The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
ramzes190
Member

Od: 09.2014

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.12.2018, 22:27

To w końcu "żydowska" prowokacja, czy po prostu Sharksom od*ebało, bo ktoś mógłby zabrać koryto ze stajni Augiasza?
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 13.12.2018, 22:29
Bene Nati napisał(a):Wyświetl post
Myślisz, że zadluzony ekstraklasowy klub jest atrakcyjnym kąskiem? Przeszlosc innych klubow pokazuje co innego.
Jak widać Pan Kwiecień był zainteresowany, Pan Włodarski oraz Pan Ziętek też. Pytanie czemu dopiero teraz? Może wcześniej po prostu nie chciano ich dopuścić do "koryta", a że zrobiło się nagle ciepło to ratujcie nas Pany.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 13.12.2018 o godz. 22:34.
Odpowiedz cytując
adfurle
Member

Od: 09.2018

Stary 13.12.2018, 22:29
Przekręty w klubie swoją droga, ale musimy spojrzeć też co się działo na forum jak wyszła sprawa podniesienia sobie pensji przez zarząd. Grupa osób na forum lekceważyła i wyśmiewała zarzuty wobec Sarapaty i Dukata. A to że im się należy, bo gdzie indziej tyle zarabiają, albo że ludzie są zawistni lub są po prostu pasiastymi agentami i w ten deseń nawijali na okrągło. Zachowywali się tak jakby coś z tego mieli choć nie mieli, bo zwykłe dupolizy. Szkoda ich nawet wymieniać, bo raczej te głąby są znane, ale nawet teraz wszystko obracają w żart i udają przejętych sytuacją w klubie.
Zwykła gangrena i tyle.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 13.12.2018, 22:30
Co ja tutaj czytam............

Mereś słup, Sarapata słup, Miga nagle ok, Stanowski Bednarz.

Czyli wszystko jedną wielka ustawką?

Ludwik Miętta-Mikołajewicz też kłamał przed kamerami gdy głos mu się łamał?

Ludzie, nie macie żadnych dowodów, czytacie jakieś głupoty i przeklejacie je dalej w ciemno jak dzieci.

Radzę ochłonąć.
Wszak Wisła po oidejściu Cupiała była już trupem, reanimowanym, dogorywała, ale... no nie udało się.

Co było do przewidzenia jeśli nie znajdize się szybko prawdziwy inwestor.
Była tak świetnie reanimowana, że z kilkunastu milionów długów pojawiła zrobiło się co najmniej 26. Z czego 20 wymagane do marca. Klub we wzorowej sytuacji finansowej, który jeszcze nie dawno nie był na sprzedaż i wychodził z długów i stać go było na utrzymywanie kilku trenerów i oddanie największej gwiazdy za pół darmo.
Odpowiedz cytując
szczepans21
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 13.12.2018, 22:36
Obecne władze TS to jest RAK(NOWOTWÓR)

Wszystko uklada się w piękną całość i logiczną, dziwne firmy tworzone i rejestrowane zaraz po przejęciu przez TS.
Gazetka o której każdy mówi, Marzenka która kłamała..i teraz widzę jej obłudę gdy straszyła Stechertem...wszedłby i co by zobaczył..prawde.

Najgorszy że zostałem wydy&&&ny bez masła, zmanipulowany i napuszczony na innych kibiców - totalna polaryzacja.
Kasztelaniec vel Wislak123 miał 1906% racji i mówił prawdę.

SKWK nie ma żadnego moralnego prawa się wypowiadać i komunikować bo jest wiarygodność na poziomie Rysia Petru.

Tak Panie i Panowie - zostali wyjeb**** przez własnych "kibiców". Brutalnie i bez mydła a najgorszę że można było zbudować normalny, biedny ale płacacy klub środka tabeli i szukać partnerów.

Jeżeli dalej będą obrońcy "partii" TS to ja Wam mówie - pomodlę się o dar mądrości dla Was.

Chcecie dowodów? 4 biznesmenów z małopolski nie jest w stanie wziąć klubu,, w tym jeden który jest w top 100 najbogatszych Polaków. Dodatkowo wiedząc że zaraz będzie $$$ z tytułu transmisji.
Gdzie macie audyty
Gdzie macie Bargiela
Gdzie macie sprawy sądowe
Gdzie macie ZARZĄD
Wiecie gdzie macie? W d****

Prezes Ludwik Miętta Mikołajewicz, ja osobiście wierzę że został zmanipulowany bo choć jeden symbol na tym świecie dziś nie może upaść.

ZARZĄD TS = NOWOTWÓR.
I mogę mieć bana.
Dobranoc.
Odpowiedz cytując
InQ
Member

Od: 05.2011

Stary 13.12.2018, 22:36
ramzes190 napisał(a):Wyświetl post

To w końcu "żydowska" prowokacja, czy po prostu Sharksom od*ebało, bo ktoś mógłby zabrać koryto ze stajni Augiasza?

To są świeże napisy "z rana" Wystarczy poczytać forum cracovi jak wczoraj wyzywano Włodarskiego :(
Odpowiedz cytując
Piotr777
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 13.12.2018, 22:37
To w końcu "żydowska" prowokacja, czy po prostu Sharksom od*ebało, bo ktoś mógłby zabrać koryto ze stajni Augiasza?[/QUOTE]

Brawo Ty!!! Warszawska menda po raz kolejny podjudza, ma w tym swój cel. A ty "mądry człowieku" wklejasz tu takie coś. Czy Ty w ogóle wiesz co robisz?
Odpowiedz cytując
ramzes190
Member

Stary 13.12.2018, 22:38
Co ja tutaj czytam............

Mereś słup, Sarapata słup, Miga nagle ok, Stanowski Bednarz.

Czyli wszystko jedną wielka ustawką?

Ludwik Miętta-Mikołajewicz też kłamał przed kamerami gdy głos mu się łamał?

Ludzie, nie macie żadnych dowodów, czytacie jakieś głupoty i przeklejacie je dalej w ciemno jak dzieci.

Radzę ochłonąć.
Wszak Wisła po oidejściu Cupiała była już trupem, reanimowanym, dogorywała, ale... no nie udało się.

Co było do przewidzenia jeśli nie znajdize się szybko prawdziwy inwestor.
Bana to powinni mieć tacy ludzie pokroju "Bene Nati", którzy mają czelność bronić jeszcze tych złodziei.
Odpowiedz cytując
Piotr777
Senior Member

Stary 13.12.2018, 22:39
Ramzes 190 - Brawo Ty!!! Warszawska menda po raz kolejny podjudza, ma w tym swój cel. A ty "mądry człowieku" wklejasz tu takie coś. Czy Ty w ogóle wiesz co robisz?
Ostatnio edytowane przez Piotr777 : 13.12.2018 o godz. 22:43.
Odpowiedz cytując
Krotochwila
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 13.12.2018, 22:40
adfurle napisał(a):Wyświetl post
Przekręty w klubie swoją droga, ale musimy spojrzeć też co się działo na forum jak wyszła sprawa podniesienia sobie pensji przez zarząd. Grupa osób na forum lekceważyła i wyśmiewała zarzuty wobec Sarapaty i Dukata. A to że im się należy, bo gdzie indziej tyle zarabiają, albo że ludzie są zawistni lub są po prostu pasiastymi agentami i w ten deseń nawijali na okrągło. Zachowywali się tak jakby coś z tego mieli choć nie mieli, bo zwykłe dupolizy. Szkoda ich nawet wymieniać, bo raczej te głąby są znane, ale nawet teraz wszystko obracają w żart i udają przejętych sytuacją w klubie.
Zwykła gangrena i tyle.
Jestem pewien, że na tym forum jest kilkanaście/kilkadziesiąt kont założonych 2 lata temu tylko po to, żeby realizować oficjalną linię partii. To forum to bardzo ważny kanał, przepraszam - influencerski i nie można go ot tak, pozostawić samemu sobie.

Podobnie zresztą konkurencyjny portal, który przez 2 lata był bardzo po linii TSu i dopiero kilka tygodni temu poluzował przekaz dnia.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 13.12.2018, 22:41
Piotr777 napisał(a):Wyświetl post
Brawo Ty!!! Warszawska menda po raz kolejny podjudza, ma w tym swój cel. A ty "mądry człowieku" wklejasz tu takie coś. Czy Ty w ogóle wiesz co robisz?
Co to zmienia?
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
ramzes190
Member

Stary 13.12.2018, 22:41

Co robię kolego? Niszczę klub z 112 letnią tradycją? To chcesz mi wmówić? Jeśli masz pretensje do kogokolwiek innego niż Sarapatki i decyzyjnych to już wiadomo z której paki jesteś.
Ostatnio edytowane przez ramzes190 : 13.12.2018 o godz. 22:44.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Stary 13.12.2018, 22:43
Krotochwila napisał(a):Wyświetl post
Jestem pewien, że na tym forum jest kilkanaście/kilkadziesiąt kont założonych 2 lata temu tylko po to, żeby realizować oficjalną linię partii. To forum to bardzo ważny kanał, przepraszam - influencerski i nie można go ot tak, pozostawić samemu sobie.

Podobnie zresztą konkurencyjny portal, który przez 2 lata był bardzo po linii TSu i dopiero kilka tygodni temu poluzował przekaz dnia.
To raz, dwa pewnie jakaś część to młodziaki zapatrzone w TS, które pomimo zderzenia z rzeczywistością dalej wierzą.
Odpowiedz cytując
ramzes190
Member

Stary 13.12.2018, 22:43
.........................
Odpowiedz cytując
Piotr777
Senior Member

Stary 13.12.2018, 22:44
Ramzes 190, Wklejasz tu takie gówno, sam obrażasz Włodarskiego rozpowszechniając to coś. Pomagasz mu w podjęciu decyzji, serio.
Odpowiedz cytując
InQ
Member

Od: 05.2011

Stary 13.12.2018, 22:45
Ajax napisał(a):Wyświetl post
To raz, dwa pewnie jakaś część to młodziaki zapatrzone w TS, które pomimo zderzenia z rzeczywistością dalej wierzą.
Ja przez chwilę dałem sobie zamydlić oczy. Wyniki sportowe w stosunku do pensji piłkarzy były naprawdę przyzwoite.
Odpowiedz cytując
Marcinkrakwoj
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2007

Stary 13.12.2018, 22:48
szczepans21 napisał(a):Wyświetl post
Prezes Ludwik Miętta Mikołajewicz, ja osobiście wierzę że został zmanipulowany bo choć jeden symbol na tym świecie dziś nie może upaść.
.
Powinien już dawno odejść na emeryturę, a tak to cała jego legenda poszła w ****. Czy to manipulacja czy demencja czy strach. Żal mi go ale mógł zrobić więcej. Uciąć raka na samym początku.
Zadajcie sobie zresztą pytanie - od kogo i czego to się zaczęło.
Odpowiedz cytując
Hives4
Banita

Od: 06.2008

Stary 13.12.2018, 22:49
Już mi zszedł kilkumiesięczny ban za obrazę czaro?

Gdzie jesteś - czaro - zakłamany, sprzedajny kundlu?

Czaro, wolfy i inne pieski gangsterki tsu, którzy na ich polecenie spamowali hymnami pochwalnymi na cześć tsu i skwk? I obrażali wszystkich, którzy stali po stronie bednarza w walce z kibolami? I obrażali tych, którzy ostrzegali przed powiązaniami saraszmaty i dupkata z gangiem? I non stop spamowali, by dawać więcej kasy - bilety, plakaty itd dla złodzieji?

Pasiasty pies was jebał czaro i reszta śmieci, teraz nawet reszta forum was przejrzała
Odpowiedz cytując
ramzes190
Member

Stary 13.12.2018, 22:50
Ramzes 190, Wklejasz tu takie gówno, sam obrażasz Włodarskiego rozpowszechniając to coś. Pomagasz mu w podjęciu decyzji, serio.
Obrażam tylko troglodytów umysłowych, którzy to napisali, z całym szacunkiem, ale Pan Włodarski mniemam, że swoją wartość zna. A czy to napisali Sharksi czy Pasiaki to każdy sobie sam odpowie.
Zresztą wszystko jedno. Wiemy kogo trzeba wywieźć na taczkach i nie jest to Stanowski
Odpowiedz cytując
Jam55
Senior Member

Od: 01.2016

Stary 13.12.2018, 22:55
Hives4 napisał(a):Wyświetl post

Czaro, wolfy i inne pieski gangsterki tsu, którzy na ich polecenie spamowali hymnami pochwalnymi na cześć tsu i skwk? I obrażali wszystkich, którzy stali po stronie bednarza w walce z kibolami? I obrażali tych, którzy ostrzegali przed powiązaniami saraszmaty i dupkata z gangiem? I non stop spamowali, by dawać więcej kasy - bilety, plakaty itd dla złodzieji?

Pasiasty pies was jebał czaro i reszta śmieci, teraz nawet reszta forum was przejrzała
Chyba trochę za ostro co nie zmienia faktu ze wszyscy Ci panowie mieli udział na tym forum w wybielaniu zarządu z każdej decyzji. Nie wiem czy robili to w dobrej wierze czy tez mieli w tym jakiś profit ale nawet w takiej sytuacji powinniśmy zachować minimum kultury stosunku do siebie samych jak i do innych.
Odpowiedz cytując
YoGii
Junior Member

Stary 13.12.2018, 22:59
Zwróćcie tylko uwagę na to, że w/w panowie dzień w dzień siedzieli na forum i na SB, a teraz jak jest straszna lipa to nie ma ani jednego obrońcy...
Odpowiedz cytując
Hives4
Banita

Stary 13.12.2018, 23:01
Zero szacunku dla śmieci, które na polecenie gangu Miśka wpływało na normalnych fanów Wisły poprzez agresywne wyśmiewanie wszystkich, którzy coś podejrzewali lub mieli inne zdanie. Ruscy mają swoich trolli w necie, rekiny mieli swoich.
Odpowiedz cytując
sedonh
Banita

Od: 03.2015

Stary 13.12.2018, 23:02
Hives4 napisał(a):Wyświetl post

Jebał ich pies i jebał będzie do końca ich dni, podpisuje się i dodam, wielki .... wam w pyski, jesteście tak samo odpowiedzialni jak sarapata i reszta tego k u r w i d o ł u, macie pieprzeni idioci, broniliście ludzi którzy zniszczyli nasz klub, pasje wielu ludzi, siłę wielu pokoleń.

z góry sram na wasze przeintelektualizowane wypowiedzi, ja pamiętam wasze durne obrony zarządu, wasze obrażanie mnie i innych od pasiaków, ostracyzm, a teraz wszyscy toniemy w szambie które pomogliście wylać
Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 13.12.2018, 23:05
wolfy mój ulubieniec, szczekacz pierwszej klasy to jak to było wolfuś ostatnio? Iwan to dziad, pijak, i gówno wie? Nie to co ty.....
AH:"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość.... "
Odpowiedz cytując
krzywy
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 13.12.2018, 23:07
Won z przydupasami zarządu. Sprzedaliście Wisłę.
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując
Jam55
Senior Member

Stary 13.12.2018, 23:08
sedonh napisał(a):Wyświetl post
Jebał ich pies i jebał będzie do końca ich dni, podpisuje się i dodam, wielki .... wam w pyski, jesteście tak samo odpowiedzialni jak sarapata i reszta tego k u r w i d o ł u, macie pieprzeni idioci, broniliście ludzi którzy zniszczyli nasz klub, pasje wielu ludzi, siłę wielu pokoleń.

z góry sram na wasze przeintelektualizowane wypowiedzi, ja pamiętam wasze durne obrony zarządu, wasze obrażanie mnie i innych od pasiaków, ostracyzm, a teraz wszyscy toniemy w szambie które pomogliście wylać
Panowie nigdy nie bylem i nie będę obrońca tych panów i z czaro i z wolfim miałem nie raz zajścia chociaż trzeba powiedzieć ze już jakiś czas minął ale nie dajmy się zwariować nie musimy się nawzajem obrażać.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Stary 13.12.2018, 23:12
Jam55 napisał(a):Wyświetl post
Panowie nigdy nie bylem i nie będę obrońca tych panów i z czaro i z wolfim miałem nie raz zajścia chociaż trzeba powiedzieć ze już jakiś czas minął ale nie dajmy się zwariować nie musimy się nawzajem obrażać.
Nie popieram takiego zachowani ale Ci Panowie przez lata obrażali wszystkich na około.
Odpowiedz cytując
adfurle
Member

Od: 09.2018

Stary 13.12.2018, 23:14
Dukata to sobie dopiero w popieraniu odpuścili, gdy przyszedł prikaz od miśków, bo wcześniej to był dla nich swój chłop. Zbudowano legendę dobrego TSu po akcji z Meresiem. Ja nie wiem jakim trzeba być głąbem, żeby uwierzyć, że taki chłystek mógł sobie wbrew woli tych z siłowni szwendać się po klubie i chcieć mieć klub na własność. Grupa wsparcia na forum robiła wodę z mózgu mniej doświadczonym. Jeszcze jest sprawa socios bo niektórzy z nich odgrywają znaczną rolę w stowarzyszeniu i radziłbym pozostałym socios patrzyć im na ręce.
Odpowiedz cytując
Jam55
Senior Member

Stary 13.12.2018, 23:15
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Nie popieram takiego zachowani ale Ci Panowie przez lata obrażali wszystkich na około.
Tak wiem sam odczułem to na własnej skórze. Zresztą to nie tylko oni byli i są tez inni nie można wszystkiego tylko na nich zwalać.
Odpowiedz cytując
Hives4
Banita

Stary 13.12.2018, 23:20
Wiem Jam55, że trudno ci to przełknąć, ale tak już ten świat wygląda. Gang powoli przejął skwk, powoli ts, wszędzie wstawiali ludzi. Bednarz ostrzegał za Cupiała. LOGICZNE, że ktoś od nich musiał zająć się też "PR" w mediach, czyli na najważniejszym forum. Długi staż, poczytność, kilku z takim samym zdaniem, głosili zawsze to samo, byleby po linii gangusów. Zaakceptuj to, że ludzie z C, ludzie po szalu, ludzie, którzy od dawna tu siedzieli WYRUCHALI cię wraz z tymi co kradli bezpośrednio w klubie. I przestań piehdolić o szacunku. Przejrzyj na oczy - przyda ci się w innych dziedzinach życia. Bo tutaj to już za późno. Ja stąd spiehdalam, bo mam ból d*py, że większość teraz dopiero ma odwagę pisać, gdy wszystko już ch*j strzelił.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów