The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
mateuszFCOlkusz
Member

Od: 11.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 04.08.2009, 19:18
Miejmy nadzieje ze bedzie wynik pozytywny, Zagłębie dostało srogie lanie w Warszawie i beda walczyc,
Co do Wisły to widać że jet juz duzo lepiej niz z Levadia i forma powoli ale idzie w góre
wie ktoś jakie jest zainteresowanie meczem duzo już biletów poszło

Odpowiedz cytując
WiślakMyślenice
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 04.08.2009, 19:32
Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków serdecznie zaprasza na zapisy na to spotkanie. Odbywać się one będą w restauracji "Wiślacki Świat" w dniach:
- poniedziałek, 3 sierpnia – godz. 17:00-18:30
- wtorek, 4 sierpnia – godz. 17:00-18:30
- środa, 5 sierpnia – godz. 17:00-18:30

Koszt wejściówki to 20 zł.

Osoby zainteresowane transportem, organizowanym przez SKWK, będą mogły zapisać się na niego tylko w poniedziałek (cena wynosi 55 zł za przejazd).

Uwaga:
  • na mecz z Zagłębiem kibice otrzymają wejściówki w formie kart, nie będzie zwykłych biletów. Każda osoba zapisująca się na wyjazd, otrzyma taką kartę, której numer będzie identyczny z numerem na liście wyjazdowej. Jeżeli ktoś będzie kupował wejściówkę dla znajomych, musi sobie zapisać, jaki numer ma na liście, a co za tym idzie, jaki numer karty ma poszczególny znajomy. Osoby posiadające karty z nie swoim numerem nie wejdą na stadion
  • zapisy prowadzone są do środy do godz. 18:30. Po tym terminie żadne dopisywanie do listy nie będzie możliwe, gdyż zostanie ona wprowadzona do specjalnego systemu aktywującego karty
  • poza kartą wstępu na stadion należy posiadać dokument tożsamości ze zdjęciem
  • po wejściu na stadion, kartę należy oddać – zgubienie karty wiąże się z karą 10 zł. Jeżeli ktoś przed meczem zgubi kartę, musi uiścić opłatę 10 zł (kara narzucona przez Zagłębie), a jeżeli chce wybrać się na mecz, musi ponownie zakupić kartę wejścia.
Źródło: ***************
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA

Info dotyczące wyjazdu.
PS:mateuszFCOlkusz, wyślij maila z zapytaniem na [email protected]
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując
BRTS39
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 04.08.2009, 19:48
Musimy jechać ostro na tego Kapiasa chyba że go zmienią. Jest niezwykle słaby. Albo byl zestresowany w debiiucie. ale teraz trafi nie na vice mistrza a mistrza kraju wiec oby byl bardziej.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując
wojtek30paz
Junior Member

Od: 11.2008

Stary 04.08.2009, 21:05
jesli jestem z poza krakowa i bliżej mi jest do lubina to jesli chce isc na mecz wiselki z zaglebiem to musze specjalnie przyjezdzac do krakowa i dopiero pozniej jechac dopiero na mecz
ps
juz sie na wyjazd zapisalem
Odpowiedz cytując
cezar1407
Junior Member

Od: 08.2009

Stary 05.08.2009, 06:57
Dobra, panowie i panie powiem tak: Jak wielu kibicow liczylem ze po slawetnym LEVIADOVSKIM tygodniu nastapi jakas zmiana w grze.Juz nie oczekuje zmiany stylu bo to ciezko w tak krotkim czasie, natomiast oczekiwalem zmiany podejscia zawodnikow. Na milosc boska jak widze naszych bocznych obroncow ktorzy moze raz? moze dwa? razy wlaczyli sie w akcje oskrzydlajaca-ofensywna to mnie krew zalewa !!
Panie Skorza ja nie wiem jakie sa instrukcje w szatni, ale przeciez kazdy wie jak wyglada dzisiaj futbol w angli, hiszpani,niemczech - PRZECIEZ TAM CO DRUGA TRZECIA AKCJA OBRONCY SA POD POLEM KARNYM PRZECIWNIKA!! PRZEciez do cholery my gralismy z RUCHEM CHORZOW a nie z BARCELONA!! Z kim jak nie z takimi klubami cwiczyc ten staly element. Czy nawet sami zawodnicy nie maja ambicji wybic sie poza przecietnosc!!!Pitrek Brozek ma wszystko ku temu aby grac bardzo ofensywnie!! Ale mam rozumie ze albo MU SIE NIE CHCE, ALBO NIE MOZE.....
Po prostu cos niewytlumaczalnego dla mnie. Jak widze bocznych obroncow w klubach zachodnich to az sie same rece do oklaskow skladaja. A my u siebie ZACHOWAWCZO! SKORO TAKI RUCH GRA TYLKO NIEDZIELANEM Z PRZODu to dlaczego alvarez czy brozek nie mogl sie podlaczac w kazda akcje? Przeciez jest przewaga z tylu.Marcelo Glowa na Niedzielana wystarcza! Przeciez Tu Musi Trener zareagowac!!!
I prosze Was drodzy zawodnicy jak juz pojedziecie do tego Lubina pokazcie taki mecz jakby to byl dla Was mecz o zycie! Grajcie ofensywnie,pieknie a sytuacje same beda przychodzic!
Acha i nie sugerujcie sie wynikiem na Legii 4-0. Widzialem mecz Zaglebie do straty pierwszego gola gralo bardzo dobrze.Pozniej samoboj, potem akcja sam na sam zaglebia 2 slupki w jednej akcji i chwila pozniej 2-0 Legia i po meczu. Pamietacie 2004 rok? Nie? To ja Wam przypomne !! 1-7 WIKTORIA!!!
Dziekuje
Odpowiedz cytując
cezar1407
Junior Member

Stary 05.08.2009, 07:05
Naprawde Zaglebie prezentowalo sie bardzo solidnie na Legi do straty 2 bramki. Smiem twierdzic ze gdbyby byl Stasiak to moze i nawet remis mobliby wywiezc.Trzeba uwazac na Pawlowskiego widac ze jak dostaje pilke odrazu szuka dryblingu jeden na jeden. I TU PROSBA DO TRENERA NIECH ZWROCI W TYM TYGODNIU UWAGE NA TRENINGACH NA TEN ELEMENT GRY !! Piotrek Brozek bedzie mial nie latwe zadanie poniewaz Pawlowski bedzie ciagle szukal dryblingow JEDEN NA JEDEN. Jak wroci Golinski i PRZEDE WSZSYTKIM KAPITAN STASIAK to naprawde bedzie ciezko.Ten SRETENOVIC to wg mnie zawdonik pokroju CHOTO CZY ARBOLEDY. Swietny jak na polskie warunki.! Dlatego Proponuje szybka kombinacyjna pilke TAK JAK TO POKAZALA LEGIA!! Na pewno nie wchodza W gre DLUGIE PODANIA do czego nas przyzwyczaili Nasi. To musi byc duzo gry jeden na jeden z wyjsciem na pozycje. Klepa klepa i jeszcze raz klepa.OFensywna gra bocznych obroncow i do tego skutecznosc.Pora w koncu aby Pawel cos ukuł .Aha no i bez odpowiedniego zaangazowania i pressingu nie ma co liczyc na wynik.
Odpowiedz cytując
jotbe1
Junior Member

Od: 07.2007

Stary 05.08.2009, 12:58
Może piszę nie na temat ale mam bardzo pilne pytanie.Czy jest możliwość kupienia biletu na mecz Wisła-Bełchatów przed meczem pod stadionem.Niestety nie jestem z Krakowa(z Rybnika) więc najłatwiej byłoby mi kupić bilet na miejscu.Jeśli tak to czy w cene biletu także wliczony jest przejazd z krakowa.Proszę o odpowiedź.Dzięki .ONLY WISŁA!!!!!
Odpowiedz cytując
3michal_04
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 05.08.2009, 14:51
nie da sie - bilety tylko w Krakowie
Odpowiedz cytując
_gilardino_
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 05.08.2009, 15:00
Po co piszesz jak nie masz pojęcia :/
Bilety możesz kupić ale w cenie 40zł.

Odpowiedz cytując
biała gwiazda
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 06.08.2009, 11:25
"Krakowski szkoleniowiec nie ukrywa, że z uwagi na bardzo dobrą formą, prezentową na treningach przez Piotra Ćwielonga i Tomasa Jirsaka, mogą nastąpić roszady w składzie wyjściowym Wisły. Skorża nie wyklucza nawet, że Paweł Brożek usiądzie na ławce rezerwowych, ale niekoniecznie już w najbliższym meczu."

Niech grają ci co maja formę, Jirsak jeśli ja ma, na pewno zagra dobrze. A to jest coś co mnie najbardziej ucieszyło Wisła ma grać nie tylko skutecznie, ale ładnie dla oka. Tak ma być już od meczu z Zagłębiem Lubin - zadeklarował trener Wisły Kraków Maciej Skorża.

Zacznijmy pokazywać nasz ofensywny styl gry, na to liczyłem po odpadnięciu z Levadia, Skorza widzi ze to Wisła ma narzucać swój styl gry w każdym meczu a nie czekać kiedy coś wpadnie i pojdzie z gorki
Odpowiedz cytując
rafal777
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 06.08.2009, 14:35
Mam nadzieję, że tak właśnie będzie. Wydaje mi się, że Cupiał zrozumiał, że aby coś osiągnąć w Europie nie wystarczy w bardzo słabej polskiej lidze ciułac punktów najmniejszym nakładem sił...Gra musi być efektowna i efektywna. Ale co najważniejsze pilkarze muszą się nauczyć walczyć przez 90 minut. Po 2 latach pracy nasz trener chyba też to zrozumiał...
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 06.08.2009, 14:55
Skorża mowi ze beda grali efektownie,mam nadzieje ze przede wszystkim efektywnie. Licze ze Kirm pokaze na co go stac, Lobodzinski bedzie dalej probowal grac dobrze i Brozek cos strzeli
Odpowiedz cytując
pabgol
Junior Member

Od: 02.2003

Stary 06.08.2009, 14:59
No właśnie chodzi o to, aby przyzwyczaić naszych piłkarzy do gry z pełnym zaangażowaniem, determinacją, na 100% swoich możliwości w każdym meczu przez 90 minut. Musi wpaść im to w nawyk , aby nie myśleli o klasie przeciwnika, tylko dawali z siebie wszystko.

Bez tego zawsze będzie gadanie "nie lekceważymy przeciwnika", a tak naprawdę będą sobie myśleć "i tak ich pokonamy", a wyniki będą takie jak z Levadia.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 06.08.2009, 16:20
Jak przeczytałem wypowiedź Skorży to nie wiem czy to żart czy też na poważnie. Ciekawy jestem czy my z taką skutecznością w ogóle wygramy - a nie w jakim stylu....

Zobaczymy już jutro ten "styl". Oby zwycięski

PS
Dla mnie ważne jest tylko zwycięstwo... na styl przyjdzie jeszcze czas
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 06.08.2009, 16:25
ja bym do ataku przesunął Marcelo,już wielokrotnie pokazał że nie brakuje mu zimnej krwi pod bramką.Na środek obrony za niego poszedłby Diaz któremu ostatnio średnio wychodzi rozgrywanie.
Natomiast jeśli chodzi o Cwielonga to ja bym go ustawił na środku pomocy, jako rozgrywajacego bo usatwianie go w ataku to zwyczajne robienie mu krzywdy
Odpowiedz cytując
Rob_Zombie
Senior Member

Stary 06.08.2009, 16:35
AYALA napisał(a):Wyświetl post
ja bym do ataku przesunął Marcelo,już wielokrotnie pokazał że nie brakuje mu zimnej krwi pod bramką.Na środek obrony za niego poszedłby Diaz któremu ostatnio średnio wychodzi rozgrywanie.
Natomiast jeśli chodzi o Cwielonga to ja bym go ustawił na środku pomocy, jako rozgrywajacego bo usatwianie go w ataku to zwyczajne robienie mu krzywdy
A na skrzydłach Cebanu i Pawełek
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"
Odpowiedz cytując
konrad89
Member

Stary 06.08.2009, 18:02
Myślę, że ten mecz nie będzie należał do łatwych (obym się mylił). Zagłębie do momentu straty 2 bramki grało przyzwoicie. Mieli sytuacje jak słupek Pawłowskiego. Na niego trzeba uważać, ale Brożek powinien sobie tam na lewej stronie z nim poradzić. Micanski też jest groźny chociaż z legią zagrał słabo. My mamy jednak przewagę w środku pola bo jest Sobol i Diaz a nich tam jest słabiutko. Stary Jackiewicz, jakiś Portugalczyk Dinis i Hanzel. Bramkarz taki sobie no i obrona bez rewelacji. A co do posadzenia Pawła Brożka na ławce to tylko zasłona dymna bo nawet w słabszej formie jest on 100 razy lepszy od Ćwielonga, który robi dużo wiatru i nic więcej.
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 06.08.2009, 18:03
Jak podobnie mysle jak Ayala z Cwielongiem.Cofnac goscia do pomocy i niech tam robi zamieszanie a na razie strzelanie bramek zostawi Pawłowi .

Z Marcelo mamy swiente wycwiczone rzuty rozne ,na "niego" i ten zgrywa przez swoj niesamowity wyskok w kierunku bramki.Kiedys tak wlasnie strzlelimy gola

I ciekawi mnie co ten Maciej z tym "stylem" tak wypalił.Z Ruchem postanowino wygrac jak najmneijszym nakladem po strzeleniu im 2 goli.

Teraz tak latwo napewno nie bedzie ,...sam jestem ciekaw tego stylu
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
maRgrabkarz
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 06.08.2009, 18:14
co mnie pociesza przed tym meczem to wlasnie ta deklaracja trenera o potrzebie "posiadania stylu" i wyraz jego twarzy z meczu z ruchem (czyt. wku*wienie na widok kaszany i podejscia swoich podopiecznych). Nie jest to absolutnie gwarantem ze nagle zobaczymy styl ale takiej miny Skorzy dawno nie widzialem o ile kiedykolwiek widzialem. Pewnie szef wszystkich szefow nadmienil ze chcialby znowu zobaczyc "ladna pilke" w swoim klubie...
Odpowiedz cytując
royalmichael
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 06.08.2009, 18:15
Jeśli faktycznie Jirsak i Ćwielong dobrze spisują się na treningach to myślę, że w środku zagra Jirsak a Diaz usiądzie na ławce. na prawej pomocy pewnie znów od początku zagra Łobodziński i w ataku Brożek z Ćwielongiem a Małecki wejdzie w drugiej połowie za Łobo/Ćwielonga zależy który będzie gorzej grał
Odpowiedz cytując
Rob_Zombie
Senior Member

Stary 06.08.2009, 19:25
Ale że Jirsak na treningach prezentuje się bdb to żadna nowość, przecież Skorża to mówi już od łohoho... albo i dłużej.
Tyle że na boisku gościa nie widać.
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"
Odpowiedz cytując
grogoriogreg
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 06.08.2009, 20:34
Ja bym Marcelo wstawił do ataku w meczu o Puchar Polski, wtedy Jop i Głowa na środku.

Wg mnie Skorża nie zmieni składu, Ćwielong przy niekorzystnym wyniku wejdzie w 46 minucie
Odpowiedz cytując
Cebula_16
Junior Member

Od: 09.2007

Stary 06.08.2009, 21:03
Co do tego Ćwielonga, to sie zgodze. Możnaby zrobić z niego rozgrywającego bo strzelać bramek to on poprostu nie ma.. nie ma tego 'instynktu zabójcy', jak to niektórzy nazywają a marcelo do ataku.. po co? gość świetnie sobie radzi w obronie, a jak wiadomo, lepsze wrogiem dobrego .. pozdro.
*Armia Białej Gwiazdy*
Odpowiedz cytując
fond
Senior Member

Stary 06.08.2009, 21:07
Styl bardzo mile widziany, ale tylko w towarzystwie wyniku
Odpowiedz cytując
MMKrakow
Banita

Od: 03.2009

Stary 06.08.2009, 21:27
A może ochota na mały przedmeczowy konkurs z paintballem w tle?

http://www.mmkrakow.pl/6167/2009/8/6/

I z góry sorry jeśli takie posty w tym wątku się nie kwalifikują
Odpowiedz cytując
WIŚLAK1981
Junior Member

Od: 11.2008

Stary 06.08.2009, 21:39
Gdyby Skorża przytarł nosa Brożkowi też by się nic nie stało . Wierze ,że Ćwielong ma szanse zaliczyc naprawde dobry sezon . Jest bardzo dynamiczny a jak się wstrzeli to mogą byc tego naprawde dobre efekty !!!
Odpowiedz cytując
mateuszFCOlkusz
Member

Od: 11.2007

Stary 06.08.2009, 22:01
Myśle że Ćwielonga miejsce nie jest w ataku, za dużo musi mieć sytuacji żeby cos strzelić,
może faktycznie niech sie zajmie "ostatnim podaniem" niż strzelaniem goli...
a te rożne już są nudne za każdym razem piłka na Marcelo . . . od kilku meczy nic nie strzelił bo kazdy wie na kogo bedzie zagrywana piłka i jest specjalnie kryty.
Zagłebie - Wisła 0-2 ;]

Odpowiedz cytując
Mango
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 06.08.2009, 22:04
Czekam na Gargułe może on rozrusza środek w najbliższym czasie ... a póki co Brozio musi coś palnąc w Lubinie .
Odpowiedz cytując
kolumb
Member

Stary 06.08.2009, 22:24
ciężko będzie z Broziem :( ale tak czy inaczej niech się sprężają, bo nie można sobie tu pozwolić na remis
Odpowiedz cytując
kolumb
Member

Stary 06.08.2009, 22:31
http://krak.tv/kategoria-9,film-611.html
Skorża przed meczem, jak zwykle optymistą
oj panie trenerze oby było tak jak pan powiada na konferencji prasowej. Od 60 minuty Zagłębie nie istnieje? oby oby
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów