The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 16.08.2017, 18:02
A jak nie na VIP to zwykły bilet w kasie można kupić na czyjeś dane, ale jak się trafi na służbistę na bramkach to już jest problem, w każdym razie każdy zrobi jak będzie chciał. Nikogo do niczego nie namawiam.

PS. Najlepiej wchodzić przed samym meczem jak są kolejki
Ostatnio edytowane przez heoij : 16.08.2017 o godz. 18:16.
Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze Ideały!
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 16.08.2017, 18:26
MaLk napisał(a):Wyświetl post

Czyli jakieś 3/4 dopingu na derbach było poświęcone nie Wiśle, a Cracovii...
Pierdzielisz raz

Cytat:
Wolałbym, żeby zostało "jak dawniej", czyli niech Cracovia leczy swoje kompleksy sportowe przez oprawy i doping skierowane przeciwko nam, a my pozostańmy przy skupianiu się na walce o najwyższe cele bez zniżania się do ich poziomu.
Pierdzielisz dwa

Przestańcie wspominać "stare czasy" bo ich nie pamiętacie. W starych czasach była większa patologia ostrzejsze zadymy, ostrzejsze disy teksty.

Jak ja dawno nie słyszałem "JEB.AC ZYDÓW SKU.RWYSYNÓW" "kazdy to przyzna izrael żydów ojczyzna" "do pieca"
itp. - gdzie w waszych wyimaginowanych "starych czasach" leciało na każdych derbach i często poza derbami. Już nie mówiąc o paleniu dywanów na każdych derbach, zadym pod wejściem na stadionie demolki itd.

Pier.dolicie gimbusy chu.ja znacie temat. Nie odzywajcie się w sprawach których nie znacie.

Cytat:
No ale... stary już pewnie jestem.
Ostatnio gadałem z leszczem taki 19 max 20 lat i on mi mówi, że on działa na Wiśle ale już wyrósł ze stania z puchą

Co do kary. Odpowiedzialności zbiorowej nie popierałem nie popieram i popierał nie będę! Ta kara to skandal!
łukasza
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 16.08.2017, 18:32
Jeszcze bym dorzucił "żydzie jeb.any czy jesteś już obrzezany"

Teraz rurkowce by chyba umarły z oburzenia.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
Sevi
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 16.08.2017, 18:41
No i przy O, nasz TS - żydów w dupie mamy
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 16.08.2017, 18:46
@El'kabat, @heoij

weźcie pod uwagę, że klub może być zobowiązany do restrykcyjnego wykonania zalecenia i wyegzekwowania zakazów. Nie dziwię się zwielokrotnieniu liczby "służbistów" na kołowrotach z prostej, oczywistej przyczyny.

regan napisał(a):Wyświetl post
Pierdzielisz raz

Pierdzielisz dwa

Przestańcie wspominać "stare czasy" bo ich nie pamiętacie. W starych czasach była większa patologia ostrzejsze zadymy, ostrzejsze disy teksty.

Jak ja dawno nie słyszałem "JEB.AC ZYDÓW SKU.RWYSYNÓW" "kazdy to przyzna izrael żydów ojczyzna" "do pieca"
itp. - gdzie w waszych wyimaginowanych "starych czasach" leciało na każdych derbach i często poza derbami. Już nie mówiąc o paleniu dywanów na każdych derbach, zadym pod wejściem na stadionie demolki itd.

Pier.dolicie gimbusy chu.ja znacie temat. Nie odzywajcie się w sprawach których nie znacie.

Ostatnio gadałem z leszczem taki 19 max 20 lat i on mi mówi, że on działa na Wiśle ale już wyrósł ze stania z puchą

Co do kary. Odpowiedzialności zbiorowej nie popierałem nie popieram i popierał nie będę! Ta kara to skandal!
No mi jeden powiedział, że on chodził na X, znał chłopaków którzy "biegali" itd itp. .... z tym, że z jego opowieści wynika, że kiedy deklarował "chodzenie" na X miał wtedy... 10/12 lat. Ale szczegół.

Chyba, że chodziło mu nie o sektor C, a o rząd CZECI na trybunie A. Z wujkiem
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 16.08.2017 o godz. 18:52.
Odpowiedz cytując
staszek2309
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 16.08.2017, 18:53
Nie wiem po co ta rozkmina o możliwościach wejścia na stadion. Każdy ma swój rozum. A jak tak dalej pójdzie to na jakimś poczytnym portalu zacznie się akcją jak to kibice Wisły chcą ominąć zakaz KL.
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 16.08.2017, 20:12
! Ta kara to skandal!
Masz takie samo prawo interpretacji(często używane słowo przy tej sprawie) jak Oni oprawy.....

Ja osobiście spodziewałem się większej przy tej nagonce medialnej.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 16.08.2017, 20:15
Kara z dupy.
Przypomina mi się dowcip jak lekarz pokazuje pacjentowi różne wzorki a jemu wszystko się z seksem kojarzy. Gdyby nie banda kretynów z Dziennika i innych mediów nikt by na to uwagi nie zwrócił.

Ale oczywiście odwołanie przyniesie podobny skutek jak kłótnia z drogówką na Słowacji - dowalą 2x tyle.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
MaLk
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 16.08.2017, 20:52
(...)
Pier.dolicie gimbusy (...)
(...)
(wzruszenie ramion)
No więc teraz rozmawiasz z ciut starszym gościem, który na gimnazjum się z powodów oczywistych nie załapał, a pierwszy raz na stadionie Wisły pojawił się bodajże w 1988 r. (dokładnie to na meczu ze Stalą Mielec) - oczywiście masz rację, wtedy patologia była większa.

Natomiast w swojej poprzedniej wypowiedzi oczywiście "piłem" do tzw. ery Cupiała jako "jak dawniej", co wcale nie oznacza, że starszych nie pamiętam.

Co do wycieczek personalnych, to z góry sobie je daruję, jeśli pozwolisz - są poniżej mojej godności.
Odpowiedz cytując
Adasss
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 16.08.2017, 20:53
To tak dla rozluźnienia, coś dla tych co mogą jeszcze obejrzeć powtórkę/nagranie meczu.
Jaką częścią ciała zaatakował Brlek kolano Piątka w 77 minuice, że ten ostatni zwijał się z bólu przez minutę? (Podpowiedź: były ze dwie powtórki)
Ja mam jedno przypuszczenie
Odpowiedz cytując
morganfield
Senior Member

Od: 03.2010

Stary 16.08.2017, 21:10
Klejnotami...
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 16.08.2017, 22:23
Co do filmiku z derbów
jeden cytat

1. 17:14, nasz ukochany Goncalo Feio po gwizdku końcowy pada na ziemię i zaczyna płakać ze szczęścia(mamy szczęście mając taką osobę w naszym sztabie), potem w 17:50 ociera łzy szczęścia. Oby ten pan jak najdłużej był wśród nas.

majac ludzi tak zaangazowanych ,to az chce sie kibicować i chodzić na mecze tej dryzyny,jest chemia.
WISŁA TO MY

"POWIEDZCIE MOJEJ BABCI,ŻE ZACHOWAŁAM SIE JAK TRZEBA" -INKA
CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM

TVN NIE OGLADAM,GAZETA WYBORCZA NIE CZYTAM
Odpowiedz cytując
MELON
Member

Od: 08.2008

Stary 16.08.2017, 22:58
A ta kara to za palenie rac , tak ? Bo jak za treść to chyba ich poniosło trochę, za co ? Za prośbę do Boga o litość dla wroga? Za krzyże, przecież to nie są znaki zabronione. Nie rozumiem. Idąc tym tokiem to przekreslona gwiazda lansowana na pewnym stadionie też nawołuje do .... no właśnie . To wszystko opiera sie na domniemaniach. Ja bym sie na miejscu klubu stanowczo odwołał
Odpowiedz cytując
rafalek
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 16.08.2017, 23:20
Adasss napisał(a):Wyświetl post
To tak dla rozluźnienia, coś dla tych co mogą jeszcze obejrzeć powtórkę/nagranie meczu.
Jaką częścią ciała zaatakował Brlek kolano Piątka w 77 minuice, że ten ostatni zwijał się z bólu przez minutę? (Podpowiedź: były ze dwie powtórki)
Ja mam jedno przypuszczenie
Pero ma jaja ze stali, tak twarde, że łamią przeciwnikom kolana
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując
funkykoval
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 17.08.2017, 09:53
Wczoraj na luzie obejrzałem sobie mecz i odnosząc się do w.k.u.r.wionego Grzesia, jak to Stefański nie kartkował Wiślaków tylko Pestkę:
1) już na początku meczu 2 min - Drewniak faul taktyczny - wolny bez oczywistego żółtka;
2) w pierwszej połowie - Malarczyk faul od tyłu na Carlitosie - wolny brak żółtka;
3) w pierwszej połowie - Malarczyk przewraca w polu karnym Carlitosa niezainteresowany w ogóle piłką - gwizdek milczy;
4) w drugiej połowie - Malarczyk macha nogą na powtórce widać jak celowo przerzuca nogę trafiając w głowę Brożka - gwizdek milczy;
5) w drugiej połowie - Malarczyk atakuje barkiem w plecy Ze Manuela, (nie jest to walka bark w bark!!!) na siedemnastym metrze - gwizdek Stefańskiego milczy
WIślacy zostali oszczędzeni dwukrotnie - Sadlok i Velez mogli z swoje stemple dostać po żółtku (wolne odgwizdane), ale Malarczyk to powinien nie dokończyć tego meczu, więc pieprzenie Grzesia S. pozostaje jedynie pieprzeniem i to bez ruszania dup.ą....
Na stadionie nie ma powtórek stąd moja uwaga odnośnie faulu na Brożku....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 17.08.2017, 10:26
no i jeden z w/w fauli Malarczyka to był ewidentny karny, co nie umknelo uwagi nawet niechetnym Wisłe komentatorom C+
Odpowiedz cytując
Wisła Prokocim
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 17.08.2017, 12:02
Coglin napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze bym dorzucił "żydzie jeb.any czy jesteś już obrzezany"

Teraz rurkowce by chyba umarły z oburzenia.
A co by powiedzieli na "auschwitz birkenau sialalala" na powrocie z meczu podstawionym autobusem przez żydowskie osiedla
Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 17.08.2017, 12:11
dawne Derby( za czasów TF), takie np. z 2004 roku jak judki wróciły do ekstraklasy, to był kosmos, palone dywany, jazda po żydowni i helikoptery nad miastem, teraz jest dużo spokojniej ;-)
URODZONY DLA WISŁY
ŻYJĘ DLA WISŁY
KOCHAM WISŁĘ
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 17.08.2017, 13:12
dawne, to są te drugoligowe
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 17.08.2017, 13:15
Czasy się zmieniają nic nie poradzimy na taki rozwój rzeczy. Teraz za wyrażanie niechęci do przyjmowania "uchodźców" ludzie łapali wyroki, a co dopiero za obrazę jednych słusznych na tym świecie Doping na naszym stadionie stopniowo zaczął siadać od kiedy G przeszedł na emeryturę. Co do kary z "dupy", większe przegięcie było po derbach z oprawą odnośnie żydków w sądzie.
Odpowiedz cytując
picasso
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 17.08.2017, 16:04
Wisła Prokocim napisał(a):Wyświetl post
A co by powiedzieli na "auschwitz birkenau sialalala" na powrocie z meczu podstawionym autobusem przez żydowskie osiedla
a np "barak,barak,barak cyklon B j... j.... cracovię" jak ja lubilem tą przyspiewkę.szkoda,ze drogo wychodzi płacenie za nią. a z dawniejszych lat na melodię Boney M "mama,bahama mama- zajebi... żydowskeigo chama"
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Stary 17.08.2017, 16:13
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Masz takie samo prawo interpretacji(często używane słowo przy tej sprawie) jak Oni oprawy.....

Ja osobiście spodziewałem się większej przy tej nagonce medialnej.
Tylko wiesz... prawo ma byc stanowione obiektyenymi kategoriami a nie czyims widzimisie i jego odczuciami... oprawa moze oburzać ale jest ona swego rodzaju dzielem artystycznym i powinna podlegac obiektywnym kryteriom oceny a nie subiektywnym interpretacjom. Takie moje zdanie
łukasza
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 17.08.2017, 16:37
Najbardziej bulwersujący w sprawie tej oprawy (sektorówki) jest fakt, że była ona dramatycznie słaba. Brzydka i z gówniarsko - napinkowym "przekazem". I że przez to nie będę mógł pójść na mecz... Ech, szkoda patrzeć na to jaki regres zaliczyła UW.

PS. Tak, wiem, że im więcej "....a" w dopingu tym większe wpływy mamy na mieście, a napinkowa sektorówka to +2 osiedla dla Wisły - nikt nie musi mi tego tłumaczyć. Chciałem tylko wyrazić swoje zdanie.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 17.08.2017, 17:37
Jakiś czas temu to Nas nie było na trybunach starozakonnych i na forum była rozkminka jakie to żydy pojebane napinają się na antywisła bez obecności strony przeciwnej. Z drugiej strony każdy darł ryja przy jebaniu starej k....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 17.08.2017, 21:15
Już kiedyś, to mówiłem żydki budowały swój kapitał na nienawiści do nas, teraz nasi próbują robić podobnie.
Odnośnie UW kadra trochę się zmieniła przez ten czas
Odpowiedz cytując
tomasz1906
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 18.08.2017, 04:13
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
dawne, to są te drugoligowe
Raczej te styczniowe....
Z kazdym dniem zwiększa się ilosc ludzi, ktorzy moga pocalowac mnie w dupe
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Stary 18.08.2017, 12:15
master17 napisał(a):Wyświetl post
Odnośnie UW kadra trochę się zmieniła przez ten czas
Mają decyzyjni co chcieli
łukasza
Odpowiedz cytując
szprotson
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 18.08.2017, 13:41
PSYCHOLTSW napisał(a):Wyświetl post
dawne Derby( za czasów TF), takie np. z 2004 roku jak judki wróciły do ekstraklasy, to był kosmos, palone dywany, jazda po żydowni i helikoptery nad miastem, teraz jest dużo spokojniej ;-)
i to byly czasy
Przemarsze prądników czy chociazby kulki od łożysk ktorymi nas napierdalali podczas derbow na makabi.
Derby ze swinią tez byly fajne
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
Odpowiedz cytując
Karherop
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 18.08.2017, 20:08
Z innej beczki to zapowiada się na temat meczowy z Zagłębiem?
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 18.08.2017, 22:58
spokojnie do meczu AŻ 3 dni...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania