The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 26.01.2022, 09:04
pawlozm napisał(a):Wyświetl post
Cieszy, że Colley wygląda bardzo pewnie i z miejsca wskoczy do pierwszej 11.
To samo tyczy się Fazlagica. 100% chłopak na już do 11 meczowej.
Hanousek>Ring - na ten moment, ale zobaczymy jak się sytuacja rozwinie, jeśli Hanousek czując realną konkurencję wskoczy na wyższy poziom to transfer Ringa na duży +nawet jakby był zmiennikiem.
Cisse raczej nie wskoczy szybko do 11,na ten moment to duży znak zapytania. Oby chociaż wchodząc na końcówki robił trochę wiatru na skrzydle.
Ondrasek, Fernandez - duża niewiadoma - wierzę, że szybko odpalą, bo mam dość oglądać Klimenta czy Forbesa.

Moja życzeniowa 11 na Raków:
Biegańśki - Gruszkowski, Frydrych, Colley, Hanousek - Plewka, Fazlagic - Piotruś, Skvarka, Savic - Ondrasek/Fernandez

Jednak na 99% na 9 rozpocznie NIESTETY Kliment. Kwestia pewnie 2,3 kolejek zanim zluzuje go ktoś z w/w dwójki. Bo jeśli Forbes to żadna róznica.
Chociaż jest nadzieja, bo Gula twierdził, że jeszcze w Turcji mają wznowić trening na 100% z drużyną więc może akurat któryś z nich przekona do siebie trenera na tyle, że szybciej zluzują drewnianego Klimenta
Odpowiedz cytując
enzo
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 26.01.2022, 09:06
pawlozm napisał(a):Wyświetl post
Hanousek>Ring - na ten moment, ale zobaczymy jak się sytuacja rozwinie, jeśli Hanousek czując realną konkurencję wskoczy na wyższy poziom to transfer Ringa na duży +nawet jakby był zmiennikiem.
Tu zakładam, że będziemy forowali Ringa, nawet jeśli jest mniej wartościowym graczem niż Hanousek. Ponieważ ten drugi jest do nas jedynie wypożyczony. I nie sądzę, żebyśmy akurat w takiej sytuacji mieli płacić Sparcie za 6 miesięcy kwotę odstępnego. Choć sam akurat uważam, że Hanousek to wartość dodana do naszej drużyny - zawsze wybiegany, grający w każdym meczu. I wolałbym, żeby został. Zwłaszcza że ma ciąg do przodu i z braku laku mógłby nawet występować okazjonalnie na skrzydle.
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 26.01.2022, 09:19
Ja nie wiem czy my ten sam sparing oglądaliśmy..... Tam mogło być z 5:0 dla Azerów ,tylko ratowały nas szczęśliwe/zamierzone interwencje bramkarskie lub lekkie pudła.My oddaliśmy tylko jeden strzał celny ,chyba z dwóch w ogóle przez 135min,bo karnego nie liczę ,gdyż nie strzelenie działa raczej na minus.Azerowie z 10 i z połowę celnych.Przynajmniej tak to przyswoiłem oglądając sparing,może statystyki są inne.Ja wiem ,że powiecie,że ciężkie treningi,że muszą się zgrać ,ale my to przerabiamy w ten sposób od kilku lat.Dla mnie z tym trenerem dużo nie osiągniemy i tyle (pierwszy raz wypowiadam się w tym tonie na Jego temat). Teraz wymienili połowę drużyny i znowu będzie usprawiedliwianie Jego osoby,tak jak wcześniej ,że dopiero startuje,potem,że zespół musi się zgrać,potem,że nie ma wykonawców ,a tak naprawdę to uważam(nikt nie musi się zgadzać) ,że jest po prostu słabym trenerem.
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 26.01.2022 o godz. 09:22.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Stary 26.01.2022, 09:26
Gdyśmy to my grali tak jak Karabach to raczej wszyscy byliby zadowoleni z pomysłu i organizacji ataku. Co prawda nieskutecznie, ale z pomysłem.

Niestety my raczej tylko reagowaliśmy na grę Karabachu, nie mogliśmy się przedrzeć atakiem pozycyjnym, słabo wyglądaliśmy na skrzydłach, a w środku nawet jak udało się przyspieszyć 1-2 podaniami z pierwszej piłki, to dogranie docelowe było zawsze złe....

Nie wygląda to optymistycznie wg mnie, chociaż bardzo duże nadzieje wiąże z Fernandezem, którego uważam za brakujące ogniwo pomiędzy napastnikiem a pomocą.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 26.01.2022, 09:58
Kuriozalne jest to, że na chwilę obecną również postawiłbym na Kuljevica z prostego powodu. Po prostu lepiej zaprezentował się od Enisa. Fazlagića póki co upatruję jako przyszłościowego gracza - nie takiego, który z miejsca wejdzie do składu. Proces rozkręcania, wprowadzania do drużyny może być dłuższy niż większość sądzi. Na jakiej podstawie niby mam go wstawiać do 11 ? Za to, że grał tam gdzieś kilka meczów i ma niby potencjał?

Ring... widziałem 3 sparingi w jego wykonaniu - wygląda na kabareciarza, słabszego od Abramowicza, Sadloka.... Nie ma możliwości, aby wygrał rywalizację z Hanouskiem, gościa robili jak chcieli. Tak samo jak w przypadku Enisa, widziałem posty, że to on ma grać od początku Na jakiej podstawie się pytam? Koleś prezentuje się jak kaleka i co? Nagle będzie pewnym defensorem nie do przejścia? Nie można oceniać bo to "tylko" sparingi? Nie no widać jak na dłoni, że chłop raczej nie będzie żadnym wzmocnieniem i radzę przetrzeć oczy, żeby potem wielkiego płaczu i rozczarowania nie było.

Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 26.01.2022, 10:56
Pamiętniki z wakacji, cz. 6

https://www.youtube.com/watch?v=c1XfYR_ondY
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Od: 02.2019

Stary 26.01.2022, 12:36
Zgadzam sie z Lucjuszem co do Ringa. Slabo to wyglada. Spoznia krycie, gubi obroncow, jak juz jest w odpowiednim miejscu to wkrecaja go w trawie jak chca. I to nie jeden pech, ze mial przed soba kozaka dryblera, tylko po prostu nie czuje gry i rywali. Na ten moment nawet nie ma dla mnie tematu Ringa w pierwszym skladzie.

O Fazlagiciu mowilem, ze to nie jest zawodnik na juz do 1 skladu i zdania nie zmieniam. Niektorzy mnie tu wyjasniali, ze zagral tyle spotkan tu i tam i to jest 1:1 za Aschrafa, ale tak nie jest. Takim zawodnikiem bedzie ten Norweg, choc ma inny profil gry niz Aschfraf. Tzn mniej trzyma pilke, jest bardziej konkretny w zagraniach do przodu i rowniez pewniejszy w odbiorze niz Aschraf. No i wzrostu zupelnie inny ;-)

Cytat:
Ja nie wiem czy my ten sam sparing oglądaliśmy..... Tam mogło być z 5:0 dla Azerów ,tylko ratowały nas szczęśliwe/zamierzone interwencje bramkarskie lub lekkie pudła.My oddaliśmy tylko jeden strzał celny ,chyba z dwóch w ogóle przez 135min,bo karnego nie liczę ,gdyż nie strzelenie działa raczej na minus.Azerowie z 10 i z połowę celnych.Przynajmniej tak to przyswoiłem oglądając sparing,może statystyki są inne.Ja wiem ,że powiecie,że ciężkie treningi,że muszą się zgrać ,ale my to przerabiamy w ten sposób od kilku lat.Dla mnie z tym trenerem dużo nie osiągniemy i tyle (pierwszy raz wypowiadam się w tym tonie na Jego temat). Teraz wymienili połowę drużyny i znowu będzie usprawiedliwianie Jego osoby,tak jak wcześniej ,że dopiero startuje,potem,że zespół musi się zgrać,potem,że nie ma wykonawców ,a tak naprawdę to uważam(nikt nie musi się zgadzać) ,że jest po prostu słabym trenerem.
Zdecydowanie ogladales inny mecz:
- Patelnia Momo z 7 metroiw.
- Patelnia parodysty Klimenta z 14-15 metrow.

- rzut karny

- slupek Hugiego
- dwa inne strzaly Hugiego, z ktorymi wiele problemow mial bramkarz, a gdyby byly z pol metra w bok to bylyby bramki

To tak na szybko, bez wiekszego szukania w pamieci, a nie widzialem znacznego kawalku drugiej polowy.

Ogolnie mecz z Karabahem pokazal, ze mocno pracowalismy na tym co najbardziej szwankowalo czyli obronie. I ten mecz pokazal to co od zawsze mowilem - broni cala druzyna. Niezle sie przesuwalismy i trzymalismy blisko siebie formacje, ale slabo wyglada presowanie. Zbyt pozno podlaczaja sie do tego inni zawodnicy dajac rywalowi czas przyjac pilke a czasem i rozejrzec sie gdzei grac. I to glownie ma miejsce w okolicach srodka boiska. Bo press na polowie rywala po stracie pilki, czy wrzutach z autu wyglada bardzo dobrze.

I to jest bardzo duzy plus. Jest na czym budowac, bo jesli defensywnie mocno stoimy i rywal sie bedzie rozbijac o mocna destrukcje to jest spora szansa na to ze i z przodu cos zacznie wpadac.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 26.01.2022, 14:14
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Perez zjadal obu na sniadanie doswiadczeniem i potencjalem a skonczylo sie kazdy pamietam jak. Slaby argument.
Przecież Brleka i Kuveljicia dzieliła przepaść nawet na etapie gdy przychodzili do Wisły

I jeden i drugi w podobnym wieku 21 lat, z czego jeden ponad 50 (!) Występów w kadrach młodzieżowych Chorwacji od U16 do U21, ponad 100 występów w najwyższej lidze w Chorwacji, a. Drugi ledwo 18 występów w najwyższej lidze w Serbii i żadnych występów w (dużo słabszej) kadrze Serbii. Nigdy nie będąc uznawanym za specjalnie duży talent.

Uważam że doświadczenie ma sens, jeśli porównujemy graczy w tym samym wieku. Tutaj wydaliśmy podobną kase na obu graczy ale przydatność ich dla Wisły... W drugim przypadku wyrzuciliśmy pieniądze w błoto i ciężko pewnie to niektorym z klubu przełknąć
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 26.01.2022, 15:06

Zdecydowanie ogladales inny mecz:
- Patelnia Momo z 7 metroiw.
- Patelnia parodysty Klimenta z 14-15 metrow.

.
No to jak w tym zauważyłaś pozytywy to rzeczywiście mamy inne pojęcie o piłce,co nie oznacza ,że Ty masz gorsze...
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Stary 26.01.2022, 15:10
Ty znowu o mitycznej przepasci w doswiadczeniu i potencjale, a ja Ci podalem przyklad kogos kto ich zjada to piszesz o wieku.
Co ma tutaj wiek do rzeczy. Nic. Perez, patrzac na statystyki, to byl na ich tle przekozak i Pan pilkarz. A jak sie skonczylo wiadomo.
Wiec zmien plyte i podaj lepszy argument czemu Kuveljic mialby nagle nie odpalic , tak jak nagle odpalil Brlek. Przypominam ze 3/4 tego forum od czcii i wiary go odzegnywalo i nie moglo patrzec na jego gre, a raczej symulowanie gry
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Stary 26.01.2022, 15:11
Griszka,

ja zauwazylem sytuacje, ktore byly. Ty twierdziles, ze nie bylo zadnych. Pisanie, ze moglo byc 5:0 jest krzywdzace, bo moglo byc tez 0:4.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 26.01.2022, 15:28
skonczcie juz z tym Brlekiem , bo to że ktoś miesiacami gra piach i nagle odpala , to wyjątek , a nie reguła , a zachowujecie sie wlasnie jakby to regula byla , i kazdemu paralitykowi dajecie kredyt zaufania

poza tym jak tak de facto "odpalil" brlek

przyszedl gral piach , zagral kilka dobrych meczów w tym o ile pamietam derby , udalo sie go wypchnac do genoi , a ona zrobila na nim gorszy interes niz my na kuveljicu i od tamtej pory co runde wypychala go za darmo nawypozyczenie , az w koncu dotrwal do konca kotraktu i rowniez za darmo wrocil do wsiowego chorwackiego klubu gdzie i tak grzeje ławe

wiec osoby ktore sie powoluja na brleka po pierwsze robia chuja z logiki , a po drugie (i dla wiekszosci forum i tak na bakier z logika - wazniejsze) sami sie orają tym mitycznym "odpaleniem" bo to odpalenie to byly jego pierwsze i ostatnie dobre mecze w seniorskiej pilce
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 26.01.2022, 15:32
Ty znowu o mitycznej przepasci w doswiadczeniu i potencjale, a ja Ci podalem przyklad kogos kto ich zjada to piszesz o wieku.
Co ma tutaj wiek do rzeczy. Nic. Perez, patrzac na statystyki, to byl na ich tle przekozak i Pan pilkarz. A jak sie skonczylo wiadomo.
Wiec zmien plyte i podaj lepszy argument czemu Kuveljic mialby nagle nie odpalic , tak jak nagle odpalil Brlek. Przypominam ze 3/4 tego forum od czcii i wiary go odzegnywalo i nie moglo patrzec na jego gre, a raczej symulowanie gry
A powiedz mi po co porównywać do Pereza? U niego nie zagrała adaptacja do zespołu i ligii. Bo za ładne oczy nie grał w La Liga 1 ani 2 .

Brlek nie symulował, tylko notował straty i podania do rywala, zdarzało mu się już na wczesnym etapie przeplatac udane zagrania fatalnymi stratami. Poza tym on i tak szybko odpalił, bo pół roku od przyjęcia do Wisły i fajnego gola z Zagłębiem Lubin. Po 6 miesiącach od debiutu zaczął grać wszystko od deski do deski

Ile jest u nas juz Kuveljic? Czy nie czasem już 2 lata? Brlek po tym czasie już dawno był spieniężony za 2 mln euro.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 26.01.2022, 15:43
Wiec zmien plyte i podaj lepszy argument czemu Kuveljic mialby nagle nie odpalic , tak jak nagle odpalil Brlek.
Z Kuvelicem może być taka sytuacja że dostosowuje się do otoczenia. Jak w drużynie jest maniana to Kuvelic gra maniane. Jak pojawi się rywalizacja i ambitniejsza gra to też wskoczy na wyższy poziom. Zresztą ze wszystkimi tak jest. A potencjał ma potrafi zagrać celnie do przodu, zastawić się, strzelić. Brakowało mu tylko zęba w defensywie. Młody jest, nie wiem do kiedy ma umowę ale bardziej bym liczył na niego niż na Żukova.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Stary 26.01.2022, 15:49
Czerepach.
Jak widac po Aschrafie wystarczy jedna bramka i duzo celnych podan zeby odejsc za ponad 2 mln euro, wiec ja bym sobie zyczyl 14 dobrych spotkan Kuveljicia w rundzie wiosennej i transfer za 2 mln euro gdziekolwiek

W tym kontekscie to Ciebie boli logiczne myslenie, bo celem Wisly w tym momencie jest pozbywac sie dotychczasowej kadry za mozliwie najwieksze pieniadze i sciaganie w ich miejsce nowych (lepszych) zawodnikow, ktorzy podniosa jakosc ale i wplywy z transferow w przyszlosci.

Poza tym widac, ze nie widziales zadnego sparingu. Dla mnei Kuveljic byl jednym z lepszych zawodnikow srodka pola i powinien zaczac z Plewka na srodku.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 26.01.2022, 16:09
Czerepach. .

Wypraszam sobie.

Nikt nie będzie grał Kuveljiciem tylko dlatego żeby go spieniężyć.

U Aschrafa nie zadecydowała ani jedna bramka, ani sama ilosc podań. Już wcześniej chciały go większe kluby niż Wisła, ale Słowacy blokowali jego transfer.

Poza tym ktoś pisał już o tym że idealnie wpisywał się w politykę arabskich klubów które lubią ściągać do siebie zawodników z podobnych rejonów (w tym przypadku Marokańskich). W przypadku Kuveljicia taka sytuacja nie nastąpi.

O ile będzie w ogóle grał. Wg mnie w lecie Wisła się go pozbędzie byle zejść z kontraktu.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 26.01.2022, 18:47
panowie , ale wy tutaj wogle mnie nie zrozumieliscie , co boli

ja oczywiscie mam racje , a w wasze spory okolo kuveljicowe mnie nie mieszajcie , moj post go nic a nic nie dotyczyl...
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Stary 26.01.2022, 19:22
Czerepach,

nie pierwszy raz kiedy nie potrafisz odeprzec argumentow to udajesz, ze zyjesz w innym swiecie

W sumie dobra metoda
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 26.01.2022, 19:44
ale jakich argumentów , ja pisze o brleku ,a wy o kuveljicu , to gdzie tu spór ?
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 26.01.2022, 19:48
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
skonczcie juz z tym Brlekiem , bo to że ktoś miesiacami gra piach i nagle odpala , to wyjątek , a nie reguła , a zachowujecie sie wlasnie jakby to regula byla , i kazdemu paralitykowi dajecie kredyt zaufania

poza tym jak tak de facto "odpalil" brlek

przyszedl gral piach , zagral kilka dobrych meczów w tym o ile pamietam derby , udalo sie go wypchnac do genoi , a ona zrobila na nim gorszy interes niz my na kuveljicu i od tamtej pory co runde wypychala go za darmo nawypozyczenie , az w koncu dotrwal do konca kotraktu i rowniez za darmo wrocil do wsiowego chorwackiego klubu gdzie i tak grzeje ławe

wiec osoby ktore sie powoluja na brleka po pierwsze robia chuja z logiki , a po drugie (i dla wiekszosci forum i tak na bakier z logika - wazniejsze) sami sie orają tym mitycznym "odpaleniem" bo to odpalenie to byly jego pierwsze i ostatnie dobre mecze w seniorskiej pilce
Rzeczywiscie jak ktos sie dobry to gra odrazu dobrze a nie odpala 5 lat - niekiedy jednak warto bylo czekac (np. Zurawski za pierwszym razem dlugo odpalal...) Bylo wg mnie kilku takich co odpalali odrazu - Marcelo, Maor, Kuba, Sobol, Franek, Szymek, Cleber, Glowa, itp

Swoja droga jak gralismy z Karabachem w 2010 roku to skladu tez nie mielismy...

Wisła: Pawełek - Czikosz, Diaz, Kowalski, Piotr Brożek - Małecki (80. Łobodziński), Sobolewski, Jirsak (46. Wilk), Paljić (46. Paweł Brożek) - Żurawski Ż , Boguski.

Kowalski , Piotr Brozek, Łobo, Zuraw po powrocie, Pawełek ...
Ostatnio edytowane przez Fugiel : 26.01.2022 o godz. 19:51.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 26.01.2022, 22:58
O, to mnie panowie zaskoczyliście kompletnie - byłem przekonany, że Kuveljic ma pod 30tkę, a tu patrzę 24 lata - szok i niedowierzanie To chyba ta zacięta gęba mnie tak zmyliła.

Całkowicie mi się zmieniła optyka na tego gościa, byłem przekonany (nie wiem czemu), że przychodzi do nas już ukształtowany piłkarz, który ma dość mocno zarysowane ograniczenia.

Patrząc na niego całościowo - oceniałem go na przyzwoitego wyrobnika, który grał w typową kratkę - raz lepiej, raz gorzej. Trzeba też przyznać, że nigdy mu nie zaufano w dłuższym wymiarze czasu, bo co zagrał mecz czy drugi to potem ława. No i jeszcze ta dość przewlekła kontuzja ostatnio. Gdy myślałem, że ma tak z 28+ lat to oceniałem go dużo surowiej praktycznie stawiając na nim krzyżyk. Teraz myślę, że warto dać mu jeszcze szansę. Niech walczy o plac.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 27.01.2022, 00:09
Kuvejlić to nie Aschraf - nie to wyszkolenie, inteligencja boiskowa (!!), bez jaj.
Czy może zacząć grać lepiej? Jasne.
Czy w ciągu dwóch lat dał jakikolwiek punkt zaczepienia takim nadziejom? Nie.
W tym czasie dobre i bardzo dobre mecze potrafili zagrać Savić, Silva, Forbes, Chuca - każdy, tylko nie on. Maks co pokazał to przeciętność kiedy niczego nie zjebał, nie wyleciał z boiska, może odebrał piłkę... Poza tym albo siedzi na ławce po katastrofalnym meczu czekając aż sytuacja kadrowa zmusi trenera do wystawienia go, albo jest kontuzjowany.
Dostał dotąd mnóstwo czasu i szans od różnych trenerów ale jasne, może wypalić.
Tylko tak naprawdę jego nie powinno już być w pierwszym zespole, ale jest z uwagi na gównianą politykę kadrową, bo zamiast ściągnąć kogoś faktycznie do gry sprowadzamy 21 latków. Jak zawali nam kilka meczy nikt nie ma prawa udawać zdziwienia, odkąd tu przyszedł niczego innego nie robi.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 27.01.2022, 08:24
z filmiku na YT który krążył w siecie mniej więcej jak go braliśmy wynikało , że w przeciwieństwie do Pana Maćka potrafi uderzyć , no ale jakoś w naszej lidze z tego niewiele wyniknęło
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Stary 27.01.2022, 16:29
Opierdalania w Belek dobiega końca:

https://www.youtube.com/watch?v=seUBd4bnWfI
Odpowiedz cytując
Łukasz1987
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 30.01.2022, 12:46
Hej! A ja mam pytanie jak w najbliższych dniach trenują w Myślenicach? W jakich godzinach warto tam być aby zdobyć kilka autografów? Zna ktoś może szczegóły?

Pozdrawiam
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Stary 30.01.2022, 20:16
Koniec wakacji i powrót do rzeczywistości polskiej ligi:

https://www.youtube.com/watch?v=IurQgbJfpKw
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Stary 26.03.2022, 09:49
[wideo] - bramki z meczu Wisła 5:0 Puszcza:

https://www.youtube.com/watch?v=0MFoUbgHgcg
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Stary 27.03.2022, 13:37
[wideo] - piłkarze Wisły ciężko pracują, by utrzymać klub w lidze:

https://www.youtube.com/watch?v=RelhCwXW1Hw
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Stary 15.04.2022, 14:38
Przygotowania piłkarzy Wisły przed kur.ewsko ważnym meczem ze Śląskiem: https://www.youtube.com/watch?v=heCucnnOdzo
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 15.04.2022, 15:09
https://youtu.be/heCucnnOdzo?t=157 - mógłby Kliment takie bramy ładować w meczach...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów