The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
R33
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 01.08.2009, 13:32. Sport w mediach czyli skąd najlepiej czerpać informacje
Zakładam ten temat(nie mogłem znaleźć żadnego podobnego), ponieważ chce dowiedzieć się jakie magazyn sportowe oglądacie, jakie serwisy internetowe czytacie aby uzyskać jak najlepsze informacje ze świata sportu. Co możecie polecić, a co jest nie warte poświęcenia czasu.

Kiedyś był podobny temat w dziale piłkarskim(dotyczył magazynów o Ekstraklasie), ale chyba umarł śmiercią naturalną

Jeśli moderatorzy uznają temat za zbędny to proszę o usunięcie go
Odpowiedz cytując
FredzIo
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 01.08.2009, 13:56
Jeśli chodzi o magazyny telewizyjne to polecam wszystkie na Canal+Sport. Serwisy internetowe to goool.pl, weszlo.com, oficjalna Wisly. Z gazet to nie ma w czym wybierac. Jedynie Dziennik Polski jest na jakimś poziomie.
Bogusław Cupiał napisał(a):
Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub..
Odpowiedz cytując
DominoForza
Senior Member

Od: 12.2007

Stary 01.08.2009, 13:57
ja polecam gazete - Przeglad Sportowy ,a na necie www.dziennik.pl/sport
.....
Odpowiedz cytując
IndykTSW
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 01.08.2009, 16:23
A co sądzicie o http://www.11.pl/ Ostatnio zacząłem go przeglądać i wydaje się ok choć szukam czegoś bardziej profesjonalnego. Dodam że od kilku lat wszystkie wyniki sprawdzam na www.90minut.pl .
Perkele!
Odpowiedz cytując
igortsw
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 01.08.2009, 16:36
Z poza Wiślackich www.90minut.pl , www.ligapolska.pl .

DominoForza napisał(a):Wyświetl post
ja polecam gazete - Przeglad Sportowy
Ja zawsze lubię poczytać PS, ale nie zawsze wszytko tam do końca gra.
Ostatnio edytowane przez igortsw : 01.08.2009 o godz. 16:39.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując
Awe
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 01.08.2009, 17:10
Ja PS bardzo nie polecam, strasznie tabloidowy styl, zero obiektywności, teksty są zwykle na słabym poziomie. Podoba mi się za to ich piątkowy dodatek, ale to już nie sa newsy i aktualności. Zwykle jest ciekawy główny artykuł (np. o sponsorach klubów piłkarskich, ostatnio było o gościu, który był właścicielem karty Żurawskiego, opisywał jak przebiegał transfer z Lecha do Wisły i okazało się, że formalnie to Żuraw nie był nigdy piłakarzem Lecha braciach polskich piłkarskich gwiazd, o derbach na wsiach) + jakiś wywiad, fajnie się to czyta. Z gazet mogę polecić jedynie DP. Ich dział sportowy jest na wiele większym poziomie niż PS.
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.
Życie bym dał, za krakowską Wisłę
O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
O jakże bym chciał

Odpowiedz cytując
JackDaniels
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 01.08.2009, 17:23
DominoForza napisał(a):Wyświetl post
ja polecam gazete - Przeglad Sportowy ,a na necie www.dziennik.pl/sport
OMG tylko nie przegląd sportowy ludzie co wy czytacie, przeciez to jest FAKT firma "Axel Springer Polska" przejela PS i od teraz same bzdury tam pisza niestety. A z serwisow internetowych to polecam" weszło " oraz 90 minut.
Odpowiedz cytując
DominoForza
Senior Member

Od: 12.2007

Stary 01.08.2009, 17:35
JackDaniels napisał(a):Wyświetl post
OMG tylko nie przegląd sportowy ludzie co wy czytacie, przeciez to jest FAKT firma "Axel Springer Polska" przejela PS i od teraz same bzdury tam pisza niestety. A z serwisow internetowych to polecam" weszło " oraz 90 minut.
no fakt w bravo sport sa jeszcze plakaty

w PS mozna cos poczytac + jakies dodatki jak m.i skarb kibica
.....
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Stary 01.08.2009, 20:33
A oglądacie jakieś magazyny na C+. Tzn. chodzi mi czy są jakieś magazyny dotyczące danych lig np. angielskiej, hiszpańskiej (wiem, że jest coś w C+) tylko mógłby je ktoś jakoś scharakteryzować.

Znacie może jakiś magazyn dotyczący NBA, oprócz NBA 360 na Orange Sport?
Odpowiedz cytując
jabadabaryba
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 01.08.2009, 20:52
Na C+ są magazyny z zagranicznej w kilku formach. Magazyny typu Premiership, Serie A itp to zazwyczaj są pokazane skróty plus 2,3 reportaże na jakiś temat konkretniejszy. Dochodzi jeszcze magazyn Sport + gdzie masz wszystkie ligi (oprócz polskiej) ale stoi tam tylko taka pani (przynajmniej stała w tamtym sezonie) i opowiada co się działo w skrócie w ligach i pokazują skróty. Pani tak nie za bardzo ogarnia przynajmniej wg mnie ;d no i jest jeszcze Sport + Extra gdzie masz już omawiane każde ligi po kolei przez ekspertów. Jeszcze jest magazyn o nazwie której dokładnie nie pamiętam, bodajże Premiership + gdzie masz skróty z ligi angielskiej bez żadnego komentarza, tylko szmer z trybun. Eeee no i coś tam chyba jeszcze jest ;d
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 03.08.2009, 10:07
ESPN Sport,to z zagranicy. Polska to weszło.com, 90 minut.pl, wisłakrakow.com, na resztę nawet nie wchodzę. Nic ciekawego, połowa rzeczy zmyślana. Szkoda czasu.

O NBA,w ogóle koszykówce masz bardzo mało programów. FIBA magazyn o koszykówce Europejskiej. . Ale nie ma tam szczerze mówiąc nic ciekawego. Chyba przed meczami Euroligi na C+chodzi magazyn...NBA.

Bardzo mizerny jest poziom relacji sportowych i programów w Polsce.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
GemHZR
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 03.08.2009, 10:29
3 sierpnia, (czyly dziś ;p ) ma wyjść jakiś dziennik tylko o piłce, o którym zawsze marzyłem. Jednak po reklamach w TV wygląda na mega-tabloid, jak kupie to podzielę się wrażeniami.

Poza tym C+ (LigaGra, Liga+, Liga+Extra, teraz jeszcze coś mieli dodać), 90minut.pl(surowe informacje) i strony klubowe jeśli chodzi o ligę.

O NBA (jak był sezon) był zawsze reportaż w C+ przed 21 Minisport+ czy coś takiego. Zawsze mnie wkurzało,że tylko jest o NBA, bo w końcu nazwa o tym nie świadczy
Daj se spokój lepiej, weź po jednym nalej...
Odpowiedz cytując
SZYMEK_TSW
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 03.08.2009, 10:44
odnoście NBA to w C+ co tydzień jest pół godzinny magazyn NBA Action, a reszta w C+ to po prostu skróty z każdej ligi, genialny był dawnej Sport+ w niedziele gdzie były rzeczowe rozmowy na temat lig europejskich, a teraz Daria Kabała na sztywno rzuca jakieś takie bezsensowne informacje o których i tak każdy wie ;]

a co do gazet: hmmmm dziwne to ze w 38mln kraju nie ma dziennika sportowego, no i z braku laku PS, który skończył się razem z Tempem

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując
Awe
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 03.08.2009, 11:10
To na pewno będzie dziennik? Bo z tego co słyszałem ma wychodzić dwa razy w tygodniu - przed i po kolejnej ligowej kolejce. Sam pomysł bardzo fajny, tylko, żeby to rzeczywiście nie był tabloid.
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.
Życie bym dał, za krakowską Wisłę
O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
O jakże bym chciał

Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member

Stary 03.08.2009, 12:09
Nowa gazetka całkiem dobre wrażenie robi. Przede wszystkim widać,że raczej gazetka szkolna tak jak PS to to raczej nie będzie.Choć w gazetkach sportowych jest choć minimum rzetelności. Żenujące jest to,że taka gazeta wychodzi. Przecież rynek powinien to zaraz zmieść z kiosków. Babole za babolem. Peany te są na cześć PS. Wracając do nowej gazety. Mocna kadra, stopka redakcyjna robi wrażenie. Są to facecie,którzy mają wiedzę, i mają o czym pisać i dobrze piszą, w sensie warsztatowym. no i konkurencji na rynku nie mają w sumie żadnej . Śmieszy tylko graficzny znak, podobny do France Football.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
GemHZR
Senior Member

Stary 03.08.2009, 12:49
Taak, na początek tylko przejrzałem a i tak sporo "chochlików" w słowach trafiłem, nie mają worda z autokorektą chyba W sumie w poniedziałek, raczej lepiej opłaca się kupić PS, tyle samo o piłce jest, w inne dni można te 1,5zł wydać na nową gazetkę. Plus za komentarz Zarzecznego odnoście rasizmu.
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member

Stary 03.08.2009, 13:05
GemHZR napisał(a):Wyświetl post
Taak, na początek tylko przejrzałem a i tak sporo "chochlików" w słowach trafiłem, nie mają worda z autokorektą chyba W sumie w poniedziałek, raczej lepiej opłaca się kupić PS, tyle samo o piłce jest, w inne dni można te 1,5zł wydać na nową gazetkę. Plus za komentarz Zarzecznego odnoście rasizmu.
Chochliki chochlikami. Ja ich w każdym razie nie zauważyłem. Ale za to znaczna wartości merytoryczna komentarzy około meczowych.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 03.08.2009, 13:16
jakias nowa gazetka, cos Futbol News ma wyjsc badz wyszla?
Podobno Fakt Piłkarski,ale to podobno

ktos widzial/wie/ opinie?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
GemHZR
Senior Member

Stary 03.08.2009, 13:37
Właśnie powyższe opinie są o nim. Aha ten "dziennik" wychodzi, tylko poniedziałek i czwartek.

Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Chochliki chochlikami. Ja ich w każdym razie nie zauważyłem. Ale za to znaczna wartości merytoryczna komentarzy około meczowych.
Ciężko się nie zgodzić, większość pisana bardziej w tonie sensacyjnym.
Ostatnio edytowane przez GemHZR : 03.08.2009 o godz. 13:41.
Odpowiedz cytując
_gilardino_
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 03.08.2009, 14:57
szprotson napisał(a):Wyświetl post
jakias nowa gazetka, cos Futbol News ma wyjsc badz wyszla?
Podobno Fakt Piłkarski,ale to podobno

ktos widzial/wie/ opinie?
Żaden fakt. Pierwszy numer oceniam zdecydowanie pozytywnie, ciekawe artykuły nie bazujące na plotkach jak to lubi robić PS ale na faktach . Cena ciekawa tym bardziej że 32 strony i sporo czytania. Zresztą dziennik jest powiązany z miesięcznikiem "Futbol" który jest wg. mnie najlepszą gazetą piłkarską w tym kraju.

Co do Przeglądu to kupowałem jeszcze do wakacji dzień w dzień przez około 8 lat ale niedawno przestałem. Dlaczego? Przede wszystkim cena, w tym momencie to już 2.20 a w piątek 2.50 i czesto niepotrzebne dodatki za które trzeba płacić. We wtorki,środy i czwartki za te 2.20 mamy najczęściej 16 stron z czego 3-4 to reklamy i okładka a reszta to plotki transferowe, praktycznie nie ma już wywiadów czy ciekawszych artykułów,felietonów - drugi fakt tyle że w wydaniu sportowym. A jeszcze pamiętam Tempo po które biegłem codziennie rano

GemHZR napisał(a):Wyświetl post
. Aha ten "dziennik" wychodzi, tylko poniedziałek i czwartek.
I bardzo dobrze bo w takim Przeglądzie już nie mają co pisać, lepiej rzadziej ale ciekawie.
Ostatnio edytowane przez _gilardino_ : 03.08.2009 o godz. 14:59.

Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 03.08.2009, 16:25
no w sumie wlasnie sam skonczylem czytać te 1.50 PLN
i
pozytywnie zaskoczony jestem
biorac pod uwage ze takie wtorkowe wydanie PS liczyło 4 strony piłki nożej i 2 mega wielkie reklamy
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
hunter
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 03.08.2009, 16:31
A tę gazetę robi niejaki Pan Stanowski, czyli ta sama osoba która stoi za portalem Weszlo.com.
Odpowiedz cytując
Młyniu_Miechów
Wiślacki Miechów

Od: 07.2004

Stary 03.08.2009, 16:33
http://fanslask.aha.pl

jeszcze się nie pojawiła ta strona, pewnie większość osób zna, ale warto przypomnieć
zawsze trafne komentarze do tego co się wyprawia w naszej 'ekstra'klasie
Odpowiedz cytując
ypeeh
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 04.08.2009, 11:44
A ja od kilkunastu lat regularnie czytam tygodnik Piłka Nożna i sobie chwalę. Szczególnie jeśli chodzi o informacje zza granicy można się wiele dowiedzieć. Były momenty, że niektóre artykuły miały charakter wybitnie brukowy (szczególnie za czasów Atlasa, dużo o chlaniu, imprezach i innych sprawach pozasportowych), ale teraz jest ciekawie i na poziomie.
Za to miesięcznika Piłka Nożna nie kupuję, od kiedy stał się takim... Bravo Sport Bis.
Wisła Kraków & MUFC RULEZ.
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Stary 04.08.2009, 16:01
Ja czytam futbol.pl , sport.wp.pl (wszystko oprócz piłki), wislakrakow.com + to co na forum ktoś wrzuci

Co sądzicie o dwóch pierwszych serwisach?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów