The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 28.02.2013, 13:38
Nie przesadzajcie.. mieliscie 2 tygodnie na kupno biletu przez internet.
Odpowiedz cytując
Arkas
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 28.02.2013, 13:50
Ale to jest dziwne, że nie da się kupić przez internet dobę bodajże przed meczem. A druga sprawa, brak możliwości wjechania na plac Wisły w dniu meczu tylko parking płatny 5 zł przed bramą też nie jest jakiś świetny. Przynajmniej tak do 5 godz mogłaby być możliwość wjechania sobie bez konieczności płacenia.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując
igortsw
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 28.02.2013, 13:58
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Nie przesadzajcie.. mieliscie 2 tygodnie na kupno biletu przez internet.

Weź pod uwagę, że nie każdy wie 3-4 dni wcześniej czy będzie na meczu, bo są różne sytuacje. Są też osoby, które rzadko są na stadionie, mają wolne popołudnie/wieczór i decydują się wyjść na mecz...a tu 2 godzina kolejka do kas.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Stary 01.03.2013, 15:51
Wszystkim sie nie dogodzi.

Darmowe bilety na mecz z Podbeskidziem,

http://skwk.pl/kto-kocha-ten-wierzy/...eskidziem.html
Odpowiedz cytując
Maikeru
Junior Member

Od: 08.2012

Stary 02.03.2013, 10:31
Do sprzedania dwa karnety A22. Cena: 100 zł Kom: 503 347 620
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 16.03.2013, 14:13
wie ktoś NA JAKIE KONTO MAM wysłać szanownej spółce akcyjnej kase za bilet na mecz?
Bo czekają na moją autoryzacje 5 godzin ja nie mam konta ani nic a za 2 godziny zamykają imprezę?
P.s Sory za dubel ale sprawa życia i śmierci
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
kucharz_77
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 16.03.2013, 15:14
palikot napisał(a):Wyświetl post
wie ktoś NA JAKIE KONTO MAM wysłać szanownej spółce akcyjnej kase za bilet na mecz?
Bo czekają na moją autoryzacje 5 godzin ja nie mam konta ani nic a za 2 godziny zamykają imprezę?
P.s Sory za dubel ale sprawa życia i śmierci
Na rachunek: 54 1240 1747 1111 0010 1650 5312

Nazwa banku: Bank Pekao S.A., Oddział banku, I O. w Poznaniu

Odbiorca: PayU S.A. Marcelińska 90 Poznań 60-324
Odpowiedz cytując
Tobi1906
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 17.03.2013, 12:22
Dla zainteresowanych,od rana czynne kilka okienek z biletami i o dziwo cały czas ruch w kasie.

Także kto nie ma a nie chce stać w kolejkach przed meczem niech kupi sobie wcześniej.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 18.03.2013, 19:41
Manhunt napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe czy będą jakieś tańsze bilety na Ległą.
Po pierwsze na mecz z Legią a nie Ległą! Nie ma miedzy nami sympatii ale powinien być szacunek. Legia to nie sąsiadka, zapamiętają to sobie!

A po drugie, dlaczego maja być tańsze bilety na mecz sezonu, który jest meczem TOP. Kiedy każdy będzie chciał kupić droższy bilet.
Odpowiedz cytując
donecki
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 18.03.2013, 20:12
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Po pierwsze na mecz z Legią a nie Ległą! Nie ma miedzy nami sympatii ale powinien być szacunek. Legia to nie sąsiadka, zapamiętają to sobie!

A po drugie, dlaczego maja być tańsze bilety na mecz sezonu, który jest meczem TOP. Kiedy każdy będzie chciał kupić droższy bilet.
Hej synek Legła to legła na zawsze.Karnety chyba już zakończą sprzedawac po piastunkach bo to 3 mecz bedzie
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Stary 19.03.2013, 06:33
donecki napisał(a):Wyświetl post
Hej synek Legła to legła na zawsze.Karnety chyba już zakończą sprzedawac po piastunkach bo to 3 mecz bedzie
Synek to sobie możesz mówić do swojego potomstwa a nie do mnie - to po pierwsze. Po drugie najgorsi są ci, którzy widza "ległą", a nie sąsiadke jako wroga nr1. Ci, którzy drą sie legła, a na pejsiatych nie maja odwagi zaśpiewać czy im przeciwstawić sie.

Umiaru i rozsądku życzę w stosunku do CWKS. W Warszawie jest większa ....a niż CWKS.
Odpowiedz cytując
Kaan
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 19.03.2013, 07:20
Synek to sobie możesz mówić do swojego potomstwa a nie do mnie - to po pierwsze. Po drugie najgorsi są ci, którzy widza "ległą", a nie sąsiadke jako wroga nr1. Ci, którzy drą sie legła, a na pejsiatych nie maja odwagi zaśpiewać czy im przeciwstawić sie.

Umiaru i rozsądku życzę w stosunku do CWKS. W Warszawie jest większa ....a niż CWKS.
K...wa zostanie k..wą niezależnie czy większą czy mniejszą. Zresztą jak i wszystko warszawskie.
-------

Kupując teraz karnet będzie on tańszy proporcjonalnie o ilość odbytych meczy? Nie kupowałem nigdy z opóźnieniem stąd moje pytanie.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując
donecki
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 19.03.2013, 09:07
Oczywiście że tańszy
Odpowiedz cytując
Arkas
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 19.03.2013, 09:34
najgorsi są ci, którzy widza "ległą", a nie sąsiadke jako wroga nr1. Ci, którzy drą sie legła, a na pejsiatych nie maja odwagi zaśpiewać czy im przeciwstawić sie.
Czyli wychodząc naprzeciw Twojemu rozumowaniu osoba, która mówi "legła" od razu jest kwalifikowana do tych co mają ich za największych wrogów?
I mam takie pytanie, SKWK co mecz teraz już organizuje wejściówki dla szkół? Pomysł zacny, popieram ale jak są takie klasyki kibicowskie gdzie przyjeżdża Legia czy też inny "lubiany" klub gdzie doping będzie pewnie z dużą dawką pikanterii, dzięki czemu będzie można na chwilę poczuć dawne czasy to czy wtedy obecność właśnie dzieci jeszcze młodych na trybunach jest dobrym pomysłem? Owszem, młodzież jest potrzebna, ale na takie mecze to mają jeszcze czas, a nie można się zatracić i prowadzić pro-rodzinny doping, bo przez to będziemy coraz zbliżać się do kibiców z zachodu a tego chyba niewielu chce.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Stary 19.03.2013, 09:42
Arkas napisał(a):Wyświetl post
osoba, która mówi "legła" od razu jest kwalifikowana do tych co mają ich za największych wrogów?
nie twierdzę, że wszyscy, ale niestety jest wielu takich.
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 19.03.2013, 09:46
A ty chodziłeś na mecze zanim ukończyłeś 18 rok życia czy nie? Czujesz się zdeprawowany, meczowe przyśpiewki zniszczyły twoją godność i poczucie człowieczeństwa? Jeśli chodziłeś to powiedz jak poradziłeś sobie z tą traumą?

Jak dla mnie można zaprosić kogo się chcę, dzieci nie trafią prosto ze stadionu do poprawczaka bo usłyszą to co cała Polska o Legii już dobrze wie.

Będą dzieci to nie można przeklinać ludzie ratunku bo zwariuje.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Stary 19.03.2013, 10:39
Arkas napisał(a):Wyświetl post
Czyli wychodząc naprzeciw Twojemu rozumowaniu osoba, która mówi "legła" od razu jest kwalifikowana do tych co mają ich za największych wrogów?
I mam takie pytanie, SKWK co mecz teraz już organizuje wejściówki dla szkół? Pomysł zacny, popieram ale jak są takie klasyki kibicowskie gdzie przyjeżdża Legia czy też inny "lubiany" klub gdzie doping będzie pewnie z dużą dawką pikanterii, dzięki czemu będzie można na chwilę poczuć dawne czasy to czy wtedy obecność właśnie dzieci jeszcze młodych na trybunach jest dobrym pomysłem? Owszem, młodzież jest potrzebna, ale na takie mecze to mają jeszcze czas, a nie można się zatracić i prowadzić pro-rodzinny doping, bo przez to będziemy coraz zbliżać się do kibiców z zachodu a tego chyba niewielu chce.

te dzieci wiecej z siebie dawaly ostatnio niz polowa mlyna, i nie wiem o jakim pro rodzinnym dopingu z sektora C jest mowa .

niech dzieciaki przychodza na takie mecze i uslysza ze Legia to stara ....a, trzeba wychowywac od malego ))

..milosc do klubu musi isc z nienawiscia ..
Ostatnio edytowane przez aNouc : 19.03.2013 o godz. 10:44.
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Stary 19.03.2013, 18:41

A ty co byłes na "Warszawa 1935"

Rozwiązanie panowie jest proste: Dac dzieciom do biletu zatyczki do uszu, i jak będzie nasza wersja o (L) to na odpowiedni znak wszystkie dzieci zatykają nimi uszy
Ostatnio edytowane przez palikot : 19.03.2013 o godz. 18:43.

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 19.03.2013, 22:10
Kaan napisał(a):Wyświetl post
Kupując teraz karnet będzie on tańszy proporcjonalnie o ilość odbytych meczy? Nie kupowałem nigdy z opóźnieniem stąd moje pytanie.
Chyba teraz są w cenach takich jakie były na początku, cena się zmienia jak rusza kolejna tura sprzedaży. Tak myśle, bo też nigdy nie kupowałem z opóźnieniem.
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 19.03.2013, 22:24
Jeśli chcę na Piasta zabrać kogoś pierwszy raz na mecz, to ta osoba ma jakoś tańszy bilet?

Kiedyś była chyba taka akcja, że pierwszy mecz jest taniej. Albo coś mi się pochrzaniło
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli

Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.

Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
LuKaS TSW
Senior Member

Od: 12.2005

Stary 19.03.2013, 22:34
Jest,że jak ta osoba nie była jeszcze na meczu to ma wejście za 5 zł:http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...upisz_za_5_zl/
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
Odpowiedz cytując
KoPer
I am what I am

Od: 09.2004

Stary 19.03.2013, 22:35
jak ktoś idzie pierwszy raz na nowy stadion to wchodzi za 5 zł

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...upisz_za_5_zl/
Odpowiedz cytując
Zienczuk8
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 04.04.2013, 20:09
czy jeśli chcę kupić kolegom bilety ulgowe, mam ich karty kibica, to potrzebuje ich legitymacji? czy mogę pokazać jakieś ksero tych legitek?
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie, Wierność, Dzisiaj Wrogu, Wczoraj Bracie.
Odpowiedz cytując
wiselka16
Junior Member

Od: 03.2011

Stary 04.04.2013, 22:18
Zienczuk8 napisał(a):Wyświetl post
czy jeśli chcę kupić kolegom bilety ulgowe, mam ich karty kibica, to potrzebuje ich legitymacji? czy mogę pokazać jakieś ksero tych legitek?

Ostanio zaczęli prosić o Legitki także raczej będziesz potrzebował ich .
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując
Pimko
Member

Od: 11.2010

Stary 04.04.2013, 23:51
Powiedzcie proszę czy na mecz Pucharu Polski ze Śląskiem wymagana jest karta kibica? Gdyby się np. chciało zabrać osobę, która nigdy nie była na stadionie to musi ją przed zakupem wyrobić czy może wtedy wystarczy zwyczajnie podać jej dane przy zakupie?
Odpowiedz cytując
inspektor erektor
Senior Member

Od: 02.2013

Stary 05.04.2013, 01:29
na wszystkie rozgrywki organizowane przez PZPN (czyli również Puchar Polski) potrzebna jest KK
www.zlamacsport.blog.pl - sport w obiektywnej analizie
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 05.04.2013, 16:02
Słabo coś idzie sprzedaż biletów na mecz z Legią, na cały sektor C dostępne są bilety, C1 i C5 prawie puste, G1 i G2 tak samo ...

W Warszawie na Żyletę bilety schodzą w kilka dni i przed meczem nie można już kupić wejściówek bez względu na rangę przeciwnika a u nas nawet na Legię prawie cały stadion pusty ...

Przypominam, że Legia pojawi się u nas w komplecie (2 tysiące) wykorzystując całą pulę przyznanych im wejściówek do tego pojawi się oprawa z naszej strony także zamiast siedzieć w domu przed TV ruszcie tyłki na mecz ze znajomymi

PS: Do czego to doszło żeby mobilizować ludzi do przyjścia na mecz z Legią
Odpowiedz cytując
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2011

Stary 05.04.2013, 16:04
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Słabo coś idzie sprzedaż biletów na mecz z Legią, na cały sektor C dostępne są bilety, C1 i C5 prawie puste, G1 i G2 tak samo ...

W Warszawie na Żyletę bilety schodzą w kilka dni i przed meczem nie można już kupić wejściówek bez względu na rangę przeciwnika a u nas nawet na Legię prawie cały stadion pusty ...

Przypominam, że Legia pojawi się u nas w komplecie (2 tysiące) wykorzystując całą pulę przyznanych im wejściówek do tego pojawi się oprawa z naszej strony także zamiast siedzieć w domu przed TV ruszcie tyłki na mecz ze znajomymi

w tamtym roku na C też bez względu na przeciwnika nie było miejsc na C, a w tym jest jak jest protest zrobił swoje, w tamtym roku było 10k karnetów, w tym nawet liczby nie podali bo wstyd.
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Stary 05.04.2013, 18:58
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post

I tak oprócz C na tydzień i jeden dzień przed meczem zeszło więcej biletów niż na każdym meczu do tej pory.
C3 już nie mal pełne, C4 sie zapełnia C2 się coś od wczoraj w końcu ruszyło i C zapełni się na bank. Miejmy nadzieję, że narożniki też się wypełnią i zrobimy jeden wielki 10-tysięczny młyn jak na ostatnich derbach.
Szkoda tylko, że G3 zamknięte :-(

Inna sprawa mecz z Piastem, gdzie sektor C nawet w 1/3 nie jest wypełniony dzień przed meczem! Gdzie jesteście fanatycy z sektora C i innych trybun?
kibice sukcesu...
Ostatnio edytowane przez palikot : 06.04.2013 o godz. 11:49.

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
michaumichau
Junior Member

Od: 04.2013

Stary 07.04.2013, 21:55
Siema. Ostatnio byłem na LE z Twente bez karty kibica. Czy teraz jak będę kupował bilet na mecz to mógł bym ten za 5zł dla tych którzy nie jeszcze nie byli?! Wie ktoś jak oni to mogą sprawdzić?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów