The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 20.06.2008, 17:00. Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
jutro o 18, cracovia gra w intertoto, ale transmisji nie widzę w żadnej stacji...

Jak przejdą to będa grać ze Sturmem Graz?
21312
Odpowiedz cytując
RiCo_TSW
Senior Member

Od: 12.2007

Stary 20.06.2008, 20:42
Teraz na topie jest Euro a nie jakiś puchar o nic.

Biletów na pewno nie zabraknie jak jesteś ciekawy

Nie wiem czy był transmitowany mecz polskiej drużyny grającej w Intertoto.
Odpowiedz cytując
tomasz1906
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 20.06.2008, 20:54
RiCo_TSW napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy był transmitowany mecz polskiej drużyny grającej w Intertoto.
Byl! na 100% Ruch z Interem i Odra W z jakimis brytolami albo Irlandczykami.
Ile zespolow musi Craxa przejsc zeby zagrac w PU?
Z kazdym dniem zwiększa się ilosc ludzi, ktorzy moga pocalowac mnie w dupe
Odpowiedz cytując
WislakWiDoK
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 20.06.2008, 20:55
tomasz1906 napisał(a):Wyświetl post
Teraz białorusini, potem SK Sturm Graz a jak przejdą dalej to ktoś z pary Czechy (FK Teplice) - Kazachstan / Węgry
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując
RiCo_TSW
Senior Member

Stary 20.06.2008, 21:00
tomasz1906 napisał(a):Wyświetl post
No to widzisz grały polskie zespoły z mocnymi rywalami to transmisja była a ani Cracovia ani ten Szachtior do wielkich potęg nie należa
Odpowiedz cytując
Baala
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 20.06.2008, 21:05
Był jeszcze transmitowany mecz Lecha z jakąś francuską drużyną.
Odpowiedz cytując
Krissu
Militaris

Od: 01.2006

Stary 20.06.2008, 21:26
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Marszałek,

oni są strasznie podjarani tym Intertoto. Zakładają, że przejdą Białorusinów i zagrają z Austriakami. Comarch będzie miał promocję na Zachodzie, a i szansa na PUEFA będzie. Mowa jest o specjalnych premiach i wzmocnieniach.

Fajnie to wszystko brzmi w teorii, ale od Białorusinów polskie drużyny zazwyczaj dostawały oklep.
Z tego co ja czytałem to oni już o P.UEFA mówią
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując
RiCo_TSW
Senior Member

Stary 20.06.2008, 21:41
Krissu napisał(a):Wyświetl post
Z tego co ja czytałem to oni już o P.UEFA mówią
powiem więcej planują już nie którzy UWAGA: ,,DERBY,, w Pucharze UEFA.
twierdzą że my odpadamy z LM oni awansują i gitara
Odpowiedz cytując
FajQ
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 20.06.2008, 22:10
Nawet jak by były takie derby to jedyne co by zrobili to roz.......ili by nam stadion i by mieli reklame w Europie.Filipiak by się ucieszył.A o ile wiem to drużyny z tego samego kraju nie mogą być w tej samej grupie.Zebyśmy się spotkali Icki musza wyjść z grupyTo jest jak ksiązka saint fiction.Wogule o czym my gadamy oni dostaną taki łomot w intertoto że niebędą wiedzieli jak do Krakowa wrócić
Odpowiedz cytując
Tadeusz Łopuszański
Banita

Od: 07.2007

Stary 20.06.2008, 23:00
Powodzenia Pasom jutro w meczu Pucharu Intertoto.
Czemu Groclin nie odzyskał miejsca pucharowego (UEFA) i Lech (Intertoto) po zamieszaniu z fuzją Śląska .. ?
Odpowiedz cytując
Kwaki
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 20.06.2008, 23:08
Bo termin zglaszania druzyn do pucharow minal.
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 21.06.2008, 07:47
Tadeusz Łopuszański napisał(a):Wyświetl post
Powodzenia Pasom jutro w meczu Pucharu Intertoto.
Czemu Groclin nie odzyskał miejsca pucharowego (UEFA) i Lech (Intertoto) po zamieszaniu z fuzją Śląska .. ?
Czy to ironia czy naprawdę
Ja im życzę 8 bramek w plecy żeby już im się odechciało jechać gdziekolwiek i smażyć farmazony o P. UEFA.

Na pewno wszystkie pasiaki życzą nam sukcesów w rozgrywkach europejskich
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
Yaro1984
Member

Od: 05.2008

Stary 21.06.2008, 08:26
Tu sie mylisz,jak Wisla gra w pucharach to jednak za nia sie trzyma kciuki bo reprezentuje Polske.Spierac to sie mozna ale w krajowym bagienku.Tak chyba mysli kazdy trzezwo myslacy czlowiek,no chyba ze ma sie te kilkanascie lat,mleko pod nosem albo jest sie zacietrzewiencem w stylu :jak ja na czyms nie zyskam to niech przynajmniej on straci,radosc bedzie podwojna....rece opadaja.

Nastroje sa stonowane wsrod kibicow Cracovii>mamy swiadomosc ze liga polska jest marna i kazdy moze tu przyjechac i spuscic lomot...
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 21.06.2008, 09:30
Pora pokibicować Naszym polskim drużynom w pucharach

Mawet jeśli jest to Legia czy Cracovia!

Nie jestem przekonany czy Cracovia tak łatwo (jeśli wogóle) pokona Białorusinów!
1. Liga Białoruska gra teraz w najlepsze - Szahtior jest wybiegany a Cracovia może 2 sparingi zagrała
2. Tacy słabi to Białorusini nie są - Zagłebie Lubin sie z nimi jednak męczyło jakis czas temu (Dynamo Mińsk) i nie było wielkiej róznicy na korzyść naszej OE a Lubin jednak miał większe gwiazdy niż Cracovia teraz

Przewiduje cięzki bój i roztrzygniecie awansu w Soligorsku po jednym karnym

I oby awansowali Nasi
Odpowiedz cytując
South
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 21.06.2008, 09:50
Yaro1984 napisał(a):Wyświetl post
Tu sie mylisz,jak Wisla gra w pucharach to jednak za nia sie trzyma kciuki bo reprezentuje Polske.Spierac to sie mozna ale w krajowym bagienku.Tak chyba mysli kazdy trzezwo myslacy czlowiek,no chyba ze ma sie te kilkanascie lat,mleko pod nosem albo jest sie zacietrzewiencem w stylu :jak ja na czyms nie zyskam to niech przynajmniej on straci,radosc bedzie podwojna....rece opadaja.

Nastroje sa stonowane wsrod kibicow Cracovii>mamy swiadomosc ze liga polska jest marna i kazdy moze tu przyjechac i spuscic lomot...

Chyba sobie żartujesz albo mówisz tylko o sobie.Chociaż może rzeczywiście trzymacie kciuki ..żebyśmy dostali kilka bramek w plecy ,odeszło od nas kilku czołowych graczy , wrócili z wyjazdu bez kilku flag-czego ja również wam życzę
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 21.06.2008, 09:58

Cytat:
Wisła stracila Kokoszkę
Cytat:
Kap, kap, płyną łzy... ;]
Cytat:
jakże cieszą takie niusy
Cytat:
Miała być liga mistrzów, a nie będzie nawet eliminacji do PUEFA
Zastanówmy się... czy to cytaty z forum Onetu... nie, a może z forum lokalnej rywalki ?

Może Yaro jesteś wyjątkiem w morzu zawiści - to zwracam honor. Sklerozy na pewno też nie masz - 84 rocznik to jeszcze masz czas na sklerozę więc na pewno pamiętasz transparenty np. po Valerendze na Waszym stadionie plus okrzyki nie jednej osoby ale 2 tysięcy. Po co wciskać sobie nawzajem kit że czarne jest białe jak każdy widzi jak jest

Każdy by chciał finał LM między Wisłą a Cracovia - ale kciuków trzymać nie będę
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
Sensej
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 21.06.2008, 10:00
Ale czy trzeba powielać złe wzorce, zawsze wygranym jest ten kto jest mądrzejszy. Jak mówi przysłowie Głupszym się ustępuje.

Jestem ciekaw jak z frekwencja dziś bedzię czy pęknie tysiąc
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great

Od: 06.2003

Stary 21.06.2008, 10:08
Dzisiaj gra moja ulubiona drużyna Szachtior Soligorsk i zamierzam mocno trzymac za nią kciuki.

Zresztą temat jest o polskich drużynach w pucharach, więc ten mecz i tak nie pasuje do tego topicu.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
Yaro1984
Member

Stary 21.06.2008, 10:16
Liga Bialoruska to nedza finansowa ale pieniadze nie graja.Jak wiadomo oni sa w pelni sezonu a Cracovia swiezo po urlopach...Co do frekwencji.Podezjrzewam cos ok 3,5 tys,moze 4 .Sa wakacje,ludzie wyjezdzaja,sesja egzaminacyjna wciaz trwa...Z przykroscia stwierdzam ze ogromna czesc kibicow nie chodzi na mecze (znam i ch mase..)bo klub skutecznie do tego zniechecil,dopiero od pol roku dbudowuja zaufanie kibica.Na 3 lige potrafilo przyjsc 11 tys. a teraz jak jest kazdy widzi.kibice w kapciach albo w pubach.Stadion tez pozostawia wiele do zyczenia,dlatego my,podobnie jak i Wy liczymy na rychla modernizacje swojej areny.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 21.06.2008, 10:17
gigant napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj gra moja ulubiona drużyna Szachtior Soligorsk i zamierzam mocno trzymac za nią kciuki.

Zresztą temat jest o polskich drużynach w pucharach, więc ten mecz i tak nie pasuje do tego topicu.
Ale ten wątek jest o aspekcie piłkarskim a nie o "dresiarskich" relacjach na mieście i ile ćwoków z Cracovii zyczy nam źle i podnieca się naszymi nielicznymi porażkami itd!

Po co takie bździny pisać?

ŁKS i Widzew, Ruch Górnik Zabrze itd to też nie polskie kluby? Bo kibice lubią sobie to i owo pospiewać?
Odpowiedz cytując
Yaro1984
Member

Stary 21.06.2008, 10:18
gigant napisał(a):Wyświetl post

pomachajmy biednym dzieciom z Białorusi...
Odpowiedz cytując
Tadeusz Łopuszański
Banita

Od: 07.2007

Stary 21.06.2008, 10:25
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Czy to ironia czy naprawdę
Ja im życzę 8 bramek w plecy żeby już im się odechciało jechać gdziekolwiek i smażyć farmazony o P. UEFA.

Na pewno wszystkie pasiaki życzą nam sukcesów w rozgrywkach europejskich
Oczywiście, że naprawdę. Trzymam kciuki za wszystkie krakowskie drużyny.

http://ekstraklasa.wp.pl/wiadomosc.h...o-Pucharu-UEFA

to kto tam jest najlepszytm rozgrywającym, a kto najlpeszym strzelcem obecnie w Cracovii?
Ostatnio edytowane przez Tadeusz Łopuszański : 21.06.2008 o godz. 10:32.
Odpowiedz cytując
Mamba
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 21.06.2008, 10:33
Jest może transmisja gdzieś w TV z meczu Intertoto?

Odpowiedz cytując
South
Senior Member

Stary 21.06.2008, 10:49
Liga Bialoruska to nedza finansowa ale pieniadze nie graja.Jak wiadomo oni sa w pelni sezonu a Cracovia swiezo po urlopach...Co do frekwencji.Podezjrzewam cos ok 3,5 tys,moze 4 .Sa wakacje,ludzie wyjezdzaja,sesja egzaminacyjna wciaz trwa...Z przykroscia stwierdzam ze ogromna czesc kibicow nie chodzi na mecze (znam i ch mase..)bo klub skutecznie do tego zniechecil,dopiero od pol roku dbudowuja zaufanie kibica.Na 3 lige potrafilo przyjsc 11 tys. a teraz jak jest kazdy widzi.kibice w kapciach albo w pubach.Stadion tez pozostawia wiele do zyczenia,dlatego my,podobnie jak i Wy liczymy na rychla modernizacje swojej areny.

Ciągle to samo , że klub was zniechęca dla mnie to bujda .Co sie zmieniło u was od 3 ligi ? że drużyna gra w pierwszej i chyba tyle nie liczę paru zmian na stadionie.Zdążyłem wczoraj przeczytać wasz plakat meczowy ,kobiety u was wchodzą za 1 zł .u nas nie ma takich wygód kobieta płaci tyle samo co druga płeć ,ale to dalej klub zniechęca do chodzenia na mecze.Kibice w kapciach w pubach ? raczej kibice w kapturach na osiedlach z kosami w ręku, czym tak bardzo sie szczycicie . Moim zdaniem po modzie na Cracovię kiedy wchodziła z 3 do 2 i w końcu do pierwszej ,kiedy rzeczywiście mieliście niezłą frekwencje (częściowo za sprawą przerzutów),czar prysł Cracovia stała sie zwykłym ligowym średniakiem z ogromna nienawiścią do nas ,co nawet przestało już być śmieszne , a stało sie żałosne.
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great

Od: 06.2003

Stary 21.06.2008, 11:12
Ogryzek, odpowiadam więc w aspekcie piłkarskim. Z całego serca życzę zwycięstwa białorusinom . Dziś i w rewanżu.

Temat "polskości" pomijam, bo jak widzę nie do konca kumasz żarty.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
Yaro1984
Member

Stary 21.06.2008, 11:19
Nie znasz realiow a zabierasz glos.Takie zasady sa dopiero od pol roku.Wczesniej biletow nie bylo wcale,tylko karnety.Kobiety rowniez nie mialy znizek.Kibic byl postrzegany jak potencjalne zlo.Stadion niebezpieczny,nieprzystosowany do dzisiejszych czasow.Macie lepszego sponsora i cwaniakujesz?Gdyby nie Cupial niczym nie roznilibyscie sie od Odry Wodzislaw.Nie mowie tego w zlosliwosci,to dotyczy kazdego klubu bez porzadnego sponsora.Szufladkowanie wszystkich kibicow do zakapturzonych dresow to naduzycie.Sa tacy i tacy,nie wrzucaj wszystkich do 1 worka.U Was tez jest masa prostakow jak i u nas.To sa Ci sami ludzie tylko w pewnym momencie zycia stwierdzili:ja jestem za tym a ja za tym...taka miedzy nimi roznica.
Odpowiedz cytując
South
Senior Member

Stary 21.06.2008, 11:39
Nie znasz realiow a zabierasz glos.Takie zasady sa dopiero od pol roku.Wczesniej biletow nie bylo wcale,tylko karnety.Kobiety rowniez nie mialy znizek.Kibic byl postrzegany jak potencjalne zlo.Stadion niebezpieczny,nieprzystosowany do dzisiejszych czasow.Macie lepszego sponsora i cwaniakujesz?Gdyby nie Cupial niczym nie roznilibyscie sie od Odry Wodzislaw.Nie mowie tego w zlosliwosci,to dotyczy kazdego klubu bez porzadnego sponsora.Szufladkowanie wszystkich kibicow do zakapturzonych dresow to naduzycie.Sa tacy i tacy,nie wrzucaj wszystkich do 1 worka.U Was tez jest masa prostakow jak i u nas.To sa Ci sami ludzie tylko w pewnym momencie zycia stwierdzili:ja jestem za tym a ja za tym...taka miedzy nimi roznica.

No ale nie mielicie biletów tylko przez pewien czas nie wiem czy nie przez pół sezonu, sami sobie na to zapracowaliście.To że kibic jest postrzegany jako potencjalne zło można zauważyć na każdym Polskim stadionie nic szczególnego . Stadion niebezpieczny ? ale dla kogo kibiców Cracovii ,gości a może piłkarzy ? po raz kolejny napisze sami sobie na to zapracowaliście, że macie taka sławę a nie inna . Niby lepszy sponsor a w poprzednim sezonie to wy byliście wyżej od nas w tabeli ,gdyby nie Cupiał to pewnie teraz sponsorowałby nas ktoś inny takie gdybanie nie ma sensu.
Odpowiedz cytując
Brozinhio
Banita

Od: 03.2008

Stary 21.06.2008, 12:04
Co jest czemu żydków nie pokazuja w tvp ;p A może są pokazywani w tylko w stacjach Izraelskich
Odpowiedz cytując
Yaro1984
Member

Stary 21.06.2008, 12:06
Tak stadion jest niebezpieczny bo kibice moga sie premieszczac bez wikszych problemow miedzy sektorami.Poszedlem kiedys na mecz z koleznkami ze studiow (one pochodza ze Slaska) chcialy obejrzec I lige.Specjalnie dla bezpieczenstwa wybralem srodek sektora C,ale to nie wystarczylo ktos tam zaczal przepychanki z policja ktora spacyfikowala pol sektora.dostalismy gazem,wszyscy obrywali,kobiety,starsi.Co do sponsora..to nie jest zaden pewnik,inne znane marki czesto nie oplywaja w bogactwie.:Widzew,Lechia.Z reszta pamietam czasy kiedy i Wam brakowalo cieplej wody.Fortuna kolem sie toczy.Mysle ze tak tragicznie juz nie bedzie ale ze sponsorami roznie bywa,raz jest a raz go nie ma.Filipiak jest jaki jest ale ja osobiscie bardzo cenie sobie tego sponsora.Po dlugich latach upadku dal nowa nadzieje na budowe silnej Cracovii.Stawia na mlodych perspektywicznych graczy,sprowadza do klubu mlodziezowych reprezentatow Polski.Kierunek mysle ze jest sluszny.Osoba Stefana Majewskiego jest dosyc kontrowersyja,gdyz czesto funduje huśtawki nastrojow.Filipak daje mu szanse ciaglosci pracy,zeby wdrazyl swoja mysl szkoleniowa,to tez jest cenne bo w polsce to co kilka kolejek wylatuje jakis trener.Czesto Wam zazrdroscilem kupowania pilkazy "na teraz".Po czasie jednak stwierdzam ze to zbyt duze obciazenie finansowe dla klubu a czestokroc owe "gwiazdy" byly w bardzo marnej formie.Wisla ma ogromny dlug wzgledem Tele-Foniki,ktory wciaz narasta,o tym tez nalezy pamietac.Cracovia jak na polskie realia jest dobrze zorganizowanym,w miare zamoznym klubem(18mln budzetu) wiec nie ma powodow do nazekan.Brakuje jedynie wymiernego sukcesu sportwego,kto wie moze dzis uda sie odniesc pierwszy maly krok w tym kierunku...
Odpowiedz cytując
nostra
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 21.06.2008, 12:18
dziwne że nie ma transmisji..

Szachtior DO BOJU!

Ale będą jaja jak wygrają... oby!
Ostatnio edytowane przez nostra : 21.06.2008 o godz. 12:24.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów