The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WiselkaMLP
Senior Member

Od: 03.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 14.12.2008, 17:58
a teraz takz ciekawosci jakie sa wasze opinie na temat VW Bory jezdzil ktos a moze ktos posiada
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Powodem były skargi młodych kibiców cracovii o prowokacje tych malowidel
cracovia 1906 krakow napisał(a):
Kogo obchodzi ile on chodzi jak mu sie nie podobaja bluzgi na wisłe to nam tacy nie sa potrzebni.
Odpowiedz cytując
Arturo Qr2nów
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 14.12.2008, 18:02
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Kur... mozecie mi wytlumaczyc fenomen Golfow III? Siedzialem z kumplami na piwku i wlasnie nadszedl temat tego samochodu to jeden kumpel o malo co Nirvany nie dostal i nie spuscil sie jak uslyszal ta nazwe. Juz doszlo nawet do tego ze zaczal polemizowac czy Golf czasem nie jest lepszy od mojego samochodu(dodam ze z calej ekipy ja wcale najlepszego samochodu nie mam dwoch innych ma nowe BMW serii 3 a trzeci ma Audi A4 z 2005 roku). Coz pozostali kumple tylko po sobie popatrzyli wymownymi spojrzeniami, natomiast ja nie chcialem kontynuowac tego tematy. Tylko ja nie rozumiem jednej rzeczy. Co ide i spotykam kogos znajomego to jest: - zmienilem samochod; - Co tam zes kupil?; - Golfa III... No ludzie ile mozna?
Bardzo proszę:
- Samochód marki Volkswagen, dorobiły się one u nas renomy aut prestiżowych (niestety na zachodzie jest inaczej)
- Samochód produkcji niemieckiej, a więc oprócz punktu pierwszego także samochód niby bezawaryjny i szpanerski
- Samochód generalnie trwały i dość bezawaryjny
- Ciężko znaleźć auto z tańszymi i bardziej dostępnymi częściami (również dzięki wysokiemu zainteresowaniu przez złodziei)
- Bardzo pokaźna ilość silników, wersji wyposażenia czy też wyposażenia dodatkowego
- W końcu upatrzenie sobie tego auta przez młodzież

Mimo wszystko podobnie jak Ty nie należę do fanów tego pojazdu. Wolę samochody japońskie albo BMW.
Odpowiedz cytując
WiselkaMLP
Senior Member

Stary 14.12.2008, 18:15
Arturo Qr2nów napisał(a):Wyświetl post
Bardzo proszę:
- Samochód marki Volkswagen, dorobiły się one u nas renomy aut prestiżowych (niestety na zachodzie jest inaczej)
- Samochód produkcji niemieckiej, a więc oprócz punktu pierwszego także samochód niby bezawaryjny i szpanerski
- Samochód generalnie trwały i dość bezawaryjny
- Ciężko znaleźć auto z tańszymi i bardziej dostępnymi częściami (również dzięki wysokiemu zainteresowaniu przez złodziei)
- Bardzo pokaźna ilość silników, wersji wyposażenia czy też wyposażenia dodatkowego
- W końcu upatrzenie sobie tego auta przez młodzież

Mimo wszystko podobnie jak Ty nie należę do fanów tego pojazdu. Wolę samochody japońskie albo BMW.
bardzo dobrze to ujales a tak wogole tez byla mowa o samochodu na poczatek to ja osobiscie sie wypowiem ze Golf jest samochodem wrecz idealnym aby nauczyc sie tak naprawde jezdzic a wrecz za dobrym !! wiem na wlasnym przykladzie bo mam
Kogo obchodzi ile on chodzi jak mu sie nie podobaja bluzgi na wisłe to nam tacy nie sa potrzebni.
Odpowiedz cytując
picasso
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 14.12.2008, 18:38
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Kur... mozecie mi wytlumaczyc fenomen Golfow III? Siedzialem z kumplami na piwku i wlasnie nadszedl temat tego samochodu to jeden kumpel o malo co Nirvany nie dostal i nie spuscil sie jak uslyszal ta nazwe. Juz doszlo nawet do tego ze zaczal polemizowac czy Golf czasem nie jest lepszy od mojego samochodu(dodam ze z calej ekipy ja wcale najlepszego samochodu nie mam dwoch innych ma nowe BMW serii 3 a trzeci ma Audi A4 z 2005 roku). Coz pozostali kumple tylko po sobie popatrzyli wymownymi spojrzeniami, natomiast ja nie chcialem kontynuowac tego tematy. Tylko ja nie rozumiem jednej rzeczy. Co ide i spotykam kogos znajomego to jest: - zmienilem samochod; - Co tam zes kupil?; - Golfa III... No ludzie ile mozna?

Jeszcze jeden fenomen. Mianowicie chodzi mi tu o ludzi ktorzy uwazaja ze samochody Daewoo i wogole koreanskie sa do... Rozmawialem z tym ziomem "od Golfa III" wlasnie na temat koreanczykow i stwierdzil ze duzo zra paliwa... Moja pierwsza mysl jak sie nie umie jezdzic ekonomicznie to po ch*** wogole kupowac ekonomiczny samochod... I tu nastapila miedzy nami ostra wymiana zdan ktorego argumentacja byla mniej wiecej taka: "Bo sasiad ma i mu duzo pali"... Zobaczylem ten samochod to sie przezegnalem. zaczalem powatpiewywac czy tam wogole byl silnik od Tico pod maska czy od czegos innego tam nie byl wsadzony. Widac sasiad zapaleniec motoryzacji chcial z Tico zrobic Ferrari w dodatku California(czyli kabriolet)... tlumiki, spoilery, wloty powietrza na masce, zdjety dach, opony od kombajnu, zamiast tylnej lawki glosniki estradowe itp itd. No wiejski tuninng pelna para. Ale mu duzo pali...

Ogolnie to chcialem napisac o tym ze ludzie uwazaja samochody koreanskie za badziewia ale Cee`d udowodnil wszystkim ze sie ludzie myla odnosnie tych samochodow. Wedlug mnie ten samochod bije nawet najnowsza generacje Volkswagena Golfa i pozostalych kompaktow. A w kategorii jakosc/cena... nikt go nie przebija.
pierwsza sprawa jak wybrac kryteria który samochód jest lepszy?
dla kogoś bedzieto np spalanie,a ktoś inny ma to w głębokim poważaniu i dla niego liczy sie tylko żeby miał "kopa" i dał z siebie wyciągnąć ponad 200
dla jeszcze kogoś innego będzie się liczyło to,żeby był wielki bagażnik i wygoda.ktoś jeszcze inny powie,że on nie jeździ z bagażami,a z kartą kredytową,więc na bagażniku mu nie zależy,ale liczy się wygląd i prestiż marki,żeby laski wyrywać.wszystko zależy od tego,jakie kryteria przyjmiemy.dla mnie np ma to być samochód który ,ało pali jest bardzo pojemny i oczywiście jak najbardziej bezawaryjny.i taki samochód kupiłem.jest to gfiat scudo.części w przystępnych cenach,pakuje się 9 osób,ewentualnie sporo towaru.spala w zależności od sposobu jazdy od 7,2-9,5.ciężko się wychylić poza 150 km\h, a poza tym jest to niepotrzebne bo wlaśnie wtedy zbliżam się do tych prawie 10l\100km.oczywiście diesel.,
co do koreańczyków.ojciec ma lanosa z 2000-ego roku.przejechane niecałe 100 000 km.bezawaryjny praktycznie,a ceny części są tak niskie,że trzeba je niemal hurtem kupować,żeby było za co zapłacić(oczywiście nie bierzcie tego dosłownie)pomyka sprawnie,nie jest to wyścigówka,ale kompleksów nie ma w mieście i na trasie.jedyne zmartwienie to spalanie.trasa ok 8 l(da sie mniej,ale to jest jazda monotonna) miasto 10,a jak jest dużo korków to jest w stanie łyknąć więcej.kolega ma nubirę kombi w gazie spala w mieście ok 12 l w trasie 9-10.też nie ma kłopotów z awariami,a pzrejechał już ok 170 000.wydaje mi się,że poziomem wykonania koreańczyki zaczynają się zbliżać do japońców.może to jeszcze nie to,ale niedługo już im dorównają.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując
pysio
Banita

Od: 11.2002

Stary 14.12.2008, 19:13
a ja polecam Mitsubishi Lancer Sportback

zalety:

a) podobny do Mitsubishi Lancer EVO X
b) przestępna cena w granicach +65 tys zł
c) 143 konie mechaniczne!
d) 205 km/h maksymalna prędkość!
e) spalanie na trasie 7-8l, w mieście 10-12l.
f) agresywny przód "paszcza rekina" (taki Wiślacki )
Odpowiedz cytując
Arturo Qr2nów
Senior Member

Stary 14.12.2008, 20:05
Jak Lancer to tylko Evo Tak samo jak Impreza, to tylko WRX STI Reszta to tylko półśrodki
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 14.12.2008, 20:39
A mnie się Golfy po prostu nie podobają i tyle. Nieważne jaki silnik, jaki kolor, czy to IV czy V czy nawet nowa VI.
Za tą samą cenę jest duży wybór innych aut - wizualnie oraz pod względem awaryjności z tej samej półki już nie mówiąc że nawet czasami z wyższego segmentu.

Popularność niestety nabiła cenę która jest niewspółmierna do produktu
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
AOT
Droga jeszcze długa...

Od: 10.2003

Stary 14.12.2008, 21:30
Opłaca się kupić Renault Safrane ? Miał ktoś styczność z tym ? Chodzi mi to auto strasznie po głowie, a myśle że jakbym sprzedał swoje obecne autko, to byłby w moim zasięgu.
Odpowiedz cytując
macyo
Kangoo supersonic

Od: 08.2003

Stary 14.12.2008, 21:33
max TS napisał(a):Wyświetl post
nie ma audi S6 z silnikiem 2.2. Najslabsze Audi S6 ma chyba silnik 4.2. Te auta maja potezna moc i nigdy nie slyszalem zeby mialy mniej niz 340koni.

Cóż. Czytać umiem i wiem co w dowodzie rejestracyjnym miałem. Wystarczy zresztą przeszukać internet a się znajdzie. Tyle.
Kangoo + Uniden Pro 520XL + Sirio AS 1000.
Odpowiedz cytując
Arturo Qr2nów
Senior Member

Stary 14.12.2008, 22:13
AOT napisał(a):Wyświetl post
Opłaca się kupić Renault Safrane ? Miał ktoś styczność z tym ? Chodzi mi to auto strasznie po głowie, a myśle że jakbym sprzedał swoje obecne autko, to byłby w moim zasięgu.
Lubi się popsuć. Zwłaszcza elektryka i strasznie wkurzyć, a jest jej dużo. Oprócz tego części są dość drogie. Od razu odradzam Safrane z automatem. Jeśli już to warto rozglądnąć się za samochodem z końca produkcji i silnikiem diesla 2.2. Nie należy do dynamicznych, ale oszczędnych. Samo auto jest wygodne i bogato wyposażone skóry albo welur, automatyczna klima, elektryczne szyby i lusterka, to standard.
Odpowiedz cytując
Above
Voyage! Voyage!

Od: 02.2004

Stary 15.12.2008, 13:05
Jakby ktoś miał do załatwienia alufelgi 13" na 3 śruby (tak na 3 a nie na 4 jak zwykle...) to niech da znać.
RÓWNIK ZA WISŁĄ!
Odpowiedz cytując
Arturo Qr2nów
Senior Member

Stary 15.12.2008, 18:21
Chodzi przypadkiem o felunek do Citroena AX?
Odpowiedz cytując
Luu...
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 16.12.2008, 08:59
Pytanie ! Chce kupić nawigacje GPS tylko jestem w tym zielony czym się kierować ? ile musiał bym dać za taka porządna, chodzi mi głownie o Polskę, jaką polecacie?
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując
bondTSW
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 16.12.2008, 11:05
Witam,
Potrafi się ktoś wypowiedzieć o Rover'ach. a dokładnie o 620sdi? Czy to prawda, jak pisza w ogłoszeniach, że spalanie średnie wynosi ok. 6l/100km? Jak sprawa wyglada z częściami zamiennymi, awaryjnością itp... z góry dzięki wielkie za odp. Pozdr.
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Stary 16.12.2008, 11:16
Luu... napisał(a):Wyświetl post
Pytanie ! Chce kupić nawigacje GPS tylko jestem w tym zielony czym się kierować ? ile musiał bym dać za taka porządna, chodzi mi głownie o Polskę, jaką polecacie?

Ja mam coś takiego:

http://www.komputronik.pl/Nawigacje_...elny,id,50816/

Zalety:

1. Świetny wygląd
2. Mapy Polski i praktycznie wszystkich krajów europejskich
3. Prosta w obsłudze i darmowa aktualizacja map i softu na stronie HP
4. Szybki procesor - bardzo szybkie obliczanie nawet długich i skomplikowanych tras
5. Możliwość słuchania mp3 czy oglądania filmów

Wada:

1. To tylko automapa - nie pograsz w pasjansa, nie wgrasz własnego oprogramowania, nie wyszukasz niczego w internecie

Zasada numer jeden -> poniżej 500 zł cokolwiek kupisz będzie szajsem - taka prawda i nie warto wierzyć reklamom gdzie wszystko jest 3D i w ogóle zaprowadzi Cię do własnej łazienki.
Odpowiedz cytując
puszek06
Banita

Od: 11.2008

Stary 16.12.2008, 11:37
ja posiadam Volvo S40 z 1997... żre różnie - przy zimie i miescie 13 litrów przy krótkich przejazdach typu "rusz hamuj" spokojnie potrafi w.......ić. na trasie przy delikatnej jezdzie w granicach 90-100 km zejdzie poniżej 7... ogólnie paliwożerna jednostka ale z drugiej strony kawał auta i nie narzekam na nic w nim właśnie oprócz spalania

co do koreańczyków. jakbym musiał kupić auto a miałbym żone,dziecko i mało kasy to jak najbardziej lanos czy matiz - naprawią wszedzie, czesci grosze, ubezpieczenie tańsze, matiz pali naprawde mało..
Odpowiedz cytując
Soul_reaper
Junior Member

Stary 16.12.2008, 13:54
Jak Lancer to tylko Evo Tak samo jak Impreza, to tylko WRX STI Reszta to tylko półśrodki
Cos w tym jest. Posiadam SI WRX (2002) i juz zaluje, ze nie sti ;-) Na razie bez zadnych modyfikacji, wiec ma fabryczne 218 koni. Zeby nie bylo OT to spalanie:
Trasa po 'emerycku' - 10
Trasa dynamicznie - 12-15
Miasto b. spokojnie - 13-15
Miasto dynamicznie - 17-19
Upalanie - 22+ ;-)

---
dodtakowo statystyki z aut jezdzonych w pracy, wszystko trasa (z wypozyczalni firma placi za paliwo, wiec sa to wartosci przy jezdzie raczej ostrej, sporo po gorzystych rejonach)

Zafira 1.9CDTi (chyba, jakis diesel z tych nowych) - 10.3
Alfa 159 kombi, 1.9JTD (150KM) - 11.5 (a na odcinku 140km po gorach z wylaczona kontrola trakcji i abs bylo ponad 17)
Punto 1.3 (jakis turbodiesel z tych nowych) - 8.3
Punto 1.2 (benzyna) - 8.7
Ostatnio edytowane przez Soul_reaper : 16.12.2008 o godz. 14:02.
**********************Open Minds Will Dominate**********************
Odpowiedz cytując
Arturo Qr2nów
Senior Member

Stary 16.12.2008, 15:29
Soul_reaper napisał(a):Wyświetl post
Cos w tym jest. Posiadam SI WRX (2002) i juz zaluje, ze nie sti ;-) Na razie bez zadnych modyfikacji, wiec ma fabryczne 218 koni.

Alfa 159 kombi, 1.9JTD (150KM) - 11.5 (a na odcinku 140km po gorach z wylaczona kontrola trakcji i abs bylo 17)
No tak. Człowiek szybko przyzwyczaja się do mocy. Na kursie wrażenie robiła Corsa 1.7CDTi (75KM) dziś, niedługo później auto mające 200KM nie robi specjalnego wrażenia. Oczywiście mowa o normalnych autach, a nie roadsterach.

Natomiast nie uwierzę, ba to niemożliwe, że Alfa 1.9JTD łyknęła 17l. ON
Odpowiedz cytując
WiselkaMLP
Senior Member

Stary 16.12.2008, 15:30
a ja mam pytanie bylem sobie dzisiaj na Zakopiance w Libertowie w salonie VW tak ogladam to nowe polo i nachodzi mnie mysl czy najmocniejszy silnik nowego Polo to tylko 80KM

bo widzialem tam VW Polo 1.2 50 KM i bodajze 1.9 80KM

i jeszcze jedno nie wierze ze Polo spali w trasie 3.9 l na 100 a nowy Golf 6 - 6l/100km w miescie
Ostatnio edytowane przez WiselkaMLP : 16.12.2008 o godz. 15:32.
Odpowiedz cytując
Soul_reaper
Junior Member

Stary 16.12.2008, 15:48
Natomiast nie uwierzę, ba to niemożliwe, że Alfa 1.9JTD łyknęła 17l. ON
No niestety, to ze silnik jest diesel nie oznacza przymusu bycia oszczednym. Przy jezdzie po gorach (2,3, czasem 4 bieg) w zakresie obrotow 3000-4200 (wyzej brakuje mocy) tyle wlasnie spalil. Chociaz przyznaje, ze nie byla to normalna jazda.

Te silniki sa super, jak jedziesz po autostradzie z predkoscia 120km/h na 6 biegu - wtedy realne jest 7l/100. Jak jedziesz szybko to raczej sie musisz liczyc ze zuzyciem ponad 10.
**********************Open Minds Will Dominate**********************
Odpowiedz cytując
Arturo Qr2nów
Senior Member

Stary 16.12.2008, 21:23
No wiesz, jeździłem chwilę Mercedesem E400 Cdi (niestety nie swoim ) i musiałem się mocno nagimnastykować by spalił ponad 15 litrów. A jak nie patrzeć to silnik 4 litry V8 z automatem z zapiętym trybem sportowym

Wisełka:
Jeśli masz odpowiednio gruby portfel możesz kupić wersję 1.9 TDI - 101KM / 131KM, 1.6 - 90KM, 1.8T - 150KM / GTI 179KM
Odpowiedz cytując
mdgn
Member

Od: 11.2004

Stary 16.12.2008, 23:09
ja posiadam golfa 4 1.9 tdi 130km model z 2k2 na automacie, śmiga się dobrze spalanie tak na oko to ok. 9l w mieście i 7 na trasie podczas w miarę spokojnej jazdy, myślałem, że będzie gorzej ale nie zmusza mnie do sięgania do portfela zbyt często automat też ciekawy, szczególnie w korkach choć nie powiem bo brakuje mi manuala autko jak na razie niezawodne, 'twarde' w prowadzeniu i ogólnie na +. A tych, którzy oceniają to auto po stereotypach zbywam śmiechem.
Ostatnio edytowane przez mdgn : 16.12.2008 o godz. 23:12.
Odpowiedz cytując
sefarsefar
Member

Od: 12.2007

Stary 17.12.2008, 18:06
macyo napisał(a):Wyświetl post
Cóż. Czytać umiem i wiem co w dowodzie rejestracyjnym miałem. Wystarczy zresztą przeszukać internet a się znajdzie. Tyle.
Dokladnie. Na początku też mi sie wydawało, że coś nie pasuje z tym S6 - 2,2 turbo.
Zapomniałem o wogóle o A6-S6 w budzie C4 !!

Co do spalania :
1. Opel Corsa B 1,4 8V - w mieście 7,5-8 litrów, w trasie 6,5 litra;
2. Fiat Doblo (osobowy) - 1,3 multijet (diesel), 75 km - w mieście 7,5-8 litrów, w trasie 5,5-6,5 litra (jeżeli predkość nie przekracza 100);
3. Fiat Doblo (cargo) - 1,3 multijet, 75km - miasto 6,5-7,2 litra, w trasie potrafi zejść poniżej 6 litrów - nie wliczając autostrady, na której przy prędkości 120-140 spalał 7 litrów.
4. Audi a4 1,9 tdi 110km - w miescie 7,5 litra a w trasie przy rozsądnych prędkościach 6,5 litra.
5. SAAB 9-5 2,3 turbo (220km) - 16 litrów LPG w mieście, w trasie zejdzie do 12 l.
Ostatnio edytowane przez sefarsefar : 17.12.2008 o godz. 18:21.
Odpowiedz cytując
PrezesTS
Senior Member

Od: 10.2004

Stary 17.12.2008, 18:51
Rozkmini mi ktoś DOKłADNE spalanie Fiata Bravo 1.6 16V 98r ?

Opłaca się montować Motoflow ? Na etykiecie produktu napisane, że spalanie mniejsze o 18%. Z tego co wiem realnie wychodzi jakieś 13% mniej. Prawda to ?
Odpowiedz cytując
DYRU
Senior Member

Stary 18.12.2008, 08:29
Miał ktos doczynienia z "Pugotem" 307 w dielsu awaryjne auto bo różne opinie słyszałem.
to samo pytanie odnośnie Scenica ok 2004 r. i Xary Picasso.
...Pamiętaj gdzie Twój Kraj! Gdzie Dom Twój, bratni śpiew. I Tego nie porzucisz nigdy, Dumy z własnej Ojczyzny!...
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Stary 18.12.2008, 09:09
Z tego co słyszałem kiedyś od pracownika hurtowni motoryzacyjnej to ogólnie Francuzy strasznie awaryjne nie są - ale jak przyjdzie co do czego to części duuużo droższe niż do Forda czy Opla np.

Ale za to francuskie auta są po prostu bardzo ładne - jak się trafi zadbany egzemplarz to ok.

Znam kilku ludzi co jeżdżą Megankami i sobie bardzo chwalą.
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 18.12.2008, 09:32
ja po doświadczeniach sasiada z Clio i Scenickiem żadnego Renault nie kupie.
ciągle psuje sie coś z elektroniką, łatwo i tanio sie tego nie naprawi, a nawet jeśli juz, to i tka sie niedługo zepsuje.
Klasyka to ABS który(w obydwu autach identycznie) działa lub nie, np przestaje działac podczas gwałtownego hamowania....
dodam ze obydwa auta były mało eksploatwane, usterki pojawiły sie po około roku(!) i zniknąc nie chcą
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
West
Vide Cul Fide

Od: 09.2004

Stary 18.12.2008, 09:51
pan_premier napisał(a):Wyświetl post
przestaje działac podczas gwałtownego hamowania....
haha
generalnie zajebiscie , nic tylko kupowac Świstakowi

Odpowiedz cytując
DYRU
Senior Member

Stary 18.12.2008, 11:09
no zależy jaki egzemplarz sie trafi. co nie zmienia faktu, że podobno elektronika i elektryka lubi siąść. tego się obawiam. miałem doczynienia z Renaultami i Citroenami i wszystko działało ok. wiadomo, że niektóre części w wyniku eksploatacji sie wymienia, ale jakichś jaj nie miałem.
...Pamiętaj gdzie Twój Kraj! Gdzie Dom Twój, bratni śpiew. I Tego nie porzucisz nigdy, Dumy z własnej Ojczyzny!...
Odpowiedz cytując
AOT
Droga jeszcze długa...

Od: 10.2003

Stary 30.12.2008, 00:59
Sprzedam Citroena Saxo 1.1i, rocznik 99, w bardzo dobrym stanie technicznym, przebieg TYLKO 55 000 (autentyczny ! bez przekręcania licznika itp, kupiłem go dwa lata temu od znajomego starszego pana, który był pierwszym właścicielem). Tanio !
Jeśli ktoś byłby zainteresowany - priv.
Zdjęć póki co nie mam - musze mu dopiero zrobić
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów