The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
1q2
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 08.02.2013, 21:45
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Wciąż same ogolniki. Szkoda popieralem ich, ale okazuje się, że pomachali szabelką i wszystko wraca do normy.
A czego oczekiwałeś?wspólnego stanowiska w stylu - jebać Tuska i policje?
W 100% szczerze - część mnie oczekiwała że protest będzie nadal kontynuowany, tyle że ja jestem piknik.Kiedyś inaczej to było ale od dawna na wyjazdy nie jeżdżę , w młynie też nie siedzę - generalnie, prześladowania i problemy o które chodzi ludziom z SKWK , mnie nie dotyczą, bardziej w....ia mnie ta degrengolada jeśli chodzi o zarządzanie i brak jakiegokolwiek pomysłu i w sumie należało by się tym patałachom pograć jakiś czas przy pustych trybunach
Ale nie mam się zamiaru odcinać od problemów osób zaangażowanych, mimo iż nie zawsze się z nimi zgadzam.

Może się nie znam ale na moje to SKWK nie miało ciśnienia na zakończenie (zawieszenie)protestu i tzw zgniły kompromis.
Pamiętaj że świat się raczej nie skończy do wiosny.To jest ten czas by sprawdzić czy klub faktycznie chce współpracować na partnerskich zasadach
Mamy ponad 100 lat historii, pewnie przynajmniej tyle samo przed nami, nawet gdyby te kilka miesięcy dania szansy obecnym włodarzom , to będzie błąd, to chyba warto podjąć to ryzyko i się przekonać?
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 08.02.2013, 22:10
Wyraziłem swoje zdanie. Popierałem ich, uważałem że niektóre postulaty są i tak niemożliwe do zrealizowania, ale liczyłęm na coś więcej. Niestety to są same ogólniki i głupie tłumaczenia. Klub do dzisiaj nie jest w stanie zamontować ławki i stołu żeby ludzie zjedli jak...ludzie, tylko się zasłania nie oddaniem stadionu czy brakiem pieniędzy. Porozumienie jest, a dalej wszystko będzie tak jak było - niestety. Tak jak mówię, to jest moje zdanie. Byly postulaty, zostały tylko piękne hasła.
Odpowiedz cytując
SV_
Senior Member

Od: 10.2008

Stary 08.02.2013, 22:15
Gdzie jest treść porozumienia?

Co z pomocą i wstawiennictwem za ludzi którzy maja problemy "ze schodami" ?
Btw, jakoś można im pomóc?
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 08.02.2013, 23:21
Wyraziłem swoje zdanie. Popierałem ich, uważałem że niektóre postulaty są i tak niemożliwe do zrealizowania, ale liczyłęm na coś więcej. Niestety to są same ogólniki i głupie tłumaczenia. Klub do dzisiaj nie jest w stanie zamontować ławki i stołu żeby ludzie zjedli jak...ludzie, tylko się zasłania nie oddaniem stadionu czy brakiem pieniędzy. Porozumienie jest, a dalej wszystko będzie tak jak było - niestety. Tak jak mówię, to jest moje zdanie. Byly postulaty, zostały tylko piękne hasła.

Podpisuje sie pod tym.

Niby klub chce wspołpracy ale cos czuje ze bedzie tą wode mącić........
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Don Donson
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 09.02.2013, 11:19
Ja uważam, że to porozumienie jest szkodliwe.
Niczego nie załatwia. Jedynym "sukcesem" jest przysunięcie władz SKWK "bliżej koryta" (te wszystkie możliwości uczestniczenia w jakichś tam spotkaniach, bez prawa głosu).
Jest taka lipa, że należało trzymać stanowisko dopóki klub nie ustąpi - sytuacja była na tyle dojrzała aby można było mieć dumę a nie unosić się jakimiś tam hasłami, że "dla dobra Wisły Kraków" itp.
A tak dalej będziecie kupowali jedną z dwóch kanapek i sosy będą nam cieknąć na gacie bo klub nie postawi stołków i krzeseł bo my jesteśmy bandytami i zaraz je rozjebiemy.

Nic się ....a nie zmieni, klub teraz wie że ma SKWK w kieszeni i ewentualne nieporozumienia będą spływać na SKWK że niby nie dotrzymuje swojego stanowiska.

Nie uważam, że jazda po Bednarzu jest żałosna - jest jak najbardziej na miejscu. Niech idzie do Legii tam jest jego miejsce - on kocha ten klub, ale jak widać nie jest na tyle dobry aby Walter i spółka mogli na niego liczyć, więc doi nas.

Użyję populistycznego argumentu - pomyślcie o wynagrodzeniu Bednarza jak będziecie wznawiać KK - każdy z Was dołoży się do jego kiesy, ja ....a też. Bo ławek do żarcia dalej nie będzie.

I nie mam 15 lat, wiele można znieść ale honor trzeba mieć. Powiedziałeś, że coś Ci się nie podoba? To nie ufaj obietnicom 10 razy niedotrzymanym. Masz pieniądze na karnet i bilet? jesteś panem sytuacji, czekaj aż spełnią TWOJE oczekiwania, bo ONI są dla NAS a nie my dla nich - tak generalnie. Bo to, że zawodnicy mają nas w DUPIE to macie jak w banku.

Boli mnie to "porozumienie", bo wydaje mi się, że klubowi poszło za łatwo. Zyskał spokój i zgodę na dalsze dziwne działania.

Jaki jest cel klubu na ten rok?
Jaka jest strategia?
Jakie są planowane działania związane z poszerzeniem infrastruktury ?

Jako kibic i profesjonalista w swojej dziedzinie muszę z przykrością stwierdzić, że klub (zarówno TS jak i SSA) niemilosiernie "jedzie na sentymencie kibiców" do klubu nie dając prawie nic w zamian.
A łysole i grubasy siedzą w swoich gabinetach paląc grube kubańskie cygara licząc dychę do dychy z wznawianych kart i innych źródeł.
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
Odpowiedz cytując
Piotrek87
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 09.02.2013, 11:39
Podpisuję się pod Twoimi słowami Don Donson.

Mnie najbardziej wkur...a , że p.o prezesa (i wogóle w zarządzie, klubie itp) jest legionista. Serio to skwk nie przeszkadza? To jest jakaś totalna paranoja.
Dokładnie menu będzie poszerzone ?
Gdzie strategia itp?

niech robią tak dalej to ten stadion będzie świecił pustkami.
Odpowiedz cytując
enzo
Senior Member

Stary 09.02.2013, 12:28
Mnie również nie podoba się przyjęte rozwiązanie, ponieważ oficjalnie(!) nie przedstawiono żadnych konkretnych przesłanek, które by za takim porozumieniem przemawiały. Ot, trochę polityki, kilka złożonych obietnic - ale prawdopodobnie bez poważniejszych gwarancji ich pokrycia i realizacji.

Runda wiosenna będzie stosunkowo krótka, a więc i sama ugoda jest przede wszystkim na rękę Klubowi (z wiadomych powodów). Nie uważam przy tym, aby było to nawet działanie doraźne, gdyż nie przedstawiono szerzej jakichkolwiek środków niezbędnych do realizacji przedmiotu porozumienia, ani tym bardziej czasu, w którym poszczególne cele miałyby zostać wykonane.

Rozumiem natomiast pobudki, którymi mogło kierować się Stowarzyszenie. Tyle tylko, że niekoniecznie się do nich przychylam. Przede wszystkim z tego względu, iż sam liczyłem jednak na więcej - zwłaszcza w kontekście przedstawionych celów protestu. I nie przekonuje mnie nawet dość obszerny opis, wedle którego Klub miał podczas negocjacji zobligować się do konkretnych działań faktycznych.

Zaznaczam, że jest to wyłącznie moja prywatna opinia - niepodparta rzeczywistą wiedzą, bo przy rozmowach nie uczestniczyłem i nie miałem także wglądu w treść porozumienia.
Ostatnio edytowane przez enzo : 09.02.2013 o godz. 13:41.
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 09.02.2013, 13:12
Piotrek87 napisał(a):Wyświetl post
Podpisuję się pod Twoimi słowami Don Donson.

Mnie najbardziej wkur...a , że p.o prezesa (i wogóle w zarządzie, klubie itp) jest legionista. Serio to skwk nie przeszkadza? To jest jakaś totalna paranoja.
Dokładnie menu będzie poszerzone ?
Gdzie strategia itp?

niech robią tak dalej to ten stadion będzie świecił pustkami.
Hehe kolego jesteś śmieszny.

Co SKWK ma do decyzji Bigusława Cupiała co do wyboru osób zarządzających klubem? Mają wpływać na decyzję personalne szefa? To już nie leży w kompetencjach SKWK.

Mnie porozumienie satysfakcjonuje, zobaczymy co przyniesie runda wiosenna i dopiero po tym czasie będzie można owo porozumienie oceniać. Bo narazie nie było żadnego meczu i nikt nie może powiedzieć czy klub leci w kulki czy też nie, także wszelkie wynurzenia nie mają sensu wg mnie w chwilii obecnej.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 09.02.2013, 13:14
Piotrek87
a co Ty myslisz ze ktos z SKWK powie Cupialowi zeby zwolnic tego i tamtego i tak sie stanie?
jakby SKWK mialo tak duza wladze to by w zarzadzie juz dawno nie bylo pewnych osobistosci..

co sie udalo zalatwic to sie zalatwilo, a musialo sie udac zalatwic sporo bo inaczej SKWK nie siadaloby nawet do rozmow, wszystko jest na pismie z gwarancja, smialo po karnety.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 09.02.2013 o godz. 13:16.
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 09.02.2013, 13:14
Ja karnetu na dziś nie kupuję na 100%

A dlaczego? Bo nie wierzę w siłę tego porozumienia.Ze strony klubu dalej szukanie głupich wytłumaczen, jak to ze stanem prawnym stadionu.

Pójdę na mecz, zobaczę normalne zachowanie ochrony, kupię smaczna herbatę pod koniec przerwy i postawię ją na stole uwierzę że idziemy w dobrą stronę.

Na dziś mówię sprawdzam za małą stawkę bo czuję że klub blefuje.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
Worcester
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 09.02.2013, 13:41
Dlaczego SKWK nie opublikowało treści porozumienia?
Kto z klubu podpiał się pod ustaleniami?

To powinny być dwa pierwsze pytania kazdego, który nie łyka wszystkiego jak młody pelikan.
Ja karnetu również nie kupuję.
"O, jakże szybko nastrój prysnął wzniosły!
Albowiem w kraju tym zaczarowanym,
gdzie — jak w złej bajce — ludźmi rządzą osły,
jakież tu mogą być właściwie zmiany?
Tu tylko szpiclom coraz większe uszy
rosną, milicji — coraz dłuższe pałki,
i coraz bardziej pustka rośnie w duszy,
i coraz bardziej mózg się staje miałki.
Tu tylko może prosperować gnida,
cwaniak i k...a, łotr i donosiciel ."
Janusz Szpotański
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 09.02.2013, 14:10
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Ja karnetu na dziś nie kupuję na 100%

A dlaczego? Bo nie wierzę w siłę tego porozumienia.Ze strony klubu dalej szukanie głupich wytłumaczen, jak to ze stanem prawnym stadionu.

Pójdę na mecz, zobaczę normalne zachowanie ochrony, kupię smaczna herbatę pod koniec przerwy i postawię ją na stole uwierzę że idziemy w dobrą stronę.

Na dziś mówię sprawdzam za małą stawkę bo czuję że klub blefuje.
No i OK. To jest uczciwe podejście człowieka, który czekał na rozwiązanie problemów z obsługą od X lat i wreszcie musiał pierdzielnąć pięścią w stół żeby ktoś się nimi zainteresował.

Ale nie miejcie pretensji do klubu i SKWK na wyrost. Nie zakładajmy od razu złej woli, poczekajmy co z tego wszystkiego wyniknie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Stary 09.02.2013, 16:20
wolfy napisał(a):Wyświetl post
No i OK. To jest uczciwe podejście człowieka, który czekał na rozwiązanie problemów z obsługą od X lat i wreszcie musiał pierdzielnąć pięścią w stół żeby ktoś się nimi zainteresował.

Ale nie miejcie pretensji do klubu i SKWK na wyrost. Nie zakładajmy od razu złej woli, poczekajmy co z tego wszystkiego wyniknie.
Trochę źle mnie zrozumiałeś.Catering i obsługę na pierwszym meczu potraktuje jak papierek lakmusowy tego porozumienia. Nie jest to dla mnie priorytetem a kwestie które wymieniłem uważam za drugorzędne ale możliwe do spełnienia na już. Taka szybka kartkowka na test dobrej woli, albo woli robienia nas dalej w chuja.

Tak że p.o. prezes dupa w troki bo czasu coraz mniej.

Też inną sprawą jest to czy SKWK nie zrobiło tego z czystej przyzwoitości i zaufało na piękne oczy, zdając sobie sprawę czym konflikt w formie dotychczasowej by się zakończył,a nie mam wątpliwości że byłaby to totalna zapaść finansowa spółki w przeciągu miesiąca, dwóch.

Daleki jestem od zakładania tutaj złej woli,ale nauczony doświadczeniem nie mogę przyjąć tego za pewnik.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków

Stary 09.02.2013, 19:04

Też inną sprawą jest to czy SKWK nie zrobiło tego z czystej przyzwoitości i zaufało na piękne oczy, zdając sobie sprawę czym konflikt w formie dotychczasowej by się zakończył,a nie mam wątpliwości że byłaby to totalna zapaść finansowa spółki w przeciągu miesiąca, dwóch.
.
Nie sądzę.Bardziej było odwrotnie - to klubowi zależało by to rozwiązać bo inaczej to 5 koła na każdym meczu.
Gdyby Wisła grała dobrą piłę to pewnie w dupie by to mieli bo stadion i tak by się zapełnił a tak to kto by na mecze przychodził?
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Clanowy
Member

Stary 09.02.2013, 22:50
Niestety koledzy z SKWK sprzedali się za 30 srebrników.. Nic nie będzie odbywało się inaczej:

1. Kto stanie na schodach dostanie w w dupę - finansowo albo wolnościowo
2. Drużyna dalej będzie grała ch...nię - bo tak zdecydował p.o. Prezesa
3. P.O. Prezesa zostanie na stanowisku bo SKWK nie miało jaj żeby zgrać "va banque" i raz na zawsze pozbyć się tej (L) szmaty z klubu

PS: Z resztą ch... w dupę SKWK - to takie same sprzedawczyki jak Kasierski - tylko pralki im w głowach
Powód: PS
Ostatnio edytowane przez Clanowy : 09.02.2013 o godz. 23:00.
Odpowiedz cytując
normalny 1906
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 10.02.2013, 08:24
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
...za moich " gniewnych czasow" ...Wisla byle czyms innym .....dla Was ( w wiekszosci na tym forum) jest .... nawet szkoda pisac ..... zblaznili sie ludzie tym pseudo Protestwm ........od razu widac i mozna rozroznic Wisle Krakow Cupialowska od 105 letniej ......toczcie dalej boje dzieciaki na forum .......tylko TO wam pozostalo....
Skoro tu są same dzieciaki i ci się tu tak źle to stąd spadaj,nikt nie będzie żałował tego,biorąc pod uwagę ,że raczysz tu wszystkich dosyć miernymi wypocinami.Frustracie,któremu jedynie pozostało bredzenie po forach internetowych ,bo na nic więcej cię nie stać.
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 10.02.2013, 08:48
Clanowy napisał(a):Wyświetl post
Niestety koledzy z SKWK sprzedali się za 30 srebrników.. Nic nie będzie odbywało się inaczej:

1. Kto stanie na schodach dostanie w w dupę - finansowo albo wolnościowo
2. Drużyna dalej będzie grała ch...nię - bo tak zdecydował p.o. Prezesa
3. P.O. Prezesa zostanie na stanowisku bo SKWK nie miało jaj żeby zgrać "va banque" i raz na zawsze pozbyć się tej (L) szmaty z klubu

PS: Z resztą ch... w dupę SKWK - to takie same sprzedawczyki jak Kasierski - tylko pralki im w głowach
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
...SKWK ... i wszystko jasne .....
Brak słów.
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member

Stary 10.02.2013, 09:39
Widzę, że mamy wysyp baranów, w szczególności posty #75,#76,#77. Dochowaliśmy się kretynów, życzących ch..a w dupę braciom po szalu, brak słów. Jeszcze te "srebrniki" - nie ma miary na określenie tego debilizmu. Na szczęście twoje(celowo z małej litery, bo zero szacunku dla takiej cioty napinającej się w necie) 'argumenty' można łatwiutko obalić.

1. Na karanie za stanie na schodach nie ma wpływu ani SKWK, ani klub Wisła Kraków tylko debilna do potęgi ustawa o imprezach masowych, jedyna inicjatywa ustawodawcza naszego, pożal się Boże, prezydenta. Z moich informacji wynika, że SKWK nie ma wpływu na stanowienie prawa w Polsce

2. Zatrudnienie i obecność pana Jacka Bednarza w naszym klubie to indywidualna decyzja Bogusława Cupiała i SKWK nie odpowiada za politykę sportową klubu. Za politykę sportową odpowiada przede wszystkim właściciel i "legionista" to jego pomysł i zasługa, także jak już to wyładowuj na nim swoje frustracje gimbusie.

Odniosę się do jednej kwestii jeszcze. Dobrze, że niektórzy z was urodzili się w takich czasach, bo w latach 80. i 90. o "smacznej herbatce pod koniec przerwy", w dodatku "postawionej na stole" można było tylko pomarzyć, tak mi przynajmniej ojciec opowiadał, bo sam tych czasów z racji wieku nie pamiętam. Rozumiem, że kwestia cateringu jest ważna (chociaż w sumie ja mam to w dupie - przychodzę na mecz, a nie do restauracji), ale nie chodzić na Wisłę, bo pepsi jest ciepłe albo herbata zbyt słaba i nie ma z nią gdzie siąść przy stole to dla mnie lekko żałosna wmówka. Dobrze, że chłopaki przed nami w ciężkich latach nie miały takich problemów i chodzili na Wisłę, pomimo tego, że standard usług "lekko" odbiegał nawet od tego niskiego, który jest teraz.

Podkreślam jednak - mam nadzieję, że kwestia cateringu zostanie poprawiona i ta część widowni, dla której jest to ważne, zostanie usatysfakcjonowana.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 10.02.2013, 09:43
Jak dla mnie jest to niezły punkt wyjściowy do usprawnień na R22. Karnetu nie kupię, na mecz pójdę. Popatrzę sobie w którym kierunku to zmierza.
Atakowanie SKWK za "odpuszczenie" pewnych rzeczy w rozmowach z klubem jest dość słabym pomysłem. Nad klubem jest jeszcze coś takiego jak ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych i łamania zasad tejże wymagać od SA może tylko dzieciak ewentualnie frustrat.
Klub jako klub może za to wiele poprawić we własnym zakresie ( od tego mitycznego cateringu, na którym mnie akurat średnio zależy bo jak kolega powyżej napisał konsumować produkty kulinarne to chodzę do restauracji a nie na stadion, po relacje z kibicami ) i na te zmiany chciałbym liczyć.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 10.02.2013 o godz. 09:47.
Odpowiedz cytując
Worcester
Senior Member

Stary 10.02.2013, 10:41
Cytat:
1. Na karanie za stanie na schodach nie ma wpływu ani SKWK, ani klub Wisła Kraków tylko debilna do potęgi ustawa o imprezach masowych, jedyna inicjatywa ustawodawcza naszego, pożal się Boże, prezydenta. Z moich informacji wynika, że SKWK nie ma wpływu na stanowienie prawa w Polsce
Ale klub nie musi robić za policjanta i wysługując się stewardami gnębić pojedyncze osoby, które stoją na schodach. Próbowałeś zrelatywizować problem, ale Ci się nie udało. Dobrze wiesz, że klub przegina z nadgorliwością w tej kwestii.

Cytat:
Odniosę się do jednej kwestii jeszcze. Dobrze, że niektórzy z was urodzili się w takich czasach, bo w latach 80. i 90. o "smacznej herbatce pod koniec przerwy", w dodatku "postawionej na stole" można było tylko pomarzyć, tak mi przynajmniej ojciec opowiadał, bo sam tych czasów z racji wieku nie pamiętam. Rozumiem, że kwestia cateringu jest ważna (chociaż w sumie ja mam to w dupie - przychodzę na mecz, a nie do restauracji), ale nie chodzić na Wisłę, bo pepsi jest ciepłe albo herbata zbyt słaba i nie ma z nią gdzie siąść przy stole to dla mnie lekko żałosna wmówka
Jak już pisałem jeśli klub jest tak bardzo gorliwy w egzekwowaniu prawa, niech przyłoży się z równie z wielką gorliwością do swoich obowiązków. Jak człowiek pracuje cały tydzień, idzie na mecz, kupuje coś mięsoposobnego w bułce plus napój, to ma prawo wymagać ten napój gdzieś postawić. Bo dałem im moje pieniądze, które są moją krwawicą. Chyba, że jeszcze jesteś na utrzymaniu rodziców, więc jak przejdziesz na swój garnuszek to inaczej spojrzysz na problem.
Ja płacąc za bilet nie wymagam poziomu sportowego - nie jestem idiotą. Wymagam tylko tego, aby mieć gdzie zjeść (a często wracam prosto z pracy, bez posiłku) i załtawić swoje potrzeby fizjologiczne (sprawna spłuczka i mydło). To tak wiele?
Jesli nawiązujesz do 90 lat, to równie zaapeluj, aby wjeżdzać z bramą lub wchodzić na patencie - bo dzięki takim akcjom kilka razy za małolata wbiłem na C. Ale to już nie wróci. Są inne czasy, ludzie płacą i wymagają - absolutnego minimum.

Gdzie jest treść porozumienia z podpisem osoby z klubu? Nie ma.
Janusz Szpotański
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member

Stary 10.02.2013, 12:00
Worcester napisał(a):Wyświetl post
Ale klub nie musi robić za policjanta i wysługując się stewardami gnębić pojedyncze osoby, które stoją na schodach. Próbowałeś zrelatywizować problem, ale Ci się nie udało. Dobrze wiesz, że klub przegina z nadgorliwością w tej kwestii.
Doskonale wiem, że przegina, jednak i tak to jest nic w porównaniu do Warszawy, gdzie, żeby wejść na stadion muszę zdjać buty ze skarpetkami włącznie. I nie usprawiedliwam tego absolutnie, mam nadzieję że w wyniku porozumienia nie będzie problemów z niezajmowaniem nieswojego miejsca na trybunie C. Nie mam powodów by nie wierzyć SKWK, w imię solidarności kibicowskiej ufam tym ludziom, którzy są u góry i ufam, że chcą dobra naszego i Wisły, ufam, że gdyby nie mieli rozsądnych przesłanek ku temu, by zakończyć protest, to by go nie zakończyli. Jak będzie tego nie wie nikt, ale kredyt zaufania jest i karnet kupię jak zawsze, jeżeli będą lecieć w kulki to nie kupię go następnym razem - proste.

Cytat:
Jak już pisałem jeśli klub jest tak bardzo gorliwy w egzekwowaniu prawa, niech przyłoży się z równie z wielką gorliwością do swoich obowiązków. Jak człowiek pracuje cały tydzień, idzie na mecz, kupuje coś mięsoposobnego w bułce plus napój, to ma prawo wymagać ten napój gdzieś postawić. Bo dałem im moje pieniądze, które są moją krwawicą. Chyba, że jeszcze jesteś na utrzymaniu rodziców, więc jak przejdziesz na swój garnuszek to inaczej spojrzysz na problem.

Jedna sprawa - jak płacisz 10 pln za hamburgera, nie oczekuj pełnoziarnistej (żeby były węgle złożone, a nie puste proste) bułki świeżo z piekarni wraz z grubym kawałkiem grillowanej piersi z kurczaka w ziołach, wraz z pełnym bukietem warzyw, bo to niemożliwe. No chyba, że cena pójdzie w górę. Fast-foody na stadionie to ten sam syf, co wszędzie w mieście, także polecam wykreślić je ze swojej diety jak najszybciej

Podkreślam - dla mnie catering to słaba wymówka, żeby odpuścić mecz na R22, ale rozumiem tych, dla któych ta sprawa jest ważna i wierzę, że w wyniku porozumienia i to będzie poprawione. W pierwszej kolejności liczę na godne traktowanie kibca i to niezależnie od sektora.

Odpowiedz cytując
DeadOrAlive
Senior Member

Stary 10.02.2013, 12:35
Nie wiem, jak z franczyzą i czy w ogóle byłoby to możliwe, ale wydaje mi się, że lepiej klub wyszedłby gdyby wynajął powierzchnie jakiemuś McDonaldowi i tamten serwowałby te wszystkie rzeczy ze strefy dobrych cen i to dla kibiców byłoby lepsze i dla klubu pewnie też. Ale nie wiem, nie mój problem. Jak wiem, że będę głodny to jem przed meczem.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 10.02.2013, 12:43
fialo napisał(a):Wyświetl post

Jedna sprawa - jak płacisz 10 pln za hamburgera, nie oczekuj pełnoziarnistej (żeby były węgle złożone, a nie puste proste) bułki świeżo z piekarni wraz z grubym kawałkiem grillowanej piersi z kurczaka w ziołach, wraz z pełnym bukietem warzyw, bo to niemożliwe. No chyba, że cena pójdzie w górę. Fast-foody na stadionie to ten sam syf, co wszędzie w mieście, także polecam wykreślić je ze swojej diety jak najszybciej

Podkreślam - dla mnie catering to słaba wymówka, żeby odpuścić mecz na R22, ale rozumiem tych, dla któych ta sprawa jest ważna i wierzę, że w wyniku porozumienia i to będzie poprawione. W pierwszej kolejności liczę na godne traktowanie kibca i to niezależnie od sektora.
Ludzie piszą o sytuacji z cateringiem, bo to jest symbol tego jak działa ten klub. Nikt się nie obraża, że bułka ma mało ziaren czy dużo sosu. Grasz mędrka, a nie do końca rozumiesz co ludzie mają na myśli. Klub nie jest w stanie zorganizować uczciwego miejsca do jedzenia, to co dopiero mówić o prawdziwym sklepiku (a nie aktualnej budzie), jakimś muzeum, akademii itd.
Odpowiedz cytując
Worcester
Senior Member

Stary 10.02.2013, 13:05
Ludzie piszą o sytuacji z cateringiem, bo to jest symbol tego jak działa ten klub. Nikt się nie obraża, że bułka ma mało ziaren czy dużo sosu. Grasz mędrka, a nie do końca rozumiesz co ludzie mają na myśli. Klub nie jest w stanie zorganizować uczciwego miejsca do jedzenia, to co dopiero mówić o prawdziwym sklepiku (a nie aktualnej budzie), jakimś muzeum, akademii itd.
Dokładnie. Jeśli nie potrafią ogarnąć obsługi gastronomicznej to jak mają stworzyć rentowne muzeum, nie mówiąc już o szkólce, marketingu itp. Wisłę toczy organizacyjna gangrena i stanowisko, które pokazuje że "kiedyś to dopiero było cienko" do niczego nie prowadzi. Nie porównujmy tego co mamy do lat 90', lecz do innych klubów w czasach obecnych.

Swoją drogą zwiedziłem z Wisłą sporo stadionów i najlepiej chyba catering ogarnięty jest na Legii i Śląsku.
A że "chcieć to móc" najlepszym przykładem jest Liege. Trzy budy na kólkach potrafiły obsłużyć cały nasz sektor. Do tego smacznie i jak na zachód ceny nie wygórowane.
Janusz Szpotański
Odpowiedz cytując
Piotrek87
Senior Member

Stary 10.02.2013, 15:58
wracając do tematu p.o prezesa legionisty. Jak skwk nie chciało Frankowskiego to były transparenty okrzyki itp, jakoś nie słyszałem ani razu na trybunach jazdy po tym śmieciu, który za całokształt zasługuję na to. I ogólnie do kibiców typu jak była szydera z sikroskim i gargułą. Ok Ci goście się do niczego nie nadają to prawda ale kto ich zatrudnił ? Bednarz. Z trybun cisza o nim.
Protest czytałem postulaty i co i teraz rozumiem klub będzie szkolił młodzież , ochroniarz będą mili itp. A jedzenie to dokładnie przykład nieudolności wszystkiego a gadanie , że kiedyś było gorzej to typowe polskie gadanie. Od emerytów ( bo za okupacji to dopiero nic nie było, później bo za komuny to była bied itp) i co takie teksty dają? Świat idzie do przodu i porównujmy się do lepszych a nie, że 18 lat nasi grali z kondonami na koszulkach i był syf ale było super
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Stary 10.02.2013, 16:37
Widać że egzamin z logiki kiedyś zdany nie poszedł na marne.

Kolega fialo ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem, dziękuję więc że łopatologicznie wyraziłeś moje myśli.

Nie wymagam że klub wybuduje boisko w ciągu 3 tygodni, nie oczekuje że stworzy akademię piłkarską do marca, ale oczekuje że cokolwiek się poprawi i jako niewierny Tomasz zobaczę to uwierzę.

Też z drugiej strony szczytem jest że na stadion dalej nie ma umowy, inne kluby zdążyły już jedną rozwiązać a my pierwotnej nie wypracowaliśmy. Ja .......e jaka to jest prowizorka to dramat. Jest wywiad z Cwiakala tym z weszło.com na innym forum, przeczytajcie fragment np o kontrakcie Qiuoto, kolejna prowizorka, on nie wiedział, klub za bardzo też nie do kiedy on ma kontrakt. Jaja.

Niech ktoś logicznie napiszę jakie przesłanki nim kierują że wierzy na dzień dzisiejszy że klub się wywiaze z porozumienia.Ja ich nie znajduje oprócz Czerwińskigo w zarządzie, ale on dziś jest,a jutro nie wiadomo, przecież mógłby zostać prezesem zamiast Bednarz,a jednak to Jacek poszedł do góry.
Odpowiedz cytując
rav
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 10.02.2013, 16:55
Jest wywiad z Cwiakala tym z weszło.com na innym forum, przeczytajcie fragment np o kontrakcie Qiuoto, kolejna prowizorka, on nie wiedział, klub za bardzo też nie do kiedy on ma kontrakt. Jaja.
Trochę się zagalopowałeś, akurat ten wątek dotyczył rozwoju umysłowego Quioto a nie naszego klubu, który akurat bardzo dobrze wiedział jaką podpisał umowę. Nie wiedział tego Quioto. Słabo natomiast przedstawia się historia z naszym młodym Honduraninem jeżdżącym bez prawa jazdy i bezradność klubu, który jest wyręczany przez dziennikarza.
Ostatnio edytowane przez rav : 10.02.2013 o godz. 17:00.
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków

Stary 10.02.2013, 21:40
wracając do tematu p.o prezesa legionisty. Jak skwk nie chciało Frankowskiego to były transparenty okrzyki itp, jakoś nie słyszałem ani razu na trybunach jazdy po tym śmieciu, który za całokształt zasługuję na to. I ogólnie do kibiców typu jak była szydera z sikroskim i gargułą. Ok Ci goście się do niczego nie nadają to prawda ale kto ich zatrudnił ? Bednarz. Z trybun cisza o nim.
Pomijając już słuszność czy brak, jazdy po Frankowskim , to przecież to zupełnie inna bajka była.
Skwk słusznie uważa że wroga to mamy jednego więc samo to że ktoś grał w Legii, nie jest powodem by po nim jechać.Szczęsny też u nas bronił i problemów nie było, Majdan z herbem Pogoni - podobnie.
A szydera wyszła spontanicznie.
Wracając do tematu - wstyd mi za ludzi który anonimowo jadą z tekstami o dorwaniu się do koryta czy sprzedaniu za srebrniki.Po prostu wstyd.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Piotrek87
Senior Member

Stary 11.02.2013, 09:02
Ja o dorwaniu sie do koryta ani srebrnikach nie pisałem .

Właśnie i to jest chore ze wróg tylko jeden.
Już widzę jak na Legii by zaakceptowali w roli prezesa np Kazia Moskala.
Mamy inne podejście do tego ale wiadomo sprawa od ustaleń są osoby decyzyje.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 11.02.2013, 13:02
Ja o dorwaniu sie do koryta ani srebrnikach nie pisałem .

Właśnie i to jest chore ze wróg tylko jeden.
Już widzę jak na Legii by zaakceptowali w roli prezesa np Kazia Moskala.
A o osobie Mariusza Waltera coś wiesz?

Parę cytatów:
Cytat:
MW od dzieciństwa kibicował Wiśle Kraków. Nie kryje, że gdy był młodym chłopakiem wypisywał na murach ciężkie obelgi na rywalkę zza miedzy - Cracovię. Widać już od podstawówki poznał naturę prawdziwego kibica. Był tak zakochany w Białej Gwieździe, że chciał w niej za wszelką cenę grać. Ale w juniorach zdzierał kolana i wypluwał płuca, a pożytku żadnego to nie przynosiło. Wtedy zrozumiał, że się do piłki się nie nadaje, bo nie ma do niej talentu za grosz.
Cytat:
Najpierw zamierzał przejąć ukochaną sercu Wisłę (stąd te transmisje w TVN meczów Białej Gwiazdy, gdy niemal cała liga zawarła umowę z kodowaną stacją Canal+). Potem robił podchody pod Polonię Warszawa, Stomil Olsztyn i Widzew Łódź. W każdym z tych klubów coś jednak nie pasowało. Najwiecej szumu było wokół przejęcia Widzewa. Sprawę pilotował ówczesny trener łodzian i sąsiad Waltera ze stołecznego Wilanowa, Dariusz Wdowczyk. Grupa kapitałowa ITI chciała w tym czasie wejść na giełdę. Nie mogła więc pozwolić sobie na wykupienie sportowej spółki akcyjnej z ukrytymi długami i pomysł sponsorowania Widzewa ostatecznie upadł.

Miłość Waltera do Legii jest czysto biznesowa. "Mój szacunek do Legii budował się latami" - wyznaje.

Też z drugiej strony szczytem jest że na stadion dalej nie ma umowy, inne kluby zdążyły już jedną rozwiązać a my pierwotnej nie wypracowaliśmy. Ja .......e jaka to jest prowizorka to dramat.
Żaden klub nie podpisywał umowy z krakowskim zikitem - chyba najbardziej skompromitowanym urzędem w Krakowie. Nawet cracovia miała takie szczęście, że ich stadion podlegał pod nowo utworzony zis.

Także w tej kwestii nie wiemy czyją winą jest fakt że nie ma jeszcze umowy...
Ddf
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów