The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Zamknięty temat

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Lukasz15wisla
Member

Od: 05.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.05.2011, 11:57
Czy wy nie rozumiecie, że im właśnie o to chodzi?!!! Chcą nas uciszyć! Jeśli już ma być brak dopingu to moim zdaniem powinniśmy na wszystkich stadionach ostro jechać po D.T.!!! Gdyby usłyszał na 8 stadionach przez 90minut tyle wyzwisk to od razu by przestał wychylać się przed szereg!
CH.
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 13.05.2011, 11:58
Ile razy trzeba powtarzac ze protest nie jest wymierzony tylko w Tuska tylko w klub! Od nowego sezonu moze bedzie akcja nie kupowania karnetow itp, zobaczymy. Na dzis to juz bez znaczenia, zostal jeden mecz z Polonia wiec moga zamykac, karac, co chca. Fety pewnie tez nie bedzie bo SKWK zawiesilo dzialanosc a to one bralo za nia odpowiedzialnosc a nie klub, dla ktorego to problem, ktory trzeba zakopac. Ponoc klub sie posral i ma sie spotkac z SKWK i nnymi grupami kibicowskimi, zobaczymy co bedzie dalej. Nie minely dwa dni i widza ze bez porozumienia z kibicami nie zajada daleko, Tusk i tak to zleje z pyty po sezonie czy po wyborach, wszystko teraz robi pod publiczke

http://www.weszlo.com/news/6858
Ostatnio edytowane przez CH. : 13.05.2011 o godz. 12:03.
podszywacz
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 13.05.2011, 12:00
Mareq napisał(a):Wyświetl post
Najzabawniejszy mit który padł już wielokrotnie w dyskusjach na ten temat w tym czy innym wątku , to to że protest nic nie daje i tego chce Tusk.
Bzdura
Przykładem jest tutaj Legia Warszawa i płacze komentatorów z C+ czy to właśnie na meczach Legii podczas protestu , czy podczas naszego meczu z Lechem.

l
I co ten płacz komentatorów dał? Canal+ zerwał umowę z Ekstraklasą SA? Moje zdanie jest takie. Kto chce protestować niech zostanie w domu.
Раз два трзы, Туск ухади!
Sensej
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 13.05.2011, 12:03
podszywacz napisał(a):Wyświetl post
I co ten płacz komentatorów dał? Canal+ zerwał umowę z Ekstraklasą SA? Moje zdanie jest takie. Kto chce protestować niech zostanie w domu.
Jak masz pierdzielić smuty to zostań w domu. Żal czytać takie coś.

Jak nie lubie zarzecznego to tutaj http://www.youtube.com/watch?v=szy6NJHqAxA ma absolutna racje.
Ivory1906
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 13.05.2011, 12:04
W klub ? ciekawie co klub Wam zrobil w tym przypadku oprocz zabronienia pokazania oprawy bo bal sie ze zamkna stadion na derby...klub postapil slusznie. Naprawde zachowujecie sie jak dzieci. Z boku to wyglada tak jak poprostu brakowalo wam jednego puzzelka do tego by taki protest rozpoczac. Dzieki takim dzialaniom krzywdzicie Wisle, Wisle ktora przeciez kochacie nad zycie. Dzisiaj mowisz ze protestujecie przeciw klubowi oraz rzadowi a w sobote pojawisz sie na treningu i bedziesz dopingowal...
Mareq
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 13.05.2011, 12:05
Cytat:
I co ten płacz komentatorów dał? Canal+ zerwał umowę z Ekstraklasą SA?
Zapewne był jednym z bodźców podjęcia takiej a nie innej decyzji przez ITI w związku z protestem.

Już widzę jak C+ z radością pokazuje naszą ziemniaczaną ligę pozbawioną całej tej atmosfery.
CH.
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 13.05.2011, 12:07
Ivory1906 napisał(a):Wyświetl post
W klub ? ciekawie co klub Wam zrobil w tym przypadku oprocz zabronienia pokazania oprawy bo bal sie ze zamkna stadion na derby...klub postapil slusznie. Naprawde zachowujecie sie jak dzieci. Z boku to wyglada tak jak poprostu brakowalo wam jednego puzzelka do tego by taki protest rozpoczac. Dzieki takim dzialaniom krzywdzicie Wisle, Wisle ktora przeciez kochacie nad zycie. Dzisiaj mowisz ze protestujecie przeciw klubowi oraz rzadowi a w sobote pojawisz sie na treningu i bedziesz dopingowal...

Klub widzial oprawe i zezwolil na jej wniesienie. Nie bylo na niej zadnych tresci obrazliwych czy prowokacyjnych. Kazdy kto widzial oprawe jednoznacznie stwierdzil ze nic zlego na niej nie ma. (nie moze ona byc pokazana publicznie bo ktos moze podlapac pomysl, lub ja zripostowac (vide dwie oprawy Cracovii bo jakis gamon od nich wypuscil sie z grafika) oprawa moze byc jeszcze wykorzystana gdy wroci normalnosc, jesli do tego czasu sie nie zniszczy..)
Oprawa byla praktycznie wniesiona na stadion po czym klub po godzinie zmienil decyzje i zrobil wszystkich w ch.. w tym osoby , ktore sie na nia dorzucily a gdy spytano "skad taka niezrozumiala decyzja?" to odpowiedz brzmiala "nie bo nie", po czym kibice zostali wyrzuceni za drzwi i zlani z pyty, ci kibice, ktorzy im w wielu rzeczach pomagali,. I nie chodzi tylko o oprawe, wystarczy poczytac na biezaco o co poszlo, bo powtarzac sie w kolko nie ma sensu, ludzie odpowiedzialni za oprawy, doping , akcje charytatywne , pomoc domom dziecka , turnieje itp siedzieli na trybunie G gdzies na jej skraju i z niedowierzaniem spogladali co sie dzieje, jedni ze smutkiem na twarzy, drudzy z przyslowiowymi lzami w oczach, nie mogli uwierzyc w to jak ich klub potraktowal, nie mogli uwierzyc ze pare osob zabralo im wszystko co kochali i co bylo w ich zyciu na 1 miejscu, myslisz ze im jest na reke ze byla cisza na Lechu? ale nie maja innego wyboru, jesli nic sie nie zrobi to beda popychadlem za kazdym razem

Kochamy Wisle, niekoniecznie zarzad!
Ostatnio edytowane przez CH. : 13.05.2011 o godz. 12:17.
Jaho
Junior Member

Od: 04.2011

Stary 13.05.2011, 12:08
Czy ktoś sobie wyobraża derby bez dopingu, atmosfery, zabawy ... ?
no właśnie, ja też nie.
Wisła to MY-Armia Białej Gwiazdy
Sensej
Senior Member

Stary 13.05.2011, 12:08
Klub władze , Klub właściciel, Klub piłkarze, Klub trener . To są oddziały klubu, razem tworzą całość, nikt nie protestuje przeciwko piłkarzom ich wspieramy razem z trenerem w sobote. Pocieszymy się na fecie, wytrzymajcie
jonaf
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 13.05.2011, 12:09
Kod:
WISLAKRAKOW.COM
‎- Liczę na dobrą atmosferę podczas meczu - mówi trener Robert Maaskant przed niedzielnymi derbami.
oraz
Maor
Kod:
Odniósł się również do atmosfery panującej w środę na trybunach. 
- Po pięciu minutach zorientowałem się, że jest bardzo cicho. Dopiero później dowiedziałem się, jaki jest tego powód. 
Ok, ale chcielibyśmy, by kibice dopingowali nas w kolejnym meczu.
+ zachowanie Małeckiego jak schodził z murawy - odwrócił się od G, bił się w pierś, w Białą Gwiazdę i ręką wskazywał na całe E. Klaskał. Bił się w w Gwiazdę.
Popatrzył na G i tylko klaskał.

Dla nich przyjdę, dla nich będę dopingować. "Piknik z E", w zeszłym sezonie 'Sosnowczanin' i młyn na Suchych Stawach, 2 sezony temu Stare E, a wcześniej Gwiazda na D, siedzący na B oraz skaczący na C. Wyjazdy także mam na swoim koncie.
To wszystko DLA NICH i dla BIAŁEJ GWIAZDY.
Powód: post był "rozjechany" na boki
Ostatnio edytowane przez jonaf : 13.05.2011 o godz. 12:11.
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
kojot_12
Member

Od: 01.2011

Stary 13.05.2011, 12:10
mam karnet na G, chodze cały sezon ale jak skwk/uw wydadzą decyzję ze jest brak dopingu to ide na wschodnią, kupuje bilet na obojętne jaki sektor i mimo gwizdów na G bd śpiewał tak jak jeszcze nigdy nie śpiewałem

BO TO PARANOJA ŻEBY NAJWAŻNIEJSZYM MECZU W SEZONIE, MECZU KTORY MOZE NAM ZAPEWNIĆ MISTRZOSTWO NIE BYŁO DOPINGU.

p.s.

ktoś tu napisał że w anglii nie ma dopingu na stadionach. to sa bzdury.!!!
na meczach totenhamu i liverpoolu jest najgłośniejszy doping na swiecie.
Plastman
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 13.05.2011, 12:11
Święte słowa Wit.Ek.!!! Ale kto cię posłucha? Zaraz się dowiesz, że "na stadionie nie ma demokracji" itp bzdety
Jaho
Junior Member

Od: 04.2011

Stary 13.05.2011, 12:11
Czemu ten protest musi przybrać akurat taką formę ? władze, rząd itd zapewne dużo zrobią sobie z ciszy na stadionie. To jest dla mnie osobiście dziwne no ale cóż.
Wisła to MY-Armia Białej Gwiazdy
Ivory1906
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 13.05.2011, 12:12
Cytat:
Klub widzial oprawe i zezwolil na jej wniesienie. Nie bylo na niej zadnych tresci obrazliwych czy prowokacyjnych. Kazdy kto widzial oprawe jednoznacznie stwierdzil ze nic zlego na niej nie ma.
Oprawa byla praktycznie wniesiona na stadion po czym klub po godzinie zmienil decyzje i zrobil wszystkich w ch.. w tym osoby , ktore sie na nia dorzucily. I nie chodzi tylko o oprawe, wystarczy poczytac na biezaco o co poszlo, bo powtarzac sie w kolko nie ma sensu
Doskonale o tym wiem ale pomysl logicznie i postaw sie na miejscu Wisly. Po finale PP Rzad zaczal respektowac prawo bardzo rygorystycznie czy Ty na miejscu klubu slyszac ze wystarczy byle jaki powod by zamknac stadion a majac w perspektywie mecz derbowy to bylaby to wielka strata dla klubu a ze na oprawie bylo co bylo to poprostu zachowali sie bardzo przezornie. Teraz to Wy zachowujecie sie jak dzieci robiac to co robiac.
Rustin
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 13.05.2011, 12:13
Cytat:
- Liczę na dobrą atmosferę podczas meczu - mówi trener Robert Maaskant przed niedzielnymi derbami.
Idę na mecz z kolegą i zamierzamy dopingować Wisłę, derby to derby, czekaliśmy na nie zbyt długo, aby teraz milczeć i zostawić piłkarzy kolejny raz bez dopingu. Rozumiem racje stowarzyszeń kibiców, ale każdy ma wolną wolę i może sam zadecydować, co zrobi. Pewnie znajdą się na G tacy, którzy będą nam grozić i nakazywać opuszczenie stadionu lub siedzenie w spokoju. Trudno, może wytrzymamy choć kilkanaście minut i zapamiętamy te derby w taki a nie inny sposób. Lepsze już to, niż pamiętanie, że na najważniejszym meczu sezonu, gdy od miesięcy nastawiałem się na wspaniały i głośny doping, siedziałem i słuchałem gwizdów na kibiców siedzących na E.

Nie wiem na jakiej podstawie niektórzy liczą, że klub zareaguje.Nie mają potrzeby tego robić, zamknięcie stadionu w razie czego to duże straty finansowe. Nie kupimy karnetów czy też biletów, kupią inni. Szczególnie na G zejdą bardzo szybko z racji mniejszej ceny. Na najważniejsze mecze jest wystarczająca "moda", kompletu może nie będzie, ale stadion zapełni się w większej części. Jak ktoś gdzieś słusznie zauważył, to my nie poradzimy sobie bez Wisły a nie Wisła bez nas. Takie są niestety fakty. Nie ma tutaj znaczenia, czy ktoś jest na E czy na G, nie będzie mnie czy was, przyjdą inni.
Ostatnio edytowane przez Rustin : 13.05.2011 o godz. 12:15.
Wisła ponad wszystko
RAFi89
Senior Member

Od: 06.2007

Sensej napisał(a):Wyświetl post
A zachowanie klubu uderza w kibiców. Piłkarzom pokażemy jutro ze to nie w nich chcemy uderzyć

Jestem ciekaw ile osob z sektora E jutro się pojawi?
A czy Donaldowi nie o to chodzi żeby kibice zaczęli za winę obarczać klub. Przecież dobrze wiadomo że tu nie chodzi o te że Basałajowi nie spodobała się oprawa. Niestety po spotkaniu z Tuskiem kluby narobiły w gacie bo doszło do tego że za byle co można zamknąć stadion.
Niestety w emocjach niektórzy nie zauważają że zaczynamy grać tak jak oczekuje tego Tusk. Zaczynamy się zachowywać jak obrażone dziecko któremu mama nie kupiła cukierka. To już pielęgniarki miały więcej jaj i pomysłu na protest niż kibice.
Rafal-SWL
Senior Member

Od: 09.2007

rzad karze nas za to ze wyrazamy swoje zdanie, ze glosno je manifestujemy, a My w protescie przeciwko tym absurdom Tuska bedziemy siedziec cicho? STRZELIMY KOBIECEGO FOCHA? RZAD NAM ZABRAL WYJAZDY TO MY NIE DOPINGUJEMY? to chyba nie w ta strone ma dzialac, teraz musimy byc najglosniejsi, i najbardziej wymowni jak tlyko sie da, trzeba glosno wyrazac swoj przeciw, a nie milczec! bo to nikogo nie zaboli, bardziej Tuska zaboli jakas demonstracja w warszawce, niz to ze my spiewac nie bedziemy, tylko zaszkodzimy naszemu klubowi!! co za kretyni to wymyslili?

cornblume
Member

Od: 09.2006

Stary 13.05.2011, 12:14
I po co piszemy i prosimy o doping na derbach. Decyzja już zapadła jak widac że nie ma dopingu. Derby bez dopingu to zwykły , zwyczjany meccz . Zobaczycie że niedziele bedzie napewno powtórka atmosfery jaka była na meczu z Amiką. I jescze bardzie kibice z sektora g się skłóca z zektorem e . Ale skor otak ma być to niech . Bedzie tak ja zyczy sobie i wymaga sektor G.
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 13.05.2011, 12:14
Wszelkie obrażanie innych użytkowników forum będzie karane banami
Sensej
Senior Member

Stary 13.05.2011, 12:16
DOLNOŚLĄSKIE ZAMKNIĘTE

Myślicie że dziś komendant policji wyrazi zgode na mecz z Cracovia i Polonia i powie że zapewni bezpieczeństwo ?

Jak CI którzy mówią żeby dopingować, podpiszą mi cyrograf 100zł w razie zamkniecia stadionu, to będę dopingować. A zarobione pieniadze bo już mamy 4 stadiony zamkniete w Polsce, wydam na UW.
jason wiślak
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 13.05.2011, 12:17
Dobra, widzę ze trzeba się wypowiedziec bo mnie krew jasna zalewa jak czytam większośc postów!

Po pierwsze, jaki protest?! Pogrzało Was zupełnie! Przeciw czemu chcecie protestować, przeciw temu ze klub bał się zamknięcia stadionu? Jakie niekupowanie karnetów?! Nie chcecie, to spadać na Kałuży.
Tak kochacie ten klub, że będziecie go niszczyć brakiem dopingu i karnetów?!

Wiecie co znaczy WIERNOŚĆ? Chcecie nam tu drugą legię zrobić? Wiecie w ogole kto na tym ucierpi? Tylko nasz klub i piłkarze?! Jaką opinię to wystawia kibicom Wisły! Gamonie, którzy żyją po to by zrobić aferę mnie nie interesują. Na każdym meczu będę zdzierał ryja choćbym miał to robić sam. Dezerterów i ludzi, którzy chcą wprowadzić w Wiśle zamęt nam nie potrzeba! Nie zależy Wam na dobru klubu to nara. Widać jak go kochacie.

Ce..... nas pojęcie którego wy nie znacie- Wierność- dzisiaj wrogu wczoraj bracie!

Sensej: Co ma doping do zamknięcia stadionu, bo nie bardzo rozumiem...pfff
Ostatnio edytowane przez jason wiślak : 13.05.2011 o godz. 12:20.
Rafal-SWL
Senior Member

Stary 13.05.2011, 12:19
potrzebne sa takie plakaty, banery, oprawy, transparenty... a nie cisza na stadionie!!

http://www.prawica.net/node/8638

Sensej
Senior Member

Stary 13.05.2011, 12:21
Rafal-SWL napisał(a):Wyświetl post
potrzebne sa takie plakaty, banery, oprawy, transparenty... a nie cisza na stadionie!!

http://www.prawica.net/node/8638
Taki baner to w tym momencie = zamkniecie stadionu, kara finansowa dla klubu. Brawo super.
szczepans21
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 13.05.2011, 12:22
żenua..to co czytam. nie którym potrzebny zimny lód.
Daja`n
Senior Member

Od: 11.2009

Stanowczo mówię NIE takiej formie protestu na meczu derbowym!!!Święta Wojna to jest coś ponad Tuska,zarząd itp.to jest nasze krakowskie dobro i nie pozwólmy tego święta zepsuć!Protestujmy ale nie podczas Świętej Wojny!
Rafal-SWL
Senior Member

a czy ja mowie ze to tzreba robic na stadionie? na stadionie ma byc zabawa i doping, protestujemy na ulicach!

Rustin
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 13.05.2011, 12:23
jason wiślak napisał(a):Wyświetl post
Dobra, widzę ze trzeba się wypowiedziec bo mnie krew jasna zalewa jak czytam większośc postów!

Po pierwsze, jaki protest?! Pogrzało Was zupełnie! Przeciw czemu chcecie protestować, przeciw temu ze klub bał się zamknięcia stadionu? Jakie niekupowanie karnetów?! Nie chcecie, to spadać na Kałuży.
Tak kochacie ten klub, że będziecie go niszczyć brakiem dopingu i karnetów?!

Wiecie co znaczy WIERNOŚĆ? Chcecie nam tu drugą legię zrobić? Wiecie w ogole kto na tym ucierpi? Tylko nasz klub i piłkarze?! Jaką opinię to wystawia kibicom Wisły! Gamonie, którzy żyją po to by zrobić aferę mnie nie interesują. Na każdym meczu będę zdzierał ryja choćbym miał to robić sam. Dezerterów i ludzi, którzy chcą wprowadzić w Wiśle zamęt nam nie potrzeba! Nie zależy Wam na dobru klubu to nara. Widać jak go kochacie.

Ce..... nas pojęcie którego wy nie znacie- Wierność- dzisiaj wrogu wczoraj bracie!

Sensej: Co ma doping do zamknięcia stadionu, bo nie bardzo rozumiem...pfff
Racja, brakiem dopingu niszczymy klub i to, co przez lata na R22 tworzyli również nasi poprzednicy. Po meczu będą płacze, że Małecki i reszta zespołu podeszła tylko pod E i poszła do szatni. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby tak się zachowali. W końcu za co mieliby dziękować pod G? Za ciszę i gwizdy w stosunku do E? Mam nadzieję, że w niedzielę zbierze się chociaż mała cześć sektora G, która będzie chciała dopingować, a nie skończy się tylko na deklaracjach na forum.
Wisła ponad wszystko
Eryk
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 13.05.2011, 12:24
http://www.youtube.com/watch?v=jV1Tiw4pGF8

Proponuje obejrzeć to wszystkim tym, którzy planują nie dopingować.
ania410
Junior Member

Od: 08.2009

Stary 13.05.2011, 12:25
śląsk i zagłębie zamknięte na jeden mecz.
Przecież bez kibiców przyjezdnych jest niebezpiecznie na maxa na tych stadionach

ja nie wiem dużo widziałam ale to co sie dzieje teraz to przechodzi moje pojecie życia
ania
Sensej
Senior Member

Stary 13.05.2011, 12:30
A czy jesteście teraz w stanie poczuć się jak kibic we Wrocławiu?

ICH klub walczy o puchary WALCZY, bo mi mistrza już mamy. I co nie możesz zobaczyć takich meczów.

A wy co nic? Tego chcecie? Że jak Wisła awansuje do Ligi Mistrzów (może jedyna okazja w życiu nasza to zobaczyć) a wy będziecie płakać czemu nam wojewoda zamknął stadion?

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów