The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Markus
Senior Member

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 26.09.2009, 18:10
Warto zauważyć jeszcze jedno - Polonia w obronie gra tak przeraźliwie źle, że aż brak przymiotników, które tą miernotę mogłyby oddać. Dlatego martwi, że nasi piłkarze poza dwoma okazjami bramkowymi (na szczęście tym razem wykorzystanymi), nie potrafią dołożyć kolejnych dobrych sytuacji i strzałowi z gry, że od 25 minuty ta koszmarna obrona na nich starcza.

Poloniści kryją luźniutko, a mimo to nie ma wartościowych akcji oskrzydlających z naszej strony, malutko jest gry kombinacyjnej, podań na 1 kontakt, szybkiego operowania piłką.

W kontekście przyszłorocznych pucharów i kolejnych meczów, nie jest to dobra wiadomość.
Ostatnio edytowane przez Markus : 26.09.2009 o godz. 18:14.
Odpowiedz cytując
masterlag
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 26.09.2009, 18:11
*Pioneer*- widzę, że jestes już tu długo więc:
1. co cię tak długo trzyma przy Wiśle [tym samym, polskiej piłce]
2. nie musisz oglądać :]
3. jaki związek i otoczka- taka liga i poziom. :]
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując
brasilia79
Senior Member

Od: 08.2008

Ten Pawełek to jakiś magnez ma w sobie, że piłka tak lubi do niego latać?
Odpowiedz cytując
Charlie
Senior Member

Od: 05.2007

Ja tak wam sie nie podoba polska liga to przełączcie na Real albo Arsenal. Wiadomo, ze poziom naszej ligi jest słaby, więc nie mam pojęcia czemu niektórzy wydają się tacy zdziwieni i non stop narzekają.

Mam nadzieje, że szybko strzelimy trzecią bramkę, bo Polonia może wyrównać z niczego, a strata punktów będzie blamażem. Na plus na pewno Małecki, Jirsak, moze też Diaz i Piotrek Brożek. Z kolei słabiutko Kirm i czuje, że to jego dziś zmieni Ćwielong.
Odpowiedz cytując
wislak1986
Member

Od: 09.2005

Po pierwszej połowie zdecydowany pozytyw to Jirsak, chociaż parę razy stracił piłkę w środku boiska

Kirm mało widoczny...szkoda chłopaka widząc jak gra w reprezentacji.

Ogólnie poziom meczu poniżej przeciętnej.
"I can accept failure, but I can't accept not trying"- M.J.
Odpowiedz cytując
yogul
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 26.09.2009, 18:12
Kirm dla mnie to jest taki patałach, niewypał, że brak mi słów.
Ambicja naszych piłkarzy jest powalająca.
Kibice też świetnie.
Głowa jak nie Głowa same złe interewencje.
Za łatwo wygrywamy, pewnie dostaniemy napoczątku drugiej na 2:2 i będzie remis, chce już mecze we Wrocławiu i we Wronkach - tam pokażamy mam nadzieję ładną piłkę.

Jirsak natomiast dobbrzee !
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 26.09.2009, 18:14
Kirm z każdym spotkaniem co raz słabszy. Gdy ma piłkę, to ruszą się jakby go ktoś wrzątkiem oblał. Chaotyczny strasznie. Zmieniłbym go na Ćwielonga, a Jirsaka wrócił do środka.

Poza tym Polonia przestraszona jak większość drużyn i dodatkowo słaba. Plusem jest na pewno Jirsak, który chyba wyhodował przez okres siedzenia na ławce jaja. Bo gra odrobinę pewniej, pokazuje się do podań.
Ostatnio edytowane przez tofik : 26.09.2009 o godz. 18:17.
..
Odpowiedz cytując
wislak1986
Member

Od: 09.2005

Stary 26.09.2009, 18:14
yogul napisał(a):Wyświetl post
Kirm dla mnie to jest taki patałach, niewypał, że brak mi słów.

Chłopie pomyśl zanim coś napiszesz...gość ma widoczne problemy z aklimatyzacją.

Jest różnica w zdaniu "Kirm gra jak patałach" a "Kirm gra dzisiaj jak patałach"
"I can accept failure, but I can't accept not trying"- M.J.
Odpowiedz cytując
Żuczek
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 26.09.2009, 18:16
brasilia79 napisał(a):Wyświetl post
Ten Pawełek to jakiś magnez ma w sobie, że piłka tak lubi do niego latać?
Tylko chyba ustawiony nie tym biegunem, co trzeba, bo piłka najczęściej to się od niego odbija...
Odpowiedz cytując
podszywacz
Senior Member

Od: 11.2006

For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Mariusz Pawelek !! Niektorzy go juz do reprezentacji powolywali .

Polonie spokojnie ogramy, bo to widac, ale kolejny klops...
Zostawcie chłopaka, żaden klops, przecież rykoszetu nie obroniłby żaden, nawet najlepszy bramkarz. Pawełek jak na razie gra całkiem poprawnie. A z tym stylem też przesadzacie, gra się tak jak rywal pozwala. Po co się męczyć jak się kontroluje mecz?
Раз два трзы, Туск ухади!
Odpowiedz cytując
Wizard
Senior Member

Od: 07.2006

Kirm słabiutko, Jirsak naprawdę dobrze. Odnośnie kibiców - ludzie, zainteresujcie się tematem ultrasowskim to będziecie wiedzieli czemu nie ma dopingu. Od drugiej połówki jedziemy normalnie.

Obrona Polonii katastrofalna, gdyby Wisła bardziej zdecydowanie przycisnęła to kwestią czasu jest zdobycie kolejnej bramki (bramek).
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 26.09.2009, 18:18
masterlag napisał(a):Wyświetl post
*Pioneer*- widzę, że jestes już tu długo więc:
1. co cię tak długo trzyma przy Wiśle [tym samym, polskiej piłce]
2. nie musisz oglądać :]
3. jaki związek i otoczka- taka liga i poziom. :]
1. bo może kocha ten klub...bo to uczucie to coś wiecej niż sport i umiejętności.
2. Jako że ogląda, to chyba ma prawo wyraźić swoją opinię. Która jest zreszta słuszna.
3. Otoczka stworzona przez C+ zamazuje nam prawdziwy obraz Ligi...jest znacznie słabsza.

pobawiłem się w adwokata

nie wiem co Diaz robi na skrzydle. Kirm znów słaby. Mały dziś ladne akcje robi. Sobolewski ewidentnie w dołku jest ostatnio.

na razie Polonia słaba...ale trzeba 3 bramke strzelić koniecznie.
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member

Stary 26.09.2009, 18:18
Charlie_ napisał(a):Wyświetl post
Ja tak wam sie nie podoba polska liga to przełączcie na Real albo Arsenal. Wiadomo, ze poziom naszej ligi jest słaby, więc nie mam pojęcia czemu niektórzy wydają się tacy zdziwieni i non stop narzekają.
Oczywiście można być głuchym na poziom gry, pisać podobne tekściki i potem zaliczać nowe Lewadie z rozdziawioną ze zdziwienia miną, albo mieć świadomość miejsca, w którym jesteśmy, aby próbować cokolwiek z tym zrobić.

Mi się bardziej podoba ta druga ewenrualność.
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 26.09.2009, 18:20
Poul1983 napisał(a):Wyświetl post
Pawełek to jednak jest bramkarski gigant, tylko jemu sie takie sytuacje zdarzają
A czemu nie napierd*lasz na Marcelo który wpakowałby piłke do bramki nawet gdyby Pawełek jej nie dotknął
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 26.09.2009, 18:22
yogul napisał(a):Wyświetl post
Kibice też świetnie.
jak nie rozumiesz pewnych rzeczy to zawrzyj buzie, to tak na przyszlość..
pierdzi taki w fotel i będzie komentował aspekty kibicowskie o których gówno zresztą wie, i wytykał kto patałach a kto nie..
Odpowiedz cytując
INZAGHI
Senior Member

Od: 04.2003

Stary 26.09.2009, 18:26
Gol stracony to nie wina Pawełka, ale nasz bramkarz to taki Jonasz, dopóki będzie w Wisle to naszy zespól będzie prześladowany przez pecha.

Pozbyli sie z reprezentacji Boruca, czas by w Wisle pozbyto się Pawełka.
-JM---- i Cię nie podrywam :/
- no dobra, uwodzisz, tak to się nazywa w kobiecym języku
-JM---- nieświadomie, albo odruchowo..
Odpowiedz cytując
kubanczyk
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 26.09.2009, 18:38
Jirsak znikl...co nie dziwi.
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member

Stary 26.09.2009, 18:41
Poziom gry obu stron w 2 połowie to jakaś kpina.
20 facetów przez 15 minut nie potrafi wymienić kilku podań i stworzyć ciekawej akcji.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 26.09.2009, 18:41
Kirm znowu tragicznie...kolejna sytuacja.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 26.09.2009, 18:59
minimalizm, nonszalancja, brak zaangażowania, brak agresji, brak... ducha sportu.
To, co dzisiaj gra Wisła nie ma nic wspólnego ze sportem. Nie ma nic wspólnego z futbolem.
To robienie sobie jaj z ligi, z kibiców, z trenera, z klubu.

A na trybunach zamiast: "my chcemy gola", powinno byc: "Levadia, Levadia".
Chociaż i tak oni chyba tego nie zrozumieją
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
podszywacz
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 26.09.2009, 19:13
FraMat napisał(a):Wyświetl post
minimalizm, nonszalancja, brak zaangażowania, brak agresji, brak... ducha sportu.
To, co dzisiaj gra Wisła nie ma nic wspólnego ze sportem. Nie ma nic wspólnego z futbolem.
To robienie sobie jaj z ligi, z kibiców, z trenera, z klubu.

A na trybunach zamiast: "my chcemy gola", powinno byc: "Levadia, Levadia".
Chociaż i tak oni chyba tego nie zrozumieją
Oto polska żałosna liga właśnie. Wisła niestety dostosowuje się do tego poziomu a potem brakuje szczęścia, umiejętności, kondycji na taką Levadię. Ważne 3 pkt, ja dalej twierdzę że drużyna może wspiąć się na szczyt swoich możliwości ale jeżeli przeciwnik zaprezentuje godny poziom.
Раз два трзы, Туск ухади!
Odpowiedz cytując
paupet
Member

Stary 26.09.2009, 19:14
Łobodziński dno i wodorosty. Pierwszy do wywalenia z Wisły.
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 26.09.2009, 19:16
Słaby mecz, duży chaos. Coraz bardziej irytuje Kirm, Pawelek uratowal dzis 3 punkty , oby bylo lepiej w kolejnych meczach..
wódka, parówki,chrzan i żarówki
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 26.09.2009, 19:20
Drugą połowę ciężko było oglądać. Nie wiem dlaczego zszedł Jirsak. Wg mnie od tego momentu siadła całkowicie gra pilką, bo w pomocy nie było absolutnie nikogo, kto potrafi porozdzielać. No chyba, że chciał zmianę ? Ale raz na tydzień grają i całego meczu nie może wytrzymać ? Wydolność kurczaka ?
Słabo by z nim było.

Poza tym Kirm bardzo słaby i smutno. Z Levadią prezentował się super. Oby to nie był kolejny po transferowy niewypał. Albo to jakieś fatum na skrzdłowych, bo Łobo też nie zachwyca w Wiśle.
..
Odpowiedz cytując
kohprzem'68
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 26.09.2009, 19:32
Nie powinno się psioczyc na swoją drużynę i klub , ale obiektywnie trzeba stwierdzic że po dwóch strzelonych bramkach nagle zespół przestaje grac i odajac calkiem inicjatywe nie istniejącej Polonii to musi dac do myślenia Maciejowi Skorży bo przy takim nastawieniu i podejściu do gry to można i wygrany mecz przerżnąc .

Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member

Stary 26.09.2009, 19:32
Wygrana bardzo cieszy. I tyle istotnych pozytywów - chciałbym napisać coś pochlebnego o jakimś aspekcie gry Wisły, ale ciężko znaleźć jakikolwiek.

Oni wcześniej czy później się doigrają - w końcu znajdzie się drużyna, która będzie mieć w końcówce więcej farta niż Jagiellonia czy dziś Polonia i przynajmniej zremisuje pozornie wygrany przez Wisłę, ale od pewnego momentu "odpuszczony" mecz. I będzie to wyjątkowo wk...ca strata punktów, przez lekceważenie i brak profesjonalizmu.

Tym razem znów się nam upiekło. Nie wiem, co musi jeszcze zrobić np: Kirm, by Skorża posadził go na ławce. Z meczu na mecz gra coraz gorzej, jest najsłabszy w drużynie. Ma jakiś abonament na pierwszy skład? O innych już pisałem.

Takie spotkania psują Wisłę i jeszcze mocniej uczą nieprofesjonalnego podejścia. Bo pokazują naszym piłkarzom, że nawet grając kompletny piach, mając horendalną ilość strat, niewymuszonych błędów, nieudolności w operowaniu piłką, można bez większego wysiłku wygrywać mecze.
Ostatnio edytowane przez Markus : 26.09.2009 o godz. 20:09.
Odpowiedz cytując
WhiteStarDvisionTheBest
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 26.09.2009, 19:37
Markus dobrze mówi Kirm z meczu na mecz coraz gorzej,Jirsak bardzo pozytywnie,aczkolwiek tracił tez sporo w srodku ale jak dla mnie to milion razy lepszy od Diaza ktory dziś na skrzydle lepiej sie zaprezentował niz na srodku pomocy,Pawełek w 74 min super interwencja Broźiu strzelił ..statystycznie to fajnie wygląda ale mecz tragedia Jak zwykle po wejsciu Pepe troche się ozywiło za to Łobo nic ciekawego nie zrobił no i ważne ze Marcelo zagrał chociaż az sie zdziwiłem jak w 1 połowie Ivanowski wygrał z nim chyba 3 głowki pod rzad
Odpowiedz cytując
grogoriogreg
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 26.09.2009, 19:49
Skala 1-10
Pawełek - 6 - przy bramce bez szans, piekna interwencja, a tak to bez interwencji, moze jeden nieudany wykop
Alvarez - 3 - najsłabszy mecz w Wiśle, kilka razy łatwo ograny, nieudane wrzutki
Głowacki - 5 - również najsłabiej w tym sezonie w lidze, kilka błędów typu za krótkich wybić piłek itp
Marcelo - 3 - bardzo słaby mecz jak na jego umiejętności - ale to skutek jego kontuzji, zagrał na poziomie Jopa z poprzednich meczów
Brożek - 4 - bardzo słabo, błąd przy bramce, słaba współpraca z Diazem, w ogóle dzisiaj przegrał sporo pojedynków
Kirm - 1 - najsłabszy na boisku, nie wiem czy zrobił coś dobrze, następny mecz - ławka, odpoczynek
Sobolewski - 5 - na pewnym poziomie, jednak dalekim do tego z Maja obecnego roku; bez wiekszych bledow, ale tez dobrych zagran
Jirsak - 5 - poza asysta i rzutem roznym, bardzo slaby mecz, sporo strat, sredni wystep, ale asysta piekna
Diaz - 3 - on nie jest lewym pomocnikiem, nie wiem po co go tam trener wstawia, po zejsciu Jirsaka uspokoił gre, miala byc 4, ale to on podawal pilke Mierzejewskiemu, nei wiem czy tam faulu nie bylo, ale to zagranie na minus
Brożek Paweł - 6 - dobry mecz, jak na ten sezon w wykonaniu Pawła, Gol i niezla gra, niezła jak na poziom tego meczu
Małecki - 6 - na poziomie Brozka, strzelil gola, zrobil troche szumu, jest chyba jedynym pilkarzem w Wisle, ktory moze zrobic sam akcje, dzis malo mu wychodzilo
Cwielong - 4 - troche na wyrost czworka, ale w nastepnym meczu musi byc w 1 skladzie (za Slowenca), zrobil troche szumu, mial jedna solowa akcje
Łobo - 2 - slabo, nic nie pokazal w przeciwienstwie do Cwielonga, wygladal jak ktos nie mial sil - po 5 minutach przebywaniu na boisku

Słabo było, wyglądało to tak jakby grali od niechcenia, wiedzieli ze wygraja, ale nie chcialo im sie strzelac wielu bramek
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 26.09.2009, 19:54
grogoriogreg - zgadzam się całkowicie z twoją oceną piłkarzy w tym meczu.

Ważne że chociaż zwyciężyliśmy z taką grą

PS
Pawełek uratował nam 3 punkty, dziękuje Mariusz.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 26.09.2009, 19:59
Jak Wisła w dwóch najbliższych wyjazdach zdobędzie więcej niż 1 punkt to będę zaskoczony.
Więcej szkoda pisać.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów