The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 11.11.2009, 19:54
Wywiad z Kazimierzem Trampiszem, w nim m.in. o meczach z Wisłą. Jest też fragment o Henryku Reymanie.
Polecam.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Slayer666
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 12.11.2009, 14:08
Wisła Kraków SA w nawiązaniu do opublikowanego na oficjalnej stronie internetowej Klubu „Listu otwartego do premiera i posłów RP” oświadcza: Autorem powyższego listu nie jest klub Wisła Kraków lecz osoby prywatne, które wykorzystując piastowane stanowisko w Klubie przekroczyły swoje uprawnienia.

Wisła Kraków SA nie zajmuje stanowiska w kwestiach niedotyczących rozgrywek i działalności sportowej.

Osoby, które nadużyły zaufania Klubu i przekroczyły swoje kompetencje, zostały ukarane dyscyplinarnie. Dwaj pracownicy działu marketingu zostali zwolnieni dyscyplinarnie oraz nastąpiło rozwiązanie umowy z rzecznikiem prasowym klubu. Jednocześnie Rada Nadzorcza udzieliła upomnienia Prezesowi Zarządu za brak nadzoru.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/oswiadczenie/
Odpowiedz cytując
szczepanwislak
Senior Member

Od: 09.2009

Stary 12.11.2009, 14:21
no co do Dawidowskiego to nawet nawet... ale co z tego skoro pewnie i tak zaraz jakaś kontuzja sie przplacze , nie życze mu żle oczywiście ale wydaje mi sie , że to pechowy jednak kopacz, chociaż zgadzam się z opinią , że gdyby nie te kontuzje to byłby naprawdę solidnym graczem , takim jak chociaz za czasów Amiki i krótkiego epizodu w kadrze narodowej
'' Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasami i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki. ''

Henryk Reyman
Odpowiedz cytując
raddar
Junior Member

Od: 12.2002

Stary 12.11.2009, 14:36
Czyli pan A. Ochallik out?
W sumie szkoda , w porównaniu do J. Jurczyńskiego klasa gość.
Odpowiedz cytując
szczepanwislak
Senior Member

Od: 09.2009

Stary 12.11.2009, 14:37
Na pewno Ochalik wyrzucony ?
'' Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasami i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki. ''

Henryk Reyman
Odpowiedz cytując
Dubi
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 12.11.2009, 14:48
tak, informacja potwierdzona

http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=22182
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 12.11.2009, 14:51
Jeśli to jest ten list , który znalazłem, to ja nie widzę w nim nic niestosownego i całkowicie się z nim zgadzam. Nie wiem o co to wielkie halo..
Odpowiedz cytując
P@vel K@sprzyk
Member

Od: 04.2008

Stary 12.11.2009, 14:54
Dokładnie. Ładnych fajerwerków tam niema a on "poleciał". Szkoda bo umiał sie wypowiedzieć tak jak trzeba bez żadnych niepotrzebnych aluzji.
Odpowiedz cytując
WILU TS
Banita

Od: 07.2005

Stary 12.11.2009, 14:56
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Jeśli to jest ten list , który znalazłem, to ja nie widzę w nim nic niestosownego i całkowicie się z nim zgadzam. Nie wiem o co to wielkie halo..
Chodzi zapewne o to że to było jego zdanie a nie zdanie klubu i to już wystarczy.
Odpowiedz cytując
St@chu
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 12.11.2009, 15:25
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Przypuszczam, że jakbyś był prezesem dużej firmy i ktoś opublikował coś, co nawet jest zgodne z Twoimi poglądami, ale nie skonsultowane z Tobą, a podpisał to Twoim nazwiskiem to też byś nie bł zbyt wesoły z tego powodu...

Dzis podpisał to, jutro podpisze co innego... A być może zdanie klubu jest nieco inne... Temat nie jest zbyt wygodny, więc jakikolwiek lobbing w jedną, czy w druga stronę powinien się raczej odbywac poza opinią publiczną, bardziej kuluarowo....

Taka medialna nagonka nie do końca służy takim działaniom...
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 12.11.2009, 15:36
Cóż, ktoś musiał polecieć za ostatnie wpadki zespołu.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 12.11.2009, 15:43
rozumiem, że funkcję Adriana przejmie w ramach komasowania kompetencji i wprowadzania "modelu angielskiego" nasz trener, dyrektor sportowy - menedżer, od dzisiaj także rzecznik prasowy, Maciej Skorża?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
spirit
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 12.11.2009, 15:46
FraMat napisał(a):Wyświetl post
rozumiem, że funkcję Adriana przejmie w ramach komasowania kompetencji i wprowadzania "modelu angielskiego" nasz trener, dyrektor sportowy - menedżer, od dzisiaj także rzecznik prasowy, Maciej Skorża?
Ha ha. Boki zrywać.
Feci quod potui faciant meliora potentes
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 12.11.2009, 16:00
Ten list to było poważne oświadczenie. Był w końcu adresowany do Prezesa Rady Ministrów i Parlamentarzystów a więc do najwyższej władzy ustawodawczej i wykonawczej. Takie coś musi być uzgadniane zawsze z szefostwem. Jeśli nie było to konsultowane to przy całej sympatii do Adriana, ale przegiął.
Odpowiedz cytując
salek
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 12.11.2009, 16:06
St@chu napisał(a):Wyświetl post
Przypuszczam, że jakbyś był prezesem dużej firmy i ktoś opublikował coś, co nawet jest zgodne z Twoimi poglądami, ale nie skonsultowane z Tobą, a podpisał to Twoim nazwiskiem to też byś nie bł zbyt wesoły z tego powodu...

Dzis podpisał to, jutro podpisze co innego... A być może zdanie klubu jest nieco inne... Temat nie jest zbyt wygodny, więc jakikolwiek lobbing w jedną, czy w druga stronę powinien się raczej odbywac poza opinią publiczną, bardziej kuluarowo....

Taka medialna nagonka nie do końca służy takim działaniom...
Na prawdę wierzysz w to co napisałeś? Że ktokolwiek opublikował coś takiego bez porozumienia z Zarządem i Radą Nadzorczą? Uwierz mi, sprawa nie jest tak oczywista i prosta.

Ktoś podejmuje decyzje, potem się z nich wycofuje, a żeby nie było na niego, wskazuje winnych...

Takie prawo prezesa i rady nadzorczej w Wiśle, bo czy to pierwszy raz mamy do czynienia z taką akcją?
Odpowiedz cytując
salek
Senior Member

Stary 12.11.2009, 16:08
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Ten list to było poważne oświadczenie. Był w końcu adresowany do Prezesa Rady Ministrów i Parlamentarzystów a więc do najwyższej władzy ustawodawczej i wykonawczej. Takie coś musi być uzgadniane zawsze z szefostwem. Jeśli nie było to konsultowane to przy całej sympatii do Adriana, ale przegiął.
Kominek- to co w poście powyższym. Osoby zwolnione nie pracowały w Wiśle od wczoraj, za dobrze wiedzą na czym to polega i jak należy postępować, żeby sobie pozwolić na samowolkę.
Odpowiedz cytując
dj_ibutti
Senior Member

Stary 12.11.2009, 16:12
Komuś z kolegów bossa musiała się nie spodobać treść listu...
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując
salek
Senior Member

Stary 12.11.2009, 16:25
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Komuś z kolegów bossa musiała się nie spodobać treść listu...
Dobrze kombinujesz...

Więcej nie mogę napisać, bo to mogłoby tylko zaszkodzić. Ale kombinuj, szukaj, wcześniej czy później prawda wyjdzie na jaw...
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik

Od: 03.2004

Stary 12.11.2009, 16:48
A ja od razu po przeczytaniu listu się zastanowiłem - na ile sensowny jest ten apel?

Niby wszystko ok - trzeba pokazać, że na nowym projekcie ustawy może ucierpieć sport zawodowy. Ale z drugiej strony Amika i Legia takich listów nie napisały.

Na hazard jest taka nagonka medialna, że politycy nie słuchają racjonalnych argumentów. Mało tego, mogło to zaszkodzić Tele-fonice i interesom Bossa.

Pal sześć 5 mln złotych, jak w grę wchodzą miliardy.

Obawiam się, że Ochalik i spółka zostali poświęceni w podobny sposób, jak Drzewiecki i Schetyna. Ci ostatni też w sumie nie zostali złapani za rękę, ale niesmak pozostał. Więc wyrzucenie ich poprawiło atmosferę. Podobny mechanizm pewnie zadziałał i tutaj.

A w samowolę Ochalika zwyczajnie nie wierzę. Facet wykazywał się profesjonalizmem, to był dobry rzecznik prasowy. A tu taki szkolny błąd...
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując
salek
Senior Member

Stary 12.11.2009, 16:51
drogi felamengisto, a co by było, gdyby nie opublikował takiego listu? Zwolnili by go za nie wykonywanie poleceń zarządu?

Mylisz się co do Lecha- oni zrobili to już tydzień temu, a Legia nie ma podstaw aby pisać taki list, bo obecnie nie ma sponsora z tej branży.
Odpowiedz cytując
hunter
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 12.11.2009, 17:05
Czy naprawdę niektórzy z Was tak kompletnie nie orientują się w realiach naszego klubu, by sądzić że rzecznik prasowy sam z siebie wziął i napisał list otwarty do premiera? Jaja sobie chyba robicie.

Ja to odbieram jasno - znaleziono sobie doskonały pretekst, by kilku osobom dowalić i się ich pozbyć z klubu. Poziom szamba.
Odpowiedz cytując
andalemono
Senior Member

Stary 12.11.2009, 17:12
Rozegrane na górze. 5mln a miliardy jest roznica. GTW moze zalatwila juz pod stołami, że inny bet-at da 5,5 i ma Wisla nie podskakiwać.
A w to, ze sami napisali chyba nikt nie uwierzy. Nie w tym klubie.
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Stary 12.11.2009, 17:29
Może ja jestem bardzo naiwny, ale dla mnie wywalenie ludzi za coś, czego nie zrobili nie mieści mi się w głowie.
Jeśli by się to wydało to chryja na całego. A niby, dlaczego Ochalik ze spuszoną głową ma przyjmować na siebie winę i potulnie przyjąć zwolnienie z pracy
Odpowiedz cytując
AstarothDM
Wyższa Szkoła Jazdy

Od: 12.2003

Stary 12.11.2009, 17:51
nie wiadomo dokładnie o co chodziło poza tym ze o pieniądze, dziwna akcja, natychmiastowe zwolnienia niewygodnych ludzi i przysłowiowy plaster dla prezesa...

Szefu - Marketing - BAH i nie wiadomo kto i co po drodze.

miejsce na twoją reklamę

Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik

Od: 03.2004

Stary 12.11.2009, 17:52
Nie wiem dlaczego. My w ogóle za mało wiemy. Jest bardzo enigmatyczna wypowiedź klubu, z której wynika że Ochalik samowolnie wydał oświadczenie.

Jeśli tak, to jest to całkowicie dyskwalifikujące zachowanie i podstawa nawet do skarżenia w sądzie za działalność na niekorzyść spółki. A już na pewno do zwolnienia dyscyplinarnego.

Wolę jednak poczekać na oświadczenie drugiej strony, zanim uznam że faktycznie sprawy się mają tak, jak opisał to klub (Zarząd) w swoim oświadczeniu.

Niezależnie od tego, kto ma rację cała sprawa ośmiesza nasz klub. To są większe jaja od rzecznika Jurczyńskiego, który dementował sam swoje wypowiedzi. Ładnie to świadczy o profesjonaliźmie w zarządzaniu klubem.

A miało być inaczej...
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując
Gin
Socios Wisła Kraków

Stary 12.11.2009, 17:54
Z bardzo wiarygodnego żródła wiem , że treść oswiadczenia przed publikacją była konsultowana z przezesem Wilczkiem oraz RN , nawet jeden z członków RN nanosił na owy dokument poprawki.
Jedynym który nie był poinformowany o tresci oswiadczenia był Cupiał , zrobiła sie afera i trzeba było kogoś zwolnić , wiec zwolniono rzecznika i szefa marketinu . Wiem że zwolnione osoby podadzą Wisłę do Sadu Pracy .
Dziekuję za uwagę i zycze RN powodzenia w dalszym zarzadzaniu klubem , ciekaw jestem kogo nastepnego zwolnicie aby chronic swoje tyłki .
Odpowiedz cytując
Romy S.
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 12.11.2009, 17:55
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
A niby, dlaczego Ochalik ze spuszoną głową ma przyjmować na siebie winę i potulnie przyjąć zwolnienie z pracy
Z tego samego powodu z jakiego o pewnych sprawach, również dopiero po opuszczeniu Wisły, mówią inni jej byli pracownicy vide nasz ulubieniec Tomasz Dawidowski po debiucie w Lechii.
...nieczytelny...
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Ale wytłumaczcie mi, dlaczego Ci ludzie byli niewygodni I ko, co zyskiwał na ich zwolnieniu
Taki klub jak Wisła nie może funkcjonować bez rzecznika i bez marketingu, więc na ich miejsce przyjdą nowi. Jaki zysk
Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy

Też osobiście nie wierzę w to by taki List poszedł bez wiedzy "góry". Zwłaszcza, że w klubie takim jak Wisła pracownicy się pilnują (jak się to mówi).

Niektórzy tu twierdzą, że RN i Zarząd akceptował ten list. Ja nie będę z taką stanowczością o tym mówił ale z informacji jakie docierają tak właśnie było.

Kominek ludzie Ci mogli być niewygodni bo dobrze współpracowali z kibicami. To może być jeden z powodów. Aczkolwiek nie wykluczam innego ktory był głownym powodem.

Dla mnie ta sytuacja to nic innego jak wykorzystanie sytuacji.
Ostatnio edytowane przez PvD : 12.11.2009 o godz. 17:59.
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Stary 12.11.2009, 17:56
Romy S. napisał(a):Wyświetl post
Z tego samego powodu z jakiego o pewnych sprawach, również dopiero po opuszczeniu Wisły, mówią inni jej byli pracownicy vide nasz ulubieniec Tomasz Dawidowski po debiucie w Lechii.
No właśnie ale Ochalik nie jest już pracownikiem Wisły i może mówić ile dusza zapragnie

PvD napisał
Cytat:
Kominek ludzie Ci mogli być niewygodni bo dobrze współpracowali z kibicami. To może być jeden z powodów
.

Tak a klubowi najbardziej zależy żeby zepsuć dobre stosunki z kibicami po wtedy klub bardzo zyskuje

Poczekajmy i nie frujmy łatwych wyroków.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 12.11.2009 o godz. 18:01.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów