The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 17.08.2017, 10:36
Danielek1906 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli się nie mylę, to chyba za powrotu franza na przerwę zimową byliśmy liderami.
Ne chce nic mowic ale jesli uwazasz ze sie nie mylisz - to jednak sie mylisz
łukasza
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 17.08.2017, 11:30
Byliśmy przez chwilę bodaj w trakcie 7 kolejki liderem, ale tak to nie.
W sezonie 13/14 ostatni raz ojebaliśmy Legię i przez 11 kolejek byliśmy niepokonani. Od wygranej z Legią zaczęły się problemy
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 17.08.2017, 11:54
CZYLI OD 29 MAJA 2011 !!! to naprawde poważna sprawa i warta nagłośnienia
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 17.08.2017, 12:19
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
spokojnie, wrzesień 2014 i ósma kolejka, niecałe trzy lata temu.
Nie masz racji.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 17.08.2017, 12:39
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Serio? myślisz,że ludzie internetu nie mają ? ani tv ?
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 17.08.2017, 13:13
e 3 lata to jeszcze bez szału aż takiego jak myślałe, szkoda ze wczesniej nikt nie odpisał zanim sie podnieciłem
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Stary 17.08.2017, 14:34
Potem byl mecz z ta kur.wa warszawska i sie wszystko zjeb.alo. Boss nie placił, trapily nas efekty polityki Bednarza i lipa totalna. Potem Kazek trenerem i pieknie grali ale juz nie wygrywali.
Teraz jest calkiem inna sytuacja
łukasza
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Od: 05.2015

Stary 17.08.2017, 15:55
Bardzo intryguje mnie nowa strona internetowa klubu. Sporo osób z klubu wypowiada się o niej w samych superlatywach, oby pojawiła się jak najszybciej.

Irytuje mnie jedynie fakt, że ludzie z klubu cały czas zwodzą nas i przeciągają termin jej prezentacji.
Na początku była mowa o pierwszym meczu sezonu, następnie o pierwszym meczu na własnym stadionie, później meczu derbowym, teraz jest mowa o testach strony....

Czekamy też na nowych sponsorów, czas idealny, mamy lidera, wygrane derby, dobrą atmosferę w klubie, nic tylko podpisywać, tym bardziej że Dukat wspominał kilkanaście dni temu że ma 6 ofert sponsorskich na biurku
Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 17.08.2017, 16:26
filemon napisał(a):Wyświetl post
spokojnie, wrzesień 2014 i ósma kolejka, niecałe trzy lata temu.
Dokładnie po 8 kolejce to było tak:

Wisła była liderem po 7 i 8 kolejce 2014/2015
Odpowiedz cytując
19sebawro06
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 17.08.2017, 23:04
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Bardzo intryguje mnie nowa strona internetowa klubu. Sporo osób z klubu wypowiada się o niej w samych superlatywach, oby pojawiła się jak najszybciej.

Irytuje mnie jedynie fakt, że ludzie z klubu cały czas zwodzą nas i przeciągają termin jej prezentacji.
Na początku była mowa o pierwszym meczu sezonu, następnie o pierwszym meczu na własnym stadionie, później meczu derbowym, teraz jest mowa o testach strony....

Czekamy też na nowych sponsorów, czas idealny, mamy lidera, wygrane derby, dobrą atmosferę w klubie, nic tylko podpisywać, tym bardziej że Dukat wspominał kilkanaście dni temu że ma 6 ofert sponsorskich na biurku
przypomnij sobie jak i jak długo była u nas wprowadzana sprzedaż internetowa biletów to była dopiero historia. godna napisania scenariusza do filmu "jak powstawał system biletowy na Wiśle"
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY

PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 03.09.2017, 13:29
Wywiad z Dominikiem Kasztelańcem:

http://weszlo.com/2017/09/03/zostale...kowa-oszustow/
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 03.09.2017, 14:59
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Wywiad z Dominikiem Kasztelańcem:

http://weszlo.com/2017/09/03/zostale...kowa-oszustow/
Przez chwilę miałem nadzieję, że gość choć minimalnie zmądrzał i będzie udawał, że nie istnieje.

Ale nie, to nie ten typ.
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 03.09.2017, 17:43
Pytania do Kasztelańca, które powinien był zadać "dziennikarz":

Kim jest "pewna osoba"?
Jaki wpływ na postawę Kasztelańca wobec Wisły ma jego konflikt z Damianem Dukatem?
Z jakich powodów zaangażował się w pośredniczenie? Czy miał za to obiecane jakiekolwiek wynagrodzenie lub spodziewał się jakichkolwiek korzyści?
Dlaczego jego poglądy na sprawę, formułowane pod własnym nazwiskiem, różnią się od tych, które publikował w postach na tym forum?
Czy zna Marka Citkę i Jakuba Mersińskiego?

I zapewne wiele innych pytań, te sformułowałem bez przygotowania, z głowy.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 03.09.2017, 18:05
Przeczytałem ten wywiad. Zero przyzwoitości po stronie p. Kasztelańca, zero przygotowania i rozeznania w sprawach Wisły po stronie p. Białka (dziennikarza).

Nie ma nic złego w tym, że każdy może być twórcą, dziennikarzem, przedsiębiorcą, prawnikiem. Tylko niech odbiorcy, czytelnicy, klienci się później nie dziwią, jak przez własną głupotę korzystają z usług dyletantów. Dlatego szkoda nerwów, omijajcie to dalekim łukiem.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Snow
Ave Wisła!

Od: 09.2003

Stary 03.09.2017, 18:10
Weszło musi strasznie drażnić ten TS jako właściciel Wisły SA, bo na tę chwilę, w sprawie przejęcia przez niemców, wyprodukowali jedynie artykuły pt. "Żli kibole z TSu blokuja sprzedaż klubu" i teraz ten paszkwil na siłę wybielający tego szmaciarza. Ręce opadają.
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 03.09.2017, 18:34
Sportowy i finansowy sukces Wisły rządzonej przez Sarapatę, Dukata, Junco, Ramireza będzie drażnił wielu tzw. ludzi polskiej piłki, bo okaże się, że można taniej i lepiej, omijając polską myśl szkoleniową i jej produkty.

Pamiętacie pieprzenie Węgrzyna o tym, jak to w I lidze jest na pęczki piłkarzy jak Velez? Moim zdaniem to właśnie przykład źle pojętej solidarności środowiskowej. Jeśli Wiśle się uda, to jej wzorem mogą próbować podążyć inne kluby, a to byłaby bardzo zła wiadomość dla portfeli polskich piłkarzy i trenerów.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 03.09.2017, 19:11
Ja myślę, że akurat te dwa przypadki wynikają z ignorancji, a nie złej woli.

Żyjecie Wisłą, więc wydaje się Wam, że inni wiedzą tyle, co Wy, albo jeszcze więcej. Tymczasem ci panowie patrzą, jak zarobić, byleby się nie narobić i gwarantuję Wam, że śledzenie tego, co dzieje się w Wiśle, to ostatnia rzecz, na jaką decydują się po godzinach. Węgrzyn nie ogląda meczów Wisły poza tymi, które komentuje, a gdy komentuje to klepie trzy po trzy. No, to klepnęło mu się o Velezie, bo akurat w głowie ładnie mu brzmiało, że trzeba testować Polaków z I ligi.

Przykładowo - kiedy my cały tydzień żyjemy tym, czy zawodnik zdąży się wykurować na mecz i zapada decyzja, że spróbuje zagrać (a więc nie przekazujemy realizatorowi oficjalnej informacji o tym, kto jest kontuzjowany), to gdy taki delikwent schodzi po 20 minut, bo jednak nie daje rady, przyczynę musi ustalać p. Daria latająca w c+ z mikrofonem między ławkami.
Ostatnio edytowane przez czaro : 03.09.2017 o godz. 19:13.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 03.09.2017, 21:22
Ja bym w tym wywiadzie zwrócił uwagę na jeden istotny fakt. WislaFan123 potwierdził w nim, że oferty i pisma przekazywane do TF wychodziły od niego.

On, wywalony kiedyś ze spółki-córki TF (bo taką była Wisła), niby "sprawdził" firmę, ofertę, przekazał ofertę do TF, sprawdził Loesera, zdobywał pełnomocnictwo, umawiał spotkania i na koniec - uwaga, istne szaleństwo - sugerował TF, że nie wszystko w dokumentach jest OK.

I to wszystko - uwaga, kolejny kwiatek - tylko dlatego, że ktoś go zapytał, czy ma kontakt do TF!

Po pierwsze - kupy się to oczywiście nie trzyma, bo kto z was, poproszony o kontakt do dużej firmy niby zamiast przekazać ten kontakt po pierwsze najpierw sprawdzałby treść oferty (i kto by nieznajomemu z ulicy taką treść przekazał), po drugie zaangażowałby się w takim stopniu w "sprawdzanie" i "przekazywanie" dokumentów.

Po drugie - jest jasne, że wszystkie dokumenty wychodziły od niego. Czy w związku z tym ktoś mu tylko w tym pomagał, czy ktoś wykorzystał jego... nieprzeciętną... inteligencję, pozostanie na tym etapie jego tajemnicą.

Po trzecie - lektura tego wywiadu wskazuje na to, że historię tego, jak to się niby odbywało dorobił sobie w dużej mierze na podstawie tego, co wyczytał na tym forum.

To, że dziennikarze nie mają pojęcia o temacie naprawdę mnie dziwi. Właściwie od początku całej historii jedyną osobą, która sensownie zaangażowała się w wyjaśnienie jak było naprawdę jest Kawa. I nie chodzi mi o to, że mają wirtualny obowiązek zachowania rzetelności, a przynajmniej powinni się starać choć pobieżnie zapoznać z niuasnami tematu zanim zaczną przeprowadzać wywiady jego dotyczące.

Chodzi o to, że to byłby po prostu naprawdę super nośny temat do sprzedania, gdyby któremuś z dziennikarzy chciało się trochę pogrzebać na kilku forach, zapytać kilku osób, zweryfikować kilka informacji, to naprawdę przy niewielkim nakładzie pracy można stworzyć doskonały materiał. No ale zawsze to lepiej w tym czasie napisać o tym, co Lewandowski zjadł na śniadanie i gdzie baluje Krychowiak z kobitą.
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Stary 04.09.2017, 07:11
Autor artykułu Pan Jakub Białek bardzo przyjemny w rozmowie dla Kasztelańca... rozmowa niemal w przyjacielskim tonie... gładko się to wpisuje w retorykę Weszło, na temat niedoszłych przejęć Wisły, za Meresińskiego czy Steicherta.

Coś jak Janex, który zapewniał, że z nimi wszystkim będzie Wiśle po drodze...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Stary 04.09.2017, 08:31
Jak przeczytałem że UFA podpisało dla siebie mega niekorzystną umowę z Wisła to spadłem z krzesła. Coś czuję że to ta umowa była dogadywana do 4 rano w loży... Bajkopisarz nieprzeciętny a dziennikarz infantylny. Dno.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Stary 04.09.2017, 08:58
Wydaje mi się że tam jest napisane, że to Wisła podpisała bardzo niekorzystna umowe. W tym kontekście chyba to jest napisane. Tylko dwuznacznie to zdanie brzmi
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Stary 04.09.2017, 09:23
Najgorsze, że po takim paszkwilu taki cymbał rysuje się na kogoś wiarygodnego... Zaraz się jeszcze okaże, że Wisła jednak straciła szansę na odjechanie całej piłkarskiej Polsce.
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 04.09.2017, 09:46
wiertar napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi się że tam jest napisane, że to Wisła podpisała bardzo niekorzystna umowe. W tym kontekście chyba to jest napisane. Tylko dwuznacznie to zdanie brzmi
"Pomimo dużych problemów w Tele-Fonice, zakazie finansowania oraz nakazie sprzedania Wisły, jako warunku refinansowania kredytów dla Tele-Foniki na ponad miliard złotych, udało się wynegocjować kwoty, które pozwoliły na przetrwanie Wisły. Gdyby nie to oraz kwota od UFA Sports, która podpisała z Wisłą bardzo niekorzystną dla siebie umowę, już w 2014 roku niewiele brakowało, by Wisła nie otrzymała licencji na grę w Ekstraklasie. "

Dla mnie to brzmi jednoznacznie. Inna sprawa, że raczej jednoznacznie błędnie.
Nie masz racji.
Odpowiedz cytując
picasso
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 04.09.2017, 17:52
wydaje mi się,ze to albo typowe przejęzyczenie albo nierzetalność dziennikarza ktory przeprowadzal wywiad. powinno być " z którą Wisla" zamiast "która z Wisłą" ale tego nei ma się co czepać.ja odniosłem wrażenie,ze cała ta rozmowa sluży wybieleniu naszego ( byłego ?) forumowicza i oparta jest tylko na tym co wypłynęło min tutaj na forum.
natomiast co do drugiej części odnoaszącej sie do działan marketingowych trzeba przyznac,ze chłop głupio nie mówi.
Powód: błąd ortograficzny taki,że aż oczy bolą
Ostatnio edytowane przez picasso : 04.09.2017 o godz. 18:44.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 04.09.2017, 18:38
picasso napisał(a):Wyświetl post
wydaje mi się,ze to albo typowe przejęzyczenie albo nieżetalność dziennikarza ktory przeprowadzal wywiad. powinno być " z którą Wisla" zamiast "która z Wisłą" ale tego nei ma się co czepać.i.
która z Wisła - (przychodzi UFA do klubu i mowi tak : ogarne sponsora ale chce 30% od kazdej umowy...)
z którą Wisła - (przychodzi Wisła do UFA i mowi : ogarnijcie nam sponsora. A UFA : chcemy 30% od kazdej umowy)

a moze tak bylo?

w sumie jakby nie bylo, UFA byla chujowa
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Stary 04.09.2017, 19:29
Ten dzban pewnie maczał palce przy tej umowie i dobrze wie co mówi...

Wybawca Wisły ręka w rękę z łysym wenszem
Ostatnio edytowane przez MatMario : 04.09.2017 o godz. 19:31.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 04.09.2017, 20:34
Jest dobre powiedzenie Ręka Rękę Myje niech robią wałki,ale z dala od Wisełki
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Pero
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 06.09.2017, 16:45
Wygląda na to, że w końcu pojawił się poważny, wiarygodny i przede wszystkim perspektywiczny inwestor:
https://twitter.com/knuram/status/905443576590598145
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 06.09.2017, 20:11
Na pewno jest konkretny!
Odpowiedz cytując
snyrting
Senior Member

Stary 07.09.2017, 07:29
Cytat:
Wygląda na to, że w końcu pojawił się poważny, wiarygodny i przede wszystkim perspektywiczny inwestor:
https://twitter.com/knuram/status/905443576590598145
Polecam tego allegrowicza.

_
Krzys, lat 9
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów