The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 11.06.2010, 16:16
Cytat:
Nie ma takiej alternatywy, albo szkolenie, albo "Nowak za 2 mln euro". Wartosciowych piłkarzy można pozyskiwać zza granicy znacznie taniej (Marcelo. Stilic,Arboleda, Kalu Uche,Cleber,Rengifo, Diaz etc.). Masz błedne założenia.
Ja o tym a Ty o tamtym. Mozna byc Arsenalem ktory stawia na mlodziez, szkoli ja i utrymuje sie na topie, albo wydawac grube mln jak Real Madryt za grube mliony a nie znaczy ze efekt bedzie lepszy. Zakladasz ze mozna znalezc Marcelo, kupic tanio Stilicia. Owszem mozna ale tez trzeba chciec a jak sie nie chce to mamy to co w Wisle. Raz na 3 lata przyjdzie ktos wartoscowy za male pieniadze. Jesli obierac Twoja droge to tez mi sie ona podoba ale wtedy trzeba z kolei zainwestowac w skauting i napewno moznaby powylawiac pilkarzy takich jak Marcelo dziesiatki, znalezc takich jak Stilic wielu ale tez trzeba chciec a nie czekac z zalozonymi rekami. Inaczej mamy to co w Wisle. Jest Cleber i Glowa, przychodzi Marcelo, zastepuje Clebera. Marcelo i Głowa to czolowi nasi stoperzy, czas mija dalej a my nie mamy nikogo na zastepstwo dla tych pilkarzy, dlaczego? Bo z Marcelo to nam sie trafilo jak slepej kurze ziarno.

Cytat:
Sam sobie odpowiadasz, to kończy tu dyskusje. Liczą się fakty i praktyka, a nie to, kim był przed paroma laty Peszko, czy ktokolwiek inny i co czuł wobec Wisły, Lecha etc.
Wlasnie fakty sa takie ze Peszko ucieknie z Lecha bo mu ten klub zwisa i powiewa, spedzil w nim 2 czy 3 lata i idzie dalej za kasa a klub ma w dupie. A na jego miejscu Kuba, Mały czy Brozki zostaliby na kolejne pol roku albo rok. Tak jak Paweł miał wyjezdzac rok temu po zdobyciu Mistrza ale polecialo slodkie () "jeszcze pol roku" i zostal. Jak dalej historia sie potoczyla to wiemy ale wtedy mogl uciekac a pewnie dla kibicow zostal i probowal po raz kolejny walczyc z Wisla o LM. A tych szans juz bylo wiele mimo to nadal Brozio wierzyl ze sie uda i zostal a teraz postaw Wisle na miejscu Lecha. Zdobywamy Mistrza po 17 latach przerwy, czeka nas 1 batalia o wejscie do LM od dawien dawna, apetyt jest ogromny bo przeciez Wisla to pierwszy klub w Polsce ktory chce cos osiagnac tworzac do tego warunki (namiastka profesjonalizmu)- w takiej sytuacji napewno bez wahania chlopaki by zostali w klubie bo czuja do niego sentyment bo sie w nim wychowali ale Peszko i Lewy beda uciekac bo Lech to tylko przystanek w drodze do kariery. I nie liczy sie ten klub, nie liczy sie LM tylko jak najszybciej uciec z Polski za kariera, za kasa.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
BiałaGwiazda
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 11.06.2010, 16:40
Wolałbym wyłożyć 500 tysięcy euro na Grosickiego z Jagi.On przynajmniej nie jest szklany.A tak damy 200 tysiecy Bełchatowowi,plus Nowakowi kontrakt na poziomie 250-300 tysięcy na rok,a ten okaże się drugim Dawidowskim albo Gargułą.Dość już mamy w kadrze zawodników co wiecznie się leczą.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 11.06.2010, 16:42
Z Dawidowskim, Guła i Nowakiem to inna sprawa. Z Dawidowskiego i Guły to Wisla zrobila kaleki a Nowak ta kaleka juz jest. W Wisle pewnie by go calkowicie wykonczyli
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 11.06.2010, 17:00
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Z Dawidowskim, Guła i Nowakiem to inna sprawa. Z Dawidowskiego i Guły to Wisla zrobila kaleki a Nowak ta kaleka juz jest. W Wisle pewnie by go calkowicie wykonczyli
Jak Dawidowski przyszedł do Wisły, to juz był "zepsuty". Garguła - ponowna operacja - przeciez to pech jest a nie wina Wisły.
Taki Kamil Oziemczuk co swego czasu był w Auxerre, zerwał tam po raz drugi więzadła, to też wina sztabu medycznego?

jedni mają końskie zdrowie, inni nie.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
saklak1906
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 11.06.2010, 17:39
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Jak Dawidowski przyszedł do Wisły, to juz był "zepsuty". Garguła - ponowna operacja - przeciez to pech jest a nie wina Wisły.
Taki Kamil Oziemczuk co swego czasu był w Auxerre, zerwał tam po raz drugi więzadła, to też wina sztabu medycznego?

jedni mają końskie zdrowie, inni nie.
Albo po prostu pecha, zaden zawodnik nie mysli o kontuzji tylko dla tego zeby nic nie robic i inkasowac co miesiac kase.
,
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 11.06.2010, 17:51
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Ja o tym a Ty o tamtym. Mozna byc Arsenalem ktory stawia na mlodziez, szkoli ja i utrymuje sie na topie, albo wydawac grube mln jak Real Madryt za grube mliony a nie znaczy ze efekt bedzie lepszy.
Ty poważnie uważasz, że jakikolwiek polski klub KIEDYKOLWIEK może być takim Arsenalem czy nawet tylko Ajaksem? I mieć choć w 10% taką samą efektywność w szkoleniu młodzieży? Dzięsiątki klubów na całym świecie regualarnie tego próbuje podążając podobną drogą - bezskutecznie. W tym momencie, choć to temat s.f, kończymy dyskusję o utopi. My jeszcze długo stawiając na szkolenie będziemy mogli być najwyżej takim Górnikiem Zabrze jak za Koźmińskiego, który już to przerabiał.

Cytat:
Wlasnie fakty sa takie ze Peszko ucieknie z Lecha bo mu ten klub zwisa i powiewa, spedzil w nim 2 czy 3 lata i idzie dalej za kasa a klub ma w dupie. A na jego miejscu Kuba, Mały czy Brozki zostaliby na kolejne pol roku albo rok. Tak jak Paweł miał wyjezdzac rok temu po zdobyciu Mistrza ale polecialo slodkie () "jeszcze pol roku" i zostal. Jak dalej historia sie potoczyla to wiemy ale wtedy mogl uciekac a pewnie dla kibicow zostal i probowal po raz kolejny walczyc z Wisla o LM. A tych szans juz bylo wiele mimo to nadal Brozio wierzyl ze sie uda i zostal a teraz postaw Wisle na miejscu Lecha. Zdobywamy Mistrza po 17 latach przerwy, czeka nas 1 batalia o wejscie do LM od dawien dawna, apetyt jest ogromny bo przeciez Wisla to pierwszy klub w Polsce ktory chce cos osiagnac tworzac do tego warunki (namiastka profesjonalizmu)- w takiej sytuacji napewno bez wahania chlopaki by zostali w klubie bo czuja do niego sentyment bo sie w nim wychowali ale Peszko i Lewy beda uciekac bo Lech to tylko przystanek w drodze do kariery. I nie liczy sie ten klub, nie liczy sie LM tylko jak najszybciej uciec z Polski za kariera, za kasa.
To jedynie spekulacje i życzeniowość, niczym nie poparta, nic więcej. Setki wychowanków zachowuje się dokładnie tak samo jak inni piłkarze, tak samo łaszą się na byle korzystniejszą ofertę, tak samo potrafią korzystać z prawa Webstera, tak samo myślą głównie o własnym interesie, a Ty cały czas budujesz jakąś ideologię przyjmującą za pewnik i aksjomat, że zachowają się inaczej.

Więc jakie gadanie że X ucieknie z klubu, a Y na pewno nie, budowanie jakiś teorii na osobie Brożka, przesądzanie, że w jakiejś sytuacji "chłopaki na pewno bez wahania zostaną w klubie", że jakiś Y będzie traktował klub tylko jako przystanek w karierze, a X wychowany w klubie nie... ? A kim Ty jesteś, żeby o tym przesądzać?

To wszystko tylko Twoje wyobrażenia i niczym nie poparte spekulacje, przykro mi.
Ostatnio edytowane przez Markus : 11.06.2010 o godz. 17:59.
Odpowiedz cytując
kubryc
Member

Od: 03.2008

Stary 11.06.2010, 18:34
Tylko, że Arsenal nie szkoli od podstaw. Oni już pozyskują ukształtowanego piłkarza.
Odpowiedz cytując
koyoot
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 11.06.2010, 18:58
Bardzo mi dzisiaj w meczu przypadl do gustu pilkarz z RPA Teko Modise. Wikipedia podaje ze moze jest on ofensywnym pomocniekiem. Ale w dzisiejszym meczu gral na prawej pomocy. Jest bardzo szybki i chyba sposrod pilkarzy z RPA jest najlepiej wyszkolony technicznie. Gra w zespole w RPA wiecgdyby byl ktos odpowiednio rozsadny w naszym klubie moglby sie nim zainteresowac.
Odpowiedz cytując
Arturo Qr2nów
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 11.06.2010, 19:01
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Bardzo mi dzisiaj w meczu przypadl do gustu pilkarz z RPA Teko Modise. Wikipedia podaje ze moze jest on ofensywnym pomocniekiem. Ale w dzisiejszym meczu gral na prawej pomocy. Jest bardzo szybki i chyba sposrod pilkarzy z RPA jest najlepiej wyszkolony technicznie. Gra w zespole w RPA wiec gdyby byl ktos odpowiednio rozsadny w naszym klubie moglby sie nim zainteresowac.
Dodałbym do tego strzelca bramki i bramkarza. Warte uwagi jest to, że wszyscy oni grają w RPA.
http://wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic26075_1.gif
Odpowiedz cytując
przemek1902
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 11.06.2010, 19:14
Rafał Kujawa chce rozwiązać kontrakt z ŁKS z winy klubu, bo ten nie płaci mu wynagrodzenia. Gdybym.. to bym go przygarnął Chłopak ma na pewno duuuży potencjał.
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 11.06.2010, 20:05
Wujek Uran o Kujawie pisał już po sezonie 2007/2008, ale... od tamtej pory sporo się zmieniło. Kujawa nie dostał się do składu ŁKS-u tak szybko jak powinien, zmarnował w zasadzie pół sezonu. Następnie degradacja ŁKS-u i przymusowa odsiadka w 1. lidze gdzie chłopak nie rozwijał się optymalnie. Zamiast dwóch sezonów w ekstraklasie ma pół, 22 lata w metryce... Chłopak ma potencjał, ale obawiam się, że mógł stracić już zbyt wiele czasu aby w pełni wykorzystać swój talent. Spójrzmy prawdzie w oczy, w Wiśle miejsca za piękne oczy nie dostanie, a szanse na to, że przebije się do pierwszego składu są nieduże. Względnie dobrą opcją mogłoby być podpisanie kontraktu i natychmiastowe roczne wypożyczenie do Polonii Bytom( brakuje im napastników, szczególnie dobrych). Tylko w takim wypadku i tylko jeżeli chłopak jest do wyjęcia za grosze, to ryzyko niepowodzenia jest akceptowalne w stosunku do ewentualnych korzyści( chłopak tak czy tak powinien być lepszy od Ćwielonga, czyli przynajmniej zyskamy niezłego rezerwowego na ligę).
Odpowiedz cytując
pawelwislak
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 11.06.2010, 20:33
Jak ktoś mi mówi że wolałby siedzieć w poznaniu i tam grać we "wspaniałym" polskim klubie i zarabiać 200tys E rocznie ( koło 0,8 mln zł) a wyjechać do Aten gdzie ćwiczyć z profesjonalnym sztabem(uciec od PZPN byle dalej) grać z zawodnikami o poziomie nieporównywalnie lepszym niż w naszej ekstraklasie i kosić po 600tys E rocznie (czyli lekką ręką 2,5 mln zł) już pomijając aspekty klimatu i ogólnie środowiska to śmiem twierdzić że żadna racjonalna rozmowa z taką osobą nie ma sensu!! Bo pomimo tego że ciężko mi sobie wyobrazić bańkę polskich nowych tak zawód to zawód i różnica w zarobkach na poziomie o 100-200% więcej robi swoje !! to nie jest 20-30 % a prawie 3krotne zarobki 3sezony za granicą to finansowe 9 w Polsce!! Dziękuje dobranoc!
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 11.06.2010, 22:04
Racja.tym bardziej zadziwiającą sprawą było zatrzymanie w Wiśle przez ładnych parę lat składu z Żurawiem,Frankiem,Szymkiem,Głową,Baszczem,Mauro.al e..odbiegliśmy chyba nieco..zbymak,maci0s-macie jakieś gorące newsy?prosiemy...
Odpowiedz cytując
zbymak
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 11.06.2010, 22:45
arti napisał(a):Wyświetl post
Racja.tym bardziej zadziwiającą sprawą było zatrzymanie w Wiśle przez ładnych parę lat składu z Żurawiem,Frankiem,Szymkiem,Głową,Baszczem,Mauro.al e..odbiegliśmy chyba nieco..zbymak,maci0s-macie jakieś gorące newsy?prosiemy...
Maci0s jest na urlopie a jak cos bedzie konkretnego to sie napisze
Odpowiedz cytując
Chesteroski
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 12.06.2010, 08:19
Tak bardziej z fiction, Stachowiakowi kończy się z czerwcem kontrakt w Odrze, pamiętam go ze świetnych występów zanim ściągnięto Onyszkę i myśle, że byłby to pewniejszy drugi bramkasz niż Juszczyk.
Nie! Jeszcze trochę! Mamy czas! Bo widzicie
Do stracenia nikt z nas nie ma nic - i tyle!
A więc krzyczmy! Krótką chwilę - całe życie!
Nim znikniemy - głośno krzyczmy krótką chwilę!

Kasperczak trzymaj się!!!
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 12.06.2010, 08:24
Jeśli chodzi o tego bramkarza z Serbii, dostałem priva od pewnego forumowicza że Wisła go podpisała jeszcze przed informacjami w prasie na jego temat czyli coś musiało być na rzeczy.

Nie będę pisał, jaki to forumowicz, jak będzie chciał to się sam ujawni jeśli transfer dojdzie do skutku to Kolego gratuluję info

zbymak, maci0s, wiecie coś na ten temat?

ps: mam nadzieję że wspomniany Forumowicz nie obrazi się że to napisałem, ale w tym zamęcie z bramkarzami już nie mogłem wytrzymać
Ostatnio edytowane przez Proud : 12.06.2010 o godz. 08:26.
Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 12.06.2010, 09:17
Milan Jovanic

Data urodzenia: 31 Lipiec 1985
Miejsce urodzenia: Novi Sad, Serbia
Wzrost: 188 cm
Waga: 81 kg
Pozycja: Bramkarz

Kariera:
2002–2004 - FK Veternik ( 38 występów )
2005–2006 - Perth Glory ( 1 występ )
2006–2009 - FK Novi Sad ( 62 występy )
2009 - Spartak Subotica ( 29 występów )

Bramkarz młodzieżowych reprezentacji Serbii.
Debiut w seniorskiej reprezentacji: 7 kwietnia 2010

Wideo:
- http://www.youtube.com/watch?v=1pnc2ytQHYg
- http://www.youtube.com/watch?v=yqBjaDaXLKo

Sprowadzenie Jovanicia pewnie wyklucza sprowadzenia jakiegoś innego bramkarza. Bo nie sądzę żeby zawodnik za którego Wisla zpłaciła 400 tys euro siedział na ławce.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując
Piettras
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 12.06.2010, 09:41
Teraz wystarczy tylko sprowadzić z wolnego transferu Bartosza Białkowskiego na drugiego bramkarza i sprzedać Pawełka i problem z obsadzeniem pozycji golkipera mamy z głowy. Czekam na więcej!!
Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 12.06.2010, 09:43
Piettras napisał(a):Wyświetl post
Teraz wystarczy tylko sprowadzić z wolnego transferu Bartosza Białkowskiego na drugiego bramkarza i sprzedać Pawełka i problem z obsadzeniem pozycji golkipera mamy z głowy. Czekam na więcej!!
Fajnie by było gdyby drugim bramkarzem został Navas. Będzie daromowy prawdopodobnie 30 czerwca.
Pożyjemy zobaczymy
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując
bearex
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 12.06.2010, 09:49
Sobiech i Sadlok podobno mają iść do Polonii W bo przebiła Lecha.
Wątpie więc że będziemy się licytowali z Wojciechowskim. A szkoda.
Odpowiedz cytując
tormenthor
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 12.06.2010, 10:00
Pomimo, że nie lubię zarówno Mariusza Lewanodwskiego, a także Smolarka, to jednak może warto byłoby się nimi zainteresować. Lewandowskie jest ograny i ma charakter, podobno jest w stanie rozwiązać swój kontrakt z Szachtarem. W obliczu odejścia Głowackiego mógłby zastąpić Arka na stoperze. Smolarek myślę, że odbudowałby się w Wiśle, a przecież ten zawodnika w formie to klasa europejska.
Odpowiedz cytując
Kordel_Walker
Banita

Od: 07.2006

Stary 12.06.2010, 10:15
tormenthor napisał(a):Wyświetl post
Pomimo, że nie lubię zarówno Mariusza Lewanodwskiego, .
W sumie dobry pomysł. Podchody pod niego robiła Jagiellonia, więc chyba i nas stać..
Odpowiedz cytując
MCX
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 12.06.2010, 10:40
tormenthor napisał(a):Wyświetl post
Lewandowskie jest ograny i ma charakter, podobno jest w stanie rozwiązać swój kontrakt z Szachtarem.
http://www.stawiam.com/beta/czytaj/n...powiedzia.html

No ma charakter, nie ma co...

Naprawdę chcielibyście kogoś takiego?

Bez żartów!
Odpowiedz cytując
Kordel_Walker
Banita

Od: 07.2006

Stary 12.06.2010, 11:00
MCX napisał(a):Wyświetl post
http://www.stawiam.com/beta/czytaj/n...powiedzia.html

No ma charakter, nie ma co...

Naprawdę chcielibyście kogoś takiego?

Bez żartów!
Pazerny na kase jak 99,999% piłkarzy i ludzi w ogóle. Wolał bym jego niż Sadloka czy Glika za te same pewnie pieniądze. Jedyną jego wadą jest wiek..Nigdy nie byłem zwolennikiem sprowadzania starszych zawodnikow i w dodatku Polaków ale poprzez mecze reprezentacji utkwił mi w pamięci jako solidny piłkarz.
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 12.06.2010, 11:08
Zawsze był kiepski. Ładował z 30 metrów co się dało i nigdy nie trafiał.
Odpowiedz cytując
TSW06
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 12.06.2010, 11:14
Mariusz Lewandowski? no nie wiem jak dla mnie to on był takim przedstawicielem starej szkoły defensywnych pomocników w Polsce, czyli odbierz i łup do przodu. do tego jest stary i pewnie chciałby wysokiego kontraktu. 3 x nie
Pozdrowienia z Częstochowy!!
"Żyjesz w kraju w którym wszyscy chcą cię zrobić w chuja..
."
Odpowiedz cytując
Fantomas
Banita

Od: 06.2010

Stary 12.06.2010, 18:38
Prowadzimy negocjacje jak pisałem w temacie Polityka Transferowa - w kwestii obrońców z zawodnikami z ligi brazylijskiej (zastępstwo za Głowę, prawy obrońca ewentualnie lewy) - prawdopodobnie któryś w przyszłym tygodniu pojawi się w Krakowie na testach medycznych...

Co do napastnika zrezygnowano z polskich kandydatów - szukamy w Portugalii, Serbii i Chorwacji (w tym wypadku jakiś konkretów nalezy się spodziewać dopiero podczas zgrupowania w Niemczech...

Poza tym wyselekcjonowano grupę zawodników których będziemy testować w najbliższym czasie - są to głównie młodzi zawodnicy....
Odpowiedz cytując
zbymak
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 13.06.2010, 13:39
Dobra panowie krótko i na temat.Mam nadzieje ,że ci kibice co czuli sie zawiedzeni ,że pisałem o niespodziance dla kibiców w tym tygodniu zrozumieja male przesunięcie w terminie.Tak więc jak już sie nic nie zmieni jutro o godz.15 jest konferencja prasowa na R22 i ma być zaprezentowany Jovanic .Dla tych co sie cieszą i wierzyli mam jeszcze jedna informacje.Nie jest to ostatnia niespodzianka w tym tygodniu a nie wykluczone ,że będą takie jeszcze 3 niespodzianki.Glowa niestety nas opuszcza a w jego miejsce jest rozważany wariant zastępczy Glik-Sadlok .To tyle co miałem i mogłem wam przekazać.
Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 13.06.2010, 13:45
Ciekawe jak zakończy się temat Djurovskiego, jeżeli w ogóle taki temat był. Trudno uwierzyć, by nasi działacze byli w stanie zapłacić prawie milion euro za pomocnika.
Odpowiedz cytując
rafalek
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 13.06.2010, 14:38
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Dobra panowie krótko i na temat.Mam nadzieje ,że ci kibice co czuli sie zawiedzeni ,że pisałem o niespodziance dla kibiców w tym tygodniu zrozumieja male przesunięcie w terminie.Tak więc jak już sie nic nie zmieni jutro o godz.15 jest konferencja prasowa na R22 i ma być zaprezentowany Jovanic .Dla tych co sie cieszą i wierzyli mam jeszcze jedna informacje.Nie jest to ostatnia niespodzianka w tym tygodniu a nie wykluczone ,że będą takie jeszcze 3 niespodzianki.Glowa niestety nas opuszcza a w jego miejsce jest rozważany wariant zastępczy Glik-Sadlok .To tyle co miałem i mogłem wam przekazać.

Pozwól, że zapytam o to, czy jutro na tej konferencji z Jovanicem już ktoś będzie czy to kwestia kolejnych dni? Oczywiście nie wymagam od Ciebie dokładnych dat ani godzin, ale tak z ciekawości pytam.

Wiesz jeszcze może chociaż o jakie pozycje chodzi w tych trzech niespodziankach?

Pozdrawiam!
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów