The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
kubad99
Member

Od: 05.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 24.07.2017, 21:33
Jestem ciekaw czy mają jakieś konkrety. Czy zweryfikowali porządnie ofertę, tego Joerga i zapisy w umowie o sprzedaży. Czy będą kolejne nikomu niepotrzebne spekulacje.
"Nienawiść jest toksyczna i tu zanim dusza dorośnie do niej juz masz pierwszą krew na butach"
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 24.07.2017, 21:40
Cytat:
Sytuacja z Meresinskim powinna Wam pokazać, ze jeżeli komukolwiek zależy na dobru Wisły, to tylko TSowi. Także jeżeli wyżej stawiacie zdanie TFK czy anonimowych Niemców, co do których uczciwości już są uzasadnione obawy, niż ludzi, którzy uratowali Wasz klub z wiecznej tułaczki po pastwiskach... to pozostaje mi współczuć Waszego zaślepienia pieniędzmi.

Przychodzi facet, z walizka pieniędzy, a w zasadzie to wysyła szemranego pełnomocnika i wszyscy zachwyceni. Nikogo nie dziwi, ze chce wydać na ten klub 10x tyle, za Ile został rok temu sprzedany i 10x tyle co za Śląsk Wrocław? Jest tak zakochany w Wiśle, ze nawet kupił ten klub bez robienia audytu. Nikogo tez nie dziwi, ze od razu zostali uruchomieni dziennikarze i twitterowy guru (swoją droga ten sam który popierał Meresinskiego).

Mówiąc krótko, trafił nam sie niezły fart, albo niezły frajer, albo.... No właśnie. To my mamy być w tym układzie frajerem.
Przedstaw proszę na czym polegają te uzasadnione obawy.

Jestem ciekawy kto stosuje takie gierki jak wymyślanie, że za przejęciem klubu stoi Kapka, aby nastawić negatywnie ludzi do nabywców. Jeśli uciekasz się do takich zagrywek to widocznie nie masz mocnych argumentów.
Odpowiedz cytując
dj_ibutti
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 24.07.2017, 21:45
Gdzie napisałem cos o Kapce?
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 24.07.2017, 21:46
Jestem jak najdalej od SKWK, nie podzielam sympatii politycznych większości naszego środowiska kibicowskiego, ale jak czytam, że to chore, że kibice rządzą klubem, to mi się zwyczajnie rzygać chce. Nie zauważyłeś, że Ci kibice mają sukcesy? Że odbudowują klub po bezprecedensowej zapaści? Że umieją zarządzać lepiej niż chłodni fachowcy typu Rogala czy Bednarz?
Odpowiedz cytując
fran23
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 24.07.2017, 21:52
cinekw napisał(a):Wyświetl post
Przedstaw proszę na czym polegają te uzasadnione obawy.

Jestem ciekawy kto stosuje takie gierki jak wymyślanie, że za przejęciem klubu stoi Kapka, aby nastawić negatywnie ludzi do nabywców. Jeśli uciekasz się do takich zagrywek to widocznie nie masz mocnych argumentów.
Ciekawe kto stosuje takie gierki jak wymyślanie, jak to TS będzie kręcił, aby nastawić negatywnie do niego ludzi. Trzeba ufac .... wie komu kupującemu klub bo tak twierdzi janekx wasz bóg ojciec.
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Stary 24.07.2017, 21:52
............................
Powód: ............
Ostatnio edytowane przez cinekw : 14.05.2018 o godz. 22:56.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 24.07.2017, 21:54
Na razie każdy tu uprawia bajkopisarstwo i nic więcej.
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Stary 24.07.2017, 21:55
Cytat:
Ciekawe kto stosuje takie gierki jak wymyślanie, jak to TS będzie kręcił, aby nastawić negatywnie do niego ludzi. Trzeba ufac .... wie komu kupującemu klub bo tak twierdzi janekx wasz bóg ojciec.
Ok, czekamy do jutra, mam nadzieję, że na konferencji będzie wszystko rzetelnie przedstawione, ale po prostu zaniepokoiły mnie pierwsze przesłanki
Odpowiedz cytując
Wisła Prokocim
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 24.07.2017, 22:07
Jak czytam niektóre komentarze to mam wrażenie że jakby jakiś bogaty sponsor odkupił żydów od Filipiaka i wprowadził ich do LM to część z Was by miała gdzieś Wisłę i kupowała karnety na sąsiadkę.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 24.07.2017, 22:11
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Sytuacja z Meresinskim powinna Wam pokazać, ze jeżeli komukolwiek zależy na dobru Wisły, to tylko TSowi. Także jeżeli wyżej stawiacie zdanie TFK czy anonimowych Niemców, co do których uczciwości już są uzasadnione obawy, niż ludzi, którzy uratowali Wasz klub z wiecznej tułaczki po pastwiskach... to pozostaje mi współczuć Waszego zaślepienia pieniędzmi.

Przychodzi facet, z walizka pieniędzy, a w zasadzie to wysyła szemranego pełnomocnika i wszyscy zachwyceni. Nikogo nie dziwi, ze chce wydać na ten klub 10x tyle, za Ile został rok temu sprzedany i 10x tyle co za Śląsk Wrocław? Jest tak zakochany w Wiśle, ze nawet kupił ten klub bez robienia audytu. Nikogo tez nie dziwi, ze od razu zostali uruchomieni dziennikarze i twitterowy guru (swoją droga ten sam który popierał Meresinskiego).

Mówiąc krótko, trafił nam sie niezły fart, albo niezły frajer, albo.... No właśnie. To my mamy być w tym układzie frajerem.
Gdyby nie Cupiał to byśmy byli podrzędnym klubem, a Bóg wie, czy nie skończylibyśmy jak Widzew. Szanuje i doceniam prace TSu, ale byli więksi w historii tego klubu.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 24.07.2017, 22:13
crux.a napisał(a):Wyświetl post
Tymczasem ze słów Nesty wynika, że ma więcej zaufania do anonimowego inwestora, o którym NIC pewnego nie wiemy, niż do aktualnych władz klubu. To jest żenujące.
A czego Ty się spodziewasz po typie, który ufał Meresiowi, jak już prawie wszyscy poznali się na wiadomixie
Odpowiedz cytując
Jam55
Senior Member

Od: 01.2016

Stary 24.07.2017, 22:14

Płaca tyle bo taki jest zapis w umowie pomiędzy TF a TS Jeśli daliby mniej Wisły by nie kupili.
Jakby chcieli kupić Ślask to by zapłacili tyle ile chce miasto Wrocław ale wola Wisłę.
Oferta kupna jest uzależniona od audytu. Nie wiem skąd wziąłeś info ze Niemcy już kupili klub i to bez audytu.

Od razu informuje ze nie mam na razie wyrobionego zdania na temat przejęcia Wisły przez Niemców. Posiadam za mało informacji ale takie niedopowiedzenia nie wnoszą nic dobrego.
Odpowiedz cytując
Rience
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 24.07.2017, 22:14
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Gdyby nie Cupiał to byśmy byli podrzędnym klubem, a Bóg wie, czy nie skończylibyśmy jak Widzew. Szanuje i doceniam prace TSu, ale byli więksi w historii tego klubu.
Gdyby nie TS, to skończylibyśmy jak Widzew, właśnie dzięki Telefonice i Cupiałowi.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 24.07.2017, 22:16
Obserwuje rozpoczęcie siania paniki. W dodatku jak na razie bezpodstawne.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 24.07.2017, 22:17

Nie ma co się podniecać ani w....iać na innych.
TS - ok - ogarnął sytuacje w sytuacji mega kryzysowej ale nie jestem pewien czy będą to w stanie udźwignąć nadal, szczególnie że (co jest chyba oczywiste) - nie płacą pracownikom(wliczam to grajków i pozostałych) na czas a to PODSTAWA.Lawirują terminami by dostać licencje ale tak nie robi profesjonalna firma.Widać pozyskani sponsorzy nie wystarczają.Pomijam rosnący sług za stadion, nie wiadomo jak z firmami zewnętrznymi itp.

Nie wierze w tych niemiachów ale jak kupią(i przelew nie będzie szedł z Wiednia)=wyłożą 40 baniek to znak że powinno być lepiej, bo nie sądzę by mogli jakiś wał odjebać, bo nie ma na czym.

Tak więc spokojnie.
Pomijam aspekt kibicowski gdzie jakoś tam TS(część) można z tym łączyć.
Decyzyjni rozjebali bardzo fajny klimat który się na Wiśle zrobił.Czemu?Pytanie do nich i nie chodzi mi tu o zgody/układy tylko rozwalenie mody na Wisłę która przez kilka lat urosła w sposób ogromny.Jesteś z Krk, pewnie znasz kumatych - zapytaj ich co się stało że osiedla tętniące życiem, są teraz wymarłe, co się stało z WG?Przecież to nie robota żydów.

Kończąc temat - TS -ok, trzymamy się jakoś ale jak ktoś faktycznie sypnie 40 baniek(w co nie wierzę) to będzie raczej znak że chce podwyższyć standard naszego klubu a nie zrobić jakiś wał.

pozdr.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 24.07.2017, 22:19
Zgodnie z planem. Przypominam, że rok temu wszyscy widzieli w TSie tylko rolę strażaków a przed całą akcją z JM wiele osób bała się przekazania Wisły z rąk Cupiała właśnie TSowi. Faktem z którym nie należy polemizować jest to, iż TSu po prostu NIE STAĆ na utrzymywanie Wisły na obecnym poziomie sportowym. Nie ma dotacji z miasta, nie ma bogatego inwestora czy chociaż częściowego udziałowca. Cały budżet jest oparty na wpływach z TV, przychodach z dnia meczowego i od rzeszy partnerów/sponsorów (chociaż i to nie zawsze bo często wspomagają nasz klub na zasadzie barteru). I mimo szczerej sympatii do ludzi z TS i wdzięczności za ich zaangażowanie (chociaż nie ma się co dziwić, w końcu sami są kibicami tak samo jak my), to trochę za wysokie progi. Drużyna w ekstraklasie kosztuje, zaległości 2/3 miesięczne nie są fajne, powiększający się dług wobec miasta też nie jest czymś dobrym. Dlatego uważam, że jeśli inwestor okaże się uczciwy, TS nie powinien ani trochę przeszkadzać w sprzedaży. Jeśli będą kombinować, to znaczy, że dobro Wisły zeszło u niektórych osób decyzyjnych w Towarzystwie na drugi plan...
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 24.07.2017, 22:21
Oświadczenie Telefoniki

"Potwierdzamy, iż w dniu 21.07.2017r. za pośrednictwem Grupy Tele-Fonika została złożona oferta nabycia 100% akcji Wisła Kraków S.A. Ofertę przekazał pośrednik reprezentujący Stechert Group (Hubstrasse 7,D-91452 Wilhermsdorf, Niemcy). Umowa zbycia akcji Klubu z lipca 2016 roku, przejęta przez Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków w Krakowie przewidywała, iż jeśli w ciągu roku od jej zawarcia pojawi się inwestor skłonny zapłacić za wszystkie akcje Wisły Kraków S.A. kwotę większą niż 40mln zł, to nabywca Klubu (TS Wisła) będzie zobowiązany do sprzedaży akcji takiemu inwestorowi. Spełniająca ten warunek oferta złożona w imieniu Stechert Group wpłynęła do Grupy Tele-Fonika w ostatnim dniu tego rocznego terminu o godz. 15:30 i natychmiast została przekazana do TS Wisła. Złożenie oferty oczywiście nie oznacza finalizacji transakcji – jest jedynie jej początkiem, rozpoczęciem długiego procesu weryfikacji. Z jednej strony Inwestor przeprowadzi tzw. due diligence nabywanej spółki, a jednocześnie Tele-Fonika wspólnie z TS Wisła dokona szczegółowej weryfikacji wiarygodności niemieckiego Inwestora, na co z uwagi na moment wpływu oferty nie było – co oczywiste – czasu (gdyby oferta trafiła do TS Wisła kolejnego dnia, to nie byłaby już wiążąca). Szczególny nacisk zostanie oczywiście położony na sprawdzenie planów Inwestora wobec Klubu – będziemy wspólnie wymagać by Inwestor zapewnił Białej Gwieździe szybki powrót na sportowy szczyt, ale w oparciu o długotrwałe stabilne podstawy i zrównoważony budżet. Dopiero pozytywny efekt wspomnianych weryfikacji pozwoli na sfinalizowanie zbycia akcji nowemu Inwestorowi. Istotnym jest również fakt, iż środki z transakcji zasilą budżet Towarzystwa Sportowego – zgodnie z postanowieniami umowy z lipca 2016 roku TS Wisła otrzyma 40% wpływów ze zbycia akcji, pozostała kwota trafi do Grupy Tele-Fonika. Podkreślamy jednocześnie, iż podmiot składający ofertę w żaden sposób nie jest powiązany z Grupą Tele-Fonika, czy też jej Akcjonariuszem".

Mec. Michał Hassa Biuro Prawne Tele–Fonika Kable SA

Będzie dobrze.
Odpowiedz cytując
teo
Banita

Od: 08.2008

Stary 24.07.2017, 22:23
Wiec tak...
na ten moment wiemy ze leser daje 40 baniek i grosz lub zlotowke choc sam do konca nie wie.
Kropka.
Wszystko inne to sa bzdury, wymysly i chciejstwa.

Teraz.
Co wiemy o kolesiu? Wiemy, ze jest typowym pasozytnikiem, ktory kupuje trupy lub spolki na skraju bankructwa, cwiartkuje i sprzedaje z zyskiem.
Czekaj czekaj.
Czym jest obecnie Wisla jak nie... trupem? No bo jeszcze jest.

Srednio mi sie widzi opcja pocwiartowania Wisly (wyprzedazy kogo sie da jak szybko sie da) a potem spieniezenie dochodow i zamkniecie interesu.

Co wiemy jeszcze o kolesiu? No wiemy, ze byl zamieszany w wyludzenia etc.
Coz... jakos nam to bliskie ostatnio.

Ciekawi jedna zaleznosc. Jak pojawila sie tu i owdzie informacja, ze leser mial problemy z wymiarem sprawiedliwosci to za chwile pojawila sie informacja, ze jest przyjacielem wlasciciela RB. Hmm...

Jakos nie widze tego w kolorowych barwach.
Podoba mi sie praca Sarapaty, Junco, Ramireza.
Bylbym sklonny sie zalozyc ze to trio w ciagu 2-3 lat doprowadziloby Wisle do czystego konta i solidnych oraz stabilnych wystepow w LE.

Nie przemawia do mnie wizja bogatego wlasciciela ktory sypie groszem na transfery. To zawsze ma swoja cene. Mialo nawet za Cupiala, ktory byl/jest fanatykiem Wisly. Bedzie mialo tym bardziej z kims, kto traktuje klub jak kolejna inwestycje.

Ja wole biednie, powoli, ale z TSem.
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 24.07.2017, 22:25
Przynajmniej wiadomo oficjalnie już ile trafi do TS, potwierdzono też kwotę.
Czekamy na jutro.
Odpowiedz cytując
kubad99
Member

Od: 05.2008

Stary 24.07.2017, 22:27
teo napisał(a):Wyświetl post
Wiec tak...
na ten moment wiemy ze leser daje 40 baniek i grosz lub zlotowke choc sam do konca nie wie.
Kropka.

Teraz.
Co wiemy o kolesiu? Wiemy, ze jest typowym pasozytnikiem, ktory kupuje trupy lub spolki na skraju bankructwa, cwiartkuje i sprzedaje z zyskiem.
Czekaj czekaj.

Srednio mi sie widzi opcja pocwiartowania Wisly (wyprzedazy kogo sie da jak szybko sie da) a potem spieniezenie dochodow i zamkniecie interesu.

Ciekawi jedna zaleznosc. Jak pojawila sie tu i owdzie informacja, ze leser mial problemy z wymiarem sprawiedliwosci to za chwile pojawila sie informacja, ze jest przyjacielem wlasciciela RB. Hmm...

Bylbym sklonny sie zalozyc ze to trio w ciagu 2-3 lat doprowadziloby Wisle do czystego konta i solidnych oraz stabilnych wystepow w LE.

Nie przemawia do mnie wizja bogatego wlasciciela ktory sypie groszem na transfery. To zawsze ma swoja cene. Mialo nawet za Cupiala, ktory byl/jest fanatykiem Wisly. Bedzie mialo tym bardziej z kims, kto traktuje klub jak kolejna inwestycje.

Troche nieprawda. Z tego co czytałem w niemieckich artykułach, hajs prał koleś z jednej z jego spółek(jakiś typ z mołdawii wyprał 200 milonów franków), a jemu nawet nie postawiono zarzutów.
"Nienawiść jest toksyczna i tu zanim dusza dorośnie do niej juz masz pierwszą krew na butach"
Odpowiedz cytując
teo
Banita

Stary 24.07.2017, 22:31
Z tego co ja wiem, to mial status podejrzanego. Nie skierowano przeciwko niemu aktu oskarzenia z uwagi na wyjasnienia, ktore zlozyl, a ktore pokryly sie ze stanem faktycznym w dokumentach.
Coz... jak sie rozbiera spolki na czesci to trzeba byc sprytnym
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 24.07.2017, 22:31
Wiec tak...
Kropka.

Teraz.
Czekaj czekaj.

Nie możemy podchodzić do każdego potencjalnego inwestora od razu tak negatywnie. Wiadomo nikt nie chce powtórki z rozrywki, aczkolwiek po oświadczeniu TFK można dojsć do wniosku, że uczą się na własnych błedach i jak dojdzie to transakcji to znaczy, że potencjalny kupiec ma szczere intencje (jeśli do spółki z TS porządnie ich prześwietlą).
Odpowiedz cytując
teo
Banita

Stary 24.07.2017, 22:32
Mysle, ze przeswietlac bedzie tylko TS. W telefonice Cupial stracil wladze i kontrole i ma w tym momencie niewiele do powiedzenia. Rzadza krawaciarze dla ktorych 24 mln to jest bardzo istotna kwota w bilansie.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 24.07.2017, 22:33
To oswiadczenie TF sie kupy nie trzyma i wątpię że ktos je 2 razy przeczytał przed wrzuceniem.

Z jednej strony sa zobligowani sprzedać klub jak ktos rzuci kwote 40 tys a jednoczesnie zastrzegaja ze musi przedstawić plan rozwoju klubu. Jak dla mnie żadnych planow rozwoju Niemcy nie musza przedstawiać, a jedynie potwierdzenie przelewu na wskazane konto.

TF gra sobie z ludźm tworząc alibi, że niby 2 raz sie nie da wkręcić oszustowi, ale prawda jest taka ze sprzeda klub każdemu kto wylozy kase na stół. Cupiał już dawno nie rządzi ani w TF, ani w Wiśle.

Inna sprawa że jak ktos wyklada taka kwote to nie robi tego by utopic klub, ale faktycznie z planem inwestycji i odniesienia sukcesów. To po prostu nie sa grosze, by sie z nimi nie liczyć. I nawet dla Niemców
Ostatnio edytowane przez Karherop : 24.07.2017 o godz. 22:44.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Stary 24.07.2017, 22:33

Tylko zauważ że tu nie ma jak zarobić, płacąc 40 baniek za klub.Stadion nie nasz, tereny TS, do tego wszelakie możliwe długi.
Dlatego piszę że nie ma się czym podniecać/martwić, na obecną chwilę.Pójdzie przelew, można ostrożnie stwierdzić że będzie lepiej, nie pójdzie a tak najpewniej będzie - jesteśmy tam gdzie jesteśmy.
Czil.
ps Mereś był gołodupcem 40 mln to on jedynie w monopoly widział.Po nim sprawa wygląda bardziej klarownie - nie deklaracje , podrobione papiery tylko żywa gotówka.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 24.07.2017 o godz. 22:36.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
teo
Banita

Stary 24.07.2017, 22:40
1q2
Mylisz sie.
Zarobic mozna na kazdym zawodniku pierwszego skladu. Plus minus od 300k do 3 mln E. Dzis.
Poza tym widac jaka robote zrobili Sarapata i Junco. Z piasku ukrecili bicz i jeszcze tym biczem ustrzelili kobre.
Zbudowali zespol, ktory spokojnie wlaczy sie do walki o mistrzostwo.
Po ewentualnym awansie do LE same wplywy z LE moga stanowic nawet polowe transakcji zakupu.
Nie mowiac o ewentualnej LM. W czym juz na starcie rywale pomagaja - slaby start Legii i Lecha.

A czy jestesmy tam gdzie jestesmy jak nie wyjdzie sprzedaz?
Tez sie mylisz. Dukat i Junco pracowali nad dwoma transferami - napastnikiem i skrzydlowym. Zadnego transferu nie bedzie, bo zaden zawodnik nie przyjdzie do klubu, w ktorym za chwile moze byc rewolucja. Wiec niestety, ale sie cofamy.
Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 24.07.2017, 22:44
Jaki niby zarobek Szkopy chcą tu uskutecznić po wydaniu na starcie ponad 50 mln ? Jedyną taka możliwością byłby coroczny pewny udział w LM (wyciągnąć w ten sposób ok.30 mln euro rocznie), ale żeby to osiągnąć, to trzeba władować ze 100 mln tychże euro, by totatnie zdominować tę ligę. Legia mając kilkukrotnie większy budżet od Amiki ledwie,ledwie doczołgała się do mistrzostwa.
Nie wierzę w niemieckie banialuki o długoletnim dochodzeniu do wielkości Wisły.
Ostatnio edytowane przez rozarian : 24.07.2017 o godz. 22:50.
Odpowiedz cytując
iiYama
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 24.07.2017, 22:48
A ja tylko powiem że TF ładny odstawiła numer podając to oświadczenie dzień przed konferencją TSu, i jeszcze tak późno. Równie dobrze mogli to zrobić o 2 w nocy ale wtedy by wyglądało niepoważnie.

Na pierwszy rzut oka nie wygląda na to by jutro o 12 Pani Marzena i osoby obok niej miały uśmiechy na ustach.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Stary 24.07.2017, 22:50
@teo
Ostatni akapit ok ale jak ktoś chce zrobić wał to nie na grosze.Abstrakcją dla mnie jest dać ok 10 ml euro i próbować sprzedać cały zespół(który nawet nie jest tyle warty wd.mnie).
I nie podniecaj się tymi 6 punktami w 2 meczach.Grupa mistrzowska to jedyny cel o którym możemy myśleć.Ewentualny awans do LE to pewnie tylko koszta.

Zresztą nie ma co za bardzo dywagować, sprawa się powinna szybko wyjaśnić.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
teo
Banita

Stary 24.07.2017, 22:50
Legla sie ledwo doczolgala bo nie ma tam stabilizacji. 2 lata - 3 trenerow. To, ze zrobili mistrza to juz jest wyczyn.
Poza tym pieniadze nie graja, a oni maja troche zmanierowana ekipe, ktora sporo osiagnela i czesto lekcewaza slabsze druzyny, co pozniej ma odzwierciedlenia w ostatniej kolejce i pozycji w tabeli.

I zadne 100 mln E nie jest potrzebne zeby zdominowac lige. Wystarczy drugie 10 a jak sam napisales - 30 mln E w rok..
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów