The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Zamknięty temat

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Ivory1906
Senior Member

Od: 06.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.05.2011, 11:07
Sami wszyscy mowicie ze Naszym krajem rzadza ludzie ktorzy w ogole nie mysla...a teraz Wy dorownujecie im podejmujac taka decyzje. Szkoda tylko ze nasz pisanie tutaj nic nie da bo i tak zrobia swoje.
PlacekTSW
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 13.05.2011, 11:07
Wydaje mi się, że teraz warto byłoby zasiąść na E, bo tam przynajmniej będzie doping. Mały, ale zawsze będzie.
Albo nie lepiej zrobić też tak, ze przez pierwszą połowę zero dopingu, a w drugiej wkraczamy na maksa z dopingiem.
Polecam ten kawałek:
http://www.youtube.com/watch?v=zT_9t...embedded#at=18
Ostatnio edytowane przez PlacekTSW : 13.05.2011 o godz. 11:11.
Porter
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 13.05.2011, 11:08
Donald kiedyś stanął nad brzegiem,
Szukał ludzi gotowych pójść za Nim;
By łowić serca
Słów Platformy prawdą.

Ref.:
O Donald, to Ty na mnie spojrzałeś,
Twoje usta dziś wyrzekły me imię.
Swoją barkę pozostawiam na brzegu,
Razem z Tobą nowy zacznę dziś łów.

2.
Jestem ubogim kibicem,
Moim skarbem są ręce gotowe
Do pracy z Platformą
I czarne serce.

3.
Donald, potrzebujesz mych dłoni,
Mego serca młodego zapałem
Mych kropli potu
I naiwności.

4.
Dziś wypłyniemy już razem
Łowić serca na morzach ludzkiej głupoty
Twej kłamstwa siecią
I słowem ubustwa.

Do tego cały mecz: Donald kochamy Ciebie!!! Zostań z nami kibicami!!! transparent: Santo Subito i baloniki kolorowe jak na kongresie Platformy...

TO MOJA PROPOZYCJA PROTESTU... żadne milczenie nie odniesie skutku, tylko szyderstwo
Porter
Grzadq
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 13.05.2011, 11:08
Wstrzymajcie się aż do jakiegoś komunikatu ze strony SKWK czy UW.

Przez skórę podejrzewam, że doping i tak będzie, niezależnie od decyzyjnych. Derby to derby, na mistrza się długo pracuje i czeka. Ale poczekajmy.
Arek1906
Member

Od: 11.2010

Stary 13.05.2011, 11:09
amp napisał(a):Wyświetl post
I Może w ogóle w ramach protestu nie przychodźmy na mecze,
Od następnego sezonu to chyba jedyne wyjście ( niestety bardzo bolesne) które da niektórym ludziom szczególnie z naszego zarządu trochę do myślenia.
Don Donson
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 13.05.2011, 11:10
Krajowi Ultrasi, chcą aby wszyscy pomyśleli że tylko Ultrasi są na stadionach.
Milczenie jakiego wymagają jest metodą wyrażenia ich frustracji.

Większość nie jest tak sfrustrowana.
Na E będzie doping.
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
Arek1906
Member

Stary 13.05.2011, 11:14
Don Donson napisał(a):Wyświetl post
Krajowi Ultrasi, chcą aby wszyscy pomyśleli że tylko Ultrasi są na stadionach.
Milczenie jakiego wymagają jest metodą wyrażenia ich frustracji.

Większość nie jest tak sfrustrowana.
Na E będzie doping.
Tak z pewnością będzie...Ale tylko dopóki drużynie będzie dobrze szło bo w przeciwnym razie będą ogłuszające gwizdy i bardzo dużo pustych miejsc na tym E
Eryk
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 13.05.2011, 11:16
Arek1906 - Wiśle idzie dobrze już 14 lat. Wisła nagle nie spadnie do 2 ligi, Wisła nagle nie będzie żenadą, więc o to nie musimy się bać. I z tego powinny się cieszyć i kibice z E i z G.
Arek1906
Member

Stary 13.05.2011, 11:18
Eryk napisał(a):Wyświetl post
Arek1906 - Wiśle idzie dobrze już 14 lat. Wisła nagle nie spadnie do 2 ligi, Wisła nagle nie będzie żenadą, więc o to nie musimy się bać. I z tego powinny się cieszyć i kibice z E i z G.
A pamiętasz 4 lata temu sezon w którym skończyliśmy na 8 miejscu? Kto wtedy dopingował pomimo złych wyników?
PlacekTSW
Senior Member

Cytat:
Za klub oddane życie, to nasza wspólna racja
Za klub oddamy wszystko, bo to nasza wspólna pasja
Ten doping te oprawy, w dupie mamy ustawy
żyjemy tak, bo kibicowanie nam weszło w nawyk

Mimo tym, co fanatyzm próbują w nas zdusić
Mimo wszystkim, co chcą nas po prostu ukrócić
Mimo zakazom, nakazom mamy ich w dupie!
W ramach tego protestu właśnie powinniśmy mimo zakazu zaprezentować oprawę, jak zamkną stadion to nic nie zmieni.

Ten tekst, to jest refren: Beron - To my Kibice.
barthok
Senior Member

Od: 04.2005

wszystko fajnie ale trzeba wymyślić lepszą formę protestu bo Tusk ma na to wyjebane..
Eryk
Senior Member

Stary 13.05.2011, 11:20
Pamiętam. I wiesz co? Też wtedy chodzilem na mecze. Też śpiewałem.

Ja, Piknik z E.
thechris
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 13.05.2011, 11:22
Prawda jest taka, że ci którym się wydaję, że protestują i ci, którym się wydaje, że to cokolwiek zmieni tak naprawdę solidaryzują się bandytami takimi jak ten który skopał operatorkę nSportu. To, że rząd robi pokazówkę to inna sprawa. Rząd jest taki jaki sobie wybrało społeczeństwo (w tym kibicie) i jeśli stać ten rząd tylko na pokazówki to trzeba następnym razem w wyborach wybrać inaczej. Natomiast pokażmy, że kibice potrafią kibicować i nie zniżajmy się do poziomu rządu i nie róbmy tanich pokazówek w ich stylu... Naprawdę nikt się tym nie przejmie, ich obchodzą tylko słupki sondażowe a piłkarzom należy się doping za zdobycie MP i godna atmosfera z okazji tego wydarzenia.
Arek1906
Member

Stary 13.05.2011, 11:23
spoko ale wytłumacz to wszystkim którzy przychodzą oglądać "tylko zwycięstwa".
klusek89
Junior Member

Od: 05.2010

Stary 13.05.2011, 11:25
A jak dla mnie w przerwie powinnismy WYJSC i zaczac doping przed stadionem a policja bedzie sie martwic zeby zabezpieczyc tyle ludzi!
Eryk
Senior Member

Stary 13.05.2011, 11:25
Arek, Chłopie - na każdym stadionie są tacy, którzy przychodzą tylko po to. Ale nie wrzucaj 12 000 ludzi z E do tego wora. Jest tam naprawdę ogromny przekrój ludzi. Kibice, Kibole,Ex-chuligani, ale mający już po 40, 50 lat i zwyczajni ludzie z ulicy.

W moim odczuciu jest tak, że na E by działał doping, głosniejszy lub mniej głosny, ale by działał GDYBY głosniki te, które są na G były też u nas. Są ludzie, którzy chcą śpiewać, uwierz.
Arek1906
Member

Stary 13.05.2011, 11:29
Arek, Chłopie - na każdym stadionie są tacy, którzy przychodzą tylko po to. Ale nie wrzucaj 12 000 ludzi z E do tego wora. Jest tam naprawdę ogromny przekrój ludzi. Kibice, Kibole,Ex-chuligani, ale mający już po 40, 50 lat i zwyczajni ludzie z ulicy.

W moim odczuciu jest tak, że na E by działał doping, głosniejszy lub mniej głosny, ale by działał GDYBY głosniki te, które są na G były też u nas. Są ludzie, którzy chcą śpiewać, uwierz.
Wiem że są tacy ale nie powiesz mi że jak drużyna będzie przegrywała 0-3 to dalej będą śpiewać i nie będzie gwizdów.
klusek89 napisał(a):Wyświetl post
A jak dla mnie w przerwie powinnismy WYJSC i zaczac doping przed stadionem a policja bedzie sie martwic zeby zabezpieczyc tyle ludzi!
1906% poparcia
speedfashion
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 13.05.2011, 11:30
klusek89 napisał(a):Wyświetl post
Jestem tego samego zdania. Chociaż siedzę na E, to oglądanie meczu bez dopingu nie sprawia mi żadnej przyjemności. Albo ostre przeciwstawienie się poprzez głośne śpiewanie i skandowanie, albo ostre przeciwstawienie się przez opuszczenie stadionu. Milczenie niestety nic nie da.

Jeśli nam zamkną stadion na Polonię, to zbierzemy się pod stadionem i, o ile będzie taka potrzeba, tam będziemy fetować.

to tylko moja opinia.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
koniak
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 13.05.2011, 11:32
Trzeba być doprawdy tępym, żeby myśleć, że cała ta akcja polega na solidaryzowaniu się z osobami robiącymi dym w Bydgoszczy. Rząd wydał wojnę nie chuliganom, tylko całemu ruchowi kibicowskiemu w Polsce ! Przejrzyjcie co po niektórzy na oczy, bo aż głupio, że takie osoby chodzą na Wisłę.
Eryk
Senior Member

Stary 13.05.2011, 11:34
Arek1906 napisał(a):Wyświetl post
Wiem że są tacy ale nie powiesz mi że jak drużyna będzie przegrywała 0-3 to dalej będą śpiewać i nie będzie gwizdów.
Wiesz, "Pikniki z E" to nietypowy kaliber. Nieraz było tak, że drużyna przegrywała, a darli japy, czasami było tak, że remisowała, wygrywała i siedzieli cicho.
.
PlacekTSW
Senior Member

Stary 13.05.2011, 11:37
Wiesz, "Pikniki z E" to nietypowy kaliber. Nieraz było tak, że drużyna przegrywała, a darli japy, czasami było tak, że remisowała, wygrywała i siedzieli cicho.
.
Masz racje, ale i tak nie powinno się z G spiewać w ich stronę "Wisła to MY, a nie WY", bo Wisła to też Oni.
cornblume
Member

Od: 09.2006

No własnie podiisuje sie pod postem Eyrka. Też jestem z sektora E i prosze o nie wyrzucanie kibiców z tego sektora do jednego wora. Na sektor E chodza naprawde różne osoby i wróznym wieku. Chodzą ludzie starsi , chodza rodzice z dziecimi, i chodzi też wiele młodych ludzi.

Ja na Wisłę nie chodze tylko dla zwycięstw. Jestem na każdym meczu ,. Chodze bez względu na to z kim gra Wisła , jakie są warunki pogodowe itp.

Ok rozumiem że jest protest. Ale czekalismy dwa lata na derby u ciebie. Mamy okazje zrewżnowac sie najwiekszemu wrogowi za zeszły sezon. A my co zamiast sie cieszyć z mistrzostwa to sie kłócimy.

Ok nie mam nic przeciwko protestowi. Ale czemu nie może on przybrać innej formy.

Przecież Premier Tusk ma gdziieś czy jest doping czy nie jemu własnie o to chodzi zeby była cisza na meczach .

Wypadałoby podziekowac piłkarzom za to mistrzowo . Czytałam wyiad z Naszym piłkarzem Maroem Melikosonm i sam mówił ze ma nadzieje ze na derbach bedzie doping i iinna atmosfera. ni na meczu z Lechem.

A ja obaiwma się ze w niedziele może być powtóka z Amiki.

Niech osoby decyzyjne decydują co bedzie dobre dla klubu.

Szkoda że ta forma protestu podzieliłka kibiców.
Arek1906
Member

.
No właśnie...A myślę że wszyscy byśmy chcieli żeby na R22 był doping przez 90 minut bez względu na wynik.
holender
Member

Od: 04.2003

Wystapmy z tego calego OZSK!!!!! jak mozna wybierac forme protestu, ktora krzywdzi nas kibicow w najwiekszym stopniu!!!!!! Prawda jest taka ze doping to dobra zabawa na ktora kazdy z nas czeka przez caly tydzien. Dla klubu wazne sa sprzedane bilety, jedynie pilkarze moga odczowac jakis dyskomfort bez dopingu fanow.
Wygrane derby i co za tym idzie pewne mistrzostwo - jak tu nie spiewac i fetowac!!!
NA DERBACH TYLKO DOPING!!!
PlacekTSW
Senior Member

Stary 13.05.2011, 11:43
Najlepiej w imię tego protestu, na meczu z Polonią odpalić race na G, i do tego skakać z przyśpiewką: "Kto nie skacze, ten za tuskiem".
Mareq
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 13.05.2011, 11:46
Najzabawniejszy mit który padł już wielokrotnie w dyskusjach na ten temat w tym czy innym wątku , to to że protest nic nie daje i tego chce Tusk.
Bzdura
Przykładem jest tutaj Legia Warszawa i płacze komentatorów z C+ czy to właśnie na meczach Legii podczas protestu , czy podczas naszego meczu z Lechem.

l
Wit.Ek.
Rankingowy ekspert

Od: 03.2003

Stary 13.05.2011, 11:51
Dlaczego sektor E ma się podporządkować sektorowi G a nie na odwrót?
Dlaczego zalecenia sektora G mają obowiązywać sektor E?

CZY WSZYSCY MUSIMY PROTESTOWAĆ W TAKI SPOSÓB?

JEST WIELE SPOSOBÓW PROTESTOWANIA.
MILECZENIE UDERZA W KLUB, O KTÓRYM CZĘSTO PISZECIE, ŻE GO KOCHACIE
JEŚLI JAKAŚ GRUPA CHCE PROTESTOWAĆ JEJ PRAWO ALE PRAWEM KAŻDEGO KTÓRY KUPIŁ BILET JEST TO, ŻE MOŻE DOPINGGOWAĆ WIŚLE

I NIKT NIE MA PRAWA ZABRANIAĆ LUB UTRUDNIAĆ DOPINGOWANIA WISŁY

NIKT

szczepans21
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 13.05.2011, 11:56
dla mnie szydera z Tuska przez cały mecz będzie chyba najlepszym pomysłem...dobry zabawa, wyśmianie i będzie wspaniale..ludzie nie dzielcie się na wspaniałych i mniej...WSZYSCY CHCĄ WIELKIEJ WISŁY..a to że zabrania się już rzeczy zagwarantowanych w konstytucji.. można to zmienić tylko przez wybory..postawy..kreowanie prawdziwej rzeczywistości..
DOPING MIAZGA ALE PO TUSKU żeby cała Polska słyszała(nie obrażać) wyśmiać jest to najlepsza metoda
Sensej
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 13.05.2011, 11:56
A zachowanie klubu uderza w kibiców. Piłkarzom pokażemy jutro ze to nie w nich chcemy uderzyć

Jestem ciekaw ile osob z sektora E jutro się pojawi?

Ilu ich będzie na meczu z Flotą Świnoujście w przyszłym sezonie w poniedziałek o 20, po serii 5 porażek z rzędu i kopania się w czoło.

Jaki będzie płacz jak zamkną na stadion, bo olaliśmy protest i Tusk doszedł do wniosku że stadion trzeba zamknąć

Wit.ek szanuje Cię, czasów komuny nie zaznałem. Ale gdyby wszyscy mieli takie podejście jak ty w tamtych czasych, to jednak w tych czasach bym żył.
podszywacz
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 13.05.2011, 11:57
Dlaczego protest jest prowadzony poprzez brak dopingu? Czy nie lepiej pokazać że kibice potrafią się świetnie bawić i żywiołowo dopingować a protestować można wtrącając co chwilę np. "piłka nożna dla kibiców"? Niezależnie od decyzji G, ja na E będę zdzierać gardło. To są Derby, być może ostatnie na kilka lat.
Раз два трзы, Туск ухади!

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów