The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
sergio
Senior Member

Od: 03.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 29.12.2018, 12:20
Dajcie już spokój co poniektórzy z tym mitycznym juz przelewem. Ja wiem że serce podpowiada jedno a rozum drugie ale na boga nie bądźmy naiwni. Sarapata rozmyła wszystko to idealnie
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując
maro500
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 29.12.2018, 12:22
Cytat:
Jeżeli dogramy sezon do końca juniorami, zajmiemy miejsce spadkowe, ALE spłacimy te 12 baniek, to 19/20 zagramy w 1 lidze Chodzi mi o nadzieję, żeby nie zaxzynać od 4 ligi...
Nie do końca tylko juniorami. Mogą zostać u nas (z miłości do klubu, chęci wypromowania się lub świadomości, że i tak na więcej niż pierwszą ligę się nie nadają, ewentualnie "ze starości") Buchalik, Wasilewski, Świątko, Boguski, Brożek, Bartosz raczej zostając w Wiśle nie mają absolutnie nic do stracenia. Spłaceni zostali Imaz, Wojtkowski i Kort, sprzedaż Imaza i Wojtkowskiego da Wiśle około 750 tysięcy euro. Jakby jakimś cudem spłacić Arsenicia, Bashę i Sadloka, to z ich sprzedaży dostaniemy w sumie około milion i dwieście pięćdziesiąt tysięcy euro (jakby tych pięciu zawodników poszło za wartości z Transfermarktu, to Wisła by otrzymała 2 miliony 550 tysięcy euro). W takim układzie Kort zostałby te pół roku w Wiśle, potem kończy mu się kontrakt. Jakby udało się do klubu ściągnąć z wypożyczeń Małeckiego i Drzazgę, to w połączeniu z juniorami "jakiś tam" przód mamy. Z obrońcami sprawa przedstawia się o wiele gorzej, bo gra czwórką Grabowski-Wasilewski-Świątko-Bartosz jest jak zaproszenie dla napastników przeciwnika. Rozwiązaniem na pół roku mogłoby być przekonanie Sobolewskiego (moim zdaniem po przepracowanym okresie przygotowawczym wcale by specjalnie od średniej ligowej nie odstawał) oraz szukanie młodych zawodników w czwartej lidze czy okręgówce, zwłaszcza tych, którzy w Wiśle się wychowali. Dla młodych zawodników bez klubu lub łączących kopanie się w czwartej lidze lub okręgówce ze studiami lub pracą nagła oferta "cztery tysiące na miesiąc, dwa treningi dziennie, szansa na zaistnienie w "poważnej" (cudzysłów nieprzypadkowy) piłce" to życiowa szansa nie do odrzucenia. Do tego jeszcze jeden aspekt - szatnia - jakby to byli zwykli najemnicy z jakąś perspektywą po odejściu z Wisły, to w pierwszym dniu po upłynięciu terminów złożyliby wezwania do zapłaty - a złożyli tylko ci, co tą perspektywę faktycznie mają. Możliwe, że na pierwszy trening w styczniu stawi się czternastu-piętnastu seniorów, co nie będzie tragedią. Tragedią byłoby pozostanie tylko Brożka, Boguskiego, Wasilewskiego i Buchalika - wtedy na siłę trzeba znaleźć piętnastu piłkarzy z kartą w ręku lub w okręgówce, którzy będą chętni do walki za parę tysięcy miesięcznie i powrót do piłkarskiego życia. Jak zostanie trzynastu-czternastu piłkarzy, to może nawet Błaszczykowski by wtedy wrócił. Teraz celem Wisły musi być przetrwanie w lidze. Jak się uda, a jednocześnie konsorcjum "krakowskich biznesmenów" z Włodarskim na czele zdoła przygotować firmy do przejęcia Wisły i systematycznej spłaty długów - to wtedy wstajemy z martwych
Odpowiedz cytując
konrad123
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 29.12.2018, 12:24
Dawajcie screeny, bo niektóre twitty usuwają. Tyle jest u niego.

Odpowiedz cytując
Revenge_vo2
Member

Stary 29.12.2018, 12:28
Cytat:
Dajcie już spokój co poniektórzy z tym mitycznym juz przelewem. Ja wiem że serce podpowiada jedno a rozum drugie ale na boga nie bądźmy naiwni. Sarapata rozmyła wszystko to idealnie
Rozum podpowiada, żeby czekać, bo chęć zrobienia rentowengo biznesu jest sliniejsza niż jakaś pseudo mafia
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 29.12.2018, 12:30
Pytanie, mamy jakies mozliwosci skierować zainteresowanie skarbówki/prokuratury na klub? W sensie w celu "sprawdzenia".
Odpowiedz cytując
Maine_Coon
Member

Od: 05.2013

Stary 29.12.2018, 12:33
Uprzejmie donosze że mój somsiad.... i cyk do skrzyneczki pozdrawiam
Jorg Loser i Norbert Bernatzky 1906% poparcia
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 29.12.2018, 12:34
Myslę ze za bardzo się czepiacie Pani Marzeny i jej wypłat.
Ma dostęp do irracjonalnie dużych pieniędzy to i z tego korzysta po to tam się pojawiła. Nie wierze też ze tylko ona tak robiła i skorzystała najbardziej (i na sam koniec).

Myślę że te pieniądze jej (nam) się po prostu należały
Taki mamy obecnie klimat.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
Bogdan81
Member

Od: 08.2011

Stary 29.12.2018, 12:35
MB1906 napisał(a):Wyświetl post
Pytanie, mamy jakies mozliwosci skierować zainteresowanie skarbówki/prokuratury na klub? W sensie w celu "sprawdzenia".
Dostępne w mediach społecznościowych informacje o powszechnym stosowaniu cen określonych w umowach znacznie odbiegających od wartości rynkowej tych praw lub rzeczy. Według nich Wisła sztucznie zawyża koszty uzyskania przychodów.

W razie nieudzielenia odpowiedzi, niedokonania zmiany wartości lub niewskazania przyczyn, które uzasadniają podanie ceny znacznie odbiegającej od wartości rynkowej, organ podatkowy określi wartość z uwzględnieniem opinii biegłego lub biegłych. Jeżeli wartość określona w ten sposób odbiega co najmniej o 33% od wartości wyrażonej w cenie, koszty opinii biegłego lub biegłych obciążą podatnika.

Może kontrola cen transferowych?
Ostatnio edytowane przez Bogdan81 : 29.12.2018 o godz. 12:42.
Odpowiedz cytując
Korbit
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 29.12.2018, 12:36
proponuje zaśmiecić marzence trochę skrzynkę mailową - na adres sekretariat@kancelariasarapata.pl niech każdy Wiślak napisze parę cierpkich słów typu złodzieje szumowina gdzie pieniądze za las. Jak dostanie 100 000 maili to będzie miała problem dokopać się do spraw dotyczących jej działalności
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 29.12.2018, 12:36
maro500 napisał(a):Wyświetl post
Nie do końca tylko juniorami. Mogą zostać u nas (z miłości do klubu, chęci wypromowania się lub świadomości, że i tak na więcej niż pierwszą ligę się nie nadają, ewentualnie "ze starości") Buchalik, Wasilewski, Świątko, Boguski, Brożek, Bartosz raczej zostając w Wiśle nie mają absolutnie nic do stracenia. Spłaceni zostali Imaz, Wojtkowski i Kort, sprzedaż Imaza i Wojtkowskiego da Wiśle około 750 tysięcy euro. Jakby jakimś cudem spłacić Arsenicia, Bashę i Sadloka, to z ich sprzedaży dostaniemy w sumie około milion i dwieście pięćdziesiąt tysięcy euro (jakby tych pięciu zawodników poszło za wartości z Transfermarktu, to Wisła by otrzymała 2 miliony 550 tysięcy euro). W takim układzie Kort zostałby te pół roku w Wiśle, potem kończy mu się kontrakt. Jakby udało się do klubu ściągnąć z wypożyczeń Małeckiego i Drzazgę, to w połączeniu z juniorami "jakiś tam" przód mamy. Z obrońcami sprawa przedstawia się o wiele gorzej, bo gra czwórką Grabowski-Wasilewski-Świątko-Bartosz jest jak zaproszenie dla napastników przeciwnika. Rozwiązaniem na pół roku mogłoby być przekonanie Sobolewskiego (moim zdaniem po przepracowanym okresie przygotowawczym wcale by specjalnie od średniej ligowej nie odstawał) oraz szukanie młodych zawodników w czwartej lidze czy okręgówce, zwłaszcza tych, którzy w Wiśle się wychowali. Dla młodych zawodników bez klubu lub łączących kopanie się w czwartej lidze lub okręgówce ze studiami lub pracą nagła oferta "cztery tysiące na miesiąc, dwa treningi dziennie, szansa na zaistnienie w "poważnej" (cudzysłów nieprzypadkowy) piłce" to życiowa szansa nie do odrzucenia. Do tego jeszcze jeden aspekt - szatnia - jakby to byli zwykli najemnicy z jakąś perspektywą po odejściu z Wisły, to w pierwszym dniu po upłynięciu terminów złożyliby wezwania do zapłaty - a złożyli tylko ci, co tą perspektywę faktycznie mają. Możliwe, że na pierwszy trening w styczniu stawi się czternastu-piętnastu seniorów, co nie będzie tragedią. Tragedią byłoby pozostanie tylko Brożka, Boguskiego, Wasilewskiego i Buchalika - wtedy na siłę trzeba znaleźć piętnastu piłkarzy z kartą w ręku lub w okręgówce, którzy będą chętni do walki za parę tysięcy miesięcznie i powrót do piłkarskiego życia. Jak zostanie trzynastu-czternastu piłkarzy, to może nawet Błaszczykowski by wtedy wrócił. Teraz celem Wisły musi być przetrwanie w lidze. Jak się uda, a jednocześnie konsorcjum "krakowskich biznesmenów" z Włodarskim na czele zdoła przygotować firmy do przejęcia Wisły i systematycznej spłaty długów - to wtedy wstajemy z martwych
Wszystko fajnie, ale dlaczego maja wykonywać prace za darmo? Bo z czego chcesz im płacić.

SPRZEDAM! Kliknij na zdjęcie, a przejdziesz na aukcję allegro.

Odpowiedz cytując
Deteinate
Member

Od: 03.2016

Stary 29.12.2018, 12:37
MB1906 napisał(a):Wyświetl post
Najpierw trzeba przyjąć założenie, ze policja czy prokuratura nie są zinfiltrowane przez grupy przestępcze...
Odpowiedz cytując
Tomy
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2003

Stary 29.12.2018, 12:38
Skorzystali z gotowego sneriusza:

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 29.12.2018, 12:46
Deteinate napisał(a):Wyświetl post
Najpierw trzeba przyjąć założenie, ze policja czy prokuratura nie są zinfiltrowane przez grupy przestępcze...
Ło Panie, to już spisek zahacza nie tylko o PiS, wszystkie organy państwa są zinfiltrowane przez ludzi Miśka. Aż dziw bierze że został aresztowany.
Chyba że to część jego planu...

Od jakichś 20 stron .......icie jak potłuczeni chociaż tak naprawdę nikt na tym forum nic nie wie, zwłaszcza pojawiający się znikąd "informatorzy". Napiszcie anonimowe zgłoszenie do prokuratury, nikt wam żony nie zabije ani psa nie zgwałci. Tylko nie wiem co w nim umieścicie. "Przeczytałem na twitterze że..."?
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
WannaBe
Junior Member

Stary 29.12.2018, 12:48
Specjalnie zalogowałem się na tym forum, żeby zadać parę pytań użytkownikowi @filipski .

Ale najpierw uwaga do wszystkich forumowiczów. Czytam to forum od czasu gdy zaczęła się ta cała dziwna sprawa ze sprzedażą Wisły. Wcześniej tu nie zaglądałem, bo co prawda interesuje mnie Wisła, ale nie interesuje mnie "ruch kibicowski", ponieważ - słusznie czy nie - kojarzę go z kibolstwem. Po postach na forum widzę, że jest trochę "normalnych" kibiców, nie mających z tym nic wspólnego, dlatego chciałem, abyście wiedzieli, że właśnie taką "markę" wam - wszystkim kibicom - wyrobili kibole, że przeciętny człowiek postrzega każdego kibica jako kibola. I dopóki nie pozbędziecie się spośród siebie kiboli, to tak będzie, niestety. Weźcie to sobie do serca i zróbcie coś z tym.

A teraz już odnośnie tego, co napisał @filipski :

1) Twoje posty jednoznacznie sugerują, że wiesz coś więcej na temat całej sprawy, niż wiadomo publicznie. Dziwię się, że nikt do tej pory na tym forum cię nie zapytał, skąd masz te informacje i czy mógłbyś to jakoś uwiarygodnić. Więc ja cię o to pytam.
Bo jeżeli nie, to to co piszesz jest takim samym elementem szumu dezinformacyjnego wobec tej całej sprawy, jak wszystkie inne medialne i forumowe spekulacje, na które narzekasz.

2) Kwestia wiarygodności Vanny Ly i Hartlinga jako nowych inwestorów.
Twierdzisz, że podważanie ich wiarygodności jest elementem kampanii poprzedniej ekipy rządzącej Wisłą (czyli kiboli), aby ich zdyskredytować i odsunąć winę od siebie. Ja nie widzę, żeby ktokolwiek na forum "uniewinniał" poprzednią ekipę, dość wyraźnie twierdzi się tu, że to oni są odpowiedzialni za obecną sytuację. Co więcej, popularna jest hipoteza, że Ly i Hartling są w istocie dalszym ciągiem tej samej historii i są tak naprawdę "słupami" dotychczasowej ekipy, którzy mają jej zapewnić "miękkie wyjście" z Wisły, tak jak Meresiński (sprawa również do tej pory nie wyjaśniona jednoznacznie, czyim był słupem) miał im zapewnić wejście do niej.
Ale niezależnie od wszystkiego, jest raczej oczywiste, że Ly i Hartling, czy też ich firmy, wiarygodni nie są. Nie wiem zatem, na czym opierasz swoje zaufanie do nich i przekonanie, że oni są wiarygodni - mógłbyś wyjaśnić?
Krótko rozwinę temat wiarygodności. Jeżeli prowadzisz jakiś biznes, który realnie działa, to pozostawiasz jakieś "ślady" tej działalności. Jeśli coś produkujesz, to śladem jest to, co wyprodukowałeś. Jeśli czymś handlujesz - śladem jest to, co kupiłeś lub sprzedałeś. Jeśli coś budujesz - śladem jest to, co wybudowałeś. I tak dalej. Śladem są twoi kontrahenci, z którymi zawierałeś transakcje, śladem są obroty na koncie bankowym twojej firmy. To wszystko buduje twoją reputację w biznesie i zaufanie do ciebie jako kontrahenta. Na takich "śladach" opierają swoją działalność m.in. wywiadownie gospodarcze, które oceniają wiarygodność firm, i które zwykle wynajmuje się do sprawdzania kontrahentów, gdy ma się dokonać dużej transakcji z nieznanym partnerem.
Brak takich informacji nie świadczy dobrze o firmie.
Skoro nie można dotrzeć do żadnych konkretnych informacji o Ly i Hartlingu, a jedynie do spółek z minimalnym kapitałem, prawie zerowymi obrotami, wirtualnymi siedzibami itp. to wniosek jest jasny - to są słupy. Obruszasz się na na analizę z bloga tego prawnika, którą ktoś tu wkleił, ale co konkretnie masz jej do zarzucenia? On doszedł do jedynego możliwego wniosku, do którego można dojść. Każda wywiadownia gospodarcza, gdyby wiedziała o Ly i Hartlingu tyle, ile o nich wiadomo (czyli nic), doszłaby do takiego samego wniosku i doradzałaby tym, którzy ją wynajęli, najwyższą ostrożność przy zawieraniu transakcji z takimi partnerami, a raczej by w ogóle to odradzała.
Zatem jeżeli wziąć za dobrą monetę twoje zaufanie do "nowych inwestorów", to tymi inwestorami nie są Ly i Hartling, tylko ktoś, kto za nimi stoi i działa rękami tych panów i ich firm - i to on miał lub ma dać pieniądze. Czy wiesz, kto to jest?

3) Twierdzisz, jakoby w umowie były klauzule poufności, które ograniczają bardziej kupującego niż sprzedającego. Dla mnie jest to absurd, bo niby dlaczego kupujący miałby się na takie klauzule zgodzić? Przecież kupujący nie musiał Wisły kupować, nie miał "noża na gardle". Taki nóż miał TS i to TS musiał Wisłę sprzedać. To raczej kupujący w takiej sytuacji mógł sobie zażyczyć dowolnych warunków, na które TS musiałby się zgodzić, bo w przeciwnym razie kupujący mówi - to ja dziękuję, nie kupuję. I TS zostaje z problemem.

4) Sugerujesz, że nowy właściciel dostał dostęp do konta bankowego Wisły SA, na które miał zrobić przelew, ale na koncie "została wyczyszczona historia". Pokaż mi taki bank, który pozwala na "wyczyszczenie" historii konta. To wbrew jakimkolwiek zasadom bankowości. Jeżeli raz na koncie została dokonana jakakolwiek operacja, to jest ona w historii konta forever. Jak masz dostęp do konta - a rozumiem przez to, że nowy właściciel między innymi otrzymał wszystkie loginy, hasła i inne credentiale, które pozwalają mu się zalogować do bankowości internetowej (chyba, że źle rozumiem, w takim razie mnie sprostuj) - to zawsze możesz podejrzeć w systemie jego historię. Nie ma takiej opcji, aby te operacje dało się usunąć.

Miałem chyba jeszcze o coś cię zapytać, ale zapomniałem. Na razie i tak wystarczy, ciekawy jestem, czy w ogóle na to odpowiesz. Przede wszystkim zastanawia mnie, skąd - wbrew wszystkim obiektywnym faktom - bierze się twoje zaufanie do nowych inwestorów (no chyba że wiesz, kim oni naprawdę są, tzn. kto stoi za Ly i Hartlingiem), do tego stopnia, że skłonny jesteś wszystkie wątpliwości w stosunku do nich przypisywać działaniom "starego układu"...
Odpowiedz cytując
Snow
Ave Wisła!

Od: 09.2003

Stary 29.12.2018, 12:51
@filipski Czytam Cię z niekrytym zaciekawieniem bo dużo rzeczy, które napisałeś ma pewien sens również biorąc pod uwagę to co ja wiem. Natomiast...Co mi nie pasuje?

Zacznijmy od tego, że jak Ty sobie wyobrażasz wmanewrowanie takiego Jadczaka oraz Stanowskiego by robili (według Ciebie) robotę na korzyść TSu? Co jak co ale te osoby są na TS wręcz uczulone. To po pierwsze.

Po drugie: nasz niedoszły inwestor nie zrobił absolutnie nic by się uwiarygodnić wśród opinii publicznej. Pominę liczne bzdury wygadywane przez pana Pietrowskiego - które można było zrzucić na karb niedomówień czy braku obycia medialnego. Jedyną rzeczą, która mogła uwiarygodnić inwestorów był ten nieszczęsny przelew. Czy to TS ogłosił, że przelew ma dojść do 28.12? Nie. Zrobił to pan Pietrowski - czyli przedstawiciel inwestorów. Czyli sami sobie założyli pętle na szyi.

Po trzecie: mam dziwne wrażenie, że możesz być kolejnym wcieleniem pana K.

Tyle ode mnie.
Ostatnio edytowane przez Snow : 29.12.2018 o godz. 12:53.
Odpowiedz cytując
maro500
Junior Member

Stary 29.12.2018, 12:58
Cytat:
Wszystko fajnie, ale dlaczego maja wykonywać prace za darmo? Bo z czego chcesz im płacić.
Ci, którzy zostaną raczej będą na taką ewentualność przygotowani. Kluczem będzie dobre rozdysponowanie tego, co uzyskamy ze sprzedaży Imaza i Wojtkowskiego (bo przecież tylko po to ich spłacono). Płacenie dwudziestu zawodnikom i dziesięciu pracownikom sztabu szkoleniowego i klubu po 4 tysiące złotych miesięcznie (suma wystarczająca na utrzymane się) to miesięcznie 120 tysięcy złotych (czyli na pół roku potrzebujemy wtedy 720 tysięcy złotych). Tylko do tego potrzebny jest nowy zarząd, który jeszcze nie stracił wiarygodności. Do tego gramy u siebie z Cracovią i Legią. Nie mamy wyjścia - by przetrwać sezon trzeba kombinować, trzeba spłacić przede wszystkim tych zawodników, na których możemy zarobić. Najgorzej będzie, kiedy drużyna utrzyma się sportowo, ale nie dostanie licencji. Wtedy już lepiej złożyć wniosek o upadłość i podnieść drużynę od niższych lig. Nie my pierwsi, nie ostatni
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 29.12.2018, 13:06
WannaBe napisał(a):Wyświetl post
Specjalnie zalogowałem się na tym forum, żeby zadać parę pytań użytkownikowi @filipski .
...
4) Sugerujesz, że nowy właściciel dostał dostęp do konta bankowego Wisły SA, na które miał zrobić przelew, ale na koncie "została wyczyszczona historia". Pokaż mi taki bank, który pozwala na "wyczyszczenie" historii konta. To wbrew jakimkolwiek zasadom bankowości. Jeżeli raz na koncie została dokonana jakakolwiek operacja, to jest ona w historii konta forever. Jak masz dostęp do konta - a rozumiem przez to, że nowy właściciel między innymi otrzymał wszystkie loginy, hasła i inne credentiale, które pozwalają mu się zalogować do bankowości internetowej (chyba, że źle rozumiem, w takim razie mnie sprostuj) - to zawsze możesz podejrzeć w systemie jego historię. Nie ma takiej opcji, aby te operacje dało się usunąć.
...
Wystarczy, że dostał nowo założone konto i żadnej historii na nim nie będzie.
A na dostęp do pozostałych kont to będzie potrzeba zgody sądu i wpisu do KRS. Na co potrzeba, przy aktualnych strajkach w sądzie (zbyt) dużo czasu.

A wchodząc bardziej w teorie spiskowe to Szymon J. przez cały film o miśkach twierdził, że "Damian D." bo ma tyle materiałów, że prokuratura postawi mu zarzuty. Jak do tej pory nie postawiła, ciekawe dlaczego.

Więc być może nowi nie dostali dostępu tam, gdzie mogliby zrobić z tego szybki użytek.
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
filipski
Member

Od: 06.2010

Stary 29.12.2018, 13:08
Ocho, wyszedłem z psem na spacer, wracam, a tu konkretna robota do wykonania!

@WannaBe

Za chwilę dostaniesz wiadomość na PW w sprawie tego, skąd mam informację. Nie będziesz pierwszą osobą, która ją dostała tutaj. Liczę, że nie będziesz też pierwszą, która ją upubliczni. Nie mam żadnego obowiązku, ani - póki co - interesu, aby uwiarygadniać się na tym forum. Przyjmijmy, że tak, jak są tutaj klakierzy TS oraz poprzedniego zarządu, tak ja jestem klakierem nowych właścicieli.

Są punkty, do których spróbuję się odnieść publicznie, tak, jak do wątpliwości @Snow. Dajcie mi jednak chwilę. Od dwóch dni, zamiast cieszyć się z urlopu w trakcie ciszy przed burzą, staram się tutaj udzielać. Ale Żona krzywo już patrzy W ciągu godziny opublikuję post, który będzie uzupełniał to wszystko, co napisałem dotychczas. Na rewelacje jednak nie liczcie, nie taka moja rola.

Rewelacyjny jest tutaj tylko TS.
Odpowiedz cytując
Revenge_vo2
Member

Stary 29.12.2018, 13:09
@WannaBe

Ly jest wiarygodny w 100%. I tyle.
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 29.12.2018, 13:10
maro500 napisał(a):Wyświetl post
Ci, którzy zostaną raczej będą na taką ewentualność przygotowani.
Do tego dążę, Twoja lista jest zbyt duża i zbyt optymistyczna. Nie zostanie tak wielu piłkarzy wiedząc, że u nas nie będą mieć płacone.

SPRZEDAM! Kliknij na zdjęcie, a przejdziesz na aukcję allegro.

Odpowiedz cytując
konrad123
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 29.12.2018, 13:12
@filipski - jeśli to nie problem, to również prosiłbym o taką wiadomość. Twoje posty niejako łączą się w całość, dlatego chętnie dowiedziałbym się czegoś więcej. Tkwimy obecnie w takim gównie za przeproszeniem, że ciężko jakkolwiek łączyć fakty.
Odpowiedz cytując
WannaBe
Junior Member

Stary 29.12.2018, 13:17
Revenge_vo2 napisał(a):Wyświetl post
@WannaBe

Ly jest wiarygodny w 100%. I tyle.
"I tyle" dla nikogo nie jest przekonujące.
Skąd ma wynikać ta jego 100-procentowa wiarygodność, gdy wszystko, co o nim wiemy (tzn. to, że nic nie wiemy), przemawia na jego niekorzyść?
Odpowiedz cytując
kopaczoholik
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 29.12.2018, 13:17
Komentarz Zbigniewa Bońka do sytuacji Wisły Kraków:

Sytuacja jest skomplikowana i chaotyczna. Nikt nic nie wie. Wszyscy czekali na przelew, ale nikt wie, jaki jest obecnie status sprawy. Na początku sezonu sytuacja Wisły wcale nie była zła, przeszła przecież formalny proces licencyjny UEFA. Nie zapominajmy o tym, że jeśli PZPN daje komuś licencję, jest też ona ważna w rozgrywkach pucharowych. Należy jednak postawić pytanie, dlaczego w ciągu kilku miesięcy Wisła wpadła w tak poważne tarapaty? Wszyscy znamy odpowiedź. Żadną poważną firmą nie mogą zarządzać dyletanci, ludzie, którzy nie mają doświadczenia, a do tego są nieuczciwi. Trzeba sobie jasno powiedzieć, że Wisłą zarządzano w sposób szalenie nieuczciwy i to pod każdym względem. Kilka razy dzwoniłem do pani Sarapaty i za każdym razem mnie oszukiwała. Czułem żal, bo Wisła to nie jest jej zabawka, tylko klub z wielką tradycją. Pani Sarapata kłamała na temat terminów spłaty stadionu czy na temat pana "Miśka”.

Źródło:
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ek...krakow/fw779xh

Moje pytanie brzmi... Gdzie wyparowały pieniądze z klubu!!! Jeśli piłkarze i pracownicy klubu nie dostawali pieniędzy od kilku miesięcy...
Odpowiedz cytując
-Szymek79-
Member

Od: 12.2011

Stary 29.12.2018, 13:18
@filipski

Ja również proszę o prywatną wiadomość. Może być kopiuj - wklej
Odpowiedz cytując
andej
Junior Member

Od: 06.2010

Stary 29.12.2018, 13:21
@filipski

Przyłączam się, wyślij mi cokolwiek co rozjaśni mi tę sytuację.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 29.12.2018, 13:23
albo napisz coś więcej
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
petred
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2008

Stary 29.12.2018, 13:26
filipski napisał(a):Wyświetl post
Ocho, wyszedłem z psem na spacer, wracam, a tu konkretna robota do wykonania!

@WannaBe

Za chwilę dostaniesz wiadomość na PW w sprawie tego, skąd mam informację. Nie będziesz pierwszą osobą, która ją dostała tutaj. Liczę, że nie będziesz też pierwszą, która ją upubliczni. Nie mam żadnego obowiązku, ani - póki co - interesu, aby uwiarygadniać się na tym forum. Przyjmijmy, że tak, jak są tutaj klakierzy TS oraz poprzedniego zarządu, tak ja jestem klakierem nowych właścicieli.

Są punkty, do których spróbuję się odnieść publicznie, tak, jak do wątpliwości @Snow. Dajcie mi jednak chwilę. Od dwóch dni, zamiast cieszyć się z urlopu w trakcie ciszy przed burzą, staram się tutaj udzielać. Ale Żona krzywo już patrzy W ciągu godziny opublikuję post, który będzie uzupełniał to wszystko, co napisałem dotychczas. Na rewelacje jednak nie liczcie, nie taka moja rola.

Rewelacyjny jest tutaj tylko TS.
JAki problem o tym napisać publicznie tu na forum, a nie bawisz się w jakieś rozsyłanie prywatnych wiadomości ?
Odpowiedz cytując
michal_R22
Junior Member

Stary 29.12.2018, 13:27
@filipski

Też chciałbym dowiedzieć się coś więcej, a ewidentnie widać, że masz nie małą wiedzę w temacie. Jeżeli można, to proszę o wiadomość na priv.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 29.12.2018, 13:28
Glazik napisał(a):Wyświetl post
A na stronie Skwk brak jakiegokolwiek oświadczenia, opinii,informacji na temat tej sytuacji.Jakbdla mnie to potwierdza wszystkie wyżej wymienione zarzuty.Gangsterka wyciągnęła za daleko swoje łapy.Shame!Shame!Shame!!!
Skwk nie dziala od kilku lat a ty oczekujssz opinii
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 29.12.2018, 13:29
petred napisał(a):Wyświetl post
JAki problem o tym napisać publicznie tu na forum, a nie bawisz się w jakieś rozsyłanie prywatnych wiadomości ?
Nie wiem ale uważaj, żeby w takiej wiadomości nie klikać na żadne linki Może nasi nowi właściciele mają jakiś MLMemik mały albo co?

Chcesz zarabiać więcej i poznać przyszłość Wisły? Napisz priv
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów