The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
royalmichael
Senior Member

Od: 04.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 02.08.2009, 21:50. [2. kolejka] ZAGŁĘBIE Lubin - WISŁA Kraków, piątek 07.08.2009 20:00
W drugiej kolejce Ekstraklasy zagramy na wyjeździe z beniaminkiem Zagłębiem Lubin. Spotkanie pewnie łatwe nie będzie, Zagłębie doznało dotkliwej porażki i będą próbowali się podnieść na swoim terenie. Natomiast my jeśli chcemy pozostać w czołówce to spotkanie powinniśmy wygrać.

Pozostałe ciekawe spotkania:
Cytat:
Korona Kielce - Lech Poznań
GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok
Cracovia - Lechia Gdańsk
Arka Gdynia - Legia Warszawa
Polonia Warszawa - Śląsk Wrocław
Odpowiedz cytując
Angmir
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 02.08.2009, 22:14
W Lublinie Zagłębie powinno być mocno zdeterminowane. Trzeba będzie mocno uważać na kontry- zwłaszcza na szybkość Pawłowskiego. Drugi pogrom w 2 kolejki nie wchodzi w rachube. Z rzeczy działających na nasza korzyść - wedłóg mnie słaby trener Lesiak - to nie trener na Ekstraklasę i na taką drużynę jak Zagłębie. Całe szczęście że gramy z nimi na początku sezonu - z lepszym szkoleniowcem skład mają co najmniej na pierwszą 6.
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 02.08.2009, 22:17
Lubin przegrał 4-0 na Legii. Ciekaw jestem jak to na nich podziała? Jak płachta na byka czy raczej siądzie im psycha...
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
jabadabaryba
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 02.08.2009, 22:20
Siła Zagłębia to mimo wszystko atak, nie obrona. Legia przy większym szczęściu mogła strzelić jeszcze kilka bramek, prawą stroną obrony można było wchodzić jak w masło( innym zresztą też). Mam nadzieje że Kirm pociśnie tam w piątek. Natomiast duży pech Zagłębia w ataku, jak już konstruowali atak to jakiś sens tam był, szybki i groźny był Pawłowski, również Plizga coś pokazał. Tylko skuteczność mają nooo słabą. Ale jednak z tego co dzisiaj zobaczyłem to powinniśmy wywieść z Lubina zwycięstwo.
Odpowiedz cytując
arturtsw
Member

Od: 07.2007

Stary 02.08.2009, 22:40
łatwo nie będzie ale mam nadzieję że zagramy naprawdę dobry mecz i zwyciężymy...
Odpowiedz cytując
grogoriogreg
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 02.08.2009, 22:43
Słabo grał prawy defensor Zagłębia i 2 środkowych obrońców. Ptak też wypluł piłkę.
Zapowiadają się ciekawe pojedynki na naszej lewej stronie: Pietia-Pawłowski i Kirm-nazwiska nie pamiętam, ten co swojaka strzelił

Jeśli wygramy to minimalnie.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 02.08.2009, 22:48
Słabo zagrała cała obrona Zagłębia ale najsłabiej Kapias (prawa obrona - samobój) i Jasiński (środek - to ten co Paluchowski go ograł jak dziecko) - brak u nich Stasiaka a sam Sretenović nie stanowi zapory. Ale byłbym ostrożny przed zbytnim optymizmem. Zagłębie miało swoje sytuacje i gdyby je wykorzystało to mogło być różnie. U siebie nie pękną po golu na 2-0...
Ponadto po takim laniu zagrają pewnie dużo lepiej z tyłu.

Znając naszą skuteczność, to może być ciężki mecz, oby wygrany
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 02.08.2009, 22:58
Ja tam jestem ostrozny co do wyciagania wniksow z dziejszej 4 w plecy Lubina .

Bledy w obronie,brak Stasiaka i tez mieli swoje szanse.Mecz mogl sie roznie potoczyc.

Niech bron Boze ten dzisjeszy ich wynik nie rzutuje na to co soba prezentuja,bo w pt u siebie pierwszy mecz ,beniaminek-napewno bedzie ciezkoi zobaczycie ze to bedzie inny Lubin.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
kohprzem'68
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 02.08.2009, 23:17
Będzie bardzo ciekiawie bo chcąc pokazac swój potencjał Wiślacy też powinni zaaplikowac parę bramek po tym co zaprezentowali miedziowi to taki bałagan przy szybkiej wymianie piłekw okolicach pola bramkowego trzeba wykorzystywac tak jak to Legia pokazała .

Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."
Odpowiedz cytując
Alov
Senior Member

Stary 03.08.2009, 06:34
Po tym co pokazało Zagłebie to mysle ze Wisła ich rozniesie, jedyne fajne akcje robił u nich Pawłowski reszta słaba plus słaby jak na razie trener. Zreszta podobnie dynamicznie do Paluchowskiego gra Patryk wiec moze tez im 2 bramki strzeli. A tak wogole to nie rozumiem Waszego ostroznego podejscia (no wiem ze była Levadia) ale mimo wszystko to jest Wisła a nie jakis Ruch Chorzów i ma wystarczajace umiejetnosci zeby rozniesc jakiegos tam benjaminka ze słabym i niedoswiadczonym trenerem.
Odpowiedz cytując
Devonisch
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 03.08.2009, 06:52
Alov napisał(a):Wyświetl post
Po tym co pokazało Zagłebie to mysle ze Wisła ich rozniesie, jedyne fajne akcje robił u nich Pawłowski reszta słaba plus słaby jak na razie trener. Zreszta podobnie dynamicznie do Paluchowskiego gra Patryk wiec moze tez im 2 bramki strzeli. A tak wogole to nie rozumiem Waszego ostroznego podejscia (no wiem ze była Levadia) ale mimo wszystko to jest Wisła a nie jakis Ruch Chorzów i ma wystarczajace umiejetnosci zeby rozniesc jakiegos tam benjaminka ze słabym i niedoswiadczonym trenerem.
Najlepiej jak piłkarze się położą na boisku bo przecież to Wielka Wisła a Zagłebie ma słabego trenera i rozniesiemy ich bez walki. Tak 3-0 w ciagu 10 minut........

Chłopie ogarnij się chwilkę. Każdy wyjazd jest ciężki bez wzgledu na to z kim się gra. A sformułowanie "no wiem, że była Levadia" - powinieneś zamienić na - "Levadia pokazała, że nie wolno nikogo lekceważyć"
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując
yoda79
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 03.08.2009, 07:07
Jak wygramy to minimalnie,ale wątpię niestety w to. Mieli swoje szanse i ogólnie potencjał maja spory. A poza tym to pierwszy mecz u siebie dla nich,więc będą gryźć trawę. A my z przodu słabiutko na razie,więc ich obrony też nie mamy czym postraszyć. Znowu przyjdzie liczyć na stałe fragmenty i któregoś z naszych stoperów...
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
Wisła V
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 03.08.2009, 07:08
ja proponuje wstrzymać się z tą pewnością o 3 pkt..z Levadiią też wszyscy byli pewni a jak się skończyłojeśli Wisła wyjdzie skoncentrowana i zagra bez głupich błędów to o wynik się nie boję
Odpowiedz cytując
fond
Senior Member

Stary 03.08.2009, 07:12
Po pierwszym meczu z Levadią też byli tacy co pisali 'nie rozumiem waszej ostrożności, pojedziemy ich w Estonii', szkoda że niektórzy nie umieją wyciągnąć wniosków. W tej chwili właściwie jesteśmy nieprzewidywalni, napastnicy nie strzelają bramek a pół meczu stoimy, więc trudno prorokować coś więcej niż oby po prostu zwycięstwo choćby minimalne.
Odpowiedz cytując
Alov
Senior Member

Stary 03.08.2009, 07:22
Devonisch napisał(a):Wyświetl post
Najlepiej jak piłkarze się położą na boisku bo przecież to Wielka Wisła a Zagłebie ma słabego trenera i rozniesiemy ich bez walki. Tak 3-0 w ciagu 10 minut........

Chłopie ogarnij się chwilkę. Każdy wyjazd jest ciężki bez wzgledu na to z kim się gra. A sformułowanie "no wiem, że była Levadia" - powinieneś zamienić na - "Levadia pokazała, że nie wolno nikogo lekceważyć"
Taaa, jasne kazdy wyjazd jest ciezki, a atmosfera w Lubinie conajmniej taka jak w Turcji. Właśnie miedzy innymi przez takie cos nie potrafimy przejsc ogorkow bo sie ich boimy i mamy nadmierny szacunek do rywala. A jak nalezy grac z ogorkami pokazal Lech z Fredrikstad FK. Ja nie mowie zeby grac na stojaco i ze mecz sie sam wygra ale nalezy przyjechac zrobic swoje i wyjechac i tyle.
Odpowiedz cytując
STARY WIŚLAK
Senior Member

Stary 03.08.2009, 07:24
Szybkie założenie tematu to wg. mnie tak jakbyśmy jak najszybciej chcieli mieć ten mecz za sobą...i nie ma z mojej strony żadnej złośliwości..bardzo bym chciał aby był to kolejny zwycięski pojedynek Białej Gwiazdy.
Ale też nie należy zapominać, że może być to bardzo ciężki pojedynek. Nasi chłopcy jakoś ślamazarnie wchodzą w mecz, jeśli w miarę szybko rozmontowują przeciwnika to wszystko wtedy pomyślnie się układa...no i cala niewiadoma jak pozbiera się Zagłębie po blamażu w Warszawie.
Ostrzegałbym przed hurra optymizmem...wiem, ten mecz trzeba wygrać, choćby jedną bramką... "rywale" na pewno nie odpuszczą tak łatwo...choć nie podniecałbym się wysokimi zwycięstwami Legii, Korony czy też Lecha.
My mamy grać swoje od początku do końca każdego spotkania, nawet takim składem na jaki nas obecnie stać a wszystko będzie dobrze.
Ostatnio edytowane przez STARY WIŚLAK : 03.08.2009 o godz. 07:32.
WISŁA KRAKÓW – MISTRZ POLSKI1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011…cdn.
Odpowiedz cytując
HEDu
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 03.08.2009, 08:01
nie Lublin a Lubin i nie Cwieląg a Cwielong. Kto tu w ogóle zagląda ? Pozniej dziwic sie że na Wislaków gadaja jakies bzdety.

Co do meczu, znowu musimy szybko strzelić bramke żeby cos wywieźć, czyli napieramy na początku, a pozniej tak jak z Ruchem sobie odpoczywamy (no bo po co walczyc o 10-0 jak mozna 1-0) - oczywiscie to był sarkazm.

Odpowiedz cytując
Saja
Junior Member

Stary 03.08.2009, 08:22
Zagłebie nie popisało się w Warszawie. Wygląda że z nami będzie podobnie. Jęśli się chce byc mistrzem trzeba wygrywać takie mecze.
Odpowiedz cytując
napój
Member

Od: 08.2009

Stary 03.08.2009, 14:22
Moim zdaniem powinniśmy spokojnie wygrać 3:0 może 3:1 . Pierwszy mecz przegrali z Legią, dlatego nie mają takich morali jak Wisełka. Strzeli : Paweł Brożek, Łobo, Kiro
Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member

Stary 03.08.2009, 14:48
Jeżeli zagramy podobnie jak z Ruchem ,to mam pewne obawy o wynik tego meczu.
Niestety w grze naszego zespołu nie widać lekkości i szybkości w rozgrywaniu piłki.
Mimo wszystko liczę ,że te kilka dni które zostały do meczu ,trener wykorzysta na poprawę gry.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 03.08.2009, 15:03
trzeba to wygrać w byle jakim stosunku. na pewno nie będzie łatwo bo forma przeciętna, a po drugiej porażce w Zagłębiu zrobiłoby się ciepło, ale co to nas obchodzi.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 03.08.2009, 15:05
Jak zagrają dobrze skrzydła, będzie "fajnie"

A jak nie, to Sreten Sretenovic, w środku naszych napastnikow skasuje.
W Lubinie pomagają Jasinski i Jackiewicz, starzy ligowcy, za starzy chyba na ekstraklase.
Ogolnie spodziewalem sie wiecej po Lubinie.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 03.08.2009, 18:04
kristos napisał(a):Wyświetl post
Niestety w grze naszego zespołu nie widać lekkości i szybkości w rozgrywaniu piłki.

No to tez ciekawe bo Skorza podobno przygotowywal forme na "ten czas " czyli mecze w III rundzie el LM.

Jak byk podchodzi pod to sobotni mecz z Ruchem ,gdzie srednio to formę widac bylo,moze ujawni sie w Lubinie
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
stasik.s
Junior Member

Od: 06.2009

Stary 04.08.2009, 08:17
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
No to tez ciekawe bo Skorza podobno przygotowywal forme na "ten czas " czyli mecze w III rundzie el LM.

Jak byk podchodzi pod to sobotni mecz z Ruchem ,gdzie srednio to formę widac bylo,moze ujawni sie w Lubinie
Jak sie ujawni znaczy ze chciał dobrze ale jak dostaną baty znaczy ze ta druzyna nie ma szans w europie, obstawiam remis 1:1, bo wisełka strasznie słabo gra na wyjazdach
Alea iacta est - Gaius Iulius Caesar
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 04.08.2009, 09:58
Ja aż takim optymistą nie jestem. Po 2 meczach które obejrzałem z udziałem Wisły mam obawy co do piątkowego meczu. Jeśli gra się nie poprawi to przegramy tam jak nic. Na dzień dzisiejszy obstawiam wynik 3:2 dla Zagłębia. Jednak mądrzejsi będziemy o 22 w piątek.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
HEDu
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 04.08.2009, 10:18
arti napisał(a):Wyświetl post
trzeba to wygrać w byle jakim stosunku. na pewno nie będzie łatwo bo forma przeciętna, a po drugiej porażce w Zagłębiu zrobiłoby się ciepło, ale co to nas obchodzi.
dokładnie jak w football managerze, nacisnac przycisk i byle wygrać i 'odfajkowac sobie mecz', bo te mistrzostwa sie tak wygrywa, wygrywamy i jest to nudne, a w europucharach nic.

Odpowiedz cytując
Dubi
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 04.08.2009, 10:25
Zagłebie w Warszawie zagrało totalną padakę,bez ambicji, woli walki, w piątek zas graja u siebie i przed swoja publicznoscią nie będa mogli sobie pozwolić na taka grę. Jest to mocniejsza druzyna niz Ruch, stawiam na bramkowy remis 2-2.
Odpowiedz cytując
matizaq
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 04.08.2009, 10:35
Liczę na to ,że Wojtek Łobodziński wreszcie udowodni ,że jest lepszy od Pawłowskiego z ,którym grając jeszcze w Zagłębiu .....przegrywał rywalizację.
Zagłebie ma duży potencjał ofensywny ,ale ich obrona to kompletne dno. Obstawiam ,że padnie sporo bramek ,ale to my ostatecznie wygramy .
Jeżeli jednak zagramy w obronie tak poprawnie jak z Ruchem i będziemy skuteczniejsi w ofensywie to możemy ich rozwalić tak jak Legia. W niedzielę pokazali ,że jak przegrywają 2:0 to im się odechciewa grać, trzeba jednak ich wtedy dobić a nie "kontrolować mecz" i grać w chodzonego.
Cytat:
"If you are first you are first. If you are second you are nothing."- Bill Shankly
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 04.08.2009, 10:40
HEDu napisał(a):Wyświetl post
dokładnie jak w football managerze, nacisnac przycisk i byle wygrać i 'odfajkowac sobie mecz', bo te mistrzostwa sie tak wygrywa, wygrywamy i jest to nudne, a w europucharach nic.
nie grywam w FM, nie mam czasu i ochoty na takie zabawy.
na cuda ze strony naszych grajków jeśli chodzi o poziom nie liczę, ale skoro gramy o mistrza czy nawet pudło to trzeba wygrywać w miarę możności wszystko. W ogóle to skończyłby się już ten sezon... Bylibyśmy u progu nowego, znów nowe nadzieje, marzenia i w ogóle...
Odpowiedz cytując
wiernyTS
Senior Member

Stary 04.08.2009, 15:30
Ja mam nadzieje ze wreszcie powroci forma naszych pilkarzy. Z Zagłebiem nie powinno byc problemow jesli zagramy przynajmniej przyzwoicie. Tylko ze oni beda chcieli pokazac i beda gryzc trawe... Jak dla mnie to bedzie 1:2
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów