The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 28 22,76%
osłabi 78 63,41%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,82%
Głosujących: 123. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Valsacio
Member

Od: 07.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 05.07.2008, 12:35
Niestety ale np nie porównujcie nas do Legii. Oni w ostatnim czasie dokonali naprawdę dobrych transferow za granicę i dlatego mają grosza. W dodatku odjedzie jeszcze Roger za dużą kasę.

Lech miał łatiwej niż my bo mógł ściągnąć piłkarzy bez nazwiska, młodych rozwijających się.

U nas się nastawiliśmy na wzmocnienia na puchary, ktore kosztują majątek i jeszcze nie chcą przyjść.
Szkoda że Bednarz nie ma alternatywy i nie ma na oku młodych piłkarzy którzy mogłiby do nas dołączyć, bo jak widać to okienko będzie dla nas KROKIEM WSTECZ.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 05.07.2008, 12:36
Tomek_TS napisał(a):Wyświetl post
Ale moze tez byc drugim Alvesem z Barcelony

Jak Cie prosz daj spokoj Singlarowi! Poczekaj z jego ocena np do rundy rewanzowej! Bo chyba wszyscy juz maja dosc Twojego napierdalania na Bednarza i Singlara i Bog wie kogo jeszcze.
Jakby był drugim Alvesem to przypuszczalnie musielibysmy stoczyć o niego walkę z konkurentami..... ja tylko wyciągam logiczne wnioski.

PS
Uwierz mi chciałbym sie mylić w tej sprawie - ale skoro nie było nas stać na Bartczaka no to lepszy rydz niż nic
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Valsacio
Member

Stary 05.07.2008, 12:38
Cytat:
Zdzisław Drobniewski wyśmiał oficjalną propozycję Wisły Kraków, która stara się o Gargułę. Jeśli potencjalny nabywca nie rozpocznie rozmów od kwoty 1,5 miliona euro, reprezentant Polski nie odejdzie z Bełchatowa - twardo stawiają sprawę szefowie GKS.
Pozyskaniem pomocnika zainteresowana jest Wisła Kraków, ale pieniądze proponowane przez wiślaków - 350 tysięcy euro - są nie do przyjęcia dla klubu z Bełchatowa. - Niech krakowska Wisła się nie ośmiesza. Nie oddamy Łukasza za darmo - powiedział dyrektor sportowy GKS Zdzisław Drobniewski. - Jeśli oni proponują taką kasę, to ja wolę, żeby Garguła jeszcze przez rok u nas grał i później odszedł sobie, gdzie będzie chciał. Oczywiście za darmo - dodał prezes Drobniewski.
tutaj macie odnośnie Garguły w Wiśle. GKS sobie też pogrywa, ale nie dziwię się. Wolą mieć za 350 tys Gargułę na rok niże 350tys a nie mieć Garguły.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Tomek_TS napisał(a):Wyświetl post
Ale moze tez byc drugim Alvesem z Barcelony

Jak Cie prosz daj spokoj Singlarowi! Poczekaj z jego ocena np do rundy rewanzowej! Bo chyba wszyscy juz maja dosc Twojego napierdalania na Bednarza i Singlara i Bog wie kogo jeszcze.

Skad wiesz czy wszyscy? Ty jesteś WSZYSCY? to sie nazywa megalomania
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Tomek_TS
Senior Member

Od: 12.2004

Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Jakby był drugim Alvesem to przypuszczalnie musielibysmy stoczyć o niego walkę z konkurentami..... ja tylko wyciągam logiczne wnioski.

PS
Uwierz mi chciałbym sie mylić w tej sprawie - ale skoro nie było nas stać na Bartczaka no to lepszy rydz niż nic
I na tym zakonczmy ta dyskusje!
Odpowiedz cytując
<Crasch>
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 05.07.2008, 12:43
Dobrze że kolega napisał tą "bolesną prawdę" bo niestety spora część forumowiczów woli żyć w iluzji i wierzyć w cuda

PS
Zaraz się na Ciebie rzucą "legiony straceńców" kóre oskarżą cię o płaczliwość i sianie defetyzmu. Ostrzegam
Mnie sie już dostaje za realizm bo większość woli zyć w Matrixie
tak, tak ogryzek....
uspokój sie i nie napiepszaj 20 poStów pod rząd o tym samym. Singlar nie jest Słowackim Paszulewiczem. Paszulewicz grał w zastepstwie za Głowackiego i długo nie pograł, Singlar grał 4 lata. w pierwszym składzie.
Okno transferowe otwarte od 5 dni. W Matrixie już zamknięte? ojojoj zabij tamtejszego Bednarza.
Odpowiedz cytując
maRgrabkarz
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 05.07.2008, 12:45
nie krytykowalem aktuaklych poczynan transferowych bo po slowach "sztabu" nawet nie wypadalo takowej przedstawiac. Ale teraz juz moge powiedziec z cala stanowczoscia. Wkur*** mnie i to bardzo mocno!
Gdyby powiedzieli ze bedziemy liczyc na wolne transfery ew gotowkowe ale za niewielkie pieniadze, to bym nic nie powiedzial. Ot po prostu niestety nie mamy kasy, zdarza sie. Ale czlowiek o wiele bardziej sie wnerwia gdy komus sie obiecuje (bo chyba w takich kategoriach nalezy rozpatrywac slowa Skorzy i Bednarza) "4 klasowych bez testowania" zawodnikow co to dolacza do druzyny zaraz na zgrupowaniu a na koncu okazuje sie ze jest tak jak zawsze. Jeden, moze dwoch i oczywiscie trzeba bedzie go przetestowac. No k**** mac. Cyrku naprawde nie chce miec w Krakowie przy R22!

Inna sprawa ze jesli druzyna ma walczyc o zaistnienie w europejskich pucharach (mowimy oczywiscie o PUEFA) to chyba druzyne trzeba miec kompletna juz na samym poczatku bardzo krotkich przygotowan do sezonu. Po przeciekach z R22 liczylem ze tak wlasnie bedzie. Poczatek okienka i Bednarz oglasza nazwiska nowych zawodnikow. A tu co sie okazuje? Bednarz ma k**** mac dopiero oko na kilku kolesi. W wywiadach mowia ze wiedza o co chodzi w profesjonalnej pilce ale czy oby na pewno?

Po wczorajszych slowach Bednarza jestem strasznie rozgoryczony. :/
Odpowiedz cytując
Valsacio
Member

Stary 05.07.2008, 12:46
Wierzę w Bednarza, ale prawda jest też taka, że jesteśmy bidni jak mysz kościelna!!
Dopóki nie wypromujemy kogoś żeby zrobić nadwyżkę i sprzedać go za 5 mln Euro to nie kupimy nikogo za 1mln Euro.

Ale z 2 strony na miejscu Bednarza rozejrzał bym się za graczami pokroju Lewandowskiego czy Stilica z Lecha(czyli młodzi i tani) bo brak transferow, a tym samym możliwości że ktoś nagle wystrzeli(bo kto u nas może wystrzelić jeszcze? Jirsak Boguski Małecki i to praktycznie na tym się kończy) to naprawdę katastrofa!!!

Denerwuje też brak zainteresowania Pawłowskim. Nie dosyć że Legia ma farta przy transferach to jeszcze my takie kąski przaczamy, na ich korzyść. No szok.
Jak wiedział że nie ma kasy trzeba było brać Lewandowskiego i Pawłowskiego i wszyscy by byli zadowoleni. A przynajmniej ja napewo, bo to już by było 2 piłkarzy więcej którzy mogą nagle zaskoczyć.
Ostatnio edytowane przez Valsacio : 05.07.2008 o godz. 12:49.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 05.07.2008, 12:51
<Crasch> napisał(a):Wyświetl post
tak, tak ogryzek....
uspokój sie i nie napiepszaj 20 poStów pod rząd o tym samym. Singlar nie jest Słowackim Paszulewiczem. Paszulewicz grał w zastepstwie za Głowackiego i długo nie pograł, Singlar grał 4 lata. w pierwszym składzie.
Okno transferowe otwarte od 5 dni. W Matrixie już zamknięte? ojojoj zabij tamtejszego Bednarza.
Ja nie mam zamiaru mordowac Bednarza! Podałem wcześniej przykład Lecha że za relatywnie średnie pieniądze można się wzmacniać dobrze i szybko! (Bez zadnych gwiazd za niewiadomo jakie pieniądze)
Albo można wprost powiedziec - nie ma kasy! I też dobrze!

Powiedz mi ile potrzebują nowi piłkarze żeby sie zgrać z zesołem przed meczem z Beitarem? (czas też jest ważnym czynnikiem)

Kolega Valsacio napisał że jeśli nie sprowadzamy gwiazd, to źle ze nie sprowadzamy chociaż młodych piłkarzy... żadnego alternatywnego scenariusza... i ja sie z tym zgadzam co napisał Valsacio!
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 05.07.2008 o godz. 12:56.
Odpowiedz cytując
Bobic
Banita

Od: 07.2006

Stary 05.07.2008, 12:59
"Niech krakowska Wisła się nie ośmiesza"

Zdzisław Drobniewski, dyrektor sportowy GKS Bełchatów, wyśmiał oficjalną propozycję Wisły Kraków w sprawie transferu Łukasza Garguły. Zaoferowane 350 tysięcy euro - to kwota nie do przyjęcia dla klubu z Bełchatowa.

- Niech krakowska Wisła się nie ośmiesza. Nie oddamy Łukasza za darmo - powiedział. - Jeśli oni proponują taką kasę, to ja wolę, żeby Garguła jeszcze przez rok u nas grał i później odszedł sobie, gdzie będzie chciał. - dodał Drobniewski.

Jeśli potencjalny nabywca nie rozpocznie rozmów od kwoty 1,5 miliona euro, reprezentant Polski nie odejdzie z Bełchatowa.

na podstawie: Przeglądu Sportowego
gks.com.pl / wislakrakow.com
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 05.07.2008, 12:59
O siedmiu nie mówią bo
1. klepnięto Singlara
2. Klepną Łukasiewicza

a tym siódmym którego brakuje był Lanza który na płytach prezentował się rewelacyjnie

a poza tym są Dawidowski i Gołoś

ps. niech sobie GKS wsadzi w dupę Gargułę. Jakoś nie widzę kolejki chętnych by wywalić w błoto półtorej miliona juro
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
dorotja
ranny ptaszek

Od: 09.2003

Stary 05.07.2008, 13:12
emjot napisał(a):Wyświetl post
a poza tym są Dawidowski i Gołoś
Niedzielan po niemal roku w gabinetach też jak nowy. No i jest Grzesiu Kmiecik.

Trochę martwię się o Skorżę. Zwykle wyważony, parę razy ostatnio jednak coś tam chlapnął "nie po linii", np. niby żartem, że chciałby, by chociaż jedenastu zawodników mu zostało. Łatwo się Bosowi podpada, powinien uważać. Dobrze jednak, że to człowiek, który nie ma tendencji do biadolenia i użalania się nad sobą, choć dobrze wie, że w ostatecznym rozrachunku zawsze winny jest trener, a nie polityka transferowa klubu.
www.historiawisly.pl
Odpowiedz cytując
pan Dudi
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 05.07.2008, 13:12
Tak sobie teraz pomyślałem- dlaczego Garguła nie odejdzie z BOTu na zasadzie prawa Webstera? Gra tam już dość długo. Chyba, że liczy się czas od podpisania nowego kontraktu, a on taki parafował z 2 lata temu? No, ale skoro Kokoszka też podpisał nowy kontrakt rok temu, to nie rozumiem, co stoi na przeszkodzie, aby sprowadzić Gargułę na podstawie w/w prawa.

Nie podniecajcie się tak Lechem, bo już widzę, jaki byłby tu płacz, gdyby to do Wisły sprowadzono np. Peszkę lub tego Stilica o którym nikt nic nie wie. Banda pokemonów odrazu chciałaby ukrzyżowania Bednarza, bo co to ma być? Widać to na przykładzie Singlara- chłop zdobył Mistrzostwo Czech, przez 4 lata był podstawowym obrońcą klubu z tamtejszej czołówki, ale i tak jest po nim jechane, bo to nie Zambrotta (chociaż jakby on przyszedł, to przecież ma już 30 lat, więc jakie to wzmocnienie?). Czytać się tego nie da.

Lysy napisał(a):Wyświetl post
Zarówno Lewandowski jak i Arboleda byliby wzmocnieniami Wisły. Ja już przestałem się oszukiwać, z tak marnym dyrektorem sportowym jakim jest (L)ysy jacek wzmocnień nie będzie. Zaraz pewnie zaatakuje mnie stado klakierów zakochanych w jacku no dajecie, czekam.
Tak, na pewno Lewandowski jest lepszy od Brożka i Niedzielana. Wzmocnień nie będzie za Bednarza? ****a, chłopie, gdzie Ty żyjesz? Przedłużone kontrakty z Głową i Brożkiem, w/w Niedzielan, przez jakiś czas Kosowski, teraz może Łukasiewicz, który z tego co pamiętam był dobrym zawodnikiem. Wspomniany przeze mnie Singlar, ale Ty ****a piszesz, że wzmocnień nie będzie. I uwierz mi- nie jestem zakochany w Jacku, ale nie mogę czytać już tych bredni, które wypisujesz Ty i inne dzieci na tym forum.
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 05.07.2008 o godz. 13:16.
Odpowiedz cytując
K_2
Banita

Od: 04.2008

Stary 05.07.2008, 13:14
dorotja napisał(a):Wyświetl post
Niedzielan po niemal roku w gabinetach też jak nowy. No i jest Grzesiu Kmiecik.

Trochę martwię się o Skorżę. Zwykle wyważony, parę razy ostatnio jednak coś tam chlapnął "nie po linii", np. niby żartem, że chciałby, by chociaż jedenastu zawodników mu zostało. Łatwo się Bosowi podpada, powinien uważać. Dobrze jednak, że to człowiek, który nie ma tendencji do biadolenia i użalania się nad sobą, choć dobrze wie, że w ostatecznym rozrachunku zawsze winny jest trener, a nie polityka transferowa klubu.
Jak odpadniemy z Beitarem , bo nie bedzie zadnych wzmocnien i zwolnia Skorze ,to juz wtedy nie bede mial krzty watpliwosci ze z Cupialem nigdy nic wiecej nie osiagniemy
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 05.07.2008, 13:30
Dajemy za Gargułe 350 tys Euro....Szok

Kurde to w jakim miejscu w europie my jestesmy jak chcemy wyciagnac pilkarzy z reprezentacji,pilkarza ktory jest jednym z lepszych pomocnikow w Polsce za tak komiczne pieniadze

Jak dla mnie ta oferta to doslownie kpina i osmieszenie, po co w ogole cos takiego

Jezeli takie pieniadze chcemy przeznaczyc na transfery to nawet ja wielki optymista przed tym okienkiem przestane wierzyc ze cos dobrego mzoe nas spotkac...
Odpowiedz cytując
it
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 05.07.2008, 13:37
Za pół roku Garguła będzie mógł odejść za darmo.
Jak chce się związać z Wisłą, to poczeka.
Nie ma co w tej chwili przepłacać za tego zawodnika.
500 tys. euro Wisła pewnie byłaby w stanie teraz dać (po negocjacjach), ale więcej nie ma sensu.
Tym bardziej, że my mamy "swojego" Gargułę w składzie, tylko trzeba mu pozwolić więcej grać.

P.S.
A czy ośmieszeniem nazwać można próbę wyciągnięcia przez Legię Pawłowskiego za 100 tys. euro?
Nie sztuką jest wydać kosmiczne pieniądze na piłkarzy.
Sztuką jest pozyskanie dobrych zawodników za grosze, albo za darmo.
Ostatnio edytowane przez it : 05.07.2008 o godz. 13:40.
Odpowiedz cytując
Valsacio
Member

Stary 05.07.2008, 13:44
Skoro nie mogą kupić 4 tanich to rozumię że mają kasę chociaż na 1 ale drogiego No ludzie nie przesadzajmy byłoby to zdecydowanie lepsze rozwiązanie.

Panie Bednarz pora sobie do głowy nabić że tanio piłkarza, który będzie kiedyś wart miliony to pan nie sprowadzisz bo pan po Szrotach szukasz, a nie po Jańczykach Borucach Fabiańskich. Na tym rynku co pan zdajesz się szukać nikogo z takim majątkiem nie potrzebują.

PS. IT. Ale nam za to Pawłowski nie jest potrzebny bo mamy skrzydłowych No ludzie nie wierzę że w Polsce można dyskrecję utrzymać. Zagranicą tak ale w Polsce nie. Za dużo przeciekających ogniw. Po prostu my nie widzimy okazji ani w Pawłowskim, ani w Hernanim.

Bednarz się tłumaczy że jakby nie prasa to by były wzmocnienia. Kto Iwanski( z ktorym nie mieliśmy kontaktu?) a może jedna notka w prasie Chorwackiej tak podniosła cenę Brezovca? A może coś jeszcze pan Bednarz powie.
Powiem tak opalał się a powinien mieć wyjście awaryjne i to nie gorsze niż wyjście A(np. zamiast do 1 składu, młodych reprezentantów młodzieżówek jak Jirsak).

No ale fakt że na takich piłkarzy to jest jeszcze czas do Sierpnia, więc łudzę się że po tej porażce we wzmocnieniu drużyny przed pucharami, 2 połowa okienka zostanie wykorzystana na sprowadzanie Jirsaków, albo nawet lepszych.
A CO DO PUCHARÓW TO Z BEITAREM BĘDZIE NAM POTRZEBNY TAKI CUD JAK Z IRAKLISEM, albo nawet większy. Bo środek pomocy mamy równie silny jak wtedy, a rywal jest napewno dużo lepszy.
Ostatnio edytowane przez Valsacio : 05.07.2008 o godz. 13:52.
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 05.07.2008, 13:50
Piłkarz jest wart tyle, ile ktoś zechce za niego zapłacić.
Osobiście wątpię, czy nawet rzucający pieniądze w błoto klub rosyjski (teraz się trochę ogarnęli) zdecydowałby się wydać ponad pół miliona za tego wybitnego reprezentanta. (o Gargule)

Nie wiem dlaczego zarzucacie Bednarzowi nieudolność. Na razie to większość jego akcji jest blokowana przez zarząd tj. kontrakty, transfery. Bez pieniędzy to on się może co najwyżej starać.

I proszę mi tu nie podawać przykładów Lecha, czy Legii, bo nikogo sensowneg nie kupili. Może poza Iwańskim. Ot pierwszy raz zobaczyli kasę na transfery. Wydali w tydzień te marne grosze na marnych piłkarzy i mają spokój bo nikt im nie marudzi, że nic nie robią.

http://www.weszlo.com/news/453 - Wisła szuka bramkarza.
Ostatnio edytowane przez tofik : 05.07.2008 o godz. 13:54.
..
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 05.07.2008, 13:52
it napisał(a):Wyświetl post
Za pół roku Garguła będzie mógł odejść za darmo.
.
za pol roku bedzie mogl podpisac kontrakt z nowym klubem ktory wejdzie w życie 1 lipca 2009
Odpowiedz cytując
12345q
Member

Od: 05.2005

Stary 05.07.2008, 14:05
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Dajemy za Gargułe 350 tys Euro....Szok

Kurde to w jakim miejscu w europie my jestesmy jak chcemy wyciagnac pilkarzy z reprezentacji,pilkarza ktory jest jednym z lepszych pomocnikow w Polsce za tak komiczne pieniadze
Szok.........tylko nie zemdlej
Piłkarz z reprezentacji I co zagrał ostatnio w tej reprezentacji Wogóle kiedy ostatno zagrał dobry mecz
Komiczne pieniądze Komiczne pieniądze to dała Legia za Grzelaka, Burkharda a ostatnio za Iwańskiego..

63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie ta oferta to doslownie kpina i osmieszenie, po co w ogole cos takiego

Jezeli takie pieniadze chcemy przeznaczyc na transfery to nawet ja wielki optymista przed tym okienkiem przestane wierzyc ze cos dobrego mzoe nas spotkac...
Osmiesza to sie GKS chcąc 1,5 mln euro. To jest dopiero kpina
Odpowiedz cytując
Valsacio
Member

Stary 05.07.2008, 14:09
Z 2 strony jak wam mówiłem że trzeba się skupić na młodych graczach typu Lewandowski, Pawłowski póki jesteśmy mistrzem Polski bo inne transfery nie wypalą to się pukaliście w głowę że to nie wzmocnienia na puchary

Teraz nie będzie ani wzmocnien ani zwiększenia potencjału drużyny.
Jak to przyjemnie wam wytknąć.
Odpowiedz cytując
arjen81
Junior Member

Stary 05.07.2008, 14:11
Ja sie poniekad nie dziwie druzynie z Belchatowa, 350 tys euro to nie pieniadz, a w miejsce tych pieniedzy maja jeszcze zawodnika na rok do grania. A trzeba pamietac, ze wszystko sie zmienia, tak i moze sie zmienic nastawienie Garguly.. a noz go Janas namowi na podpisanie kontraktu..

Natomiast szukanie przez Wisle bramkarza jest wedlug mnie kompromitacja. Po co brac jakis 3 bramkarzy z Wloch? Na wyciagniecie reki jest Kowalewski..
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 05.07.2008, 14:16
12345q napisał(a):Wyświetl post
Szok.........tylko nie zemdlej
Piłkarz z reprezentacji I co zagrał ostatnio w tej reprezentacji Wogóle kiedy ostatno zagrał dobry mecz
Komiczne pieniądze Komiczne pieniądze to dała Legia za Grzelaka, Burkharda a ostatnio za Iwańskiego..

Osmiesza to sie GKS chcąc 1,5 mln euro. To jest dopiero kpina
Nie bede podejmowal polemiki z Toba bo widze ze jestesmy zdecydowanie na innych poziomach...
Ja nie pisalem ze jest swietny itd...ma w papierze ze gra w reprezentacji-ma,jest jednym z najlepszych srodkowych pomocnikow w Polsce-niestety ale jest...
Kiedy zagral dobry mecz w kadzre -mozliwe ze nigdy..

I nie przywoluj mi tutaj tematu Legii czy tez Lecha jak inni koledzy bo my jestesmy Wisła...
Odpowiedz cytując
maRgrabkarz
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 05.07.2008, 14:27
Jedyna osoba ktora sie osmiesza w przypadku transferu Garguly to dyrektor sportowy GKSu. Gosc musial byc przez ostatni rok na jakies wyspie bezludnej pozbawiony lacznosci ze swiatem jesli po tym co prezentowal Gargula przez ten czas nadal chce za niego kase jakby byl w swietnej formie, co tez mialo miejsce niezbyt dlugo.

W ogole wiekszosc polskich dyrektorow sportowych jest calkowicie pozbawiona kontaktu z rzeczywistoscia jesli chodzi o wycene swoich zawodnikow. Ich zachowanie jest chore a najwiecej powinny im dac do myslenia ostatnie ME i fakt ze Dudka ktory byl jednym z tych ktorzy sie na nich niezle zaprezentowali, odszedl za "raptem" 2,5 mln jak sie przewiduje. Wiec jak sie ma wziete z kosmosu 1,5 mln za zawodnika bez formy i z raptem kilkoma dobrymi meczami w kadrze i to jeszcze w kwalifikacjach do tych 2,5 mln... Pukniecie w glowe to min co powinien zrobic dyr. sportowy GKSu.
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik

Stary 05.07.2008, 14:35
Ja się też PGE nie dziwię. Liczyli na grubo ponad 2 mln € po Euro, a teraz został im tylko rok kontraktu Garguły. A potem zawodnik odejdzie za darmo.

To ostatnia chwila, by go sprzedać - a Wisła daje za gościa tyle, co zapłaciła za Konrada Gołosia. No więc się denerwują.

Ale umówmy się - więcej niż 700 tys € to Garguła nie jest wart. Więc może jakoś się dogadają.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując
Valsacio
Member

Stary 05.07.2008, 14:36
Cytat:
Rekordowy transfer Ajaksu

TK/inf. własna /13:18
AFPAjax Amsterdam pozyskał 19-letniego napastnika reprezentacji serbii Miralema Sulejmaniego za rekordową w historii klubu sumę 16,25 miliona euro.
Zawodnik ten podpisał z nowym klubem pięcioletni kontrakt. Poprzednio występował on w SC Heerenveen. W swoim pierwszym sezonie w Eredivisie w 34 meczach strzelił 15 bramek.
Tutaj bym szukał inspiracji dla Bednarza raz a dobrze

Żeby nie było Oftopa uważam ze powinniśmy zoferować 700tys się nie zgodzą trudno. Jednak za taką kasę nie pozyska się lepszego. Na więcej nas nie stać i pewnie będziemy czekać co zrobi Gargułą przez ten rok.
Ostatnio edytowane przez Valsacio : 05.07.2008 o godz. 14:38.
Odpowiedz cytując
Po prostu Wiślak
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 05.07.2008, 15:12
Prezes Bełchatowa ma rację. Oferując tak śmiesznie małe pieniądze za Gargułę Wisła kompromituje się.

Skoro taki Dudka był wart ok. 2 mln Euro, który ani w Wiśle, ani w reprezentacji nigdy nie grał nic rewelacyjnego, Garguła jest wart przynajmniej milion.

Ale najbardziej znów kompromituje się Cupiał ciągłym powielaniem tych samych błędów. On dalej nie rozumie, jak właściwie sterować piłkarskim klubem. Nie kuma, że jeśli znów nie zapewni trenerowi dobrych zawodników, straci później znacznie więcej pieniędzy na pogorszeniu wyników, wycofaniu sponsorów, itd.

Widząc co się dzieje, przypomina mi się rok 2006 i okłamywanie przez niego i zarząd Petrescu. Teraz wypisz wymaluj dzieje sie to samo, tyle, że okłamywany i zwodzony transferowymi obietnicami jest SKorża.

Oczywiście, nie może sie to skończyć inaczej niż 2 lata temu.

Najbardziej, żal mi właśnie Skorży.
Odpowiedz cytując
_al3x
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 05.07.2008, 15:31
tofik napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem dlaczego zarzucacie Bednarzowi nieudolność. Na razie to większość jego akcji jest blokowana przez zarząd tj. kontrakty, transfery. Bez pieniędzy to on się może co najwyżej starać.
no ja tez tego nie moge zrozumiec. Bardzo rozsadnie zarzadza, odchudzil znaczaco kadre !!! a poprzednicy to tylko kupowali i nic wiecej nie robili bo nawet sprzedaz porzadnie zawodnika nie potrafili.

zrozumcie Panowie ze osoba na tym stanowisku odpowiada nie tylko za kupowanie!!!

tofik napisał(a):Wyświetl post
I proszę mi tu nie podawać przykładów Lecha, czy Legii, bo nikogo sensowneg nie kupili. Może poza Iwańskim. Ot pierwszy raz zobaczyli kasę na transfery. Wydali w tydzień te marne grosze na marnych piłkarzy i mają spokój bo nikt im nie marudzi, że nic nie robią.
jakie zakupy zrobili inni to czas pokaze, a wracajac do obcokrajowcow to popatrzmy jakie z nimi sa problemy , w Lechu gosc sobie umyslal powrot do ojczyzny, Zaglebie miala problemy z Arboleda, my z Dolha itp.

Stop dla zagranicznych pilkarzy!!!
Pieniądze są w sieci tylko trzeba wiedzieć jak po nie sięgnąć!!!
Odpowiedz cytując
Po prostu Wiślak
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 05.07.2008, 15:37
Cytat:
Stop dla zagranicznych pilkarzy!!!
Czyli stop dla Clebera, Rogera, Cantoro, Arboledy, Rengifo, Quinterosa, Mynara, Kriżanaca, Uche, Ediego, Hermesa, Diza, Jirsaka, Hernaniego, a także zawodników typu Frankowskiego (przyszedł do Wisły zza granicy).

No można i tak.

W końcu o tym, jakim kto jest piłkarzem decyduje jego narodowość, a nie umiejętności...
Odpowiedz cytując
pawelo84
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 05.07.2008, 15:50
Hehe no przecież wiem! Dlatego hehe podałem przykład Paszulewicza który grał w Wisle za czasów Kasperczaka która hehe osiągnęła więcej w ostatnich 10 latach niż np Legia czy Lech

Własnie Singlar to może byc taki Paszulewicz - ten grał w Slovanie a ten w Wiśle. A czy Paszulewicz to takie świetny piłkarz? Sam odpowiedz
Paszulewicz grał w Wiśle bardzo, bardzo rzadko a Singlar w prawie każdym meczu Slovana, więc troche dziwne porównanie...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów