The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 12.07.2017, 20:08
jonaf napisał(a):Wyświetl post
Lotto i Ekstrakalsa podpisały list intencyjny na przyszł sezon - dalej będą sponsorem na nowy seozn 2017/18
Tak, jak pisałem w drugim temacie - w takim razie przepraszam za zamieszanie!
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 12.07.2017, 20:29
szorstki napisał(a):Wyświetl post
To ja mam kilka uwag, kosmetycznych.
Nie wiem jak wam ale u mnie są strasznie duże dziury pomiędzy akapitami. Może to wynika z wrzucenia tekstu z łorda i dziury są straszne. Da się zmniejszyć ? A druga rzecz - grafiki są super ale też czasami są duże i źle się to czyta na małym laptopie. Nie wiem, może mniej tła zepsuje efekt ale możecie też spróbować inaczej. I czasem niektóre litery (kolor) są mało czytelne.
A z nowych pomysłów. Marzyłoby mi się przy każdym meczu (albo może chociaż przy meczu domowym) żeby zrobić jednego piłkarza "bohaterem odcinka". Krótka rozmowa, jego typy co wyniku, co tam słychać w szatni itp. Pewnie to za dużo i dzisiaj nie ma już tylu zaangażowanych Wiślaków ale gdyby byli chętni...

Już tłumaczę.
Kiedy wrzucam tekst z worda na forum wszystko wygląda bardzo ładnie, bez tak wielkich odstępów między poszczególnymi akapitami. Nie jest moją intencją aby rozwalać pierwszy post tak żeby zajmował ''w ch**j miejsca". Problem pojawia się później. Tekst się rozjeżdża sam niezależnie ode mnie. A ja nadal mam problem z przeglądarką Mozilla Firefox, która nie pozwala mi na edycję postów, ponieważ po edycji postu pojawia się puste okienko..

Trzeba będzie poważniej przemyśleć sprawę zmiany przeglądarki. Zwrócę na ten problem uwagę. Ale wiadomo jak jest, wszystko robię na Mozilli i ciężko mi się przestawić specjalnie tylko na jedną stronę.

Karherop napisał(a):Wyświetl post
Sugerowałbym, aby użyć innego koloru czcionki na grafice podsumowującej transfery obu drużyn. Na telefonie jest to zupełnie nieczytelne, a i na komputerze nie jest lepiej.

Poza tym wiadomo, tematy są zaje***, jedyne co kuleje to termin zakładania tematów. 2-3 dni po ostatnim meczu i min 4 dni przed następnym to mus.
Racja. Czcionka będzie zmieniona w następnym temacie. Dziękuje za sugestie.
Tak jak wspomniałem wyżej, temat na mecz z Niecieczą będzie najpóźniej w poniedziałek do południa, ale zrobimy wszystko aby był już w niedzielę wieczorem.

(No chyba, że w weekend będzie ładna pogoda i pojedziemy nad wodę )
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
R33
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 12.07.2017, 21:03
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Już tłumaczę.
Kiedy wrzucam tekst z worda na forum wszystko wygląda bardzo ładnie, bez tak wielkich odstępów między poszczególnymi akapitami. Nie jest moją intencją aby rozwalać pierwszy post tak żeby zajmował ''w ch**j miejsca". Problem pojawia się później. Tekst się rozjeżdża sam niezależnie ode mnie. A ja nadal mam problem z przeglądarką Mozilla Firefox, która nie pozwala mi na edycję postów, ponieważ po edycji postu pojawia się puste okienko..
To nie lepiej przed wrzuceniem tekstu przekopiować najpierw z Worda do notatnika? Wtedy tekst zamieni się w zwykły tekst.

A co do przeglądarki to takie problemy nie występują na Google Chrome. Ogólnie używam Mozilli ale jak chce coś tu wyedytować/zacytować włączam na chwile Chrom'a.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 12.07.2017, 21:12
Mnie forum działa idealnie pod FF. Może macie jakiś addon, który gryzie się z vBulletin?
Odpowiedz cytując
jonaf
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 12.07.2017, 21:41
R33 napisał(a):Wyświetl post
To nie lepiej przed wrzuceniem tekstu przekopiować najpierw z Worda do notatnika? Wtedy tekst zamieni się w zwykły tekst.

A co do przeglądarki to takie problemy nie występują na Google Chrome. Ogólnie używam Mozilli ale jak chce coś tu wyedytować/zacytować włączam na chwile Chrom'a.
oczywiście, ze takie rzeczy dzieją się na Chrome'a. Bo mi siętak robi na Chromie
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 12.07.2017, 21:54
Tak to jest z przegladarkami, ja mam ich az 4 bo na kazdej cos nie chodzi, na chwile obecna opera dziala najlepiej. Tylko nie wiem czy nie jest cos nie tak na forum bo po wklejaniu zamienia znaki interpunkcyjnena "â" i temu podobne, w temacie meczowym jest to samo wiec to nie jest blad zewnetrzny
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 07.03.2018, 09:43
Przed tematem ze Śląskiem Wrocław pozwolę sobie odświeżyć temat.

Jak wam się podoba aktualna forma temtów? Czy #OkiemWislaka i #OkiemEksperta spełnia swoją rolę?
Czegoś jest za dużo? Za mało?

Ogólnie jak to widzicie? Tematy są dla Was więc bardzo się liczymy z Waszym zdaniem. Myślę, że poprawiliśmy się z punktualnością. Staramy się być w miarę na bieżąco i wcześniej wrzucać tematy. Wiadomo, że kiedy gramy co trzy-cztery dni to jest to ciężkie..
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 07.03.2018, 09:49
Ogólnie ok, ale już tak na zasadzie marudzenia: to trochę długie te tematy się zrobiły - może by trochę konkretniej? Osobiście to nie chce mi się czytać ani "okiem wiślaka", ani tym bardziej "okiem experta" - jedno i drugie to w zasadzie niemal to samo co potem w komentarzach się przewija

Ale i tak dzięki za pracę nad tymi tematami.
Pozdr.
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 07.03.2018, 10:11
Ja natomiast lubię przed meczem czytać jak najwięcej informacji i opinii, więc dla mnie jak najbardziej jest wszystko OK
Odpowiedz cytując
Marcinnno
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 07.03.2018, 10:44
Grafiki są zajebiste. Szczerze mówiąc mi się nie podobają te opinie ekspertów, bo to jest ogólnie to co ludzie piszą. Generalnie prosiłbym oto, żeby dzień przed meczem, czy rano była podana kadra meczowa. Kto się załapał, a kto nie... To by było fajne, bo teraz mamy sporo zawodników i fajnie wiedzieć, że załóżmy Kolara nie ma w kadrze meczowej, bo sie nie załapał.
Odpowiedz cytując
butazango
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2010

Stary 07.03.2018, 10:51
Dla mnie im więcej info tym lepiej, także wszelkie opinie, statystyki, ciekawostki itp na duży plus. Dobra robota.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 07.03.2018, 12:35
@WISŁAZWE

Zazwyczaj nie czytam "okiem ..." bo jet wszystkiego zbyt wiele. Może dodać to jako pierwszy komentarz zamiast część artykułu?
Odpowiedz cytując
Prezydentowa
Miodek

Od: 06.2004

Stary 07.03.2018, 13:16
Dla mnie również im więcej tekstu tym lepiej (oczywiście dopóki jest jakaś sensowna treść), lubię sobie poczytać. Więc jest OK!
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 07.03.2018, 22:16
i nawet sie wyrabiacie na czas
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 07.03.2018, 22:21
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Jak wam się podoba aktualna forma temtów?
Jest w porządku. Treść, forma i terminy
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 08.03.2018, 07:30
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
i nawet sie wyrabiacie na czas
Lecz ktoś wyskoczy jak filip z konopi i założy temat na odpi...ol
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 08.03.2018, 22:39
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Lecz ktoś wyskoczy jak filip z konopi i założy temat na odpi...ol
Wy to sie lubicie. Co?
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 09.03.2018, 17:14
miłuje rozum
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu