The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Kolumbus
Senior Member

Od: 03.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 01.03.2013, 11:07
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
Słuchajcie ludzie

Bardzo ważna sprawa!!

Gdzie w Krakowie dostanę sie jeszcze na studia? Zależy mi na legitymacji i jak najniższej opłacie manipulacyjnej.
obojetnie jaki kierunek liczą się te dwie rzeczy i przede wszystkim czas.

podzwon te 2 miejsca: WSZIB oraz Wyzsza Szkola Zarzadzania na Glowackiego
piekna zaba w podpisie

Odpowiedz cytując
Kamil_mchw
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 01.03.2013, 12:28
piotrek06 napisał(a):Wyświetl post
Słuchajcie, mam problem bo poległem podczas sesji i moja edukacja na studiach jest na obecną chwilę zakończona stąd moje pytania:

1. przez ile przysługuje mi jeszcze możliwość ubezpieczania mnie przez rodzica bo w internecie są sprzeczne informacje( jedni mówią o 4 miesiącach a inni że te 4 miechy to bym miał gdybym został absolwentem a tak nic)

2. do kiedy tak w ogóle będę jeszcze studentem(AGH) to znaczy kiedy oficjalnie zostanę skreślony z listy?

3. kiedy zostanę skreślony to ile ma czasu na zarejestrowanie się w UP i jakie są konsekwencje zwłoki( zakładając że nie mam tych 4 miesięcy ubezpieczenia)

z góry dzięki za odpowiedź

1. Jeszcze przez miesiąc po dniu oficjalnego skreślenia jesteś ubezpieczony... jest wiele możliwości ubezpieczenie przez rodzica... np. z miejsca ich pracy, ogólne przed skończeniem przez Ciebie 25 roku życia (płatne), indywidualne - jest jakaś firma, której nazwy nie pamiętam gdzie ubezpieczasz się niezależnie od wieku za kwotę 50zł. miesięcznie...
W scanmedzie przyjmą cię nawet jak nie jesteś studentem... a masz podbitą jeszcze legitkę.
2. Masz dokładną datę na legitymacji
3. Jeśli nie chcesz to nie musisz się rejestrować w UP... jak przyjdzie wezwanie do woja to wtedy musisz kombinować... nie będąc zarejestrowany w UP po 3 miesiącach masz możliwość przystąpienia do konkursu na dofinansowanie do własnej działalności gospodarczej. 40 tyś zł. + pomostówka 800zł. miesięcznie przez pierwszy rok.
Ja przez rok po zakończeniu studiów pracowałem... wiadomo jak i nie byłem nigdzie zarejestrowany... ubezpieczenie miałem "przy rodzicach" - z ich miejsca pracy... do momentu aż skończyłem 25 rok życia.

Jak koniecznie chcesz się ubezpieczyć to zadzwoń do jakiejkolwiek firmy ubezpieczeniowej... powiedz że chcesz się umówić na spotkanie i oni Cie ubezpieczą na rok za 20zł. miesięcznie.

Jak cię wywalili to możesz napisać podanie o reaktywację na studia, wówczas jest ubezpieczenie studenckie na uczelni dla takich ludzi... jest ono głównie dla studentów biorących urlop dziekański, studentek które zaszły w ciąże itp. Za moich czasów takie coś było na agh, teraz nie wiem czy dalej istnieje... Ale oczywiście najpierw musisz mieć pozytywną opinię nt. reaktywacji...
Odpowiedz cytując
wiślak 86
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 01.03.2013, 12:41
Kolumbus napisał(a):Wyświetl post
podzwon te 2 miejsca: WSZIB oraz Wyzsza Szkola Zarzadzania na Glowackiego
Bardziej by mi zależało na państwowej bo potrzebuje tylko legitymację na wczoraj. Albo PK albo UR wybiorę.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła

Od: 11.2002

Stary 01.03.2013, 13:17
Mozna gdzies zobaczyc sytuacje z PP Slask - Flota jak Malek 'atakuje' Olszara ?
Odpowiedz cytując
Kamyk
Bene meritus

Od: 11.2004

Stary 01.03.2013, 18:05
Mam problem z Sygma Bankiem.
Kupiłem telewizor w Rtv Euro Agd, chciałem zapłacić kartą tegoż sklepu (dokładnie raty 0%) ale niestety nie wiadomo dlaczego pin nie chciał przejść. Poszedłem do bankomatu aby z tej karty wybrać kwotę, którą potrzebowałem (Sygma Bank). Oczywiście wszystko w porządku, pin prawidłowy, pieniążki są. Zapłaciłem elegancko i tylko oczekiwałem aż bank prześle mi na jaki rachunek mam spłacić zadłużenie karty żeby nie rosły odsetki.
Z trudem bo kilku telefonach doczekałem się i ku mojemu zdziwieniu kwota jaką miałem do spłacenia wzrosła o mniej więcej 90 zł. Ok 30 czy ileś tam złoty rocznie za kartę, a reszta okazała się prowizją za wybranie pieniędzy.
Oczywiście sporo ale doczytałem umowę i faktycznie tak jest.
Nie w tym rzecz.
Spłaciłem podane w piśmie zadłużenie w całości przed terminem (chociaż oni rozłożyli na raty ale wolałem od razu uregulować całość), a po miesiącu przyszło mi pismo, że dziękują za spłatę ale mam jeszcze wpłącić 40 zł odsetek. Ale za co ?
Wszystko przed terminem spłaty wraz z prowizją, a tu taki klocek. Znalazłem kilka artykułów w necie o SB i zauważyłem, że wielu ludzi miało problemy z nimi.

Ktoś z Was spotkał się z czymś takim >?
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz

KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad)
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 01.03.2013, 18:41
z sygma bankiem? nie spotkałem sie nigdy

i nawet z ciekawości wpisałem słowa klucze w google, oto co wyskoczyło:
http://www.google.com/search?client=...ygma%20Bankiem

ty sobie Kamyk zawsze musisz coś utrudnic 5!
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Don Donson
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 01.03.2013, 19:01
Kamyk napisał(a):Wyświetl post
Mam problem z Sygma Bankiem.
Kupiłem telewizor w Rtv Euro Agd, chciałem zapłacić kartą tegoż sklepu (dokładnie raty 0%) ale niestety nie wiadomo dlaczego pin nie chciał przejść. Poszedłem do bankomatu aby z tej karty wybrać kwotę, którą potrzebowałem (Sygma Bank). Oczywiście wszystko w porządku, pin prawidłowy, pieniążki są. Zapłaciłem elegancko i tylko oczekiwałem aż bank prześle mi na jaki rachunek mam spłacić zadłużenie karty żeby nie rosły odsetki.
Z trudem bo kilku telefonach doczekałem się i ku mojemu zdziwieniu kwota jaką miałem do spłacenia wzrosła o mniej więcej 90 zł. Ok 30 czy ileś tam złoty rocznie za kartę, a reszta okazała się prowizją za wybranie pieniędzy.
Oczywiście sporo ale doczytałem umowę i faktycznie tak jest.
Nie w tym rzecz.
Spłaciłem podane w piśmie zadłużenie w całości przed terminem (chociaż oni rozłożyli na raty ale wolałem od razu uregulować całość), a po miesiącu przyszło mi pismo, że dziękują za spłatę ale mam jeszcze wpłącić 40 zł odsetek. Ale za co ?
Wszystko przed terminem spłaty wraz z prowizją, a tu taki klocek. Znalazłem kilka artykułów w necie o SB i zauważyłem, że wielu ludzi miało problemy z nimi.

Ktoś z Was spotkał się z czymś takim >?
Tak - za wcześniejszą spłatę zadłużenia wbrew postanowieniom umowy możesz zostać obciążony dodatkowymi kosztami. Kurewstwo i lichwa ale niestety tak jest.
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
Odpowiedz cytując
Marcinnno
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 03.03.2013, 18:38
Mam pytanie. Poleciłby ktoś z Was gdzie można znaleźć pracę za granicą ? Jakąś stronę, agencje ? Chodzi mi o prace stałą lub tymczasową.
Odpowiedz cytując
fifi1906
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 04.03.2013, 16:45
Marcinnno napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie. Poleciłby ktoś z Was gdzie można znaleźć pracę za granicą ? Jakąś stronę, agencje ? Chodzi mi o prace stałą lub tymczasową.
www.Praca.pl
"Wisła To My!! Lepsza Strona Błoń i Duma Tego miasta!!"
Odpowiedz cytując
Marcin_fan
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 05.03.2013, 14:25
W którym banku jest obecnie najkorzystniejsze oprocentowanie ? Gdzie najlepiej włożyć kase ?
Odpowiedz cytując
Kamil_mchw
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 05.03.2013, 14:41
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
W którym banku jest obecnie najkorzystniejsze oprocentowanie ? Gdzie najlepiej włożyć kase ?
nigdzie... oczywiście jeśli masz na myśli lokaty...
teraz popularnym zawodem jest doradca finansowy... coś jak biznesmen - domokrążca... pewnie jeszcze o tym nie wiesz ale na pewno znajdziesz taką osobę wśród swoich znajomych. niech coś ci znajdzie... ale nie lokaty bo to bez sensu. szalenie ważne tutaj jest, aby ten znajomy był godny zaufania... czyli żeby nie wcisnął Ci inwestycji na której on zarobi najwięcej... a taką dzięki której ty najefektywniej pomnożysz gotówkę.
jak jednak takiej osoby nie znajdziesz... to wpisz w google "porównanie lokat bankowych". tutaj słowo lokat możesz zmienić na np. inwestycji itp.
Odpowiedz cytując
Dzordzu
Junior Member

Od: 01.2011

Stary 05.03.2013, 20:44
Gdzie w Krakowie moge zdobyc poliester?
Odpowiedz cytując
Kolumbus
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 05.03.2013, 21:40
najtaniej jak do armaniego pojdziesz i kawalek szmatki na wage kupisz
piekna zaba w podpisie

Odpowiedz cytując
pawel1906
Member

Od: 10.2010

Stary 08.03.2013, 13:54
potrzebuje zrobić flage poleci ktoś dobrą i tanią firme pilne
Odpowiedz cytując
LanceTS
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 08.03.2013, 15:45
Panowie na szybkości: kwiaciarnia w okolicach Reymonta, Czarnowiejskiej? Tak żeby po 18 dzisiaj można bylo jeszcze coś kupić.
Odpowiedz cytując
Al_29
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 08.03.2013, 16:36
Jakość nadruku marki Fruit of The Loom jest dobra? Nie traci koloru po jednym praniu?

Odpowiedz cytując
Bambo1906
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 09.03.2013, 09:19
Potrzebuję na wczoraj nazwę nutki która leci po strzelonej bramce na Wiśle.
Gina Carano

Wisła to My!
Odpowiedz cytując
leyzer87
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 09.03.2013, 11:07
Al_29 napisał(a):Wyświetl post
Jakość nadruku marki Fruit of The Loom jest dobra? Nie traci koloru po jednym praniu?
Nadruki są jak najbardziej dobre. Gęste i dobrze się trzymają, nie tracą kolorów tak szybko i nie pękają tak szybko.
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 09.03.2013, 12:41
Bambo1906 napisał(a):Wyświetl post
Potrzebuję na wczoraj nazwę nutki która leci po strzelonej bramce na Wiśle.
http://www.youtube.com/watch?v=bzvfqZGrMf0 (u nas leci od 2:59)
Ostatnio edytowane przez Watts : 09.03.2013 o godz. 12:50.
Odpowiedz cytując
wiselka16
Junior Member

Od: 03.2011

Stary 10.03.2013, 20:37
Panowie Gdzie byście polecali pierwsze konto bankowe dla 18-mnastolatka ?
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując
KrZysIeK_TSW
Member

Od: 10.2006

Stary 11.03.2013, 04:07
Alior Sync ponieważ ma teraz najciekawszą ofertę, albo mBank ze względu na to że sam używam i nie mam żadnych problemów z tym bankiem
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 11.03.2013, 07:50
1.a aktualnie najlepsze konto dla normalnego człowieka?
używam inteligo i juz mnie .... strzelac zaczyna, wiec szukam wyjścia B.
ktoś coś?

2.Szukam kogos kto brał na dofinansowanie PFRON badz PCPR/MOPS komputer badz cos podobnego.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 11.03.2013, 10:08
Alior Sync dla normalnego ale i mniej normalny też się w tym połapie. Dużo kupuję w necie i naprawdę sporo kasy wraca w cashbacku. Jeden minus że trzeba je traktować raczej tylko jako konto i na razie słabo z innymi opcjami.

Jak potrzebujesz czegoś więcej np tanich ubezpieczeń to Mbank bo tą gałąź mają fajnie rozwiniętą i teraz też jakiegoś cashbacka wprowadzili.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
wiselka16
Junior Member

Od: 03.2011

Stary 11.03.2013, 14:31
KrZysIeK_TSW napisał(a):Wyświetl post
Alior Sync ponieważ ma teraz najciekawszą ofertę, albo mBank ze względu na to że sam używam i nie mam żadnych problemów z tym bankiem
W Alior banku nie ma czasami jakiegoś haczyka że miesięcznie musi być na koncie jakaś minimalna kwota ?
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując
vabanq
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 11.03.2013, 14:46
Panowie i Panie, zamierzam kupić jakiś laptop +/- 2500, laptop przede wszystkim internet, filmy, muzyka od czasu do czasu jakas gra . Co polecacie Nie znam sie za bardzo na tym sprzecie wiec prosze o porady.
PS: Na pewno podziekuje za jakiegokolwiek acera, obecnie takowego posiadam i mialem ochote rzucic nim w sciane juz z 80 razy.
z gory dzieki
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska
Odpowiedz cytując
rzep
Senior Member

Stary 11.03.2013, 16:52
witam, poleci ktoś sprawdzoną stronke z której będe mógł pościągać na komórke darmowe gierki? pzdr
Odpowiedz cytując
wiślak 86
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 11.03.2013, 17:38
Gdzie w Krakowie kupię jakiś tani rower? Może być używany, damka miejska.
Wiem że sezon się zaczyna to i ceny będą wysokie jednak może ma ktoś jakieś sprawdzone miejsce bo jak widze rowery po 800-1000 to aż mnie zatyka.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując
LuKaS TSW
Senior Member

Od: 12.2005

Stary 11.03.2013, 17:56
Zobacz sobie na rogu Alei Krasińskiego i ulicy Smoleńsk,jest komis z rowerami,chyba głównie holenderskie,ale wybór tam był niezły.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
Odpowiedz cytując
Voin
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 11.03.2013, 19:58
Jakie najlepsze konto bankowe dla niepełnoletnich? Żeby nie trzeba było nic płacić za prowadzenie itd. Alior Sync? mBank?
Odpowiedz cytując
rzep
Senior Member

Stary 11.03.2013, 20:41
w Nodrei do 26 roku życia nie płaci sie nic za prowadzenie konta(mam tam konto). w mbanku albo ing płąci sie chyba odpowiednio 2 albo 7 zł jeżeli nie wyda się w miesiącu określonej kwoty, np 200 zł. najważniejsza sprawa to z jakich bankomatów da się wybierać za free ale to musisz poobczajac na stronkach
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów