagle mu zaczeło nie pasować to sobie zażyczył środek obrony. Tam też mu się znudziło to wziął środek pomocy na którym nic nie gra. Jego już w Wiśle wszyscy mają dość! Jeszcze troche i zobaczymy go w ataku. Ooo durni prezesi z Serie A, dajcie te 3 miliony i po sprawie

Odpowiedz cytując
Coolpick
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 19.06.2008, 19:44
Dudka przynajmniej mowi otwarcie, ze chce odejsc, a nie jakies sranie po scianach.
Odpowiedz cytując
spirit
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 19.06.2008, 19:46
1q2 napisał(a):
nie gra wiec chce stad s.......ic - to jest proste jak konstrukcja cepa , jednak widze ze zbyt skomplikowane dla Ciebie.
Co ma tu gnic kolejne 3 lata, modlac sie wieczorami by jeden badz drugi sie polamal
Ta, a w Torino z przydziału dostanie pierwszą jedenastkę

Jak piłkarz, który nie walczy o pierwszą jedenastkę w przeciętnej drużynie (w skali europejskiej) tylko .......i, że po 2 meczach jest zmęczony, może mieć jakiekolwiek złudzenia, ze nie będzie siedział na głębokiej rezerwie w jednej z najsilniejszych lig świata? Ambicja? Raczej przerost formy nad treścią.
Feci quod potui faciant meliora potentes
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów