The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Dariusz
Senior Member

Od: 05.2011

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 27.06.2011, 11:53
wislacki napisał(a):Wyświetl post
Panowie, ze Skonto szykuje mi się pierwsza wizyta na nowym stadionie, od której chciałbym zacząć już regularne odwiedziny "nowego" Reymonta. Mam jednak kilka pytań, a z klubem (czy raczej osobami tam pracującymi) ciężko mi się porozumieć
Na oficjalnej wyczytałem, że aby zamówić karnet muszę mieć wyrobioną KK, a jak jest z biletami? Jeśli nie mam Karty nie mogę kupić biletu na mecz ze Skonto? Druga sprawa to zakup biletu przez osoby trzecie - czy ktoś kto posiada moje dane, pesel (ew. KK) może zakupić więcej niż jedną wejściówkę, np. dla mnie i kilku znajomych?
Powinni sprzedac, ale dobrze prócz peselu mieć jakiś dokument tej osoby (wszystko zależy na kogo się trafi w kasie)

Nie wiem czy kupisz bilet bez KK na LM, ale w zeszlym sezonie mozna bylo kupic bez problemu na ekstraklase.
Odpowiedz cytując
zordon
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 27.06.2011, 11:54
orientuje się ktoś czy można "zmienić" miejsce po wykupieniu karnetu? kupię z kumplem karnet to będziemy obok siebie ale mam też sporą grupę znajomych, którzy nie kupią karnetu, ale dość często bywają na meczach. Jest szansa na to, żeby pójść na mecz razem z nimi? Np moje karnetowe miejsce wraca do puli "normalnej" sprzedaży a ja na karnet biorę miejsce obok kumpli. Pewnie średnie szanse na coś takiego?
zapraszam fanów trance ---> www.globaltrance.pl
Odpowiedz cytując
wislacki
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 27.06.2011, 11:57
Dzięki za odpowiedzi, ale dalej jestem w kropce, odnieście się teraz do odpowiedzi jaką otrzymałem od Wisły:

Cytat:
witam,
nie ma jeszcze możliwości zakupu przez internet a data uruchomienia tej usuługi nie była określona (np. od nowego sezonu)
termin rozpoczęcia sprzedazy biletów oraz ceny nie są jeszcze ustalone.
od jesieni do zakupu biletu niezbędna jest karta kibica, może ktoś kupić bilet dla Pana jesli będzie posiadałPana KK, a jeśli nie ma Pan jeszcze karty należy ją wyrobić w Strefie Kibica.

pozdrawiam
Dlatego chciałem zapytać was jak to było w rundzie wiosennej, z tej odpowiedzi jednoznacznie wynika, że od jesieni bez KK biletu nie kupię.

michael napisał(a):Wyświetl post
Co do karty kibica to polecam jej wyrobienie, trwa to 5 minut, kosztuje 10zł, a wiele w życiu ułatwia ;]
Kartę oczywiście wyrobię, z tym, że przed meczem w Krakowie najprawdopodobniej się nie pojawię, a że mam dość daleko to nie ma sensu jechać kilkaset kilometrów po samą KK

E: Dzięki blanco, muszę kombinować inaczej
Powód: TSW
Ostatnio edytowane przez wislacki : 27.06.2011 o godz. 12:27.
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując
blanco
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 27.06.2011, 12:14
Panowie , niepotrzebnie wprowadziliście wislackiego w błąd , od dawna było trąbione,że w nowym sezonie do kupna biletu będzie potrzebna karta kibica ! Dotyczy to wszystkich klubów T-Mobile Ekstraklasa .
Zordon, nie ma i nigdy nie będzie takiej opcji.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując
michael
Senior Member

Od: 04.2011

Stary 27.06.2011, 12:18
Ciekawy jestem jakie będą ceny biletów na mecz ze Skonto ;]
Oby takie jak na ligowe mecze, bo fajnie by było żeby sie cały stadion wypełnił ;]
Ciekawe ile wogóle będzie dostępnych trybun ;>
Odpowiedz cytując
frg
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 27.06.2011, 12:35
Nie wiem do kogo można by się zwrócić z takimi sprawami, ale szczególnie pod koniec sezonu wyszło na jaw kilka niedociągnięć i niejasności odnośnie biletów.

1. Trzeba raz na zawsze wyjaśnić czy kupując bilet na KK trzeba mieć fizycznie przed wejściem na mecz "potwierdzenie zakupu biletu" (papierowy "bilet")

2. Czy mając KK i tam wbity bilet trzeba mieć przy sobie dowód osobisty (przypominam że na KK jest pesel i zdjęcie)?

3. Dodac możliwośc zakupu biletu na KK poprzez podanie numeru pesel osoby. Teraz Ci, którzy nie mieli KK mogli poprosic kogoś o zakup biletu i było gites. Jak ktoś miał KK to druga osoba MUSIAŁA mieć jego KK w ręku żeby kupic bilet na ta karte.

4. Mając wykupiony karnet (na KK) nie było mozliwości zakupu biletu na inne miejsce. Nie mówie tu o "zamianie" ale poprostu zapłaceniu dodatkowo za drugie/inne miejsce. Powód: chce iść z dzieckiem na sektor rodzinny.

Może ktoś wie komu zgłoscic te postulaty. Może dopiszecie swoje i gdzieś to wyślemy. Nie pisze tutaj o zakupie przez internet i płaceniu karta bo to było już kiedyś wyjaśnianie, że będzie wprowadzone po całkowitym oddaniu stadionu.

Odnośnie punktu nr 1 i 2 - sam miałem taka nieprzyjemna sytuację przed ostatnim meczem:
kupiłem bilet na swoja KK. Przechodze przez brami - OK. Gostek prosi mnie o pokazanie KK - OK. Ale równoczesnie chce biletu oraz dowodu osobistego. Jak mówie, że bilet mam na karcie to on chce potwierdzenia zakupu biletu. Ja na to,że nie trzeba - gośc odrazu straszy, że zrobie wypad jak nie mam. Akurat miałem więc pokazuje dla świętego spokoju. Gość oddaje a ja na to: proszę Pana nazwisko - gość strasznie sie zmieszał a po chwili pokazuje identyfikator z numerem (do dziś pamiętam: 65). Za chwile wchodze pod schody, żeby wejśc na góre (sektor F22) a drugi gość żebym pokazał bilet. Pokazuje KK - nie, potwierdzenie biletu potrzebne żeby widział, czy mam bilet na piętro. Gość nie miał czytnika kart, żeby widzieć bilet wbity na KK. paranoja!

Mam nadzieje, że od nowego sezonu nadrobią te niedociągnięcia i wyjaśnia zasadny wchodzenia na stadion.
Odpowiedz cytując
Dariusz
Senior Member

Stary 27.06.2011, 14:16
frg napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem do kogo można by się zwrócić z takimi sprawami, ale szczególnie pod koniec sezonu wyszło na jaw kilka niedociągnięć i niejasności odnośnie biletów.

1. Trzeba raz na zawsze wyjaśnić czy kupując bilet na KK trzeba mieć fizycznie przed wejściem na mecz "potwierdzenie zakupu biletu" (papierowy "bilet")

2. Czy mając KK i tam wbity bilet trzeba mieć przy sobie dowód osobisty (przypominam że na KK jest pesel i zdjęcie)?

3. Dodac możliwośc zakupu biletu na KK poprzez podanie numeru pesel osoby. Teraz Ci, którzy nie mieli KK mogli poprosic kogoś o zakup biletu i było gites. Jak ktoś miał KK to druga osoba MUSIAŁA mieć jego KK w ręku żeby kupic bilet na ta karte.

4. Mając wykupiony karnet (na KK) nie było mozliwości zakupu biletu na inne miejsce. Nie mówie tu o "zamianie" ale poprostu zapłaceniu dodatkowo za drugie/inne miejsce. Powód: chce iść z dzieckiem na sektor rodzinny.

Może ktoś wie komu zgłoscic te postulaty. Może dopiszecie swoje i gdzieś to wyślemy. Nie pisze tutaj o zakupie przez internet i płaceniu karta bo to było już kiedyś wyjaśnianie, że będzie wprowadzone po całkowitym oddaniu stadionu.

Odnośnie punktu nr 1 i 2 - sam miałem taka nieprzyjemna sytuację przed ostatnim meczem:
kupiłem bilet na swoja KK. Przechodze przez brami - OK. Gostek prosi mnie o pokazanie KK - OK. Ale równoczesnie chce biletu oraz dowodu osobistego. Jak mówie, że bilet mam na karcie to on chce potwierdzenia zakupu biletu. Ja na to,że nie trzeba - gośc odrazu straszy, że zrobie wypad jak nie mam. Akurat miałem więc pokazuje dla świętego spokoju. Gość oddaje a ja na to: proszę Pana nazwisko - gość strasznie sie zmieszał a po chwili pokazuje identyfikator z numerem (do dziś pamiętam: 65). Za chwile wchodze pod schody, żeby wejśc na góre (sektor F22) a drugi gość żebym pokazał bilet. Pokazuje KK - nie, potwierdzenie biletu potrzebne żeby widział, czy mam bilet na piętro. Gość nie miał czytnika kart, żeby widzieć bilet wbity na KK. paranoja!

Mam nadzieje, że od nowego sezonu nadrobią te niedociągnięcia i wyjaśnia zasadny wchodzenia na stadion.
Myśle, że tu należy kierować takie sprawy
[email protected]
Odpowiedz cytując
Henio1
Member

Stary 27.06.2011, 14:23
Dariusz napisał(a):Wyświetl post
Myśle, że tu należy kierować takie sprawy
[email protected]
dodał bym do tego możliwoś odstępowania karnetów na dany mecz gdy dana osoba nie może iśc
Odpowiedz cytując
royalmichael
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 27.06.2011, 17:23
michael napisał(a):Wyświetl post
Co do karty kibica to polecam jej wyrobienie, trwa to 5 minut, kosztuje 10zł, a wiele w życiu ułatwia ;]
Nie ułatwia tylko utrudnia. KK wyrobiłem sobie tylko po to, żeby móc kupować bilety przez internet. Oczywiście klub miał "poinformować w osobnym komunikacie", ale system dalej nie działa. Przed ostatnim meczem musiałem jechać specjalnie 160km do Krakowa tylko po to by kupić bilet na mecz bo się kibice sukcesu na fetę obudzili (zazwyczaj kupowałem bilet w dniu meczu). Gdybym nie miał wyrobionej KK to brat, który studiuje w Krakowie kupiłby mi bilet bez problemu. A tak? 7:17 pociąg do Krakowa
Odpowiedz cytując
Donki
Banita

Od: 05.2009

Stary 27.06.2011, 17:51
Ciekawi mnie równiez czy za nowe karty ktore maja byc wprowadzone znowu trzeba bedzie płacic.
Bo jak wiadomo to KK ktore są aktualnie u nas nie spełniają wymogów :/
Odpowiedz cytując
blanco
Senior Member

Stary 27.06.2011, 18:18
Donki napisał(a):Wyświetl post
Ciekawi mnie równiez czy za nowe karty ktore maja byc wprowadzone znowu trzeba bedzie płacic.
Bo jak wiadomo to KK ktore są aktualnie u nas nie spełniają wymogów :/
Kolejny , który się wypowiada i wprowadza ludzi w błąd .
Nie będzie żadnego wyrabiania nowych kart kibica , ci którzy już wyrobili mają spokój, te karty jak najbardziej spełniają wymogi.
Odpowiedz cytując
Donki
Banita

Od: 05.2009

Stary 27.06.2011, 18:31
blanco napisał(a):Wyświetl post
Nie będzie żadnego wyrabiania nowych kart kibica , ci którzy już wyrobili mają spokój, te karty jak najbardziej spełniają wymogi.
Jesli tak to sory, ale jak kiedys podawali które kluby maja wprowadzone karty ktore spełniały wymogi to na 100 % nas tam nie było. WIdocznie sie cos zmieniło.
Odpowiedz cytując
thebo4
Member

Od: 06.2010

Stary 27.06.2011, 19:01
Każda karta ma date ważności.. więc będzie potrzeba wymiany kart po upływie tej daty.
Odpowiedz cytując
Siemens
Member

Od: 04.2007

Stary 27.06.2011, 20:25
Donkiemu widocznie chodziło o karty kibica pre-paid, a one się różnią od naszych bo kibice co je mają mogą płacić tą kartę i ją zasilać gotówką, a my mamy zwykłe KK z danymi i zdjęciem ale co do spełnienia wymogów nasze też są ok więc nie ma co siać paniki =]
Odpowiedz cytując
emress
Junior Member

Od: 06.2011

Stary 28.06.2011, 06:52
jest juz jakis termin od kiedy bilety na skonto w obieg pojdą?
Odpowiedz cytując
power1928
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 28.06.2011, 08:47
Wiadomo czy od tego sezonu będzie wprowadzona możliwość kupna biletu przez internet?
Z tysięcy klubów wybrałem ten...
Odpowiedz cytując
InQ
Senior Member

Stary 28.06.2011, 08:49
zordon napisał(a):Wyświetl post
orientuje się ktoś czy można "zmienić" miejsce po wykupieniu karnetu? kupię z kumplem karnet to będziemy obok siebie ale mam też sporą grupę znajomych, którzy nie kupią karnetu, ale dość często bywają na meczach. Jest szansa na to, żeby pójść na mecz razem z nimi? Np moje karnetowe miejsce wraca do puli "normalnej" sprzedaży a ja na karnet biorę miejsce obok kumpli. Pewnie średnie szanse na coś takiego?
Oficjalnie nie.
Ale przynajmniej na sektorach E nie ma problemu by po wejściu na stadion zająć zupełnie inne miejsce...
Odpowiedz cytując
WNH1906
Senior Member

Stary 28.06.2011, 10:46
Pytanie do bywalców sektora E, chciałbym zabrać na mecz starszą osobę po 70-ce, jaki sektor możecie doradzić dla takiej osoby? Chodzę na młyn więc zwyczaje sektora E są mi obce
Odpowiedz cytując
Gucio25
Forumowy Di Caprio

Od: 07.2005

Stary 28.06.2011, 10:48
było mówione, że w następnym sezonie lub roku, będą nowe karty kibica, ale ich wymiana będzie już bezpłatna. więc nie wiem kto wprowadza ludzi w błąd.
Odpowiedz cytując
blanco
Senior Member

Stary 28.06.2011, 11:46
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
było mówione, że w następnym sezonie lub roku, będą nowe karty kibica, ale ich wymiana będzie już bezpłatna. więc nie wiem kto wprowadza ludzi w błąd.
Aha, to idź do Strefy i poinformuj tam pracowników, że mają złe informacje.
Odpowiedz cytując
PAC
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 28.06.2011, 11:51
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
Było mówione że ci co teraz wyrobili karty będą je mogli wymienić w 2013 za darmo bo wtedy chyba mija ich termin ważności. Nikt nic nie mówił, że od tego sezonu karty za darmo.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując
Gucio25
Forumowy Di Caprio

Od: 07.2005

Stary 28.06.2011, 12:08
PAC napisał(a):Wyświetl post
Było mówione że ci co teraz wyrobili karty będą je mogli wymienić w 2013 za darmo bo wtedy chyba mija ich termin ważności. Nikt nic nie mówił, że od tego sezonu karty za darmo.
mniej więcej o to mi chodziło, bo terminu nie pamiętałem. w każdym razie, klub ma wprowadzić nowe udogodnienia związane z płatnością kartami itd., więc wymiana będzie konieczna i Ci, którzy już ją wyrobili, będą mieli wymianę za darmo. a kolega mówił, że żadnej wymiany nie będzie.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 13.07.2011, 17:02
Przypominam od dziś sprzedawane są bilety na rewanż Wisła Kraków - Skonto Ryga

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...e_skonto_ryga/
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
Etiop
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 13.07.2011, 17:05
40 minut stania po bilety ale nie narzekam. Jutro już pewnie będzie mniejsza kolejka.
"...Możesz nazywać mnie bratem diabła
I nienawidzić jeśli chcesz
Możesz mówić, że jestem złem
Lecz nigdy nie zmienisz mnie..."
Odpowiedz cytując
blanco
Senior Member

Stary 13.07.2011, 17:26
Etiop napisał(a):Wyświetl post
40 minut stania po bilety ale nie narzekam. Jutro już pewnie będzie mniejsza kolejka.
No to grubo , ile kas było otwartych ?

edit: no to nieźle , może być dużo ludzi
Ostatnio edytowane przez blanco : 13.07.2011 o godz. 17:32.
Odpowiedz cytując
didzej132
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 13.07.2011, 17:27
No to grubo , ile kas było otwartych ?

ok 12 było chyba 8 otwartych kas .
Odpowiedz cytując
wiselka16
Junior Member

Od: 03.2011

Stary 13.07.2011, 17:32
Etiop napisał(a):Wyświetl post
Po 16 już nie było takich kolejek w około 5 min kupiłem bilet na C2.
Odpowiedz cytując
Lacrima
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 13.07.2011, 17:56
didzej132 napisał(a):Wyświetl post
ok 12 było chyba 8 otwartych kas .
Dokładnie tak. Poskutkowało to koniecznością stania w kolejce przez... 2h.
Odpowiedz cytując
kibic221
Member

Stary 13.07.2011, 18:04
obiło mi sie coś o uszy że karnetowicze mają zarezerwowane bilety na LM. Moje pytanko co jak karnetowicz nie zakupi biletu na LM
Odpowiedz cytując
tedi100
Senior Member

Od: 10.2008

Stary 13.07.2011, 18:25
kibic221 napisał(a):Wyświetl post
obiło mi sie coś o uszy że karnetowicze mają zarezerwowane bilety na LM. Moje pytanko co jak karnetowicz nie zakupi biletu na LM
Ma dany czas do kupienia tego biletu... jak nie kupi dajmy do 12 a mecz jest 15 to trafia takowy bilet do wolnej sprzedaży...
You'll Never Walk Alone!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów